Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) szilchi


szilchi
őstag

Elsősorban a tartalom érdekel,a story.Azóta warcraftozok,mióta 94-ben kijött az első rész.Ezért is érdekel Naxx,meg majd Icecrown citadell.Meg majd el akarok jutni BT-be meg majd SWP is.Meg ezért is nem lesz soha DK-m. :) .PVP nem az én esetem,rugóval nem is voltam sokat BG-be meg ezért is vagyok PVE szerveren (Shadowsong).A talent buildemet wow-eu fórumról néztem ki,ott erre azt mondták nagyon jó combat rouge-nak.És persze hogy ezekre az instákba eljussak,kell a jó gear is.Nem statisztának készülök oda menni :DDD .Meg azért akarok most sokat HC-ba menni meg most jó geart szerezni,mert alig egy hét múlva indul újra a meló és akkor megint csak 2-3 órám lesz naponta játszani.Abba még belefér egy HC insta de egy 10 fős már nem,az majd mindig hétvégére marad.Meg annyira én se vagyok már hardcore játékos,hogy mindig a gép elött lógjak insta helyre várva.Az altokat meg azért húzom,mert a folyamatos várakozás nem az én esetem.Inkább csinálok valami mást.Ma is jó 1 órát vártam daily HC group-ra és a sokadik gear?DPS? whisp után meguntam és mentem hunterral fejlődni.Meg szoktam csinálni,ha van rá lehetőségem,a daily instákat meg a többi daily questet repuért meg pénzért.Gyűjtöm az LW-s matikat,néha farmolásra is ráveszem magam.De hogy 430-ról 440-re lépjek ahhoz Arctic fur kell,az meg nem farmolható mivel random és k... ritka drop.Van 3 db,de kellene 10 db.Azért gyűjtöm most a goldot.AH-ba szokott lenni 70 és 120 gold között.Meg persze az epic recikhez is kelleneka drága cuccok majd,ahhoz megink kell pénz.Ezért veszekmindig olcsón borean leathert és csinálok belőle heavy-t.Azokból csinálok majd kék cuccokat és eladom.Bár lehet ha Disenchantoltatnám(mijjen szép kifejezés),lehet jobban járnék :F.Majd meglátom.Néztem BS cuccokat AH-ba,de azok olyan 1000 gold körül vannak,ami nekem most még nagyon sok.Guild annyira nem fontos nekem,főleg ha annélkül is eljutok a endgame instákba.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21102) Cathfaern válasza szilchi (#21101) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Guild annyira nem fontos nekem,főleg ha annélkül is eljutok a endgame instákba."
Már nem azért, de nem épp onnan indultunk, hogy nem jutsz el? :P

(#21103) MCGaiwer válasza Wolverine (#21094) üzenetére


MCGaiwer
addikt

target dumyn nézd meg 5 percig. az lehet hogy mobozás közben 1000+, de nem biztos hogy hosszabb idő után is 1000 lesz. dps meterek ugy mérik hogy dmg osztva "last action+5sec" vagy combat leave. szal ha rácritelsz 2x10kt egy mobra 3 sec alatt és az meghal akkor ott 6500 dpst fog irni neked, de ha ezután mondjuk 100at ütögetsz secenként még 5 secig akkor "csak" 2562 lesz a dpsed. (last action a combat log alapján nézik, szal ha van vmi dotod, bleed vagy akármi ami sebzi a mobot akkor csak annak lejárta után +5sec amig megállítja a timert) combat leavenél egyből megáll a timer.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21104) szilchi válasza Cathfaern (#21102) üzenetére


szilchi
őstag

De :) ...de azért is eljutok ezekre a helyekre,csak idő és pénz kérdése.De ha már itt tartunk,sokan "fikázzák" pl. az LW-s epic cuccokat+kék droppokat lvl 80-ra,mivel gyk. egyik se ad hit ratinget csak AP-t meg crit-et.Az LW-scuccoknál igaz,a droppokat még annyira nem néztemDe sokan írták,meg szvsz is,combat rugónak inkább hit kell mint crit.Meg a tokenes epicec közül is 5-ből 2 ad +hit-et(ha jól néztem).Persze gemekkel lehet ezen javítani.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21105) steveetm


steveetm
őstag

Na fasza, gyártom a szokásos napi adagomat, 100 chestet beállítom, creater all /afl. Visszaérek, és 956darab Cobalt Skeleton Key vigyorog rám a táskából. Missclick ftw^^
2 GM nem akarta visszaadni, mert hogy nem. A 3. épp visszaadta volna, erre rászólt a főnöke(konkrétan ezt írta, így), hogy nem adhatja vissza, ha már korábban azt mondták, hogy nem. Mi ebből a tanulság? Soha ne vedd ki az összes cobaltot egyszerre a postaládából^^
Üdv.: steveetm

(#21106) whitezo88


whitezo88
nagyúr

próbálgattuk ANes achikat, hát nem semmik. Kir'thik: próbáltuk hogy felmegy a healer oldalra, és healahro miatt szép körbe felmennek hozzá az addok, majd leugrik és ezalatt nuke a boss, de a rangedek lelőtték, nem volt los pont (pedig a GM aki velünk volt úgy tudja így kell, így is mesélték...), aztán próbáltuk a shield wall + berongyolást de az se segített mert attól még ezerrel ment a web wrap meg spray, aztán próbáltuk egyenként behúzással, de a bossig se juttottunk el, wipe (disorient miatt).
Hadronox: sikerült elvileg de nem adta meg... vagy csak nem értettük hogy mi a titka...
főboss persze esélytelen is volt achisan.

aztán át OKba, itt csak a csajnál próbáltuk, de kicsit késett a tank a shield wallal, és 2x18kba belehalt :D ezt kb 3 sec alatt tolta a boss, egy másik warrit meg egy 42k-s valamivel küldött át a másvilágra. főboss meg 2:42 volt sajna.

(#21107) Viktor77


Viktor77
titán

Új év alkalmából éjféli kezdéssel bevertük a hordás bossokat. 2009-ben talán elsők voltunk. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21108) Kokkantas válasza Viktor77 (#21107) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ááá. úgy mentem volna én is... Igaz még csak 70es vagyok, az a baj.

(#21109) bobace válasza szilchi (#21088) üzenetére


bobace
őstag

Csak egy szót a dpsedhez. Nem értem miért 1300 körüli Hc-ban. Mi is kb. hasonló fejlettségű gearrel nyomjuk és 2k dps megvan Hc-ban a végén általában, bossokon 2,6k is megesik. Igaz más classok, csak nagyjából a lila-kék eloszlás hasonló illetve nem sokkal jobb. Jó a dps köröd, vagy nem értem? Bár gondolom ezeknek utánaolvastál.

Amúgy BÚÉK mindenkinek :D

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21110) r!ch!e


r!ch!e
csendes tag

BÚÉK mindenkinek! Jah és OG-be megnyilt az elsö őslénypark :) Itt

(#21111) MCGaiwer válasza whitezo88 (#21106) üzenetére


MCGaiwer
addikt

AN
1. bossnál egyszerübb ha 2 tankot használtok
egyik tankolja a bosst másik meg elkitolja a maradékot a bejáratig (elötte pulloljátok egyenként a 3 packot és csak a minibossokat hagyjátok életben)

2. boss: ha biztosra akartok menni akkor gyorsan kell pullolni még mielött felérne (erős heal kell majd az aoe poison miatt, meg durva aoe dps hogy ez ne tartson sokáig.)

OK
1. boss: el kell kiteolni a bosst a bejárathoz vagy a 2. boss hoz (elötte persze takarítsátok ki a trasht ;) )

3. boss: ha 2 warrival vagytok akkor felváltva disarmolják a bosst enrage alatt. (egy enrage alatt csak egyszer)

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21112) szilchi válasza bobace (#21109) üzenetére


szilchi
őstag

Hát lila nekem pl. még nincs,csak kék meg zöld trinkettek.Voltam más rugókkal is 80-as instába,pár boss erejéig SWP-be meg egyszer HC-be is.És egyik rugó sem tudott több dps-t nyomni hasonló gearben mint én :( .Ja és hasonló talent buildel.Most vagy mindannyian ilyen bénák vagyunk(ami könnyen lehet),vagy ez a klass már nem az ami régen volt.Nem tudom..Pedig swp-be volt az egyik rugónak Naxx-ból main hand fegyver,jópár lvl 80-as drop meg csak kék gear.Így csinált 17xx dps-t én meg 1660 körülit.Két kiló buffal a nyakunkon.A dps-em mindig ugyan az.Trash-en,ha stunnolható,cheap shot-ss-S&D-SS..-Evis.Ha stun resis akkor garrote és a többi.De csinálok olyat is,hogy feint-tricks of the trade-blade flurry-killing spree.Ezzel jó kis aoe dmg-ot nyomok.Boss-on meg garrote-4xSS-S&D-..aztán boss függő.Álltalában ss spam aztán evis.Ha vannak fázisok,akkor az utolsóba feint-AR-ütöm ahogy érem.Érdekes módon recount szerint trash-en sokszor én vagyok a legroszabb(lehet lassan váltok targetet,nemtom),viszont bosson 1-2 vagyok dmg-ba(dps-be persze nem..)

Boldog új évet mindenkinek

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21113) szilchi válasza szilchi (#21112) üzenetére


szilchi
őstag

Bár most veszem észre gyk. nincs is hit ratingem.Lehet ez is beleszámít a rossz dps-be?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21114) Bence717


Bence717
tag

Ha valaki irna egy lejárt GameCard számot nagyon megköszönném. :R

(#21115) !player! válasza kovsol (#21099) üzenetére


!player!
aktív tag

Nekem is Naxx25ből kell csak loot meg Sartharion de boomkin gear miatt járok le 10-es instákba.
Szóval ha ugy mondom jelenleg magamtól nem nagyon tudok sokat javítani a karakteremen, meg lett a 2k heal up tree-be, sons of hodir exalted, max a fishinget és az enchantingot tudnám szintezni, de ahoz meg elégég sok pénz kell és két napja nincs pl golden pearl AH-ba így nem tudom megcsinálni a rod-t

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21116) Cathfaern válasza szilchi (#21113) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Amíg el nem éred a hit capet, addig minden dps kasztnak a hitrating a legnyagobb dps növelő stat.

(#21117) szilchi válasza Cathfaern (#21116) üzenetére


szilchi
őstag

Akkor próbálok erre (is) gyúrni.Kaptam egy övet normál Oculusból,tettem bele egy +16 Hit r. gemet.De így is csak 35 :( .Az epic LW cuccok se adnak hit ratinget,a tokene epicekből meg 5-ből 2.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21118) Viktor77 válasza szilchi (#21117) üzenetére


Viktor77
titán

Neked rugóként komolyan 35hit-ed van?

Sztem ne csodálkozz a dps-eden, örülj ha eltalálsz valamit.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21119) SzlobiG válasza Viktor77 (#21118) üzenetére


SzlobiG
félisten

Még a 350 is kevés lenne neki.

Más: Csak nekem akad meg a bejelentkező képernyő? Amikor belogolnék a Succes-nél megáll és semmi.:(

(#21120) Viktor77 válasza SzlobiG (#21119) üzenetére


Viktor77
titán

Ebben a pillanatban léptem be, semmi gond.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21121) szilchi válasza Viktor77 (#21118) üzenetére


szilchi
őstag

Ha a legtöbb kék ruhák nem adnak hit ratinget akkor mit csináljak :F Most nézegettem egy rugót armoryn,akik szintén itt van a szerveren.BhioNeki jobb felszerelése van és jobb statok.De ugye sok cucc hc-ből van meg badge-ből lett véve.Ha én is bejutnék több hc-ba...a szokásos...

u.i:Most szereztem pár jobb kék cuccot UP normálból,AP 2550->2667,hit r. 35->68.Szal dolgozok rajta.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21122) SzlobiG válasza Viktor77 (#21120) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor nemtudom mi a szarért nem lép be. :W

(#21123) Viktor77 válasza szilchi (#21121) üzenetére


Viktor77
titán

Cipőre mehet Icewalker enchant (12hit+12crit), nem drága.

Meg járj sokat heroic Nexusba, ott esik hit-es trinket, elég nagy százalékkal, ráadásul az egyik legkönnyebb insta.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21124) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Mit tudok ilyenkor tenni? Ha így hagyom 10perc múlva is még ezt írja nem lép be. :W Nyomtam repairt semmi problémát nem talált, kikapcsoltam a tűzfalat úgyse megy tovább.

(#21125) szilchi válasza Viktor77 (#21123) üzenetére


szilchi
őstag

Most assault van rajta (+24 AP),akkor azt cseréljem le inkább?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21126) !player! válasza SzlobiG (#21124) üzenetére


!player!
aktív tag

Ha canceleled nem jön be a realm list, nekem asszem beszokott.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21127) Viktor77 válasza szilchi (#21125) üzenetére


Viktor77
titán

Persze.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21128) SzlobiG válasza !player! (#21126) üzenetére


SzlobiG
félisten

Megoldódott, modem restart által.:U

[ Szerkesztve ]

(#21129) fordfairlane válasza Cathfaern (#21116) üzenetére


fordfairlane
veterán

Mennyi ez a hit cap?

x gon' give it to ya

(#21130) SzlobiG válasza fordfairlane (#21129) üzenetére


SzlobiG
félisten

(#21131) fordfairlane válasza SzlobiG (#21130) üzenetére


fordfairlane
veterán

Köszi. Ezek szerint dual wield esetében érdemes 918-ig csak a hit ratinget tuningolni crit helyett?

x gon' give it to ya

(#21132) SzlobiG válasza fordfairlane (#21131) üzenetére


SzlobiG
félisten

Annyi azért nem kell, meg szvsz összeszehetetlen...rugónak szerintem olyan 500 környékén elég, de nem értek rugóhoz.:)

(#21133) fordfairlane válasza SzlobiG (#21132) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én spec fury warrira lennék kíváncsi. Jelen pillanatban alacsony a hit ratingem, és emiatt armson több damaget csinál, egy darab kétkezessel, mint fury + titan grip.

x gon' give it to ya

(#21134) SzlobiG válasza fordfairlane (#21133) üzenetére


SzlobiG
félisten

Furyhoz 360 elég kb. Arms PVE-re felejtő...tg sokkal több dmg.

(#21135) fordfairlane válasza SzlobiG (#21134) üzenetére


fordfairlane
veterán

PVP szetten nincs hit rating, és emiatt jelenleg arms jobb. Egyszerűen nagyobb a damage.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#21136) steveetm válasza fordfairlane (#21135) üzenetére


steveetm
őstag

Nem igazán értem az összefüggést, és minek is lenne pvp seten hit rating?
Jóvan értek mindent mégis.

Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#21137) SzlobiG válasza fordfairlane (#21135) üzenetére


SzlobiG
félisten

PVP szetten nem is kell. Azt mondjuk nem írtad, hogy PVP-zel oda Arms jobb mint fury. Pve-re viszont fury megfelelő hittel.

(#21138) fordfairlane válasza SzlobiG (#21137) üzenetére


fordfairlane
veterán

Azt mondjuk nem írtad, hogy PVP-zel...

Nem, instancera gondoltam, jelenleg dd-ként szoktam lemenni, és mivel pvp szet van csak +crit-tel, ezért instanceba is arms talenttel lehet jobb damage-t csinálni, ezt tapasztaltam. De akkor majd gyűjtöm szorgalmasan a PVE dd cuccokat, és újra kipróbálom a fury talent + 2 *kétkezes felállást, ha a hit rating elfogadható szintre nőtt. A 300-360 nem tűnik vészesnek.

x gon' give it to ya

(#21139) whitezo88


whitezo88
nagyúr

egy kérdés a 3 perces Skadi achihoz: végigrohantunk a trashen, mire odaértünk pont jött az első dárdás csapat így élből lett 3. majd vártunk még 4et, így lett+2, és máris lőttük le. 45 sec volt a bosskill, de nem lett meg, sőt 4 perc lett. pedig összes dárdát fevettük és azonnal lőttünk. nem értem..

(#21140) szilchi


szilchi
őstag

Ezt Prison Warden's Shotgun érdemes lenne lecserélni erre Lillehoff's Winged Blades ?Megvan hozzá a 15 badgem.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21141) Haart válasza szilchi (#21140) üzenetére


Haart
addikt

Személy szerint ha sok critre számítasz akkor azok kicsik lesznek, mert kicsit a max damage, pala esetében tuti szar lenne, de huntinál pasz.

(#21142) DebilEvil válasza whitezo88 (#21139) üzenetére


DebilEvil
tag

Legegyszerubb ugy ha osszeszeditek a 6 dardat, kimentek, resetel az event. Utanna pedig a 6 dardaval visszamentek.

(#21143) whitezo88 válasza DebilEvil (#21142) üzenetére


whitezo88
nagyúr

lol, ty :) meglessük majd így holnap

(#21144) szilchi válasza Haart (#21141) üzenetére


szilchi
őstag

Eee....he? :D Bocs,de ezt most valahogy nem vágom.
De ha már szóba hoztad a critet:Sikerült javítanom az AP-n meg egykicsit a hit ratingen.De fel kellett ezért áldoznom 3-4% crit esélyt(21.xx%-ról 18.36-ra).A legelső amit észrevettem,hogy változtatás előtt heroicban+normálban 13xx dps-t hoztam.Több AP+hit de kevesebb crit-nél meg nem jutottam 1200 fölé,de inkább 1100 volt.Hmm....

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21145) SimS válasza szilchi (#21140) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Nagyon nem figyeltem, de azt hiszem combat rog-ot játszol (ami jelenleg eléggé ,,broken" dps szempontjából összevetve egy mutilate-el :( . Számolj picit, a puska 68AP, a throw meg 75 + a crit. amíg nem vagy hitcapped addig mindegy valójában, de inkább a throw, rognak az illik :U

Ez kell neked.

mod: #21141: pala meg a ranged, jó vicc - emiatt a buta ranged miatt nem érhetünk el palák egy achivementet :/

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#21146) Viktor77 válasza SimS (#21145) üzenetére


Viktor77
titán

Ha az Epic-re gondolsz, akkor nem igaz. [link] Több 213-as ilevel-ű libram is van a ranged slotba.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21147) steveetm válasza szilchi (#21144) üzenetére


steveetm
őstag

Ez azért lehet, mert a veled egyszintű, vagy kisebb moboknál nem segít annyit a hit rating, mert eleve eltalálod őket. De mikor boss +3 szint, ott már hajadra kenheted a +3 crited, ha el se találod.
Üdv.: steveetm

(#21148) SimS válasza Viktor77 (#21146) üzenetére


SimS
senior tag

Akkor csupán nekem nem volt túl nyilvánvaló (:B) h ,,ranged" az egyenlő libram-mal palának, shamannak totem, dk sigil stb. Szerintem akkor is bután van fogalmazva, noha a ,,helye" az ott van... akkor megyek veszek egy úgy Libramot, hogy meglegyen ez az achivement is ;)

A lényegen nem változtat, pala nem tudja se a throw-ot se a gun-t, ami fentebb szerepelt ;]

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#21149) Viktor77 válasza SimS (#21148) üzenetére


Viktor77
titán

Nincs az rosszul fogalmazva. Az achievement is slot-ot ír, és a felsorolásban is ranged slot van (nem weapon). Más kérdés, hogy mi nem ranged cuccot teszünk bele, de attól még ranged slot a neve.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21150) szilchi válasza SimS (#21145) üzenetére


szilchi
őstag

Igen,combat rouge.És az a broken enyhe kifejezés erre :( ... :) .A rating buster aszongya nekem,hogy +270 health,+7 AP,+0.48 crit.Vagyis elméletileg jobb,de nem annyira (szvsz),hogy azt a 15 badge-et erre költsem.Inkább még gyüjtök ruhához vagy fegyverhez.Mondjuk ez se lenne rossz: Pride

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.