Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90001) kovsol válasza lakisoft (#89990) üzenetére


kovsol
titán

80 ig az insták is jók voltak, mert minden instában volt küldi is, szóval 2 szintet behúzhatott az ember egy insta alatt. Utána már nem érdemes erőltetni. Most pl 90-91 között küldikkel 17 perc alatt léptem meg a szintet az előbb. :D

Csak én hülye kiléptem, aztán most épp órás várakozó sor áll belépéskor. :(((

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#90002) Plata válasza kovsol (#90001) üzenetére


Plata
félisten

Én még 91-ig tegnap el instáztam a worgenemmel.
Ma akartam megcsinálni draenor bevezetőt,ami ad minimum két szintet,utána draenor world questekkel gyorsan felhúznám 98-ra.Csak épp ma piszkosul elfáradtam,nem tudom hogy lesz-e erőm még draenor küldikhez,hulla fáradt vagyok.

(#90003) kovsol válasza Plata (#90002) üzenetére


kovsol
titán

Most úgy lehet haladni mint kés a vajon :) Alig pár órát játszottam ma is, és 105-re fel is mentem a 90-ről.

May the Force be with you!

(#90004) Plata válasza kovsol (#90003) üzenetére


Plata
félisten

Én 98-ig akarok draenoron wq-zni,azok iszonyú sok xp-t adnak amúgy is,most szerintem 1 ilyen fél szint minimum.Utána megyek légió invázióra,1 invázió normális xp mellett is 1-1.5 szint.Most biztos 2-3 szint.

(#90005) Plata


Plata
félisten

Már a draenori bevezető kb felénél járok,már két szintet léptem.
Ami nagyon fura hogy mindenhol sok sok játékos.
Most vertem le a nagy ágyúnál az óriás csókát,nem sok esélye volt annyian voltunk rá mint a fene. :D
Tele volt játékossal a nagy ágyú.

(#90006) Viktor77 válasza Plata (#90005) üzenetére


Viktor77
titán

Miért lenne fura? Most van XP buff.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#90007) Plata válasza Viktor77 (#90006) üzenetére


Plata
félisten

Sok karit felhúztam már,de ilyen sok játékos nem szokott lenni.
Draenor bevezetőben nagyon ritka hogy látok másik játékost,most meg tömeg van mindenhol.

(#90008) Plata válasza Viktor77 (#90006) üzenetére


Plata
félisten

Légiós invázión is tömeg van,marha jó így,sokkal gyorsabban kész lettem invázióval mint amikor alig lézengett játékos.
98-as szintről 101-re léptem vele.

(#90009) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Sziasztok!

Régebbről emlékszem egy gomb kombóra amivel le lehetett venni a wow "ragyogását", fényerejét...de, hogy pontosan mi volt már nem tudom...ha tudja vki, írja már be legyen szíves.
Köszi

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#90010) Viktor77 válasza bypass|HUN (#90009) üzenetére


Viktor77
titán

/console ffxglow 0

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#90011) bypass|HUN válasza Viktor77 (#90010) üzenetére


bypass|HUN
tag

Ez az, köszönöm... :R

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#90012) Plata


Plata
félisten

Ma is le toltam légiós inváziót,épp hogy összejött a 3 szint,de highmountain invázió még mindig bugos.
Nem a szintedhez igazodnak a démonok egyik másik wq-ban.
Nem vicces mikor némelyik wq-ban 7-9 szinttel nagyobb démonok támadnak.
Még jó hogy most rengeteg játékos van és könnyű csapatot találni.
Egyébként érdekes de légiós területen a druidám úgy érzem hogy elég erős,80-as szint után úgy éreztem hogy gyenge a druida,draenoron is elég gyöngén teljesített,de légióban meg erős mint a fene.Pedig ugyanaz a cuccok vannak rajta,sőt,légióban még nem is szerzett cuccokat,utoljára pandás instában kapott cuccot,mégis simán tankolok vele egyszerre tíznél is több démont úgy hogy meg sem karcolnak.Draenor wq-ban folyton hílelnem kellett itt meg tojik a sebzésre.

[ Szerkesztve ]

(#90013) Iginotus


Iginotus
őstag

A nagy korona virus miatt gondolkozok, hogy kicsit játszanék megint.
Olyan opció van, hogy a BFA-t kihagyva megveszem (előrendelem) a shadowlandet és már tolhatom is a BFA-kiggel is?

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#90014) Viktor77 válasza Iginotus (#90013) üzenetére


Viktor77
titán

Nincs.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#90015) Iginotus válasza Viktor77 (#90014) üzenetére


Iginotus
őstag

Ez szomorúúúúú.

Plug and Pray... :)

(#90016) warcat válasza Iginotus (#90013) üzenetére


warcat
veterán

World of Warcraft®: Complete Collection-t vásárolva lehetséges, de 79.99€.

Nálam valamivel olcsóbb, de ha eleve túl sok nagyságrendileg akkor persze csodát nem lehet tenni.

EA: It's in the crate!

(#90017) Iginotus válasza warcat (#90016) üzenetére


Iginotus
őstag

Ja csak légiót is megvettem 2 hónapot toltam..
Most ezt is vegyem meg kb annyira saccolom korona végét is :D

Plug and Pray... :)

(#90018) TBT


TBT
addikt

Shadowlands zárt alfateszt a héten indul! :C

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#90019) Iginotus


Iginotus
őstag

Lesz akciós WOW szerintetek a járványra tekintettel? :D

Plug and Pray... :)

(#90020) Ghoosty válasza Iginotus (#90019) üzenetére


Ghoosty
őstag

Nem bízom benne, mert a járványra tekintettel adták ki a 100% xp bónuszt szóval további kedvezmény nem valószínű. Persze, ha elhúzódik...

(#90021) Iginotus válasza Ghoosty (#90020) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszi, én bízok benne várok még kicsit nagyon fájna 11.000-ret kiadni egy kiegészítőért amikor mindjárt itt a másik...

Plug and Pray... :)

(#90022) Ghoosty válasza Iginotus (#90021) üzenetére


Ghoosty
őstag

Én is így vagyok vele, nekem sincs meg a BFA. De nagyon jól jött a 100% bónusz, mert így gyorsan fel tudok húzni egy két karaktert másik szerveren, mint ahol eddig játszottam, mert ott alig maradtak magyarok. Szintezés közben meg rákaptam a healelésre. Így valószínűleg Shadowlands alatt holy priest lesz a main. De majd húzok még karaktert ha lesz időm és kipróbálok mást is.

(#90023) echterion válasza Iginotus (#90021) üzenetére


echterion
nagyúr

Azt elhiszem. Nekem bfa óta kettesével kell vennem a motyót, mert lányom eléggé ráfüggött, én csak kocaként tologatom már, de azért meg kell venni, na. :))

**********

(#90024) malacka87 válasza TBT (#90018) üzenetére


malacka87
senior tag

És megint kik kapnak hozzáférést classicon csüngő playerek vagy olyannak akik 1 éve nem fizettek elő? Vagy az ilyen random casual streamerek akik semmit se tesztelnek csak bohóckodnak? Semmi értelme nincs ennek már évek óta. Ezek miatt kapunk ilyen silány alpha verziót megjelenés napján.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#90025) warcat válasza malacka87 (#90024) üzenetére


warcat
veterán

This first batch of invitations will mainly go out to long-time WoW players with active accounts in good standing, as well as Blizzard friends and family, along with a limited number of content creators and journalists.

EA: It's in the crate!

(#90026) TBT válasza warcat (#90025) üzenetére


TBT
addikt

It has begun!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#90027) Ghoosty válasza Iginotus (#90021) üzenetére


Ghoosty
őstag

Most jött egy akció 22,5 EUR a kieg a Blizzardnál.

(#90028) warcat válasza TBT (#90026) üzenetére


warcat
veterán

Grat ha saját, én kimaradtam, de nem baj, nincs is időm rá :)

EA: It's in the crate!

(#90029) malacka87 válasza TBT (#90026) üzenetére


malacka87
senior tag

Egy kérdés napi szinten játszol megy a progress streamlesz vagy ez megint ilyen random kiválasztós cucc volt?

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#90030) Viktor77 válasza malacka87 (#90029) üzenetére


Viktor77
titán

Wowheades kép, de amúgy nem mindegy?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#90031) malacka87 válasza Viktor77 (#90030) üzenetére


malacka87
senior tag

Csak érdekelt! :D

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#90032) Iginotus válasza Ghoosty (#90027) üzenetére


Iginotus
őstag

Már repülök is ... éééésssssss már meg is vettem :D

Plug and Pray... :)

(#90033) TBT válasza warcat (#90028) üzenetére


TBT
addikt

Wowhead-es kép, anno BfA-nál kaptam bétateszt meghívást, de itt a béta még picit odébb van. Mondjuk BfA bétával nem játszottam, nem akarok bétateszter lenni, de a Shadowlands új zónái tetszenek, azokat szívesen megnézném.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#90034) r3ccardo


r3ccardo
tag

Hello.
Leszögezem előre, tudom hogy a kérdés bugyuta, de megkérdezném hát ha valaki konkrét választ tud adni.
Van jelenleg egy 110-es boostom. Most megveszem az akciós World of Warcraft®: Battle for Azeroth® kieget, ami szintén ad egy 110-es boostot. Így akkor lehet kettő vagy inkább előtte lőjjem el a jelenlegit?

(#90035) Viktor77 válasza r3ccardo (#90034) üzenetére


Viktor77
titán

Lehet kettő. Nekem is kettő van, egyet kaptam WoD-hoz, egyet Legionhöz, aztán mindkettőt felemelték 110-re.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#90036) r3ccardo válasza Viktor77 (#90035) üzenetére


r3ccardo
tag

Rendben, köszi! :R

(#90037) Iginotus válasza Viktor77 (#90035) üzenetére


Iginotus
őstag

Ha megtartom lehet, hogy 120 as lesz mikor kijön a shadowland?

Plug and Pray... :)

(#90038) Viktor77 válasza Iginotus (#90037) üzenetére


Viktor77
titán

Nem tudhatom, de a példámból kiindulva... De ha jól emlékszem, nem pont kiegkijövetelkor emelték meg, kicsit késöbb. És hát ugye, nem 120-as, hanem 50-es.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#90039) Iginotus válasza Viktor77 (#90038) üzenetére


Iginotus
őstag

Jaa hát igen... Na mindegy úgy sem lesz annyi időm játszani :D

Plug and Pray... :)

(#90040) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Ezúton is nagy köszönet a gyors, korrekt ügyintézésért warcat kollégának, köszönöm. :R

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#90041) TBT


TBT
addikt

Július 14-től elérhető az új könyv!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#90042) echterion


echterion
nagyúr

Kis segítség jól jönne, srácok. A battlenet authenticator-omból szerintem lassan kifogy az elem, egy ideje egy hibaüzenet után dobja csak a számot, most már alig tudom bekapcsolni, most percekig kínlódtam vele, mire bejött a szám. Lehet ebben valahogy elemet cserélni? Szedett már szét valaki ilyen cuccot?

**********

(#90043) Ideg válasza echterion (#90042) üzenetére


Ideg
aktív tag

Állj át sms protection -re.

(#90044) Plata válasza echterion (#90042) üzenetére


Plata
félisten

Nekem mobilos authenticator van.

(#90045) echterion válasza Ideg (#90043) üzenetére


echterion
nagyúr

Régimódi vagyok ebben a kérdésben. Oda kellett volna írnom, hogy tudok ezekről, de nem érdekelnek...

**********

(#90046) kkdesign válasza echterion (#90045) üzenetére


kkdesign
senior tag

link ezen a linken mutat be egy zúzdás cserét, én ebbol azt a kovetkeztetest vonom le hogy leginkabb sehogy nem erdemes. :DDD

(#90047) feri1014 válasza echterion (#90045) üzenetére


feri1014
senior tag

A Blizzard álláspontja ebben az esetben, hogy távolítsd el az acc-ról, mielőtt lemerül és állj át az appra vagy írhatsz a supportnak, hogy szedjék le neked.

Vagy megpróbálod kulturáltan összetörni és cseréled az elemet, ahogy kkdesign is írta.

[ Szerkesztve ]

(#90048) Viktor77 válasza kkdesign (#90046) üzenetére


Viktor77
titán

A nyák épen marad, így szét lehet szedni elemet cserélni, utána meg nem kell összerakni. Szép nem lesz, de működik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#90049) echterion


echterion
nagyúr

Köszi mindenkinek a segítséget. Most sikerült a belépés, megjegyeztettem a gépet, így van egy kis időm kitalálni, hogy mi legyen.

**********

(#90050) [-HERO-] válasza echterion (#90049) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Probald ki a mobilos appot, szerintem marha kenyelmes, es a mobilod mindig nalad van :K

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.