Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) !player! válasza FefeeX (#21749) üzenetére


!player!
aktív tag

Max v.mi trinkettel lehet kis időre megnövelni a HP-t ennyire.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21752) nierthen válasza FefeeX (#21744) üzenetére


nierthen
tag

mentségemre legyen mondva, hogy kártyás fizető vagyok, így az akcióról nem értesültem. igen kedvező tényleg. de cd galaxis csak igen nagy városokban lelhető fel. az is lehet, hogy budapesten van csak. s mit is írt a hogy is hívják? :D hogy nem annyira városban él.

Nierthen#2767

(#21753) sasa311 válasza FefeeX (#21749) üzenetére


sasa311
veterán

30K teljsen unbuffed, emellé raidbuffok + elnyomja a trinketet.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21754) nierthen válasza FefeeX (#21749) üzenetére


nierthen
tag

amit csak én tudok, aki sosem tankolt: fél órás kaja, pia, battle flask, guard flask, stamis inscript, encsantok, plusz priest buff. plusz staminás üvöltés. meg még ki tudja mi van. nagyokat dobhatnak. mondjuk a karakter neve engem is érdekelne, megnézném.

Nierthen#2767

(#21755) FefeeX válasza sasa311 (#21753) üzenetére


FefeeX
veterán

akkoris, hogy lenne az 80k? +3k-val? 40 reális, még azt mondom az 50k nem lehetetlen, na de 80???

(#21756) FefeeX válasza nierthen (#21754) üzenetére


FefeeX
veterán

+druida buff, pala buff :)

(#21757) Iginotus válasza FefeeX (#21756) üzenetére


Iginotus
őstag

Hát ha rajtam van a prist stamina buffja akkor az én hp kiáltásom már nem ad rá +hp-t... szoval ha lok ad 660 at az impel, és pap buff ad 1800hp-t, warrior hp kiáltás ad 2400 at akkor csak legnagyobb érvényesül... Nem stekkelödnek a buffok, viszont ha a druid meg a pala ad buffot az növeli, de szerintem sem annyival hogy ilyen sok legyen.
Kaja adhat még 600 at kiáltás 2400 trinket aszem 3000 druid meg pala még max 5000 ez tippre egy full t7est aki csak staminára encsántol és gemel azzal is max 50,000hp ra saccolom, de lehet lesz idöm leoba és kiszámolom... :)

Plug and Pray... :)

(#21758) Iginotus válasza Iginotus (#21757) üzenetére


Iginotus
őstag

Flaska ad 650 et
Szoval king ad +2% az a linlet warriornak ad 3000
Druid ad 37+40% (tálentolva) az ad 540
Warrior kiáltás ad 2255
Trinket ad 3385-öt (2 trinket ugye nem lehet.)
Staminás kaja ad 600-at.
Utolso kiáltással +30% összhp
30000+650+3000+540+2255+3385+600=40430+30%=52559
Ha jol számolok tegyünk még hozzá 10% azért mert az mér tényleg minden cucc csak staminát adna akkor is csak 57k hp.

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#21759) sasa311 válasza FefeeX (#21755) üzenetére


sasa311
veterán

Gőzöm nincs, én csak linkeltem egy kb jelenlegi max geares warriort, ennél sokkal tápább senki se lehet.

Esetleg ha teljesen "idióta" minden csak staminát ad gearbe öltözik (amibe ugye tankolni nem lehet) akkor esetleg több.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21760) SzlobiG válasza sasa311 (#21759) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez azért táposabb.:D

(#21761) Junkie


Junkie
aktív tag

Kérdésem lenne, hunternek számszerüsítve mennyi hit rating kell? ahogy én olvasgattam 195-öt hámoztam ki, az lenne még a kérdésem hogy ha ez megvan fölösleges tovább gyúrni rá vagy ha magasabb akkor attól jobb lesz a dps vagy afölött már nem befolyásolja?

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#21762) Iginotus válasza SzlobiG (#21760) üzenetére


Iginotus
őstag

31500+12030+30%=56589 És ez már majdnem csak staminára van encsántolva.

Plug and Pray... :)

(#21763) FefeeX válasza Junkie (#21761) üzenetére


FefeeX
veterán

Bár pontra nem tudom mennyi kell, de a hitcap fölé teljesen felesleges húzni, mert onnantól nem lesz miss-ed, így nem javít semmit a DPS-eden... Az érték engem is érdekelne, meg DK-ra, retekpalára is

(#21764) Iginotus válasza FefeeX (#21763) üzenetére


Iginotus
őstag

% ban dk nak 8-9 ajánlott azt tudom :) sokkal több huntinak sem lehet.

Plug and Pray... :)

(#21765) FefeeX válasza Iginotus (#21764) üzenetére


FefeeX
veterán

Mintha hunternek kevesebb is elég lenne...
Amúgy wowhead szerint 30 hit =0,91% @lvl80

Wowhead szerint 2 T7 van, de akkor ezek közül a nagyobbik miért nem T8?

Ja és mire jó az expertise rating?

[ Szerkesztve ]

(#21766) Ribi válasza SzlobiG (#21760) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hihi :)
Persze neki alacsonyabb az avoidance.

(#21767) Ribi válasza FefeeX (#21765) üzenetére


Ribi
nagyúr

T8 még nincs csak T7 meg a kicsit erosebb T7.5
Legalabbis igy hivjak oket.
T7 sima Naxxban esik altalaban
T7.5 HC Naxx
(nem csak ott esik, de altalaban a sima raiden esik T7, HC ban T7.5)

(#21768) capafog23


capafog23
őstag

Ma voltam nexusba megint: 1074 dps :)
Szegény rugó aki velünk volt egyfolytába dc-zett valamiért, net baja volt.
De így is gyorsabban lementek a bossok mint legutóbb és szereztem egy jó kis cipőt is ;)

Link

(#21769) whitezo88 válasza FefeeX (#21765) üzenetére


whitezo88
nagyúr

wowwiki tökéletesen leír ilyeneket: [link]

(#21770) Azazello- válasza Viktor77 (#21741) üzenetére


Azazello-
senior tag

es melyik insta 80-as?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#21771) FefeeX válasza Ribi (#21767) üzenetére


FefeeX
veterán

értem, akkor az a 7,5 --> mondjuk akkor miért nem hívják 8nak? Ha már egyszer két külön fajta van... :F

capafog: 80on, sokkal jobb girrel tolok MM talenten 1400-at, valszeg akkor ez a baj, megyek is BMre ma, úgyis le akarjuk húzni Ony-t és máshogy a pet csak nem tartja meg... Szóval gz, nagyon szép teljesítmény... (leírhatnád milyen shotot használsz, milyen sorrendben stb :) )

whitezo88: azt elolvastam mire jó, azt is tudom már hány % mennyi rating, a kérdés már csak az hogy a Boss már nem az ott linkelt 73 szinten van ált - sőt ugye boss függő az egész, mert Ony szintjét még 80on sem lehet látni... Szóval fejlődéshez gondolom ezek annyira nem fontosak, 80on meg ki kell rakni valamit... :)

[ Szerkesztve ]

(#21772) csana


csana
senior tag

Kellene egy gyors help:
Beszereztem a LK-t, és hamarosan jön az install, viszont azt nem tudom, hogy a jelenlegi 3.0.3-as verzióra ha rápakolom, akkor milyen verziójú lesz a game, és kelleni fog-e valamilyen peccs? Ha igen, akkor melyek, és mekkorák? Inkább manuálisan szedném le ő(ke)t, és csak akkor kezdeném el az installt, ha már ezek megvannak. Szóval ebben kellene help. Előre is köszi!

(#21773) !player!


!player!
aktív tag

Régebben használtam egy addont ami a levelek elé helyezett egy pipát és ha az kipipáltam több levél tartalmát beledobta egyből a táskámba, v.kinek van v.mi ötlete hogy mivel tudnám ezt megicsálni?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21774) FefeeX válasza csana (#21772) üzenetére


FefeeX
veterán

Egyrészt nem érdemes szerintem rátenni az előző verzióra, mert a LK alapból tartalmazza a WoW és BC telepítőket is, tehát megy magában is, ha meg ráteszed akkor ki tudja melyik peccs lesz felül, meg mit barmol el... Inkább friss telepítés, le az új peccs, aztán mehetnek át a mappák (WTF meg Interface)

(#21775) FefeeX válasza !player! (#21773) üzenetére


FefeeX
veterán

CT Mailmod

Ez a CT addon pack része.

(#21776) Wolverine válasza !player! (#21773) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt a Postal is tudja, ha önálló addont keresel.

szerk: csana, nem kell telepítened semmit; csak add hozzá a LK kódot az Acc. Managementben az accountodhoz, és készen is vagy. Ha mégis telepítesz, akkor 3.0.1-re downgrade-eled a játékot, és vissza kell patchelni 3.0.4-re.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21777) Wolverine válasza FefeeX (#21771) üzenetére


Wolverine
félisten

A T8 és a T8,5 majd Ulduarban jön, ahogy a T7 Naxxban :) A kettő egy kategória, mivel csak iLvL különbség van köztük, más nincs; vegyesen viselve a szettbónuszt is megkapod.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21778) FefeeX válasza Wolverine (#21776) üzenetére


FefeeX
veterán

Nemnem, havernak így nem jött össze, el sem indult, downloaderrel le akarta tölteni a 3 vagy 4 gigát :)

(Előtte még 10 perccel játszott a BC-vel, elküldtem neki a kódot mesenen, aktivált neten, és páff, beírta az accnevet, kidobta downloaderbe)

[ Szerkesztve ]

(#21779) Cathfaern válasza FefeeX (#21771) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azért, mivel ugyanabból az instából esik szerintem. Illetve nincs is akkora különbség köztük, mint két tier közt szokott lenni. Illetve ha jól tudom, setbonusuk is megegyezik, és keverten is megadja a bonust. Szóval nem nagyon lehet őket különválasztani.

BM rota:
Amíg le nem nerfelik (szóval 3.0.8-ig), addig egyértelműen steady shot spam, illetve kill shot értelemszerűen ha a boss már 20% alatt van. Persze serpent sting mindig legyen fent, s ajánlott serpent stinges + steady shotos glyph (harmadiknak meg bestial wrathos).

(#21780) FefeeX válasza Cathfaern (#21779) üzenetére


FefeeX
veterán

Steady shotot MMként csak első lövésként használtam, de ezek szerint elég béna vok.. :) Mondjuk Steady-vel arénában nem sokat lehet kezdeni... Ennek ellenére, így ogy minnyá nerfelnek, jó megtudni :) (ez persze tudom hogy az én hiányosságom :P )

Ilyet h arcane shot? BMnek mondjuk aimed nem lesz, meg chimaera sem, én azokat használtam eddig rotába :) steady kezd-arc-serpent-aim-chim -arc+aim+chim+kill ameddig van :)

Azt nem értem miért rakja ki sok hunter a pet élesztés talentet... 2 talent pont, és mit nyer vele? 2 másodpercet... arénában pl semmit és mégis soknak megvan, meg amúgy is talán pár mp-t... :F

(#21781) whitezo88 válasza Azazello- (#21770) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ahol 78as kékek esnek + hck. (hol, strat, oculus pl)

(#21782) Cathfaern válasza FefeeX (#21780) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

BM-nek arcane shot kevesebbet sebez és több manába is kerül... egyszerűen nem éri meg.
Feltámasztás: BM-nek pet adja a DPS-enék több mint felét jelenleg, így értelemszerűen azt a luxust nem lehet megengedni, hogy a pet halott legyen. Viszont az valamennyire elkerülhetetlen, hogy időnként meghaljon, így éleszteni kell. Na most a talenttel 10 secről 4 secre lecsökken a cast time (hogy másként írjam: ha nincs kitalentolva 6 secig 0 a dps-ed), illetve alapból 50% mana a feltámasztás, ami nagyon sok, ugyancsak hatalmas dps kiesés, talenttel olyan 25% köré lemegy ha jól számolom. Ha ez még nem lenne elég, akkor talentolva több hp-val jön vissza a pet, ami egy aoe-ban sűrű harc esetén (márpedig a pet ott szokott halni) különbség lehet aközött, hogy van-e időd felrakni rá egy mend petet (vagy healernek healelni), vagy ahogy felresseled meghal rögtön újra.

(#21783) FefeeX válasza Cathfaern (#21782) üzenetére


FefeeX
veterán

Hm kösz, ez nem volt magától értetődő nekem, de igazad van :) És az arénások miért teszik fel? :) Ott is lehet éleszteni a petet? Nem volt ez out of battle? Vagy az csak a sima élesztés? :)

(#21784) FefeeX válasza FefeeX (#21783) üzenetére


FefeeX
veterán

Jut eszembe a palát is át kellene glyphelnem, valszeg jobban járnék vele.. :)

Ér annyit hunternél a 3sec+ serpent sting, mint mondjuk a monkey aspect +30% futása vagy a hunters mark AP bónusza? :)

[ Szerkesztve ]

(#21785) capafog23


capafog23
őstag

Úgy van ahogy Cathfaern mondja, én néha szoktam arcane shotot is nyomni, pet resselés nincs kitalentolva, de lehet hogy valahogy meg kéne oldani. Túl kevés a talent pont ;)

(#21786) Cathfaern válasza FefeeX (#21784) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Petet bármikor lehet resselni, combat közben is, s a 4 sec elég lehet arra, hogy ha sikerül kicsit eltünni az ellenfél szeme elől, akkor fel tudd resselni (főleg ha glyph is van rá).

PVE-re monkeys glyph nem túl jó, ahelyett jobb mindenképp a serpent sting. Hunter's Markos glyph összesen kb. 50AP-t ad lvl80-on. Ami szvsz nem túl sok. Serpent stinges pedig egyrészt kényelmesebb (s kevesebbszer kell miatta gcd-t várni), illetve ha úgy nézed 20%-al kevesebb manába kerül (és még egy tickel többet is sebez).
Viszont ha PVP-zel is és nem akarsz állandóan glyphet cserélgetni, akkor monkey jobban megéri.

[ Szerkesztve ]

(#21787) !player!


!player!
aktív tag

Lement ma is Sartharion 3drake-el 6. tryra 1 ember halt meg.
Utánna átjöttünk Naxxba egyszeruen megint élvezhetetlen, jo lenne ha ezeket a free loot instákat megszuntetné a Blizz vagy felkészülne rá.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21788) FefeeX válasza Cathfaern (#21786) üzenetére


FefeeX
veterán

Woah, kösz srácok, dummy-n próbálgattam...
MM minden shottal: max 1500dps, gyorsan le is szivta a mannát
BM + scorpid + csak scatter meg autoshot: 1700+ dps, 1500 majdnem ha csak autoshotot lövök.

ilyen talentot használok, ezt ajánlották arénára, nagyon sok lett a HP-m is, és alig csökkent az AP-m is...eddig egész frankó :)

(#21789) Wolverine válasza !player! (#21787) üzenetére


Wolverine
félisten

Ulduar után talán eloszlik :) (amúgy Karazhan nem volt free loot? Naxx a mostani Kara :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21790) !player! válasza Wolverine (#21789) üzenetére


!player!
aktív tag

Azt várom én is!
BC-vel jóval megjelensé után kezdtem játszani.

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21791) Ptech válasza Wolverine (#21789) üzenetére


Ptech
őstag

Naxx még sokkal könnyebb mint Kara volt, oda azért elég sok gearfarmolás kellett, mert különben pillanatok alatt meghaltál, annyi sebzést kaptál be pl Curator, Maidenen. Nem volt vicces 6k HP-val. Plusz emlékszem a korai időkben még bossok szerinti ideális setupokkal mentünk, állandóan cserélgetve az embereket.
Később persze marha könnyű lett és mindenki a negyedik altjával is karát farmolt, de az elején azért nem volt könnyű.
Naxx10 nevetségesen könnyű szinte akármilyen setuppal rögtön ahogy 80 leszel ha egy olyan guildben vagy ahol az emberek nagy része jó sorrendben tud gombokat nyomogatni :)

(#21792) Wolverine válasza Ptech (#21791) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne a BC-release Karához hasonlítsd, hanem a közvetlen pre-Wrath Karához :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21793) Ptech válasza Wolverine (#21792) üzenetére


Ptech
őstag

közvetlen pre-Wrath Kara? Azmiaz? Nekem speciel már hanyingerem volt akkor tőle, meg semmi értelmét nem láttam közvetlen wrath előtt karázni.
De mi értelme ahhoz hasonlítani bármit is? Olyan volt mint 4 heroic insta összeragasztva. Naxx meg már akkor olyan könnyű volt, amikor kijött a wrath.

(#21794) szilchi


szilchi
őstag

Pedig Naxxot pont azért zárták be annó,ha jól emlékszem,mert a fejlesztők szerint túl sok munkát fektettek bele és nem akarták,hogy sima farm-insta legyen belőle.Hanem valami fifikás end-game insta.Háát..nem tudom,hogy így jobb e nekik?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21795) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Holnap végre mehetek Northrendbe.
Igaz, hogy így a BC-s területek egy jó részét nem látom, de nem érdekel.
Nem szerettem a BC-t. Hellfire Peninsula egy fos, Zangarmarshal és Terokkarral egyetemben. Semmi wow feelingje nincs ezeknek a helyeknek.

Nagrand egész jó volt, azt élveztem, meg nem olyan rossz most Blade's Edge Mountains sem. Netherstorm, illetve Shadowmoon Valley kimarad.

(#21796) nak0n válasza Ptech (#21791) üzenetére


nak0n
aktív tag

Amikor kijött Kara, a guildek nagyon nagy része messze nem volt úgy felcuccolva, mint így wrath elején, ezért könnyebb most naxx. BC végén annyira nerfelték a raideket, hogy boldog-boldogtalan Illidant ölögetett a végén, így jóval könnyebb ez a belépő raidinsta, mint a BCs.

(#21797) sasa311 válasza nak0n (#21796) üzenetére


sasa311
veterán

Amikor kijött kara akkor full T4ben is baromi nehéz volt. Csak a példa kedvéért (akkor ugye még flask + poti egyszerre játszott) a maxra buffolt tanknak volt 20K hpja. A sima heroicból gearelt tanknak meg 16. És az opera eventben Rómeó pl úgy ütötte a 8K-kat, mint a huzat. De Prince is ütötte a 10K-t. (ergo 2hitelte a tankot simán)
Ez nem gearhiány volt, hanem optimalizációhiány (vagyis inkább nem volt kész SSC/TK és le kellett fogni a népet, mint az ölhetetlen Gruulal).

Aztán kész lett SSC, akkor nerfeltek egyet karán.
Utána mikor kijött BT mégegyet.
Aztán mikor eltörölték a raid insta kulcsokat mégegyet.

Ezek mind dokumentálatlan nerfek voltak. Persze aki lejárt néha-napján, annak feltűnt, hogy amíg a kezdetben fullflaskázva mainekkel 3 healer + 2 tank + 5 DPS setupnak kellett 5-6 óra a clearhez, addig végén már 1 tank + 1 healer + 8 DPS setupos S1-2 arena geares altokkal kellett 1,5 óra.

Mi lejártunk amúgy a már szarrá nerfeltbe is badgeért meg pénzért, ha mainekkel mentünk kb 1 óra és 10 perc volt és fejenként vagy 300-400 G a lootpénzből, a disenchantból és a badgeből vett szocpol epox gemekből :DDD Főleg pala tankal volt fun, megindult az ajtóba, elment a lovas bossig behúzva mindent, szépen AOEzünk erre behúzta a lovat is ;]

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21798) Wolverine válasza Ptech (#21793) üzenetére


Wolverine
félisten

Pont erről beszélek: Naxxot direkt csinálták olyan "nehéz"-re, mint a porrá nerfelt pre-Wrath Karazhan. (mondjuk lehet, nem nekem kéne idézőjeleznem, amikor valsz. ebbe a Naxxba se fogok lejutni :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21799) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hihi. 67en a 2H BoA fegyver dpse 84 volt. 68on meg már 119 :D statok is nagyot ugrottak.

(#21800) Ptech válasza nak0n (#21796) üzenetére


Ptech
őstag

Én annyit mondtam, hogy Karához gear kellett a kezdeti időkben. Naxxot friss lvl 80 altokkal is ki lehet pucolni.
Az hogy a pre-wrath lolnerf után ki mit ölt az tökmindegy, mert az a nerf arra volt hogy a nép nagy része aki nem jutott el Sunwellbe, ne adj isten HY/BT-be, az is lássa a BC content 25 fős instáit. De ennek semmi köze a mostani insták nehézségéhez.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.