Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100001) Bencus88 válasza sztivo (#99999) üzenetére


Bencus88
nagyúr

persze Írjad még :DDD Ne csináljátok ezt velem :DD
Nyarat még megvárom aztán meglátjuk hol tart a classic fordÍtása, ha sehol akkor szerintem el fogok csábulni :P

(#100002) mg1992mg válasza BMS (#99989) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Deathwing-es mount is koppra ugyanez, nagyon nem erőltették meg magukat

(#100003) Plata válasza mg1992mg (#100002) üzenetére


Plata
félisten

Igen ugyan az.
Na és az szebb is,szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#100004) BMS válasza mg1992mg (#100002) üzenetére


BMS
őstag

Csak a store-os mountokat csinálják meg "egyedire" :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100005) BMS


BMS
őstag


Csak meglett a 600 :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100006) lakisoft válasza BMS (#100005) üzenetére


lakisoft
veterán

Szépmunka. Grat! :R

(#100007) BMS válasza lakisoft (#100006) üzenetére


BMS
őstag

A top1 most lépte át az 1000-et ;]

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100008) sztivo válasza BMS (#100005) üzenetére


sztivo
senior tag

És még vége sincs az évnek :DDD

(#100009) BMS válasza sztivo (#100008) üzenetére


BMS
őstag

Év végére beérem az elsőt ;] ;]

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100010) Plata


Plata
félisten

Láttátok azt a videót amiben kipróbálják milyen 2 Dk 22 Augmentation evoker-el?
[link]

(#100011) lakisoft válasza Plata (#100010) üzenetére


lakisoft
veterán

:Y

(#100012) BMS


BMS
őstag


Ez csak egy leak. Elvileg attól az embertől van aki a season 2-őt is megtippelte.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100013) Healbacsi válasza BMS (#100012) üzenetére


Healbacsi
őstag

A ket utolsotol felek, hogy lesz baj veluk boven.

(#100014) Plata válasza Healbacsi (#100013) üzenetére


Plata
félisten

Én csak a Timewalking változatukat ismerem,egyrészt mert pandát messziről kerültem mint a pestist,másrészt draenor végén kezdtem újra és a karim légióban lett nagy.
De a timewalking változatuk nem vészes,kivéve ha nem tudják a játékosok mit kell csinálni.Az everbloom timewalking változata fun.

[ Szerkesztve ]

(#100015) BMS válasza Healbacsi (#100013) üzenetére


BMS
őstag

Nekem Grim Batol az,ami nem szimpi. A sárkányos mechanika pug gyilkos lesz ha valaki elrontja.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100016) Healbacsi válasza BMS (#100015) üzenetére


Healbacsi
őstag

Majdnem biztos vagyok, hogy azt ki is veszik m+ -bol, kelleni fog a %, es a trash ott eleg valtozatos, sok mindenre kell figyelni, idalis m+ -ra

(#100017) BMS válasza Healbacsi (#100016) üzenetére


BMS
őstag

Atal'Dazar vagy Motherlode jó lenne helyette :)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100018) TBT


TBT
addikt

Jótékonysági gyűjtést indított a Blizzard! A 20 euróért cserébe 2 petet kapnak a játékosok.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#100019) TBT


TBT
addikt

Augusztus 24-én érkezik a Hardcore a Classic szerverekre!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#100020) Plata


Plata
félisten

Mivel már nagyon hiányoltam a törpém hülye képét így vettem újra egy gamecardot,meg letöltöttem curseforged appot hogy frissítsem az addonjaim.
Viszont egy fura dolgot vettem észre,a játékban megint megújult az ui?
Furák lettek bizonyos ikonok.
Bár lehet a magyarítás addon csinálja?
Plusz a karakterválasztóban minden kis karimnál van egy felirat.
Gear update. :F
Már egy ideje nem olvastam semmi hírt a játékról hogy ne hiányozzon így nem nagyon tudok semmit.
Magyarításon kívül nincs új addonom,ha csak nem maga a cruseforged app csinálja? :B
Ok,már látom ez valami új dolog,miután eleget repkedtem törpével elmentem megnézni kis karit,látom feljön egy menü arról hogy kapok új geart és táskákat meg teleportot és frissítik a küldiket. :Y
Kipróbáltam a legelső warrimon,hát most úgy néz ki mint egy lökött viking hippi. :D
Csupa 30 slotos BfA táskája volt,kapott helyette 22-eseket. ;]

[ Szerkesztve ]

(#100021) BMS válasza Plata (#100020) üzenetére


BMS
őstag

A gear upgrade a régóta nem használt karaktereknek van,kapsz egy fix ilvl geart meg a felvett questeket kitörli.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100022) sztivo válasza Plata (#100020) üzenetére


sztivo
senior tag

Nem az addon, a legutóbbi patch-el egyes ikonok is modernebb dizájnt kaptak.

(#100023) Plata válasza sztivo (#100022) üzenetére


Plata
félisten

Köszönöm.
Komolyan azt hittem valami idióta addontól lett ilyen gyerekes de akkor hála az égnek nem kell lepucolnom őket.

#100021BMS
Így már világos és köszönöm neked is.

A magyarítás egyébként egész jó.

(#100024) Plata


Plata
félisten

Át néztem karim táskáját és észrevettem hogy maradt nála nyolc kinyitatlan random dungeon táska 4 kék 4 zöld.
El is felejtettem hogy nála van.

Olyan sietve húztam fel 70-re hogy elfelejtettem őket kinyitni.
Hát nem 70-es cuccot adtak. :D
Kék táskák 194-es itemet,a zöldek 150-177 ilvl cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#100025) Plata válasza BMS (#100021) üzenetére


Plata
félisten

Be léptem a 70-es sámánommal is world boss-t csiklandozni és feljött egy ablak hogy akarom-e hogy a karakteremet elteleportálják stormwindbe és új kalandokba kezdjek.
Többi 70-esnél nem jött fel.

(#100026) BMS válasza Plata (#100025) üzenetére


BMS
őstag

Az nem "Welcome Back gift",azt 10-60as karik kaphatják amikkel legalább 60 napig nem léptél be. [link]
Gondolom a sámánoddal még nem voltál az új zónában és azért ajánlja fel :)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100027) Plata válasza BMS (#100026) üzenetére


Plata
félisten

De a sámlim pont valdrakkenben horkolt a kocsmában.
Na és 70-es szintű.

(#100028) TBT


TBT
addikt

Szerintetek Sunny Pet elérhető lesz augusztus 29. után is (önálló formában)?

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#100029) wintikek válasza TBT (#100028) üzenetére


wintikek
tag

Ha lehet hinni a hivatalos support kommunikációjuknak akkor nem lehet majd megszerezni sem külön később, sem trading postból. Forrás

(#100030) TBT válasza wintikek (#100029) üzenetére


TBT
addikt

Oh... Akkor meg kell vennem. Pedig reménykedtem, hogy lesz külön is - Flurkyra nincs szükségem, mert a Wrath of the Lich King Classic-al nem játszom.

Köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#100031) Lei559


Lei559
tag

Valaki tervez létrehozni klánt/közösséget , vagy tud valami szerveződésről ami majd a 24.én érkező HC wowot érinti? Alliance oldal érdekelne elsősorban! :R

(#100032) Danex


Danex
addikt

Hello, valaki tud segiteni abban, hogy az altommal, hogy tudnék artisan mettle-t szerezni? A hozzá való questline elején skippeltem a questlinet Haephesta -nál, azóta már csináltam egy rakás quest amit találtam wowheaden hogy segithet de szimplán Khadin-nál nem tudom átváltani a Dragon Shard of knowledge-t rá mert nem interaktál a karakteremmel.

(#100033) Healbacsi válasza Danex (#100032) üzenetére


Healbacsi
őstag

Akkor ezek szerint nincs kesz a quest line (az emlitett npc quest(jei) nem mervadoak a dragon shard leadasanak kerdeseben, csak a skip miatt kell vele beszelni).

Irany [Ohn'ahran Plains] (a linken a hely a mervado, nem az npc)
Itt lesz egy rakas profos kuldi, csinald meg oket mind, a legvege, hogy le kell adnod a dragonshardokat a megfelelo npc-nek .

Innentol kezdve Artisan Consortium repu noveles (hetente egyre tobb mettle), treasure ladak lootolasa (Expedition's Scout Pack, Disturbed Dirt), rarek olese minden teruleten, raid/dungeon bossok olese szinten ad dragon shardot, minden knowledge point szinten ad 5 mettle-t (first craftok, knowledge itemek, stb)

[ Szerkesztve ]

(#100034) neato3loco


neato3loco
senior tag

Hello!

Visszatértem a WoW világába. Azonban mióta felraktam a Battle.net Launchert és valamennyi játékra alkalmas tartalmat letöltött, van egy 60 Gb+-os update. Na ezt nem bírom 3 napja letölteni, mert olyan ingatag szar letöltési sebességgel kínlódik, hogy 5-10 perc után jön a Whoops! Something went wrong hibaüzenet. Mi a bánat van? Csak nekem rossz vagy más is tapasztalt hasonlót?

A játék egyébként fut ez az update nélkül is habár elég érdekes töltések szoktak lenni menet közben. Plusz felül a kis zöld sáv karika folyamatosan pörög, hogy tölt a játék, de a Launcher-ben a 11% fixen megvan 3 napja :D

Segítsetek nekem :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#100035) Phoen|x


Phoen|x
őstag

(#100036) Healbacsi válasza neato3loco (#100034) üzenetére


Healbacsi
őstag

[ezeket a portokat erdemes forwardolni, ha router mogott vagy a Battle.net-hez]

[ezeket pedig a WOW-hoz]

Ha ekkora update-et kell letolteni, akkor szerintem siman megerne teljesen letorolni, es egy friss tiszta telepitessel felrakni.

Neha elofordul, hogy a battle.net akadozik, mostansag sok tamadas eri a servereket, gondolom a Diablo 4 miatt.

A tiszta telepitest mindenkepp javaslom akar retail, akar classic a cel (persze lehet menet kozben jatszani, nemi korlatozassal (ahogy irod is).
Kb 3 hete en is ujratelepitettem, mert gond volt az egyik file-al, nekem is 2 napig 6-700kb/s-el jott, majd ahogy leallt a ddos tamadas, beindult es 10 perc alatt lent is volt.

[ Szerkesztve ]

(#100037) neato3loco válasza Healbacsi (#100036) üzenetére


neato3loco
senior tag

Átmentem a haverhoz és 2 perc alatt lent volt a 90 GB :D mindenesetre elolvasom amiket linkeltél, köszönöm.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#100038) BMS


BMS
őstag

Ha Allis karival csinálok a Premade Groups-ban egy csoportot(necrotic wake mount farm) akkor azt a hordás karakter miért nem látja a finderben?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100039) Healbacsi válasza BMS (#100038) üzenetére


Healbacsi
őstag

Custom mókázás meg mindig nem mukodik crossfaction, csak raid/m+

(#100040) BMS válasza Healbacsi (#100039) üzenetére


BMS
őstag

Ha már teljes lesz ez a crossfaction dolog akkor lehet majd invite-olni más frakcióból úgy,hogy a nevére jobb click és invite?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100041) Healbacsi válasza BMS (#100040) üzenetére


Healbacsi
őstag

Az meg nem most lesz -- kovetkezo kieg -- talan -- (vagy meg akkor se)

A tervek megvannak, de nincs ETA kiirva rajuk

[ Szerkesztve ]

(#100042) BMS válasza Healbacsi (#100041) üzenetére


BMS
őstag

Uh :/ Kíváncsi leszek,hogy ha egyszer eljut ebbe a fázisba a játék akkor pl a "faction only" mountok is használhatóak lesznek mindkét frakció számára. Bár er re gondolom a mountos achiev miatt nincs sok esély.
De gondolobb a Race-Class választék van most prióban.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100043) neato3loco


neato3loco
senior tag

Visszatérő vagyok, mint azt korábban is említettem már.

Sziasztok!

Max szinten van e lehetőség a régi kiegészítők küldetéseit csinálni, tehát a sztorit kiélvezni, vagy mint azt olvastam ajánlott lett volna 47-es szinten XP lockolni!?

Alapból nagyon fura így évek kihagyása után, hogy egyik küldetésből a másikba ugrálva izomból szinteződik a karakter és mire egy adott területen teljesítem a küldetéseket pl. esetemben a Démon Hunter karakteremmel a Legion kampány küldetéseit, már azt veszem észre, hogy az újonnan felvett küldetés a Battle for Azeroth kiegészítőhöz tartozik és bamm már azt se tudom, hogy kivel mivel hol hogyan!?

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#100044) Lajtorja válasza Lei559 (#100031) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Ez engem is érdekelne, de szerintem magyart nem fogunk találni, ha mégis akkor szólj kérlek :)

--- ---

(#100045) Healbacsi válasza neato3loco (#100043) üzenetére


Healbacsi
őstag

A WOW nem egy csojatek.

Barmely kieg tortenetet vegig tudod jatszani, barmikor.

Adott szint elerese utan a rendszer egyertelmuen fel fog dobni olyan questeket, amely ujabb kiegekhez tartoznak, hiszen elerted azt a szintet, amelytol mar azok is szoba johetnek (ilyenkor elofordulhat, hogy a regi kuldetesek mar nem fognak xp-t adni).
A quest logon belul tokeletesen elvalik, hogy mi mihez tartozik, mely teruletre szol az adott quest, stb.
[MInden masra itt van ez az oldal, itt mindent megtalalsz.]
A linkelt oldalon nagyon sok valasz a kuldetesekre, targyakra, stb-re adott kommentek kozott talalhato, mi is legtobbszor ezekbol informalodunk.

Van mar [huncraft addon] is a jatekhoz, ha valakinek eppen arra van igenye

(#100046) Lei559 válasza Lajtorja (#100044) üzenetére


Lei559
tag

Dehogynem , már vagyunk is páran! :D írom az infokat!

(#100047) Plata válasza Healbacsi (#100045) üzenetére


Plata
félisten

A huncraft egész jó.
Bááár,nem tudom néha tényleg olyan csúnyán beszélnek-e az NPC-k eredeti nyelven is mint magyarul. :D
Olyan szavakat használt az egyik NPC hogy jót röhögtem rajta.
A sztorit nagy részt megértettem,de más hogy minden apróságot értek.
De hogy csúnyaszavak tényleg vannak-e a játékban vagy csak a program fordította félre nem tudom.
A Hogwarts legacy első gépi magyarításában is voltak érdekes szavak,egyik másik diák igen trágár szavakat használt,a rendes magyarításban már nem.

(#100048) Bencus88 válasza Plata (#100047) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Még nagyon kiforratlan az addon. Egy tökjó alapot ad azoknak akik nem tudnak picit sem angolul, de egyre többen dolgoznak a projekten. Sajnos így is elhúzódhat 1-2 évig is mire 90% pluszos lesz a dolog. Kár hogy nem a classiccal kezdtek, egyből bele vágtak a nagy fába :B

(#100049) drzozo válasza Lei559 (#100046) üzenetére


drzozo
senior tag

Megosztanád közösben is, kérlek?

(#100050) Lei559 válasza drzozo (#100049) üzenetére


Lei559
tag

Persze!

https://discord.gg/Zn5SvrQS

Ezen a DC-n szerveződünk! Stitches szerverre megyünk Alliance oldalra szinte biztosan! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.