Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) Starsky72


Starsky72
addikt

Sziasztok!

Érdeklődnék,hogy játszik-e valamelyikőtök integrált X4500HD vga-val?
A jelenlegi X1800XL-t iktatnám ki, ami 280/280-ra van visszavéve és így 1280/1024-en, majdnem max beállításokkal 70-150 fps-t szokott produkálni.
A kérdés csak az, hogy a 4500-ös vajon tudna-e hasonló minőséget nyújtani, mint a butított 1800-as?

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#21652) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ehh 1% on lett wipe hc twilight duon, majdnem 2 hit lett volna. aztán 2-3 szar try, majd raidend mert többeknek mennie kellett sajna.

(#21653) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

Szerintetek mennyire életképes ez a DK talent leosztás - frost presence-ben használva? Nem szentségtörésnek szánom, azonban kedvelek tanknak lenni - viszont a frost ág nekem nem tűnik annyira megfelelőnek a játékmodorom miatt. Nálam sokat számít a gyógyítási képesség és szimpatikus a segítségemre levő "örökös" ghoul pajtás is.

Vig

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#21654) Viktor77 válasza whitezo88 (#21652) üzenetére


Viktor77
titán

Nekünk meglett! :) Épp most. És még a tatyótis elhoztam :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21655) LucifeI2 válasza Viktor77 (#21654) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én most wipeoltam 6 órát 3 addoson. Fincsi volt. :K

(#21656) szilchi


szilchi
őstag

Valaki tudja esetleg miért csinálta egy warlock instában hogy megidézett egy succubust,majd valamivel egyszere meg is ölte.Majd amikor meghalt,feltámasztották és rebuffolta magát megint eljátszotta ezt?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21657) Cathfaern válasza szilchi (#21656) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

(#21658) Retro11 válasza Starsky72 (#21651) üzenetére


Retro11
senior tag

Menni fog vele szépen.

(#21659) !player! válasza Vigneau (#21653) üzenetére


!player!
aktív tag

Mark Of Blood-t lehet megérni kitalentelni.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21660) bobace válasza LucifeI2 (#21655) üzenetére


bobace
őstag

Bezzeg mi :D Mi még Naxx 10-et toljuk. 3 szárny done hamar. Patchwerk szárnyában nem bírjuk megölni Grobbolust. Pedig tudunk mindent... Pedig Patch lemegy enrage előtt 2 perccel 2 healerrel is (a többi bosson is 2 heal van, Grobon 3, de így sem megy), dpsük már van elvileg. Olyan 500k hpja marad, akkor jönnek a gondok. 2 napja wipeolunk rajta...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21661) Esmein válasza bobace (#21660) üzenetére


Esmein
nagyúr

mi is 2 healerrel toljuk, mert 3-al elalszanak a healerek, sapphira meg kt-ra viszünk 3-at, mert oda már kicsit sok lenne 5 melee dps, a melee shami szokott átvedleni. Evvan, nem válogatjuk a tagokat, hanem csak haveri körben naxozunk, ott meg vannak megkötések :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21662) bobace válasza Esmein (#21661) üzenetére


bobace
őstag

Mivel nálunk az egész szerveren van 16db lvl80-as magyar, ezért nem nagy a választék. Ebből 2-vel kvázi rosszban lett a banda, bedurcultak, hogy nem jöhetnek no gearrel, 1 elit guildban van, 1 pedig nem jöhet, mert összebalhézott a Naxx team egy részével, 2 pedig váltásnak néha, ha valaki hiányzik de ők sem túl aktívak, volt pár boss ami 7 emberel ment le, ja igen így is 3 guildből szedjük össze a csapatot :D Az OT öltözik nálunk healnek ha kell... Szóval kicsi szerver kicsi csapat. Így is csoda hogy lejutottunk raidre... 70-en volt 6db 70-esünk a maradék meg random, annál jobban állunk egy fokkal... Én most akarok sámlit húzni, mert nagyon kéne a support, az MT-nek van egy, de akkor meg nincs MT, bár a dagadt baglyom meg jelenleg top 1-2 dps még, szóval az is kell egyelőre. Ez van... Cry off.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21663) Esmein válasza bobace (#21662) üzenetére


Esmein
nagyúr

nekem se a heal a hosszú távú cél, de valakinek muszáj ;) Nanembaj, szépen csöndben épül a gear, aztán lesz majd ereszd el a hajam, mikor nekiállok ütlegelni. :DDD

szerk.: sok mellette az irl, így aztán tervezhet az ember, ha már egy naxba se jut le rendesen :D Tegnap is úgy terveztem 6-ra végzek, erre sikerült fél 12-kor, meg is értem a kisasszonyt, hogy bedurcázott :D

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21664) FefeeX válasza CactuS (#21614) üzenetére


FefeeX
veterán

Be jól néz ki az interfaced... :) Gondolom ez Xperl kicsit buherálva... Mit állítsak rajt hogy ilyen glow effektes legyen, és minden kasztnak más színű legyen a csíkja? :)

(#21665) FefeeX válasza Esmein (#21613) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát akkor a hunterem egy csúnya tévedés, mondjuk igaz hogy én egyedül, party buffok nélkül tolom az 1200 DPS-t, de 1400 fölé így még nem ment, pedig próbálgattam... Hol vagyok én az állítólagos retpala egyedül tolt 2700-ához képest...
(mondjuk a palám áttoltam retrire feles ret/holy gearben, minden strength-re gemelve, 1450 AP-vel elég gyenge DPS-t produkál - vagy csak én vagyok hozzá béna - mármár kezdem elhinni... --> DK lvl62-n meg a megbeszélt módszerrel egyedül 430-at tol. Ehhez nincs viszonyítási alapom, hogy sok vagy kevés...:) )

(#21666) FefeeX válasza Viktor77 (#21615) üzenetére


FefeeX
veterán

milyen recept kell, ha még kell? csak mert én szívesen segítek, segíts te is, asszem vannak olyan petek amiket csak Ti tudtok megvenni... Ha még recept is van az meg még jobb... Szívesen kereskedek Veled :)

(#21667) FefeeX


FefeeX
veterán

Bocs, kicsit sokat szereplek, de sok mindent kellett végigolvasnom :) Szóval nem tom írtam-e már, de a makróírás nem úgy jött be ahogy kellett volna... Írtam hunternek Ony-hoz egy makrót, hogy milyen shotokat nyomjon el egymás után, hogy csak 1 gombot kelljen őrülten nyomkodnom. Nos, ebben benne van az echo letiltás, aztán rapidfire, arcaneshot, aimed shot meg chimera shot, mert rájöttem hogy ha a stinget ráteszem nem fog annál tovább menni, mert a CDje rövid. Nos azonban még így sem megy tovább az arcane shotnál, inkább megvárja a CD-jét, addig kb hiába nyomkodom a gombot... Na most ilyenkor mi van? :)

(#21668) szilchi válasza Cathfaern (#21657) üzenetére


szilchi
őstag

Kössz.Én meg már azt hittem,csak unatkozik és azért csinálja. :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21669) Esmein válasza FefeeX (#21665) üzenetére


Esmein
nagyúr

hanyas az a pala? az én hobbi retri gearem, aminek a fele naxxból meg heroicból ninjázott agilitys intellectes mail cucc, meg leather tankolós darabok, van 2200 körüli unbuffed ap-ja. olyan 1200-1300 dps-t tolok boss target dummyra vele, le kéne mérni megint mert lett pár új cuccom mostanában.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21670) FefeeX válasza Esmein (#21669) üzenetére


FefeeX
veterán

70es :) annyit csináltam, hogy retalent, aztán a régi scaled s0,5ből amit úgy éreztem jobb lehet mint a HC, raid epic caster strength-re gemelve, azt lecseréltem, meg trinketet, nyakláncot cseréltem, így jött ki a jelenlegi 1450 AP, csak polearm skillt fel kellett nyomni gyorsan... Minden esetre nem olyan nagy a DPS, remélem ez még alakul majd :)

(jó ötlet ez a target dummy, megyek a hunterrel mérni :) )

(#21671) Cathfaern válasza FefeeX (#21665) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én tegnap voltam azjol-nerubba a lvl74-es hunteremmel (cuccok csak northendes questrewardok, lévén már lk-ban lett meg neki a 70), buffként csak pala kings-e volt rajtam és így lett az egész insta alatt 1000-es DPS-em. Szóval ehhez képes 80-on az 1200-as DPS-t kicsit keveslem :F
Amikor utoljára foglalkoztam palával, akkor azt mondták, hogy 30% crit alatt nem retripala, az meg van neki?

(#21672) H.O.D. válasza Esmein (#21669) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Mivel tudok dummyn dps-t mérni? Recount jó hozzá?

Where do you want to go today?

(#21673) Esmein válasza H.O.D. (#21672) üzenetére


Esmein
nagyúr

Tökéletes, bár azt azért hozzátenném, hogy a Divine Lolakármi dotolós talent retri ágban még mindig bugos, és 1-eket tickel(a dummykon), így nem lesz pontos a mérés. (bár sokat nem oszt vagy szoroz, 2-3% damot ad az 5 pont utolsó előtti tierben, én 1 pontot szoktam rátenni rugók ellen)

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21674) FefeeX válasza Cathfaern (#21671) üzenetére


FefeeX
veterán

Erre írtam, hogy MM hunter, nem mértem csak mobon, mert kevésnek tűnt mikor instában mondták mennyi (74en kb 800 volt) - a gearem pedig nem olyan rossz, meg 3700 AP-m van... Valamit nem jól csinálok szerintem... Várom a tanácsokat egyébként mindenkitől :)

Pala meg hát, 22% körüli critje van, pedig ugye a sok 70es epix ornamented cucc - hiába spelles, egy rakat crit ratinget ad... Szóval nem nagyon értem ezt az egészet... Nem nagyon megy ez nekem vagy nemtom, bezzeg a piacolás, az nagyon megy :)

(#21675) -conrad- válasza Vigneau (#21653) üzenetére


-conrad-
addikt

Ha rám hallgatsz, akkor amíg nincsen jó geared addig froston tankolsz, aztán amikor lesz elég avoidance-ed akkor mehetsz unholy-ra, a bone shield nem fog hamar leesni akkor már.
Ghoul nagyon sokszor hal instázáskor ha nem állítod passzívra, ha meg igen, akkor macera azt is irányítgatni. A heal meg nem a te dolgod hanem a healeré, szóval felejtsd el, ha magadat kell healelned akkor régen rossz. (amúgy meg van froston is heal, ott a lichborne+death coil magadba :) )
Én most egy egész jó heroic-tankolós(van imp. dnd, a sok addos trashelésre jól jön, plusz van 2 percenként crit. howling blast) talenten vagyok, esetleg próbáld ki.

Heroic instás negatív dps-rekord: 380as dps huntertől. Petet nem éleszt fel, mert úgyis meghal és nem tudja mi lehet az oka (growl+nem tanktargetre való küldés trashpackeken = fail ) plusz kitettem focusba, és csak autoshoot-olt. :O

[ Szerkesztve ]

(#21676) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Titans gripet kiraktam, retalent megvolt: [link]

Így mit szóltok hozzá?
Játékban érezhetően erősebb lett a két új fegyverrel. A Grand Marshal kardot sajnáltam kidobni, úgyhogy betettem a bankba.

66-os szinten melyik outlandi instába érdemes menni, ahol eshetnek nekem jó cuccok?

[ Szerkesztve ]

(#21677) -conrad-


-conrad-
addikt

Fenébe, kimaradt... valaki tud olyan dologban segíteni nekem, hogy F1-F4-re hogyan lehetne belőni, hogy markokat tegyen? pl. F1-skull, F2-X, F3-csillag stb.

(#21678) FefeeX válasza -conrad- (#21675) üzenetére


FefeeX
veterán

Annyit azért a hunter javára, hogy nehéz messziről targetolni, főleg ha a tank gyakran váltogat targetet, meg ha nincs valakinek rá mondjuk xperl, mert a gyári interface erre kb semmit sem ér...

Az autoshothoz mondjuk nem tudok mit mondani :)

(#21679) -conrad- válasza FefeeX (#21678) üzenetére


-conrad-
addikt

Én voltam a tank, és abban biztos vagyok, hogy ha kikapcsolja a growlt akkor nem fogja lehúzni a skull-nak jelölt mobot egy pet. :))
Ha meg nem meg a targetolás akkor a. ne instázzon, gyakorolja azt, b. kitargeteli a tankot és nyom egy F betűt ami az assist. :) arról ne is beszáljünk, hogy 80on healer gyűrűvel mászkálni hunterként.. :U meg volt sértődve mikor egy dc-je alkalmával éltem a lehetőséggel és inveltem egy dk-t aki kb 6x annyit tudott tolni mint ő. :)

(#21680) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Tegnap Naxx 10-ben felcseszték az agyam a vikingek végleg...
Group összeáll, raid leader örül, hogy jó erős kis csapat jött össze, tényleg így volt egyébként. Faerlinánál két wipe, mert a tankok bevették az aggrocsökkentő pirulát, vagy nem tudom. Jön a whisp, hogy több dmg-t kellene tolnom, mert így sosem fog lemenni. Maexxna két wipe, jön a whisp, hogy nem tolok elég dmg-t, leszek szíves elhagyni a partit. Nem tudtam meggyőzni a csávót, hogy a web wrap-ból csak minimális dps-t lehet tolni. Mint ahogy arról sem, hogy az arachnid szárnyban kicsit sokat kell decurse-ölni, ami ugy nem dmg :)
Szóval többet nem raidelek ott, az is tuti. Megyak Arathorra, f@szom.

Where do you want to go today?

(#21681) Wolverine válasza FefeeX (#21664) üzenetére


Wolverine
félisten

Kapcsold be, hogy a hp-t a kasztszínekkel jelezze ki.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21682) Ribi válasza H.O.D. (#21680) üzenetére


Ribi
nagyúr

Azok idióták voltak. 1 emberen nem mulhat a dolog. Ha nem csinalsz semmit akkor is lemegy minden. Ki kellett volna probalni, hogy 0 decurse :)

(#21683) whitezo88 válasza (Kolombusz) (#21676) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jobb, bár armored to the teeth, bloodsurge és imp. berserkerre kell tenni, addig ne is foglalkozz Arms fával. Unbridled wrathból lehet neki áldozni, úgyis akkorát csapsz, hogy lesz elég rage.
egyelőre ilyen nekem, majd kicsit később átmegyek Armsra ha elérem az Impale talentet.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#21684) kovsol válasza LucifeI2 (#21655) üzenetére


kovsol
titán

én meg tegnap heroic 5perces malin wipolgattam :) de csak lement azért fél 12 fele és meglett az acsi
igazából tök könnyű lenne, de minden második try on valamelyik dk vagy druid dc ... :(

May the Force be with you!

(#21685) H.O.D. válasza (Kolombusz) (#21676) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Mehetsz Achindoun-ba, vagy Coilfang Reservoir-ba.

Where do you want to go today?

(#21686) capafog23 válasza H.O.D. (#21680) üzenetére


capafog23
őstag

Mentem karazhan fun raid-be lvl71-esként. A tank elmegy 3/4 óra afk-ra csak úgy ...
Beírom hogy sorry de felesleges itt várni ha nincs itt 5 percen belül akkor lelépek.
Visszajön a tank, mondja hogy sorry hogy afk volt. Mondom oké, akkor haladjunk, és már kaptam is a kicket ...
Magyarokkal raidelni fun!

(#21687) H.O.D. válasza capafog23 (#21686) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Az is korrekt.

Utána nyomtunk egy BT cleart. Az még lvl80-on sem egyszerű...

Where do you want to go today?

(#21688) !player!


!player!
aktív tag

Úgy látszik ez egy panaszos hét, tegnap daily instát csinálom mert kell altnak a fegyver, 6. wipe után kilépek erre a tank rámir hogy mekkora balfasz vagyok hogy nem tudom kihealelni 2,2K healuppal a 19k HP-ját, beírtam hogy szerencsére a def pontját nem látom, erre jön egy fél oldalas whine hogy mégis mekora balfasz vagyok. Utánna meg ignore hogy még válaszolni se tudjak, ezt nem bírom a külföldibe a magyarokkal lehet leglaább ku**a anyázni egy picit.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21689) Vigneau válasza -conrad- (#21675) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszönöm szépen a válaszod, majd átnézem. :R
Ezt a build-et azért hoztam össze, mert sokat solo-zom, oda pedig nem árt a gyógyítás, még ha a magam módján is csinálom. Igyekszem minél kevesebb italt használni, erre pedig a buffolt Rune Tap ideális választásnak tűnt. :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#21690) Wolverine válasza Vigneau (#21689) üzenetére


Wolverine
félisten

First Aid :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21691) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Ezen jót röhögtem... Prohardver jobb oldalt a google hírdetések között powerlevelinget hoz elsőnek :D

Where do you want to go today?

(#21692) Vigneau válasza Wolverine (#21690) üzenetére


Vigneau
félisten

Harc közben nem sok sikerélményem volt eddig vele... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#21693) SimS válasza !player! (#21688) üzenetére


SimS
senior tag

Na várjál már. Tippelek h heroicról van szó, gear-ed alapján. 19k HP-val egy normális dps kari (kasztfüggő) rendelkezik már manapság, akkor ő volt felháborodva tank létére? Elnézést kellett volna kérdned h elfogadtad az inv-et és sarkonfordulni :) Ha meg normal akkor... akkor is kevés :D

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#21694) !player! válasza SimS (#21693) üzenetére


!player!
aktív tag

Igen az egészbe az a poén mint már mondtam régebben, hogy azt mindig megkérdezték tőlem hogy mekkora a healupom (anno nem vittek le 1,8K-val stratba merthogy az kevés egy druidának :) ), de azt még sose kérdezték meg tanktol hoyg mégis miért van több HP-ja a DPS karakternek mint neki, ennyire ezért nincs tank hiány :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21695) whitezo88


whitezo88
nagyúr

az hogy lehet hogy van aki tud WG tokent lootolni én meg nem? ugyanabból a bossból.

(#21696) Wolverine válasza Vigneau (#21692) üzenetére


Wolverine
félisten

Harc közben minek healelni? :U Utána elég ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21697) Viktor77 válasza whitezo88 (#21695) üzenetére


Viktor77
titán

Ha pont akkor van váltás amikor instában vagy, néha nem kerül fel a buff. Ilyenkor megoldás, hogy megölöd magad, szedjenek fel és akkor felkerül a buff.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21698) !player! válasza Viktor77 (#21697) üzenetére


!player!
aktív tag

DK altomnak érdemes megcsináltatni a Titansteel Destroyert, ha előreláthatólag nem nagyon fogok lejárni vele Naxx-ba? Van annál jobb loot 5man HCból?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21699) SzlobiG válasza !player! (#21698) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ha nincs meg a kellő hit akkor jó, viszont HC hol-ba esik ez lokenből.

(#21700) Esmein válasza !player! (#21698) üzenetére


Esmein
nagyúr

nálunk még naxxban is szokott lenni egy dk, aki azzal tolja, neki nem esett ki lokenből, és így se rossz a dps-e. ha van fölös 1800 goldod, mindenképp megéri, legalább amíg kiesik valami jobb.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.