Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21301) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

hi all!

Lenne pár kérdésem, letve kéne kis segítség talentben. Természetesen dk-ról lenne szó!

Itt a karakterem:[link]

az lenne a kérdésem h. dps-re mennyire jó ez a talent, illetve ha valaki tud valami imbábbat rotával egyetemben az ne tartsa magában. így kb olyan 1800-1900dps-t tolok de a gearemhez képest ezt nagyon keveslem.

A másik. mit érdemes farmolni, mint látjátok egyik profom sincs még felhúzva, ergo maradt a farmolás. eternalból a fire-t szedem de elég nagy a difi az árak közt van h. 60g van hogy 30. Mi az amit érdemes felvásárolni ah-ban és későb kis profittal túladni rajta? (eternallal mindig ezt csinálom megveszem 30g-ért aztán eladom 45-50-ért de az 5000g-s flyskill valahogy sehogysem akar összejönni :D)

köszi előre is :R

(#21302) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hát a faszom televan. mégis kell webform, mert a gamecardos fizetést is letiltották.

Greetings! The ability to add a payment has been turned off on this account. This could be due to a payment issue that is being investigated or to a permanent closure of this account (check your account status). If you believe that this could be related to a payment issue, could you please contact our Billing Support team via www.wow-europe.com/en/support/with the following information:

1. How many account are you paying for with this card?
2. Have you tried to enter your payment method with just one card?
3. Is your bank based in a country other than the one in which you are residing?

de nem tudom melyik kategóriában kéne írni h visszaállítsák... Account Sec/Compromise?

(#21303) Wolverine válasza whitezo88 (#21302) üzenetére


Wolverine
félisten

Én arra tippelnék.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21304) Cathfaern válasza Tommmmka (#21301) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem a mining felhúzásával (magával a felhúzással) több pénzt fogsz keresni, mint ugyanannyi idő alatt bárminek a farmolásával.

(#21305) whitezo88 válasza Wolverine (#21303) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ok, írtam egy levelet amiben leírtam mindent, remélem röveidesen helyreállítják.
adig még van idő wow reinstallra is...

(#21306) Expendable válasza Tommmmka (#21301) üzenetére


Expendable
aktív tag

Ezt találtam unholy-ra:

Plague Strike -> Icy Touch -> Blood Strike 2x -> Scourge Strike -> Unholy Blight -> Scourge Strike 3x -> Death Coil

(#21307) D4v3 válasza whitezo88 (#21305) üzenetére


D4v3
őstag

Imo ne tedd fel újra. Ha megvannak a patchek hozzá, akkor először próbálj meg annyit, hogy a data könyvtárban levő patch.mpqt letörlöd és utána indítod a wow-ot vagy a repairt. Ezt gyorsabb azért, mint a reinstall. Nekem működött.

(#21308) whitezo88 válasza D4v3 (#21307) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem nem. azt írja restart wow, és mikor elkezdene patchelni asszem 3.0.2re azt írja nem tudja mert vmi corrupt. mindegy, már csorog fel újra. a patcheket megtartottam a főkönyvtárban.

viszont remélem az email válaszra nem kell heteket várni...

[ Szerkesztve ]

(#21309) -conrad- válasza Tommmmka (#21301) üzenetére


-conrad-
addikt

Próbálok kicsit segíteni, nem tudom mennyire lesz hasznos :B
Megnéztem a karidat, és bőven a hitcap felett vagy. A hitcap mint DK neked 197 hit, mivel a special attackoknak ez a hitcapje, és a DK-nak pont, hogy el kell kerülni a normal attackokat. :)
Másik ami feltűnt, hogy szinte mindenhova staminás gemet tettél ,ez dps-ként felesleges.
Piros helyre: Bold Scarlet Ruby
Sárga helyre: Inscribed Monarch Topaz
Kék helyre: Sovereign Twilight Opal
Az insigna gondolom te is tudod, hogy semmit nem ér pve-ben, Incisor Fragment jó lenne helyette, hc draktheron, nem is rad insta.
Az enchantok szintén hiányoznak a cuccokról, azt se felejtsd el. :)
Talentre ezt raknám ki, mert az impurity az elég nagy dps boost, a wandering plague meg csak, ha sok target van, mindegyik jó de akkor inkább a 2.ról vennék le pontot.

#showtooltip Scourge Strike
/cast Rune Strike
/cast Scourge Strike

Ezt minden ütésedre bemacrozhatod, ha proccol elüti azonnal. Amúgy pedig ne engedd túlcsordulni a runic powert told el mindig death coil-ra.
Elsőnek mindig a plauge strike-ot tedd fel, utána az icy touch-ot.

kb. ennyi, próbáld ki ha gondolod, remélem segítettem valamit. :)

[ Szerkesztve ]

(#21310) Tommmmka válasza -conrad- (#21309) üzenetére


Tommmmka
senior tag

köszi szépen nagy segitség volt :R :R

(#21311) kovsol válasza Tommmmka (#21301) üzenetére


kovsol
titán

miningot huzd fel szerintem

May the Force be with you!

(#21312) szilchi


szilchi
őstag

Mutilate rugónál mik a fontos statokUgyan az mint combatnál,vagy más a sorrend?Én úgy vettem észre,hogy a magas crit % jót tesz a DPS-nek.

Ja és miért jó az,ha a tokenes leather cuccokon,ami rugónak van,a legtöbbön 15-60 Attack power hiányzik a mostani cuccomhoz képest.És a legtöbbön nincs is annyi/olyan slot,hogy olyan szintü AP-je legyen,mint a mostani kék cuccaimnak.Vagy akkor ezek a ruhák milyen talent buildhez lettek kitalálva?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21313) szilchi válasza Tommmmka (#21310) üzenetére


szilchi
őstag

Ami a sisakodon van enchant(50 AP/20 crit),annak mi a neve?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21314) LucifeI2 válasza szilchi (#21312) üzenetére


LucifeI2
őstag

Már egy párszor volt linkelve.

[Pocket Guide to WOTLK - Elitist Jerks]

[ Szerkesztve ]

(#21315) szilchi válasza LucifeI2 (#21314) üzenetére


szilchi
őstag

Ismerem azt az oldalt,de (én) nem találtam meg a szükséges információt.Ha tippelnem kéne,akkor az EP Weights for Level 80?De ha az is,azok a számok nem mondanak nekem semmit a statok mögött.

Az enchantot viszont ott megtaláltam,mármint a sisakét,EH rewered.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21316) Bence717


Bence717
tag

Hogy lehet pet-et szerezni és mennyi idő volt nektek felvinni lvl 80-ra?? Ti melyikk szerveren toljátok? Én az Alonsuson.

[ Szerkesztve ]

(#21317) kovsol


kovsol
titán

elöbb megint levertük 25 ös ben 3 sarival sartariont és kőkemény lootként a tizes loottábláról esett egy alap loot healer ring!
na mind1 de a Twiligt Drake -t én vittem :D imba 98 -as roll :)

May the Force be with you!

(#21318) Wolverine válasza Bence717 (#21316) üzenetére


Wolverine
félisten

Harcoló petje csak a hunternek és a death knightnak van, illetve a warlocknak démonjai. Nem harcoló petek jöhetnek árustól vagy questekért.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21319) LucifeI2 válasza szilchi (#21315) üzenetére


LucifeI2
őstag

Minél nagyobb szám van mellette annál jobb neked.

Neked most hit > agi > exp.

(#21320) nierthen válasza Bence717 (#21316) üzenetére


nierthen
tag

hunter vagy? amennyiben igen, 10-es szinttől a kezdőhelyeden egy kvesztsorozat keretében megtanulod a befogás tudományát, onnantól kezdve tudsz majd befogni állatokat, aki veled együtt fejlődik. etetni kell őket, hogy szivesen fejlődjenek, ne szökjenek el mellőled és legyen moráljuk a harchoz.

ha warlock vagy akkor a peted mindig démon lesz, aki veled mindig egy szinten van és idézhető, nem kér enni. több féle démonja lehet a warlocknak ez után járj utána, hogy milyenek, mert ez összetett: függ a talentolásodtól is, meg attól is, hogy te magad hányadik szinten vagy.

death knighthoz nem tudok hozzászólni, mert olyan karim nincs, de asszem varázslással szerezhető be hullákból való harvestel.

Nierthen#2767

(#21321) -conrad- válasza nierthen (#21320) üzenetére


-conrad-
addikt

"death knighthoz nem tudok hozzászólni, mert olyan karim nincs, de asszem varázslással szerezhető be hullákból való harvestel."

Ötpercenként idézhető ghoul, ha nincs talentelve akkor 2 perc múlva eltűnik és nem tudod irányítani, ha talentelt akkor megmarad amíg meg nem hal és kap egy pet action bart mint a hunter / lock petek.
Idézés annyiban "hullához kötött", hogy ha humaniod hullát targetelsz mikor idézed akkor nem kell hozzá corpse dust (reagens) ha pedig nem, akkor kell.

(#21322) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hali
ebből mit lehet varázsolni?Mert tudom a másik frakciónál(oculus) ott mount kelhet ki. :R

(#21323) -conrad- válasza Bencus88 (#21322) üzenetére


-conrad-
addikt

Sholazar Basin-os revereden vehető itemekre gondolsz? ("békáknál" tojás, "mormotáknál" meg egy üveg)
Tojásból lehet mount, az üvegből nem, abból csak egy olyan item lehet, ami átalakít olyan... izé.. "mormotává" :)

(#21324) whitezo88 válasza -conrad- (#21323) üzenetére


whitezo88
nagyúr

puppy-men :DDD

(#21325) Iginotus válasza Tommmmka (#21301) üzenetére


Iginotus
őstag

A telnent jo, már irtak elöttem pár rotationt, ami szerintem csak 1v1 re jo, ha sok mob ál körbe akkor kicsit másként kell nyomni természetesen. Magadalá a rozsa, pestilence, blood boil, plage strike... ami csak jön :) Én kb ezzel raidbuffokkal 2800-2900 at nyomok sokkal vacakkab gearekkel.

Plug and Pray... :)

(#21326) -conrad- válasza Iginotus (#21325) üzenetére


-conrad-
addikt

Húha húha..

DnD-re rá is van írva, hogy nagy aggro-t termel, ha azzal kezd valaki akkor a tank nem fogja szeretni, mivel nem egyszerű aoe tankolni packokat, ha valaki egyből nagyaggrós aoe spellel kezd.
Pestilence ugye a viszonylag kicsi sebzése mellett a disease-ket copyzza tovább, így eleve halott ötlet azzal kezdeni, amíg nincs fenn a 2 dot.
Blood boil a targeteken lévő disease-eket robbantja be, azaz megint csak felesleges mert a rotádat követve egyetlen egy darab dot sem lesz még rajta, ergo semmit nem csinál.
Amit több mob esetén értemes:

Plague strike - Icy touch - Pestilence !!! mindenképpen plague strike az első, ugye az unholy talent miatt /ebon plague/ !! aztán vagy blood boil, vagy mehet le a dnd, amíg a dotok fenn vannak addig scourge strike(glyhet használva még a dotokat is visszateszi, nem kell frissítgetni)és rune strike akár macroval is amit írtam, ha sok runic power marad akkor meg death coil, amikor pedig termelődik blood rune, akkor mehet a blood boil megint vagy a dnd ha lejárt.

-annihilationt nem kell kirakni az obliterate miatt egyáltalán unholy dps-nek, üssön helyette scourge strike-ot
-rune strike a legnagyobbat ütő hit-ek egyike, nem lehet kivédeni sem, szóval ha aktív mindenképpen menjen el
-plague strike az első minden unholy-nak ami felkerül mint dot, csak utána icy touch
-bone armor dps talenten is folyton legyen fenn a +2% dps miatt

más:
Egy kis plusz a shadow papoknak ha aoe pack van, és van a csapatban DK vagy neadj' DK a tank: kezdjetek mindig a tank targetén devouring plauge-vel. :) Nem tudom, hogy a mechanizmus így lett-e kitalálva, vagy bug, mindenesetre -mivel diseasenek számít- a pestilence továbbmásolja minden mobra a devouring plague-et is úgy, mintha a DK saját dotja lenne. :) nem rossz egy aoe packon 6-8 mobon egyszerre fennlévő dot. :)
(azért írtam, hogy azzal kezdjetek, mert a DK elsőre tuti felrakja a dotokat és akkor pestilence-el, így előbb beér a SP spell mint a pestilence. )

[ Szerkesztve ]

(#21327) Wolverine válasza -conrad- (#21326) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz a Pestilence a disease-eket teríti, de sehol nem említették, hogy csak a DK saját disease-eit :) Szerintem normális, hogy a Devouring Plague-re is hat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21328) -conrad- válasza Wolverine (#21327) üzenetére


-conrad-
addikt

Jah de eddig egyetlenegy sp tudott a dologról, mindegyik másik csak az állát kaparta fel mikor elmondtam nekik, utána meg hype-olt hogy több a dps-e. :)
Én nem követem az SP-t azóta mióta rerolloltam. :)

(#21329) Bencus88 válasza -conrad- (#21323) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Juhi mormota:D És egyszer tudom használni és minden héten kivehetem, vagy csak egyszer kell megvennem és utána bármikor átalakulhatok?

(#21330) nierthen válasza -conrad- (#21328) üzenetére


nierthen
tag

köszi az infot! bár a raidelésem kicsit csúszik a párhuzamos wowozás-warozás miatt, de megjegyzem.

Nierthen#2767

(#21331) -conrad- válasza Bencus88 (#21329) üzenetére


-conrad-
addikt

Ad egy kék korsót amiből ha iszol átalakít. :) De amúgy ha beírod a diszkászting dzsár-t akkor a wowhead-en kinn vannak mi kelhet ki belőle. :)

[ Szerkesztve ]

(#21332) Bence717 válasza Wolverine (#21318) üzenetére


Bence717
tag

Hunter vagyok. :DD És lovat meg sárkányt hogy tudok szerezni???

(#21333) !player! válasza Bence717 (#21332) üzenetére


!player!
aktív tag

Lovat 30-n vehetsz
"sárkányt" meg 77n érdemes venned.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21334) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jó fej a Blizzard, még kb el se olvasták a levelem, már jött egy, hogy reméljük hasznos volt a segítség, és töltsd ki a surveyt, hát anyád.

(#21335) Iginotus válasza -conrad- (#21326) üzenetére


Iginotus
őstag

Természetesen az elején hagyom a macitankot hagy üsse, és akkor már rájöttem hogy miért nem süte el néha a blood bolit, mert nincs rajta dot :) Na majd a 7 végén adok annak a dps bandának :D

Plug and Pray... :)

(#21336) Wolverine válasza Bence717 (#21332) üzenetére


Wolverine
félisten

Hunterként lvl10-en kell teljesítened egy küldetést, utána szelidíthetsz petet. Lovat lvl30-tól vehetsz, gyorsabb lovat 60-tól, repülő hátast (sokszáz aranyért) 70-től.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21337) Bence717 válasza Wolverine (#21336) üzenetére


Bence717
tag

Ok. Kösz a segitséget. Még csak lvl 8-as vagyok :( majd megveszem Lich King-et és veszek sárkányt. még jó pár nap :DDD

(#21338) Wolverine válasza Bence717 (#21337) üzenetére


Wolverine
félisten

A sárkányhoz egyrészt lvl70-nek kell lenned, másrészt megvenni a megfelelő skillt (aminek az utolsó fokozata 5000 arany), harmadrészt kimaxolt reputáció kell a Netherwing frakcióval.
Vagy teljesíteni pár kemény 80-as achievementet :P Nem adják könnyen a sárkány mountot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21339) FefeeX


FefeeX
veterán

Újra kérdéseim vannak, kezdem is az elején... :)

Fejlődő Palának (lev 70) milyen build ajánlott? Shockadin vagy Retri a jobb? Azután meg majd megint kérdés 80on, aréna PVP buildbe mi ajánlott, valamint hogy ezekhez mire érdemes gyúrni (mármint stat).

Emellett húzom a DK-mat, 61-es, kérdés hogy a talentje mennyire megfelelő, adott esetben lehet-e vele tankolni, valamint hogy milyen ütés-kombót érdemes használni... Ma egész nap keresgélek, mivel mit csináljak és kezdek már kicsit elveszni :) (Bloodmoon már a zsákban van egyébként, remélem nem csináltam vele hülyeséget)

Majd még folytatom a kérdéseket, de egyelőre szerintem ennyi is elég hogy haladjak tovább :)

(#21340) capafog23


capafog23
őstag

67-es hunter vagyok
Ilyen talentfára megyek remélem jó: Link

Pettel bajba vagyok, raptort szeretek használni.
Ilyen talenten van most a pet: (illetve errefele halad) Link
És azon gondolkozom hogy jobb lenne e így: Link
Nem tudom hogy a cobra reflex mennyire jó.

Bs szerveren vagyok horda oldalon, valaki 80-as segítene nekem végigpörgetni az arena quest sorozatot nagrandba? (mai cél go Northrend)

Szerk: Sharki néven vagyok ingame megtalálható

[ Szerkesztve ]

(#21341) Cathfaern válasza capafog23 (#21340) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem rendben van a talentfád.
Pet: cobra reflex kell mindenképp, illetve ha már BM hunti vagy, akkor miért nem 20 talent ponttal számolsz, hisz annyid van :) Bloodthirsty-re megéri rakni szerintem, az abból jövő heal nem elhanyagolható (na meg nem kis könnyebbség, hogy nem kell etetni a petet).

(#21342) !player!


!player!
aktív tag

üdv!
Mitől van az, hogy ha belépek néha sokáig tölt és azt írja ki hogy DC-tem a serverről(10ből 3 alkalom) ha utánna kikapcsolom az addonokat ujra belépek akkor sokkal gyorsabban lép be utánna ujjra ki és vissza kapcsolom az addonokat akkor meg ujbol jó.
V.mi ötlet?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21343) slayer006


slayer006
addikt

Sziasztok

A Dalaran -ba vezető questet allis oldalon hanyas szinten és hol lehet felvenni, ha van ilyen egyáltalán? (lvl74 DK)
Nna ez nem lett egyszerű kérdés. :D

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#21344) Wolverine válasza !player! (#21342) üzenetére


Wolverine
félisten

Az addonok lassítják a betöltést; akár annyira, hogy a szerver túl hosszú tétlenségnek érzi és kivág közben. Javaslom a !!!Zoom!!! nevű addon beszerzését, vagy néhány jelenlegi likvidálását.

szerk: #21343: Fjordon vagy Boreanon a kezdő innben áll egy-egy mágus, aki odateleportál.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21345) capafog23 válasza Cathfaern (#21341) üzenetére


capafog23
őstag

Még nincs meg a beast mastery talent.
Érdemes nagyobb fajta raptort befogni? az nagyobbat üt? mert a mostani 38 körüli lehet mert még arathin fogtam be.
Ezt nézegettem: Link
Ahogy nézem az exotic petek lesznek jók mert 5% helyett 10%-ot adnak.

Szerk: amúgy már kész van a nagrandi aréna quest sorozat egy kedves pap segített, azzal a feltétellel hogy adjak a 67-es haverjának 20g-t adtam is mert bagó eleve a quest sorozatból bejött több mint 60g. Meg amúgy sincs egyenlőre pénzügyi gondom. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21346) FefeeX válasza capafog23 (#21345) üzenetére


FefeeX
veterán

Mi 5% meg 10%? Én csak annyi különbséget látok, hogy az exoticnak van plusz képessége... :)

(#21347) Cathfaern válasza capafog23 (#21345) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Egy pet családon belül a petek közt csak a kinézet lehet különbség, minden raptor ugyanakkora értékekkel rendelkezik.
Exoticoknál elnéztél valamit, skillt leszámítva nincs különbség a sima petekhez képest, s skillek terén sem egyértelműen jobbak mindig (bár általában igen).
Ami különbség van a petek közt, az az, hogy hova tartoznak, a %-os értékek ettől függnek:
vannak a dps-es petek (10/0/5), pvp-s petek (5/5/5) illetve tankolós petek (0/5/10). Ezt látod amúgy wowheaden is, a jobb szélső (Type) oszlopban :) Fejlődésre szerintem dps pet éri meg a legjobban, vagy ha szeretsz aoe-zni, akkor egy aoe skilles tankolós pet esetleg.
Amúgy hogy pakoltál, hogy nincs még meg a BM talent?

!player!:
Csak Dalaranban szokott ez lenni? Mert akkor jó eséllyel QuestHelper a hibás.

[ Szerkesztve ]

(#21348) steveetm


steveetm
őstag

Na, elkészültem a maradék munkámmal, szóval meg lehet tekinteni a grafikonozott eu toplisteket itt:[link]
2008 júlis közepe tájától vannak benne adatok, néhol pár nap megszakítás(esküszöm olyan feelingem volt az egész gányolása közben, hogy ezeket az adatokat kézzel tolja fel a blizzardnak valami indiai bérmunkás "coding for food" projekt keretében-.-)

Annyit kell róla tudni, hogy ctrl-balgombbal ki lehet jelölni egyszerre több elemet is az adott selectekből, dátumot be be lehet adagolni kézzel is, meg azzal a fasza kis dátum választó gombbal ami ott van.

Az első dolog amire én kiváncsi lettem volna egyébként az az infinite dust volt, de mint mondtam, tuti hogy ezeket valaki kézzel haxolja fel, merthogy nincs benne a top500-ban a dust, mint created item. Persze auction soldnál már ottvan, biztos a semmiből jön létre^^
De igazából chest vs greater cosmic essence alakulását is érdemes megnézni, elég egyértelműen tükröz pár dolgot:D

Ja, és mi ennek az egésznek az értelme? Semmi, unatkoztam^^

Jaj, és ezek tök exkulzíz, európai adatok, olyan időszakről is, amikor eu toplist még nem is létezett^^
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#21349) steveetm válasza steveetm (#21348) üzenetére


steveetm
őstag

És a két dátum mező alapértelmezett értéke szar, szóval választani kötelező, legalább kisebb kezdést^^
Üdv.: steveetm

(#21350) capafog23 válasza Cathfaern (#21347) üzenetére


capafog23
őstag

Jah, benéztem az a %-os dolgot, úgy pakoltam hogy először a marksmanosat raktam ki, és utána kezdtem a bm részt, de majd újratalentelek mielőtt megyek northrendre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.