Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) k.kristof válasza #57919488 (#55998) üzenetére


k.kristof
őstag

Mivel a Justice Point megszűnt, ezért ez már nem megoldás.

(#56002) #57919488 válasza nonsen5e (#56000) üzenetére


#57919488
törölt tag

Townlong Steppes-ben volt a PvE vendor, asszem. De ha mar nem jon PvE pont akkor mindegy.

(#56001) k.kristof:
Nem tudtam. De ameddig ez mukodott addig gyors geareles volt igy a MOP vegen mar :)

[ Szerkesztve ]

(#56003) nonsen5e válasza #57919488 (#56002) üzenetére


nonsen5e
addikt

A régebbi pve vendorok meg orgrimmarban és ott is lehetett justicet váltani honorra meg trade goodsra (craft materia). Mivel justice/valor helyett lett gold, minden ilyen régi cuccot goldból lehet megvenni, ezért nem elérhető CSAK a trade goods vendor. Mondjuk jópofa lenne goldért venni honor pontot... :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#56004) #57919488 válasza nonsen5e (#56003) üzenetére


#57919488
törölt tag

Kedvezos lepes a gold sellereknek egyenesen a Blizzard-tol :DDD :C

(#56005) nonsen5e


nonsen5e
addikt

A "Refraction" nevezetű grafikai beállítás mit csinál?
Sehol nem lesz tőle semmi más, nevéből az jönne le, hogy víz/fény effekteket tesz valósághűbbé, de abszolút 0 változás. Lehet majd a kieggel aktiválják, vagy később? :F

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#56006) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Ragnan ti be tudtok lepni?
Karikhoz be tudok lepni, de a tolto kepernyo haromnegyedenel azt irja ki hogy character not found?!

Ilyennel meg nem talalkoztam :)

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#56007) k.kristof válasza [-HERO-] (#56006) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem csak a Ragnaroson van ez, Arathoron is csinálta. Pár próbálkozás után beengedett, Twitteren körülbelül egy órája írták, hogy dolgoznak rajta. De ez már nagyon gáz így...

(#56008) [-HERO-] válasza k.kristof (#56007) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Hat elegge, de elviselem ha vegre kapunk egy franko kieget, legyen ez az ara :)
Viszont az happy hogy a hunter kap buffot. :)

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#56009) k.kristof válasza [-HERO-] (#56008) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem, ez így nagyon nem oké. Nem tudok belépni, ha sikerült, akkor utána nem tudok karaktert váltani, ha HS-elek, akkor DC-t kapok, és megint nem tudok belépni... Nem megy a Mobile Armory sem, nem tudok írni a guild chatre, ezért minimum a fél bandát kirúgnám.

(#56010) Viktor77 válasza k.kristof (#56009) üzenetére


Viktor77
titán

Ne viccelj már. Ha mindenkit kirúgnának aki hibázott a munkája során, akkor az egész világ munkanélküli lenne.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#56011) hemaka válasza k.kristof (#56009) üzenetére


hemaka
nagyúr

Just Blizzard, majd megszokod. :D
Egyebkent meg egy nagy patch utan sanszos az ilyesmi, minden nap reszelnek rajta.

(#56012) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Bakker úgy leegyszerűsítették a glypheket arcsán magénak, hogy nem tudom mit tegyek be 3.nak PVE-re. :D
Eddig van:
Arcane Power és Arcane Explosion.

Cone of Cold van még ami értelmes, de ez is aoe.
Counterspell, de inkább one target glyph kellene, de az meg nincs. :(

(#56013) Zedz


Zedz
addikt

Resto shamannal is nagyon kiszúrtak most? :D Gondolkozom egy resto sámin vagy resto dudun, de még nem tudom melyik legyen. :B

(#56014) laceszgamer válasza Zedz (#56013) üzenetére


laceszgamer
addikt

Resto dudu az erős most nagyon. Az haggyán, hogy szinte minden fight on simán lehet vezetni a listát azonos gearü healerek mellett ráadásul még a manája is szinte kiapaszthatatlan.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#56015) Zedz válasza laceszgamer (#56014) üzenetére


Zedz
addikt

Resto druid az így constans jó mindig, valahogy vele sosem szúrnak ki. :D

(#56016) thomeef válasza #57919488 (#55998) üzenetére


thomeef
őstag

Nincs már justice pont, így átváltás sincs, csak bg-ről tudsz honort szedni.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#56017) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Mióta ilyen állat megint a Barrens chat? :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#56018) lakisoft válasza nonsen5e (#56017) üzenetére


lakisoft
veterán

Miről beszélsz? :D

(#56019) zola09 válasza grizlisandor (#56012) üzenetére


zola09
aktív tag

Defensive glyph is jol tud am jonni..

(#56020) Zedz


Zedz
addikt

Az allis és hordás fővárosokon kívül már mindenhol crossrealm területek lettek? :Y Dalaran tele van, Shati is, a zónák, kis városok... :D Tetszik a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#56021) nonsen5e válasza Zedz (#56020) üzenetére


nonsen5e
addikt

Úgy tűnik, de a legjobb a Barrens. :DD :C

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#56022) Zedz válasza nonsen5e (#56021) üzenetére


Zedz
addikt

Mi történt ott?

(#56023) nonsen5e válasza Zedz (#56022) üzenetére


nonsen5e
addikt

hunchat e mögött messze elbújhat

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#56024) Healbacsi válasza Zedz (#56022) üzenetére


Healbacsi
őstag

Tippre ujra raidelik crossroads-ot.

(#56025) k.kristof válasza Zedz (#56020) üzenetére


k.kristof
őstag

Igen, mióta van cross-realm zóna, azóta van így. Stormwind, Orgrimmar és Pandaria kivételével minden CRZ.

(#56026) Zedz válasza k.kristof (#56025) üzenetére


Zedz
addikt

Nem baj az, szeretem ha népes a tömeg mellettem is! :D

(#56027) VanScore válasza Zedz (#56026) üzenetére


VanScore
tag

Én rendkívül örülök ennek, megtelt újra "élettel" a játék. Még questelni is élvezetesebb úgy, hogy játékosokba botlik az ember, legyen az frakció béli vagy ellenfél. Ragnáról úgy is hiányzott az Alli ;]

(#56028) Healbacsi válasza VanScore (#56027) üzenetére


Healbacsi
őstag

Foleg, hogy most az free transfer miatt meg tobben mennek majd el

(#56029) k.kristof válasza Viktor77 (#56010) üzenetére


k.kristof
őstag

Mindenesetre jól fenékbe kellene rúgni pár embert ott, ma olyan hiba jött elő a live realmokon, amit eddig csak bétában láttam. Kidob a karakterválasztóra, majd betesz oda, ahová a HS szólt. Mire visszaérnék oda, ahol jártam, megint kidob. Generalon már írják, hogy Pandaria mellett Kalimdor sem megy.

(#56030) [-HERO-] válasza k.kristof (#56029) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Most már én is osztom a véleményed.
Kezd nagyon zavaró lenni a dolog, folyamatosan kidobál engem is, és utánna kiirja hogy world server down.
Bár a hs es dolgot nekem nem csinálja.
Viszont felhúztam a cookingot, az utsó két pandás kaját maxoltam, erre kivágott dc, majd mikor visszaléptem buktam az összes skillt, az alapanyag elment a belőle gyártott bankettok megvannak és az egyik achija is megvan úgy hogy proff szerint nincs.

Most ment nekik egy ticket de 7 nap a wait time :o
Így semmit nem kell tervezni estére se, mert kb 10 percenként előjön a jelenség.
Egy kellemes vasárnap úszott megint.
Sanszos hogy lesz itt még jóváírva ajándék nap :D

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#56031) nonsen5e válasza [-HERO-] (#56030) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ticket wait time-ról annyit, hogy nekem is 5-6 napokat ír ki, de utóbbi napokban 5x írtak vissza még a kis fps problémám miatt, minden alkalommal 8-10 órán belül.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#56032) Healbacsi


Healbacsi
őstag

Tegnap este kifogtam egy jo csapatot, es juggernauttol vegigvertuk mythicben Soo-t. Ulra beallitas mellett egyszer se volt fps vagy interface lagom, total folyamatos volt a raid. 6.0.2 ota addonok nelkul eddig meg sehol se akadt meg a kep.
Kicsit "csunyult" a jatek, de valoban felszabadult nemi eroforras a CMAA-nak koszonhetoen.

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem a jatek jobban fut mint eddig barmikor. Nem tudom a warlordos teruletek/raidek hogyan lesznek megrajzolva, de eddig tisztan novekedett az fps-em terheles mellett is.

56033: Hatarozottan human.

[ Szerkesztve ]

(#56033) LaMazZz


LaMazZz
tag

Sziasztok!

Véleményetekre lennék kíváncsi, mert az új kiegnél csinálhatok egy 90-es karit és tuti warlokkot csinálok alliba, és ott szerintetek a Gnómon kívül melyik jó még lok-nak?
(jó mondjuk tudom mindenkinek más tetszik meg ízlés kérdése is, de szerintem a gnóm az jó lenne lok-nak)

(#56034) hemaka válasza LaMazZz (#56033) üzenetére


hemaka
nagyúr

Worgen-t csinalnek.

Anno el is kezdtem egyet, de vegul nem fejeztem be, huztam frozenba.
(Van masik, csak az undead)

[ Szerkesztve ]

(#56035) warcat válasza LaMazZz (#56033) üzenetére


warcat
veterán

Amelyik tetszik.Néhány 100 dps különbség van a fajok között lvl 100-on.

EA: It's in the crate!

(#56036) roland091


roland091
senior tag

azért kicsit vicces h csak felváltva tudok játszani a karaktereimmel mert h 2 órán belül mindegyikkel történik valami, ki DC-ik és nem enged vissza akkor a másik a dungeon töltőképernyőnél fagyott be xD

(#56037) [-HERO-] válasza nonsen5e (#56031) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Nekem eddig mindig 2 nap volt legalabb a valasz.
Lehet nem komaznak :)

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#56038) kenwood válasza [-HERO-] (#56037) üzenetére


kenwood
veterán

atolvassak az osszeset es prioritast adnak neki.aki be se tud logolni,az par percen belul kivizsgaljak,aki meg jelenti,hogy 1 fuszal eddig balra allt,most meg jobbra,azt pedig low priora rakjak

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56039) kecz


kecz
aktív tag

Sziasztok!

A 6.0.x telepítése óta elég sokat DC-zek. Először a wifi stabilitására gyanakodtam, de sajnos kábelesen is le-le dobál 10-20-30 percenként.
Tapasztaltatok hasonlót? Nem tudtok erre megoldást?

Szerk: Bocsi, az első oldalról nyomtam a posztot bután, de úgy látom másnak is probléma. :B

[ Szerkesztve ]

(#56040) laceszgamer válasza [-HERO-] (#56037) üzenetére


laceszgamer
addikt

Okos módon legrosszabb esetben is negyed óra a dolog....
Mindenki ticketet nyit, holott Battle.net-en belül van live chat is... eddig bár hányszor használtam, percek kérdése volt míg kapcsoltak valkit.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#56041) slayer006


slayer006
addikt

Blasted Lands questchain után merre tovább a lvl 91 irányába? Alli oldal.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#56042) k.kristof válasza slayer006 (#56041) üzenetére


k.kristof
őstag

Semerre. Várd meg november 13-át.

(#56043) slayer006 válasza k.kristof (#56042) üzenetére


slayer006
addikt

Tényleg ezt elfelejtettem. :D

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#56044) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

- Gigabyte 78lmt-s2p alaplap
- AMD Phenom II X4 965 3.4 GHZ processor
- Corsair 4gb ddr3 1333mhz memória cl9
- Sapphire HD Vapor-X 5770 1gb gddr5

Sziasztok! A fenti összeállítástól nagyjából mit várhatnék outdoor/5fős dungeon/25 fős raideken? (Sosem volt tapasztalatom amd-s géppel, viszont ehhez egy csere keretében juthatnék hozzá, szóval a fenti konfigon változtatni semmit sem tudnék.)

Egy másik technikai kérdés AMD/ATI tulajoktól: a mostani notebookomban HD5650 vga van, és 6.0 óta újra megjelent pár olyan grafikai hiba, aminek már azt reméltem örökre búcsút mondhatok. SW-ben az épületek fala ismét besávozódott, illetve westfall/valley of 4 winds... helyeken az összes szalmatető "mozog" remeg. Nekem ezek a hibák azóta megvoltak, mióta nvidia-s gépről átálltam erre a notebookra, de kb. 1 éve egy akkor talált driverrel eltűntek. Most a 6.0 megint előhozta őket. Nálatok is jelentek meg hasonlóak, vagy egyedi probléma?

(#56045) Viktor77 válasza DrGonzo22 (#56044) üzenetére


Viktor77
titán

Hasonló konfigon játszottam Panda elején (i3, 4 giga, 5770).
1680-ban szinte ultrán ment, élsimítás és az árnyékok voltak levéve, ezek megeszik a videókarit (látótávolság fullon, ebből sosem engedtem).
Az első raid első fele volt akkoriban nyitva, az ment hibátlanul, illetve a 2 outdoor boss is játszható volt simán.

Nem tudom, azóta mire elég.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#56046) DrGonzo22 válasza Viktor77 (#56045) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Köszi, ez nem hangzik rosszul, mondjuk a monitor 1920x1080-as felbontású lenne.

(#56047) Janusz001 válasza DrGonzo22 (#56046) üzenetére


Janusz001
őstag

Szia, én is 5770 -el toltam végig a pandát, i7,8gb ram, ssd társaságában, 1920*1200 felbontásban, igy good beállításokkal és max látótávolsággal a pandás területek kivételével röccenés nélkül ment. Most mintha a pandás területek is simábban mennének, úgyhogy lehet optimalizáltak valamit a motoron.

(#56048) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, ez már végre nem mesterkélt kép. Ma reggel megszereztem végre a Netherwing Drake-emet, így valóra váltottam egyik régi álmomat. :R Tudom, hogy a kinézetén kívül semmiben nem tér el a már eddig is meglévő Bronze Drake-emtől, de akkor is örülök neki. :DDD

Most már csak egy normális gear kell, azután indulhat a raid. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#56049) frostitualt


frostitualt
tag

Nem tudja valaki van rá mód hogy az ember visszakérje a kiegészítő árát? Mivel elvileg nem indult még el csak egy hónap múlva fog.

(#56050) malacka87


malacka87
senior tag

Most hogy eltelt pár nap kinek hogy tetszik a "pre kieg"? Remélem mindenki betarolt a szabikkal. Megjelenés napján mehetünk partyban is ha valaki ráér. Ragna horda oldalon.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.