Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22801) slayer006


slayer006
addikt

sziasztok

a szakmákban nem 450/450 az elérhető maximum? [link]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22802) L4mie válasza slayer006 (#22801) üzenetére


L4mie
veterán

igen, de faji alapon lehet +5.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#22803) slayer006 válasza L4mie (#22802) üzenetére


slayer006
addikt

köszönöm
ezt nem tudtam :B

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22804) capafog23


capafog23
őstag

Nem értem ezt most mi van a patch notes-ba, nem kell ammo a ranged cuccokba a hunternek? És akkor a quivert azt adjam el vendornak vagy most mi van?

Tegnap este guild raidel próbáltunk 2 addos shatariont, poén volt élveztem, kicsit figyelni kell a lávára, hogy ne legyél voidzone-ba, hogy ellődd a cd-s lövésidet, hogy leszedd a trasheket úgy hogy ne húzd magadra. (md ftw). Élveztem, de még nem ment le, eljutottunk már odáig hogy lement mindkét sárkány. (vasárnap próbáljuk tovább)

Viszont jó hír hogy egyenlőre nem nerfelik szét a survival ágat.

[ Szerkesztve ]

(#22805) L4mie válasza capafog23 (#22804) üzenetére


L4mie
veterán

Ha lement mind2 akkor mi volt a baj??

Mi jártunk ugy 3 addosnál, hogy amikor utsó sárki után kijött a raid portalból, nem volt fenn az ígért FR buff és bumm meghalt 13 player.... előtte még 2 szval 10 en elkezdtük tolni 88% ról lefelé sarthariont.
Aztán a 15. perc környékén 8% on enrage-t a szemít....szval ez belekerült patchel de a buff meg nem? QQ suxx :D mind1 köv raiden lement halál nélkül.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#22806) capafog23 válasza L4mie (#22805) üzenetére


capafog23
őstag

Páran nem figyelnek eléggé, lehet hogy már fáradtak voltak, amikor már csak a sárkány maradt akkor egy healer behalt a saját hibája miatt.
Vasárnap már biztos hogy sikerül :)

Szerk: Én úgy tudtam hogy nincs enrage timere!?

[ Szerkesztve ]

(#22807) Ribi válasza capafog23 (#22806) üzenetére


Ribi
nagyúr

Enrage timere nincs, de 10%-nál soft enrage van.
Akkor jön az áldás az égből mint a nyári zápor + reteksok elementál.
Na ott könnyen meg lehet halni. Tipikus 1% wipeok könnyen születnek:)

[ Szerkesztve ]

(#22808) Ribi válasza Jarlaxle (#22799) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ez a kiszednek csomó idegesítő dolgot vezet oda a végén hogy lesz dps, tank meg heal class, mert a többit kiszedték, mert idegesítő volt. (najo kicsit túloztam) De nekem minden ilyen eseménynél az az érzésem, hogy az RPG mivoltának adnak 1 orbitális pofont.

[ Szerkesztve ]

(#22809) Cathfaern válasza Ribi (#22808) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem amíg egyszerre nálad lehet 50 mount vagy 100 különböző fegyver, illetve leölsz egy neves mobot és még ott fekszik a hullája de már respawnol és hasonló dolgok vannak, addig az egész RP voltával kár túlzottan foglalkozni ;]
Mondjuk az, hogy lehet akkora quivered, amiben benne van több ezer nyíl, az legalább annyira RP ellenes, mint hogy elég ha csak 1 nyíl van nálad.

(#22810) Rizzo válasza Ribi (#22808) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Mivel a hunter is mana használó, ezért képzeld el, hogy "megidézi" a mágikus nyílvesszőt és azzal lő.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#22811) Bence717


Bence717
tag

Hello!!! Letoltottem a QuestHelper 0-86-ot és bemásoltam a World of Warcraft\Interface\AddOns mappaba és nem mukodik. Mi lehet a baj?? :F Ezelott amikor meg nem volt feltelepitve a Burning Crusade se a Wrath of the Lich King tokeletesen mukodott. Aztan ujra lett telepitve az alap WoW + Burning Crusade + Wrath of the Lich King. Tehat az egesz jatek ujra lett telepitve. Eloszor a QuestHelper 0-85 volt felrakva de azzal is probaltam es nem sikerult.

[ Szerkesztve ]

(#22812) nierthen válasza Bence717 (#22811) üzenetére


nierthen
tag

login képernyő addon gombja mögött ellenőrizted, hogy be van-e kapcsolva?

szerk.: a verziószám egyébként szerintem helyes, én is azt használom

[ Szerkesztve ]

Nierthen#2767

(#22813) Bence717 válasza nierthen (#22812) üzenetére


Bence717
tag

A login kepernyo az a bejelentkezo kepernyo?? :F Mert nekem ott nincs olyan hogy addons.

[ Szerkesztve ]

(#22814) Scholes9 válasza Bence717 (#22813) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A login, ahol beírod a passod és a felhasználóneved, aztán, ha elfogadja akkor tovább jutsz a karakterválasztó képernyőre, ahol lent bal oldalon megtalálod az Addons-t.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22815) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ez a 3 addos Sartharion annyira nem vicces :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22816) Cathfaern válasza Bence717 (#22811) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Vista vagy Win7? Mert akkor C:\Users\felhasználód\ itt valahol kell lennie egy blizzardos, wowos mappának, oda kell berakni az addonokat.

(#22817) H.O.D. válasza mobal (#22815) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Hát nem.
Tegnap 25-ös PuG OS. Valami csóka benyögte, hogy próbáljuk meg; ennyi wipe-ot még életemben soha :)

Where do you want to go today?

(#22818) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hmmm, Dragonblight beindult, csak úgy ömlenek most a questek, még vagy 3 kis kocka és 73-as leszek. Fasza.

(#22819) Bence717 válasza Cathfaern (#22816) üzenetére


Bence717
tag

Windows XP.

[ Szerkesztve ]

(#22820) whitezo88 válasza H.O.D. (#22817) üzenetére


whitezo88
nagyúr

puggal 3 addos ugyanmár :U kb senki se tudja pugokba mit csinál a boss, még a BC vége felé is mikor alttal mentem Gruul pugba mindig volt olyan akinek fingja sem volt mit csinál pedig az mégis Gruul ahol csak lövöd - sétálsz - lövöd - szarból kiállsz stb. (bár inkább Maulgar volt necc előtte)
ehh emlékszem még guildes gruulon is volt h 2 ember Slam után lőtte lazán egymástól 1 yardra... öröm volt nézni amekkorát hasalnak.

(#22821) Bence717 válasza Scholes9 (#22814) üzenetére


Bence717
tag

Nekem nincs olyan.

[ Szerkesztve ]

(#22822) Viktor77 válasza Bence717 (#22821) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor vagy nem jó helyre másoltad, vagy nem jó mappát másoltál be. Ha jól csinálod, akkor megjelenik alul a felirat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22823) Scholes9 válasza Bence717 (#22821) üzenetére


Scholes9
nagyúr

....World of Warcraft\Interface\Addons mappába kell bemásolni az adddonokat.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22824) Wolverine válasza (Kolombusz) (#22818) üzenetére


Wolverine
félisten

Még valami: menjetek le Howling Fjordon a partra a tuskarrokhoz Kamaguába, ott is van egy rakás quest; és a kalózoknál a végén egy szép kis kék trinketet is hozzátok vágnak :) (a tuskarr repu az epic pecabot miatt lényeges, amit exalteden kapsz :) )

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22825) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Berserking enchant proccolhat egyszerre kettő?

(#22826) Ptech válasza SzlobiG (#22825) üzenetére


Ptech
őstag


Also, I confirmed that both weapons proc independently of each other and it is possible to get +800 AP and -50% armor if you dual wield and they both proc.

(#22827) Bence717 válasza Scholes9 (#22823) üzenetére


Bence717
tag

Oda másoltam és jó mappát. :F

(#22828) SzlobiG válasza Ptech (#22826) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor proccol, igaz már csak 5% armort szed le.Kössz.

(#22829) LucifeI2 válasza bobace (#22778) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ezt elolvasod, akkor mindent meg fogsz érteni, hogy miért vagytok 1300-on. Kb. az amit én leírtam, csak részletesebben.

(#22830) bobace válasza LucifeI2 (#22829) üzenetére


bobace
őstag

Jaja elolvastam, de nem izgat, nem soká leszünk feljebb is, csak egyszer érjem el a határt és legyen időm tolni :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22831) ricsiv92


ricsiv92
tag

Valaki hallott már a zygor ingame leveling guide-ról? Van értelme használni? :F

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#22832) Bence717


Bence717
tag

Igy probaltam felrakni a QuestHelper-t:

1. Letoltottem a wow.curse.com-rol
2. Beleraktam a becsomagolt mappat a World of Warcraft/Interface/AddOns mappaba
3. Total Commander-rel kicsomagoltam a mappat
4. A becsomagolt mappat kivettem a mappabol
5. Elinditittam a jatekot

Ha valamit rosszul csinaltam lecci irjatok meg. Ezelott amikor nem voltak felrakva a kiegeszitok akkor mukodott.

[ Szerkesztve ]

(#22833) LucifeI2 válasza ricsiv92 (#22831) üzenetére


LucifeI2
őstag

Van, én azt használom.

(#22834) whitezo88 válasza Bence717 (#22832) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha így csinálod, mennie kell: [link]

(#22835) slayer006 válasza Bence717 (#22832) üzenetére


slayer006
addikt

így kell kinézni a helyes könyvtárszerkezetnek: [link]
a C:\ helyett lehet más is

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22836) Guargumi


Guargumi
tag

szvsz a jelenlegi Aréna más, mint 70en volt, jelenleg rövid harcok vannak, dmg és kész.

Rugó:
egyenlőre - pve ben is - a combat felejtős, a skillesek Assasin ágon tolják, a kevésbé skillesek és kényelmesek - mint én - Sub/HaT talenten, jelenleg mindkettővel nagyobb dmg/dps t lehet elérni.
Igaz elmúltak a szép bc idők, amikor top 3 ban voltunk.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#22837) m4rc!


m4rc!
őstag

Rugónak milyen proffokat javasoltok?
Most Mining+JC van, de ez túl drága nekem... mi az amiből jó pénzt lehet szedni?

We are analog players in a digital world

(#22838) Guargumi válasza m4rc! (#22837) üzenetére


Guargumi
tag

mining az jó, én abból élek.
a másik szabadon választható, herba, skinning is hoz lovét, a többi viszi.
én ugyan enchanter vagyok, de ritkán adok el enchát.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#22839) LucifeI2 válasza m4rc! (#22837) üzenetére


LucifeI2
őstag

Drága a Mining? O.o Azzal lehet a legtöbb pénzt keresni. JC-vel szintén sok pénzt lehet keresni, ha prospectelsz.

(#22840) m4rc! válasza LucifeI2 (#22839) üzenetére


m4rc!
őstag

Nem a mining, a jc... :)
De akkor is sokba kerül a jc fejlesztése.., ahhoz meg, h prosperálni tudjak kő kell, tehát miből lesz pénzem, ha elhasználom az eladni valókat? Mert el kell hazsnáljam...

We are analog players in a digital world

(#22841) Ptech válasza m4rc! (#22840) üzenetére


Ptech
őstag

Szerintem messze a JC-vel lehet a legkönnyebben a legtöbb pénzt keresni.

(#22842) LucifeI2 válasza m4rc! (#22840) üzenetére


LucifeI2
őstag

El kell használd, de nem a végtelenségig, miután megvan a max. JC szint, utána már eladhatod a gemeket. Legtöbbször, ha egy stack Saronite Ore-t szétszedsz, a gemeket többért tudod eladni mint amennyiért az Ore-t tudnád.

(#22843) Bence717


Bence717
tag

Koszi a helpet az volt a baj hogy ahogy kicsomagoltam volt egy mappa es azonbelul is egy mappaba voltak a fajlok. Kiszedtem a belso mappat es csak azt raktam bele es mukodott. :R :C

(#22844) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nah, dragonblightban 97 quest a 115-ből, elküldtek grizzly hillsbe. Ott questeltünk egy ideig, aztán elkezdett terrorizálni a horda. Meguntuk, elmentünk stv-be genkelni. Genkelgettünk már vagy 25 perce, mikor egyszer csak a semmiből előtűnt egy hatalmas hordás raid. Természetesen kivégeztek minket, majd továbbindultak a tengeren SW felé. Visszarepültünk SW-be, befutott a raid, megölték a királyt. :DDD

(#22845) szilchi


szilchi
őstag

Grr...már a 3. SM library run és Doan még mindig nem dobta a dagger-jét. :O Pedig nagyon kéne a shamanom-nak.Btw..A mai csapat ilyen volt Tank(én:) ),2 druid és 2 priest.És össz-vissz 2 wipe volt,mert az egyik druidnak hiába magyaráztam,hogy ne rohanjon be termekbe amikben még vannak emberek mert a 31-es szintjével magára aggrózza az összeset.Jobb nem igen lesz ilyen main hand fegyó pár szinten keresztül.Meg persze csapatot is nehéz találni.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22846) Wolverine válasza m4rc! (#22840) üzenetére


Wolverine
félisten

Felhúzni egyik gyártó skillt sem olcsó (a cooking kivétel, ha pecával húzod :D), ha van elég időd, akkor többet kell bányászni és akkor lesz eladni való ore/kő is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22847) Viktor77


Viktor77
titán

Na érdekes probléma jön. Nevezetesen a 134-es.

Eddig két giga ram volt a gépben, vettem mellé még kettőt (teljesen egyezőt a régebbiekkel). Mivel 32bit-es xp-m van, így bekapcsoltam a /3GB kapcsolót (bár nem tudom a WoW mennyit használhat, nem találtam erről információt).
És hát kidob. Random.
A ramok tuti jók, több Memtest-en átestek. Ha a /3GB-os kapcsolót nem kapcsolom be, akkor hibátlan. WoW repair megvolt (természetesen semmit nem talált), cache ürítés is.
Az egész WoW fórumot átbújtam, semmi. Csak a szokásos dumákat nyomják, reinstall, addonok ki, wtf mappa ürítése. Szerintem (és mások szerint is) a Blizz baszott el valamit a memókezelésben. Igazából azt sem tudom, kell-e nekem a kapcsoló, nem sikerül a WoW-ot 1.7-1.8 giga memóhasználat fölé tornásznom, de én ugye józan paraszti ésszel azt gondolnám, hogy esetleg úgy írják meg a játékot (ami amúgy sem kicsi), hogy profitáljon a több ramból.

Ötletek?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22848) slayer006 válasza Viktor77 (#22847) üzenetére


slayer006
addikt

Én is 4GB RAM -al használom (XP SP3 32bit), /3GB kapcsoló nélkül és nagy ritkán talál a TuenUp 2007 Memory Dump errort.
Igazából én sem tudom minek neked az a kapcsoló, ha annélkül tökéletes. :)

Annyit még, hogy régebben én is használtam ezt a kapcsolót és sok megmagyarázhatatlan problámám volt. Nemcsak WoW -ban, de máskor is.

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22849) Wolverine válasza Viktor77 (#22847) üzenetére


Wolverine
félisten

Hmm. Nálam nincs ilyen gond a /3GB-vel; de az is igaz, hogy a WoW nem esik neki a RAM-nak, és nem szokott 1,5 GB-ig sem eljutni...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22850) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

A mai nap történt egy érdekes dolog. Elég sokszor disconnectet kaptam, ami mondjuk egy elég népes és laggolos WG közepén még érthetőnek tartok (bár idegesitő), de mondjuk egy OG vagy Dalaranban sétálgatás közben már érdekesebb. Szóval lényeg a lényeg elég sokszor kidobott a játék és kicsit tartok attól, hogy nem a szerver hibája (A netem kivételesen normálisan működik), hanem valaki rámloggol. Beloggoltam a boulerfistre egy másik accounttal is párhuzamosan (lvl1es allys karival), aztán valamikor délután megint sikerült egy disconnectet összehozni, de szintén csak a rendes accountom DCzett OGból.

Ad-aware, SP:sd, Avast home fent van működik, comodo tűzfallal együtt (igaz ez utóbbi, training modban volt, de most már safe). Egyik sem talál semmi keyloggert a gépemen vagy hasonlót. Paranoiás vagyok, és tényleg csak a server rosszalkodott igy hétvégén, vagy valamit nagyon nem veszek észre?

Viktor77: task manager (azt hiszem magyarl feladatkezelőnél (ctrl+alt+del)) látszik a mem usage, hogy éppen mekkora az adott alkalmazásnál. Nálam most éppen 800 mega, de volt már ennél több is. (XP 64et használok, 4 giga rammal)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.