Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) !player! válasza nak0n (#21999) üzenetére


!player!
aktív tag

Simán kivitelezhető frost rez nélkül, első killünkön let meg a hundred club achievement, bőven elég ha ledobjátok a totemet aztán kinyirjátok, arra figyeljetek hoyg blizzardba ne álljon senki.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22002) Ribi válasza arpi6k (#22000) üzenetére


Ribi
nagyúr

Van az az öcsi, hogy mindenkin max 100 rez lehet. Druid buff eleve 75. Szóval senkin nincs rez gear. Most hogy mindenki legyartatta, senki sem használhatja :)
Ha jok a healerek siman meg lehet csinalni.

(#22003) SzlobiG válasza Wolverine (#21992) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem csak az szerint már a bejelentkező képernyő is azt írja.:)

Ribi: Mi első 25-ös naxxon úgy csináltuk kb 10-15-en maradtunk a végére a többi kihalt nem volt egy rövid fight, de meglett rez nélkül.:D

[ Szerkesztve ]

(#22004) -conrad- válasza Ribi (#22002) üzenetére


-conrad-
addikt

Ez olyan mint anno Curatorhoz az arcane rez. :)

(#22005) Ribi


Ribi
nagyúr

Csak azt nemtudom hogy akkor meg minek kellett a rez cucc. Vajh Ulduarban fog kelleni ? Mondjuk ahova tenyleg kell.
Illetve hogy az az insta fog-e tartani 1 napig a HC gamereknek. Most, hogy mar mindenkinek megvan a maxos gear. Vagy, hogy is lesz ez az egesz.

(#22006) !player! válasza Ribi (#22005) üzenetére


!player!
aktív tag

Nem kelett az nekem egy itemem sincs ami res-t ad.
Ulduarba valószínüleg fog kelleni de addigra már a 3. altod is Naxx25-be lesz szerintem.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22007) Ribi válasza !player! (#22006) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nincs nekem arra időm :(
Még a mainemmel is eszement mennyiségő reput kellene farmolni.
Ilyenkor gondolkozom, hogy inditok druidat es akkor abbol lehet mindenféle.

(#22008) Lenry


Lenry
félisten

WTS bontatlan [WotLK] 8000HUF Szegeden /w me

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22009) sasa311 válasza -conrad- (#21994) üzenetére


sasa311
veterán

Ugye, hogy a vén Gquitolt nub is tud mondani okosat? :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22010) whitezo88 válasza Ribi (#22005) üzenetére


whitezo88
nagyúr

anno mintha úgy ovlastam volna nem lesz olyan bossfight ahova mindenkinek soksok rez kell.

(#22011) sasa311 válasza Ribi (#22005) üzenetére


sasa311
veterán

BCben is volt arcane rez cucc azt' nem kellett sehova, csak 2 tanknak The Eye-be míg meg nem változtatták a Solarian fightot, azután már egyáltalán nem kellett. Gondolták majd lehet használni karába curator ellen, de teljesen felesleges volt.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22012) temes69


temes69
aktív tag

szisztok!

régen játszottam a játékkal, és most újra kedvet kaptam hozzá, viszont azóta volt egy költözésem és most mobilnetem van. T-nél, és korlátlan. kérdés: elég a mobilnet a wownak?
arra gondoltam ha igen akkor megveszem újra, mert nekem még a sokcds verzió van meg, amit egy fél napig kell telepíteni.
a segítséget előre is köszi!

(#22013) Vikthor válasza temes69 (#22012) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Szia,

Nem kell telepítened, csak másolj át vhonnan egy gépről a patchelt klienst és kész. A játékot persze meg kell venned a CD kulcsért hogy aktiváld az accountodat a neten.

Üdv,
Vik

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#22014) Wolverine válasza temes69 (#22012) üzenetére


Wolverine
félisten

Elvileg elég kell legyen; és nem kell telepíteni, ha lemásolod valakitől a fullre patchelt WoW-ját (csak utána töröld a WTF meg az Interface mappákat is).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22015) temes69 válasza Vikthor (#22013) üzenetére


temes69
aktív tag

ok, köszi a segítséget! a játékot már egyszer megvettem, de csak az alapgame van meg, és gondoltam megveszem újra a kiegekkel együtt.
mégegyszer köszi a segítséget :R

(#22016) nierthen válasza temes69 (#22015) üzenetére


nierthen
tag

azért azt tegyük hozzá, hogy csak akkor lesz jó és élvezhető a játék, ha "erős a jeled" = sz v sz gprs lefedettség mellett már élvezhetetlen -> kell a 3g, vagy hsdpa.

Nierthen#2767

(#22017) Ribi válasza temes69 (#22015) üzenetére


Ribi
nagyúr

Egyik klántárs hajóról tolja mobil nettel(nemtom milyen típus, 3g vagy akármi) és sosem volt gondja, szóval elég az. Nincs nagy adatforgalom.

Csak most latom azt a buy wow gold hirdetest :) /report

[ Szerkesztve ]

(#22018) temes69 válasza nierthen (#22016) üzenetére


temes69
aktív tag

ebben az esetben szerencsés vagyok mert folyamatosan hsdpa vagy 3g-s a jelem. :U

(#22019) H.O.D. válasza Ribi (#22017) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Nekem balcsin csak gprs volt, használhatatlan. Gyakorlatilag nem lehet kivárni, míg elindul a game.

Where do you want to go today?

(#22020) szilchi


szilchi
őstag

hmm...akkor holnap patch.Pedig jó volt ez a HAT build,reméltem hogy még egy Naxx vagy egy pár Archavon belefér.Tegnap Archavon-on első 2600 dps-el.Na mindegy,meglátom patch után mi lesz a pálya.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22021) !player!


!player!
aktív tag

Van most olyan farmoló hely ahol mobok normális pénzt clothot esetleg szürke zöld cuccokat dobnak(mint régen TyrsHand)?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22022) samfishR válasza Wolverine (#21951) üzenetére


samfishR
senior tag

:R

(#22023) H.O.D. válasza !player! (#22021) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Wintergrasp tele elementálokkal, az Eternalokat elég jól el lehet adni... 2% körüli droprate zöld cuccokra, és szürkét mindegyik dob, stackje 3,5g.

Mod: Ha sok HP-d meg armorod van, akkor megpróbálhatod a Converted Hero-kat Icecrownban,

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#22024) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!Ujradobtam a rendszert,és nem tudom feltenni a WoW-ot.Elkezdődik az Install amit persze nem kapkod el:) Szépen el is ér kb 98%-ig majd kapok,egy halom hibaüzenetet hogy a Dokumentumokban letrehozott mappát nem tudja átnevezni stb,majd "Sorry install failed"Googleban rakeresek és találtam vagy 140k postot hasonlo ügyben.Kikapcsoltam a tűzfalat,majd a virusirtot és kb elértem hogy csak egy hibaüzenetet kapot,de a helyzet változatlan.Ha valamelyikőtöknek volt ilyen hibája és megoldotta légyszíves segítsen mert nem szeretném vegigprobalni mind a 140K tippet :DSzinte ugyanaz van a gépen mint eddig szwal nem ertem,a DVD-n nagyitoval sem lehetne karcot találni,mert egyszer lett kivéve a tokbol,és akkor sem csaptam a tálcába stb...Előre is THX! :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22025) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!Ujradobtam a rendszert,és nem tudom feltenni a WoW-ot.Elkezdődik az Install amit persze nem kapkod el:) Szépen el is ér kb 98%-ig majd kapok,egy halom hibaüzenetet hogy a Dokumentumokban letrehozott mappát nem tudja átnevezni stb,majd "Sorry install failed"Googleban rakeresek és találtam vagy 140k postot hasonlo ügyben.Kikapcsoltam a tűzfalat,majd a virusirtot és kb elértem hogy csak egy hibaüzenetet kapot,de a helyzet változatlan.Ha valamelyikőtöknek volt ilyen hibája és megoldotta légyszíves segítsen mert nem szeretném vegigprobalni mind a 140K tippet :DSzinte ugyanaz van a gépen mint eddig szwal nem ertem,a DVD-n nagyitoval sem lehetne karcot találni,mert egyszer lett kivéve a tokbol,és akkor sem csaptam a tálcába stb...Előre is THX! :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22026) !player!


!player!
aktív tag

Elmondom életembe először és utoljára tudtam feltelepíteni a wow-t cdről utánna nem ment, egyszer még ment hogy virtual discet csináltam, de utánna mindig a netről letöltöttet használtam.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22027) GoTReX válasza !player! (#22026) üzenetére


GoTReX
őstag

De miert lehet ez?Nem vicceljenek már....Már a Patch is egy napos procedura,nehogy már még aztis netről szedjem le...

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22028) capafog23


capafog23
őstag

A BM hunternek ez most brutális nerf lesz? Vagy még azért így is ott lesz a top dps-be?
(patch miatt)

(#22029) !player! válasza GoTReX (#22027) üzenetére


!player!
aktív tag

Elképzelésem sincs, emlékszem BC-t ugy raktam fel laptopmra hogy tömörítettem majd szétszedtem 100megás fájlokra TotalComanderrel és kiirtam 2 DVD-re, TC 1,5 óra altt ki is csomagolta! :))

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22030) szilchi


szilchi
őstag

Gondolkodtam egy patch utáni builden és összeállítottam egy ilyent.
ákombákom build
Az alap egy másik rugoé az eu-wow forumról.Annyit variáltam rajta,hogy betettem a hemo-t.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22031) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok Sikerült megoldanom a Temp fájl tett be neki...BattleChestem van és és eddig csak sima WoW-ot aktiváltam,ami 31.-én jár le.Ha utána aktiválom a BC-t vajon jár még 1 hónap free?Mert sztem nem csak nekem jutott ez eszembe:) Bár sztem a Blizz nem követne el ilyen hibát;) :(((

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22032) samfishR válasza Wolverine (#21951) üzenetére


samfishR
senior tag

yó ez a yatba, csak az a baj h kiír mindent ami rajtam van(buffokat, hotokat mindent), pedig nekem elég lenne csak pl a bleed effect, méreg, debuff stb. másik, h nem tudom beállítani h amit az enemyre pakolok, azt is mutassa. csak azt látom ami rajtam van, meg ami beproccol. omniCC meg csak az időtartamokat írja rá a spellekre. hogy lehetne belőni h mutassa azt is ami az enemyn van? :R

(#22033) D4v3 válasza SzlobiG (#21950) üzenetére


D4v3
őstag

Ezt az indexelést meg előtöltést pontosan hol lehet kikapcsolni?

(#22034) nierthen válasza Ribi (#22017) üzenetére


nierthen
tag

nem venném a lelkemre, ha megindulna a flém, hogy megvetettük a játékot, 'szt nem is megy. inkább gondoltam szólok

Nierthen#2767

(#22035) capafog23 válasza GoTReX (#22031) üzenetére


capafog23
őstag

Csak az alap wowba van 30 nap játék az összes többi kiegbe 0 nap játék van benne. Mindegy hogyan aktiválgatod őket.

(#22036) nierthen


nierthen
tag

megvan a 79.
döbbenet, hogy mik vannak: mondom elugrok már megnézek egy repus vendort. zul' drakban megcsináltam az összes kvesztet, fogom magam, átmegyek dragonblighton keresztül storm peaksbe, ott folytatom a questelést. blighton úgyis hagytam pár groupos questet, azokat megpróbálom beszólózni (ilyen egyébként BC idejében eszem ágába sem jutott volna. wotlk-ban jobb a helyzet, itt akár plusz egy szintel nagyobb elitnek is nekimegyek). na szóval, úgyis ott van kalu'ak vendor, nekem meg megvan a revered, megnézem mit adnak. hát olyan macet adtak, hogy több mint százzal, majdnem 120-al megnőtt a dps-em.

még egy szint és remélem mehetek raidelni, úgyis a playing for fun, a guildünk shadow priestet keres ;) majd pont ott leszek én. remélem. feltéve, hogy bejutok raidre. ;) .questrewardos, repus cuccokban nyilván nem, kell pár kör heroic, de nem akadály az sem :) még jó, hogy kitartottam a drága jó papom mellett. :D

Nierthen#2767

(#22037) Azazello- válasza capafog23 (#22028) üzenetére


Azazello-
senior tag

mit huztak le hunterekbol?

valaki tudna adni egy linket patch valtozasokrol?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22038) nierthen válasza Azazello- (#22037) üzenetére


nierthen
tag

http://www.worldofwarcraft.com/patchnotes/test-realm-patchnotes.html

Nierthen#2767

(#22039) Cathfaern válasza Azazello- (#22037) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

3.0.8 patch notes
Alapvetően BM nerf, pet talentek érintettek, illetve steady shot, de van egy-két buff is, szóval elég vegyes a kép, szerintem rota átalakítása után nem lesz olyan túl sok különbség (szóval nincs szó porig rombolásról). De majd kiderül.

(#22040) nierthen


nierthen
tag

ezt valaki próbálta már? hogyan működik, hogyan kell működtetni?

Nierthen#2767

(#22041) Wolverine válasza samfishR (#22032) üzenetére


Wolverine
félisten

Yatba: beírod a chatbe, hogy /yatba és beállítod, mit mutasson és mit ne.
OmniCC: mármint az ellenfél CD-it is mutassa? Az nem fog menni, és nem tudom, van-e jelenleg ilyen addon. (a GhostRecon a 0.9.* kiadásaiban tudta ezt, de a 0.10-re a fejlesztő kivette, mert nem megbízható)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22042) Cathfaern válasza Wolverine (#22041) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem inkább arra gondol, hogy amit ő rárak az ellenfére, azt lássa, ClassTimer pl. tudja ezt, igaz az csak azokat a debuffokat mutatja, amit te nyomsz rá a másikra, de az esetek jó részében ez épp elég :)

(#22043) Wolverine válasza Cathfaern (#22042) üzenetére


Wolverine
félisten

Emlékeim szerint a Yatba tudja mutatni a cooldownokat is, de OmniCC mellett ezt a funkciót mindig kilövöm :D A debuffok hatását az ellenfélen biztosan tudja, én is erre használom.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22044) Wolverine


Wolverine
félisten

Úgy néz ki, a 3.0.8-cal idegesítő bugok is jöttek...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22045) Wolverine válasza Wolverine (#22044) üzenetére


Wolverine
félisten

Úgy néz ki, a Blizz gyorsan dolgozik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22046) nierthen válasza Wolverine (#22045) üzenetére


nierthen
tag

lehet a warhammer online új kiadott karaktere miatt nagy az igyekezet, egyébként nagyon helyes

Nierthen#2767

(#22047) Backspace


Backspace
tag

Az Unforgotten nevű, magyar guild a Bronzebeard szerveren várja a Hordás játékosokat!
Whisperelj Vesuvio-nak, vagy töltsd ki a [honlapunkon] a jelentkezési lapot. Ha jó arcokra, laza légkörre vágysz és céljaid vannak Azeroth világában, nálunk a helyed!

Vesuvio

[ Szerkesztve ]

(#22048) nak0n


nak0n
aktív tag

Leszedtem a 3.0.8as patch GBenglish változatát az a.wirebrain.com oldalról, feltelepítettem, utána ugye automatikusan indul a játék, és... bal oldalon, a Breaking News-ban június 24-i figyelmeztetések az aznapi maintenance-ról stb-ről, jelszó beírása után pedig unable to validate game version. Remélem, ez csak valami bug, rohadtul nincs kedvem újratelepíteni meg patchelgetni a WOWot.

(#22049) slayer006 válasza nak0n (#22048) üzenetére


slayer006
addikt

Nekem dettó.
Azt írja, hogy nézzek el ide: [link]
Ez az oldal viszont

The site is down for maintenance.
We'll be back soon!

Marad a várakozás & reménykedés. :)

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22050) Wolverine válasza nak0n (#22048) üzenetére


Wolverine
félisten

Nálam is ez van; de mivel 3.0.8.9464-nek azonosítja magát, nem aggódom :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.