Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22851) LucifeI2 válasza slayer006 (#22848) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én is XP 32bit-en használok négy giga RAMmal, amiből három és felet ismer fel. Így is látható javulást vettem észre a két giga RAMhoz képest, legalábbis Dalaranban, mert máshol eddig is teljesen tökéletes volt kettővel is.

Szóval nem nagyon értem minek az a kapcsoló, de szerintem akkor már egyszerűbb egy 64bites XP-t feltenni, én is azt tervezem csak utálok rendszert telepíteni. :P

(#22852) Ptech válasza CactuS (#22850) üzenetére


Ptech
őstag

Lehet hogy nem veszed észre, láttam én már olyan keyloggert amit semmi antivir/skyware nem látott.

(#22853) nak0n válasza CactuS (#22850) üzenetére


nak0n
aktív tag

Csökkentett módban futtattad a vírusirtót+spamkeresőt? Mert úgy érdemes. Mellé firefox+NoScript modul, meg vírusirtás után változtass jelszót.

(#22854) Cathfaern válasza nak0n (#22853) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Avast antivírus tud win betöltése előtt is víruskeresést futtatni, érdemes megpróbálni azt is, nem saját gépről, de írtottam le már olyan vírust ezzel, amit sem AVG, sem McCafee, sem Comodo nem talált meg (s Avast is ingyenes, csak egy regisztráció kell hozzá).

(#22855) nak0n válasza Cathfaern (#22854) üzenetére


nak0n
aktív tag

Tudom én, nekem is Avastom van, és nem is nekem volt gondom a DCzéssel. :)

(#22856) CactuS válasza Cathfaern (#22854) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sima home edition is tud ütemzett inditáskori keresést? Nekem az a rész valamiért szürke :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22857) szilchi


szilchi
őstag

Amit vendornál lehet Emblem of Heroism-ért venni fegyvert,ami lvl 1 és lvl 80 között használható,arra lehet tenni enchantot?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22858) nak0n válasza szilchi (#22857) üzenetére


nak0n
aktív tag

Olyat lehet rátenni, amin nincs szintmegkötés. Melee DPSnek pl Crusader a legjobb.

(#22859) szilchi válasza nak0n (#22858) üzenetére


szilchi
őstag

Kössz.A sámánomnak akarom mert kéne a guildbe még healer aztán fel akarom kicsit turbózni a szintezését.Szal akkor sima spellpower enchant rámegy mert annak nincs szint megkötése.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22860) CactuS válasza CactuS (#22856) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Közben azt hiszem rájöttem, hogy valószínüleg a 64bites xpmet nem szereti az avastnak ezen funkciója, mert néhány külföldi fórumon hasonló dolgokra panaszkodnak :(

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22861) deathcrow42 válasza (Kolombusz) (#22844) üzenetére


deathcrow42
tag

Azért agresszív a horda mert képesek vagytok visszamenni stv.be genkelni :( :(

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#22862) mistyc0


mistyc0
csendes tag

Sok sok kérdésem van :F Elösször is arra szeretnélek titeket kérni ne (ha egy mód van rá)
Angol röviditésekkel válaszoljatok mert nem rég kezdtünk játszani és még csak szokljuk a 20 -as szintel.Köszi szépen.Figyeljük a hozzászolásokat,hát mit mondjak ....
Szoval Sok sok kérdés abbol tevödik össze hogy tegnap összeakadtunk két hordással.Night Elf fajbol ketten alkotunk csapatot,nekem van egy 20-as Warriorom a barátnömnek egy 19 es Druidája.Az ellenfél,hát igen nagyon meg sem tudtuk nézni öket....De ha jol emlékszünk egy 19 es Ork Warrior a másik egy 19 es valamilyen varázslosos izé.Ugy szoktunk játszani hogy én a Warriorommal elöre megyek mert elég jol felvan szerelve védelemmel,a Druida a háttérböl támogat.Nekimentünk ennek a két Orknak,és két csapásbol nekem végem volt.Ne is mondjam hogy az öngyogyitos Druidánk körbe sem nézett.Gondoltuk biztos azért mert Orkok vagy mi.Ezután jött az ami felidegelt.Egy szintén 19 es fajtámbéli Druida kihivott,és szintén két csapásbol végem volt..A vértezetem ép volt,és a Barátnöm megnézte a kihivom szerkoját ,és sehol sem volt az enyémhez képest.Egy Angol szerveren játszunk,Azuremysten,vagy a Terrokkaron.Hogy lehet az hogy gyengébbek vagyunk egy szintel lejjebb lévö fajtársal szemben,hol rontjuk el?

(#22863) nak0n válasza deathcrow42 (#22861) üzenetére


nak0n
aktív tag

Mindig úgy kezdődik, hogy a másik visszaütött. :)

(#22864) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Kezdeni szeretnék egy healer karit. Olyat szeretnék amivel nem olyan nehéz felfejlődni és azért jól bírja a healelést, és pvp-zni is lehet vele bár ez nem annyira fontos. Én druidára vagy shámánra gondoltam, esetleg holy pala nem tudom milyen healer. Tudnátok egy jellemzést adni róluk?

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#22865) Wolverine válasza mistyc0 (#22862) üzenetére


Wolverine
félisten

Kezdetnek mutasd a karaktered az Armoryban, hátha ki tudunk sütni valamit :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22866) mobal válasza Viktor77 (#22847) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

1 hete ugyanez volt nekem is. + 2 giga ram /3GB fagytam satöbbi. amióta kiszedtem a kapcsolót minden ok.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22867) sasa311 válasza Viktor77 (#22847) üzenetére


sasa311
veterán

Próbáld ki Windows 7-el :DDD

Tényleg, fut egyáltalán a wow win7 alatt? Mert én ahogy kijön a 7 hivatalosan rögtön veszem az upgraded az XP-mre, annyival jobb és stabilabb oprendszer (/lefety)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22868) deathcrow42 válasza sasa311 (#22867) üzenetére


deathcrow42
tag

Windows 7-tel tökéletesen működik a wow, 32-64 bites rendszeren egyaránt, mindkettőn az első volt, amit kipróbáltam a driverek feltevése után :D

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#22869) slayer006 válasza sasa311 (#22867) üzenetére


slayer006
addikt

Lesz XP Upgrade? [link]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22870) sasa311 válasza slayer006 (#22869) üzenetére


sasa311
veterán

Remélem.

De ezt a release napjáig kb senki se fogja 100%-ra tudni sajnos :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22871) SzlobiG válasza Viktor77 (#22847) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mi az a /3Giga kapcsoló?

(#22872) sasa311 válasza SzlobiG (#22871) üzenetére


sasa311
veterán

http://support.microsoft.com/kb/833721/en-us

itt a közepe fele találod /3GB címszóval.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22873) SzlobiG válasza sasa311 (#22872) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kössz, hát sztem egy 64bites oprendszer jobb megoldás mint ezt bekapcsolni, ahogy mobal is írta ha kikapcsolta megszűnt a fagyás 64bittel meg semmi gond és ott a használható 4giga.

(#22874) capafog23


capafog23
őstag

Tegnap elkezdtem felhúzni a cookingot elmentem dínókat ölni stv-be mert kellett belőlük a tojás meg a husi is, találtam is 2 jó kis farmhelyet ahova felváltva fel-alá mentem. Visszamegyek az egyik helyre látom hogy le van ölve az összes dínó és 3 kis allis ott lootolja, semmi gond egy multi shoot, mindhárom halott, kerestem máshol dinokat, 4 allis volt a körzetembe mindet megöltem 3-5X lehet hogy ez nem szép dolog, de anno velem is ezt csinálták. Aztán bejöttek nagykarikkal egy 80-as dk meg egy 80-as pala, egyszer leütöttek, vártam a testembe nem keltem fel, írtam egyből guild csetre hogy kéne egy kis help. Máris jött egy dk és egy mage. Természetesen levertük a 2 allis 80-ast. Ők kempelték őket amív én befejeztem a dínó farmolást. (nem éri meg allisnak lenni)

Más:
Idáig egyszer voltam naxx25-be puggal pók szárnyat le tudtuk nyomni, meg eljutottunk a plague végére ahol az a boss van ahol jönnek a spórák, meg nem lehet healelni. Ilyen problémák adódtak az út során. (boss neveket nem fogok mondani mert nem tudom őket).
Az egyik probléma az volt hogy van egy boss aminek vannak adjai és egy papnak mind controllozni kéne hogy leszedje az enrage-t na ezt sikerült a papnak megcsinálnia 3 wipe utána. Aztán a következő probléma a táncolós boss barátom. (én youtube-al meg fórum leírásokkal nagyjából fel voltam készülve az összes bossra) táncolásnál, elsőre persze sikerült behalnom. Aztán még volt 2 próbálkozás ott én már nem haltam, ráéreztem a "ritmusra", persze a többiek simán meghaltak. Aztán jött a loatheb, na itt súlyos dolgok voltak, előszöris egyesek azt hitték hogy a spórák ellenségek és nagyon hamar le kell szedni őket. Így ugyebár senkinek nem lett crit buffja és akárhogy írál caps lockal akkor sem bírták megérteni. Aztán még voltak okos healerek akik ha rajtuk volt a -100% healing akkor is próbáltak healelni, fogyjon csak a mana ... 3 próbálkozásból a legjobb 20% volt, de még mindig nem értették hogy a spórák a "barátaink".
Konklúzió soha ne menjél puggal naxxba. (voa-ba még talán) (ez a történet kb 1.5 hete történt)

Más:
Péntek, szombaton nem volt guild raid, így péntek 6-7 fele felvetette valaki hogy 10-es naxx? 1 óra alatt meg is lett a csapat, 8-an guildből 2-en pedig ismerősök (szóval nem pug) Pókos quarter simán lement, az enrage-s addos bossnál sem volt semmi gond. Utolsó nagy pókos bossnál mondták nekem meg a másik hunternek hogy figyeljünk az emberekre akik a falhoz lesznek pókhálózva, pörgettem is a kamerát mint az állat, az első ember meghalt mert messze volt (rugó), de a többihez már időbe odaértünk, ebben a quartebe 2. voltam 2200dps-el első egy ot/feral druid volt 2300-al.
Jött a constuct quarter: Patchwerk elsőre lement, a tankok tudták a dolgukat, 15 secel enrage előtt meghalt. Grobbolus-nál sikerült egyszer 10%-nál kihalni, mert valaki véletlenül középre tett le egy trutyit. 2.szorra már simán lement. Jött Gluth, na ez érdekes volt, elmondták akik már voltak itt hogy mit hogy kéne csinálni, hogyha megeszik egy csontit akkor +5% hp. Mondták hogy kite-olni kéne shaman nem volt, maradt 2 hunter, a másik hunter nem akarta elvállalni, én meg úgy voltam vele hogy miért ne, elmondták hogy csapda a rácsra mindig és agrozzam őket hogy ne a healerre meg a bossra menjenek. (bossra nem is tudtam figyelni) kaptam magam mellé egy jól gearelt holy palát. jól húztam a csontikat 1 tudott csak beérni a bosshoz az is azért mert akármennyit lőttem rá nem akart rámagrozni. Leggázosabb részek azok voltak amikor lejárt a csapda és le kellett újat rakni. Ilyenkor ment le a hp-m 10%-ra. De elsőre lement a boss, meg lettem dícsérve hogy elsőre vagyok itt és milyen jól kite-oltam. (egyesek azt állítják hogy dk-val meg warrival is lehet kiteolni) Jött Thaddius, el lett mondva hogy 2 felé kell osztani a csapatot és hogy nagyjából egyszerre kell leütni mindkettőt, fel lett osztva a csapat, másik csapatnak jobban ment, ventrin konzultáltunk hogy egy kicsit lassítsanak, lement egyszerre mindkettő, sikerült átugrani a boss "hídjára", el lett mondva hogy + töltés bal oldal, - jobb oldal, persze egy dk nem értette meg 85%-nál meghalt. Enrage timer előtt 25 seccel sikerült lenyomni a boss-t 9 emberrel. (itt ért véget a pénteki nap)
Szombat: Plague quarter: Első boss aki csontikat idéz és felportol az erkélyre sima ügy volt, ám jött a mindenki kedvence: táncolós boss. Akik még nem voltak itt 25-ösön meg 10-esen se azok természetesen meghaltak 2X 3. próbálkozásra 7-en maradtunk életbe a végére, de lement. Jött loatheb, aki nem szereti ha healelnek körülötte. Itt már tudták az emberek hogy a spórák a "barátaink". Heal szépen tudta a dolgát. (volt olyan helyzet 30% körül ahol kevesebb mind 1000hp-m volt, persze én hülye nyomtam a potit, persze semmit nem ért), de az a boss is lement elsőre.
Military quarter: Jött az első boss, ahol írányítani kell az addokat és tankolni kell velük, elsőre meghaltunk mert valamit elrontottak a tankok, de rájöttek hogy kell jól csinálni. (a tankok irányították az addokat, mivel nekik volt a legkevesebb dpsük) 2. próbálkozásra simán lement. Jött a 2 oldalas boss, el lett osztva a a csapat én lettem a élő oldalon, egy gyengébb dpsel, meg 1 tank, meg 1 healer, többiek a másik odalon. Mi oldalunkon simán ment minden, (másik oldalt nem tudtam nézni) boss is simán lement. Jött a 4 lovas, el lett mondva a taktik, bevállaltam hogy bemegyek a hátsó bossokhoz, jött velem egy pala healer, ám neki nem volt mikrofonja így nem értettük meg egymást így nem tudtunk jó időbe cserélni. Új felállás 2 hunter hátul egy pap pedig a porondról healel, mondtam hátul a másik hunternek hogy "hátul csere" jól megértettük egymást, heal is jól végezte a dolgát, elöl lement a 2 boss, hátul közbe cserélgettünk, figyeltünk a fekete zónákra. Lement 2. próbálkozsra. Ez volt úgy este fél 12 fele. Én már hulla fáradt voltam, mivel fél 7kor keltem. Mondták hogy még azért próbáljuk meg egyszer Sapphiront, elmondták a taktikot, természetesen 2-en már az első fújásba belehaltak. (amikor el kell bújni a jégtömbbe zárt emberek mögé) Szépen mentek a dolgok, de nekem is sikerült behalni odamentem a jégtömbbe zárt ember mögé, de én lettem volna a másik jégtömb így meghaltam ez volt olyan 35% körül. Többiek még levitték 1 milla hp alá a hp-ját, enrage.

El kell hogy mondjam, hogy a csapatba volt 2 db 2200-2300 dps (én meg egy feral druid) meg voltak a többiek (1500-1900dps), a tankok (2dk, 1 feral druid aki ált. dps) már tankoltam naxx25-be is. A 3 healer (druid, pap, pala), pedig szintén már jártak naxx25-be és full naxx25gearbe voltak.
Nem értettem hogy a military quarterbe miért volt 150-el több dps-em mint általában.
Boss fightok során nagyon sokat segített egyes bossoknál a dbm addon.

(ha valahol nem helyesen, vagy hülyeséget írtam akkor sorry)

(#22875) Wolverine válasza capafog23 (#22874) üzenetére


Wolverine
félisten

Visszamegyek az egyik helyre látom hogy le van ölve az összes dínó és 3 kis allis ott lootolja, semmi gond egy multi shoot, mindhárom halott, kerestem máshol dinokat, 4 allis volt a körzetembe mindet megöltem 3-5X lehet hogy ez nem szép dolog, de anno velem is ezt csinálták.

Ezért nem questelek STV-ben, csak éjjel 1-5 között, ha nagyon muszáj :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22876) whitezo88 válasza capafog23 (#22874) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szép kis wall of text :D

Konklúzió soha ne menjél puggal naxxba. (voa-ba még talán) (ez a történet kb 1.5 hete történt)

én átírnám arra hogy semmilyen pugba. kivéve ha vmi értelmes klánból vannak az emberek.

mai dolog ami felcseszett ma:
van 1 quest sor, elites, conquest holdban kell hozzá 1 ember aki tud tankolni 1 aki healelni meg 2 dps aki dpselni... na most már elején is ment a faszkodás mert összevissza adták le és volt h 3x kellett 1 bosst megölni (arena szerű) de van uccsó előtti, ami kichargeol és agrot nulláz, na a jóképességű tanknak meghaladta képességét pl nem is használta a skilljeit... nézem mondom hát nincs a bosson semmi plague amit neki kéne rakni de még a DnD miatt is szólnom kellett előtte...
aztán kilépett ő is meg a healer a 2. wipe után...
ilyet szól ő még nem tankolt death knightal mondom neki te hülye, ugyanazt kell csinálni mintha dpselnéd csak másik stancbe kell állni.. de hogy a skilljeit nem hasznáta csak autoattackolt hát az no comment
és 74es...

na szóval 75re feldingeltem warrimat aztán léptem is ki...

-> ezért megyek át LotrO-ba mert ott mivel jóval magasabb az életkor, nem idegesíti fel magát az embert a sok hülyén meg a sok hülyeségen, és kellemesebb, kazsuálabb, szebb. WoWba már raidelni se nagyon van kedvem.

(#22877) Cathfaern válasza whitezo88 (#22876) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem eddig nagyon jó tapasztalataim vannak PUG-al. Fejlődés során az összes northendes nem solozható groupos questet, összes instás questet gond nélkül meg tudtam csinálni PUG-al, illetve szerdán VoA 25 fős meg OS 25 fős (0 drake-el persze) is lement puggal, előbbi elsőre, utóbbi 3.-ra (az emberek többsége eleinte nem foglalkozott az addokkal, azok még szépen fogyasztották a népet).
Normál instákban azóta sincs gond, heroicban már volt gáz 1-2x, de azok eléggé alulgearelt csapat volt. Mondjuk azon röhögtem, egyszer menni akartam vmelyik heroicba, pap volt a groupleader, s ahogy vette be az embereket, kérdezgette mindet, mennyi DPS, mennyi AP, mennyi def rate stb, volt akit ki is rakott, aztán bevett egy tankot, az belép, első kérdés: priest mennyi a healup meg mana regen? Megmondta, "jah akkor sorry, volt már rossz tapasztalatom" és kilépett... erre leader felkapta a vizet és ő is kilépett :D

(#22878) bAtt001


bAtt001
addikt

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem hogy eddig shadow talenten fejlődtem papommal most járok lvl 66-nál. Voltam pár kisebb instában is és healelgettem de nem ment valami könnyen. Láttam más papokat akik holy \ disc talenten fejlődnek. Na mármost azt szeretném megkérdezni h érdemes lenne-e esetleg nekem is talentelni hogy majd 70 után könyebben tudjak instázni vagy inkább maradjak shadow és szintezzek?

(#22879) Wolverine válasza bAtt001 (#22878) üzenetére


Wolverine
félisten

Instába shadow-ként is mehetsz, csak nem healelni, hanem dps-elni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22880) mobal válasza SzlobiG (#22873) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jah. csak 1 a bibi nálam: lustaság > windows reinstall (64bit v vista mind1) :))

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22881) pachito válasza bAtt001 (#22878) üzenetére


pachito
őstag

Hali!

Nekem nemrég (kb. 2 hete) jött el az a pont, hogy elég volt shadowból. Ha dungeonba jelentkezel, úgyis healerként kellesz, mert "minden pap tud hílelni". Szerintük. Szerintem meg nem. Shadowként hihetetlenül zabálta a manát, és nem is voltam olyan nagyon hatékony. Talentoltam disc-re, és....mondanom se kell, minden egy csapásra megvátozott :)) Az utolsó, Penance nevű képességemmel gyakorlatilag minden megoldódott. Annyi a dolgom, hogy tankra felpakolok egy Renew-ot, frissítem, ha gáz, van, akkor Penance, és fogyott 500 mana...kvesztelni meg tapasztalatom szerint egyálttalán nem nehezebb, mint shadow-val, egy kicsit többet sebez, ha belédcsapnak, de ott az erősített pajzsod, amit le nem szednek, meg tudsz hílelni is, amit shadowformban nem lehet ugye. Kicsit talán gyakrabban kell innom, de ez az egyetlen hátrány.Főleg az tetszik, mikor egy barlang legmélyén, a megölt questmob-bal a lábam alatt, nincs kedvem újra végigmászni az időközben respawnolt mobokon, pajzs felrak, mobok behúz, renew, scream, és hp veszteség nélkül kisétálok;)

(#22882) Kanczy


Kanczy
veterán

Üdv Mindenkinek!

Van egy eladó Red Bearon loot lapom a WoW TCG játékból, amely a következő ingame cuccra váltható be - Big Battle Bear . Itt egy kép az egyszerűség kedvéért. A maci egy egy epic földi hátas, melynek ez az egyetlen út a megszerzésére

Az érdeklődőket várom PÜ-ben.

kösz,
kanczy :R

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#22883) Azazello-


Azazello-
senior tag

mitol van az, hogy ha dalaranba akarok belogginolni, rendszeresen disconnectel?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22884) Fred K.


Fred K.
tag

Sziasztok!
kaptam egy wow-ot + egy Burning Crusade kiegészítőt...
vannak itt olyan népek akik tudnak segíteni kezdő gamernek?

a múltkor vettem egy pólót...Az volt ráírva: Balek!...csak tudnám mi került rajta 38500 forintba...

(#22885) Azazello- válasza Wolverine (#22879) üzenetére


Azazello-
senior tag

csak sokszor fog meglepodni, hogy eloszor invelik, aztan mikor rajonnek, hogy shadow akkor kick :))

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22886) slayer006


slayer006
addikt

Olyan Addon -t tud valaki, ami a valós hátralévő időt mutatja az AH -ban nem a VeryLong ,Long ...stb.? :)

Fred K. : vannak

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22887) Viktor77 válasza Azazello- (#22883) üzenetére


Viktor77
titán

Túl sok addonnál csinálhat olyat, hogy olyan sokáig tölti őket, hogy a játék nem válaszolásnak értékeli (kliens részről), és ezért kivág. Nézd meg addonok nélkül.
Nekem eddig kétszer csinálta, újrapróbálkoztam, akkor meg betöltött.

Fred K: Itt csak olyan népek vannak. És ha nem törtön játszol akkor szívesen válszolunk a kérdéseidre.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22888) Cathfaern válasza Azazello- (#22883) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Questhelperből ha régebbi (1-2 hetesnél korábbi) verzió van fent, akkor szedd le a legújabbat, mert az (is) okozta ezt. Amúgy ahogy Viktor is írja az a probléma oka, hogy az addonok túl lassan töltenek be, így mire betöltene, a server timeoutol. Ez lehet túl lassú gép és túl sok addon (na meg túl nagy forgalom Dalaranban) párosítás következménye, de lehet hibás addoné is.

(#22889) mistyc0 válasza Wolverine (#22865) üzenetére


mistyc0
csendes tag

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Azuremyst&n=G%C3%A9za
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Azuremyst&n=Pr%C3%BCcs%C3%B6k

Remélem mükszik,elöre is köszike hogy ránk néztek.

[ Szerkesztve ]

(#22890) m4rc!


m4rc!
őstag

Szerintetek a weapon- vagy az armorsmith a jobb?

We are analog players in a digital world

(#22891) Ptech válasza m4rc! (#22890) üzenetére


Ptech
őstag

Mostanában épp tökmindegy, craftolható gearnek nem igazán van értelme mert a PvE geart olyan nevetségesen könnyű megszerezni, hogy nem éri meg a beleölt pénzt.

(#22892) !player! válasza Ptech (#22891) üzenetére


!player!
aktív tag

Igen max starting gearnek vagy altnak.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22893) LucifeI2 válasza mistyc0 (#22889) üzenetére


LucifeI2
őstag

A felszerelésetek nem a legjobb. Azok a 19-es karakterek pedig valószínű, hogy twinkek voltak, így nem csoda, hogy nem éltetek ellenük sokáig.

(#22894) Wolverine válasza Azazello- (#22885) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha healernek hívják, akkor természetes, hogy kivágják shadow-ként; eleve tisztázni kell, hogy dps-elni megy.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22895) Sanya válasza szilchi (#22857) üzenetére


Sanya
nagyúr

nem

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22896) Wolverine válasza Sanya (#22895) üzenetére


Wolverine
félisten

De, lehet, de csak olyat, amit bármire fel lehet tenni - azaz alap WoW-os, max. 300-as enchantinggal gyártható enchantokat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22897) -Jackson-


-Jackson-
őstag

manapság milyen a sámán pvp-ben? mondjuk elementálként? gondolkozok rajta hogy felkéne húznom 80-ig a karimat...

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#22898) Wolverine válasza -Jackson- (#22897) üzenetére


Wolverine
félisten

Hmm... leginkább halott, ahogy olvasom :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22899) -Jackson- válasza Wolverine (#22898) üzenetére


-Jackson-
őstag

hát ez nemjó hír :D. ilyenkor sajnálom hogy nincs már meg a warim... na majd kitalálok valamit :D

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#22900) Bence717


Bence717
tag

Ha valamit rosszul talentoltam vissza lehet valahogy vonni hogy visszakapjam a talent pontokat?? :F Enyem a 22900-adik hsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.