Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) whitezo88 válasza ricsiv92 (#18000) üzenetére


whitezo88
nagyúr

2 dolog:
-bementél már a bankba, hogy megváltoztasd a jelszavadat?
-van pénz a számlán?

nekem is ez a bajom pont ezzel a kártyával és ezeket még nem eszközöltem.

[ Szerkesztve ]

(#18002) ricsiv92 válasza whitezo88 (#18001) üzenetére


ricsiv92
tag

Miért kell jelszót változtatni?
A számlán több mint elég pénz van.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#18003) whitezo88 válasza ricsiv92 (#18002) üzenetére


whitezo88
nagyúr

lehet kellene. nekem mondta a csaj, mikor a számlát csináltam meg, hogy majd be kell mennem, lehúznom a kártyát és beírni egy új kódot. ezt majd még eszközölni kell nekem is.

(#18004) Luos válasza ricsiv92 (#18000) üzenetére


Luos
tag

A leirásodbol ugy olvasom hogy rossz verification kódot irsz be.

3 szám, de ez a bankkártyán akárhol lehet, és NEM a bankkártyaszám utolso 3 jegye. Legjobb ha beírod ak eresőbe hogy verification code és a kártyád tipusa, pl "verification code mastercard"

http://images.google.com/images?um=1&hl=hu&q=verification+code+bankcard&btnG=K%C3%A9pek+keres%C3%A9se

Amugy tudomásom szerint egy nap csak 3szor lehet próbálkozni.

Card numberhez az elején található (valószinüleg) dombornyomott kártyaszám szükséges, amugy pl nekünk ez nincs, viszont adtak a kártyához egy papír kártyát amit lehet neten fizetésre használni.

Ja és az is lehet hiba hogy rossz lejárati dátumot adsz meg, pl fordítva 09/10 vagy 10/09, mondjuk ez nalam nem volt hibaforras mivel pont 10/10 :)

[ Szerkesztve ]

(#18005) Petie válasza Luos (#18004) üzenetére


Petie
veterán

Ja és az is lehet hiba hogy rossz lejárati dátumot adsz meg, pl fordítva 09/10 vagy 10/09, mondjuk ez nalam nem volt hibaforras mivel pont 10/10 :)

ezzel régebbi kártyánál szívtam én is :D 07/08 volt :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#18006) MCGaiwer válasza ricsiv92 (#17988) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ha sms-t kapsz akkor nem azzal van a hiba.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18007) arpi6k


arpi6k
addikt

Tegnap este lement végre Council!:)

Illidan-nél pedig elmentünk egészen p3-ig.:) Ma este folyt. köv.

Intel & ATI

(#18008) anulu


anulu
félisten

tegnap este termése nálunk (Remorse - Twisting Nether): Kalecgos first kill! :D:C:D

loot: 2x Conqueror, 1x Protector token, Band of Lucent Beams :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18009) szilchi


szilchi
őstag

Ma járt le az egy hónapom,ami ingyenes volt.Vettem egy GC-t,beírtam a kódot.Először elgépeltem egy számot,ki is írta,hogy hibás a kód.Kijavítottam a számot.Majd Agree.Megint kiírta,hogy hiba,de most nem írta ki,hogy mi is.Délbe aktiváltam,kiírta hogy valami hiba van,viszont be tudtam lépni a játékba.Pedig asszem 9:13-kor járt volna le pont az 1 hónap.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#18010) bobace válasza szilchi (#18009) üzenetére


bobace
őstag

Nem kell sietni :) Én anno az ingyen hónapommal még kb. 5 plusz napot játszottam mielőtt nem engedett volna be és szüneteltetésre tette volna ;)

ÉS nagy GZ minden raidelő társnak. :))

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18011) Ribi válasza bobace (#18010) üzenetére


Ribi
nagyúr

Vigyazni kell am, mert ha beirsz egyeni progresst, nehanyan személyes sertesnek veszik és úgy lebasznak mint a pengős malacot, meg 13 évesnek kiáltanak ki... :(((

(#18012) MCGaiwer válasza Ribi (#18011) üzenetére


MCGaiwer
addikt

főleg ha ugy irsz mint egy 13 éves...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18013) bobace válasza Ribi (#18011) üzenetére


bobace
őstag

Egyéni progressem: kb. Karazhan - Horseman. 435671st kill :DDD Szóval én ilyennel nem igen fogok vagánykodni.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18014) sasa311 válasza Ribi (#18011) üzenetére


sasa311
veterán

Senki nincs a progcsi miatt kicsikiálltva ciki cuki malackának, csak ha ilyen édi bédi stílcsiben ircsizik... ;)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#18015) MCGaiwer válasza sasa311 (#18014) üzenetére


MCGaiwer
addikt

lehet még mindig nem érti miért volt leszólva? :U

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18016) Ribi válasza sasa311 (#18014) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nemtudtam hogy ennyire hombár párti vagy.
Nem hittem, hogy egyes angol szavak fonetikus írása ilyen izgalomba hoz.
Szerintem hanyagoljuk a témát mielőtt még betegebb fantáziáddal előhozakodsz...
Igy már értem miért ez az aláírásod :O

[ Szerkesztve ]

(#18017) sasa311 válasza Ribi (#18016) üzenetére


sasa311
veterán

Mi az a hombár? :Y

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#18018) Petie válasza sasa311 (#18017) üzenetére


Petie
veterán

[I] Hombár

árurakhely a hajón, hajóraktár. L. még Hambár.[/I]

forrás

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#18019) MCGaiwer válasza Petie (#18018) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ez olyan lehet most a tizenévesek között mint anno a láma...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18020) Petie válasza MCGaiwer (#18019) üzenetére


Petie
veterán

pedig a láma aranyos állat :K csak ne köpködjön :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#18021) szilchi


szilchi
őstag

Második próbálkozásra sikerült azért.Inkább most reggelek,mint hogy instázás közben dobna ki. :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#18022) Viktor77 válasza sasa311 (#18017) üzenetére


Viktor77
titán

Sztem erre gondolhatott (1:50-től), de itt is homár hangzik el.

A Trópusi Vihart amúgy is mindenki nézze meg!

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18023) LucifeI2 válasza Viktor77 (#18022) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nem rossz magyar szinkronnal?

(#18024) Viktor77 válasza LucifeI2 (#18023) üzenetére


Viktor77
titán

Nézd meg a linkelt videót (van ott több is).

Nagyon eltalálták a szinkront, teljesen átjönnek a poénok. Főleg ugye Robert Downey Jr.-ét.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18025) szilchi


szilchi
őstag

Van 10 napos BC trial.Ha jövő héten veszem meg a BC-t,akkor attól még fel tehetem e a trial kieget?És ha indítok pl. egy dranei karit,akkor az megmarad az eredeti játék feltétele után is?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#18026) LucifeI2 válasza szilchi (#18025) üzenetére


LucifeI2
őstag

Megmarad.

(#18027) szilchi válasza LucifeI2 (#18026) üzenetére


szilchi
őstag

Kössz.Már töltöm is le.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#18028) DebilEvil válasza ricsiv92 (#17988) üzenetére


DebilEvil
tag

"This issue was identified this morning by Billing, and they are working on processing the payments now. This has very high priority so you should see resolution by the end of the day.

You don't need to contact Billing in order to get the issue fixed, as they're aware of which accounts have been affected."

Nem tudom, hogy azota megoldodott-e, de nem csak neked volt vele problemad.

(#18029) D4v3


D4v3
őstag

Hmm... régi gépen leszedtem a pre-patchet, majd az újra áttettem az egész WoW-ot úgy, ahogy van. A játék megy is minden gond nélkül, viszont a patchet újra le akarja tölteni (mellesleg sokkal lassabban is jön most mint 2 hete..). Mit lehet ilyenkor tenni?

(#18030) Ribi


Ribi
nagyúr

Na ujabb boss feküdt meg. Minden hétre 1.
Bár ha minden jólmegy ma leverjük Illit az Ilcsi pengéért:)

(#18031) Petie válasza D4v3 (#18029) üzenetére


Petie
veterán

hát érdekes. én prepatchet külön torrenttel szedtem le bemásoltam ahova eredetileg szedte és minden jó nem kezdte újra tölteni.

updates/WoW-2.4.3-to-3.0.1-TBC-EU-Update/Installer Tome 2.mpq

bár gondolom ha másoltad akkor ott kéne lennie :F

edit:
Gz Ribi, az lolcsi hogy mindigcsi új boszcsi fekszikcsi, tök szupcsi.

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#18032) Dilikutya válasza szilchi (#18025) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, a karaktered megmarad, amennyiben 10+3 napon belül lesz aktív előfizetésed. A trial lejárta után ugyanis 3 napod van még. Rendesen folytathatod azzal a karakterrel is.
Nekem holnap jár le a 3 nap:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18033) TommyGun válasza Viktor77 (#17901) üzenetére


TommyGun
őstag

No engem is ilyen kliens érdekelne, nem akarok 1 gombal mindent frissíteni, nyomok én 50db okét ha kell csak ne kelljen keresni tölteni csomagolni másolni egyenként :)
Nos akkor melyik progiról is beszélünk ? :)

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#18034) bobace válasza Dilikutya (#18032) üzenetére


bobace
őstag

És a karaktered elveszik, vagy csak visszaáll 60-ra?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18035) Ribi válasza bobace (#18034) üzenetére


Ribi
nagyúr

En ugy emlekszem, hogy en is tudtam 60 fole menni mikor még nem volt meg a kieg, de lehet rosszul dereng.

(#18036) Wolverine válasza TommyGun (#18033) üzenetére


Wolverine
félisten

A WoWAce-t kezelő működő kliens egy van, a Curse Client. De az első használata előtt csinálj egy biztonsági mentést az addonjaidról és a WTF mappáról is... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18037) Dilikutya válasza bobace (#18034) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha nem csinálsz a trial acc-ból előfizetést, akkor igen. 60? Lvl60? Megnézném én azt, aki a 10 napos trial alatt addig fejlődik...:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18038) Ribi válasza Dilikutya (#18037) üzenetére


Ribi
nagyúr

BC trialrol volt szo, nem az alap trialrol. Ott amugy is lvl 20 a max...
Amugy a rekord valami 2 nap lvl 70-re.

(#18039) LucifeI2 válasza Dilikutya (#18037) üzenetére


LucifeI2
őstag

1 nap 7 óra játékidővel 37-es a hunterem- :P

Ribi: De azt nem egyedül csinálta.

(#18040) bobace válasza Dilikutya (#18037) üzenetére


bobace
őstag

Na jó kis kavarás lett itt :)
Amúgy nekem 1 év után sem tűnt el a trial karim, mikor teljest csináltam belőle. Bár az már rég volt.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18041) Ribi válasza LucifeI2 (#18039) üzenetére


Ribi
nagyúr

Tudom, csak akartam irni, hogy egyaltlan nem lehetetlen.
Persze nyilvan nem az nyomja ugy aki trial accountal jatszik :)

(#18042) DebilEvil válasza Ribi (#18038) üzenetére


DebilEvil
tag

Mar annyi sem kell, mivel a Blizzard tamogatja a powerlevel-t. Eleg 2 recruit-a-friend-es elofizetese, aki 3. karakternek fogja adni a bonus szinteket. Igy lvl 1-60 kb 10 perc. Onnan pedig mehet 70ig a boost.

(#18043) CactuS válasza LucifeI2 (#18039) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Zöld/srága questeket csinálsz, vagy instázol?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18044) whitezo88 válasza DebilEvil (#18042) üzenetére


whitezo88
nagyúr

csak nem itthon. (tudtommal még tiltva van a lehetőség Mo.-n)

mod: bár gondolom általánosságban értetted :)

[ Szerkesztve ]

(#18045) LucifeI2 válasza CactuS (#18043) üzenetére


LucifeI2
őstag

Csak questelek, van egy guide az alapján. Leírja, hogy a questeket milyen sorrendbe érdemes megcsinálni. Szerintem nagyon hatásos, nekem bevált. Instába nagyon ritkán megyek, inkább csak 60 után BC instákba. Elég kevés a party alacsonyabb szinten, meg én szeretek egyedül questelgetni.

(#18046) CactuS válasza LucifeI2 (#18045) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

IDemise vagy melyik guide alapján, ha szabad tudni?:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18047) LucifeI2 válasza CactuS (#18046) üzenetére


LucifeI2
őstag

Joanas. Az a legjobb szerintem.

(#18048) arpi6k


arpi6k
addikt

Illidan DOWN!

Azzinot main esett. ELVITTEM! Mindjárt megőrülök! :DDD

Intel & ATI

(#18049) mobal válasza arpi6k (#18048) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

A healer shámán és 1 rugó :D

GZ Everlasting GZ Töpfe!

[link]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18050) arpi6k válasza mobal (#18049) üzenetére


arpi6k
addikt

:R :D

Intel & ATI

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.