Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22401) Viktor77 válasza Bence717 (#22398) üzenetére


Viktor77
titán

Instákat hanyagold (úgyis nehéz kis szintűekbe groupot találni), tegyél fel egy QuestHelpert és daráld a küldetéseket.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22402) ricsiv92 válasza bobace (#22400) üzenetére


ricsiv92
tag

Amikor az első karimat vittem, akkor még jó volt, de már az x-edik altnál én is unom. Bár nem szoktam sokat altozni.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#22403) Bence717 válasza Viktor77 (#22401) üzenetére


Bence717
tag

Mi az a QuestHelper :F ??

(#22404) Bence717 válasza Viktor77 (#22401) üzenetére


Bence717
tag

Nektek kb. meddig tartott lvl 1-től lvl 70-ig ??

[ Szerkesztve ]

(#22405) ricsiv92 válasza Bence717 (#22404) üzenetére


ricsiv92
tag

Egy addon, amit letölthetsz a wow.curse.com -ról és a wow/interface/addons mappába beteszed, így mutat minden küldetést a térképen és jelzi, hogy merre menj.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#22406) Steven


Steven
addikt

gondolom lámaságot kérdezek de az omen of clarity mire való?:D

és ha már itt tartunk 43 as elf druid vagyok

mire érdemes rá gyurni....?

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#22407) nak0n válasza Bence717 (#22403) üzenetére


nak0n
aktív tag

Ha letöltöd az addont, és a ricsiv kolléga által említett mappába tömöríted ki, akkor azzal segít a fejlődésben, hogy a felvett questjeidhez kijelzi a térképen, hova menj, hol fog esni a questitem, ilyesmik.

(#22408) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Magenak szerintetek a 98 crites trinket, vagy a 98 spellpoweres? Az a baj, hogy a spellpoweres csak healingre proccol, az meg magenál elég ritka :D

Where do you want to go today?

(#22409) Ptech válasza H.O.D. (#22408) üzenetére


Ptech
őstag

Hát a healingre proccolóssal nem mész sokra, de egy spellpower >>> egy crit pont. Embrace of the Spider (spellpower+haste proc) Naxx10ből jobb lenne, mégjobb a Mark of the War Prisoner ha nem érted még el a hitcapet.

(#22410) !player! válasza Bence717 (#22404) üzenetére


!player!
aktív tag

3-4day played time alatt meg lehet csinálni.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22411) Cathfaern válasza !player! (#22410) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Egy 1-es nem maradt le onnan? :) 3-4 naphoz régi játékosoknak is komoly felkészültség és segítség kellhet, nem hogy egy kezdőnek. 10-14 nap reálisabb.

(#22412) !player! válasza Cathfaern (#22411) üzenetére


!player!
aktív tag

Nézd a hunteremet BC megjelnése után indítottam még nem volt nerfelve semmi BC-ben, talán 1-60-ig lett könnyítve. Mindenféle segítség(anyagi, boost) nélkül vittem fel 9 played nap alatt. Folyamatos fejlődéssel. Szoval szerintem vállalható az amit irtam.
Mondjuk karaktertől is függ szerintem hunterrel eléggé egyszerű fejlődni.

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22413) kovsol válasza H.O.D. (#22408) üzenetére


kovsol
titán

crites
fire magenak elég jó stat a crit

az én magemnak a már említett naxx10 -es és a badges van

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22414) Wolverine válasza cl.aci (#22388) üzenetére


Wolverine
félisten

Két dolog: 1. vedd le az árnyékokat; 2. töredezettségmentesíts :U Patchelés után brutálisan töredezett szokott lenni a WoW könyvtára. (amúgy Dalaran nekem is játszhatatlan általában, csúcsidőben nem is tudok bemenni, mert 1 frame/3-4 másodperc, amit látok... a csatornában lesz csak normális megint.)

szerk: Steven: az Omen of Clarity egy musthave talent bármilyen druidának... minden ütésed (ha feral vagy) vagy spelled (resto/moonkin) esetén van á sansz, hogy kapsz egy clearcasting effektet 15 máodpercre, amivel a következő mana/rage/energy-igényes spelled vagy abilityd ingyen lesz. Fejlődni 43-as szinten ferallal érdemes, Outlandre érve már akár mehetsz moonkinként is.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22415) cl.aci válasza Wolverine (#22414) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Köszi, a poén az egészben az hogy csak az épületben volt 10 egynéhány fps, ma megnéztem kint megvan a folyamatos 30, de ahol a kezdő q-kat adják ott ma is kevés volt az fps, na ezt nem értem nyilt téren normális, zárt térben meg diavetítés :W

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#22416) GoTReX


GoTReX
őstag

Nekem is 5200+ gepem van Dulacore,1GB ram,Ati 3850 Overclocked Edition.Mint Sw,mint If-ben 50-70 fps legrosszabb esetben.Mi a fene lehet ott a kiegben ami igy fogja a gepeket?:S Annyi poligon csaknincs:S Vagy wmi nagyon durva optimalizálás hiba van? Mert ez nagyon durva,amiket irtok,lehet abba is hagynam ugy.... :(((

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22417) Wolverine válasza GoTReX (#22416) üzenetére


Wolverine
félisten

Magasabb minőségű textúrákra tippelek. Nálam a vén konfig a vanilla területeken 50+fps-t tud, BC-ben 40 körül, Northrenden 30 az általános, de Dalaranban - ahogy írtam - meg sem tudok mozdulni. Valószínűleg a friss helyek több VGA-RAM-ot igényelnek, és a kártyámon levő 256 MB néha már kezd kevés lenni, a prociról nem is beszélve.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22418) GoTReX válasza Wolverine (#22417) üzenetére


GoTReX
őstag

Az én kártyám idézőjelesen gyors,de abban is 256 van.Mikor megvettem a gépet,mindig neztem mikor mennyi az fps,de ha megveszem a kieget és igy kisz***t a game,én lehet letennem.Nem képregénnyel akar senki sem jatszani,pláne egy többmagos gépen stb...

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22419) CactuS válasza GoTReX (#22418) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jobb minőségű texturák, új típusú árnyékok (nem az a régi, kis kerek mocli a karakterek alatt), nagyobb látótávolság, meg persze kissé pofoztak ezt azt poligonszámban, főleg az új armorokon. Ehhez szerintem még hozzájön az is, hogy Dalaran jóval kisebb, mint Shat volt, és itt sok ember van kis helyen, akiknek a karijait mind betölti (bár ebben lehet, hogy tévedek).

Ami nekem viszont nem tetszik, hogy valamiért feleszi az erőforrásokat a wow egy idő után. Elkisértem ismerősöket For the Horde!ra, és a végén még egy sima hcben is meg-megakadt a játék. Win restart után ismét minden szép és jó.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22420) Wolverine válasza GoTReX (#22418) üzenetére


Wolverine
félisten

Nálam is elsősorban a proci a ludas, nyugi - és az bizony idén már 4 éves elmúlt :) Szerintem nem lesz gondod majd Northrenden sem.

szerk: cactuS, ezzel én is így vagyok; ha csúcsban volta Dalaranban, akkor utána nyílt téren sem megyek 4 fps fölé. Szerencsére van egy trükköm, amivel újraindíthatom a grafikus megjelenítést (ez több, mint a reload UI, az egész VGA-s rendert restartolja), és utána visszatér a megszokott 25.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22421) CactuS válasza Wolverine (#22420) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt a trükköt el tudnád magyarázni, vagy ha ilyen szürkés árnyalatú dolog, akkor pmben elküldeni?:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22422) Wolverine válasza CactuS (#22421) üzenetére


Wolverine
félisten

Van egy aprócska addonom, a neve Opticon. Ez képes erre :) Kell hozzá egy olyan addon is, ami képes megjeleníteni a paneljét; Titan Panel, StatBlockCore, Barrel, Fortress, NinjaPanel, ChocolateBar, Carousel, Broker2FuBar+FuBar mind megfelelnek a célnak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22423) Wolverine


Wolverine
félisten

Muhaha... :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22424) szilchi válasza Wolverine (#22423) üzenetére


szilchi
őstag

rofl :K

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22425) Arnold2


Arnold2
őstag

Ma benéztem Stratoholme-ba. Lvl 70-en Az undead fő-fő bosson, Baronon Rivendare-n kívül lesoloztam mindenkit. Tudom senkit sem érdekel, de gondoltam megosztom veletek. :)
Tudom nem nagy kunszt de elvoltam vele vagy egy órát. Talán Baron R. is lement volna, ha nem fogyott volna el a Soul Shardom...

[ Szerkesztve ]

(#22426) GoTReX válasza Wolverine (#22422) üzenetére


GoTReX
őstag

Énis remélem :) :D :K

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22427) Steven válasza Wolverine (#22414) üzenetére


Steven
addikt

Köszi!:)

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#22428) Ribi


Ribi
nagyúr

Tegap voltam ocuousban, de a DK padlófűtése valami eszement akadást eredményezett nálam, pedig ilyet sosem csinált, még 25raiden sem. Szerencsére reloadui megoldotta. De hogy egyre szarabb az egész graf megjelenítés azért nagyon gáz. :(((

(#22429) nak0n válasza Wolverine (#22422) üzenetére


nak0n
aktív tag

És ez 3.0.8 alatt is megy? Mert csak elég régi kiadásokat találtam belőle.

(#22430) Ribi válasza Arnold2 (#22425) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mire használtál el annyi soul shardot ?

(#22431) Arnold2 válasza Ribi (#22430) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem egyszer haltam sajna. Ok hogy egy az egybe jönnek ellenem akkor ok. De ha véletlen beaggrozod az egész teret akkor az már gáz :Y :) . Asszem olyan 22-öt fogyasztottam el (HS,SS,új démon, SoulShatter), mert nem voltam tele. Aszt hiszem vagy 5-7-szer haltam meg. Egy 21 G-os repair számlát azért összehoztam. Viszont tök jó volt,mert amúgy életben nem jutok el ilyen helyekre. Van egy 80-as hunter barátom vele lenézünk ilyen kisebb régebbi instákba kíváncsiságból. Vele tuti lemegy Baron R is.

(#22432) whitezo88 válasza Arnold2 (#22431) üzenetére


whitezo88
nagyúr

stratban kb csak baron a lényeg mivel dob mountot :) 70en t6os lockkal én is csináltam de valóban nem könnyű annyira, főleg a human része. 80on meg skippelhető a trash 85%-a.

[ Szerkesztve ]

(#22433) szilchi


szilchi
őstag

Én rugóval 78-on csináltam meg achievment végett,de inkább csak a bossokat nyomtam le,a trash-t ahol tudtam kikerültem.De ugye az UD-k ott stealth detektorosok.Ott egyszer én is elhaltam,mert megláttak.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22434) Junkie válasza Arnold2 (#22431) üzenetére


Junkie
aktív tag

80-as hunterként simán szólózom Stratot mount végett én is:) Zul Gurubba is szoktam járni csak ott a tigrises csóka nem szólózható(3 boss gyakorlatilag és 10 sec-en belül kell halniuk:) ) de tank pala ismerőssel duóban lemegy:D

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22435) nak0n válasza Junkie (#22434) üzenetére


nak0n
aktív tag

Mágussal még 70en voltam vagy 3x stratban, aztán a 80 meglépése után lementem, kíváncsi voltam, milyen gyorsan verem végig, na meg még hiányos a dungeon1 gearem is (gyűjtögető vagyok, minden kell). Hát nem kiesett a paci? :) Meg is kaptam instantban a jól megérdemelt gkicket a GMünktől, ő farmolja stratot a mountért, de nem esett még neki. :)

(#22436) capafog23


capafog23
őstag

Partyba vagyok és bugos a summ kő, rákattolsz és kikapcsol egyből, nem jön elő a karika, és a lock summ is ugyanez.

(#22437) nak0n válasza capafog23 (#22436) üzenetére


nak0n
aktív tag

Igen, mindenhol ez van. A lock summonköve is bugos.

[ Szerkesztve ]

(#22438) Ribi válasza nak0n (#22437) üzenetére


Ribi
nagyúr

Szóval a nagy javítás, hogy mostmár nincs 2 perc CD, de nem is működik ? loller :O

(#22439) Junkie válasza nak0n (#22435) üzenetére


Junkie
aktív tag

:D én mount gyüjtögetést csinálom csak de a báró még nem akarta adni a hátasát pedig jó sokszor elgyepáltam már:) ha jól tudom 1% körül dobja szóval nagy makker vagy :C

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22440) -conrad- válasza nak0n (#22435) üzenetére


-conrad-
addikt

Exa vagy argent dawn-al?
Még mindig nem tudom, hogy mi igaz: csak akkor esik ha exa vagy vele, vagy random.

(#22441) Scholes9 válasza Ribi (#22438) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Most egy portált summonolsz és azzal lehet a raid vagy party többi tagját summonolni, végre nem fő/shard hanem raid/shard a summon. Csak atm bugos és nem lehet vele summonolni...2 perc cd az maradt asszem, de már tök8, mert egy portál követ summonolsz és azzal hozod az palyereket.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22442) D4v3 válasza -conrad- (#22440) üzenetére


D4v3
őstag

Nem kell se exalted, se trinket semmi, csak egy kis mák. Túl vagyok már 400 strat runon (ebből 120, ami már 1% drop rate) és semmi. Megőrülök lassan, ahogy egyre több guildtársamnál látom a mountot, mostmár meg sem kérdezem hányadik runon esett neki. Van egy rugónk akinek a másodikon már dobta...

(#22443) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Mit gondoltok ezen a laptopon hogyan fog futni a WoW?

HP-Compaq 8710p:
17"WXGA+ (1440x900pixel) antiglare
nVIDIA™ Quadro NVS 320M / 512MB TrueCache
Core2-Duo T8300 (2.4GHz/3MB/800)
2048MB DDR2

(Vista alatt ajánlatos a +2 GB memória a játékhoz?)

(#22444) ciao


ciao
senior tag

a mountokról jut eszembe. Az új 100 mountos öcsithez számolagattam és 80 körül eleakadtam, e fölé csak droppos és TCG-s mountokkal lehet menni, vagy én felejtettem ki valamit?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#22445) -conrad- válasza D4v3 (#22442) üzenetére


-conrad-
addikt

..és a guildtársaidnak tuti nem volt meg az exalted? :) Nekem is ez a problémám, a wowheaden is olvastam, van aki azt írta, hogy többszázszor lement és semmi, majd kihúzta az exaltedet és 3.ra esett.

(#22446) Ribi válasza Scholes9 (#22441) üzenetére


Ribi
nagyúr

Azt tudom hogy kellene működnie, csak azon röhögök/sírok, hogy a 2 perces dolog bevezetésén is tudtak rontani azzal hogy egyáltalán nem működik :U

[ Szerkesztve ]

(#22447) D4v3 válasza -conrad- (#22445) üzenetére


D4v3
őstag

Nem volt.. nincs összefüggés a kettő között. Csomó ember írja, hogy a patch óta 10 runon belül kiesett és sokan kb. először mentek le, tehát eleve nem lehettek exaltedok.

(#22448) Scholes9 válasza Ribi (#22446) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én nem vágtam, h változik a summon, csak azt hittem, a 2 perces cd-t veszik ki :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22449) kovsol válasza nak0n (#22435) üzenetére


kovsol
titán

nálunk volt aki elsőre megszerezte de volt aki már több mint 100x volt mire meglett neki
én mage és sámánnal is soloztam többször is 70 -en igaz nem tudom hogy lehet nem solozni kb ha nem zöldekben vagy
mageval már 60 on is ment t2 ben frost talenten

May the Force be with you!

(#22450) D4v3


D4v3
őstag

LoL, hát ezt a mountot csak emlegetni kellett. Elmentem most stratholmba és 3. runra kidobta. Ez volt a 123. runom a patch óta btw...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.