Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22051) whitezo88


whitezo88
nagyúr

délig úgyse nagyon lesz online a dolog.

(#22052) Ribi


Ribi
nagyúr

Nyilván az a gond, hogy a szerverek nincsenek online, így elvileg a peccset sem tolhetted még le. Nincs is hova csatlakozni. Nincs mit izgulni.

MB hunerre nagyon ráfér a nerf. 5 fős instába voltam 2 hunterrel, egyik friss 70-es kék cuccokban. Hát kis bossokon kitoltam magamból a 3k dps-t, de így is durván elmaradtam overall dmg-ben. Arról nem is beszélve, hogy néhány bosson csak a pet 1800 dpst tol ki magából. Így hunter szirszar gearben 4k dpssel enyhen bealáz. Hát mondom roller.

(#22053) slayer006 válasza Ribi (#22052) üzenetére


slayer006
addikt

A peccset a blizzard updater töltötte le. ;)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22054) Junkie


Junkie
aktív tag

Melóhelyről nem tudom megnézni sajna a patchnotes-t valaki tudja ebbe lesz már duál talent vagy majd csak következőben?

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22055) Ribi válasza slayer006 (#22053) üzenetére


Ribi
nagyúr

Akkóóó ...őőő ... akkoris. User error :)

(#22056) !player! válasza Junkie (#22054) üzenetére


!player!
aktív tag

Tuti, hogy nincs benne és van arra esély (szerintem 100%), hogy a kövektező nagy pathcb sem lesz benne amivel Ulduar jön.

Dual talentről: Eléggé nagy healer és tank probléma van HC instákba, remélem a legtöbb warrior, DK, nem egy ujabb DD ágat fog kitalentelni ezzel a lehetőséggel.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22057) Wolverine válasza Junkie (#22054) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs dual talent, leghamarabb 3.1-re tehetik be, legalábbis Ghostcrawler ilyesmiket említett legutbb ezzel kapcsolatban. De ha addig nem készül el, akkor majd csak később fog jönni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22058) Junkie


Junkie
aktív tag

Köszi :R

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22059) slayer006


slayer006
addikt

Megy ez. :)
Már csak addon -okra leszek kíváncsi.

Egy-két ikon alaposan megváltozott.

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22060) capafog23


capafog23
őstag

Blizz updater szedi komoly 4k-val a patchet ...

Szerk:
Itt a patch ha kell valakinek:
Link

[ Szerkesztve ]

(#22061) slayer006


slayer006
addikt

Mostmár világos az új bányászati rendszer.
Csak egyszer kell kibányszni a nyersanyagot és megkapod mindet amit eddig egyesével kellett kikocogtatni.
Úgy működik mint a loot -olás halott ellenségen.

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22062) !player!


!player!
aktív tag

Kiváncsi vagyok, hogy mennyire megy le a dust és essencek ára, shardot nehezebb craftolhato cuccokbol szedni.
Viktor v.mi ötlet?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22063) arpi6k válasza Wolverine (#22057) üzenetére


arpi6k
addikt

Pedig ezt már régóta nagyon várom. :U

Intel & ATI

(#22064) Viktor77 válasza !player! (#22062) üzenetére


Viktor77
titán

Az Steevee, csak az avatarunk ugyanaz. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22065) !player! válasza Viktor77 (#22064) üzenetére


!player!
aktív tag

Ahh sorry csak vizuális memóriám van! :)

Na mindenesetre most néztem jelenleg Dream Shard 15-16g/db nálunk
Szerintem olyan 1 héten belül fog beállni az ár, van kb 200 shardom szoval nem akarom most 15ért eladni aztán lehet hogy feljebb megy 20-ra.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22066) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

mit kell itt tesztekre várni hogy megtudd menyit nerfeltek a BM hunteren? blizzard se hülye, ha azt akarná hogy hunter szar dps legyen akkor elvennék mindtől a ranged slotot...

olyan 4-4,5k dps-re lett redukálva.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#22067) MCGaiwer válasza !player! (#22065) üzenetére


MCGaiwer
addikt

azt tudni kell hogy elég sok ember visszafogta a shardjait amit majd most akar eladni. ez elárasztja az AH-t 1-2 hétre minimum ami erős csökkenést fog okozni az árban. nekem van 35 stack shard anno 3,5-5goldért vettem mind de most biztos nem fogom eladni öket egy darabig. még az is lehet hogy most az első pár napban veszek többet és visszatartom mind amíg kijön ulduar amikor ugye a kereslet megugrásával az ára tovább emelkedik egy hónapig.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#22068) Iginotus


Iginotus
őstag

Na megnéztem dk szerintem nem lett gyengébb kicsit majd másként kell vele tolni denem hiszem. Mondjuk kezdetek ota unholy vagyok :)
Észrevette valaki hogy a c betü allat a peteknél a mountoknak az ikonja fe van cserélrve? nálam a lo meg a szárnyas ikonja fe van cserélve és a loval idézem a repülö pacit... :)

Plug and Pray... :)

(#22069) !player! válasza MCGaiwer (#22067) üzenetére


!player!
aktív tag

Nálunk sose volt 3,5-5g minimum 7 volt, az a baj hogy nem csak hogy shardra cserélődött sok dust és essence, hanem hogy joval kevesebb is kell belőlük.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22070) mobal válasza arpi6k (#22063) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

én is várom már! :D 2 féle heal talent wohoo

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22071) mobal válasza !player! (#22056) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ne reménykedj :D ahogy észre vettem aki prot warrior / paladin / brumi / dk az alapból prot...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22072) mobal válasza slayer006 (#22061) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

kár :( szerettem megküzdeni a bányáimért :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22073) steveetm válasza !player! (#22069) üzenetére


steveetm
őstag

Az nem baj, mivel most, hogy kevesebb kell, olcsóbb lesz ugyan, viszont ezért többen fognak venni belőle, ami remélhetőleg ellensúlyozni fogja ezt. Reményeim szerint nem kicsit:D
Üdv.: steveetm

(#22074) !player! válasza steveetm (#22073) üzenetére


!player!
aktív tag

Abyss Crystal tegnap 80g ma 130, greater cosmic essence 35g tegnap 20, lesser 1 db 10g, amin nagyot röhögtem hogy runecloth 35g/stack

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22075) whitezo88


whitezo88
nagyúr

breaking nyúz
amellett hogy fixwlték a bronz süsü méretét, a sárkány mountok feljebb tartják a fejüket, ferdén ül rajta a karakter, valamint ha forogsz, kitárja a szárnyait, érdekes.

(#22076) D4v3 válasza !player! (#22074) üzenetére


D4v3
őstag

Runecloth 35gért érdekes, nálunk 4g...
Viszont a shardokból jól fogok járni, 8gért vettem darabját + amit DE-otlam és már 20g körül mozog. Egy-két nap is beáll az ára 20-30g között imo. Vettem még egy csomó eternal life-ot 10-13gért, az is már 18g körül van :C

(#22077) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Egy nagy help kellene!!
link ezt a questet probálom megcsinálni, de már nem tudom mihez kezdjek.Megvan a friendly odamegyek a kinghez és beszélek vele és semmi sem történik.Oldalon valami jégbe fagyasztott kalapácsot is mutatnak, de azt mondták csak beszélni kell a kingel.Lécci segítsetek köszi!!

(#22078) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!Uj vagyok a WoW-ban.Dinamikus arnyékokat kivéve felhuzott graf mellett kb 40-65fps-t mérek Full tömegben IF-ben,vagy SW-ben.Elég lesz ez későbbiekben raideknél stb?Városokon kivül 120-140fps körül van,és nem szeretném ,hogy lagoljon ha sokan fogunk raidben mocorogni:)Előre is thx a választ!

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22079) !player!


!player!
aktív tag

Nem arrol volt szó hogy patchel együtt megoldják a fantasztikus laggot?
Mert roszabb mint volt, eléggé vicces, raidinfoba következő raid időpontja vasárnap 15:00.
GG blizz :(

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22080) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mi most áttalenteltünk hogy ne legyen raidwide buff, meglátjuk mi lesz.

btw most hogy Gotta Go nerf lett, megugrott a proto drakes emberek száma :D

(#22081) GoTReX válasza Bencus88 (#22077) üzenetére


GoTReX
őstag

Először csináld meg az "In Memorian" nevű questet,amit már Neutral megkaphatsz.King Jokkum adja Storm Peaks-ben.Koordináta:65,5;60,2.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22082) !player! válasza whitezo88 (#22080) üzenetére


!player!
aktív tag

Majd írd le légyszi, hogy milyen eredménye lett raidwide buff nélkül.

Druidaként annyira nem veszem hasznát ezeknek a flying mount rewardoknak, azért én nem csinálom meg, hogy bank elött mutogassam magam, max azért érné meg mert 310%-os sebességük nem?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22083) whitezo88 válasza !player! (#22082) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kb semmi :D faerlina 80%ig uberlagg aztán talán vki wipeolt 25ig lement 1 perc alatt, aztán megint lag, de lement.

(#22084) !player! válasza whitezo88 (#22083) üzenetére


!player!
aktív tag

Ja hát Faerline az még elmegy, Sarth 3D-t meg Malygost akartuk 5 perc alatt csinálni ez a kettő neccesebb lett volna :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22085) whitezo88 válasza !player! (#22084) üzenetére


whitezo88
nagyúr

na maexxnán meg razun nem volt viszont lagg, gothikon se sok.

mod: mégse, gothik pont p2 elején kezdett el laggolni, wipeoltunk is. emellett kb 5 secenként teleportálgatott.

[ Szerkesztve ]

(#22086) kovsol válasza !player! (#22082) üzenetére


kovsol
titán

csak a raides acsikért kapott mountok 310% osak
nálunk már rakat embernek van ilyen de olyan bün ronda az a plagued vagy milyen proto drake

amugy nálunk is raid lefujva 10emberrel lement sartarion (25ösben), de 20 enberes malit harmadikra otthagytuk mert p2 laggolt

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22087) mobal


mobal
MODERÁTOR

hi! felmerült bennem 1 probléma a 3.0.8 as patchel kapcsolatban. mióta lepatcheltem a kliens -t a launcher.exe temp mappából indul. mindig más mappa néven. gondolom ez nem normális. egyedi a problémám v más is találkozott vele? esetleg igy kéne működnie?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22088) !player! válasza kovsol (#22086) üzenetére


!player!
aktív tag

Akkor biztos nem csinálom meg kell még 10 Emblem of Heroism aztán nagyon nem szeretnék HC5fősbe mászkálni.
Malygos 10 man 8 emberrel nem laggol azt mondják.

Más: Van itt még aki komolyaban raidel moonkin druiddal?
Az érdekelne, hogy hitcap elérése után (jelenleg 260 körül van változni fog még t7.5 itemekkel +30) spellpower 2100, mennyire éri meg rámenni haste-ra, külföldi forumokon azt olvastam, hogy sokkal jobb mint a crit, néztem armory profilt 1000 haste-al azért az 30%-os növekedés. Tipp?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22089) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

hali all!

újabb talentgondokkal küzdök :D

itt a karakterem:
[link]

Ehhez kéne nekem egy rota vagy bármi mert egyszerűen 1800dps-nél többet nemtok kihozni belőle pedig ezzel a gearral buffok nélkül legalább 2400-2500dps-t kéne kitolni. vagy bármi más talent ötletet is elfogadok csak pls rotát is toljatok hozzá :D

Köszi előre is.

(#22090) Bencus88 válasza GoTReX (#22081) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Figyi mondom kész az összes q azis kész amit mondtál egyszerűen szar.Nem tudom lehet patchtől bugos lett a franc se tudja.

(#22091) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na patchw 3:57, raidwide buffok nélkül, elején 1 offlineal 20%on 3 embert csapott agyon [link]

emellett gazdagodtam egy haunting callal a kék fegyó helyett + dying curse.

[ Szerkesztve ]

(#22092) LucifeI2 válasza whitezo88 (#22091) üzenetére


LucifeI2
őstag

Az a Möjö elég szar képességű rugó, olyan gearbe 4000+ dps-t kéne tolnia ott.

(#22093) whitezo88 válasza LucifeI2 (#22092) üzenetére


whitezo88
nagyúr

főleg ha lenne rampage meg +10% ap :U azt számítsd bele.

[ Szerkesztve ]

(#22094) LucifeI2 válasza whitezo88 (#22093) üzenetére


LucifeI2
őstag

+10% ap volt, nem? Wrack úgy tudom melee shaman.

(#22095) anulu


anulu
félisten

remelem, Winterg lelovesevel megoldodik az outdoor kuldizes. vicc, h amikor elkezdodik fel kell szalljak mountra, jo magasra felrepulok, kv, cigi, akarmi... vele, lag el.

az arenas dolgon meg jot rohogtem :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22096) Wolverine válasza anulu (#22095) üzenetére


Wolverine
félisten

Épp rolling restart van, elvileg a DK-kreálási és a Wintergraspos bugot fixelik... aztán meglátjuk, hogy tényleg sikerült-e.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22097) nierthen válasza Bencus88 (#22090) üzenetére


nierthen
tag

tegnap este (nyilván patch után) csináltam meg én is. megy az, csak akarni kell. ;]

Nierthen#2767

(#22098) Bencus88 válasza nierthen (#22097) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor nem értem.És semmi mást nem csináltál csak beszéltél vele??Én még tegnap este 23-kor próbáltam, d nem sikerült.Van még 1 questem amikor barlangba kell egy item a medvéből és egy nagy kukacot tudsz előidézni.Lehet mivel nincs kész nem engedi másikat??
Ez a 2 questem maradt már csak storm-ba és kéne az öcsi:)

(#22099) -conrad- válasza szilchi (#22020) üzenetére


-conrad-
addikt

Mit is változott pontosan a HAT? Nem követtem nyomon a patch note-ben, viszont most nem tudom megnézni mert melóhelyen vagyok..

(#22100) nierthen válasza -conrad- (#22099) üzenetére


nierthen
tag

ment privát

Nierthen#2767

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.