Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Ribi


Ribi
nagyúr

Lehet kicsit koran kezdtek ezt a zombis témát.
Még van 2 hét (úú már csak 2 hét) a kiegig, de mindenki tényleg feszült.
Viszont palaval a tokeneket nagyon durvan lehet gyujteni.
En elvezem az egeszet, viszont a purify már alig hat, volt hogy vagy 15x kellett elsütni hogy csinaljon is valamit.
Mondjuk keveset AH-zok, es a bankban sem szoktam tespedni.
Blizznek nyilvan az a celja, hogy minden fagyis acc letre keljen. Akik most unjak a zombikat max 13-ig fogjak jegelni, de aki eddig jegelte, annak nagy hírverés kell, hogy megint játszon. Ez egyre inkább megvan. 4 nap alatt ennyire elfajulnak a dolgok, el sem tudom kepzelni milesz még 1 hét múlva.

Ha joltudom Theramor még viszonylag zombimentes.

[ Szerkesztve ]

(#19002) Ribi válasza Ribi (#19001) üzenetére


Ribi
nagyúr

Theramore a turot, Darnassus akart lenni.

(#19003) slayer006


slayer006
addikt

a legújabb [link]
patkányinvázió a metróból Ironforge -ban

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#19004) ígyvanferi válasza Ribi (#19001) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nálam el is érték a céljukat, azt hiszem, holnap feltöltöm újra az accom. :) Várni akartam nov. 13-ig, de ebből nem akarok kimaradni.

Ez a patkányinvázió is vicces és gondolom látványos, mikor ott állsz mellettük.

[ Szerkesztve ]

(#19005) CactuS válasza ígyvanferi (#19004) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, főleg Shattban az, amikor vennéd fel a dailyt, vagy adnád le, esetleg próbálsz a quatermasterrel beszélni, de az sincs sehol. Legjobb az egészben, hogy Shattban a player zombik ellen egy megoldás van csak: repülsz... UCben és Ogban legalább hülyére lehet őket verni (aztán meg persze jön a sírás, de, hogy most miért, hisz ez jó buli.. Jah én is azért ölöm őket, mert jó buli :) )

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19006) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Valamit extrém akciós áron adhattak az AHban: [link] :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19007) szilchi válasza CactuS (#19006) üzenetére


szilchi
őstag

[link]

SW délelött :))

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#19008) Viktor77 válasza ígyvanferi (#19004) üzenetére


Viktor77
titán

Megvárhatod a kieget. Az inváziónak ma vége.

Várható volt amúgy. A Blizzard sem hülye, hogy ezt még két hétig húzza.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19009) Iginotus


Iginotus
őstag

Lesz most a Lics King-ben S5? Vagy marad S4?

Plug and Pray... :)

(#19010) Wolverine válasza Viktor77 (#19008) üzenetére


Wolverine
félisten

A plague-nek vége lesz ma, de az eventnek koránt sincs :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19011) ígyvanferi válasza CactuS (#19005) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Jah, gondolom, hogy elég bosszantó, ha az embernek dolga lenne, aztán a sok zombi miatt nem halad. :)

Wolverine, Viktor77: akkor még várok egy picit, és olvasgatom itt, mik történnek. Aztán majd elválik, ha elég érdekes dolgok történnek, még a kieg. előtt beszállok én is a mókába.

[ Szerkesztve ]

(#19012) Viktor77 válasza Wolverine (#19010) üzenetére


Viktor77
titán

Írtam ilyet?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19013) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

egyszer se váltam zombivá ez idő alat...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#19014) Cathfaern válasza MCGaiwer (#19013) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ma mennyit voltál online? Mert eddig nem volt gond megúszni, de a mai 1 perces debuffal, úgy, hogy ha üt egy zombi, akkor csökken a debuff ideje. Gyakorlatilag ha úgy fertőződtél meg, hogy ütött egy zombi, akkor nem sok esélyed volt leszedni magadról. Persze ha nem voltál nagyvárosban, akkor továbbra se volt nehéz :)

(#19015) MCGaiwer válasza Cathfaern (#19014) üzenetére


MCGaiwer
addikt

hát ma felwoodban farmoltam a timbermaw reput. még régen eljutottam 16000/21000 ig de aztán feladtam. igy most kicsit egyszerűbb. lényeg hogy arra nem sok zombi járt :D

amugy kinek van itt beta accja?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#19016) Viktor77 válasza MCGaiwer (#19015) üzenetére


Viktor77
titán

o/

De nagyon keveset vagyok fent.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19017) MCGaiwer válasza Viktor77 (#19016) üzenetére


MCGaiwer
addikt

egy warrioron meg tudnád nézni a sudden death jelenlegi állapotát? 9% hitre vagy 30% critre procol? ha nincs saját wariorod esetleg egy premade?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#19018) Viktor77 válasza MCGaiwer (#19017) üzenetére


Viktor77
titán

Amióta játszom, egyetlen karim van, a palám.

Nekem magas amit írsz. :)

MOD: Ma nem raideltem, de most olvasom a honlapunkon, hogy KJ down by Amnesia. :)
Tudom nem nagy szám (már) de mégis.
28%-os tryon voltam, nagyon nehéz fight még így is. Minden respect azoknak akik nerf és patch elött lenyomták, nem is tudom hogy volt lehetséges.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19019) SzlobiG válasza MCGaiwer (#19017) üzenetére


SzlobiG
félisten

9% hit.

(#19020) Ribi válasza MCGaiwer (#19013) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én sem voltam zombi a palammal, csak ha sokan ütöttek. Ez 2x fordult elő.
1: satraban epp zombit irtottam, amikor az egész gyakorlatozó bagázs egyszerre változott zombivá, 2 sec alatt zombi lettem.
2: shatrabol mentem SW-be. Amint átértem, a portal teremben üt kb 20 zombi, bubizni sem volt időm.

Én sem akartam soha zombi lenni, de van hogy elkerülhetetlen.
Viszont az ufótámadásoknál ott szoktam lenni. Már mindent megvettem amit lehetett.
Palaval irreálisan egyszerű irtani őket. Azsharaban nagyonkevesen voltak és 3-4esével húztam őket. Ezzel szemben a lockal, jóval erősebb gearben egyesével huzogatva is meg-meg kellett állni. Igaz raidre van beállítva, nem önfenttartásra.

Ja és Ilcsin felbuzdulva benéztünk SWP-be és második nap lement az első 2 boss.

[ Szerkesztve ]

(#19021) -conrad-


-conrad-
addikt

Valaki mondja már el, hogy mi módon lehet gitározni a karazhanos fejszével.. :)
tegnap kiesett, de nincs rajta "use: letsz dú szám mjúzik" meg /dance makróra sem tesz vele semmit.. csak fake volt, hogy gitározni lehet vele?

Ribi, könyörgöm, csak a kedvemért: Illidan :O
(Karazhanban sem Atti a hunti van, meg Morci, meg Maidi, Wolfy, Illfi, Ari, Princy...)

[ Szerkesztve ]

(#19022) -conrad- válasza -conrad- (#19021) üzenetére


-conrad-
addikt

Ha ennyire becézel mindent akkor nem tudok másra gondolni mint arra, hogy a nickválasztásnál ami eszedbe jutott magadról az... remélem nem vagy lány :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19023) Ribi válasza -conrad- (#19021) üzenetére


Ribi
nagyúr

Pedig Ilcsi oan tünci.

/guitar nem megy ? Nemtudom pontosan mit kell beírni, de biztos hogy működik. Mi is levertük és szétröhögtem magam rajta ahogy a gitárral nyomja :D

(#19024) -conrad- válasza Ribi (#19023) üzenetére


-conrad-
addikt

Már megvan, haver elküldte:
„..Upon equipping this weapon, it can be right clicked to trigger the Arcanite Ripper effect, transforming the bearer into Bergrisst. This effect lasts 12 seconds and has a 1 minute cooldown…”

(#19025) ígyvanferi válasza Ribi (#19020) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ufótámadások? :Y Az is az event része? Tudsz valami screenshotot lőni róluk?

(#19026) bobace válasza ígyvanferi (#19025) üzenetére


bobace
őstag

Ezt én IF előtt lőttem: [link]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#19027) Petie válasza bobace (#19026) üzenetére


Petie
veterán

ááá ott van E.T. és biciklizik :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#19028) Viktor77 válasza -conrad- (#19021) üzenetére


Viktor77
titán

Pedig van ám use része, csak nincs nagydobra verve. :) Sima jobb gomb a fejszén. 20mp-ig tart, 1 perc a cd-je.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19029) anulu


anulu
félisten

tegnap meghaltak az Eredar ikrek :D (Remorse @ Twisting Nether EU)
igazi retardcheck a fight. hadd ne mondjam, hany wipe volt abbol, h "jajj, nem lattam, h ram castolja a conflagot!"... mindegy, down. sz-cs gyorsan kene haladni, h vasarnap mar M`uru lehessen.

amugy egesz SWP kb 3/4 olyan nehez, mint BT volt 3.0.2 elott... ninja pull? no para. lol!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19030) ígyvanferi válasza Petie (#19027) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Tényleg lehetne ez a kép címe. :)

(#19031) szilchi


szilchi
őstag

Ha kikapcsoltam véletlenül a recount-ot,mivel tudom visszakapcsolni?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#19032) Cathfaern válasza szilchi (#19031) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

/recount toogle

(#19033) szilchi válasza Cathfaern (#19032) üzenetére


szilchi
őstag

Köszönöm

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#19034) Ribi válasza Petie (#19027) üzenetére


Ribi
nagyúr

Betegvagy :DDD

Amugy vicces, hogy a madárral keresztülrepülsz az épület sarkán. Ennyire azrét figyelhettek volna.

(#19035) samfishR


samfishR
senior tag

Melyik éri meg jobban rugonak offhandbe? ez, vagy ez? Előre is kösz!

[ Szerkesztve ]

(#19036) Wolverine válasza samfishR (#19035) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha kardra talenteltél, a kard; ha tőrre, a tőr; ha fist weaponre, akkor inkább keress egy fist weapont...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19037) LucifeI2 válasza Wolverine (#19036) üzenetére


LucifeI2
őstag

Shadowstep rugók szokták még a tőrt használni azért, mert gyorsabb és így kevesebb energy a shiv egy kicsivel.

(#19038) Iginotus


Iginotus
őstag

Bakker avastom rágerjedt a "Scan.dll" nevü filra mikor elinditom wow-ot és aszonya trojaival fertözött lol... Valkinek valami ölet tegnap este volt avast frisités azt tutom és midnen nap wowozok szoval ez valami uj..

Plug and Pray... :)

(#19039) Wolverine válasza Iginotus (#19038) üzenetére


Wolverine
félisten

[link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19040) Cathfaern válasza Wolverine (#19036) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

fist meg a tőrt már összevonták

(#19041) Azazello-


Azazello-
senior tag

wow telepites kozben hibauzenet:

The file "C:\Program Files\World of Warcraft.temp\Data.temp\enGB.temp" could not be renamed to "C:\Program Files\World of Warcraft.temp\Data.temp\enGB". (ConflictManager::ResolveConflicts/1)

valaki esetleg tud segiteni mi lehet a hiba?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#19042) CactuS válasza Azazello- (#19041) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csak tippelek: Vistánál rendszergazda jogokat kell adni a könytárnak, illetve magát a telepítőt is rendszergazdaként kell futtatni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19043) Azazello- válasza CactuS (#19042) üzenetére


Azazello-
senior tag

rendszergizdakent telepitek, de a mappa jogokat megnezem. koszi a gyors valaszt.

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#19044) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Semmi, közben rájöttem :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19045) Azazello- válasza Azazello- (#19041) üzenetére


Azazello-
senior tag

up! a hiba valtozatlan. mitevo legyek? :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#19046) CactuS válasza Azazello- (#19045) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gyorsan rákerestem a Blizz fórumán. Ugyanazt a rövidke kék postot találtam mindenhol:

"Hi guys,

Try the following if you are getting errors saying .temp files cannot be renamed or deleted.

1. Boot your computer into Safe Mode
2. Clear the temp folder
3. Run the installation while in Safe mode."

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19047) Wolverine válasza Azazello- (#19045) üzenetére


Wolverine
félisten

Telepítsd máshová, nem a C:\Program Filesba először :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19048) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Azt lehet tudni, hogy mikor lesz végre működőképes az armory? Egyfolytában "An error has occurred." Üzenetet kapok -.-

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19049) Wolverine válasza CactuS (#19048) üzenetére


Wolverine
félisten

Persze: hamarosan :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19050) Azazello- válasza CactuS (#19046) üzenetére


Azazello-
senior tag

megvan, koszonom szepen.

en voltam a balfek. vista-> jobb klikk az exe filera es run administrator mode.

ennyi volt.

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.