Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Olyasmi addont tud valaki mondani nekem, ami a sima friends menüt egészíti ki? Nem nagy dologra gondolok, csak oda lehessen fűzni 1-2 gondolatot, hogy honnan is ismerem, meg ki is ő. Lehet hülyén hangzik, de pusztán egy névből nem mindig jut eszembe, hogy ki kicsoda. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22552) Wolverine válasza CactuS (#22551) üzenetére


Wolverine
félisten

Elvileg a Blizzes interface-ben is írhatsz már megjegyzést az emberekhez...

Más: 3.1-es patchnote-szerűség; nem tudom, fake-e... igaz is lehet :F

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22553) szilchi


szilchi
őstag

Nem lenne rossz,mert kapna a rugó pár szép javítást.Adrenalin rush mindenkinek lvl 30-tól,Focused combat..nyamnyam. :K De mivel ezzel végre jó/jobb lenne a rugó,biztos fake :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22554) slayer006 válasza CactuS (#22551) üzenetére


slayer006
addikt

NotesUNeed

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22555) ricsiv92


ricsiv92
tag

Mit gondoltok? 70-től érdemes elmenni northrend-re, mert 68 vagyok és most végeztem terrokar-ban(még nem voltam: nagrand, shadowmoon, balde edge, netherstorm-ban), szoval amég csak vannak q-k maradjak, vagy 70-ként azonnal go northrend? :F

[ Szerkesztve ]

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#22556) Wolverine válasza ricsiv92 (#22555) üzenetére


Wolverine
félisten

Már 68-asként is mehetsz elvileg Northrendre, a kezdő küldetéseket meg fogod kapni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22557) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Hátha érdekel valakit.

Genesis 3 addos Sartharion firstkillje:

[link]
warclok pov

ja és ha valaki tudja mia picsáért csinálja azokat a renderelési hibákat időnként akkor léécci szóljon!

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#22558) szilchi


szilchi
őstag

:O Ma nem volt szerencsém Archavonnál.Esett a Valorous T7-es kesztyű,de most buktam a rollt.Majd legközelebb..

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22559) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Utálok puggal instázni, a klánom meg egy szar, mást klánt meg nem találunk alli oldalon, ami magyar. Költözni nem fogunk. Van már pár 80-as simán járhatnának instázni, ehelyett az összes daily questeket csinál, meg reputationt farmol.

Úgyhogy 80on sem hiszem, hogy érdemi változás lesz.

(#22560) Wolverine válasza (Kolombusz) (#22559) üzenetére


Wolverine
félisten

Ilyenkor nemzetközi klán, vagy mégis költözés az értelmes megoldás...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22561) szilchi


szilchi
őstag

Meglett Molten core,achievment miatt. :C

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22562) Bence717


Bence717
tag

Ha meghalt a pet-em mit kell csinálnom? :F

(#22563) whitezo88 válasza Bence717 (#22562) üzenetére


whitezo88
nagyúr

méltóságteljes temetést :(

(#22564) Cathfaern válasza Bence717 (#22562) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Van egy skilled, beast mastery ágon, aminek a neve "revive pet", azt használd.

(#22565) Azazello-


Azazello-
senior tag

valakinel jelentkezett oyan problema, hogy nem tud bejelentkezni egy-egy csatornara, illetve oda irni nem tud/tudott?

lfg interface -re hiaba vagyok bejelentkezve nem tudok irni, es nem latom, hogy mit irnak.

illetve hunterektol kerdeznem, hogy hogyan lehet azt beallitani, hogy a pet ne valtoztassa meg a celpontjat random-ra? illetve lehet, hogy nem random a dolog, de a lenyeg az, hogy rakuldom valakire bg-n es utasitas nelkul celpontot valt neha...

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22566) !player! válasza Azazello- (#22565) üzenetére


!player!
aktív tag

A chat fülre jobb eég gombal kattintasz és kipipálod a chanel nevét és működik.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22567) Bence717 válasza Cathfaern (#22564) üzenetére


Bence717
tag

Olyan skillem van de nincs benne olyan hogy revive pet. :F

(#22568) szilchi válasza Bence717 (#22567) üzenetére


szilchi
őstag

Akkor lehet még nem tanultad meg trainernél.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22569) Arnold2 válasza MaddeNNNN (#22557) üzenetére


Arnold2
őstag

Nagyon jó a video. Ahogy elnéztem deep affli talent. Dot, dot dot SB és így tovább. Amit nem értek, hogy Drain soult miért használtad rajta?
(armory-t tudnál linkelni)

(#22570) whitezo88 válasza Arnold2 (#22569) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mert 25% alatt 4x dmg.

(#22571) H.O.D. válasza Wolverine (#22552) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Hihetőnek tűnik... Gondolod, valaki ennyit melózna egy fake patchnote-tal? :)

Where do you want to go today?

(#22572) Wolverine válasza H.O.D. (#22571) üzenetére


Wolverine
félisten

Persze. (amúgy pl. az addonírók nevesebbjei szerint fake; ilyen UI-változtatások a Blizzardtól elképzelhetetlenek)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22573) -conrad- válasza (Kolombusz) (#22559) üzenetére


-conrad-
addikt

Van már pár 80-as simán járhatnának instázni, ehelyett az összes daily questeket csinál, meg reputationt farmol.

Jól értem, az a baj, hogy
1.: nem találsz pugot lowlvl instába csak bénákat (ami igaz, ugyanis semmi értelme lemenni; 2 óra questelés után dobhatod is el mert léptél 5 szintet.)
2.: a guilded szar, mert a lvl 80as tagok nem a kicsiket segítik?

Hát nem tudom.. én is max 1-2 runt csináltam nagyon-nagyon-nagyon havernek, de a lvl80 lényege nem az, hogy utána mehess a lemaradtakat boostolni lowlvl helyeken... különben is az instázás teljesen felesleges ha karaktert szintezel. Kell egy jó leveling guide, pl. a Zygor, és questelés-questelés-questelés.

(#22574) capafog23


capafog23
őstag

Olyan addon kéne nekem amive beírok 3-5 buffot és ha azok beprocolnak akkor kiírná nekem nagyba a képernyő közepére.

(#22575) Wolverine válasza -conrad- (#22573) üzenetére


Wolverine
félisten

Speciel a Northrenden levő insták elég jók lore-szempontból; ha valakit nem csak a powerlevel édekel, akkor nem érdemes kihagyni őket.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22576) steveetm válasza Wolverine (#22572) üzenetére


steveetm
őstag

Milyen ui változások elképzelhetetlenek? Szted mennyire röhögtünk volna anno egy fake patchnoteon amiben beépített aggro-o-meterről meg sct-ről írtak volna. Én nagyon.
Most meg már megszámolni sem tudom, hány olyan "fake" patchnote-t láttam, aminek kb. 90%-a valahogy mégis igaz lett.
Üdv.: steveetm

(#22577) deathcrow42 válasza capafog23 (#22574) üzenetére


deathcrow42
tag

Scrolling combat text is meg tudja csinálni ezt azt hiszem : )

Jóóóó nagy betűkkel kiírja amikor proccol amit beállítasz neki.

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#22578) deathcrow42 válasza capafog23 (#22574) üzenetére


deathcrow42
tag

Lemaradt a link: Scrolling Combat Text

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#22579) Wolverine válasza deathcrow42 (#22578) üzenetére


Wolverine
félisten

Az SCT fejlesztése leállt, nem tudom, teljesen adoptálták-e a 3.0-hoz... inkább az MSBT-t javasolnám hasonló használatra.

szerk: steveetm: pl. AH-átalakítás (200 aukció oldalanként? a mostani 50 is nehezen böngészhető a frame-ben), threat meter átalakítás (a közeledben levők threatjét is mutatná? ez nem fér bele a Blizzardos UI jellegébe), többszörös tracking (egyszerre herb és ore? ne vicceljünk... nem véletlenül van bent ez a gátlás), egybetáska és unitframe-ek testreszabhatósága (ezeket már beletették volna régen, ha valóban terveznék a megvalósítást)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22580) Wolverine válasza steveetm (#22576) üzenetére


Wolverine
félisten

Még valami: a combat potency, mint egyesített haste/armor penetration/spell penetration nekem irtózatos hülyeségnek tűnik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22581) deathcrow42 válasza Wolverine (#22579) üzenetére


deathcrow42
tag

SCT tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#22582) steveetm válasza Wolverine (#22579) üzenetére


steveetm
őstag

auctioneer már most sem 50-el dolgozik, és nem csak az volt a lényeg, hogy 200 aukció oldalanként. Threat miért ne férne bele, hogy egy kis % ablak mindenkihez aki +- 15% on belül van, és színkodolva, minél közelebb annál vörösebb.
Egyszerre herb és ore korlátozása egy teljesen értelmetlen dolog, amitől természetesen még világos , hogy nem véletlenül van benne. Rengeted korlátozás volt régebben is, amik nem véletlenül voltak bent a játékban, de változnak a dolgok.
És miért tették volna be ezeket régen? Aggro jelzést miért nem tették be már mikor kijött wow? Aggroja akkor is volt moboknak, 3 karaktert kellett volna +ban megjeleníteni, mégis csak mostanában került bele a játékba.

Nem azt kell gondolni, hogy ez lesz a patchnote ami kikerül live-ra, hanem ezzel a note-al indul a ptr, és még 26millió dolog úgyis kiderül, hogy változni fog-e vagy sem.

Üdv.: steveetm

(#22583) steveetm válasza Wolverine (#22580) üzenetére


steveetm
őstag

Ja, spell haste, melee haste, healing up, spelldamage. Ezek is elég hülyeségnek hathattak régen. Különben is a spell penetration jelenlegi formájában is egy irtózatos hülyeség.
Üdv.: steveetm

(#22584) Wolverine válasza steveetm (#22582) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha megnézed még egyszer a WoW Insideres hírt, az elején van egy update, amiben megnevezik a szerzőt :) Fake.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22585) steveetm válasza Wolverine (#22584) üzenetére


steveetm
őstag

Tökmind1, azért mondja csak, hogy direkt elbizonytalanítson, úgyis ezek lesznek majd offical notesban is.
Üdv.: steveetm

(#22586) H.O.D. válasza Wolverine (#22584) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Lehet valóságalapja. Gondold csak el: valszeg már gőzerővel reszelik a patchet. Ehhez pedig tudniuk kell, mit kell megírni :)

Where do you want to go today?

(#22587) Cathfaern válasza Wolverine (#22579) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Gondolom az AH átalakítás alatt nem csak annyit értettek, hogy megnövelik 200-ra aztán minden marad így. Threat meter mondjuk kicsit tényleg necces, de én azt se gondoltam volna soha, hogy egyáltalán bármilyet beraknak, szóval...
Tracking korlátozás: feloldották a mount korlátozást, feloldottak nagyon sok fegyverről kaszt korlátozást, tervezik, hogy mount tudjon úszni vízben, gyakorlatilag megszüntették a hunter petek bármiféle gondozását (etetés, skill szerzés), stb... ezeknek mind meg volt a szerepe és korlátozó dolgok voltak, mégis megszüntették őket. Szóval ebből kár kiindulni (amúgy tracking korlátozásnak mi a szerepe?)

Én ahogy észrevettem blizz UI terén folyamatosan azt csinálja, hogy a leggyakrabban használt addonokat berakja alap UI-ba. SCT, Threat is ilyen volt. Ez alapján a threat kijelzés fejlesztése (az emberek 90%-a továbbra is Oment használt, aki használt eddig is), AH UI fejlesztése (sokan használnak addont, ami jobban átláthatóvá teszi), unitframe testreszabhatósága (nagyon sok ember azzal kezdi hogy felrak valami unitframe-et, mert az alappal tényleg nagyon keveset lehet kezdeni, ha picit is nem tetszik, már kénytelen vagy váltani), raid frame-ről nem is beszélve, az szerintem egyszerűen használhatatlan, mind-mind teljesen logikus döntés.

Szerző kiderülése:
Én a blizz helyében összehoztam volna valami ilyen megmozdulást, kis kedélynyugatót indítékből, mivel az egyértelmű, hogy ez ebben a formában semmiképp nem fog még PTR-re se kerülni (pl. BM hunti, nem hogy visszakapott mindent amit nerfeltek rajta, még buffolták is a patch note alapján).

[ Szerkesztve ]

(#22588) Wolverine válasza steveetm (#22585) üzenetére


Wolverine
félisten

Mondok két másik példát:
1. DK Unholy Grip. Ezt így betenni a játékba kicsit sem lenne erős... PvE-re AoE tankoláshoz még csak-csak (de arra is túl imba), de PvP-ben ezzel brutális dolgokat lehente összehozni. (valaki már írt egy példát wow.hu-n: WSG, zászló; a DK kirántja a teljes védőcsapatot, és az ott leskelődő druida/rugó elsprintel, mire összekapják magukat)
2. druida shapeshift: a no mana, de 3 sec CD ellentétes lenne a druidák játékstílusával, az alakváltásokkal... tudtommal eddgi sosem merült fel, hogy ezen a jelenlegi "x% base mana, 1,5 sec GCD" állapoton módosítsanak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22589) szilchi


szilchi
őstag

Pár kérdés
Lehet instában szerzett droppot enchantolni?Mármint soulbound-os cuccot másik személlyel?

Meg az enchantnál mire értik a lvl szintet?Item lvl vagy required lvl?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22590) kovsol válasza szilchi (#22589) üzenetére


kovsol
titán

ha tradelsz alul van külön egy slot ahova lehet berakni itemet azt direkt ilyen esetekre csinálták

ha van felvételhez szükséges level akkor arra amugy ha küldi adta az itemet akkor nem vágom mivan talán ott meg az számit hányas szintű volt a küldi? amugy érted item level sokszor már jóval magasabb mint gondolná az ember mostani legnagyobb 226 és level 80 as karik vannak
ebben a második részben nem vagyok 100% ig bisztos :) de a tradelös rész tuti :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22591) !player! válasza kovsol (#22590) üzenetére


!player!
aktív tag

Felvételehz szükséges levelről van szó, quest meg teljesen egyértelmű mert nem tudsz megcsinálni egy 75-ös questet 60-n

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22592) Cathfaern válasza Wolverine (#22588) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

2. Számoljunk: átváltok formba, elkezd ketyegni a gcd, illetve a form 3 seces cd-je. Eltelik 1,5 sec, tehát gcd 0, form cd 1,5 sec. Ha most rögtön vissza akarsz váltani, akkor tényleg problémás a cd, hisz nem tudsz. Na de nem azért váltottál formba, hogy csinálj valamit? Ha igen, tegyük fel egy instant skill, akkor azt eltolod, újból 1,5 sec gcd, mire az lejár, addigra a form cd 0 lesz, tehát válthatsz is formot. Egyedül problémát a form -> travel form -> elfut (kevesebb mint 3 sec) -> form okozhat, de ennek a megszüntetése nem olyan biztos, hogy annyira ellentétes lenne a blizz szándékával (hisz mindig is azt mondták, hogy támogatják a form váltásokat, ez a 0 manaköltség alá is támasztja, viszont a "form dance"-et nem, azaz formot váltasz, eltolsz 1 skillt, visszaváltasz stílust).

(#22593) szilchi válasza kovsol (#22590) üzenetére


szilchi
őstag

Kössz.Azért kérdeztem,mert Robe of Doan-ra akarok valami enchantot.De ugye SB.Meg felvételhez lvl 33 kell,de maga az item lvl 35.Azért volt a második kérdés.Lehet e erre tenni enchantot,ami azt kéri hogy lvl 35 vagy a feletti itemre tehető csak.Szal itt melyiknek kell lvl 35-nek lenni.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22594) Wolverine válasza Cathfaern (#22592) üzenetére


Wolverine
félisten

Én ugyan nem PvP-zem, de ott a formaváltást a cc-ből kijövetelhez használja az egyszeri játékos; sőt, ez néha a PvE-re is igaz :) és ebben az esetben a 3 másodperc cd határozottan kellemetlen - ha tankként kell váltanom, akkor ennyivel több idő, mire visszamehetek a mobra, ha dps-ként, ennyivel több idő, mire megint rendesen üthetek/lőhetek, ha healerként... az végképp kellemetlen valakinek :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22595) !player! válasza szilchi (#22593) üzenetére


!player!
aktív tag

Igen lehet.
Le passzoltad a rogue-t vagy mi?

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22596) deathcrow42 válasza Cathfaern (#22592) üzenetére


deathcrow42
tag

Druida társsal pvpzem, próbálgattunk mindent így tapasztalatok vele kapcsolatban:

Resto elég erős, 1 seces global cd-k, minden heal instant, ciklon meg nem az az ág így interrupt kevés hatással van a druidára... igaz ha rámegy a rugó + dk és megy a stunlock, silence-lock semmi se menti meg a haláltól hacsak egy bop, rawr :( nyeh nyeh.

Feral poénos, sérülékeny de nuker cica vagy maci, aki sose hal meg... Mondjuk ret pala mellék nem ideális partner :)

Boomkin nuker, de nagyon védtelen. Bármilyen melee rámegy szétszedi... Mit számít a boomkin 18k armor amikor melee kasztok nagy része szépen ignorálja? Csak egy bop menti meg.. de utána... ?. : (

Boomkint pvpben buffolni kell de úgy, hogy kevés hatással legyen resto ágra. Fogas kérdés, hüm hüm!

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#22597) szilchi válasza !player! (#22595) üzenetére


szilchi
őstag

Nem,vagyis pihentetem kicsit.Csak a dailyket csinálom,meg ha megy a guild Naxx-ba..talán ha megy...Szal gondoltam inkább húzok valami univerzális karit.Ezért most egy elem shamant huzok,jelenleg lvl 33.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22598) kovsol válasza deathcrow42 (#22596) üzenetére


kovsol
titán

én feral druid+resto sámánt toltam a héten és elég jónak tartom
feral druid elég jól bírja az ütéseket és legalább tud kicsit segíteni nekem ciklon meg rootokkal, hogy engem anyira ne öljenek

(#22597) szilchi: level 40 fölött érdemes lehetne kipróbálnod majd egy kis ütleg sámánt szerintem nagyon jó vele szintezni

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22599) szilchi válasza kovsol (#22598) üzenetére


szilchi
őstag

Olvastam,hogy enchant shaman a legjobb szintezésre.De close range melee kari után akartam valami ranged,lehetőleg spellcastert némi healingel.Szal gondolkodta,hogy druid vagy shaman.Aztán az elem shaman-ra esett a választás.Eddig nagyon jó,water shieldnek köszönhetően szinte sose fogy el a mana,még több mobnál se.Szal eddig tökéletes :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22600) MaddeNNNN válasza Arnold2 (#22569) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Köszi :). Drain soult azért használok, mert 25% alatt 4x-es sebzés ami azzal egyenlő mintha egyfolytában 10k+-os shadow bolt criteket lőnék nagyjából 2 secenként. Armorym az aláírásomban ill. az adatlapomon.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.