Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22651) Wolverine válasza Pocak89 (#22650) üzenetére


Wolverine
félisten

Semennyire. Max. a motort adhatod el, de az elég drága cucc; a távcsövekből nem fogy annyi, hogy abból megélj. (mellesleg a felhúzása annyira nem egyszerű, elég sok bőrt és clothot igényel az ércek/kövek mellett) Az engi igazából fun dolog a kezdetektől.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22652) kovsol válasza Pocak89 (#22650) üzenetére


kovsol
titán

szemüveg motor meg ilyesmi miatt éri meg kb :) azt hiszem lehet övre rakni vele vami enchantot ami semmit nem ér
amugy meg talán pvp re volt régen is jó :) twin kariknak fejest gyártani, stunolos gránátok
ranged fegyora scope -t anyitn em keresnek, hogy az elég legyen
huzzál herbát nem kerül semmibe és jön a pénz :D

May the Force be with you!

(#22653) H.O.D. válasza Pocak89 (#22650) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Én is gazolásból élek... Egy óra repkedés naponta és összejön 3-400g kényelmesen.

Where do you want to go today?

(#22654) Pocak89 válasza kovsol (#22652) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Gondolom inscriptonnal jobban járok mellé mint alchemy-vel?(kipróbáltam már kis karin inscriptiont és elég jól lehet fejleszteni meg úgy hallottam veszik is a glyphet).

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#22655) deathcrow42 válasza Pocak89 (#22650) üzenetére


deathcrow42
tag

Miner-Engineer vagyok, teszek naponta egy fél órás repkedést Sholazar basinban, kiesik 120+ kő, jónéhány eternal Earth + Shadow, engi szipkából meg főleg eternal fire.

Ha titánium akad útba még jobb, és útba fog esni néhány... :P

Ez így legalább 200g+ fél óra alatt. + meglesz minden alapanyag egy titansteelre.

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#22656) kovsol válasza deathcrow42 (#22655) üzenetére


kovsol
titán

de ehez a pénzhez nem sok köze van az enginek :)

May the Force be with you!

(#22657) deathcrow42 válasza kovsol (#22656) üzenetére


deathcrow42
tag

Ha csak engi vagy akkor szipkázod a ködöket scholazarban, azzal is elég szép pénzt lehet szerezni. Fél óra alatt 3-4 eternal fire némi water és air mellett, ami 30g+/db.

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#22658) Wolverine válasza deathcrow42 (#22657) üzenetére


Wolverine
félisten

Ja, de a klasszikus engi cuccokból gyakorlatilag alig lehet eladni valamit - ami hirtelen eszembe jutott az említettek mellett, azok a petek az achievementre utazóknak (legalábbis a Mecha Squirrelt még mindig sikerült elsütnöm eddig az AH-ban :D).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22659) Azazello-


Azazello-
senior tag

ket ujabb ket kerdes merult fel:

DK-nak kell e spell power?

illetve ranged weapon-ba +ap vag crit hit-et ki tud?

mod: koszi a segitseget a mining jc skill huzashoz, tegnap ejjel mar sikrult is 100 szintet huznom es meg penzt is kerestem vele :)

mod2: van valakinek a forumozok kozul DK tank karija? ha igen, kerhetnek egy linket, hogy megnezzem hogyan talentelte, es milyen cuccai vannak?

mod3: Tank-nal a stun-ok ellen mit kene tennem? van vlami megoldas ellene?

[ Szerkesztve ]

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22660) Ptech válasza Azazello- (#22659) üzenetére


Ptech
őstag

1) nem.
2) engineer.

(#22661) Azazello- válasza Wolverine (#22658) üzenetére


Azazello-
senior tag

elmondanam neke, hogy engineer siman meggazdagodhatna a huntereken az arrow es a bullet keszitesekkel. hunteremmel allandoan engineer-t keresek aki toltenyt tudna nekem gyartani.

szerencsere van ket srac guildba aki megcsinalja neha, de nem mindig vannak fent, es rendszeresen szivesseget kerni sem tul jo.

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22662) Wolverine válasza Azazello- (#22661) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez csak addig igaz, amíg az engi golyó/nyíl a legjobb, ami elérhető; és ha ugyanannyi alapanyagból nem lehet elég profitot kihozni, akkor még mindig jobban megéri mást eladni AH-ban, nem a lőszert :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22663) Azazello- válasza Wolverine (#22662) üzenetére


Azazello-
senior tag

az alapanyagar valoban eleg sok, de egyelore ez messze a legjobb loszer. illetve van egy masik is amit ha exolted vagy vlami outland-es bandaval, akkor vasarolhato meg, de ahhoz outlandes raid kene ami eleg nehezen kivitelezheto :D

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22664) mobal válasza Azazello- (#22659) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

stunnal nagyon mitkezdeni nemtudsz. ha látod ,hogy kasztlja akkor esetleg szakitod. amugy meg heal :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22665) deathcrow42 válasza Azazello- (#22659) üzenetére


deathcrow42
tag

DK az attack powerből kap spellpowerre bónuszt, az SP-s plateket hagyd a healer paláknak :P

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#22666) ricsiv92


ricsiv92
tag

A DK jó dd-t nyom raid-eken?
Visszajött a rémálmom(mivel én dd-zni szeretek 1000-rel) ;) , a palámat nem nagyon szeretik, a retri talentemmel kissebségben érzem magam :(((
Már most 70-en, mi lesz még 80-on...

[ Szerkesztve ]

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#22667) CactuS válasza ricsiv92 (#22666) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A Judgement of the Wise miatt, illetve a swift retribution miatt szerintem azért raideken el-elviselnek egy egy retri paladint ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22668) !player! válasza ricsiv92 (#22666) üzenetére


!player!
aktív tag

"Jó DD-t nyom"(ez igy totál értelmetlen de mind1) Nálunk Top5-be fix hogy van DK, szóval jó, de gear függő erősen.

Szerintem kettő olyan classt választottál amit a legkvesébé keresnek raidre, vagy azért mert max1 kell belőle vagy van a guildbe 10 :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22669) ricsiv92 válasza !player! (#22668) üzenetére


ricsiv92
tag

Akkor jobban járok, ha kezdek 1 mage-et :DDD

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#22670) !player! válasza ricsiv92 (#22669) üzenetére


!player!
aktív tag

Ne értsd félre, persze játsz azzal amivel jol esik és szimpatikus, de hogyha komolyan akarsz raidelni értsd(3-4 alkalom /hét) akkor szerintem mind a DK és retri pala felejtős.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22671) pachito válasza ricsiv92 (#22669) üzenetére


pachito
őstag

Kezdj inkább priestet, én most húzom az enyém (lvl72), belépek lfg-ba, fél percen belül kapom is az invet :) 80-on meg kicsit brutál, hunterrel órákig lövöm de csak absorb, csak absorb....másik brutális a sámán, vele is el lehet játszadozni egy ideig ;) Egyébként hogy van az, hogy disc-el sokkal jobban tudok hílelni dungeonokben, mint holyn? Penance egyszerűen annyira hatékony, hogy jóformán nincs is másra szükségem, tankra felnyomok egy renewot és pihenek :)) Nem mellesleg kevesebb manát visz el, mint a flash heal, és többet is hílel :K

(#22672) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sikerült feljebb tornásznom a hitem és exalted is meglett hodirral. :R

(#22673) Azazello-


Azazello-
senior tag

patch utan hogyan erdemes huntert talentelni?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22674) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Unholy Dk-nak érdemes frost ágban kitalentolni annihilation-ra hogy obliterate ne vegye le disease-t? Mert több buildet is láttam amin kivan, de én nem szoktam használni, és sok pontot elvisz.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#22675) Cathfaern válasza pachito (#22671) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Disc alapvetően pvp-s ág, ahol ugyebár az a lényeg, hogy minél könnyebben tudj healelni, hogy tudj más dolgokra is koncentrálni (dispellezés pl.), s lehetőleg a célpontot közben minél jobban megvédd. 5 fős instákban még így is elég lesz a healed, viszont emiatt messze egyszerűbb lesz healelni. Ellenben holy egyszerűen arra megy rá, hogy minél nagyobbat healelj.

Amúgy az nagyjából bármilyen healerre és tankra igaz, hogy nem kell sokat várni az invre :)

Azazello-:
Jelenleg a survival ág tud a legtöbb DPS-t kitolni.

[ Szerkesztve ]

(#22676) szilchi


szilchi
őstag

PUG-al lement ma Sartharion 4 és fél perc alatt 10 fősbe és csak 1x haltam meg,csak nem tom mibe.Vagy 70-75% HP volt aztán valami 1 hit-elt :) :F .De nem a tűzfal..asszem.Tegnap a meghívott emberek fele nem jelent meg a megadott időpontban,köbö 2 órával később (én akkor már aludtam) bejöttek,aztán elmentek Naxx-ba.De végül is sikerült nekik most Spider winget kitakarítani :DDD .Már az is valami.Viszont én ma jól megszívtam mert kaptam egy 6 napos "CD-t" a két Archavonra meg OS-ra.

Meg mégvalami.A wintergraspos Anvilt of titans meg a mirror of truth tud egyszerre proccolni vagy nem?Mert az anvil ad esélyt melee ütésnél 1000 AP-ra a mirror meg crit-nél ad esélyt 1000 AP-ra.Mert ha megy a kettő,akkor hajtanom kéne az anvil-ra,van már 18 bizbaszom :D és 25-be kerül.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22677) CactuS válasza Cathfaern (#22675) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálunk a tankok a legritkábbbak. Ők bárhova bármikor bejutnak, és bárkit hozhatnak, bármilyen itemet needelhetnek, akár dps offspecre is. :) Mondjuk nekem sincs túl sok gondom a HCkkel meg pugokkal holy palaként, elég egy mana/sp/int statot irnom :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22678) Azazello-


Azazello-
senior tag

konkretan vlaki tudna linkelni egy survival talent agat?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22679) Azazello- válasza Azazello- (#22678) üzenetére


Azazello-
senior tag

nvm

[ Szerkesztve ]

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22680) bobace


bobace
őstag

Ez az új matchmaking rating ez valami k igazságtalan dolog..
Hihetetlen, hogy a lvl 70-es előéletemet nézi, ahol s1-s2-be még nem nagyon pvpztem és nulla gearrel volt valami 1350-es ratingünk, csak bejártunk pontért, S3-S4-ban mentünk 1500 fölé. Most meg amikor már mással tolom, és ha odafigyelünk, lazán többet nyerünk, mint veszítünk, és ígyis 1328-on, és még mindig 16 ratinget von le egy veszteségért és 10-et ad a győzelemért, meddig akar már degradálni? Az új rendszer előtt 1500 felett voltunk simán, és akkor még nagyjából annyi volt egy loss mint egy win, aztán bejött ez a szar és -25 egy loss és 6 volt egy win.. Ez igazságtalan szar, nem elég, hogy Naxxa is már tök unalamas, az ember egyetlen szórakozását is elrontják a héten...

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22681) Wolverine válasza bobace (#22680) üzenetére


Wolverine
félisten

Olvasd el ezt :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22682) bobace válasza Wolverine (#22681) üzenetére


bobace
őstag

Elolvastam.
Jól értem azt a részt, hogy ha elérem az 1200 körüli ratinget, amit nekem adni akar a gép, akkor utána visszaáll a rend? Nem érdekel, inkább vesztek még zsinórban 10 meccset, csak érjem már el a rejtett rating határát, és utána majd nyerem sorba, akkor kapom a plusz 10-15 minden win után magas ratingen is, nem lesz az hogy 1500-on plusz 5 rating és -25 loss, és a vesztés is csak 10-et von le _mindig_ nem 25-öt?
Remélem érted mire akarok kilyukadni..

Például van egy DK haverom, nyilván neki nem volt 70-en "játszunk a pontért" csapata, és kb van 6 győzelemmel jobb aránya mint nekem és 1700-on van? Mi ez ha nem kiba...ás, mert neki nem is lehetett 70-en csapata, amit "elrontson"...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22683) Wolverine válasza bobace (#22682) üzenetére


Wolverine
félisten

Első blikkre azt mondom, ha visszaesel a korábbi gyenge ratingedre, akkor utána javulni fog a helyzet... viszont az arénához és a pontszámításához nem értek :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22684) bobace válasza Wolverine (#22683) üzenetére


bobace
őstag

Majdcsak jön valaki aki érti, és megmondja a tutit. Mindenesetre elmentem hivatalos fórumra is whineolni addig :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22685) LucifeI2 válasza bobace (#22682) üzenetére


LucifeI2
őstag

Az a lényeg, hogy mivel 1300on voltatok kb. régen, ezért 1300as csapatokkal sorsol össze a rendszer titeket, mert annyi a hidden ratingetek. A team ratingetek viszont magasabb, és ezért veszítetek sokkal több pontot, mert a rendszer próbál visszaállítani titeket a szintetekre.

Nem akarlak megbántani, de a rendszer nem téved olyan nagyot. 1300-on ha nem nyered az összes meccset, akkor nem tudom mit vársz el a rendszertől, hogy hova soroljon. Ha 1700as kategóriába való lennél, akkor 1500-ig kb. 0 lossal kéne eljutnotok. De így, hogy közel 50/50 a win/loss arány, így a rendszer 1300-ra próbál visszarakni titeket.

(#22686) FefeeX válasza bobace (#22684) üzenetére


FefeeX
veterán

Ezt már én is észrevettem, többnyire 1300 rating körül ténykedtem anno 70en a hunterrel... És most, elkezdünk megint funból játszani, 5 perc wait time, 2 huntert a DK-k kb oneshotolnak, esélytelen, és 25 pont minusz ha veszítünk (emellett ugye ők meg kapnak 6-ot), ez egy akkora baromság, lenne kit seggbe rúgni... A lényegét a cikk elolvasása után sem nagyon értem, kinek jó ez? Ha mi nyerünk az anno 1300-1400 ratingünkkel akkor mi is csak 6-ot kapunk? (bár a huntert annyira nerfelték, hogy 2 hunterrel esélytelenek vagyunk - hiába nyomok 1800-1900 dps-t instában/egyedül, arénában 800 volt a max)

RETARD BLIZZ!

(#22687) bobace válasza LucifeI2 (#22685) üzenetére


bobace
őstag

Nem bántasz meg, tény, hogy nem voltunk jók, soha nem voltam 1600 felett, nem voltak s3-as vállas elvárásaim (csak 2v2-zöm). De most sokkal jobbak vagyunk. Nekem az 50-50-ből 1500-as rating jön le, nem 1300...
És még annyi hozzáfűznék, hogy ahogy csökkent a ratingünk, úgy egyre szarabbak a csapatok. Mi is azok lennénk, nem hiszem! Egyre több a noskill. Azért van szar arányunk, mert rengeteg olyan csapat jön szembe, hogy 2 cement sámán 6 kutyával, pewpew 4 sec alatt megöllek rugók, és ilyenek. Mikor elkezdtük a szezont és nem voltunk még alacsonyan olyan jó meccseket játszottunk, az ellenfél sem arra ment, hogy na 10 sec alatt lenyomlak kis köcsög, hanem hosszabb meccsek, CC, healeres teamek stb, most meg gyakorlatilag csak "cd-ket lőjük el 5 mp alatt" csapatok vannak, és nehéz őket lenyomni túlélni. Nem tagadom mi is nyomtuk a burst damaget kezdeti időkben naxx gearben nulla ressel... de mióta összejött a pvp gear is jobban (705 resi atm), azóta nyilván nem így megy, mert nincs manaregen, kisebb spellpower stb, szal vigyázni kell. Hiába ölnek meg nehezebben, nem bírok túlélni egy rugót pl., most nem 3 seces cheap shot alatt megyek le, hanem a kidney shot feléig is eljutok (ha trinket cd-n) :D
Az is vicc, hogy van 12,5k manám pvp gearben, 70-en is volt 10k pvp gearben... Jó most 19k hp, az más, akkor meg 10-11k..na de ez csak eg yszösszenet a végére.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22688) FefeeX


FefeeX
veterán

Még whine-olok kicsit... :)
A rugók ellen pl eddig szinte semmi kaszttal nem volt igazi ellenszerem, eddig úgy találtam, az egyetlen ellenszer, ha időben észreveszed, vagy ha jó skilled frost mage vagy... Persze ez csak akkor igaz ha az ellenfél rugó tényleg skilled.
DK meg olyan szinten isten lett, hogy az már tényleg besz@rás... Mondjuk tény, hogy a DK-mat 60as szint óta kb +3k hpval húzom a szintnél relevánshoz képest, de akkoris, a rugón kívül minden kasztot akár +4 szintest is szinte úgy húzok le, hogy max HP közel jövök ki a harcból. (meguntam hogy állandóan gankelték a hunterem, most én is beálltam a rohadék gankerek közé :P ) Az is tény mondjuk hogy 60as óta max az engim meg a BS-em, ami megint nagy segítség, no meg a maxos gemek :) -- miután a hunteremmel láttam, hogy sok jóra nem számíthatok arénában, így teljes mellszélességgel ráálltam a DKra... :) Nagy röhögés volt mikor 71en becsomagoltam a 75ös warrit aki magától támadt rám... :) (mondjuk közel volt a vég)

Honor pontokkal mi a helyzet, hová érdemes menni?
Az új arénák nekem nem nagyon jönnek be, szerintem hunternek egyik sem az igazi, majd DKval megnézem mi a helyzet.
Szerintetek a DKmmal érdemes lesz 2v2ben restokinnel együtt tolni? :) World PVPben igen jól megy együtt, 3 azonos szintűt is el szoktunk csomagolni - persze ugye aréna teljesen más...
Az engi cuccok működnek arénában? Gondolok itt pl a 3000-4500 damage trinketre... :)

(#22689) FefeeX válasza bobace (#22687) üzenetére


FefeeX
veterán

Milyen classal tolod? Pala? Mivel vagy egy teamben? Csak mert úgy láttam, Warr+Holy nagyon bejövős team mostanság... A csuhásokat meg elásták erősen... :)

(#22690) LucifeI2 válasza bobace (#22687) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nem érted a lényeget. 50/50 1300as csapatok ellen, nem 1500as csapatokat sorsol nektek a gép.

FefeeX

Hunter jelenleg kurvajó arénára, csak a noskill BM-et nerfelték. Talentelj át Survival-ra. Orgrimmar aréna pedig a legjobb aréna amit egy hunter kaphat.

[ Szerkesztve ]

(#22691) ciao


ciao
senior tag

próbált már valaki azonos glypheket használni? összeadódnak-e hatások?

[ Szerkesztve ]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#22692) bobace válasza FefeeX (#22689) üzenetére


bobace
őstag

Én moonkin vagyok, aminek jelenleg a leggyengébb védelme van melee ellen castolók közül. Most épp restó vagyok, és kipróbáltuk arénába is, kb ugyanaz a helyzet mint moonkinnel, nem nyerünk többet, csak pont más setupok ellen lettünk jók :D A társam egy nagyon imba arcane mage, na nem gearben, hanem skillben, bármit leöl 1v1-ben, néha még 2v1-ben is, ha jól jön ki, pedig neki nincs nagy gearje tényleg, párszáz resi meg ilyenek. Nem mondom én is megölök bármit 1v1-ben, csak kell egy kis mák, de neki csípőből. DK-s csapatokkal is szoktunk szívni néha, de azok lemennek többnyire, a rugó a mumus nálunk, ha rá megy a rugó először nyertünk, ha meglát engem és rám jön, kikaptunk, ennyire egyszerű, ha sok rugós csapatot fogunk ki akkor szar a heti rating, ha nincs rugós kb 8-2 :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22693) bobace válasza LucifeI2 (#22690) üzenetére


bobace
őstag

Aha értem már. De akkor miért voltunk _sokkal_ jobbak 1500+-os csapatok ellen, mikor még nem volt hidden réting?
a Blizz politikája miatt nem tudunk kiszabadulni ebből a szarból. a noskill csapatok között senki nem lesz jobb szvsz 50-50-nél, mert akkora a lutri, nem lehet skillel lenyomni őket. jó te 2500 ratingeddel más kategória vagy. de egy átlagos csapatnak nem adatik meg ez.

bocs a két hszért

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22694) Wolverine


Wolverine
félisten

3.1 priest, rugó és sámán változtatások

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22695) FefeeX válasza LucifeI2 (#22690) üzenetére


FefeeX
veterán

Kiokosítasz egy picit részletesebben ezzel kapcsolatban pliz? :) Mit kell csinálni? Csak mert a huntával már annyi mindent csináltam/próbáltam, de valahogy arénában sosem tudok nagyot alkotni :)
jelenleg így néz ki

Mit merre meddig, mit kell majd használni, mit makrózzak stb. Mert ugye a begyakorlás meg majd a következő szint lesz, de annyi mindent próbáltam már és kb sose jött be semmi.... (eddig a legjobb eredmény még anno MM-en értük el)

(#22696) FefeeX válasza Wolverine (#22694) üzenetére


FefeeX
veterán

Bah nem hogy nerfelték volna a rugót, még buffolják... Retekbe...

(#22697) bobace válasza FefeeX (#22695) üzenetére


bobace
őstag

Pedig huntának tényleg illene mindent megölni. 70-en BM-es huntival aránáztam s3-tól, és nagyon jó volt, élveztem. Most 80-on már nem vágom mi változott teljesen, de még egyszerűbb lett azt hiszem.
Ja és a rugó volt az egyik, amit tutira megölt, mindig rábíztam a piszkos melót.
Mondjuk akkor nem haltam meg egy cheap shot alatt... A kidney shot után is fél hp-n voltam, és utána könyörtelenül megöltem én is minden rugót. Visszasírom a lvl 70-t... Olyan jó volt, hogy senki nem ölt meg, és kevés is volt a moonkin, nem sokan ismerték.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22698) LucifeI2 válasza bobace (#22693) üzenetére


LucifeI2
őstag

Gőzöm sincs, hogy miért volt.

Ez amúgy nem csak 1500-on van, magas ratingen is ugyan így működik. Én még nem próbáltam ki, de ha új csapatot kezdenék akkor én valószínű, hogy 2000 körüli csapatokat kapnék már 1500-on. De amit állítasz az hülyeség, ha nem lehetne skillel lenyomni őket akkor csak olyan csapatok lennének, és senki sem lenne 1500 fölött, pedig vannak elég sokan.

Egy Arcane mágussal az oldalamon én csendbe lennék. :DDD Jelenleg a legnagyobb burstot az tolja.

Egy jó tanács, hogy boomkin druida ként ne cicába menj ki, mert a rugók meg fognak találni így is úgy is, akkor már boomkin formba több esélyed van túlélni.

(#22699) FefeeX válasza bobace (#22692) üzenetére


FefeeX
veterán

És miért nem próbálod meg a mixed-class restokint? :) Ugyanaz a gear kell, és kb mindenre jó, olyan mint egy paladin :)

(#22700) LucifeI2 válasza FefeeX (#22696) üzenetére


LucifeI2
őstag

Mocskos Blizzard, hogy meri buffolni a rugó PvE dps-t. DPS class és van, hogy top10-be nincs benne a dps listán, nerfelni kéne de komolyan.

A hunterhez meg annyira nem értek, hogy tanácsokat osztogassak. Elég ha megnézed az SK-top100 listát. Ebből látszik, hogy közel sem rossz class.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.