Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21401) FefeeX válasza capafog23 (#21397) üzenetére


FefeeX
veterán

Igen, csak 4-et lehet kitenni :) De ami automatán megy és nem kell azt felesleges kinnhagyni :)

(#21402) Wolverine válasza LucifeI2 (#21400) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz rengeteg szegedi játékos van... :U (nekem mondjuk pénzem nincs tokenre :()

szerk: Fefeex: az a világoskék csík a runic power :D A rúnák elvileg a playerframe alatt vannak, 3*2 kerek izé formájában - legalábbis ahogy X-Perles DK screenshotokat láttam. A WoWInterface-en van már jópár DK rúnaaddon, ha ez a kijelzés nem elég :)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21403) FefeeX válasza LucifeI2 (#21400) üzenetére


FefeeX
veterán

Te legalább olcsóbban kapod a paprikát :)

(#21404) Iginotus válasza LucifeI2 (#21400) üzenetére


Iginotus
őstag

Nem bárnom a tiedet félutig elviszem :)

Szoval más téma mindenkihez kérdés, olvasgatam töpikot és látam hogy valaki gold ért veszi a game cardot játékon belül, ez hogy müködik, illetve mennyire legalális illetve ilegális...

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#21405) FefeeX válasza Iginotus (#21399) üzenetére


FefeeX
veterán

Majdnem félhavi? 12,9 EUR/hó, azaz több mint egy havi... :)

(#21406) Iginotus válasza FefeeX (#21405) üzenetére


Iginotus
őstag

A különbözetre céloztam.

Plug and Pray... :)

(#21407) FefeeX válasza Iginotus (#21404) üzenetére


FefeeX
veterán

Mennyi goldért adnál GC-t? :)

(#21408) Iginotus válasza FefeeX (#21407) üzenetére


Iginotus
őstag

Fingom nincs ezért érdekelne engem is :) Meg hogy melyik szerveren lehetséges gondolom nem mindegyiken..

Plug and Pray... :)

(#21409) whitezo88


whitezo88
nagyúr

akkor hogy lesz a token rendelés? én+nierthen+ignotus?

(#21410) FefeeX válasza Iginotus (#21408) üzenetére


FefeeX
veterán

Mindenhol lehetséges, de ehhez bizalom kell :) És mennyire legális? Semennyire... Vagyis, mondjuk büntetendőnek nem mondanám, de nem hiszem hogy ez benne van a how-to ban :)

(#21411) H.O.D. válasza Cathfaern (#21373) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Tudtommal az egérműveleteket nem tudják követni, de pl a vágólapot figyelik. Egy jó ötlet jelszó begépeléséhez: START -> Futtatás -> osk.exe

Where do you want to go today?

(#21412) tyutyu1983 válasza Cathfaern (#21373) üzenetére


tyutyu1983
tag

Raid insták kb játszhatatlanok voltak. Loatheb még úgy ahogy letudtuk tolni a lag ellenére,egyik palától kaptam egy 40ks Lay on Hands-et. :Y
Ahogy néztük,kb boos fightokon kezd el laggolni nagyon durván.

Lenovo IdeaPad Y580

(#21413) H.O.D. válasza Iginotus (#21404) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Eladja neked WoW goldért a gamecardot, majd a WoW goldot eladja Euróért, amiből vesz egy gamecardot, amit majd megint elad WoW goldért. Amit ő csinál, az egyértelműen illegális. Szerintem rezeg a léc a vevő esetében is.

Where do you want to go today?

(#21414) FefeeX válasza H.O.D. (#21413) üzenetére


FefeeX
veterán

Na de ha ismerőssel rendezed le? :) Az is illegális?

(#21415) Ribi


Ribi
nagyúr

Hat igencsak lagos volt Dalaran, viszont insták viszonylag elfogadhatóak.
Malit sikerült leverni vegre valahára. Tipikus, hogy első próbálkozás 1%, utána meg az első fázison is alig jutottunk túl :)

(#21416) H.O.D. válasza FefeeX (#21414) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Ha a két cselekményt nem hozzuk kapcsolatba, akkor sztem nem gáz. Ő ad neked egy gamecardot, mert jó fej. Te adsz neki aranyat, mert jó fej. Gamecardot ajándékozni nyilván lehet, aranyat pedig küldhetsz levélben is a játékban. Így valszeg nem gáz :)

Where do you want to go today?

(#21417) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Rendeltem hármat. Privi akinek kell.

(#21418) Bencus88 válasza -conrad- (#21331) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jól van köszi
Mellesleg tegnap 25 fős naxx-ba másfél óra alatt lement 6 boss aztán elég sokat kínlódtunk Patchwork-ön, de utolsó utáni tryra behalt:)nagy gz a klánunknak :R Pénteken folytatás

[ Szerkesztve ]

(#21419) -conrad- válasza Bencus88 (#21418) üzenetére


-conrad-
addikt

Nekem is lenne kérdésem:
a talentelt feral faeri fire ill. a talentelt moonkin faeri fire az nem üti egymást?
Arra gondolok, hogy ha esetleg offspecre megyek a druidommal és arra öltözök be hit-ügyileg, hogy rakom magamnak a +3%-ot így nem kell csak 11%, viszont a feral dudu meg feldobja az övét, az nem írja felül?

(#21420) Bencus88 válasza -conrad- (#21419) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Passzolom sajnos, de ha tippelnem kéne talán a nem írja fellülre voksolnék, de kitudja lehet inkább mégis:)

(#21421) FefeeX


FefeeX
veterán

Pala és DK kérdésben nem tud/akar senki segíteni??? :(

Pedig még ezután jött volna a milyen talenten érdemes hunterrel arénázni kérdés, illetve hogy mi a rákért raknak a hunterek a petélesztésre 2 talentpontot is, mikor sztem annak arénában nincs jelentőssége...

[ Szerkesztve ]

(#21422) -conrad- válasza FefeeX (#21398) üzenetére


-conrad-
addikt

Egy kérdés maradt megválaszolatlan, a makrók, de ahhoz nem ártana tudni mire is kell. Mert mondanám, hogy minden meele ütésre írj macro-t, hogy tolja el a rune strike-ot, aztán kiderül, hogy wipeolgatsz, mert tank vagy és nem marad soha rage az icebound fortitude-ra. :)
Max runic power 100, a "mana" csík helyén az van, a karaktered "feje" alatt pedig kell lennie 6 pöttynek, azok a rúnák, amik eltűnnek ha ütsz valamit amihez kellenek, és elkezd újratöltődni.

Ja pala.. szintezz retrin, szerezd be a zygor addont. :)

[ Szerkesztve ]

(#21423) bobace válasza whitezo88 (#21388) üzenetére


bobace
őstag

A spybot progi van nekem is, és több ismerősömnek is. Sajnos az sem talál meg mindent! Ellopták ismim accját, futtattunk vírusírtót, spybotot, meg még egy ilyen maleware írtót is, és semmit nem találtak. Visszakértük az accot, 2 nap múlva megint ellopták, és azóta se tudjuk, hogyan történt. A srác akkor kezdte a wowot, lvl3x volt, és utána el is ment a kedve, szóval vissza sem kértük már. Szerintem winfos reinstall minimum!

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21424) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Itt van részletesebben. :)

Rendeltem 3 Blizzard Authenticator-t. Abból 1 az enyém a többi meg majd akinek kell.

11.800 Ft. volt a három darab, szóval 3900 Ft. lenne egy darab így, ha egyedül rendeled, akkor meg 8500.

Írjon akit érdekel.

Item Subtotal: 15,13 €
Tax: 2,87 €
Shipping & Handling: 22,00 €
Grand Total: 44,18 €

(#21425) Ptech válasza bobace (#21423) üzenetére


Ptech
őstag

Keyloggernek pont az a lényege, hogy nem látja sem az antivírus progi, se a spybot, se semmi. Elég a megfertőzött képfájlt megnyitnod, és már települ is, úgy hogy sosem látod, hogy működik. Még screenshotot is csinál a desktopról/épp megnyitott programról és elküldi emailben/feltölti FTP-re. Max akkor lehet elkapni, ha tudod, hogy milyen program, akkor is csak egy külön letölthető uninstall programmal.

(#21426) -conrad- válasza Ptech (#21425) üzenetére


-conrad-
addikt

Képfájl? Elviekben csak futtatható állománnyal terjed, vagy active-x stb. esetén nem?

(#21427) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Ezt volt barátnőm írta, kicsit elbizonytalanodtam. :D Eddig csak jót hallottam róla, itt használ még valaki tokent?

Blizzard Authenticator tokenem van nekem is, de inkább deaktiváltam. Nem is igen ajánlom senkinek aki emlékszik még a titkos jelszavára. Ha véletlenül bedöglene, nem tudsz vele mit kezdeni. A hat éves garancia ellenére is elég bóvli. Több mint egy hónap mire leszedik az accountodról, Tusinak is bedöglött és nem lehet benne sem elemet cserélni és nem lehet pótkódot kérni, és addig accountodra sem tudsz beloggolni, sőt a wow díját automatán vonja annak ellenére is ha jelzed a token hibát.
Az ügyintézés nagyon lassú, és mindent elkérdeznek de minden egyes emailt követően, átfutási idő kb másfél nap, ha nem több.
Én inkább a biztonsági jelszóra hagyatkozom, ha el is lopnák az accountom, nem olyan macerás visszakapni, és az itemekért is inkább GM nek fohászkodom, mint malmozzak egy hónapig.

(#21428) Iginotus


Iginotus
őstag

Nem tudjátok hogy ezt a blizzardos kütyüt egyszerre csak egy acchoz használhatjuk vagy pl ha barátnöm is melletem van meg haverom is mondjuk akkor az övökéhez is lehet hozzápaszintani? Vagy egyszerre csak egyhez? Nincs erröl valami leirás?

Plug and Pray... :)

(#21429) steveetm válasza LucifeI2 (#21427) üzenetére


steveetm
őstag

Pont ezzel kapcsoaltban szerettem volna írni én is.
Volt guildtársam is rendelt anno tokent, és kb 3 nap után beragadt a legutoljára használt szám a tokenre, és ennyi. Minden létezőt megpróbált, de nem volt hajlandó megmozdulni a token többet. Írt supportnak, nem akarnom nagyon elhúzni a sztorit, szal minimum 4 hónapot, ha nem szopott azzal, hogy levegyék a tokent az accountjáról, akkor egy napot sem. Titkos kérdés válasz NEM elég, hogy deaktiválják a tokent!
Bankkártyás fizetésen volt, és az elhasznált játékidőt NEM kapta vissza!

Én simán lebeszéltem magam a tokenről, mégha sikerülne is megoldanom, hogy lenyúlják az accom, gm mindennel együtt(mostmár pénzzel is) visszaadja max egy héten belül(nálunk legalábbis ennyi idő volt a trend).

Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#21430) steveetm válasza Iginotus (#21428) üzenetére


steveetm
őstag

Egyszerre többhöz is lehet csatolni.
Üdv.: steveetm

(#21431) Iginotus válasza steveetm (#21430) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszi. Hum-Hum :)

Plug and Pray... :)

(#21432) LucifeI2 válasza steveetm (#21429) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ez elég rosszul hangzik. 4 hónap WoW nélkül, omg. :DDD Belegondolni is rossz. :)

A 2 tokenre különben már megvan a jelentkező, whitezo88 és nierthen. De nem tudom még mindig kelleni fog-e nekik, ha ezeket elolvassák. :DDD

(#21433) whitezo88 válasza LucifeI2 (#21432) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem még áll, így is úgyis kell egy win reinst, ezek után nem tréfa, hogy 2x feltörték.
szerintem majd visszakérem a cuccaim ezután, és ha jópár napig biztonásgos amrad akkor hagyom a fiókban, ha megint csinálnak vele valamit ami már durva lenne, akkor telepítem a kódot.
rossz rénézni a karimra így csupaszon armoryn :O

[ Szerkesztve ]

(#21434) FefeeX válasza -conrad- (#21422) üzenetére


FefeeX
veterán

Találsz itt még kérdést, csak nem az volt az első HSZ amire válaszoltál. De köszönöm mert már így is sokat segítettél... :)
[link]

Szóval Xperl-nél nincsenek pici pöttyök, mondjuk nem tudom ez szükséges-e vagy hogy mennyire ha igen...

DK probléma: ugyebár 2 spell is van ami gyógyít (legalábbis lvl60-on ennyit találtam)
death strike (most nézem hogy disease-k után hilel - eddig csak az tünt fel hogy néha semmire se jo :) )

most nem is találom a másikat, pedig mintha lenne :)

Amúgy úgy nézem, a blood boil csak rúnát visz de igazából 1 targetre teljesen felesleges ellőni (100 damage az 0) - viszont mondjuk tankolásnál érdekes lehet, hogy rád aggrozzanak és ne a hilert vigyék :)

Asszem a bloodmoon-nal is picit félrenéztem, az lionheart executioneer kellett volna - mert ugye a parry rating a strength-ből jön :(

Szóval azért megint ugye kérdés lenne, milyen strike-ok ajánlottak, milyen sorrendben, és hogy ezt lehet-e egy gombra makrozni :)

[ Szerkesztve ]

(#21435) FefeeX válasza steveetm (#21429) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem a 30k arany miatt kellett volna, de ha azt is visszaadják akkor már nincs rá szükségem... :) Elég védett a gépem amiről játszom, persze minden törhető, kerülhető... Aki tutit akar, szerintem Linux alól Wine-vel nem tudják lopni a dolgokat - linux alatt az ilyen lopószarok (még) nem mennek... (mondjuk kicsit lassabb az OpenGL használata miatt)

(#21436) H.O.D. válasza FefeeX (#21435) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Mac OS-en is elég ritka a keylogger.

Jómagam netezni, torrentezni Linuxot bootolok, XP-t csak szigorúan játszani, azt sem rendszergazdai jogokkal.

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#21437) -conrad- válasza FefeeX (#21434) üzenetére


-conrad-
addikt

Ok..
kezdj unholy talenten. Nem gyógyít annyit mint a blood, de bőven elég, viszont jobb aoe, és tankolni is tudsz vele instákban. (blood-al is, csak az unholy az jobb aoe aggro, meg ott a bone shield amit dps is kitesz a +2% dps miatt, de amúgy tank talent) Rengeteg ütés használja a disease-eket, szóval ezeket tedd fel elsőnek. Ahogy írtam unholy talent miatt plague strike, utána icy touch, aztán két lehetőséged van:
- scourge strike (1unholy+ 1frost) + heart strike(1 blood)
- heart strike (1 blood) + death strike (1 unholy + 1 frost)
Egyik jó nagy dps, a másik meg healel. Értelemszerűen amelyik kell. Ha mobozol és mondjuk eg 60k hps-elitet ütsz akkor első, ha lemegy a hp-d akkor meg ütsz pár másodikat és felmegy a hp-d tőle újra.
Mondjuk ez single target.

Aoe:
leteszed a death and decay-t magad elé, azonnal belerántod az egyik mobot, fel a 2 dot, mire beér a többi társa addigra már töltődik a rúna, mehet a pestilence, ami továbbterjeszti a diesease-ket, és itt ütögeted az unholy+frost rúnákból a scourge strike-ot, meg a healelős strike-ot (mikor melyik kell), a blood-ból meg aoe sebzed őket a blood boillal.

Mindegyik verzióra érvényes, hogy a rune strike az menjen cd-re, és ha marad runepower akkor mehet a death coil.

#showtooltip Scourge Strike
/cast Rune Strike
/cast Scourge Strike

Így be is lehet makrózni minden meele ütésre, nincs global cd-n így egy gombnyomással megy a 2 ütés.

Amennyiben froston vagy, van még egy heal lehetőség:

#showtooltip Lichborne
/cast Lichborne
/cast [target=player] Death Coil

:) a lichborne undead-á változtat így rád is hat az, hogy a death coil healel, tehát ha magadbe lövöd az +hp. :) Erre még van glyph is, hogy amennyiben healelni használod, akkor termel 20 runic powert, azaz 4x healelhetsz vele ha max. runicpoweren vagy, az nálam tank cuccban tank talenten 4x 1600 hp, dps cuccban több az attack power miatt.

Blood talenten meg van egy 1 perces cd-vel rendelkező talent ami blood une-ból hp-t csinál.

(#21438) Wolverine válasza FefeeX (#21434) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blood Boil AoE, azt csak több mobnál érdemes ellőni, és csak Pestilence után. A másik gyógyítás egy Blood talent, a Rune Tap (már ha jól emlékszem). Amúgy itt egy kép arról, hogy néz ki egy DK-s X-Perl.

szerk: conrad, a Heart Strike 41 pontos Blood talent :U Ne keverd a Blood Strike-kal.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21439) -conrad- válasza Wolverine (#21438) üzenetére


-conrad-
addikt

Jah tudtam, hogy el fogom rontani, nincs előttem talentfa a cégnél és keverem folyton :)
Szóval a szövegemben Heart Strike ---> Blood Strike pls. :)
Valahogy úgy gondoltam, hogy nem emlékszem de ha blood talent akkor tuti a blood strike lesz az :)

[ Szerkesztve ]

(#21440) steveetm válasza -conrad- (#21439) üzenetére


steveetm
őstag

nemtok olvasni.
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#21441) nierthen válasza LucifeI2 (#21432) üzenetére


nierthen
tag

háááát... eléggé rosszul hangzanak a fentiek, de ugye azt sem tudjuk, hogy azoknak, akiknek bedöglött annak hogyan van karbantartva a gépe, öntött e akármelyik érintett dologba mondjuk kólát, vagy valamit, et. etc. végülis amellett döntöttem, hogy, ha már megrendelted, ne is bukjál vele, én meg végre merni fogok nagyobb mennyiségű goldot tarani az accomon. én mindig azért költöm el, hogy, ha törnek ne legyen már annyira jó nekik. eddig megúsztam mondjuk.

tehát summa-summárum: lucifeI2 akarok a harmadik lenni, ha van elképzelésed az értékek majdani cseréjéről, várom az ötletet. szivesen utalok számlaszámra, vagy találkozok személyesen, bár asszem az lesz a nehezebb, ha jól sejtem

Nierthen#2767

(#21442) steveetm válasza nierthen (#21441) üzenetére


steveetm
őstag

Az a gond, hogy simán önthetnél bele kólát, mert mér ne. Elejtheted és összetörik, peches vagy. Nem az volt a para, hogy a blizzard rájuk hárította a felelősséget(egyébként nem tette), hanem, hogy egy token leválasztás nagyobb mizéria, mint egy ellopott accot visszakérni gm-től. Akár még a titkos jelszót is elfelejtheted, email személyivel, wow seriallal, pár adattal és szevasz.
Üdv.: steveetm

(#21443) FefeeX válasza -conrad- (#21437) üzenetére


FefeeX
veterán

Ohh srácok ez nagyon jóóó, köszi :)
Akkor párosával kell csinálni a makrokat :) Azt már egész jól lehet billentyüről is kezelni :)

Wolv: ezt be kell állitani xperlben? Csak mert nálam nem így néz ki :(

Eddig pár dolgot nem használtam ezekből, de most akkor elvileg imbulok... :) Nem tudom mennyire lesz gáz a bloodmoon, mondjuk minerem is van, nem nagy szám átnyomni lionheartre, de sajnálnám a kis baltámat, még nem is használtam de már beleszerettem :) (Főleg mert sokkal szebb mint a kard)

Amúgy nem kell ilyen echo offot csinálni makroban? hogy ha nem tudja ellőni ne pofázzon be? :)
És mi lenne ha megpróbálnék scourge strike - blood strike-ot makrozni? És echo offal ezt lehet nyomoganti mint a hülye,nem? :)

(#21444) nierthen válasza steveetm (#21442) üzenetére


nierthen
tag

jójó a kólás sztori vicc, magam is tudom. mert például a céges tokenem a két év alatt pár helyen azért járt már elhiheted :D :D :D . de az pölö rendeltetésszerűen működik hiba nélkül. ez a fentebb leírtak alapján megnyugtatónak kellene, hogy legyen. valamiért mégis kicsit savanyú most a szőlő. én bízom a rendszerem tisztaságában és az optimális műkdésében, és ezen kívül gondolom talán százezrek használják hibamentesen. olyan van, hogy pár valamiért elromlik. azzal nincs is baj, mert van gyártási selejt. amitől túmaccs tud lenni a dolog az gondolom az emberi része inkább -> a blizz európai szupportját franciák adják. akik meg olyanok, amilyenek.

Nierthen#2767

(#21445) steveetm válasza FefeeX (#21443) üzenetére


steveetm
őstag

"Amúgy nem kell ilyen echo offot csinálni makroban?"

:D:D ez kurvajó:D

Egyébként, de kell:D

/run UIErrorsFrame:Hide()
blabla
/run UIErrorsFrame:Clear(); UIErrorsFrame:Show()

Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#21446) Wolverine válasza FefeeX (#21443) üzenetére


Wolverine
félisten

Évek óta nem használtam X-Perlt - de valami azt súgja, hogy nálad nem a legfrissebb van, hanem egy 3.0 előtti régi :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21447) FefeeX válasza Wolverine (#21446) üzenetére


FefeeX
veterán

Mikor elkezdtem a lich kinget, akkor frissítettem addont utoljára, ez megjelenés után kb egy héttel volt... :) Akkor az elérhető legújabbat szedtem le... De majd ránézek, úgyis kell damage meter is - vagyis ami helyette van...

steveetm: köszi, hát igen, kb Basicben, Pascalban meg Delphiben programoztam utoljára (Office makrókat kivéve persze), már nem emléxem hol de ilyen kellett :)

[ Szerkesztve ]

(#21448) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

Érdeklődék, hogy locknak mi a legjobb talent raidre? Nem rég léptem meg a 80at cuccom semmi, ugyhogy nem röhögni :DD talent előtt 1000 dpsem volt (ha nem volt aoe) demo+affli ágon voltam most áttalentoltam erre (wowwikin olvastam lock raides talent) ugyan a crittem megnőtt de a dpsem jelntősen nem... kb 1100-1200 most, a hitem jelenleg nagyon kicsi 54 de fejlesztés alatt, hc instákból badgékból, illetve még a hastre is gyúrok, mi a javaslat? jó ez a talent igy, és ha lesz jobb cuccom akkor meglesz a dps? :U

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#21449) FefeeX válasza -conrad- (#21437) üzenetére


FefeeX
veterán

Azt néztem lehet újra kell talentolnom, mert sok dolgot nem vettem figyelembe eleinte... :) Persze nem tudtam mit érdemes használni, úgy nehéz talentolni :)

63-ra majd valami ilyesmit néztem ki... :)

A plague stike egyébként frankón behúz mindenkit (hunter haverral megyünk hellfire instába ketten (78as)) és így azért annyira nem vicces a dolog... :)
Azért így talentoltam, mert azt írtátok hogy auto shot-ot hanyagolni kell amennyire lehet, gondoltam akkor arra nem pakolok... :)

szerk: most nézem, így meg nincs kitalentolva a scourge strike... :( Nehéz a bányászok élete :)

[ Szerkesztve ]

(#21450) FefeeX válasza FefeeX (#21449) üzenetére


FefeeX
veterán

Ezt elnyomtam, nem nyomtam rá a linkre :) De azóta rájöttem, hogy nem kell sok blood talent, főleg nem a -threat... :)
Mondjuk ezzel sem tudom kirakni a scourge strike-ot 61-en :( [link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.