Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) sasa311 válasza steveetm (#3992) üzenetére


sasa311
veterán

Hát arról volt szó, hogy "tankképesebbé" teszik a paladint is, mert jelenleg 1 kaszt van, ami high-end szinten alkalmas tankolásra olyan bosson, ami fearel, az a warrior.
De ne is szaladjunk ennyire előre, már Karában is ott figyel Nightbane, aki 45 secenként fearel. Vagyis ha 3 perc a CD a fearwardon minimum 3, de inkább 4 pap kéne ahoz, hogy egy maci vagy egy pala betankolja.
Hyjalba meg Arcsi papa 30 secenként, akkor oda meg 6 pap legyen a raidbe (ugye shadowformba nem lehet kaszoltni se)? Há' köszönjük szépen. Inkább maradt volna úgy, ahogy eddig volt, csak kapta volna meg a gányelf oszt' annyi. A hordások is örülnének, meg PVE-ben használható skill maradt volna.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4002) sasa311 válasza Arnold2 (#3999) üzenetére


sasa311
veterán

suppression helyett fullos fel conc.
A többi fain, kaszter ellen felhunter, melee ellen void.

Lvl 43on tökmind1, mindeki easy mode.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4003) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nah amrs talentel végeztem most elkezdtem furynál a crueltyt utána mit nyomassak?:)

Kari.

(#4004) szepi79 válasza Arnold2 (#3999) üzenetére


szepi79
őstag

43on PVPs lock: rakd ki a soul linket. kb ennyi. fejlődni szarabbul fogsz vele, mint afflival, de pvpben kicsit jobb esélyed lesz a twink rugók meg warik ellen.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4005) dany27


dany27
őstag

hali

én most kaptam kedvet a WOWhoz még sosem gameltem vele megvan a sima is és hozzá felraktam a BCt patchelném fel szépen sorba az alap 2.0.0 és ezt szerettem volna 2.0.3ra de nem megy itt a hibáról egy kép:

(#4006) szepi79 válasza dany27 (#4005) üzenetére


szepi79
őstag

mert az amerikai patchet akartad felrakni hozzá. gondolom magadtól "ügyesbe" valahonnan lekaptad a patchet, ahelyett, hogy hagytad volna blizz downloadernek, hogy letöltse magától, ami kell neki.

én azt javaslom, pláne, ha még sose toltad a wowot, hogy had frissitse a blizz magától, meg amúgy is hülyeség felrakni a 2.0.akármit, mikor már 2.2.akárminél járunk.

ha meg nem eredeti, hanem tört szerver, akkor bezony kolléga igy jártál :D

másik jótanács: a képeket ne közvetlenül linkeld be.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4007) dany27 válasza szepi79 (#4006) üzenetére


dany27
őstag

de úgy tudtam h sorendbe kell felnyomni....
az nem baj ha nem bóti a wow(ez csak halkan jegyzem meg)
van egy serója havernak hozá...
A blizz ezt mondja: There is no patch file to apply

[ Szerkesztve ]

(#4008) Wolverine válasza dany27 (#4007) üzenetére


Wolverine
félisten

Rossz a patch. Az enUS helyett enGB kell az európai játékokhoz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4009) dany27 válasza Wolverine (#4008) üzenetére


dany27
őstag

ott azt írták ez megy.... :Y :F

(#4010) Wolverine válasza dany27 (#4009) üzenetére


Wolverine
félisten

A topicban egyébként nem foglalkozunk tört szerverekkel - sőt, rövid úton kiutáljuk a törtösöket. Ezt is vedd figyelembe.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4011) Wolverine


Wolverine
félisten

Altok húzásához: TourGuide (még nincs feltöltve, de nagyon ígéretes - és tekkub írja! :D )

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4012) steveetm válasza sasa311 (#4001) üzenetére


steveetm
őstag

De ez a paladin tankképességein semmit nem változtat, mert eddig is racial függő volt, akkor meg? De ha már erről van szó, akkor mér kellett a hordás paláknak tankképtelenebnek lennie mint allisnak? Most tök ugyanannyit tud mindkettő, így legalább fair^^
Üdv.: steveetm

(#4013) Polacheck válasza Wolverine (#4010) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nagyon rövid úton!

less qq more pewpew!

(#4014) sasa311 válasza steveetm (#4012) üzenetére


sasa311
veterán

Itt arról beszélek, hogy eddig a fearward egy olyan opció volt, hogy az übernub warrior, aki a stance-danceről azt hitte, hogy valami skót néptánc is be tudta takolni a fearelős bosst. Meg a pala / maci is.

Most a fearwardból lett egy PVP skill, ami PVE-re tök haszontalan a 3 perc CD miatt, és esély sem maradt ilyen boss tankolására warrioron kívül másnak.
Nálunk pl a server 2nd (ally) guildnek egy Paladin az MT-je. És rohadtul nem örül ennek.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4015) Collector19


Collector19
csendes tag

Sziasztok!

PVP tanácsot szeretnék kérni Tőletek, még új vagyok WoW-ban, van egy lvl60-as full shadow priestem. A mobokkal nincsen bajom, azokat úgy ahogy sikerrel slainelem, de PVP-ben állandóan kikapok. Tudom hogy gyakorolni kell 1000-el, de valahogy esélytelennek érzem az egészet.
Pl lvl 60-as assa rugó ellen 5-ből 4-szer elvert, és azt nem tudom elhinni, hogy a shadow pappal ez ennyire esélytelen. Tudom hogy velem van a hiba, csak azt nem tudom mi.
A probléma ott kezdődik, hogy nem látom a rugot, és persze stun egyből, és a shield ellenére fél hp oda van, mire tudok nyomni egy feart aggatni rá pain-t mind blastot és ha van rá idő egy mind flayt. Ez így okkés lenne, csak visszaér fél hpval, és ezután szinte azonnal halott vagyok.
Tudnátok segíteni, hogy esetleg mivel kezdjek pl egy rugó ellen, vagy mit csinálok rosszul? Más shadow priest tapasztalatait is szivesen olvasom bármiről.

Persze az is lehet, hogy nem vagyok tisztában azzal hogy ellenfelemnek mik a képességei, gyengéi, mivel ez a main karim?

(#4016) steveetm válasza sasa311 (#4014) üzenetére


steveetm
őstag

Igen, és én azt kérdezem, hogy ez az állapot miért volt jó, hogy hordában így(ezzel a logikával) eddig sem volt esélye a pala/maci tanknak?
A fearward pvp szempontból is nerfelve lett, 30sec cd-> 3perc cd, hordának meg buff pve-ben pvp-ben. Szóval legroszabb esetben tekinthetünk rá úgy hogy ally pve nerf. Viszont pvp buff az új stun miatt(Persze ally számára).
Üdv.: steveetm

(#4017) steveetm válasza Collector19 (#4015) üzenetére


steveetm
őstag

Először jó lenne tudni mien gearben vagy te meg a rugó, mert lehet hogy simán ennyi a megoldás.
Aztán swd-t akkor told mikor rajtad a pajzs, hogy az menjen le, aztán ha már full shadow akkor fear után vampiric touch, swp, ve, és elvileg mehet magadra megint pajzs és swd. pvp trinket persze nem árt ha befigyel, ha ezek közben procol egy blackout akkor kb nyertél is, mert mindblast és mindflayel befejezed.
Meg nem árt ha inner fire is rajtad van, de pajzsot simán csak cdre küldöd és elvileg ennyi.
Üdv.: steveetm

(#4018) sasa311 válasza steveetm (#4016) üzenetére


sasa311
veterán

Én úgy látom nem (akarod) megérteni.

Allynak volt nubwardja 1000 éve.
Horda sírt, hogy jajj kérünk mi is <--> alli vvisszasírt, hogy ott a tremor totem
BC kijön, ally kap tremor totemet, horda nem kap FW-t, horda megint sír
És most jutunk el oda, hogy blizzard meghalgatá a sírást, és mindeki kap... kár, hogy egy PVE szempontból (ugyanis azért ment a sírás csak) kb használhatatlanná tették a skillt!

Magyarul ami az allinak eddig jó volt, azt szétbaszták, ami a hordának eddig nem volt, ahelyett kaptak egy használhatatlan szart.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4019) steveetm válasza sasa311 (#4018) üzenetére


steveetm
őstag

ennyi, ezt értem én, és erről beszéltem eddig is:)
De azt hogy használhatatlan, picit erősnek érzem, az ally racialok meg fearwardban most sztem jobb pvpben, és ha már a horda whinet hozzuk fel annak okáért hogy elvették a fearwardot, és ez mekkora lolz nézd meg mit műveltek a palák 30% threat red érdekében az utóbbi 1-2 hétben a fórumokon. És meg is kapták, lehet inkább ddzni akarnak tankolás helyett?^^ Vhogy nagyon nem tudom sajnálni a palákat druidokat sámlikat priesteket ien szempontból, de palák druidok kiemelt helyen hagynak hidegen a 3 specjükkel, ahol mind3ban ők ott akarnak lenni a topban:)
Üdv.: steveetm

(#4020) dr faustus válasza Collector19 (#4015) üzenetére


dr faustus
senior tag

Szedd össze a 60-as szintű high warlord szettet, sok armor és HP bonusz van rajta, ami PVP-hez elengedhetetlen (nagyobb armorom volt, mint egy zöld leather szettes roguenak). Az én priestemnek megvolt a teljes, és nemigen volt ellene esélye a rogueoknak, max a warlockokkal gyűlt meg a bajom (azokkal kinek nem :) )
A trinket, ha nem cooldownon van, kiszed a cheapshotból, amiből azonnal tudsz fearelni. Lehetőség szerint a vampiric embrace legyen az első, amit ráraksz az ellenedre, hogy aztán onnantól minden shadow spell visszahealeljen téged. A többit leírtál előttem, shadow word pain, mind flay, shield, amit csak tudsz.
Ha undead priested van, mint nekem, akkor tudod még használni a devouring plague-t, amíg ez healel téged, addig nem igen tud leverni. Úgy tapasztalom, hogy 70-es szinten a shadow priest már nem annyire hatékony pvp-ben, sokkal jobb egy mage vagy egy warlock.

[ Szerkesztve ]

Warning: Explicit Content

(#4021) steveetm válasza dr faustus (#4020) üzenetére


steveetm
őstag

hát amióta megvan a priestem én maggel havi szinten "pvpzek" 1-2-t talán:)
Üdv.: steveetm

(#4022) sasa311 válasza steveetm (#4019) üzenetére


sasa311
veterán

A fearward miatt sose PVP-ben ment a whine, hanem PVE-ben, hogy mekkora OP meg skilless, mert nem kell stance dancelni (létezik egyáltaán olyan warrior aki nem tud? :W )

A hibrid kasztokban egyetértünk.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4023) dr faustus válasza steveetm (#4021) üzenetére


dr faustus
senior tag

Mióta huntert húzok, minden más gyengének tűnik. Easy mode PvP. ;)

Warning: Explicit Content

(#4024) dilipok válasza sasa311 (#4022) üzenetére


dilipok
veterán

Ismét láma kérdés: nincs warriorom. Mit értettek stance dance alatt? gondolom hogy váltogatni a stanceket, de ez így semlegesít bizonyos dolgokat?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#4025) Nevar válasza sasa311 (#4022) üzenetére


Nevar
aktív tag

PvPben is ment a whine, mivel meccseket dönthet el, hogy van-e vagy nincs. Persze meg lehet nyerni nélküle is, de sokkal könnyebb fear warddal. PvE-ben megoldható a dolog stance-dance-szel (max ezeket a bossokat nem tankolja be a pala meg a macitank), de arena-ban, mikor pl olyan team ellen mész, ahol van pl warrior, lock, spriest kb ki se jössz fearből (mire immunis leszel, addigra vki nagy eséllyel meghal) Sok top team rerollolt is allyra fearward miatt (nameg escape artist is marhajó a warriornak/rugónak).

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#4026) LucifeI2 válasza sasa311 (#4022) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ebben tévedsz mert 2v2,3v3-ban a Fearward, vagyis inkább a törbe pap a faji képességei miatt a legjobb pap és sokan a top csapatokba akinek más priestje volt rerollolt törpe papra, hogy sikeresebb legyen pvpben. Mirror setupnál pl. pap,rugó 2v2-be, ha valamelyik csapatnál dwarf a pap az már egy hatalmas előnnyel indul.

(#4027) Nevar válasza dilipok (#4024) üzenetére


Nevar
aktív tag

Vannak olyan skillek amiket egy bossfight alatt el kell nyomnia a warriornak amik nem a Defensive Stance-ban találhatók (pl mocking blow, berserker rage). Ilyenkor stanceokat kell váltogatnia, ez a stance-dance.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#4028) LucifeI2 válasza steveetm (#4017) üzenetére


LucifeI2
őstag

60on nincs swd. :P

(#4029) ciao


ciao
senior tag

nagyon nem értem ezt a fear ward sírást, eddíg ugye volt a törpe esetleg draenei papnak fear wardja, most lesz az összesnek!!! 25 raidben van 2 estleg 3 nem shadow pap, ha akkor baj a ward hiánya akkor a shadow kijön shadow formból és ő is tudja buffolni a tankot csak meg kell beszélni a rotation sorrendet, 3 AKÁRMILYEN fajú pappal majdnem ugyanott vagyunk mint régen 1 törpe pappal, csak meg kell tanulni a papoknak összedolgozni, a 10 fősek meg mennek simán fear ward nélkül is

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#4030) dr faustus válasza ciao (#4029) üzenetére


dr faustus
senior tag

A pap az egyetlen olyan kaszt, amelynél a különféle fajoknál volt más-más képesség, amit csak az adott faj papja ismert (tehát nem sima racial). Ilyen a devouring plague, a starshards, a fearward, desperate prayer, hex of weakness, stb .... Csak a fearwardot kapja meg minden pap, vagy esetleg várható más spellnél is ilyen?

[ Szerkesztve ]

Warning: Explicit Content

(#4031) ciao válasza dr faustus (#4030) üzenetére


ciao
senior tag

nem tudok ról ahogy más papi raciált akarnának általánosítani, de hogy jön ez most ide?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#4032) dr faustus válasza ciao (#4031) üzenetére


dr faustus
senior tag

Csak megkérdeztem. Erről sem tudtam, hogy a fearwardot megkapja mindegyik.

[ Szerkesztve ]

Warning: Explicit Content

(#4033) dr faustus válasza ciao (#4031) üzenetére


dr faustus
senior tag

2x

[ Szerkesztve ]

Warning: Explicit Content

(#4034) ciao válasza dr faustus (#4032) üzenetére


ciao
senior tag

igen megkapja csak nerfelt formában, és ezen megy a sírás

[ Szerkesztve ]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#4035) dr faustus válasza ciao (#4034) üzenetére


dr faustus
senior tag

Mondjuk megértem, kicsit hátrányba került a healerek közt a priest, a paladinok visznek mindent, és jópár általam ismert priest átment shadowra. Talán ezzel akarják kicsit "kiengesztelni" a holy priesteket.

Warning: Explicit Content

(#4036) steveetm válasza LucifeI2 (#4028) üzenetére


steveetm
őstag

hoppa^^
de pajzsot akkro is tolja cdre, az nem árt:)
Üdv.: steveetm

(#4037) szepi79 válasza dany27 (#4007) üzenetére


szepi79
őstag

az nem baj ha nem bóti a wow

de, az nagyon nagy baj. egyrészt a topik segitőkészsége a 0 alá süllyed, izzanak a /spit makrók, másrészt meg te is idiges leszel, meg kinézel minket, úri ficsúrokat, hogy képesek vagyunk pénzt kiadni valamire, amit el is lophatnánk. (kis túlzás persze, aki látta már a tört és a valódi szervert is, az tudja, hogy nagyon nem ugyanazt kapjuk a pénzünkért.) ja, meg szeretünk erkölcsi magaslatokról szónokolni lefelé :D

van egy serója havernak hozá...

akkor a havert kérdezd.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4038) szepi79 válasza Collector19 (#4015) üzenetére


szepi79
őstag

figy, a rugó eleve castergyilkos karakternek készült. pláne ha még assassination és/vagy sub-os. a cloth cuccok egyszerűen nem arra vannak kitalálva, hogy ambushhal nyisson felünk a szemét rugó disznaja (jelenlévők kivételek :D ) minden kasztnak megvan a mumusa, ez ilyen sajnos. persze gyakorolni lehet, és minél jobb leszel, annál több eséllyel versz meg olyat, aki nem profi a kasztjába, de ha egy rugó érti a dolgát és jól csinál mindent, akkor sajnos esélyed nem sok marad.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4039) japeen_hun


japeen_hun
tag

Hello!

Nem nagyon találtam semmi leírást erről: egyszerre 3 arena-teamben lehet játszani(tegyük fel aktívan). Mind a 3 csapat ratingjéből kap a karakter arenapontokat?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#4040) whitezo88 válasza szepi79 (#4038) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mikor szórakoztam PTRren MS Warriorral, jól szórakoztam hogy mennyire össze lehet csomagolni a rugókat, amiket lockként utálok, meg még pár classt pillanatok alatt :) a plate lefelezte a sebzését, csak kapargatott :) volt hogy egyszerre öltem meg egy palát meg rugót, bár sztem vagy nubok voltak vagy meglepődtek az ide-oda ugrálásomtól :DDD . magekkel, lockockal volt gond igazából ofc, szóval amik nem fizikálisan sebeztek. na meg a dagadtgalamb, rohadt nagy armor, sok hp, meg moonfire spam...

(#4041) szepi79 válasza japeen_hun (#4039) üzenetére


szepi79
őstag

úgy tudom, csak a legjobból kapod az aréna pontot.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4042) LucifeI2 válasza szepi79 (#4038) üzenetére


LucifeI2
őstag

60on a rugó Cloak of Shadow nélkül inkább ingyen frag, SP-nak. Főleg ha az a rugó nem UD.

(#4043) sasa311 válasza ciao (#4029) üzenetére


sasa311
veterán

3 holy pap egy raidbe.. hogyne :DDD Egyenlőre a spirit buff a legtápabb dolog, amit holy pap a raidnek tud adni ^_^ Mi inkább viszünk palát, sámlit és druidot ha megvan az opció.
Úgy meg fasza lesz a dmg, hogyha a shadowpapok ki-be ugrálnak shadowformból fearwardozgatni a tankot.

De jelenlegi: 30sec CD - 10 perc duration
Update: 3 perc CD - 3 perc duration
Vagyis egy bossnál ami optimálisan ~35 secenként fearel 6 pap tudja biztonságosan fenntartani majd a fearwardot a jelenlegi 1 dorf / draneii helyett.
kaboom

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4044) -conrad- válasza sasa311 (#4043) üzenetére


-conrad-
addikt

Nagyon a pvp felé orientálódnak az újítások, (stunos racial, új FW) gondolom a wownak az online gaming versenyre való nevezése miatt, nem?

(#4045) sasa311 válasza -conrad- (#4044) üzenetére


sasa311
veterán

A PVP a wowba el van baszva mióta bevezették a reward rendszert, a tartalom 99%-a is PVE content.
Most beledobnak 3 új dolgot, nemhinném, hogy ez bármin változtatna.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4046) ciao válasza sasa311 (#4043) üzenetére


ciao
senior tag

és ki nem szarja le ha a fearelős bossokat nem tudja csak warrior tankolni, a tököm tele van a hibrid kasztokkal hogy mindenben jók akarnak lenni, hát mehogymá! :(( a dps meg igen is váltson formát ha kell, a legidegesítőbb amikor a cica druida baszott kijönni és innert nyomni a helerre mikor oom, de ez csak az allinak baj ők meg csak szopjanak, mert megérdemlik, a hordának ez is több mint a semmi

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#4047) nak0n


nak0n
aktív tag

Miért zavarja az emberek elég jelentős részét, ha egy hibrid kaszt mindhárom talentfájában erős szeretne lenni?

(#4048) szepi79 válasza nak0n (#4047) üzenetére


szepi79
őstag

a jelentős részről nem tudok nyilatkozni, csak a sajátomról:
szerintem a hibridek kiváltsága a változatosság és a durva support. (itt mondjuk megint kérdés, hogy a pap meg a wari mennyire tekinthető hibridnek.) ha viszont egy hibrid simán utoléri, vagy le is előzi a "pure" kasztokat, akkor arra a kasztra nem nagyon lesz szükség a továbbiakban. ezt pont jól példázza az előbbi példa, holy papokat csak elvétve visznek raidre, pedig elvileg az elsődleges healer szerepet anno a blizz a papoknak szánta (meg most is igérgeti, hogy majd megint a pap lesz).

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4049) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Sziasztok segítsetek pls

1 hónapja van meg a game és bankkártyás fizetést válsztottam, de mivel vonnak több cuccot is nálam lehet pont akkor nem volt pénz rajta, de most külön tettem rá de nem megy a game. Mit kell csinálnom hogy levonják és tudjak játszani? CIB-nél van számlám.

Ha így már nem működne gc-vel is fel tudom tölteni?

Köszi előre is, üdv ArmanD

Öreg vagyok már bohócnak!

(#4050) Nevar válasza ArmanD. (#4049) üzenetére


Nevar
aktív tag

Milyen kártyád van? Lehet nem alkalmas WoW fizetésre, azért nem megy.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.