Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21451) Ribi válasza animatrix11 (#21448) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nekem is ilyen talentem van kb, bar nemtudom hogy az 50/21 nem jobb-e, mert akkor kapok +5% kritet mindig
A Metamorph meg 5 percenkent kb 25 secre +20% dmg.
Hit rating elvileg mindennel fogosabb, mert hiaba nagy a dmg ha nem talalod el a mobot.
Ha van 2-300G nálad akkor AH-ban nagyon sok 78 vagy 80-as szintű kék cucc van darabonként 20-30G-ért. Ezzel egy igen jó alap cuccot ossze lehet szedni.
Ha megvan leagalabb 200 hit rating akkor kezdhetsz el kritet vagy mas tunizni. Legalabbis szerintem.
Master Summoner szerintem totál felesleges. Mindig van 4 seced megidézni a petet.
Ingább Master conjurerre tedd. Nem sokat számít, de legalább számít.

[ Szerkesztve ]

(#21452) Wolverine válasza FefeeX (#21450) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Outbreak AoE talent, szvsz még nem kell; a Necrosis, a Virulence és az Epidemic viszont igen :) Ha nem tankolni akarsz, akkor az Anticipation sem kell szerintem.
szerk: lvl 61-en az Unholy Aurát is feleslegesnek érzem.
szer2: módosított talent: [link]

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21453) FefeeX válasza Wolverine (#21452) üzenetére


FefeeX
veterán

Nade minek a necrosis, ha azt írtátok h auto attack-ot kerülni kell? :) Anticipation meg azért jó mert kevesebbszer találnak el (tankolni is szeretnék alkalomadtán), mondjuk a virulence is ad össz 3% hitet spellre... nem mondom h felesleges, de hát nem tom :)
Unholy aura a gyors fejlődés záloga, bár lehet tényleg felesleges... :)

(#21454) Wolverine válasza FefeeX (#21453) üzenetére


Wolverine
félisten

3% hit nagyon sok, kelleni fog az. A rúnák sokszor lesznek cd-n, olyankor marad a runic power dump vagy az autoattack... de a Necrosis/Anticipation kb. a te választásod.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21455) capafog23 válasza animatrix11 (#21448) üzenetére


capafog23
őstag

Nekem ma uk-ba volt 68-ason 800-as dps-em.

X-perl-be be kell kapcsolni, hogy mutassa a runákat, a general vagy a player résznél. Runa bar vagy valami ilyesmi.

(#21456) FefeeX válasza Wolverine (#21454) üzenetére


FefeeX
veterán

Okés, akkor ennek megfelelően cselekszem :) Érdekes dolgok történnek itt, most épp semmi képet nem jelenít meg a gépem, azt írja néha az accom ki lett zárva (céges) - emellett mégis bejönnek a dolgok, csak képek nélkül... :F

(#21457) Ptech válasza -conrad- (#21426) üzenetére


Ptech
őstag

Nem, előtte beállíthatsz minden paramétert, hogy milyen gyakran csináljon screenshotokat, hova küldje őket, stb, aztán csak a képfájlt kell megnyitni és már fenn is van.

(#21458) Cathfaern válasza capafog23 (#21397) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Csak 4-et lehet kirakni, viszont elvileg amit bekapcsolsz auto használatra, az úgy is marad. Tapasztalat, hogy jelenleg kicsit bugos a rendszer, és amit bekapcsolsz az bekapcsolva marad, viszont kikapcsolt dolog néha bekapcsolódhat magától. Szóval Cowert (meg Prowl-t ha macskád van) érdemes kint hagyni mindenképp.

(#21459) szilchi


szilchi
őstag

Hmmm...Nexus HC ennyire könnyű lenne?Ma volt a daily heroic és a healer DC-zett 1 boss után.De simán végigvittük wipe nélkül,egyedül az uccsó bossnál haltam meg én meg a tank(fordított sorrendben :) ).A lootok ratyik voltak de jó volt.Boomkin,paladin,DK meg én.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21460) FefeeX válasza szilchi (#21459) üzenetére


FefeeX
veterán

DK vagy Pala volt a tank? Azért az sokat számít hogy volt egy pala, főleg ha a DK vot a tank, mert akkor így is két helyről kapott healt... :) Vagyis kaphatott :)

(#21461) FefeeX


FefeeX
veterán

Retri most tényleg jobb mint a shockadin? Fejlődéshez kell hitet gemelni/szerezni, vagy elég majd 80on? :)

Ja igen, és melyik tailoring való mage-nak? spellfire? :)

[ Szerkesztve ]

(#21462) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Áttalentoltam a mage-t 61/0/10-re, 2100 lett a dps heroic Archavonon... Ez már tetszik.

Where do you want to go today?

(#21463) Cathfaern válasza FefeeX (#21461) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Fejlődésre jobb a Retri, még 3.0 előtt is az volt. Szerintem nem fontos fejlődéshez a hit, illetve ez függ attól, hogy hogyan szeretsz fejlődni: ha veled egyszintű, nálad kisebb questeket csinálsz vagy mobokat ölsz, akkor teljesen felesleges, ha inkább naranccsárga questekkel meg mobokkal akarsz foglalkozni, akkor viszont nagy segítség.

(#21464) FefeeX válasza Cathfaern (#21463) üzenetére


FefeeX
veterán

És 80on arénára is jobb a retri? :)
Nincs erre valami nagyon jól kidolgozott build? :)

(#21465) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na nagy unalmamban csináltam egy format c-t xp reinstallt. első dologként fel is mentek az avg, spybot és barátai. wow is nemsoká felmegy újra, ha ezekután is lesz valami körbeszopom magam. modeleditre meg rá se nézek, se egyéb 3rd party cuccra. pedig még terveztem a fisherbotot mert fishinget kéne húzni ;]

(#21466) FefeeX válasza whitezo88 (#21465) üzenetére


FefeeX
veterán

mire jo ez a modeledit? :)

(#21467) szilchi válasza FefeeX (#21460) üzenetére


szilchi
őstag

Pala volt a tank.De róla annyit,hogy simán vert engem meg a DK-t DPS-be :B :DDD

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21468) whitezo88 válasza FefeeX (#21466) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ezer dologra. egyszerűbb dolog, hogy ha unod a karaktered, átváltozhatsz más fajjá. én sokáig nyomtam anni BE csajjal meg humannal, de az még 2.4 körül volt.
lehet komolyabbra is, mint pl meghaxolni MCt/Stratot, hogy hamarabb eljuss ide-oda, de azt már súlyosan büntetik, sőt olyan is van hogy Ragnaros modelre cseréled ki a netherwing eggeket :DDD
használatban pedig annyi, hogy a hasnálandó mpq-kat amik az editet tartalmazzák, berakjuk /data-ba, és a modeledit.exével idnítunk, ami betölti a wow bejelentkezőt, megkerülve 1-2 ddlt és satöbbit.

[ Szerkesztve ]

(#21469) !player!


!player!
aktív tag

Rákaptam én is 2 napja az AH farmolásra eddig 2k-t csináltam az utóbbi 2 napba kb 700ból, sajnos erősen korlátozva van a dolog ugyanis ha craftolható cuccot szednék szét akkor többe kerülne a leves mint a hús szóval más megoldást választottam.
A vicc az egészbe, hogy nincs kedvem altozni sem mert ez nagyobb poén.

Más.
Soha életembe nem voltam nagy alt guru sose volt két max szinten lévő karakterem, de most gondolkodtam hogy a régi idők emlékére indítok egy warriort, de ha bele gondolok, hogy mennyi idő ezt kimaxolni 80-ra elmegy a kedvem az egésztől, ezzel csak én vagyok így?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21470) SimS válasza FefeeX (#21464) üzenetére


SimS
senior tag

Hmm, a jelenlegi ,,balanced" arénák mellett hílerként nagyon nehéz dolga van bármilyen kasztnak azt kell mondjam. Retripalát pedig elég jól eltalálták, megfelelő glyph-ekkel, egy kis gear-el és skillel (nomeg partnerrel) nagyon jól lehet vele alakítani arénában.

Buildekről azért nem írok, mert van aki lemegy az 51 pontra van aki ide-oda rakosgatja (pl Reckoning) - egyéni ízlés kérdése még

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#21471) SimS válasza !player! (#21469) üzenetére


SimS
senior tag

,,Más. Soha életembe...ezzel csak én vagyok így?"

A mostani guildem elkárhozott, szétment a nagyja. Mivel kis szerver amin játszom (basszus már Recommended lett :() így egy másik guildet találni nem túl egyszerű feladat, mert nem mindenhova van kedve menni az embernek. Viszont lakótársamék meghívtak az ,,ő" realm-jükre, hát az már egy csinosabb 12k pop.-val rendelkező realm, de hogy én nulláról kezdjek el egy hordás karit nekik, kizárt :N

p.s.: kicsúsztam az előző modjából :B :(((

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#21472) !player! válasza SimS (#21471) üzenetére


!player!
aktív tag

Akkor sose zavart amikor tudtam, hogy az lett a mainem nem tudom miért de amikor látom hogy ott van egy fullos kari full T7-be (igaz healer), akkor v.miért nincs kedvem előről kezdeni az egészet.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21473) szilchi


szilchi
őstag

Ravenous Leggings of the Furbolg
Ebbe a nadrágba milyen gemet kéne tennem,hogy ugyan olyan/esetleg jobb legyen mint a mostani 78-as craftolt nadrágomSzilchi

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21474) FefeeX válasza szilchi (#21473) üzenetére


FefeeX
veterán

Szerintem 2db delicate scarlet ruby-t :)

(#21475) Wolverine válasza FefeeX (#21466) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha észreveszik, azonnal végleges bant kapsz :P erre pl. tökéletes.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21476) Esmein


Esmein
nagyúr

Lucifron kapott a seggébe, szóló, holy palával :D 19 perces fight volt
nem nagy vasziszdasz, de a curse miatt fogy a mana erősen, figyelni kell rá, mit csinálok.

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21477) H.O.D. válasza !player! (#21469) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Van egy warri altom, most 32-es. Még a WotLK előtt indítottam, mert már nem tudtam mit csinálni, játszani pedig kell :)
Mióta kijött a kieg, azóta ott ácsorog a temetőben Arathi Highlands-en :D

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#21478) whitezo88 válasza !player! (#21469) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a gyorsítás miatt 70ig meglepően gyors vele haladni. nekem a fejfájás csak 50-60 volt, mert akkorra már kell jópár hit, és mivel nem is csapsz nagyot, a BT se healel kb semmit, így kicsit idegesítő. 60 felett TG miatt viszont már élvezhető. főleg ha kiveszi neki az ember az arcanite reapert ;]
a szemétláda őt se kímélte :O [link]

[ Szerkesztve ]

(#21479) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Miért nem tok belépni a wow signupra??

hopp sikerült :B

[ Szerkesztve ]

(#21480) FefeeX válasza !player! (#21469) üzenetére


FefeeX
veterán

Én AHban hoztam össze (jó, profokkal együtt) a 30k-mat, emellett van 80-70-61-50-40 karakterem :) na most az első négyet 80ra tervezem :) Ja és Alchemi/herba/inscriptionon kívül minden profom van, legalább 330-as skillel :)

Egyébként hunter+druid lvl 80 végig tudunk szerintetek menni MC-n? Ja meg az összes raidet terveztük, de Onixia gondolom nem lenne meg...

(#21481) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Vettünk haverral egy-egy WOTLK-t.
3 szint és mehetek northrendre, addig ő meg kipróbálja a dk-t. (ő már 70es, én anno abbahagytam, úgyhogy csak most járok 65-nél. De tegnap egy teljes szintnyi xp-t összeszedtem, még 66ig full rested vagyok, úgyhogy ma is jól fogok haladni). :)

(#21482) Ptech válasza FefeeX (#21480) üzenetére


Ptech
őstag

Onyxiát minden class le tudja szólózni 80-on, kivéve rogue, szal nem az lesz a gond. :)

(#21483) bobace válasza FefeeX (#21480) üzenetére


bobace
őstag

Szerintem meg pont Ony lenne meg simán, az a legkönnyebb.

A franc, hogy még mindig nem értek a jó AH farmhoz... Mondjuk kezdőtőke is kéne.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21484) whitezo88 válasza Ptech (#21482) üzenetére


whitezo88
nagyúr

warlock is? na és mage? az pl hogy healeli magát? :)
eddig guildünkből dk, shaman meg druid solózta le tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#21485) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Tanácsokat kérnék, hogy ez a talent osztás eddig jó, ahogy csináltam fejlődésre?
[link]

(#21486) !player! válasza FefeeX (#21480) üzenetére


!player!
aktív tag

80-76-70-20 ez a top 4 karakter első 3-at jo lenne v.mikor felhúzni maxra igazbáol main karimmal (druida) annyi dologm van hogy a fishinget/cookingot kimaxoljam kb 60 szint, meg enchantingot kéne felvinni 400-ra (ez kb 20 szint még) szépen lassan meg lesz, most nem áldozok arra pénzt hogy felvigyem mert nem annyira fontos az a +38 healing. Igazábol minden olyan dolog megvan amit egyedül el tudtam érni értem ezalatt a repukat offspec geart stb. Szóval most vagy kevesebbet játszok vagy altozok! :)

bobace: nagy tőke nem kell hozzá 200g-al kezdtem 375 enchant skill kell hozzá.

Kolombusz: Titan's Grpet maxold ki gyorsan szerintem.

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21487) whitezo88 válasza (Kolombusz) (#21485) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pár hszel lejjebb linkelt warrioromat nézd meg, hasonló szintű, és sztm jobb talent. TG alapneed pl.
imp berserker kell mert abban vagy szinte mindig. bloodsurge is, jó dolog az instant slam. amíg ezek nincsenek meg, felesleges HSre meg Chargera rakni.

[ Szerkesztve ]

(#21488) FefeeX válasza whitezo88 (#21487) üzenetére


FefeeX
veterán

A lejjebb az alapbeállításon feljebb :U

(#21489) Wolverine válasza FefeeX (#21480) üzenetére


Wolverine
félisten

Pet tankol, droid healel? Simán.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21490) whitezo88 válasza FefeeX (#21488) üzenetére


whitezo88
nagyúr

fórumozzon úgy az akinek 2 anyja van ;]
így nem kell görgetni.

[ Szerkesztve ]

(#21491) FefeeX válasza !player! (#21486) üzenetére


FefeeX
veterán

Én 300g-vel kezdtem anno, és LW-vel csináltam iszonyatosan sok lóvét... Akkoriban már 50es szinten több pénzem volt mint az akkori 70eseknek :) Azóta a low level LW sajna nem annyira jó üzlet már, nincs hozzá elég anyag és drága AHban :) Pont ezen gondolkoztam, hogy azért most már nem olyan egyszerű millás karaktert csinálni, mint anno volt :)

JC az ami még nagyon sok lóvét tett rá... Egyelőre a BS most kezdi visszahozni a ráfizetést (425 a skillem, kb 350 óta keresek vele többet mint költök rá), engineering meg 330, de abba eddig csak pumpáltam a lóvét, kivenni még nem nagyon tudtam (a töltények meg a bombák senkinek nem kellenek...)

Tailoring ha van olcsó cloth AHban, akkor megint nyerő lehet, alacsonyabb szinten is, mert kevés tailor van low-level, naponta 1-200g-t azzal is lehet húzni (ezt megint most húztam fel 300ról), enchantinggal pedig Wotlk-ban még nem kerestem egy fityinget sem, mondjuk ez sincs még 375, főleg hogy a magem még csak 50es :)

Minden esetre a több lábon állás itt nagyon jó, és ha kell valami nem kell napokig keresnem, ki tud, és csinál is nekem reális áron valami cuccot, ha húzok valamit, mindig minden azonnal megy :)

(#21492) FefeeX válasza Wolverine (#21489) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem véletlen hogy havert nem engedem balancera talentolni :) csináltam neki egy jó kis restokin buildet, amivel egész jól tud nyomulni egyedül is,meg nekem is nagyon jól jön a heal... :)

Az a baj, hogy komoly tankolásra a petnek MM talenten nem sok esélye van, még ha engedem is kicsit aggrot építeni, az első kör shot lehúzza... Ez mondjuk sima mobnál nem gáz mert félútig sem ér el, de egy boss az más tészta... :)
Sok helyen láttam h BM hunter a menő, főleg PVPre, de hát nem tudom, igazából mindig is MM-t szerettem, sok az instant lövés amik nagyon jók is, aréna meg valahogy ígyse úgyse ment olyan jól... :(

[ Szerkesztve ]

(#21493) (Kolombusz) válasza whitezo88 (#21487) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Jó tudni, hogy szinte mindig berserkerben vagyok. :)
Én szinte mindig battle stanceban játszok, kivéve, ha tankolok. Akkor szarul csináltam eddig? :F

(#21494) !player! válasza FefeeX (#21491) üzenetére


!player!
aktív tag

LW-el hogy csinálsz pénzt én abba csak pumpáltam 400-ig utánna meg nem csináltam semmit csak a bracer encahntot.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21495) FefeeX válasza !player! (#21494) üzenetére


FefeeX
veterán

melyik szerveren vagy? :)

(#21496) Wolverine válasza FefeeX (#21491) üzenetére


Wolverine
félisten

Az engiből pénz nem is lesz, max. a motorból némi bevétel :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21497) whitezo88 válasza (Kolombusz) (#21493) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én is nemrég tudakoltam meg hogy kéne. az eddig 6xon tapasztaltak alapján a folytonos berserker a jó, rotának meg amint van rage BT-WW tölteléknek heroic, ha meg proccol a BS akkor slam. végén ha marad rage intercepttel mehet a charge :)
berserker talent miatt +10% ap elég jó, az meg hogy több sebzést kapsz, vedd úgy hogy mailben vagy :D
hitet amennyit tudj szedj mert onnan 1 fehér crit az elején = dara (enrage + rampage + flurry és barátai)
3.0.8tól asszem jön buffban ráadásul hogy a TGnak nem lesz hit penaltyja, meg több képességtől proccol majd a bloodsurge.

váá de játszanék már :O

[ Szerkesztve ]

(#21498) !player! válasza FefeeX (#21495) üzenetére


!player!
aktív tag

Twisting Nether horda oldal

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21499) FefeeX válasza Wolverine (#21496) üzenetére


FefeeX
veterán

Nesingvary 4000, a másik epic puska, főleg ha van pénzed vagy anyagod befektetni, azok egész jól hoznak... :) Meg a scope, bár most még mindenki ezerrel gyártja, de majd ha csillapodnak a kedélyek, akkor már lehet vele keresni... :)

(#21500) Wolverine válasza FefeeX (#21499) üzenetére


Wolverine
félisten

Az epic puska is addig lesz jól eladható, amíg nem lesz jobb drop raidből ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.