Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72001) Nyugis


Nyugis
senior tag

üdv!

instákban Huntinak érdemes petet használni vagy inkább lonewolf?
és ha petet érdemes akkor melyiket?
küldizésre gondolom változatlanl a teknös a kemény tankolás végett.

még egy kérdés: Pvp-re melyik pet ajánlott MM ágon?
tudom hogy a BM-et favorizáják és értem is csak nekem még sem. ;)

(#72002) Peetey91 válasza Nyugis (#72001) üzenetére


Peetey91
senior tag

Instában lone wolf.

@TheProb
Be van kattintva a petnek az auto cast? (Nem tudom van-e ilyen hunternél, utoljára Catában játszottam vele.)

(#72003) #51736960 válasza Nyugis (#72001) üzenetére


#51736960
törölt tag

Épp visszanéztem egy hónapra játszani (battlechest), és elhűlve tapasztaltam, hogy a petek instás viselkedése 10 éve nem változott, Gnomeregan-ban sikerült egy hunternek 2x kinyírnia a partit, mert az elején az ejtőernyős ugrásnál nem dismisselte a petet, az meg behúzta a fél instát mire leért a gazdihoz :)
Az a vicc, hogy harmadszorra is megcsinálta, de akkor már sikerült lezúzni a ~30 mobot...

szerk: Amúgy egész jó lett a játék, egyszerű, de fun. Az egy hónap játékidőt biztos, hogy végignyomom, iszonyat nosztalgia az instákon újra végigmenni.

[ Szerkesztve ]

(#72004) Nyugis válasza #51736960 (#72003) üzenetére


Nyugis
senior tag

nincs változás gondolod el ugyan ezt csak mondjuk lvl108-on! :D
üditő érzés, meg kell hagyni! :DDD

ezzel összhangban szerintem instákba sokkal jobban megéri a lone wolf.
pontosan a lentebb leírt jelenség elkerülése végett.

(#72005) Csapoati válasza Nyugis (#72004) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem is csak a húzás a gond, hanem hogy gyorsan hal a pet. Nekem sokkal jobban bejött a Lone Wolf.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72006) Nyugis válasza Csapoati (#72005) üzenetére


Nyugis
senior tag

és az a plusz 18% dmg sem jön rosszul amit a Lone wolf ad talentböl.

(#72007) Csapoati válasza Nyugis (#72006) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na jó, de a pet sebzése meg elvész, gondolom ki van ez kalkulálva. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72008) k.kristof válasza #51736960 (#72003) üzenetére


k.kristof
őstag

De, változott. Valahol a 4.3-as patch környékén még rosszabb lett :P

(#72009) Janusz001


Janusz001
őstag

Az normális, hogy a napi frakciós küldihez csak 2 questet kapok a 4 -ből?

(#72010) k.kristof válasza Janusz001 (#72009) üzenetére


k.kristof
őstag

Ha megcsináltál minden World Questet ahhoz a frakcióhoz, akkor igen. Majd lesznek újak, nem kell aggódni.

(#72011) Janusz001 válasza k.kristof (#72010) üzenetére


Janusz001
őstag

Sejtettem, hogy majd a kövi körben jönnek újak, csak eddig azt hittem, hogy a 9 órásival megkapom a teljes adagot, végül is jobb ezeket a lazább köröket letudni munkaidőben :)

(#72012) Dyde


Dyde
aktív tag

Kíváncsiságból egy kis felmérést szeretnék végezni. Aki már lvl110 és van mögötte jó pár óra gameplay meg pár mythic insta is (tehát nem friss 110) Kinek esett eddig legendary? Nálunk a klánba már az embereknek több mint a felének van, több embernek kettő. Én letoltam már kb 70-80 mythic,mythic+ t meg minden nap a WQ ládát és semmi :( Pedig elvileg az esély nő minden alkalommal de kezdtem azt hinni hogy ilyen 0,0x %-al.

[ Szerkesztve ]

(#72013) ldave válasza Dyde (#72012) üzenetére


ldave
félisten

Nekem eddig egy se, a klánunkban (kb 25 nagyon aktív, +10 kevésbe aktív fő) 4-5 esett összesen.

A Slime draws near! Command?

(#72014) Nimda válasza Dyde (#72012) üzenetére


Nimda
addikt

Szintén semmi, mythic nem volt még, de nem is tervezem.

(#72015) Nyugis válasza Dyde (#72012) üzenetére


Nyugis
senior tag

ha lentebb olvastad volna akkor az egyik srác irta, hogy 1% ról indul és ez a növekedés ugy néz ki, hogy 1.01%.
ergo elhanyagolható.
de le van irva ki fan fejtve bővebben a dolog.

(#72016) Healbacsi válasza Nyugis (#72015) üzenetére


Healbacsi
őstag

Azt en irtam, a szamok nem konkret szamok, csak az aranyt akartam erzekeltetni.

(#72017) Csapoati válasza Dyde (#72012) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Voltam már 3x normal raiden, heroic és mythic (egy mythic+) instákban, de nincs legendarym. A raides kollégáknál se láttam egyet sem (14 ember kb).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72018) Lokids


Lokids
addikt

Lenne még kérdésem az inscriptionnal kapcsolatban.
Próba képpen legyártotta megy Prophecy tarot kártyát, ami adott egy trinkett 725-s ilvlel. Namost ez semmire nem jó. 2*-os már. Ezzel a inscrib lvl 9-lett. Hogy a fenébe kell ezt 800-ra maxolni, mikor egy ilyen szar kártya legyártása sem olcsó és semmire nem jó.
Hogy lehet használható 850 ilvl trinketet gyártani?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#72019) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Hát, van amik nem változnak. Végre lejutottam Mythicbe dpsként, végig is ment simán, végén kaptam egy 2es BRH kulcsot. Csapat meg is lett hamar. Aztán 2. packon rajtam kívül senki se szakította a healt, elment vele idő, tank is halt de meglett, aztán meg ugye jött az egymásra mutogatás. Meghogy nekem 840 destro lockként nem volt elég dpsem, kb 5-6os trash csoportban, bezzeg a mage. Hát, sok sikert 500k dpst hozni ezen a talenten, amin nincs is rendes AOE csak lószart sebző RoF meg egy havoc ami nem is aoe, (tehát még bossig se jutottunk el). Aztán mindenki kilépett nekem meg ugrott a kulcs. Közel 10 év játék, de már akkor is annyi ilyen volt... főleg így hogy megint így megy a csapatkeresés már sima M-re is.

Van mód kulcsot feltölteni újra? Látok ilyet is hogy "help me undeplete".

[ Szerkesztve ]

(#72020) ldave válasza whitezo88 (#72019) üzenetére


ldave
félisten

Lehet tölteni egy sikeres M+ instával.

A Slime draws near! Command?

(#72021) Janusz001


Janusz001
őstag

Whitered army questet meddig érdemes csinálni? Már felküldtem az összes ládát, de már nincs kedvem végigtötyögni az egészen +farmolni a 2000 manát. Exa is lassan megvan.

[ Szerkesztve ]

(#72022) Healbacsi válasza Lokids (#72018) üzenetére


Healbacsi
őstag

(#72023) Dyde válasza whitezo88 (#72019) üzenetére


Dyde
aktív tag

Ha letoljátok még1x időre akkor újra működni fog a kulcs, csak asszem első körben nem lesz loot. +2 azért elég easy, én már letoltam vagy 40 mythic+t puggal és kb 5-8 volt max ami nem ment le, de azok inkább +5,+6,+7 voltak. DPS-ként elég nehéz bekerülni mert elég sok embernek van már jó gearje, és 850 itemlevel alatt már alig akarnak invelni, viszont ha van kulcsod nagyon könnyű dolgot van. Csinálj te csapatot, írd ki hogy keresel booster grp-ot 850,855+ itemlevellel, pár perc alatt találsz, és simán végigmegy.

(#72024) whitezo88 válasza ldave (#72020) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Köszi. Nem is értem mire volt a hiszti, néztem egy EoA mitiket utána, 5ből 3 bosson voltam első (egy 2. és 3.) King Deepbeardon volt 172k, 840ből nekem ennyi jön ki tolva a cdket is. Ilyen talenttel nem nagyon lehet jobban "rotálni", eléggé 2-3 gombos.

Dyde

Világos, de inkább a szakítás hiánya id volt a gond, 2 mender volt és folyton healeltek, én a 30seces Spell Lockkal nem váltom ki a csodás. Csapat írtam gyorsan lett, aztán így elcseszték a kulcsom.

[ Szerkesztve ]

(#72025) k.kristof válasza Dyde (#72023) üzenetére


k.kristof
őstag

Mi tegnap néztünk ilyet, azt írta ki a timer mellett egy áthúzott ládán, ha rávittük a kurzort, hogy lootot kapunk, a kulcs újra aktív lesz, de szintet nem lép.

(#72026) Tigerclaw válasza Dyde (#72012) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Kis klán, de még nem esett senkinek. Arra tippelek, hogy főleg Mythic+ -ban esik, amit ritkán csináltunk eddig.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72027) dudasj válasza fauv (#71933) üzenetére


dudasj
tag

Az Nvidia experience is ilyen "felsőbb hatalom" :)
Ha automatára rakod akkor minden elindítás előtt be fogja állítani neked.

(#72028) salaam válasza whitezo88 (#72019) üzenetére


salaam
senior tag

Alttal sima mythicek:

-Srácon bis legendary gyűrű, arra nem képes, hogy legalább egy kék követ beledobjon - végülis bármelyik pillanatban lecserélheti-
-Healer questelt, ezért 2% manája van, nekem már első packon potit metamorphosist el kell tolni (VioletHold) - piája nincs, oldjuk meg, talán bossig regenel (nyilván nem)
-Melee szakosztály semmit nem szakít, egyik gyerek válasza: "I don't have interrupt on bind, it messes up my rotation"

Ezek alapján én mythic+t nem is próbálom, utolsó nap szoktam keresni boostoló brigádot, aztán kiütöm mindkét karival a +4-t kb. 40 perc alatt. Ha nincs rendes klánod, neked is javaslom ezt a módszert.

(#72029) Tigerclaw válasza Janusz001 (#72021) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Jellemzően csak olyan dolgok esnek a ládákból, amik a későbbi trainingeket segítik és ha már valami boostot megkaptál, azt már nem kapod meg. Gyakorlatilag eltűnnek a nagy és közepes ládák kompletten és csak kicsik maradnak. Ezen kívűl bizonyos class-spec kombónak eshet ott fegyver skin. A maradék az bop-os és boa-s nightfallen repu, low level vendor item és egy AP item a ponttól függően.

Gyakorlatilag exalted felett nincs értelme végigcsinálni. Ha reward ládából eshet is legendary nincs rá semmi bizonyíték, hogy nagyobb az esélye ha sok pontod van.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72030) birno válasza salaam (#72028) üzenetére


birno
addikt

De ezek a boost groupok fizetosek, nem? Vagy segitenek a lehetseges loot miatt ingyen?

(#72031) k.kristof válasza birno (#72030) üzenetére


k.kristof
őstag

Ingyen, hogyne :)

(#72032) Peetey91 válasza Dyde (#72012) üzenetére


Peetey91
senior tag

A M+ insták első hetén esett nekem egy DH legendary gyűrű (kb. legjobb legendary a classnak) a chestből. Mondjuk azóta túl sok normális cucc nem jött, de nem panaszkodom. :N

powernap
Ezek ingyen vannak, nekik is eshet loot.

[ Szerkesztve ]

(#72033) powernap


powernap
tag

nekem is van egy maw of souls mythic 2 kulcsom, vannak is groupok 860 as emerekkel, hogy boost, csak hozzam a kulcsot. majd megkérdem mennyi, túl sokat azért nem adnék érte :D

(#72034) birno válasza k.kristof (#72031) üzenetére


birno
addikt

Kicsit ellentmondasos az utanad levo hsz-el. :)
En se gondolnam amugy, hogy ingyen csinaljak, meg ha eshet is loot, fizetni meg tuti nem fogok.
Amugy sajna nekem is pont az a tapasztalat amit leirtak, nulla tolerancia van az emberekben, ha nem suhansz vegig 3 sec alatt az instan, akkor mar hulye luzer vagy es O ugyan ilyenekkel nem jatszik, rage quit.

(#72035) Peetey91 válasza birno (#72034) üzenetére


Peetey91
senior tag

Szerintem nem ironizált, komolyan írta. A cross-realm miatt goldot se tudnátok adni a boostoló csapatnak. Mi is ingyen boostoltunk +2-n, cserébe eshet a boostoló csapatnak is legendary a 3 ládából.

[ Szerkesztve ]

(#72036) powernap


powernap
tag

ne lenyomtam életem első +2esét, elég csöves egy dps voltam, de a többiek meg 260-280k, a vége 2 chest lett :) csak azt nem értem a +2 után hogyhogy +4 es keyt kaptam?

egy szint után szerintem azért ez nem egy pugbarát dolog.. de most jó csapat volt

[ Szerkesztve ]

(#72037) Lokids válasza Healbacsi (#72022) üzenetére


Lokids
addikt

Ehhez kéne a gerrison. Wiszont én 100-as karit kezdtem alapból, sohasem járt draenorban. :P
Legionra optimalizált nincs? :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#72038) Lanash válasza Lokids (#72037) üzenetére


Lanash
aktív tag

Szerintem 5 lehetőséged van:
1. Elölről felhúzod a herbát és mellette az inscriptet
2. AH
3. Garrisont felrántod lvl2-re és már lesz kerted, azt naponta leszeded
4. Végig herbázod a WOD területeket
5. Végig herbázod Legion területeit és abból csinálod a recepteket

(#72039) Lokids válasza Lanash (#72038) üzenetére


Lokids
addikt

Mind annyi és annyi pénzt igényel, hogy nem éri meg craftolni miatta. Több így a kiadás, mint a haszon. :(
A Herbát húzom előről, mert minden növény szedése tolja. De inscribtre költeni kell és kínkeservesen nő. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#72040) Peetey91 válasza Lokids (#72037) üzenetére


Peetey91
senior tag

Amúgy a Legion receptekhez nem kell, hogy maxos legyen a szakmád. Inscriptionnél már level 1-től gyárthatsz, nem szükséges felhúznod. A szakma szintje nem számít, a receptek ha fejlődnek olcsóbban gyártod az adott itemet. A 850-es Darkmoon trinketet pedig a cardok összeillesztésével tudod legyártani, az nem olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#72041) demerion válasza powernap (#72036) üzenetére


demerion
tag

Azért kaptál +4est mert 2 ládára toltátok.

(#72042) Lokids válasza Peetey91 (#72040) üzenetére


Lokids
addikt

Ahhoz még nincs recept. gondolom azt quest fogja adni.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#72043) Tigerclaw válasza Lokids (#72018) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem tudom, hogy annál hogy van, de szerintem sok szakmánál a legtöbb receptnél már lényegtelen a szint.
Level 1-el is tudsz bányászni és craftolni a Broken Island-en. LW esetén csak a mount receptje volt lvl 800-hoz kötve szerintem.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72044) Lanash válasza Lokids (#72042) üzenetére


Lanash
aktív tag

Egy kis segítség milyen questek vannak és mit adnak. link
Darkmoon Cardot a Demon Ink quest adja.

(#72045) Janusz001


Janusz001
őstag

Mást nem idegesít, hogyha olyan wq van, hogy tárgyakat kell lootolni, de véletlenül kimegy a területről, akkor ezek eltűnnek és kezdheti elölről ezek gyűjtését? Én sem szeretem a felesleges kacatokat a tatyómban, de igazán rakhatnának rá valami időlimitet, mondjuk 5 percet, aztán tűnnének el.

(#72046) adrian360


adrian360
őstag

Twisting Nether-en tudtok ajánlani casual guildet? Régen sok volt itt, de nem tudom most mi a helyzet. HC raidelés nem vonz, de azért legalább normált szeretném látni.

(#72047) Arnold2 válasza Janusz001 (#72045) üzenetére


Arnold2
őstag

Biztos ez? Én nem tapasztaltam ilyet. Amit egyszer összegyűjtöttem az megmaradt (zömében a herbás WQ-ek ilyenek).
Tudsz mondani esetleg példát?

(#72048) Janusz001 válasza Arnold2 (#72047) üzenetére


Janusz001
őstag

Pl a Suaramaros szabadítós, ahol 4 prisonert kell kiengedni, de kell hozzá mobokból valami orb. Lootoltam 3 -at, de nem volt azon a helyen prisoner, átbattyogtam másik helyre, ekkor eltűnt a world quest, majd előjött megint, de a szabadításhoz szükséges orbok már nem voltak meg, újra kellett lootolnom őket a leölt mobokból.

(#72049) Arnold2 válasza Janusz001 (#72048) üzenetére


Arnold2
őstag

Hmm, legközelebb megnézem, kipróbálom.

(#72050) Janusz001


Janusz001
őstag

Más tészta, ma elkezdett szórakozni ezzel a hibával mindkét gépemen a wow launcher, wtf, cache törlés nem segített, de ez bejött:

[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.