Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21801) !player!


!player!
aktív tag

Tegnap Patchwerk-re át kelett talentelnem boomkinre achievemetn miatt, 2800 DPS-t csináltam félig healer gearbe 0 enchantal. Ez jó kezdésnek?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21802) Ribi válasza !player! (#21801) üzenetére


Ribi
nagyúr

Pfujj, nerf pingvin ;]

(#21803) FefeeX válasza whitezo88 (#21799) üzenetére


FefeeX
veterán

Érdemes kivenni a BOA fegyvert? Ez az epic cuccokhoz képest jobb statot ad? (mert ugye enchantban gyengébb...)

(#21804) bobace


bobace
őstag

Mit össze sírtok itt Naxxon, ami casual guildünknek (értsd heti 1-2 pár órás raid) még Naxx is tud kemény content lenni, és nagyon élvezzük. Ami nem farm boss nálunk - 5 ilyen van még - azokon szívunk rendesen... Mi ezt a contentet is értékeljük :)
Karába anno a 2. nerf után jutottunk le, és az igaz, hogy ez még annál is könnyebb, ha egyszer megvan a taktika, akkor csak véletlenül lehet itt meghalni, ott azért könnyebb volt.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21805) FefeeX válasza !player! (#21801) üzenetére


FefeeX
veterán

Bahh, én meg itt sz*pok a hunterrel, BM+Wild talenten 1700 DPS csúccsal, mondjuk a gearemen még így is sok a rez, meg van 1-2 70es epicem még, 80as cuccom meg három craftolt epic... :)

Minden esetre tegnap BM-en már elsőre lement Ony, nem is volt így nagy szám, MM-en meg szívtunk mint a torkosborz, mert állandóan szakadt a petről... (Mondjuk érdekes, mert a fight elején így is szakad a petről mikor ellöki, és akkor vetődnöm kell 3-4szer). A volley CD-jét viszont nem tudom mikor, de eltörölték (még talán pre-BC használtam utoljára) - így a 70es druida haver lazán kihílelt, végig 90% mana körül mozgott :) (restokin) - Ony ellen mondjuk a sok hülyeség miatt nem ment csak 1500 dps... :) Dobott egy csomó sz@rt, amik 60on milyen jól jöttek volna, főleg a hunter item, amihez még le kell mennünk MC-be...

Utána gondoltam kezdjük el ZG-t... Hát ott mennyi hülyeség esik, tele lett a zsákom egy pillanat alatt... :) Nem is volt időm még "kithottolni" mi mire való... Mivel ő is 70, nem muszáj mindent lenyomni, el is mentünk az első bossig... Hát, talán még keményebb mint ony... Nem néztem semmi taktikot előtte, csak mentünk zúzni :) Hát akkor keseredtem el, mikor ca. 300 manából greater heal --> maxon lett a HPja megint. És ezt kb onnantól 20mp-enként nyomta, nem is sebződött, ránk meg hullott a sok bomba, lassan már nem tudtunk kimenni belőlük :) Gondoltam gyors alt-tab és megnézem mit kell csinálni - paff neki, counterspell vagy kick - se mage, se rugó --> áh mondom próbáljunk szerencsét, viper sting --> és bejött, csak arra kellett figyelni, hogy 120 fölé ne nagyon menjen a manája :) Szóval ez is meglett, ma megyünk tovább...

Akit nem érdekel attól meg bocs, csak gondoltam beszámolok :)
Nehézségre egyébként hogy jönnek a raidek? Előfordulhat hogy MC-t is végig toljuk ketten? Sajna 60as raidekhez sosem volt szerencsém, mert BC kijövetelekor 49es volt a mainem... És mi a helyzet a sárkánnyal duskwoodban? Az még mindig ott van? Érdemes megölni?

(#21806) szilchi


szilchi
őstag

Hmm..van megint free transfer a szerveremről pont alli oldalról a Maghteridonra.De az asszem PvP szerver.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21807) !player! válasza szilchi (#21806) üzenetére


!player!
aktív tag

Az és full pop szóval én transferelnék e helyedbe ha olyan mint horda oldal akkor megéri.

Sorry nem is clearelt Naxx-t Ally guild.

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21808) szilchi válasza !player! (#21807) üzenetére


szilchi
őstag

Ezért kellek pont én :) .Bár nem tom,pvp szervert direkt nem választottam.Meg ilyenkor csak 1 karaktert visznek át?Vagy az egész accot?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21809) FefeeX válasza szilchi (#21808) üzenetére


FefeeX
veterán

csak egy karaktert, annak annyi az ára - ha free akkor egyesével áttolhatod :)

(#21810) !player! válasza szilchi (#21808) üzenetére


!player!
aktív tag

Át ne menjél , ahogy olvastam a forumot nincs egy épkézláb guild ott. Eléggé Horda uralom van gondolom Ensidia is közre játszott erre egy picit.
Jobban járnál ha áldoznál pénzt fizetős transferre és átmennél v.mi normális lakott serverre.
PvP server meg fun és késsz. Főleg rogue ként

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21811) whitezo88 válasza !player! (#21810) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ja, pvp pont a rugóféléknek jó, ha nem 1hitelnek hátulról nem kell félni h qustelés vagy valami közben cseszegetnek :DDD

(#21812) szilchi válasza !player! (#21810) üzenetére


szilchi
őstag

Akkor maradok.És akkor gondolom azért van csak alli karakter transzfer arra a szerverre.Meg tényleg fun lehet,hogy a friss 68-69es Horda karik kilépnek Howling fjord vad kietlen tájaira,erre az a kcsög human rouge ambushal szíííjel gankeli őket :DDD .Persze csak addig,amíg nem jönne egy 80as Hordás.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21813) FefeeX válasza szilchi (#21812) üzenetére


FefeeX
veterán

utálom az ilyet, pöts rugók :) hunterrel kb esélytelen vagyok ellene, ha nem tud hátulról maxolni, akkor elfut az engi cipőjével (vagy rugó skill az is, nemtom) - 80ason nem tudtam leverni a 78as rugót...

(#21814) szilchi válasza FefeeX (#21813) üzenetére


szilchi
őstag

Na pont ezért mentem normál szerverre :K .De sztem most BM talentel sima ügy lehet egy rugó is.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21815) !player! válasza FefeeX (#21813) üzenetére


!player!
aktív tag

Most én mit modnja resto druidként nem tudom kihealelni magma folyamatos stun lock miatt, talán ezért öltem meg mindig minen nálam kiseb rogue-t :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21816) Iginotus válasza szilchi (#21814) üzenetére


Iginotus
őstag

Ha a pet egyszer elkapja és messzebb tudsz menni a rugo akkor is utolér te viszont el tudsz megint csak ugrani, és nem kell hozzá sokminden :)
Gyere venture-re ott van jo kis allys guild :)

Plug and Pray... :)

(#21817) FefeeX válasza szilchi (#21814) üzenetére


FefeeX
veterán

Jah, mikor a pet nyomja már a damage felét, és van 20k HP-m, így már azért több az esélyem, noha túl sokat mozogni így sem tudok, bár szerencsére trinket+bestial wrath-tel lehet a rugó esélytelen lesz :) Fene tudja, utoljára 70en arénáztam BM-mel, de kevés volt a damagem, azért váltottam MM-re, druiddal frankón lehetett kiteolni :)

(#21818) !player!


!player!
aktív tag

Elértem DK-mal a 77-t flying mounthoz nekem meg kell vásárolnom a régi skillt is ugye nem elég a Northren-i cucc?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21819) FefeeX válasza !player! (#21818) üzenetére


FefeeX
veterán

Elvileg a DK megkapja a régi skillt - azt nem tudom hogy a gyors fly-t megkapja-e de a simát igen... Szóval ez olyan, mint a pala mikor nem kell mount skillt venned, a questhez kapod... (DK-mmal 60on már armored brown bearen nyomtam - semmi skillt nem vettem hozzá)

(#21820) nierthen válasza !player! (#21818) üzenetére


nierthen
tag

ha megvetted a BC-ben elérhető legnagyobb repülési skillt, ami asszem 280-as, akkor dalaranban már csak az ezrest kell fizetned és a helyszínen ülhetsz is a privát repülőmountodra

Nierthen#2767

(#21821) !player! válasza nierthen (#21820) üzenetére


!player!
aktív tag

Semmit sem vettem meg fylign mountom sincs ergo meg kell vennem mindent right?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21822) (Kolombusz) válasza nierthen (#21820) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mi a különbség a northrendes mount, meg a bc-s között? :F

(#21823) Viktor77 válasza (Kolombusz) (#21822) üzenetére


Viktor77
titán

Semmi, de az outland-essel nem repülhetsz hidegben amíg ki nem csengeted az 1000g-t.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21824) -conrad- válasza FefeeX (#21819) üzenetére


-conrad-
addikt

Csak ground mount skilleket kap, flyingból sem simát sem epicet nem kap meg, szóval rosszul emlékszel.

DK-val 1000g sima fly, 1000g northrend fly (+opcionális de kb. elengedhetetlen - 5000g epic flying)
plusz a mount. DK mount az kb. 900g, nem éri meg pénzügyileg, de egyedi. :)

(#21825) FefeeX válasza -conrad- (#21824) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem mondtam olyat h emléxem DK-ra, mivel 63-as a DK-m. Azt mondtam, hogy a sima mountnál mint a pala is megkaptam a skillt. Nem tudtam hogy a DK a flymountot kapja-e vagy veszi, ezért írtam hogy ha kapja akkor a skillt is megkapja (ha jól tudom a druida megkapja a sima fly skillt, a nagyot meg nem)
Szóval sztem nem írtam olyat hogy így van vagy úgy, csak egy ha függvényes elágazást :)

(#21826) FefeeX válasza (Kolombusz) (#21822) üzenetére


FefeeX
veterán

Máshogy néznek ki, emellett csak northrendesben van több személyes szállítóeszköz...
(apropó, létezik olyan a szőnyegen kívül ami több embert tud szállítani, vagy csak olyan mint a mamut amin van két fix árus? )

(#21827) (Kolombusz) válasza Viktor77 (#21823) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Értem és szükséges az epic flying mount hozzá, vagy elég a sima? A sima meglesz könnyen 70es szinten, de az epic drága egy casual játékosnak. :B

(#21828) fordfairlane válasza (Kolombusz) (#21827) üzenetére


fordfairlane
veterán

Elég a sima hozzá. 77-től veheted meg Dalaranban ezt a skill-t, ami annyi, hogy a meglevő flying skillt Northrenden is tudod használni.

x gon' give it to ya

(#21829) FefeeX válasza (Kolombusz) (#21827) üzenetére


FefeeX
veterán

Na de simával csak 60%-on tudsz sajna repülni, ami többnyire lassabb mint ha epic mounttal lovagolsz valahová, persze 1-2 akadály elhárítására azért jól jöhet... Nekem megváltás volt anno a lev 77 epic fly, mert tizedannyi idő alatt lettem 80as mint 75-ről 77 :)

Arról nem is beszélve, hogy ingyen utazol northrenden, ami azzal szemben jelent könnyedséget, hogy egy Flymasteres út akár 3g is lehet csak oda... --> ugyanolyan sebbességen ingyen (lehet gyorsabb meg nem kell a pontok után menni, pala 20% buffal meg abszolut gyorsabb) - csak oda kell figyelni picit hogy ne menj hegynek :) (tudom hogy nem két nap alatt térül meg az az 5000g, meg összeszedni is elég sok, de megéri mindenképp...)

[ Szerkesztve ]

(#21830) ciao


ciao
senior tag

Hhaddiuson szopunk mert kevés a dps, mindenki át ugrott, senki sem halt a polaritás váltásoknál, mégis enragel, patchwerk meg lenn van 4 perc körül, hol a hiba?
kb. 5 milka HP-ja van még mikor enragel

[ Szerkesztve ]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#21831) !player! válasza ciao (#21830) üzenetére


!player!
aktív tag

+ és - sideon egyhelyre áljatok hogy stackelődjön a buff, más ötletem nincs.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21832) Viktor77 válasza ciao (#21830) üzenetére


Viktor77
titán

Álljatok minél közelebb egymáshoz a + és - oldalakon (gyakorlatilag egymásra), nyugodtan lehet közeledni a melee felé is, őket is buffoljátok. 11 stackkel már jó, de lehet több is,attól függően hányan vagytok egy oldalon.
Végefelé elő lehet kapni az elementálokat is sámán részről.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21833) Wolverine válasza FefeeX (#21829) üzenetére


Wolverine
félisten

Az se árt, ha nem repülsz be Wintergrasp fölé; ami irritáló, ha épp Dalaranba mennél, általában pont kerülni kell :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21834) FefeeX válasza Wolverine (#21833) üzenetére


FefeeX
veterán

Jah, ebben igazad van :)

(#21835) whitezo88 válasza Viktor77 (#21832) üzenetére


whitezo88
nagyúr

+első váltás után bloodlust, és az utolsó percnél lehet mégegyszer nyomni.

(#21836) Ribi válasza ciao (#21830) üzenetére


Ribi
nagyúr

Csak taktika kérdése.
Eleinte mi is össze vissza álltunk, futkaroztunk kilómétereket.
Felesleges.
2 csapat - és + kb 90fokra a boss korul.
Amikor valtas van, mindent abba hagysz amit csinaltal es atszaladsz, a tank is.
Aki nem fut annak fukin -50 díképí :)

(#21837) H.O.D. válasza bobace (#21804) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Á, a casual nem ott kezdődik.
Tegnap hc Oculus, Drakosnál derült ki, hogy rajtam kívül még senki nem járt ott :D

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#21838) kovsol válasza H.O.D. (#21837) üzenetére


kovsol
titán

én akkor voltam először amikor már három sárkányos sartariont is megöltem és még mindig nem voltam nexusban most mekkora casual vagyok :D

May the Force be with you!

(#21839) Rifleman10


Rifleman10
csendes tag

Hallottam olyan hireket h 2009-ben lesz mozifilm a Warcraftról, inkább Alis szemszögből.Ez mennyire igaz?

(#21840) Wolverine válasza Rifleman10 (#21839) üzenetére


Wolverine
félisten

Lesz mozifilm, egy human lesz a főszereplő, a Legendary Pictures készíti, de időpont nincs; korábban tényleg 2009-re tervezték, de valószínűleg később lesz csak kész.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21841) H.O.D. válasza kovsol (#21838) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Az megint más, ha skippeli valaki az 5 fős contentet egy magasztosabb cél érdekében... :R

Where do you want to go today?

(#21842) Viktor77 válasza kovsol (#21838) üzenetére


Viktor77
titán

Én casualabb vagyok, még nem voltam ott, se Utgarde Pinacle-ban. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21843) Arnold2


Arnold2
őstag

Nem tudom láttátok e: Wrath of a Couch Potato.
Japók által készített kis sketch film. Mindössze 7 perc. Bár japó a hang de van angol felirat. Szerintem vicces, s megéri azt a 7 percet beleölni :).

Ha már esetleg lett volna, akkor elnézést.

(#21844) Wolverine válasza Arnold2 (#21843) üzenetére


Wolverine
félisten

Hongkongiak csinálták :P és a link szerepelt itt pl.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21845) Arnold2 válasza Wolverine (#21844) üzenetére


Arnold2
őstag

Majdnem :)
De akkor a topicban nem szerepelt ugye? :P :)

(#21846) Wolverine válasza Arnold2 (#21845) üzenetére


Wolverine
félisten

[link] ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21847) Arnold2 válasza Wolverine (#21846) üzenetére


Arnold2
őstag

Na mész te a csudába :D Valaki nagyon rá ér itten, úgy látom :U :)

De hogy ne csak off legyen. Nemrég utánaolvasgattam a 'lock glypheknek (bizony van egy lockom, de jól titkolom :) ) és belefutottam ebbe az oldalba: [link]
Szerintetek mennyire lehet átverés vagy sem. Nem vagyok naiv s nem hiszek el mindent,de ez az oldal illetve ahogy felépíti és bemutatja a kis termékét egész hihető.
Bár elég borsós árat kér a guidért, de van még két barátom akit érdekelhet s úgy már annyira nem sok.
Nektek mi a véleményetek, vagy esetleg már meg van e valakinek

(#21848) Iginotus válasza Arnold2 (#21847) üzenetére


Iginotus
őstag

Én hülyeségnek tartom, vagy csak annyit ir hogy melyik professinodat hogy használd, vagy at hogy hogy használd az a-h és a professiojaidat, másképp meg egyébként sem lehet goldot csinálni, (legfejjeb az alcemivel, de az meg eladhato ah-n :) )

Plug and Pray... :)

(#21849) Wolverine válasza Arnold2 (#21847) üzenetére


Wolverine
félisten

:P Tényleg, a Blindet nem akarod még belinkelni biztos ami biztos alapon? :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21850) nierthen válasza Arnold2 (#21847) üzenetére


nierthen
tag

ő csak érjen rá, ugyanis a kérdéseim 80-90%-ára tudja a választ, ráadásul igen hamar válaszol. és ezzel sztem vagyunk így itt itt páran. nem is baj, ha ez így marad :C

Nierthen#2767

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.