Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) Healbacsi válasza Shrek16 (#34000) üzenetére


Healbacsi
őstag

Szoftveresen rendbe kell rakni a gepet. Ha ez barmi okbol nem sikerulne, lentebb kell venni fair-rol es akkor latni fogod a vizet. Guildtarsamnak is ez a gondja.

(#34002) Shrek16 válasza Healbacsi (#34001) üzenetére


Shrek16
csendes tag

Mit értesz pontosan ez alatt? Driverekből mindenből a legfrissebb van fent.

Noé bárkáját egy amatőr építette. A Titanicot profik...

(#34003) Wolverine válasza Shrek16 (#34000) üzenetére


Wolverine
félisten

A Fair és magasabb beállításhoz olyan dolog kell, amit a jelek szerint nem tud a VGA-d; pl. hibás driverbeállítás lehet ennek az oka... (mondanám, pontosan mi, de nem ugrik be :()

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34004) Cathfaern válasza Wolverine (#34003) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha ati-ról van szó, akkor Catalyst AI-t meg lehet próbálni kikapcsolni, az szokott furcsaságokat okozni.

(#34005) DebilEvil válasza Shrek16 (#34000) üzenetére


DebilEvil
tag

Ha ATI es csak negyzetek vannak a viz helyen, akkor multisampling 1x, minden mas mehet max-on.

(#34006) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Az mitől van,hogy a patch óta kb fele méretre ment össze a HUD-om,az ikonok,a minimap, minden...? :(

(#34007) parandroid válasza Skyhunter (#34006) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez nem bug, hanem feature. Mostantól végre 1 pixel = 1 texel, ahogy a patch note is írta. Én 1680x1050-es felbontáson játszok, és végre rendesen elférek a képernyőn. Gondolom valahol nagyíthatók az ablakok, még nem jártam utána, mert nekem pont jó így.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34008) LucifeI2 válasza parandroid (#34007) üzenetére


LucifeI2
őstag

UI scale-lel eddig is lehetett állítani.

Skyhunter

Vissza lehet állítani valahol a videó beállításokban, most nem tudom megnézni, mert itt nincs WoWom.

(#34009) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Üdv,

ha megrendelted a Cataclysm CE-t, és nem kellenek a TCG-s herokártyák, írj egy privátot, mert én megvenném őket. Mondjuk nem mindenkiét, hanem csak 1-1 darabot:)

Előre is köszönöm.

(#34010) birno


birno
addikt

Azt honnan lehet megállapítani egy itemről, hogy PvE-hez vagy PvP-hez jobb inkább?
Egyáltalán mit érdemes még nézni a statjain és az ilvl-en kívül?

Persze nem olyan kézenfekvő dolgokra gondolok hogy egy 200-as armor jobb mint egy 100-as, csak ahogy olvasgatom a fórumokat nem értem, hogy az emberek honnan tudják megállapítani egy másik játékosról, hogy az ő szerepköréhez megfelelő gearek vannak-e rajta, meg attól tartok, hogy lehet én is rosszul válogatom össze eddig a cuccaimat.

(#34011) SzlobiG válasza birno (#34010) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mert van külön PVP gear és PVE amin van Resilence az PVP gear.

(#34012) Arnold2 válasza birno (#34010) üzenetére


Arnold2
őstag

99%-ban amin Resilence, az PVP-hez van, ahogy Szlobi is írta.

(#34013) Wolverine válasza birno (#34010) üzenetére


Wolverine
félisten

Dobj egy Armory-linket, és továbbítom egy elemző szakembernek ;]

A viccet félretéve a PvP-gear legfőbb jellemzője, hogy Resilience van rajta. A PvE esetében általában a spec határozza meg, kinek milyen statok jók - van különbség pl. egy affli és egy destro lock között is, hogy az elsőre kevésbé nyilvánvalót említsem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34014) Arnold2 válasza Wolverine (#34013) üzenetére


Arnold2
őstag

Ne is mond banyek. Ezzel a hülye reforge-dzsal egy zsák szart tettek a nyakunkba, már ha Catában is marad így ahogy most..

(#34015) SzlobiG válasza Arnold2 (#34014) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az mi is pontosan?:B

(#34016) birno válasza SzlobiG (#34011) üzenetére


birno
addikt

Ja hogy csak ennyi, akkor jó, thx. :)

(#34017) Arnold2 válasza SzlobiG (#34015) üzenetére


Arnold2
őstag

A reforge? Enged meg hogy egy mindent kielégítő blogbejegyzéssel válaszoljak: [link]

(#34018) arpi6k


arpi6k
addikt

Tegnap este megvettem a Cata digitális verzióját. Lehúzott 800 megát, kiváncsi vagyok mennyit fog még hozzácsapni... :U :)

Intel & ATI

(#34019) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

sziasztok!vki megtudná mondani hogy meglehet e nézni hányan vannak fenn Ragnaros nevű szerveren?már 1hónapja nem játszom csak kivancsi vagyok :D

szerk:ha újra játszani szeretnék Cataclysm ha bejön és csak a sima wow meg a bc van meg attol még megjeleníti a változásokat?patchel oldják meg hogy mindenkinek megváltozik vagy muszáj lesz megvennem a lk és a catát?

[ Szerkesztve ]

hmm..

(#34020) Viktor77 válasza Scooby Dou (#34019) üzenetére


Viktor77
titán

Wowprogress-en van játékosszám, ally/horda aránnyal. Persze ez nem pillanatnyi állapotot mutat.

Látni fogod a területváltozásokat, ezek nem a kieggel jönnek, hanem a következő 4.0.3a patch-csel (ami elvileg szerdán jön).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#34021) Scooby Dou válasza Viktor77 (#34020) üzenetére


Scooby Dou
tag

köszi szépen!és azt nem lehet tudni kb hány játékos játszik az adott szerveren annyira kiváncsi lennék :D?!

szerk: megvAN A player szám köszi :)

[ Szerkesztve ]

hmm..

(#34022) F-ECT$ válasza Arnold2 (#34014) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert mi a baj vele? Én pl örülük, hogy 1-1 új itemmel nem kell az egész setemet gemestől, enchantostól átvariálni, hanem elég 1-2 reforge.

Dive ever, work never.

(#34023) SzlobiG válasza Arnold2 (#34017) üzenetére


SzlobiG
félisten

:R

(#34024) Arnold2 válasza F-ECT$ (#34022) üzenetére


Arnold2
őstag

:) Kérte már tőled a guilded, hogy most inkább pls menj át Afflyra mert már van 2 destro a csapatban? Ha nem akkor adj hálát az égnek! :)

Amúgy minden Warlocknak egy nagyon hasznos leírás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#34025) Viktor77 válasza Arnold2 (#34024) üzenetére


Viktor77
titán

Ez nem válasz a kérdésére, és nem értem, hogy ezért miért a Reforge rossz?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#34026) -conrad- válasza Arnold2 (#34024) üzenetére


-conrad-
addikt

Válasz: bocs nem, nem cseszem szét a gearem mert destrora van belőve.
Ennyi. :)

(#34027) Arnold2 válasza Viktor77 (#34025) üzenetére


Arnold2
őstag

Semmi bajom a refoge-dzsal, nem is azt mondtam, sőt. Csak azt, hogy plusz terhet kaptunk a nyakunkban amennyiben speccet kell váltani. Mivel az affly-nak más a stat prioritása mint a destronak.
A "zsák szart" úgy értettem, hogy ha váltani kell, akkor plusz gold és idő, és ha nem vagy rutinos belőle akkor vagy felírod hogy mit mire vagy alt+Tab.

U.i: Már készültél egy jó leszóló hozzászólással hogy "márpedig a refoge igen is jó!"? :D :P

(#34026) -conrad-: Sajnos ezt én nem tehetem meg ebben a guildben, ha hosszú távra szeretnék tervezni :)

[ Szerkesztve ]

(#34028) Viktor77 válasza Arnold2 (#34027) üzenetére


Viktor77
titán

Nem. A plusz terhet akkor kaptad a nyakadba, amikor vállaltad a guildedben a raidelés feltételeit.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#34029) Shrek16 válasza Cathfaern (#34004) üzenetére


Shrek16
csendes tag

Nem ATI, hanem Nvidia GeForce 335 GT.

Noé bárkáját egy amatőr építette. A Titanicot profik...

(#34030) Wolverine válasza Arnold2 (#34027) üzenetére


Wolverine
félisten

Reforging nélkül meg újra enchantolhatsz és átgemelhetsz, kicsit drágábban :U Melyik jobb?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34031) F-ECT$ válasza Arnold2 (#34024) üzenetére


F-ECT$
titán

Igazad van abban, hogy locknál a másodlagos statok közül némelyik buildnél jobb a haste, mint a mastery, így Nekedez egy újabb szívás a szoksásos gem/enchant mellé. (Bár locknál nem jellenmző, hogy gemet, enchantot kelljen cserélgetni spec váltásnál.)

Egy átlagos játékosnak viszont a reforge könnyebbséget jelent.

Dive ever, work never.

(#34032) -conrad- válasza Arnold2 (#34027) üzenetére


-conrad-
addikt

Én is megkaptam anno a guildemben, hogy ha sokat mozgolódós addozós fight van (anno 25hc Deathwhisper volt a progress) akkor menjek át combatra stb., és leírtam, hogy a különbség nem a dagger/axe-sword, hanem ég és föld a kettő, és nem fogok átmenni.
Elfogadták, és ennyi.

Más: Tud már valaki használható power levelingről cata-hoz? Mit hol merre érdemes stb.

(#34033) Wolverine válasza -conrad- (#34032) üzenetére


Wolverine
félisten

Milyen szinten? Új karakternél egyszerűen indulj el a kezdőterületről és folyamatosan haladj előre; lvl85-ig meg egy választásod van: Hyjalben vagy Vashj'irban akarsz-e kezdeni. Mivel a lvl82 -> lvl83 6,5 millió xp lesz, a questelés kikerülhetetlen Deepholmban, Uldumban és Twilight Highlandsen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34034) Arnold2 válasza Viktor77 (#34028) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem értek egyet. Attól még hogy elvállaltam hogy mindig a legjobbat hozom ki a karakteremből örülnöm kéne, hogy még egy dologra oda kell figyeljek? Természetesen semmi sem kötelező, úgy játszani sem. De eddig is jól elvoltunk reforge nélkül. Csak lement az a Ragnaros,Illidan,Lich King.

Ahogy (#34031) F-ECT$ is írta a warlockok abban a szerencsés helyzetben voltak, hogy ha speccet kellett váltani, akkor csak egy retalent és kész. A gemek, enchantok maradhattak. A 4.0-val viszont bejött, hogy más jó az aflynak és más a destronak.

(#34030) Wolverine: Most ez defaultá vált (re-gem), s erre jön még rá a reforge.

S mielőtt még elmenne nagyon a dolog: semmi bajom a refoge-val mint ötlet. Jó kezdeményezés és látom a hasznát. Csak pár cast-nál inkább egy újabb "pain in the ass" mint egy segítő új feature. (S ha néztétek a blizzcont, ott a Q&A-ban pont erre a felvetésre a fejlesztők is elismerték, hogy azért még van mit dolgozni rajta). S mint írtam simán meglettem volna nélküle, de ha már berakták akkor foglalkozom ezzel is. De per pillanat nekem inkább "zsák szar" mint "öröm és bódottá".

(#34033) Wolverine: Tapasztalatok szerint Hyjalban gyorsabban lehet haladni amennyiben jó időben tudsz kezdeni és PVE szerveren vagy. PVP szerveren beszabadul oda több ezer játékos és mehet a gank fest :) Mi, guilden belül, azon filozunk, hogy nem lesz e gyorsabb instátból instába járni.
(Én megpróbálkozom a relam first warlock-kal, bár elég halvány a siker)

(#34032) -conrad-: Értem én, de akkor sem mondhatok nemet :) Max annyit, hogy "Ez nem egy perc lesz, szóval kezdjétek el s majd jövök"

[ Szerkesztve ]

(#34035) Lirion válasza Arnold2 (#34034) üzenetére


Lirion
addikt

A 4.0-val viszont bejött, hogy más jó az aflynak és más a destronak.
Na most ha eddig más kasztnak kellett cserélnie az enchantokat és gemeket is, a lockoknak meg nem, csak a 4.0 után, akkor most te tulajdonképpen azért tartod szar dolognak a reforge-t, mert neked is ugyanúgy szívás lesz a retalent, mint más kasztnak?

Egyébként nyilván nem az a célja a reforge-nak, hogy ha te áttalentelsz, akkor ugyanazzal a gearrel is fasza legyél, hanem hogy ha eléred a stat capet, akkor át tudd formálni úgy a felszerelést, hogy ne legyen felesleges a cuccod nyújtotta bónusz. Más kérdés, hogy néhány kaszt profitálhat ebből talent váltásnál is.

(#34036) Arnold2 válasza Lirion (#34035) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem (bár tény, hogy szerencsés helyzetben voltunk).

---Innen szigorúan saját vélemény---

Ahhoz, hogy számomra is 100% elfogadható legyen ez a feature, lennie kellene egy csúszkának, amin én állíthatom be, hogy mennyit akarok átváltani. Továbbá 40% szerintem kevés. Ha szar a stat akkor a maradék 60% is szar lesz. Ha meg a cap fölötti részből akarunk levenni akkor meg amit már írtam. (S most nehogy azzal jöjjetek, hogy a kezüket nyújtották, de nekem az egész kar kell mert enrage lesz).

Valamint (ezt már én is elismerem hogy álom kategória), ha olyan castod van aminek egy gearset majdnem jó több specedre lehessen beállítani, hogy ha A spec-ben vagy akkor X stattok menjenek Z-be ha pedig B spec-ben vagy akkor Y statok menjenek Z-be. Kb. úgy lehessen váltani, mint a beépített "öltöző szekrény". Így mindenki jól járna, nem csak a warlockok. S akkor számomra is egy olyan 100%-ban hasznos új feature lesz, ami nem csak a casual playereket, hanem az olyan háklis progress raidereket is kielégít, mint mondjuk én.

Valamint ismétlem NEM tartom szarnak a reforge-t.

(#34037) -conrad- válasza Wolverine (#34033) üzenetére


-conrad-
addikt

Természetesen a 80-85 között kérdeztem, egy nagy hajrá kellene, hogy beelőzzük a tömeget. Jó lenne kedden indulva hétvégén már 85 lenni. Valami olyasmire gondoltam, hogy merre vannak nagy quest-csomópontok stb.

(#34038) Arnold2 válasza -conrad- (#34037) üzenetére


Arnold2
őstag

Béta szerveren én csak Hyjalban csináltam végig a questeket (utána csak repkedtem), de elég szépen vezet az egyik quest "hub"-tól a másikig.
Másik tipp a head startra: Vegyél fel 25 daily questet, lehetőleg olyanokat amiknek leadása közel van egymáshoz (Icecrown, Storm Peaks), majd ahogy beléptél add le őket. Ez is egy kicsit beljebb van (ugyanis XP-t is fogsz kapni már értük).
A cél, hogy mihamarabb kikerül Hyjalból/Fasírtból. Deepholmban már egy kicsit lazább lesz, ameddig be nem érnek.

Bár nem tudom, hogy hogy lesz időd, de a szerver elsőknek anno 2 nap kellett 70-től 80-ig. Itt sem lesz több, sőt. Én másfél nappal számolok, ha nincs életed, vagy szabit vettél ki :)

Ha hazaérek akkor van még egy linkem amin leírják hogyan készítsd fel magad a kezdeti nagy hajrára (de szintén nem power leveling, csak hasznos tanácsok).

(#34039) Lirion válasza Arnold2 (#34036) üzenetére


Lirion
addikt

Nade a szar stat eddig is szar volt, csak semmit nem tudtál vele kezdeni. Most azért tudsz. Egyébként is a legjobb az lenne, ha kapnál x pontot a másodlagos értékekre és te osztogatnád el magadnak, de ilyen úgyse lesz. :)

Más: csináltam trialban egy (NE) warriort nem rég és akarnék egy BE rugot mellé főkarinak (mindig is rugo volt a kedvencem :) ). Most akarnám upgradelni az accot, de nem tudom eldönteni, hogy most húzzam először tovább a warriort és majd az ingyen hónap végén aktiváljak egy BC trialt és kezdjem el akkor a rugot húzni vagy hagyjam a trialt és kezdjem el a rugot most a warrior folytatása helyett.. Ti mit csinálnátok, hogy döntenétek? :D

(#34040) Arnold2 válasza Lirion (#34039) üzenetére


Arnold2
őstag

Nade a szar stat eddig is szar volt, csak semmit nem tudtál vele kezdeni.
Mégis lementek a boss-ok. :)

Nem teljesen értem a második felét :)
De amit mind a kettőre tudok mondani: várj amíg beüt a 4.0.3a, mert ott jönnek az új 1-55 questek (köztük jó pár mókás, megmosolyogtató küldetés is).

Illetve ez nem válasz a kérdésedre, de: 15 nap trial alatt bármikor aktiválhatod a WoWod. Ami fennmarad a triálból azt hozzáadják az ingyen hónaphoz. TBC/WotLK/Catával már nem kapsz semmilyen ingyen időt. Tehát ha le van járva az acc mikor ráteszed a kiegészítőket, azok nem fogják feltölteni semennyi ingyen idővel, továbbra is frozen marad.

De ha nagyon nagyon akarnék válaszolni: maradj a warriornál, ha már elkezdted.

[ Szerkesztve ]

(#34041) F-ECT$ válasza Arnold2 (#34036) üzenetére


F-ECT$
titán

Értem, hogy mit szeretnél, de ezt szinte lehetetlen megvalósítani. Pl locknál 17% a hit cap. Tfh, nincs meg, ezért néhány cuccon a critet hitté alakítod, és mivel a hit cap után a haste >> crit, ezért a többi critet haste-re reforge-olod. Ezt elég nehéz leprogramozni minden kaszt minden spec váltására, úgy hogy a cuccok is cserélődnek.

Dive ever, work never.

(#34042) DebilEvil válasza Arnold2 (#34038) üzenetére


DebilEvil
tag

Az a masfel nap most 13-14 ora lesz lvl85ig. Alt-oknak, miutan megveszed az uj BoA cuccokat, megvannak a guild perk-ek es nem lesz tomeg ez kb 12 ora jatekidore le fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#34043) F-ECT$ válasza Lirion (#34039) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha rugót akarsz főkarinak, akkor húzd azt :)

Ha most indulnék, akkor én warit húznék, mivel az 2 szerepet is betölthet, míg a rugó csak egyet.

Dive ever, work never.

(#34044) Lirion válasza Arnold2 (#34040) üzenetére


Lirion
addikt

Én úgy tudom, hogy a BC trial ad 10 nap hozzáférést a kieghez, akkor is, ha le van járva az acc. Arról nem tudok, hogy meghosszabítaná-e az aktív előfizetést, mint a classic trial, de gondolom ilyet nem csinál.
Azzal tisztában vagyok, hogy simán a kiegészítő nem ad plusz napokat, ezért is írtam trialt. :) Mert ugye akkor 10 nap classic trial, aztán 30 nap az alapjátékkal és még 10 nap bc triallal sokkal több, mint 30 nap trial nélkül rögtön kieggel kezdve. :)

Amúgy a trialom már lejárt 1-2 hete, csak már abból a szempontból is azt szeretném upgradelni, hogy az ott húzott warriornak van 10 aranya (meg hátasa is persze :) ) és ez jó start lenne egyrészt később a 40es hátashoz vagy egy új kari indításánál annak megtámogatásához.

(#34045) F-ECT$ válasza DebilEvil (#34042) üzenetére


F-ECT$
titán

Sima küldizéssel nekem annó a 79->80 kb 4-5 óra volt. Betában mennyi volt a szintlépés, és mivel? (Küldi, insta, bg.) Nem lehet, hogy a Bétában raktak egy szorzót a küldikért és mobokért kapott xp-re?

Dive ever, work never.

(#34046) Arnold2 válasza F-ECT$ (#34041) üzenetére


Arnold2
őstag

Ha egyről beszélünk, akkor én a következőre gondoltam:
Az én megoldásom nagyjából úgy működne, mint ahogy most a castbarok elmentése működik, mikor váltasz a két talentod között. Tehát kétszer elmész a reforge mókushoz kifizeted mind a kétszer az összeget, majd egyenként elmented az állást.
Ha meg jön új cucc akkor, megint odamész és csak azt az egy itemet alakíttatod át, kétszer. Majd lemented. Tehát mindent te csinálsz, semmi automata. Ezzel én levennék egy lehetséges állandó költséget a játékos válláról. Akár egy plusz fülként a talent ablakhoz, mint a glyphek.

(#34047) Ribi válasza F-ECT$ (#34041) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én nemrég néztem top guild top warlock setupokat és volt aki mindent masteryre pakolt.
Kérdés, hogy pont a top dps lockok nem értenek hozzá?
Vagy annyira nem lényeges, hogy mit mire pakolsz?
Mert szerintem a második.
Elitisten is olvatam sok számítást, és sokszor volt, hogy jaj ezt vagy azt rosszul írták meg és totál más prio jött ki statoknál.
Szóval szerintem felesleges több geart fenntartani más specekre. 4.0 előtt ugye afli nem krittelt dotra, demonak spirit volt a must have a spellpower miatt. De mostmár nincs jelentősége. Szerintem. Vagy ha azt mondja valaki hogy haste a legjobb stat, akkor magyarázza ezt meg a top guildbeli lockoknak valahogy.
Édemes amúgy minden socket bonust kihasználni, max később reforge.

[ Szerkesztve ]

(#34048) Wolverine válasza -conrad- (#34037) üzenetére


Wolverine
félisten

Úgy működik, mint Icecrown/Storm Peaks/DK kezdő/Zul'drak; folyamatosan kapod az átvezető questeket, nem kell össze-vissza ugrálni.

Arnlod, a Reforging lényege, hogy a nem teljesen optimális geart testre szabd. Most vannak itemek, amiket senki sem hajlandó használni, mert nem teljesen optimálisak (még akkor sem, ha upgrade lenne); a fejlesztők célja az volt, hogy ezek száma csökkenjen.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34049) F-ECT$ válasza Ribi (#34047) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit bonyolultabb a dolog. Az elsődleges statokon nem lehet variálni, így ezt most hagyjuk. Utána mindhárom specen 17%-ig kell nyomni a hitet. Utána van eltérés, hogy a mastery vagy a haste a jobb. (Pl demon builden az utóbbi a jobb, míg destron az előbbi.) Viszont a haste-nél van 3 érték, aminél látványosan megugrik a dps, a legutolsó ~1400, utána már nem jó ez a stat (soft cap).

Az adott top guild top warlockja gondolom destro builden van, neki teljesen jó a mastery, így nem csoda ha arra reforge-olt. De ha már top guild, akkor meg teljesen mindegy, hogy mire reforge-olt, mert az lk25hc mindenféle reforge nélkül is lement nekik, így ez a gear belövés most lehet hogy már a kiegre felkészülés/fun.

Dive ever, work never.

(#34050) F-ECT$ válasza Arnold2 (#34046) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja értem. Ez így tényleg kényelmesebb lenne, és akár még meg is oldható programozás technikailag, de nem hiszem, hogy a Blizz elmenne efelé :U

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.