Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) Wolverine válasza Csokicsibesz (#26997) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha jól emlékszem, bármi is hibázik, ugyanazt a hibaüzenetet fogod kapni: nem jó a kód.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27002) Louro


Louro
őstag

Ezt a kacsát....azért a Blizz nem bírná el, ha a törtösök is eredetire mennének :D Meg azért elég profitorientált és a régi játékait se tette ingyenessé. Dio2 se ingyenes tudtommal, pedig sokkal régebbi játék és azzal is játszanak sokan és tuti ott is vannak tört szerverek :)

http://gamepod.hu/hir/ingyenes_lesz_a_world_of_warcraft.html

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#27003) Csokicsibesz


Csokicsibesz
tag

A feltöltés idejét a Blizz adja meg választhatok 1 hónapos feltöltés, 3 hónapos és féléves között. Kiválasztom az 1 hónaposat 13 EU. Beírom a nevet, e-mailt, bankkártya számot,kártya érvényességi időt és a megerősítő kódot. Megtettem beírtam és HIBA , rossz a bankkártya szám és a kód, de nem lehet az mert már legalább 25x átnéztem számjegyről számjegyre és jó. És állandóan kidobja a hibaüzenetet.

(#27004) Wolverine válasza Csokicsibesz (#27003) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha angolul írtad be a neved (keresztnév-vezetéknév), az hiba, mert úgy kell megadni, ahogy a kártyán is szerepel, magyar szórenddel. Esetleg tényleg a dátummal lehet még gond, de ezeken kívül más nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27005) FefeeX válasza Wolverine (#27004) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát nem tudom, én szerintem keresztnév-vezetéknév csináltam, ellenkező esetben emlékeznék rá hogy nem úgy. Harmadik MasterCardom, amin működik a dolog. A kártyaszámot szóközökkel választom el, mint a kártyán is van. A lejárat dátumánál pedig vigyázni kell, HH/ÉÉ van feltüntetve a kártyán.
Ahogy nézem, mindegyik mastercardom hátulján 2 számsor van, egy négyjegyű utána meg egy háromjegyű. Ide a háromjegyű kell, nem a négyjegyű utolsó három számjegye!!! (Ez lehet még hiba)
Vagy nincs pénz a számlán... :)

(#27006) Cathfaern válasza Louro (#27002) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ahogy kommentben is írják, majd max. akkor lesz ingyenes ha drasztikus mértékben lecsökken a játékosszám,s max 10-15 realmen elférnek a játékosok kontinensenként.

[ Szerkesztve ]

(#27007) Csokicsibesz válasza FefeeX (#27005) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Én is gy csináltam, nem tudom már mi lehet a probléma. Holnap adok neki még egy esélyt , ha nem sikerül akkor marad a GC.

(#27008) moddingR


moddingR
aktív tag

a tököm tele az egész blizzardal hogy mergelés után üres realmra dob :W 1 2

ennyit ér az eredeti

[ Szerkesztve ]

(#27009) Wolverine válasza moddingR (#27008) üzenetére


Wolverine
félisten

Itt valami komolyabb gáz van, mert a Development választási lehetőséget neked nem szabadna látnod (ott az English/German/French/Russian opcióknak kellene lenni) - ugye ezt is megírtad a Supportnak, amikor szóltál nekik? (csatold a képeket is, de ne a Képfeltöltés.hu-ról, mert az külföldön gyakorlatilag elérhetetlen; told fel az Imageshackre inkább)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27010) moddingR válasza Wolverine (#27009) üzenetére


moddingR
aktív tag

irtam nekik hétfő óta semmi válasz de már elegem van

[ Szerkesztve ]

(#27011) Cathfaern válasza moddingR (#27008) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem véletlen tört szerveres klienssel próbálkozol, amiben át van írva a realmlist.wtf?

(#27012) moddingR válasza Cathfaern (#27011) üzenetére


moddingR
aktív tag

hm akkor felteszem az eredetit hátha segít , vagy esetleg van valami kliens amit le lehet szedni?

[ Szerkesztve ]

(#27013) Wolverine válasza moddingR (#27012) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizz honlapjáról leszedhető a kliens. De talán egyszerűbb, ha kérsz valakitől egy realmlist.wtf-et...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27014) moddingR


moddingR
aktív tag

köszi a segítséget jó a wowom! :C :R

(#27015) Bencexp


Bencexp
tag

Ünnepéylesen bejelentem, ma abbahagyom a WoW-ozást. Pályafutásom 2 év játék után véget ért és az accomat is eladtam szóval nincs kísértés a visszatérésre.

Viszát WoW! :C

Jako vážně?

(#27016) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ma végre lement IC hard 25-ösöbe már jópár hete szoptunk vele, de végre megtört a jég.:D

(#27017) F-ECT$ válasza Bencexp (#27015) üzenetére


F-ECT$
titán

Majd veszel újat, ha ismét megjön a kedved ;)

Dive ever, work never.

(#27018) FefeeX válasza F-ECT$ (#27017) üzenetére


FefeeX
veterán

Először a törtszerverrel kezdődik. Aztán rájön hogy sokkal jobb volt az eredeti, regel egy 10napost aztán szevasz... :)

(#27019) F-ECT$ válasza FefeeX (#27018) üzenetére


F-ECT$
titán

Én direkt nem adtam el a karimat mikor abbahagytam, mert még egyszer elölről kezdeni biztosan nem bírtam volna. Az egyik haverom eladta, és mikor újrakezdte, akkor inkább vett egyet.

Dive ever, work never.

(#27020) FefeeX válasza F-ECT$ (#27019) üzenetére


FefeeX
veterán

Ehj, na ez a nemmindegy, mikor eladja, majd vesz egy másikat :D
Én el nem adnám, majdnem minden prof kimaxolva, rengeteg lóvé, rengeteg recept, Öcsipontok, megszenvedtem érte, nem kaptnék érte annyit amennyi eszmei értéke van számomra, még akkoris, ha végleg abbahagyom...

(#27021) mistyc0


mistyc0
csendes tag

Én tuti nem adnám el akkor ha megunom elfér a frigoban ha kedvem van majd elöveszem kiolvasztom és nem kell megint szenvedni:)Szenvedni:még mindig az Ams jo a Warrior Dps-nek? ;]

(#27022) deter


deter
aktív tag

Több, mint féléves kihagyás után újra játszom. Azóta igen sok minden változott. A kérdésem, hogy Affliction Warlock esetében, mi lett az új rota? Illetve, hogy melyiket érdemesebb kirakni Death's Embrace-t vagy Ruint? Glyphek esetében is zavarban vagyok.

üdv_
deter

(#27023) F-ECT$ válasza deter (#27022) üzenetére


F-ECT$
titán

Build

Kiesett az immo és a siphon a rotából, a többi triviális:
-haunt, corr, coa, ua legyen fönn végig
-filler: sbolt, 25% alatt drain soul
-20 secenként life tap (3.2-től ez 40 sec lesz)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#27024) MaddeNNNN válasza deter (#27022) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Egy kezdő rotation van, utánna azt rakd fel ami éppen le akar esni. Fontos, hogy se nem túl későn se nem túl korán, mert mind2 dmg kieséssel jár.

SB-Haunt-Ua-Corr-Coa-sbspam

na meg ne felejts el 20 secenként lifetapelni

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#27025) FefeeX válasza F-ECT$ (#27023) üzenetére


FefeeX
veterán

Lockok, haver 69es, fejlődő lock, és azt kérdezte tőlem mi a locknak legjobb fejlődő build... Afflin van, de valahogy 69en is csak 300dps-t tud kitolni instában... :) Ami azért elég poén :)

Pliz, mi ajánlott? :)

(#27026) Wolverine válasza FefeeX (#27025) üzenetére


Wolverine
félisten

300??? Énnél az én alulgearelt 69-es lockom is többet tud szólóban (affli szintén, amikor épp nem demon) - szóval vagy meztelenül tolja, vagy pre-BC cuccokban, vagy brutálisan nincs érzéke a rotához.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27027) FefeeX válasza Wolverine (#27026) üzenetére


FefeeX
veterán

sztem nincs érzéke a rotához, de ő is 69 és alulgearelt :)
kérdés hogy afflin tolja-e és ha igen milyen rotán :)

(#27028) Bencexp válasza Wolverine (#27026) üzenetére


Bencexp
tag

Vagy alszik és nem is nyomogatja a gombokat :DDD

[ Szerkesztve ]

Jako vážně?

(#27029) moddingR


moddingR
aktív tag

Melyik az az addon ami mutatja hogy encsihez és tailoringhoz holkell farmolni?

(#27030) Wolverine válasza moddingR (#27029) üzenetére


Wolverine
félisten

Mit kéne enchantinghoz farmolni? :F

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27031) moddingR válasza Wolverine (#27030) üzenetére


moddingR
aktív tag

alapanyag

(#27032) Viktor77 válasza moddingR (#27031) üzenetére


Viktor77
titán

Ha addon nincs is, itt egy oldal. Az enchantingot és a disenchantingot is megtalálod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27033) Wolverine válasza moddingR (#27031) üzenetére


Wolverine
félisten

Ahhoz zöldek/kékek kellenek - és azokat tailoringból simán ki lehet szedni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27034) moddingR


moddingR
aktív tag

köszi, de télleg nincs olyan addon mint herbalismhoz ?

(#27035) Nimda


Nimda
addikt

Egy olyan mage addont keresek,ami mutatja a scorch,living bomb hátralevö idejét.Az xperl azért nem jó,mert ha raidben sok a debuff,akkor kavalkád van és idö mig megtalálom.

(#27036) Wolverine válasza moddingR (#27034) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs, mert az enchantalapanyagokat nem úgy farmolod, mint a herbeket.

szerk: Nimda, bármilyen timeraddon jó; pl. a Yatba.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27037) SzlobiG válasza Nimda (#27035) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem Xperl van és nem okoz gondot mivel nagyba mutatja a saját dotokat.:U

(#27038) Kharg


Kharg
tag

Titan Panelre létezik valamilyen alternatíva?
Valami olyan kéne, ami vágja a pénzt, haverokat meg guildet.

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#27039) Viktor77 válasza Kharg (#27038) üzenetére


Viktor77
titán

Gondolom a FuBar.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27040) Wolverine válasza Kharg (#27038) üzenetére


Wolverine
félisten

Mi baj a Titannal? (egyébként beépített modulokkal nincs ilyen cucc - display borzalmasan sok van, és modul is annyi, mint a nyű...)

Viktor, a FuBar fejlesztése a Wrath előtt leállt, és azóta sem írták át - csak annyira van meghegesztve, hogy ne haljon meg teljesen. Érdemi fejlesztés sem modulokban, sem a FuBarral kapcsolatban rég nincs, a Broker-cuccok átvették az uralmat.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27041) Kharg válasza Wolverine (#27040) üzenetére


Kharg
tag

Vacakolni kezdett, beépitett modulok eléggé gyengén muzsikálnak.
Guild modul 5-6perc folyamatos késésben van, nemcsak az onlineok, de a location terén is, koordináták is 6percel előbbit mutatnak.

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#27042) Wolverine válasza Kharg (#27041) üzenetére


Wolverine
félisten

Jó esetben az addon hibája, rossz esetben valami olyan adatforgalmat bonyolít, ami ilyen késést okoz. Gyors tesztelésre szvsz szedd le a WoWInterface-ről a StatBlockCore/Ara_Broker_Guild_Friends/Money Trail triót.
szerk: már persze ha a legfrissebb Titan van fent...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27043) Nimda válasza SzlobiG (#27037) üzenetére


Nimda
addikt

Igen nekem is,de lekicsinyül ha a többiek is felpakolják a sajátjaikat (biztos be lehet valahogy állitani,de nem vacakolok vele)...találtam egy nekem kézreállóbbat, (scorchio2)

(#27044) Kharg válasza Wolverine (#27042) üzenetére


Kharg
tag

Köszi szépen, ez tökéletes:) :R
Tetszik, hogy bárhova mozgathatom, ennél jobb nem is kell :)

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#27045) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hogyan lehet előállítani enchant scrollokat?

(#27046) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Lenne egy kérdésem: Ha valakik csinálnak egy arena teamet 0-ás ratinggel indulnak vagy 1500-assal?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#27047) Cathfaern válasza whitezo88 (#27045) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Inscriptionnel lehet csinálni olyan papírokat, amire rá tudod rakni az enchantokat, s így enchant scrollá válik. Különböző ilvl szükségletű enchantokhoz különböző papír kell, illetve armor és weapon enchantokhoz is külön van.

vitko:
0

(#27049) nak0n


nak0n
aktív tag

Wolvi!
A Death Wish nem halt meg! Amit az egyik offi írt, nem tökéletesen fedi a valóságot: a HCbb emberek elmentek, akinek elég a casual, maradtak. Szóval csak ismételni tudom magam, a DWnek nincs vége, csak már nem fogunk guildszinten raidelni, hanem elvagyunk magunkban, altozunk stb. Ha ennek ellenére úgy érzed, a fórumtopik zárolása fennmarad, szíved joga, de én örülnék, ha esetleg írhatnék oda néhanapján, ha úgy érzem (vagy más DWs, aki még van).

(#27050) SzlobiG


SzlobiG
félisten

A Blood Frenzy-t üti vmi más buff? A 4% dmg buffra gondolok, hogy van-e vmi ami üti-e.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.