Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99001) Plata válasza Bencus88 (#98998) üzenetére


Plata
félisten

Nyugi,úgy hallottam a rum egész jó görcs oldó. ;)
Esetleg próbáld meg.

(#99002) Bencus88 válasza BoneDragon (#99000) üzenetére


Bencus88
nagyúr

meg is történt :DDD Igazad is van, kár időt pazarolni erre úgy is azt gondolja, hogy a többi 100 ember a hülye.Felfoghatatlan hogy tényleg egy picit sem gondolkozik el azon, hogy hoppá lehet ebbe valami.

(#99003) BoneDragon válasza Bencus88 (#99002) üzenetére


BoneDragon
veterán

15 éve is ezen a szinten volt, miatta törlöm ezt a k*rva topikot mindig kedvencekből. Agyrák. Na de befejeztem.

(#99004) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Szeretet ünnepe.

Go Gunners!

(#99005) mg1992mg válasza BoneDragon (#98994) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Rég voltam már a topicban, volt egy kis kiégésem is a WoW-ból úgy május körül (ez köszönhető volt pár csodálatos embernek is, de túltettem magam rajta), meg a Shadowlands finoman fogalmazva se volt egy húdejó kiegészítő, de megtaláltam benne mindig amivel tudtam szórakoztatni magam.

Brutálisan casual játékos vagyok, ezt szögezzük már le az elején, ritkán járok mythicre, raidből Legion óta csak az LFR nehézséget látom, de mindig próbálom egy decens szinten tartani a karakterem, hogy a következő kiegészítőre ne egy két hites papír legyek a legelső szembejövő mobnak.

Én azért játszom hogy szórakoztasson, és nyílván a grind sok időt elvesz, és rengeteg idő kell a repukhoz, de el lehet velük szórakozni, és ha később lesz meg, engem már az sem érdekel, először úgy volt hogy vissza sem jövök már WoW-ozni többet, de csak furdalt a kíváncsiság, érdekel a story, és nem tudott a lelkem megelégedni azzal, hogy csak videón látom ezeket, át szeretném élni.

És hát...

Pozitívan csalódtam. Az egész kiegészítő pozitív csalódás így első körben. A területek rohadt jók, a küldik között is vannak nagyon jók (a nagy halál megjátszós küldin még mindig nyekegek, olyan aranyos volt), és a sztori is végre jónak ígérkezik, nem ilyen kitalált na most én akkor egy Jailer vagyok aki egész eddig létezett ám és mindent mozgatott a háttérből.. :)
Igazából Shadowlands után engem csak annyi érdekel hogy a legkirályabb karaktert, Sire Denathriust hogy tervezik még előkaparni, mivel ő még nyitott szál.

Igen, engem a PvE része érdekel a játéknak és a sztori, mindig is ez vonzott benne, a lore, a világ.

A dungeonok is (szerintem) jók lettek, bár picit néha sok a trash két boss között, meg loot-ot is adhatna gyakrabban, a dragon riding is egy rohadt jó ötlet volt, annyival jobb már a kieg elején is repkedni, és nem csak majd a kieg végén fullos repuval meg minden kell hozzá dologgal. Néha beakad, néha pont úgy fogy el az energia hogy egy kicsit ökölbe szorul kezem hogy nemár odaérhettünk volna, de rohadt élvezetes, és élvezem a mechanikáját is.

Hú ez nagyon összevissza lett, remélem érthető :D

(#99006) BoneDragon válasza mg1992mg (#99005) üzenetére


BoneDragon
veterán

:K
remelem az alap mountok kapnak valami upgradet kieg vege fele, mert nagy hiszti lesz ebbol, ha elveszik a dragon ridingot. Tegnap repulgettem regi teruleteken kieg ota eloszor es hat… azt hittem elalszok. Vilag fajdalmam volt mire odaertem valahova. :DDD Mintha tolokocsisok lennenek, borzalom.
Masreszrol nem tudom hogyan oldanak meg, ezzel a sebesseggel eleg kicsinek tunne a regi content. Nezegettem es maga az egesz panda sziget kisebb mint 1db df zona.

[ Szerkesztve ]

(#99007) Viktor77 válasza BoneDragon (#99006) üzenetére


Viktor77
titán

"Nezegettem es maga az egesz panda sziget kisebb mint 1db df zona."

Ez hogy jött ki? :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#99008) BoneDragon válasza Viktor77 (#99007) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jo, kicsi tulzas volt, de nem all messze az igazsagtol. Sajnos nem talaltam pontos adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#99009) mg1992mg válasza BoneDragon (#99006) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Én a kieg bejövetele óta szerintem nem is voltam máshol, ugyanezt érezném szerintem :B

(#99010) Viktor77 válasza BoneDragon (#99008) üzenetére


Viktor77
titán

Nyugi, én is kerestem a kérdés elött. :)

Nekem csak annyi hiányzik, hogy lehessen megállni a levegőben. A többivel megbarátkoznék.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#99011) BoneDragon válasza Viktor77 (#99010) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem is hiányzott egy ideig, de már eszembe se jut. Brutál gyorsan odaérek bárhova. Nem is tudom mikor használtam utoljára FP-t.

(#99012) Viktor77 válasza BoneDragon (#99011) üzenetére


Viktor77
titán

Ó, én nagyon sokszor. Közben lehet wc-zni, kaját hozni, valaminek utánaolvasni, stb.
Meg itt figyelni kell. Nem az hogy irányba állsz, numlock, aztán majd odaérsz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#99013) Peetey91


Peetey91
senior tag

És mi a vélemény az evokerről? Én a kieget még csak ezen a 3 nap free-n próbáltam evokerrel, dps specen, de valahogy nagyon nem adta. Valaki játszik itt vele, vagy van több tapasztalata?

(#99014) Ereshkigal válasza Peetey91 (#99013) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Healre jó, de nehéz vele játszani.
A single target damage-e középszar, és unalmas.
Az aoe egész jó vele.

(#99015) kicsako válasza Viktor77 (#98996) üzenetére


kicsako
őstag

Talent ablakon van kereső, beírod mit szeretnél, és jelzi neked melyik talent az ami téged érdekel. Ettől függetlenül Raiden is kb. bossonként változik a fél talentfa egyes classoknál. A legnagyobb gond a talentfával inkább az, hogy a legalapabb dolgok sincsenek benne, pl. Huntinál az MD, rugónál a Tricks. A casual réteg azt sem tudja mit csinálnak ezek és csak szenvedés velük az m+. Interruptot már nem is említem...

Proffok talentfája pedig pont, hogy hatalmas ötlet volt a Blizz részéről. Végre nem az van, hogy felveszel egy proffot, és mindenki tud mindent is gyártani, hanem specializálódni kell, végre van értelme a Trade channelnek, mert ott hirdetik ki mit tud gyártani. Ha nem érdekel, akkor gyártasz mindenből rank1-et spec nélkül. Viszont ha időt fektetsz bele, konkrétan milliomos leszel.. Lásd Lariat nyaklánc kartellezők 100k goldot kérnek érte.
Nem is kell fullosnak lennie, class talentből sem tudsz mindent kirakni :DDD

Renown egyáltalán nem jön lassan. Oké az elején ráfüggtem és egy hétvége alatt megcsináltam a teljes loremastert, de azóta csak WQ-kat és hetiket csinálok. Egyedül a Centaurokat farmoltam tryhard még első héten a 405ös fegyverért. WQ-kat megcsinálni max 1 óra, és ezt csak heti 2x kell megcsinálni. Renown továbbá nem ad semmi must have dolgot, csak cosmetic/mount. Így nem szükséges csinálni, csak azoknak akik mindent is össze akarnak gyűjteni.
Jelenleg így állok:
18 Dragonscale Exp -
25 Centaur - ugye ezt farmoltam ahogy írtam is
16 Iskaara Tuskarr - Tuskarros ládákat nem gyűjtöm, ide csak WQ-ból repuzok
20 Valdrakken Accord - ide kérem az összes választható reput

A mounttal egyet tudok érteni. Eddig egy macska/póni/akármicsoda tudott végtelenségig repülni meg egy helyben lebegni. Ettől függetlenül egész jó dolog ez a dragonriding, mert kb. 2-3x gyorsabb mint a sima mountolás.

(#99016) Plata válasza Peetey91 (#99013) üzenetére


Plata
félisten

Az evoker egy kicsit fun,főleg mert mindenhol tud repülni,sajna a régebbi kiegek területén négy perc cd van a repkedésen.
Dragon isles-en csak két perc cd van rajta,de a sárkány lovaglás jobb.
Csak dps-t próbáltam,de az nagyon egyszerű.
Nem túl változatos.
Lehet hogy nem jó talentet választottam,de jelenleg nagyon kevés képessége van és egyáltalán nem izgalmas vele a harc.
Viszont repkedni jó vele.
Jövőhéten ha lesz timewalking megpróbálom instában is.
Bár nem evoker,de ami nagyon tetszik a mostani kiegben az hogy alt karival nem kell semmit csinálni és lehet menni új instába.
Nem kell alt karival is letolni a kezdő küldit vagy egyebet.

(#99017) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Dragonflight kezdetén kikukáztam egy csomó addonomat. Most meg nem jövök rá, melyik az, amelyik a karakterlapon mutatja, ha egy adott gearen nincs enchant vagy gem?

(#99018) BMS válasza Skyhunter (#99017) üzenetére


BMS
őstag

Enchant Check? De az ilyen iLVL mutatós addonok is szokták mutatni. Show ilvl stb..

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#99019) KTony válasza Skyhunter (#99017) üzenetére


KTony
tag

Method raid tools külön lapon mutatja az egész raidnek/partynak.

(#99020) Csokishurka válasza Bencus88 (#98998) üzenetére


Csokishurka
őstag

Olyan szépen leírtad, totál büszke vagyok rád. Én is fogalmaztam meg anno ilyeneket, de fölösleges volt. Még én lettem lebaszva, hogy mint bántom...pedig szerintem sokszer elmegy a térerő a fejében.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#99021) Bencus88 válasza Csokishurka (#99020) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi szépen, ha lenne puszis emoji akkor küldenék :DDD

Én meg várom már Ulduart, addig próbálok maxos geart össze hozni, meg elkezdtem újra kiszedni a netherwinges mountokat. Egész gyorsan haladok, de most picit megakadtam megint a játékba, altot is húztam, remélem Ulduar majd ismét érdekessé teszi :R

(#99022) Skyhunter válasza KTony (#99019) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Közben meglett, Itemleveldisplay a neve. :) thx

(#99023) kicsako


kicsako
őstag

Aki farmolni akar goldot és jól megy neki a raid/m+ azoknak csak ajánlani tudom jelenleg a boostot. Normal raidre kapok 350-400kt, HC raidre 520-600kt. 10es kulcsra 40-45k gold. Párosítva a jelenlegi 245ezres token árral ez olyan mint a mennyország.. :C

(#99024) lakisoft válasza kicsako (#99023) üzenetére


lakisoft
veterán

Milyen ilvl kell hozzá amúgy jelenleg?

(#99025) kicsako válasza lakisoft (#99024) üzenetére


kicsako
őstag

Normalon ahogy látom 395től már elviszik az embert, de igazából a 90-95%os logok a kötelezőek leginkább. HC-n már elvárják a set bonust és 405ilvl környéke.

M+on az a szabály, hogy már mindent tudnod kell tradelni, szóval 395körül minimum.

(#99026) BMS válasza kicsako (#99023) üzenetére


BMS
őstag

Mythic raid mennyi? :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#99027) kicsako válasza BMS (#99026) üzenetére


kicsako
őstag

Mythic raidet szerintem még senki sem boostol :D azt egyébként is csak World Rank top 200 klánok szoktak. Community ha hirdeti akkor 100% hogy egy klán fog boostolni, és nem 18 összeszedett játékos.

(#99028) BMS válasza kicsako (#99027) üzenetére


BMS
őstag

A world first után kezdik szépen lassan nerfelni a bossokat,nem?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#99029) kicsako válasza BMS (#99028) üzenetére


kicsako
őstag

Szép lassan. most ünnepek alatt gondolom nem sokat foglalkoztak vele, meg érdemes nem elfelejteni, hogy a world firstosok 405ilvlben ütötték végig. A semi-hardcore játékosok lesznek vagy 410+ban mire eljutnak Mythic Raszagethig. De várható nerf is természetesen.

(#99030) lakisoft válasza kicsako (#99025) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszi! :R

(#99031) Telda


Telda
addikt

A mostani timewalking szerintem alul lett egy kicsit méretezve.
7-8 perc egy dungeon és hullanak mint a legyek.
Nem mintha baj lenne, legalább gyorsan megvan a heti 5.

(#99032) Plata válasza Telda (#99031) üzenetére


Plata
félisten

Hogy az ördögbe mentél timewalkingra?
Semmilyen insta sem érhető el.
Dungeon finder halott.

(#99033) kicsako válasza Plata (#99032) üzenetére


kicsako
őstag

Néha működik, én is letoltam egyet már.

(#99034) Plata válasza kicsako (#99033) üzenetére


Plata
félisten

Bronzebearden valdrakkenben megy a hiszti mert nem megy az ah sem.
És hogy sikerült előhozni?
Mert nekem mindig üres.

[ Szerkesztve ]

(#99035) Telda válasza Plata (#99032) üzenetére


Telda
addikt

Most tudtam menni egyet. De délelőtt még jó volt dungeon finder. Akkor lementem mind az ötöt a druidával.
De amúgy igen, hol jó hol nem.

(#99036) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

60-ról 70-re TW instákkal mennyire lassú a fejlődés? Vállalható?

(#99037) Plata válasza Telda (#99035) üzenetére


Plata
félisten

Valamivel jobb,megjelent dungeon finder,de jelentkezni nem lehet,ha jelentkezem kiírja hogy You are queued for too many instances. ;)

(#99038) Ereshkigal válasza Plata (#99037) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Bugos szar délután óta. Nekem az segített, hogy kiléptem vagy 15 percre. De lehet véletlen volt. :)

(#99039) Plata válasza Ereshkigal (#99038) üzenetére


Plata
félisten

Nekem újra vacak lett,mostmár semmi sincs dungeon finderben csak üres ablak.

(#99040) BMS


BMS
őstag

Az a durva,hogy az "Are you kitten me?" world quest megint/még mindig bugos,hiányzik egy szikla) és most is az :D
Előzőleg kb 2-3x javított rajta a blizz de egy mindig hiányzott :)

Akinek bugos a group/dungeon finder az próbáljon meg egy random BG-t keresni ls utána leavelje a keresést és elvileg megjavul a finder(nekem segített). Ezt egy régi fórumban olvastam.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#99041) Ereshkigal válasza BMS (#99040) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nekem is bugos volt, aztán másik shardra átkerülve meg jó lett.

(#99042) mg1992mg válasza BMS (#99040) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Tegnap ezt próbáltam (bg join - leave), nem oldotta meg, valami nagy gubanc lehet a dungeon finder terén, mert minden héten valamelyik nap (ha nem több nap) bugos, eddig 3/5-ön állok TW-vel, de tegnap már nem volt lelki erőm azt várogatni, mikor lesz jó a df.

(#99043) BMS válasza mg1992mg (#99042) üzenetére


BMS
őstag

Már a reddit is teli van ezzel,úgyhogy valamit elszartak nagyon. Nekem azóta jó volt,egy tw-t meg 2 df normalt mentem.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#99044) Plata válasza BMS (#99043) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap voltam world boss-t ölni,állítólag azt sem számolta sok játékosnak,nekem szerencsére igen.Bár semmit sem kaptam.
De egésznap nem ment dungeon finder.

(#99045) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Van olyan addon ami a gearelődést segiti? Pl kiirja melyik stat jo a karakternek vagy erosebb-e jobb a tárgy a másiknál? :)

(#99046) BMS válasza Plata (#99044) üzenetére


BMS
őstag

Nekem előző héten 5-re adta meg :D Tegnap a finderen kívül semmi probléma nem volt,kedden olyab lassú volt a premade group mint az állat. Mire jelentkeztem egy kulcsra addigra megtelt.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#99047) BMS válasza Bazsi1987 (#99045) üzenetére


BMS
őstag

Próbáld ki a Pawn-t.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#99048) Plata válasza BMS (#99046) üzenetére


Plata
félisten

Bronzebeard-en a cseten az ah-ra panaszkodtak,a world boss-re meg a dungeon finderre.
AH-ban nem jártam,world boss elsőre ment,de dungi finder egész nap halott vót.
Valdrakenben a kocsma előtt nem sokkal pecázgattam,míg vártam hátha megjavul dungeon finder,de valaki nagyon ideges volt az ah miatt mert nem túl szíp szavakkal illette a blizzt.
Bár lehet azóta már pihen egy kis banán ültetvényen. ;)
Gőzöm sincs wow-ban mi jár cseten való csúnya szavakért,WoT-ban tudom hogy előszeretettel oszják az egyhetes bannt,a klán vezetőjének állandóan cset bannja van. :D
Van második accountja hogy tudjon velünk beszélni ha épp csetbannt kapott. :K

[ Szerkesztve ]

(#99049) Plata


Plata
félisten

Na most sikerült elindítani dungeon finder-t,ha mázlim van 8 órán belül be is hív. :C

(#99050) Plata


Plata
félisten

Biztos hogy valami nem jó a dungeon finderrel.
Még várok hogy be hívjon timewalking,de jelenleg az average wait time 11 days 19 hr.
Néztem közben vendornál mit lehet venni,de látom még nincs heirloom upgrade.
Kíváncsi vagyok mikor lesz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.