Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89001) Eugene Roe válasza Viktor77 (#88999) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Hátha ez segít majd a rekord döntésben! :))

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#89002) Lacee1986 válasza DjDanee87 (#88994) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nekem akárhány BOE esett, mindig elneedelte valaki úgy, hogy nem használta. Simán rakta be AH-ba, persze azt mondta kell neki. Ezek után mindig megvárom, hogy ki mit nyom, és utána need, nem érdekel ha kell a gear a másiknak vagy sem. Drága a mount.

Azt hozzá tenném, hogy mindezt csak puggal és 60 alatt értem.

@whitezo88: Az úgy persze más, azt hittem full pug volt.

(#89003) atee válasza Tigerclaw (#88998) üzenetére


atee
őstag

Golemaggon pl. ilyen kiahalást nem tapasztalok. Igaz a sorban állás már ritka és nem kell órákat várni.
Medium szokott lenni délelőtt hétköznap. Délutánra már high majd estére full.
Magyar guildet keresek ugyan itt horda oldalon! lvl 35 shaman. Nem leszek már soha úgy rápörögve mint 14-15 éve, de szívesen eljutnék újra a nagy raidekre szép lassan!

D-day 2002-01-04 01:54

(#89004) Janusz001


Janusz001
őstag

Mirage Pve -n én pl. délután már hagyom a francba a questelést, minden mobra 3 ember, szerencsére én este 8 -kor eldőlök, aztán hajnali 3-4 kor meg élvezem a sima küldizést.

(#89005) tPedro_ válasza TBT (#88984) üzenetére


tPedro_
őstag

Tényleg gyengébb lett, látom kiadták egy külsős cégnek.

Mondjuk az nem értem, miért nem tudtak ide minden terméket feltölteni.

Szerk: Az Amazon ma feladta a csomagot. :C

[ Szerkesztve ]

(#89006) TBT válasza tPedro_ (#89005) üzenetére


TBT
addikt

Ezzel csak az a gond, hogy többé már nem lesznek Blizzard exkluzív cuccok (könyvek, poszterek, szobrok, bögrék). Egy Jaina szoborral megleptem volna magam Karácsonykor (addigra össze is jött volna az ára - gyűjtögetés ON), de így már abból sem lesz semmi...

A gyűjtői változathoz gratula! Nekem ez lesz az első WoW CE, amiből kimaradok. :(
Lehet égi jel, hogy már másabb irányba kellene mennem, a Blizzardot és a cuccait meg hagyni veszni a feledés homályába (ahogy mostanság sokan is teszik)...

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89007) tPedro_ válasza TBT (#89006) üzenetére


tPedro_
őstag

A Jaina szobrot azért furcsálom, mert az Illidan meg a Sylvanas fent vannak.
Nem hinném, hogy végleges a kínálat.

Neked ezek szerint még nem adta fel az Amazon? Mikor rendelted?

(#89008) TBT válasza tPedro_ (#89007) üzenetére


TBT
addikt

Május 16. 16:12-kor. :)

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89009) tPedro_ válasza TBT (#89008) üzenetére


tPedro_
őstag

Én már május 14. Lehet, hogy sorban mennek. Drukkolok.

(#89010) TBT


TBT
addikt

Gratulálok a Blizzardnak, hogy így elszarta a Gear Store-t...

EU Shopból rendeltem, akkor 14 euró volt a szállítás. Amerikából 50 dollár. A "szép, új" shopban pedig potom 119 euró a szállítás. Mindegyik rendelésem szoborra vonatkozott.
GG Blizzard

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89011) Micsurin válasza TBT (#89010) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az megvan, hogy 4db alufelnit szállítottak haveromnak ennyiért UK-ból? Ezek mégis mire fel kérik el azt a 120 jurót szállítás címszó alatt, külön repülőn jön fegyveres örökkel extrém törékeny vegyi anyagként? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#89012) TBT válasza Micsurin (#89011) üzenetére


TBT
addikt

2018 végi rendelésem az EU Shopból (US Shopból korábban rendeltem Sylvanas szobrot):

Erre már tényleg nem tudok mit mondani...

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89013) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Mennyi lehet a Flask of Supreme Power craft költsége ha van anyag hozzá?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#89014) DjDanee87 válasza Tigerclaw (#89013) üzenetére


DjDanee87
addikt

Erre nincs egyszerű válasz. Szerver és napszak függő. Csak akkor tudod meg ha bemész az AHba és megnézed. Lehet 2 óra múlva megint más lesz az eredmény.

(#89015) lakisoft válasza Eugene Roe (#89001) üzenetére


lakisoft
veterán

Hoppá. Ennyire komoly a helyzet? :Y

(#89016) Eugene Roe válasza lakisoft (#89015) üzenetére


Eugene Roe
őstag

;]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#89017) lakisoft válasza Eugene Roe (#89016) üzenetére


lakisoft
veterán

Alakul. :Y

(#89018) Plata válasza lakisoft (#89017) üzenetére


Plata
félisten

Azt mondják olyan sokan törölték az accountjukat hogy a rendszer most már megtagadja a törlést.
Állítólag európai játékosok elkezdték feljelenteni őket.Mert szembe megy az európai törvényekkel,vagy mi a rosseb.
Cseten olvastam szóval lehet csak pletyka.

(#89019) Eugene Roe válasza Plata (#89018) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Meg is érdemlik, kár hogy még szeretnék warcraft III hd-zni, aztán lehet, hogy most már inkább mégsem :) ilyen időket élünk.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#89020) whitezo88 válasza Eugene Roe (#89016) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Minden nap uj szervilizmus: tegnap volt post hogy elkezdte tobb ember felvenni a freehongkong battletaget. Mara mar violationnak minosul a nev es nem engedi.

[ Szerkesztve ]

(#89021) Plata válasza Eugene Roe (#89019) üzenetére


Plata
félisten

Ha igaz amit írogatnak,akkor állítólag a Blizzard dolgozói is tüntettek a Thrall szobornál.

(#89022) TBT válasza Eugene Roe (#89019) üzenetére


TBT
addikt

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89023) Eugene Roe válasza TBT (#89022) üzenetére


Eugene Roe
őstag

;] Nekem mondjuk korábban is ki volt velük a **** de volt egy-két játékuk, ami tetszik (van is). De erre most mit lehet mondani? És én még nem is vettem 60 ezerért szobrocskát tőlük (no offense). Gondolom Ti sem ezt támogatandó vettétek, de mégis csak ezekhez kerül a végén a lovetta.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#89024) Csokishurka válasza Eugene Roe (#89023) üzenetére


Csokishurka
őstag

Bocsánat de nagyon nem vagyok képbe, valaki röviden össze tudná foglalni mi ez a freehongkong meg ilyenek?
Köszönöm előre is!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#89025) Eugene Roe válasza Csokishurka (#89024) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Az egyik versenyen a kommentátorok beszéltek egy játékossal, aki röviden kiállt a hongkongiak mellett. Nem perceken át, csak 1-2 mondat.

Blizz másnap bannolta a játékost, és kirúgta a két kommentátort, akik nem is tudták, hogy ezt fogja mondani.

Ezt követően jöttek a mémek, bunkó blizz, majd az előfizu lemondások, és önkéntes account törlések.

A probléma: kínában komoly cenzúra van hongkonggal kapcsolatban, 1 milliárd ember úgy tudja, hogy sorosista az egész város.

Igen ám, de az e-sportok nem voltak cenzúrázva alatt, és élőben átment a protest milliónyi kínai tizenévesnek, akik fél éve csak a véresszájú liberális sorosistákról tudtak.

Jövőben már nem online fog menni gondolom egyik e-sport közvetítés sem ;]

Szumma: blizz befeküdt a diktatúrának a kínai piacért cserébe

Ui.: Aki nem tudná, Kína éppen próbálja hongkong félszabad státuszát megnyirbálni (saját bíróság) de ez nem tetszik a lakosoknak, és ezért tüntetnek elég intenzíven már 2-3 hónapja. A hazai lakáj-média kínai párti Viktorral, ezért náluk nem fér be a híradókba, ahogyan a török párti kurd elnyomás sem (illetve a tegnap indult háború).

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#89026) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Classic: van valami lista, melyik classnak (specnek) mi a prio statoknál? crit, hit, dmg ilyenek.

(#89027) Plata


Plata
félisten

Úgy látszik hogy mindenféle instában megéri zsebeléssel hülyéskedni.

Míg a többiek a küdiket vették fel én zsebeltem,erre jött egy ilyen játék.

(#89028) Tigerclaw válasza whitezo88 (#89026) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Vannak guide-ok minden class-talent kombóra, amiben minden megvan, statprio, talentek, BiS itemek, stb.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#89029) lakisoft válasza Plata (#89027) üzenetére


lakisoft
veterán

OMG :D.

(#89030) whitezo88 válasza Tigerclaw (#89028) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ha talaltam volna jot nem kerdeznem. Amiket talalok gear bis neha az is okorseget ir. Warlock erdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#89031) Plata válasza lakisoft (#89029) üzenetére


Plata
félisten

Na bakker,lehet érdemes lett volna elpasszolni.
Megnéztem wowheaden ezt az itemet,azt írja 1.4% eséllyel esik utgarde pinnacle-ben zsebeléssel.
Nekem meg az első gyökérből ki esett.
Ah-ban 1 darab van csak az 33k aranyért.

(#89032) lakisoft válasza Plata (#89031) üzenetére


lakisoft
veterán

hoppá :_) ;]

(#89033) Tigerclaw válasza whitezo88 (#89030) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

[link] vagy [link] de lehet hogy léteznek privát szerveres csókák guide-jai is, akik jobban kitesztelték a dolgokat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#89034) Plata válasza lakisoft (#89032) üzenetére


Plata
félisten

Két insta közt érdekes dolgokat hallottam cseten,állítólag a következő kieg megint Lich king-es lesz,jönnek az allied race Dk-k. :F
Panda,dark iron törp és a többi faj is megkapja a Dk-t.

(#89035) PeL válasza Plata (#89027) üzenetére


PeL
addikt

1M Gold... Nem is te lennél ha nem lennél ebben a játékban is milliomos :DDD

(#89036) Plata válasza PeL (#89035) üzenetére


Plata
félisten

Vicces,de ez a pénz még a légiós pénzem maradéka.
Légióban a class hall küldik annyi pénzt hoztak napi pár perc játékkal hogy simán tudtam venni több hónap előfizetést belőle.
No meg szerettem wq-zni és invázióra járni,légióban sok pénz jött ezekből.
Volt kb 12 nagy karim légióban,a class hall küldikkel lazán kerestek nekem pénzt.
Némelyiknek ki sem kellett jönni class hallból mert ott is tudott szerezni class hall resources-t.Bár greater invázióra mindegyikkel eljártam,mert mókás volt.
De a warlockom volt a legsikeresebb,ő 6k aranyat is szerzett egy küldivel.Na és pont a warlock is tudott a class hallból ingyen szerezni class hall resources-t,bár vele nem volt gondom,mert affli warlock volt és az eszement op volt légióban.Vele szívesen jártam wq-zni,fél kézzel le kezelt akármit. :D

(#89037) Csokishurka válasza Eugene Roe (#89025) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi a leírást! Érdekes és egyben elszomorító, hogy a blizz enged ilyennek. De hát pénz az pénz...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#89038) lakisoft válasza PeL (#89035) üzenetére


lakisoft
veterán

Ha annyit horgásznál mint ő te is az lennél :D.

(#89039) Csokishurka válasza PeL (#89035) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem olyan sok az hidd el, ha jól nyomod 1-2 hónap alatt könnyedén össze lehet szedni.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#89040) lakisoft válasza Csokishurka (#89039) üzenetére


lakisoft
veterán

1 karakteres játokosoknak azért kicsit nehezebb a dolguk de úgy is meg lehet csinálni. :R

(#89041) Csokishurka válasza lakisoft (#89040) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hááát igen, jogos, ebbe nem gondoltam bele. Nehezebb lenne de nem lehetetlen.
Potik mindig kellennek.
Apropó, ha most húzok egy alkemit, az utolsó legmagasabb szintű potikhoz és flaskekhez is kell repu hogy 3 csillagos proccolósra ki tudjam maxolni?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#89042) lakisoft válasza Csokishurka (#89041) üzenetére


lakisoft
veterán

Írja azt minden receptnél. Sajnos a 3-asokhoz már repu is kell úgy emlékszem. :R

(#89043) PeL


PeL
addikt

Shaman karaktert húzok épp (új vagyok eredetin), 27-es vagyok. Mitől erősebbek resto specben a támadó spellek mint elementalon? :D Majdnem 2x annyit sebez minden. Mióta van ez így?

Tegnap jött egy kis hotfix, végre kijavították hogy ne kerregtesse a HDD-t a játék minden küldi leadásnál.

[ Szerkesztve ]

(#89044) Plata válasza PeL (#89043) üzenetére


Plata
félisten

Sosem figyeltem hogy mennyit sebez a resto sámlim,igazából instában húzom,mivel resto sámli gyorsan behívja random dungi.
De remélem a cirkuszba elmentél az 1 órás xp buffért?
Ha felülsz a vonatra kapsz egy buffot,ami 10%-al több xp-t ad.
És ha csinálod a cirkuszos küldiket kaphatsz sapit is ami szintén 10% xp-t ad.
Bár iszonyú randán néz ki.

(#89045) PeL válasza Plata (#89044) üzenetére


PeL
addikt

XP növelés annyira nem érdekel, soloban a war mode sincs bekapcsolva, amúgy se szeretem ha nagy szintűek ölögetnek. Egyelőre élvezem a karihúzást, majd altot már lehet heirloomokkal fogok húzni ha majd egyszer meg tudom őket venni.

(#89046) Plata válasza PeL (#89045) üzenetére


Plata
félisten

Sámli nekem is ráér,72-es a dark iron törpe sámlim.
Két hét múlva lesz BC timewalking,arra akarom felszintezni a void elf warlockomat.
Most 52-es,két hét alatt az a 19 szint meglesz csak.

(#89047) TBT


TBT
addikt

Van Isten!
Your Amazon.co.uk order of "World Of Warcraft 15th..." has been dispatched

Előreláthatólag szerdán már meg is érkezik. Can't wait! :C

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89048) grizlisandor válasza Eugene Roe (#89025) üzenetére


grizlisandor
addikt

Blizzard közlemény(katt)

(#89047) TBT:
Ezaz. :B

(#89049) Eugene Roe válasza grizlisandor (#89048) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Véleményem szerint egy demokráciában a szabadság nem lehet tabu téma. Nem érdekel az apróbetűs rész :))

Eddig sem jogilag támadták a döntésüket, illetve ugyanezt a postot kiadhatták volna a ban előtt 5 perccel is. Ehelyett napoknak kellett elmúlnia.

Egy magyarnak '48 és '56 után szerintem ezt nem kellene magyarázni.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#89050) Eugene Roe válasza grizlisandor (#89048) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Király, hogy csökkent a büntetés, csak szomorú, hogy ehhez ilyen nyomásgyakorlás kellett... remélem számotokra elfogadhatóbb a viselkedésük, mint számomra. Legalább a boycott működött! :)

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.