Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) nierthen válasza !player! (#20996) üzenetére


nierthen
tag

lehet erre gondolsz?

Nierthen#2767

(#21002) !player! válasza nierthen (#21001) üzenetére


!player!
aktív tag

nem erre, de azért kössz megnézem

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21003) Vigneau válasza nierthen (#21000) üzenetére


Vigneau
félisten

Legutóbb összefutottam ott egy amerikaival, aki először franciául kérdezett rám - a nevem miatt. Utána meg átálltunk angolra, mert az csak jobban megy. Megkérdeztem tőle, mit keres EU realmon. A bulgár nagymamája vette a játékot és küldte el neki - kivételesen tudta azok közül az amcsik közül, akikkel eddig beszéltem, hogy hol van Magyarország. ;)

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#21004) Haart válasza Vigneau (#21003) üzenetére


Haart
addikt

Az kész :D

(#21005) whitezo88


whitezo88
nagyúr

az egy dolog h este, így karácsony után laggol a raid mert sokan vannak. na de éjfélkor is még 5 seces folyamatos lagsipeok thaddiuson az már nevetséges.

(#21006) Viktor77 válasza whitezo88 (#21005) üzenetére


Viktor77
titán

Negyed 1 elött pár perccel ment le a 4 lovas, és lagolt. A várakozási sort már meg sem említem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21007) Kort


Kort
csendes tag

Sziasztok, nemrég találtam gondoltam feldobom hátha valakit érdekel. A köv patch valamint a legutolsó patch adatai találhatóak meg az oldalon, plussz a wow társoldalak címei.Akit érdekel az nézze meg, vagy ha tudok valakit akit érdekelhet annak adjátok tovább. Ha jól tudom az oldalról hamorsan addonokat is lehet majd tölteni valamint héttérképeket.A jelenlegi csak ilyen béta.
[link]

(#21008) LucifeI2 válasza Kort (#21007) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ennek eléggé "nézzétek meg az oldalam és kattintsatok a hirdetésekre" kinézete van. :P

(#21009) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Tegnap este lement Loken... Két wipe volt, mert a pap nem győzte manával. A beugró healerrel aztán szépen feküdt... :))

Where do you want to go today?

(#21010) H.O.D. válasza whitezo88 (#21005) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Egész Storm Peaks lagolt nálunk tegnap este. HoL szerencsére már nem.

Where do you want to go today?

(#21011) Apaf3j


Apaf3j
tag

Sziasztok! Bocs a csak félig ontopic témáért, de egy másik fórumon nem kaptam rá választ, ezért ide is bemásolom, mert már a hajamat tépem. Hátha valaki találkozott már ilyennel. Szóval:

Kellett egy új router, és egy DLINK DI-524-est vettem. Ez is működik, csak éppen rendszertelen időközönként megszakad a kapcsolat egy pillanatra. Ez amúgy nem lenne gond... ha a család 3 tagja ne lenne lelkes WoW játékos. Most, a szünetben egész nap menne valakinél a játék... ha a netszakadásnál nem dobna ki folyton, néha 3-4 percenként. Azt szeretném megtudni, hogy van-e olyan beállítás, amivel ez kiküszöbölhető? Nem igazán értek a routerekhez, de a logból az alábbi részletet egy kapcsolat-bontásról és indításról azért sikerült kimazsoláznom (elnézést a kiikszelt részekért, de annyira nem értek hozzá, hogy nem tudom, azok az adatok nem tesznek-e lehetővé valamiféle külső hozzáférést a géphez). Amint az a logból is látszik, T-home-os ADSL-em van amúgy. Itt talán az adatforgalom pár perces hiánya miatt volt a szakadás, de hát játék közben nyilván folyamatos az adatáramlás, mégis megszakad.

Monday December 29, 2008 08:45:54 Unrecognized attempt blocked from 114.74.231.42:2790 to xxxxxxxxxx
Monday December 29, 2008 08:46:00 Unrecognized attempt blocked from 114.74.231.42:2790 to xxxxxxxxxx
Monday December 29, 2008 08:47:53 PPPoE start to hang-up
Monday December 29, 2008 08:47:52 PADT sent
Monday December 29, 2008 08:52:36 DOD:xxx.xxx.x.xxx query DNS for suggestqueries.google.com
Monday December 29, 2008 08:52:36 PPPoE start to dial-up
Monday December 29, 2008 08:52:36 PADI sent T-Home
Monday December 29, 2008 08:52:36 PADO recv 0016 adsl
Monday December 29, 2008 08:52:36 PADR sent
Monday December 29, 2008 08:52:36 PADS recv 8002 B0D7
Monday December 29, 2008 08:52:38 PPP3: Rx LCP Request
Monday December 29, 2008 08:52:38 PPP3: TX LCP ACK
Monday December 29, 2008 08:52:38 PPP3: TX LCP Request
Monday December 29, 2008 08:52:39 PPP3: Rx LCP ACK
Monday December 29, 2008 08:52:39 PPP3: Tx PAP
Monday December 29, 2008 08:52:39 PAP3: OK
Monday December 29, 2008 08:52:39 PPP3: Tx IPCP Reguest
Monday December 29, 2008 08:52:39 PPP3: Rx IPCP Request
Monday December 29, 2008 08:52:39 PPP3: Rx IPCP NACK/REJECT
Monday December 29, 2008 08:52:39 IPCP3: IP is xxx.xxx.xxx.xxx
Monday December 29, 2008 08:52:39 IPCP3: DNS0 is xx.x.xx.x
Monday December 29, 2008 08:52:39 IPCP3: DNS1 is xx.x.xx.x
Monday December 29, 2008 08:52:39 PPP3: Tx IPCP Reguest

Előre is köszi a segítséget!

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#21012) sasa311 válasza Apaf3j (#21011) üzenetére


sasa311
veterán

Ugyan ilyen routerem van, a világon semmit nem csináltam vele, (nem adtam meg a tűzfalnak se kivételeket) és hiba nélkül működik.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21013) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Bs Hordán jelenleg melyikek a top guildek a progresst tekintve? (magyar szinten) Gondolom Conflict lehet az első...csak mer ahol most vagyok annak vége azt lehet keresnem kéne vmit.:D

(#21014) whitezo88 válasza SzlobiG (#21013) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mivel legtöbben hasonló időben clearelték a tartalmat, így azt mondhatom h Conf-Eclipse-Reckoning-Infection holtverseny ami tudtomal félhc raider és magyar.

(#21015) steveetm válasza steveetm (#20974) üzenetére


steveetm
őstag

Nos, 3 nappal a gem biznisz után:
[link]
És kb. felét még el sem bírtam passzolni:/

Sajnos a moonshroud felvásárlás jó kis bukás lett, még 4 napos cd-vel is többet állítanak elő, mint amekkora kereslet lenne rá, jó áron.

Valamint, belémnyilalt az új ötlet, miszerint szerzek párszáz dream shardot, GC állítása szerint 3.0.8-ban jön egy kis változás enchant matsok terén, mert nem jó az, ahogy most van:)) Remélejük nekem nagyon jó lesz, 100k g tényleg inc:)

Üdv.: steveetm

(#21016) SzlobiG válasza whitezo88 (#21014) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valami ilyesmire gondoltam én is, majd meglátom, hogy hova applyzok ha egyáltalán lesz kedvem hozzá most jó egy kicsit "kötöttségek" nélkül (raid).:)

(#21017) LucifeI2 válasza steveetm (#21015) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én is kifarmoltam a warriorommal a vállas receptet és azt disenchantolgatom. :P

De te ilyenkor egész nap ezt csinálod? Mert nagyon unalmas már disenchantolgatnom. :DDD

Alacsony szinten még a White Bandit Mask is jó ha a Vision Dust drága, de ezekkel az új BS itemekkel, azzal már nem is éri meg törődni.

(#21018) steveetm válasza LucifeI2 (#21017) üzenetére


steveetm
őstag

Dehogy, néha prospectelek, és enchantolok is pár cuccot. Közbe meg videózok:D
Wireless bill és egér ftw^^

Napi 300 cuccost szoktam törni min., megvan már rá a módszerem, hogy hogy ne kapjak agyf*szt mire végzek:D

Üdv.: steveetm

(#21019) LucifeI2 válasza steveetm (#21018) üzenetére


LucifeI2
őstag

JC karim nincs még, de a rugómmal le fogom adni szerintem a Miningot, mert PvP-re meg PvE-re is jó az a sok stat bónusz amit JC ad. Prospectelést meg úgy sem próbáltam még, pedig jó sok pénz van abba is. :)

(#21020) whitezo88


whitezo88
nagyúr

marha jó, mikor szabaddá teszem az estém, hogy raidelhessek, jeletkezek is a calendarban, még szólok is h kellene a spot eléggé, persze semmi visszajelzés, meg olyasmi hogy "jó 3 lock van, 2 jöhet döntsétek el" hát coki, már kész is a setup. visszasírom azt mikor még a raid megúszása volt a lehetetlen, nem az hogy spotot kapjak...
persze ez nem az első ilyen eset.

[ Szerkesztve ]

(#21021) Guargumi válasza whitezo88 (#21020) üzenetére


Guargumi
tag

gondolom a jelentkezés nem egyenlő az invitálással...

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#21022) whitezo88 válasza Guargumi (#21021) üzenetére


whitezo88
nagyúr

itt a probléma az, ahogy leírtam, hogy aki jelentkezik, de több van abból a classból, akkor sosem szólnak hogy beszéljétek meg. (illetve mikor bent van a CL, esetleg, de ma nem volt, és nem is lesz irl miatt egy ideig)

(#21023) !player! válasza whitezo88 (#21022) üzenetére


!player!
aktív tag

Nálunk pont az a gond, hogy nem vagyunk elegen, ezért volt tegnap is 17fős Naxx :)

btw van arról v.mi hír, hogy Ulduar mikor jön?

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21024) SzlobiG válasza !player! (#21023) üzenetére


SzlobiG
félisten

"btw van arról v.mi hír, hogy Ulduar mikor jön?"

Az új patchel, nem?

(#21025) whitezo88 válasza SzlobiG (#21024) üzenetére


whitezo88
nagyúr

3.1 inkább.

(#21026) Guargumi válasza !player! (#21023) üzenetére


Guargumi
tag

healer nálunk is kéne még.....
meg még néhány kaszt:)

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#21027) !player!


!player!
aktív tag

3.1-el jön, de az mikor jön!?
És igaz, hogy nem lesznek ptr-n 3.1-es patchnek az insta részei.

Nálunk pont hogy nem healer hiány van, mage, pala, boomkin asszem ezeket keressük

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21028) Guargumi válasza !player! (#21027) üzenetére


Guargumi
tag

tegnap amilyen brigáddal voltunk naxxban......szerintem 7-8 healer az optimális, nem 5 vagy 6.
összesen volt 2 hunter, 1 lock!, ellenben 6 dk..........

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#21029) !player!


!player!
aktív tag

mi 5nél többet nem nagyon viszünk tegnap asszem 4 volt. Viszont a setup ideális szóval az elérhető raidbuffokat megkapjuk rendesen 2pala, moonkin aura etc... és 2 DK max

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21030) !player! válasza steveetm (#21015) üzenetére


!player!
aktív tag

Az a baj, hogy nekem LW és Enchanter skillel nem tudok ugy termelni és szétszedni, hogy plusba jöjjek ki met a bőr drágább mint a dust ami a kész termékből lesz.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21031) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Tegnap este meglett a For the Alliance achievment... Jó móka volt.

Where do you want to go today?

(#21032) !player! válasza H.O.D. (#21031) üzenetére


!player!
aktív tag

Nekem nem sikerült eddig mert a régi géppel ha bementem IF-be azt láttam hogy 1 perces lagg és halál.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21033) H.O.D. válasza !player! (#21032) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Csak Silvermoonban volt egy kis akadás, de az is csak alacsony FPS miatt. Fura, mert ott volt a legkevesebb ellenfél. Biztos összetettebbek a textúrák...

Azért a hordás területek is állati szépek, kedvet is kaptam, hogy bebarangoljam őket valamikor :K

Where do you want to go today?

(#21034) Wolverine válasza !player! (#21030) üzenetére


Wolverine
félisten

Kell tartani egy nyúzó altot...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21035) slayer006 válasza LucifeI2 (#21019) üzenetére


slayer006
addikt

A JC stat bónuszt honnan látom? Esetleg csak maximumon jelenik meg? Jelenleg 407/450 a jewelcraftom és sehol nem látom a bónuszokat.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#21036) Cathfaern válasza slayer006 (#21035) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

JC stat bonus = minden gemből van olyan bind on pickup verzió, ami több statot ad, mint bármilyen más gem. Viszont értelemszerűen ezeket csak JC-s karakter tudja használni, ezért beszélhetünk JC stat bonusról.

(#21037) H.O.D. válasza Cathfaern (#21036) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Jó a sapid, ázzek :D

Where do you want to go today?

(#21038) slayer006 válasza Cathfaern (#21036) üzenetére


slayer006
addikt

Köszönöm ezt nem tudtam. :R

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#21039) H.O.D. válasza slayer006 (#21038) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Minden szakma ad valami egyedit, amit csak a készítő tud felhasználni: enchanterek pl. tudnak maguknak gyűrűt enchantolni (másnak nem), alchemysek elég jó trinketet tudnak kutyulni maguknak, stb...

Where do you want to go today?

(#21040) Wolverine válasza H.O.D. (#21039) üzenetére


Wolverine
félisten

Plusz endless healing potion :) (van mana is, de az trinkettel együtt is használhatatlan, kevesebbet tölt, mint egy átlagos spell manaigénye... - 400-600 + 40% trinkettel ugye, azaz 560-840...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21041) szilchi


szilchi
őstag

Bahhh...hihetetlen.Szinte mindig ha jelentkezek heroic-ra,egyől jön a kérdés:Gear?Nem gondolják az emberek hogy pont ezért csinálom a heroicot :(( :F Meg az is tetszik,mikor daily hc-be keresnek naxx gear-es embereket,azalatt ne is jelentkezzen senki.Így nemhogy naxx-os geart,de még heroism tokenes geart se szerzek :( .Van eddig 5 db EoH token,volt azért ember aki így kék cuccokba is bevitt UK hc-ba és simán lement.Volt egy wipe a controleres párosnál mert tévedésből a rosszat öltük le először.De mindegy,sima ügy volt és megvolt az 1300-1400 dps,csak a mage volt jobb 1800-al de ő naxx gearben volt.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21042) !player! válasza szilchi (#21041) üzenetére


!player!
aktív tag

Vannak ilyenek, ezért egyszerűbb ha te csinálsz magadnak egy party-t.
Eléggé vicces volt amikor kérdezték hogy mennyi a healupom(druidám van) akkor kb 1800 volt és azt mondta a tank hogy talán elég lesz, erre meg ő éppen 80-as kék gearbe volt na mondom éppen elég lesz.

Wolvi: Van skinner/miner altom, de akkor nem éri meg eladi dustként hanem akkor már bőrt adom el egyből max azért érné meg mert talán több dust fogy mint leather.

Nem tudom van-e itt még druida mert mostt lett meg 2000 heal up és azon gondolkoztam hogy ennyi elég lesz és ezt tartom és rámegyek spiritre,hastera,intellectre.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21043) Wolverine válasza !player! (#21042) üzenetére


Wolverine
félisten

Enchanterként nem is a dustot/essence-t adnám el, hanem a ritka enchantokat :) armor/weapon vellum kell egy inscriptionnel foglalkozó embertől, és a kész scroll mehet AH-ba/trade-re :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21044) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ez hogy lehetséges? [link]

(#21045) Re-Tech válasza whitezo88 (#21044) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Amennyire én tudom, van egy bug ami miatt egymásnak tudják a rugók termelni a kombó pontokat és gyakorlatilag csak finishing moveokat(ezek adják a nagy dmget) alkalmazhatnak.

(#21046) steveetm válasza Wolverine (#21043) üzenetére


steveetm
őstag

Eladhatatlanok a ritka enchantok. A régiek közül mongoose kurvajó pénzforrás, de az újak túl drágák "casualoknak". Akinek komolyan kell akár már crusher is, az guildben csináltatja meg. Mana resto-n, meg az elöbb említetten is alig bírtam túladni, pedig csak két darabot csináltam, utóbbi éppen 0-ra jött ki, mana pedig 1 hét után -100g vel ment el. Egyszerűen nincs rá akkor kereslet, mint amennyit le kéne gyártanom matsokból.
Üdv.: steveetm

(#21047) SzlobiG válasza whitezo88 (#21044) üzenetére


SzlobiG
félisten

(#21048) H.O.D. válasza steveetm (#21046) üzenetére


H.O.D.
senior tag

A 70000-es forgalom után azért belefér :) Majd feltáposodik a nép anyagilag és vinni fogják, mint a cukrot.

Where do you want to go today?

(#21049) steveetm válasza H.O.D. (#21048) üzenetére


steveetm
őstag

Ja nem is azért írtam, mintha úgy nagyon földhöz vágott volna, úgyis kellett a skill miatt is, csak, hogy egy darabig nem gyártok többet az fix. Inkább adom a dust darbját 4g ért^^
Üdv.: steveetm

(#21050) LucifeI2 válasza Re-Tech (#21045) üzenetére


LucifeI2
őstag

Mi próbáltuk, de pl, Sartharionon nagyon rossz volt. Olyan csatába jó, ahol nem kell targetet váltani stb. Trashen is nagyon szar dps volt és ha kiesik az egyik rugó a partyból esetleg többen is meghalnak, akkor meg nagyon nagyon rossz dps. :P

Majd Naxxramasba PW-n még mi is kipróbáljuk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.