Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71001) Tigerclaw válasza lakisoft (#70957) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen. 6 magos Phenom II. 1 szál jellemzően sokkal nagyobb terhelés kap.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71002) Skyhunter válasza Demizson92 (#71000) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Érdekes, Arathoron is városor van. 2009 óta, mióta játszom, nem emlékszem ilyenre.

Érdekes, 1 perccel ezelőtt még 201-en voltak előtte, , 2min várakozás prognosztizálásával, most meg 330-an 3 perccel. Nincs valami csalafintaság itt a háttérben? (DDOS vagy bármilyen más dolog?)

Szerk 2 : Most meg 449, 6min. Ilyen nincs, 1-2 perc alatt akar mindenki belépni, főleg, hogy 09.45 van. Tuti gáz van.

[ Szerkesztve ]

(#71003) Skyhunter válasza Skyhunter (#71002) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Mégsincs gáz, be tudtam lépni. Úgy néz ki , "kazuár" nap van. :)

(#71004) Demizson92 válasza Skyhunter (#71002) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Én reggel óta fent vagyok.. meg kellett várnom a sort sajnos nekem is . :/

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#71005) Csapoati válasza Walter_White (#70997) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyébként ez kasztonként, sőt specenként is más.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71006) lakisoft válasza Tigerclaw (#71001) üzenetére


lakisoft
veterán

Intellel próbáld meg. :R

Apropó, Mennyi ideig monitoroztad?

[ Szerkesztve ]

(#71007) IvI88


IvI88
tag

Sziasztok!

Gondolkozok, hogy belépek én is a wow világába. Látom, hogy most a legfrissebb a Legion kiegészítő.
Ha most veszek egy battlechestet amibe legion kívül minden kieg. benne van azzal én tudok játszani?

üdv: Tomi

(#71008) nonsen5e válasza IvI88 (#71007) üzenetére


nonsen5e
addikt

Tudsz játszani rögtön, jár hozzá 30 nap játékidő is (utána azt külön kell venni, légió mellé külön nem jár), csak ha hamar eléred a légió nélküli maximális szintet (100), akkor elég sok mindenből kimaradsz, mert a játék "lényege" 110-en kezdődik.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#71009) Viktor77 válasza IvI88 (#71007) üzenetére


Viktor77
titán

Tudsz, egészen 100-as szintig, addig eldöntheted tetszik-e a játék. Ha igen, akkor megveszed a Legiont.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71010) Peetey91 válasza IvI88 (#71007) üzenetére


Peetey91
senior tag

-

Szerk: megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#71011) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Hello

WoW gold esetleg account adás vétellel foglalkoztok itt? Öcsém ráunt a játékra, cash outolna és abbahagyná. Van 1db 110-es fullos karaktere, és még 9 db 100-as karakter az accon. 1,1 millió gold+

Kb mennyit érhet ez így? Hol a legkönnyebb elpasszolni? Tudom, eléggé szürke a téma de hátha tud itt valaki segíteni. :F

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#71012) parandroid válasza ZS3NI (#71011) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A gold elvileg nem, gyakorlatilag eladható, az account eladása viszont nemcsak szabálytalan, de jó nagy marha, aki ilyet vesz, az eredeti tulajdonos bármikor 5 perc alatt vissza tudja szerezni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#71013) hemaka


hemaka
nagyúr

Az Artifact pontokat ugye fegyverre lehet rakosgatni, de mi van, ha modositani akarom, nem lehet resetelni es ujra kiosztani a pontokat, mint regen a talentnel?
Vagy ha ugy dontok, hogy 110-en mar nem akarok tankolni inkabb elmegyek DPS-nek?!

(#71014) ZS3NI válasza parandroid (#71012) üzenetére


ZS3NI
őstag

Oks, továbbítom az üzenetet. Akkor megoróbálja a goldot elpasszolni. Kösz a tippet :R Gold eladásra mi a legjobb csatorna?

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#71015) Healbacsi válasza hemaka (#71013) üzenetére


Healbacsi
őstag

Rerollolhato, csak iszonyu sokba kerul. "Respeccing costs the same amount of Artifact Power as the next point in your Artifact Trait tree would cost."

Ha valtani akarsz, akkor valts. Szintezes kozben talan elnyomtal 5-6k ap-t. A fegyo teljes fejlesztesehez milliok kellenek. "34 - 5,216,130"
Ennyire azert nem kellene aggodni, hogy hova rak az ember 1-2 ap-t.

(#71016) Frozzy


Frozzy
őstag

T6 illi chest tokent hol tudok beváltani most ?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71017) Viktor77 válasza Frozzy (#71016) üzenetére


Viktor77
titán

Asszem, Mount Hyjal (a régi raid bejáratánál (kettő van, az elsőn menj át, a második maga a raid).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71018) Frozzy


Frozzy
őstag

Igen ott kell. Köszi. :DDD

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71019) Viktor77 válasza Frozzy (#71018) üzenetére


Viktor77
titán

Illetve, talán még a Sunwelles sziget egyik hajóján, de lehet, ott csak azt a 3-at lehet, ami Sunwellben esik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71020) Demizson92 válasza ZS3NI (#71014) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Anno volt 1 fórum tudtommal plusz facebookon pár oldal, de nem hiszem hogy nagyon találna rá értelmes és becsületes vevőt..

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#71021) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Kicsit off, de Warcraft téma. Végre felkerült netre a Lord of the Clans prerelease verzió, eddig nem lehetett hozzáférni. Kotaku cikk: [link]

Nem értem régóta, miért nem adták ki végül, gyakorlatilag kész volt.

(#71022) TheProb


TheProb
veterán

Hali!

Aki Ragna csordában játszik, volna valaki akikhez csatlakozhatnék guild-be? Casual szinten játszok már csak.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71023) Tigerclaw válasza lakisoft (#71006) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Folyamatosan tudom követni egy Logitech appon keresztül tableten.
Nagyjából ez az átlag:

1. mag: 25-30%
2. mag 80-95%
3. mag 20-30%
4. mag 15-25%
5. mag 0-2%
6. mag 0-2%

Szóval jellemzően egy mag van kiemelten terhelve, de az utolsó kettő meg sehogy.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71024) Tigerclaw válasza hemaka (#71013) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Lehet hogy már válaszoltak közben, de azért beírom: Jelenleg a reset annyiba AP-ba kerül, amennyibe a következő pont kerülne. Hacsak nem vagy nagyon az elején a fejlesztésnek, akkor nem éri meg resetelni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71025) lakisoft válasza Tigerclaw (#71023) üzenetére


lakisoft
veterán

Nálam 24 magot egyszerre és kb. egyenletesen terheli a játék. Próbáltad már Intel alapú konfigon is?

(#71026) thomeef válasza Tigerclaw (#71023) üzenetére


thomeef
őstag

Sajnos a wow nem szereti az amd-t. Ez ilyen.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#71027) hemaka válasza Tigerclaw (#71024) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jelenleg 1db-ot fejlesztettem a quest line miatt, de azota se tettem ra. 106-os a warri, igy gondolom akkor siman csak kicserelem majd a fegyot 110-en, aztan pakolgathatom is a pontokat ahova szeretnem?!

(#71028) lakisoft válasza hemaka (#71027) üzenetére


lakisoft
veterán

Igen pontosan. :R

(#71029) benceman00 válasza ZS3NI (#71011) üzenetére


benceman00
tag

Acccot max ismerösnek tudod elpasszolni.
Goldot meg függ attól, hogy hol van (realm). Jó helyen olyan 60-70ezer Ft.

Üdv, ASZPi

(#71030) k.kristof válasza thomeef (#71026) üzenetére


k.kristof
őstag

Ez nem szerelem kérdése, az AMD processzorok egyszálas teljesítménye egyszerűen a fasorban sincs az Intel mögött. A Zen processzoroktól remélik sokan a megváltást, de majd meglátjuk, mire futotta.

(#71031) Lirion válasza hemaka (#71027) üzenetére


Lirion
addikt

Az artifact pontokat mindig ahhoz a fegyverhez adja a játék, amelyik specced aktív és nem átmozgatható a fegyverek között. Viszont 13-as szintig nagyon gyorsan fel lehet húzni két (vagy akár 3) artifactet is, emiatt nem érdemes nagyon tartalékolni a pontokat.

A resetelésnek pedig szerintem semmi értelme, mivel úgyis minden trait megszerezhető, igazán rosszul nem lehet elkölteni a pontokat, illetve nem lehet oda rakni, ahová csak szeretnéd, mivel kötött útvonalakon lehet csak haladni.

(#71032) hemaka válasza Lirion (#71031) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ja igy mar ertem. Akkor majd elhasznalom a pontokat a mostanira, nem szarozok vele.

(#71033) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Az hogy van h a napi WQ cucc, hogy 4-et oldjak meg Suramarban, erre csak 3 volt ott? Ráadásul miután a 3 kész lett sem jelent meg új most.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#71034) k.kristof válasza laceszgamer (#71033) üzenetére


k.kristof
őstag

Nekem volt négy. A Pet Battles be van kapcsolva a térképen? Azzal lett meg nekem a négy. De ha az is kész, akkor várj, előbb-utóbb jelenik meg új, és van rá két napod még, hogy teljesítsd.

(#71035) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Szombaton kipróbáltam a Fury warrit, néztem hozzá videót is, a rotáról meg a talentekről, minden klappolt. Elmentem Suramar-ba (akkor kezdtem), az első 3-as mob pack úgy lecsapott, hogy csak pislogtam. Vissza váltottam Arms-ra, visszamentem, meg se kottyantak. Van valakinek tapasztalata, hogy 5fősben, esetleg majd raideken hogy teljesít az Arms warri dps-ben? Mert ezt a Fury-t így nem erőltetném questezésre, és ha nem muszáj, utána sem...

(#71036) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,
2013-ban játszottam utoljára, most ismét feltöltöttem az accountomat és nekiálltam kicsit kalandozni. Anno elég hc játékosnak számítottam, így van mindenféle karakterből „raktáron”, bármihez tudnék nyúlni, ezért is kérném ki a véleményeteket. Elsősorban az motivál, hogy tudjak dinamikusan játszani, legyen az PVE vagy PVP tartalom, az online töltött időt szeretném nem a queque képernyőt bambulva nézegetni.
Ebből is adódik a dilemmám: milyen karakterrel menjek tovább? Célszerűnek találnám, hogy egy olyan dps karakterrel menjek tovább aminek van offspece, legyen az tank vagy healer.
Egyikkel sincsen problémám, raideltem anno tankként, healerként és dpsként is (nem az lfr raideken).
Tudom, hogy mit szoktak mondani :), játsszon azzal az ember, amivel szeret, de semmire nem megyek ha tucat-classt választok, ha egyszerűen nincs neki spot akkor nem fogok azzal menni.
Elsősorban a dps/tank classokat nézegettem újra, ebben segíthetnétek, hogy DPS-ként mennyire van sok belőle, ill. tanknak mennyire jó?
Demon hunter. Tetszik a tank spec, a dps spec még annyira nem győzött meg, de azért nem rossz.
Warrior. Tanknak mindig OP volt, szerettem is vele tankolni, ahogy nézem 1 targeten most az arms warrior a jó, fury fene tudja milyen lehet.
Paladin. Jó az az Ashbringer… kb. amiatt tolnám palával. :)
Death knight. Anno egész elfogadható tank volt, illetve DPS-en is megállta a helyét, nem tudom most mennyire viable.
Druid. Nem akarok megint 4féle geart összeszedni. :(

Ami miatt kicsit elbizonytalanodtam az az artifact fegyverek bevezetése, illetve az, hogy nincsen fegyver loot a raideken/instákban. Ezzel az a bajom, hogy pl. ha warriort választok, és kiszedem az arms artifact fegyvert neki, akkor tankcuccom nem nagyon lesz, ha meg kiderül, hogy hulladék az arms raidelni (anno azért csak pvp-re volt az igazi) akkor meg vagyok lőve, mert fury sem lesz.
Hogyan van ez most, ha szeretnék offspec fegyvert akkor van craft, vagy kiszedem az offspec artifactot a mainspec kárára, mármint azt húzom helyette?
Most ott járok, hogy bár megvan a kieg, próbálgatom a karaktereket, hogy melyik milyen, nem akarok leragadni még egyiknél sem, mindegyikkel játszom egy pár szintet.
Jó lenne egy olyan mellett elköteleződni, amelyik használható is lesz.
Legutóbb pl. hunterrel raideltem de most nagyon fura lett, survi talent ami nekem tetszik. Csak példa kedvéért, ha ezzel mennék tovább és nem sok helye van raideken mert a survi hunter nem jó dps, akkor nekem nem érte meg.
Remélem nem írtam nagyon összevissza.

(#71037) Hunner válasza laceszgamer (#71033) üzenetére


Hunner
senior tag

Napközben is tűnnek fel rövid ideig levő WQ-k. 4-6-8 órásak. Gondolom délután kapsz még questet Suramarba, illetve mivel 3 napod van megcsinálni egy egy ilyet, előfordulhat, hogy csak másnap látsz új küldetést.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#71038) Csapoati válasza -FreaK- (#71035) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én pont ezért fejlődtem inkább Armson. Victory Rush-sal tök jól szinten lehet tartani a hp-t, míg Fury-n csak a harmatos Bloodthirst van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71039) ldave válasza -conrad- (#71036) üzenetére


ldave
félisten

Ha az ember nem akar mythic raid-en az elsők között haladni, akkor manapság már tényleg szinte mindegy, hogy mivel is játszik ('bring the player, not the class'). Az viszont továbbra is igaz, hogy boss-onként és patch-eként simán változik, hogy menyik spec tolja a legtöbb sebzést, szóval az a szimulációs eredményektől a valóság szinte mindig elüt.

A Slime draws near! Command?

(#71040) Cathfaern válasza -conrad- (#71036) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Noh, első dolog amin megakadt a szemem:
"Druid. Nem akarok megint 4féle geart összeszedni"
Már nem kell :) Leather-ön lévő main stat automatikusan vált int / agi között attól függően milyen specen vagy. A secondary statoknak pedig már messze kisebb a jelentőségük, mint régen, mivel nincsenek cap-ek (se crit se haste, hit meg expertise pedig nem is létezik már)

"Hogyan van ez most, ha szeretnék offspec fegyvert akkor van craft, vagy kiszedem az offspec artifactot a mainspec kárára, mármint azt húzom helyette?"
Mindegyik artifact fegyvert meg tudod szerezni egy karakterrel, szóval druiddal akár mind a négyet (csak lvl100-on az elsőt, és későbbi szinteken a többit). Viszont ezt is kell fejleszteni, így nyilván az egyik előrébb lesz a másiknál, de ahhoz, hogy minden passive / aktív dolgot megadjon elég kevés pontot elég rászórni, utána már csak a statjait növeled. Minden egyes új szinthez exponenciálisan több pont kell, ami offspec szempontjából pozitívum, mert pl. a 14. szinthez annyi pont kell, mint az első 13-hoz összesen. Ez at jelenti, hogy ugyanannyi pont kell ahhoz, hogy legyen egy 14-es fegyvered, mint hogy legyen két 13-as. Ez később is megmarad, szóval 2 fegyvert nagyjából szinten lehet tartani.

Mivel nekem a main karakterem is csak 101 még, a classos részhez nem szólnék :)

(#71041) Arnold2 válasza -conrad- (#71036) üzenetére


Arnold2
őstag

Csak példa kedvéért, ha ezzel mennék tovább és nem sok helye van raideken mert a survi hunter nem jó dps, akkor nekem nem érte meg.

Ez a része csak és kizárólag attól függ, hogy mennyire akarsz komolyan játszani. Ha mythic szintű játékot és klánt keresel, akkor abban nem feltétlen tudok segíteni.
Casual ill. fél-HC guildek pedig sokkal többre tartják azt, akinek van tapasztalata, raidrutinja és ért a classhoz. Értsd: hiába tolsz 2 milka DPS-t ha nem tudsz kiállni a pirosból / nem követed a taktikát hisz a fight első felében úgy is halott leszel. Így ha csak nem mythic raidelés a cél, úgy szinte mindegy mivel mész.

Demonhunterhez: elég sok van belőlük per pill. Szerencsém volt egy DH-s klántárssal együtt fejlődni. Azt kell mondanom, hogy mind a tank spec mind a DPS spec jelenleg nagyon imba. Tankban kvázi megölhetetlen (nem egy olyan HC/myth dungen bosst hoztunk le 20-30%-ról, hogy már csak ketten voltunk /lock-kal játszom). A DPS specce pedig... hát, vannak ott is számok az biztos :)

Van egy DK tankunk is és ő is szépen muzsikál. Bár még egy kicsit rutintalan a játékos, de amint egyre jobb lesz, a DK is szépen muzsikál a keze alatt.

Warriort én még csak DPSben láttam. Nem tudom, hogy milyen speccben volt, de single target és multi target fightokon is nagyon szép számokat hozott.

Az artifact fegyverekről egy kicsit. A fegyver első 13 szintje viszonylag olcsó és könnyen felhúzható. Ezért azt tanácsolom, hogy válassz magadnak egy szimpatikus class-spec kombót és kezdje el játszani azzal az artifacttal. Ha nem jön be, akkor válts spec-et és kezd el abba gyűjtögetni a pontokat. Nem fogsz sokat bukni egyáltalán ha meggondolod magad. Ugyanis, ahogy többen is mondták itt a fegyverre rakott 14-ik pont majdnem annyiba kerül mint az előtte lévő 13 összesen. Mondjuk azt, hogy az első 13 pont a demó rész, de a móka utána kezdődik :)

[ Szerkesztve ]

(#71042) Healbacsi


Healbacsi
őstag

Igazabol kerdon allok amiatt, hogy milyen sokan aggodnak azon, hogy hogyan lesz felfejlesztve a fegyveruk, szintezes kozben elnyomtak 6k artifact power, es kesobb specet valtanak stb.

Mivel a kieg soran nem lesz masik fegyver, ez fog folyamatosan fejlodni. Egy ido utan mindenkinek maxos fegyoja lesz, meg akkor is, ha a tobbi item a karakteren full zold.
Ezt az artifact knowledge nevu passziv kepessegnek lehet koszonni. Most meg mindenki aggodik, hogy 100-200 ap-t ado itemekbol hogyan lesz a fegyver maxon. De idovel az artifact knowledge ugyis el fogja erni a maxos 25-os szintet.
Ezen a szinten a frissen megszerzett ap item 24900%-al novel erteken kerul megszerzesre. Azaz egy most 100 ap-t ado item 25k ap-t fog adni, ami eleg ahhoz, hogy egy lvl1-es fegyot instant lvl19-re rantson fel.

Oke nem most lesz mindenkinek 25-os artifact knowledge-e, de mint korabban irtam, nem lesz masik fegyver a jatekban, igy tartom valoszinunek, hogy aki kicsit is jatszik, annak a kieg kozepere mar maxos fegyverei lesznek csaknem az osszes specen.

A kesobbiekben ami a fegyveren fejleszteni fog, az a relicek. Inkabb emaitt kellene aggodni, mert causal es nem casual jatekosok kozott durva elteres lesz a fegyver erejet tekintve.

(#71043) Tigerclaw válasza lakisoft (#71025) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

1 asztali gépem van, ez a régi AMD-s. Valószínűleg maradok AMD vonalon, de a fejlesztéssel még várok 1-2 évet.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71044) Tigerclaw válasza k.kristof (#71030) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A fő probléma az...nem csak a wow-al kapcsolatban, hogy miközben minden cpu több magos, a szoftverfejlesztők képtelenek kihasználni ezt.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71045) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vannak klasszikus daily questek a Broken Shore területeken vagy csak a World Questek? Suramar-ban van ez a mana etetős, de ezen kívül? Én nem láttam eddig (bár konkrétan nem is kerestem).

Jelöli a "tábla" ezt a questet: [link] De még nincs meg a hőseim IL-je, hogy el is indítsam. Ez el fog tűni egy idő után? Vagy ott marad, és majd ha tudom akkor megcsináltatom a hőseimmel?

Order Resources-ot, hogy lehet gyorsan farmolni? Kéne vagy 8000 a következő Class Talent-hez. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71046) k.kristof válasza .LnB (#71045) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem igazán van más daily, Broken Isles-on a WQ-ek vették át a szerepüket. Nightfallen repuhoz kellene?

Az a küldi el fog tűnni egy idő után, aztán valamikor csak beadja újra.

(#71047) .LnB válasza k.kristof (#71046) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze Nightfallen-hez is, de úgy általában kérdeztem. Jó lenne a 2x revered-es set itemet kiszedni a Class Hall-ból. Nightfallen-hez meg mindig kell. :D Borzalom mennyire lassan lehet repuzni. Bár ma már azt hiszem lesz Sceriano-m. Csak most meg mana nincs. Pénteken összefarmoltam kb 1000 mana-t. Erre az egyik quest azt mondja "adj a mob-nak 800 mana-t". :Y Isten bizony nem akartam odaadni neki. Mondom inkább küldje el valahova, valami rare bossra, de 800-at nem adok, most farmoltam. :D De nem volt más megoldás, ez volt a quest. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71048) Arnold2 válasza Healbacsi (#71042) üzenetére


Arnold2
őstag

+1

Ezt én sem tudtam volna szebben megfogalmazni. A 25-ös szintet (4 napos work orderekkel számolva) 100 kerek nap alatt el lehet érni, ami egy ~2 évesre tervezett kiegészítő életében nem valami sok (arról nem is beszélve, hogy a jobbaknak már 2-es AK szintű a fegyvere).

(#71045) .LnB: Sajnos a céges tűzfalon szígorítottak, így már nem látok semmilyen WoW-os oldalt. A nevéből következtetve ez egy rare (kék) küldi lehet.
Két dolgot tehetsz:
-elküldöd a followerjeidet így is úgy is az XP-ért (ha sikeres a küldi ha nem, a jobb felső sarokban jelzett XP-t, tippre 1500, a followerek mindneképp megkapják).
-tepersz mint a vaddisznó, hogy meglegyen a szükséges feltétel és elküldöd úgy a followereket,
ugyanis a küldi egy idő után el fog tünni (írja valahol, de most fejből nem tudom melyik résznél).

Azt sajna most nem tudom, hogy ha sikertelen lesz a küldi, akkor később megkapod e vagy sem. Ez egy kis utánaolvasást igényel (ha később újra megkapod, akkor nyugodtan küld el akár bukóra is a followereket, mert az elején az 1500 XP nekik igen szép)

(#71047) .LnB: A scenarióban max olyan 450 repu jöhet, ha jól emlékszem (+10% ha humán vagy). Manát pedig suramar cityben a boros részlegen lehet a legjobban farmolni (már ha unlockoltad, de ha még scenád sincs, akkor tippre még nem készítettél mana bort nekik :) ).
Amúgy vérmérséklettől függően az 1000 mana nem akkora tragédia. Én a 2000-t is, Suramart járva (virágokat legelve, mobokat ölve, kristályokat felszedve) olyan egy óra alatt össze tudtam szedni. (Lesz amúgy majd olyan küldi is később ahol egy jóravaló 1200-at fog kérni. Na ott én is majdnem áttoltam a billentyűzetem a monitoron..)

A 2 reveredhez pedig Highmountain és Vala'jar a két legkönnyebb.

[ Szerkesztve ]

(#71049) k.kristof válasza .LnB (#71047) üzenetére


k.kristof
őstag

Jó lenne, nekem az egyik már megvan (Highmountain Tribe). Én mindig minden World Questet megcsinálok Suramarban, egész szépen jön a repu, plusz a mana capet is kitoltam 2000-re, így a scenarioban jó sokat haladhattam. A maximum repu a scenarioból egyébként 425, tegnap sikerült is.

Manát farmolni nem lesz nehéz, a városban rengeteg item van, ami ad, a legtöbbet a Twice-Fortified Arcwine. Ha már megvan a Twilight Vineyards teleport és küldiztél ott, oda menj, pár perc alatt kimaxolhatod.

[ Szerkesztve ]

(#71050) .LnB válasza k.kristof (#71049) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is már 1600 vagy 1900 a mana capem. Meg szerintem az a teleport is megvan (nem tudom pontosan, van sok teleportom), csináltam már nekik bort, ott tapicskoltam benne. Most már a Revered-ért hajtok náluk. Sceriano-ban eddig nem voltam túl sikeres. Bár másodjára jobban ment valamelyest.

Megy egyébként, csak lassan. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.