Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) Wolverine válasza ígyvanferi (#44997) üzenetére


Wolverine
félisten

Az eredeti 5 fős heroicok is sokakat szívattak, ZG és ZA ezen csak nehezített egy kicsit.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45002) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Nézegettem wowprogressen a gearscore-t (nem kéne, tudom), hogy lehet valakin 496-os, sőt 509-es ilvl-ű cucc? Valami hack, vagy bug, vagy tök normális, csak lemaradtam valamiről már megint? Tudtommal még nem élnek a raidek.

(#45003) Khelben


Khelben
nagyúr

Valaki leírná szájbarágósan a brewfestes eseményt, amikor talajfúrók jönnek elő a földből? Ott mit kell csinálni? És mit lehet kapni érte?

(#45004) aclandiae


aclandiae
senior tag

Hol lehet most a legolcsóbban (szállítással együtt) megvenni a dobozos MoP-át?
Eddig a legolcsóbb amit találtam 8680 Ft.

(#45005) Viktor77 válasza aclandiae (#45004) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem innen van. Előrendelésnél nem volt csomagküldési díj. Most már van (egy ezres), így 8500. 9000-ért még aznapra kihozzák, ha 13:30-ig megrendeled.

Khelben: Vegyél egy asztalról egy korsót, és dobj meg vele egy dark iron törpét. A nagy ogre utána mindig hozzád vág egy újabb korsót, így csak egyet kell venned, és spammelni az alábbi makrót:
#showtooltip
/target Dark Iron Guzzler
/use Complimentary Brewfest Sampler

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45006) Healbacsi válasza ígyvanferi (#45002) üzenetére


Healbacsi
őstag

Egyik ismerosom szerint a world bossok dobjak ezeket a raid itemeket. En is csodalkoztam, de elvileg igy van, sot ezek a bossok meg pvp itemet is dobhatnak talan.

(#45007) Viktor77 válasza ígyvanferi (#45002) üzenetére


Viktor77
titán

Black Marketen vannak már ilyen cuccok. Perpill is van bent 509-es cucc.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45008) Amarth válasza aclandiae (#45004) üzenetére


Amarth
aktív tag

Ha jól tudom Tusco-ban 8000-ért adják.
(bocs,privire nyomtam véletlen)

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#45009) Wolverine válasza Viktor77 (#45005) üzenetére


Wolverine
félisten

A makró is felesleges. Vegyél fel az asztalról egy korsót a támadás előtt valamelyik hordónál, és aztán ezt bindeld be egy billentyűre/egérgombra vagy tedd ki az action barra. Ha a támadás alatt ezt a gombot nyomogatod, automatikusan targetel a játék és ledobsz egy Dark Iront :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45010) Blizz


Blizz
őstag

Valaki tudna dobni egy jó összeállítást az ele sámiról? Gondolok itt milyen attribútumok a legfontosabbak(nyilván int és stamina,de spiritben nem vagyok biztos),legjobb talent(ek) raideléshez,pvp,hogyan kombózzak egyes spellekkel,mire figyeljek oda etc...Szóval egy mindent tartalmazó linket. (lehetőleg 5.0.0 utáni link legyen :D )

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#45011) ígyvanferi válasza Blizz (#45010) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Icy-veins, EJ, Noxxic. Ezeket ismerem így kapásból, biztos akad még.

(#45012) Blizz válasza ígyvanferi (#45011) üzenetére


Blizz
őstag

Köszönöm :R

No mistakes, just happy little accidents

(#45013) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Kezdenék egy karaktert, kettő között gondolkozom. Hunter vagy Warrior. Melyiket tudnátok ajánlani? Köszönöm előre is! :R

(#45014) Wolverine válasza m4rk_ (#45013) üzenetére


Wolverine
félisten

Tőled függ, hogy melyik tetszik jobban. A feladatuk más: a hunter ranged kaszt, akinek a petjét is terelgetnie kell; a warrior viszont melee, a darálás közepén, aki akár tankolhat is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45015) echterion válasza m4rk_ (#45013) üzenetére


echterion
nagyúr

Egyértelműen hunter. Sokkal élvezetesebb (szerintem) vele a játék.

**********

(#45016) arpi6k


arpi6k
addikt

Valaki a napokban eladási adatok után érdeklődött: Hát nem valami rózsás a helyzet.

Intel & ATI

(#45017) Khelben válasza arpi6k (#45016) üzenetére


Khelben
nagyúr

"Ugyan a számok nem tartalmazzák az online értékesítéseket"

Értelmetlen összehasonlítani a catás 3,3 millióval, mikor abban benne vannak az online eladások, ebbe meg nincsenek. Akit ismerek és wowozik, az mind online vette. Ez csak egy bulvárcikk, ami az olvasottságra utazik, nem a tényekre.

(#45018) arpi6k válasza Khelben (#45017) üzenetére


arpi6k
addikt

Oké. Majd kiderül. :U

Intel & ATI

(#45019) Cathfaern válasza Khelben (#45017) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mondjuk akárhogy is, rekord eladások nincsenek, mivel akkor már kint lenne a hivatalos post róluk :) De ez várható volt, Cata-ban sokan csalódtak, szóval inkább kivárnak (és/vagy D3-aznak, GW2-znek, mást játszanak addig). Illetve Blizz részéről sem volt akkora hype és reklámkampány most.

Ettől függetlenül a linkelt hír tényleg csak bulvár, a bolti eladások is csak tipp, nem valós adatokon alapulnak.

[ Szerkesztve ]

(#45020) Wolverine válasza arpi6k (#45018) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudod, miért ilyen gyenge a dobozos eladás? Mert most már a megjelenés előtt meg lehetett venni a WoW-ot a Blizzard Store-ból, és mert most először van Digital Deluxe is, amivel jár a CE pet és mount, de a többi sallang nem. Ez a kettő az USA-ban és Nyugat-Európában is lenyomta a dobozos eladásokat - mert sokkal kényelmesebb otthon ülni éjfélkor és a szerveren várni, hogy elinduljon a kieg, mint a bolt előtt a sorban.

Pandarián ugyanannyira tele van minden zóna, mint anno HFP-n, Borean Tundrán és Howling Fjordon, meg Hyjalben/Vashj'irban. Vagy fél tucat szerver annyira tele van, hogy sorba kell állni, mint eddig is.

szerk: ezt valaki leírhatná a HWSW-seknek is, mert emiatt nem fogok oda regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45021) lakisoft


lakisoft
veterán

Kieg nélkül a pandarent 85-ig lehet húzni?
A peteknél mi a korlátozás?
Mikor lesz trial?

(#45022) Khelben válasza lakisoft (#45021) üzenetére


Khelben
nagyúr

kieg nélkül szerintem nem indíthatsz pandarent, vagy igen?

(#45023) bradam válasza Khelben (#45022) üzenetére


bradam
aktív tag

Pandarent indíthat, csak monkot nem,ha jól emlékszem :K

(#45024) lakisoft válasza Khelben (#45022) üzenetére


lakisoft
veterán

Pandarent indíthatok csak azt nem tudom meddig lehet húzni. Monkot nem indíthatok.

(#45025) #57919488 válasza Wolverine (#45020) üzenetére


#57919488
törölt tag

Store-ból a Diablo3-al elméletileg ki lehet vásárolni de a GameTime-al mi a helyzet?

(#45026) Wolverine válasza lakisoft (#45021) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, lvl85-ig.

#45025: az utolsó infók szerint dolgoznak rajta, de nem tudom, lehet-e venni játékidőt... majd ellenőrzöm.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45027) lakisoft válasza Wolverine (#45026) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszi.

Nagyon jó lenne ha GameTime-t is lehetne már venni balance-ról.
Balance-ra Paypal-ról is lehet pénzt tölteni vagy csak bankkártyával lehet?

(#45028) Khelben


Khelben
nagyúr

700as queue, 40 perces várakozás Ragnaroson. Tényleg haldoklik ;)

(#45029) lakisoft válasza Khelben (#45028) üzenetére


lakisoft
veterán

Outland 1340 ... :Y

(#45030) Wolverine válasza lakisoft (#45027) üzenetére


Wolverine
félisten

A PayPal is jó megoldás.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45031) echterion válasza arpi6k (#45016) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, annyi volt számomra ebből a hasznos infó, hogy nem kell megvenni a kieget a pandamaci indításához amúgy az egész hír egy nagy lufi, amire lehet pufogtatni. Persze, ez nem a te hibád. ;]

Megjegyzem, Bloodscalp-on nincs várakozás továbbra sem. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#45032) lakisoft válasza Wolverine (#45030) üzenetére


lakisoft
veterán

Rendben. Köszi az infót.

(#45033) lakisoft válasza lakisoft (#45032) üzenetére


lakisoft
veterán

Még egy kérdés: Annual Pass van még?

(#45034) Wolverine válasza lakisoft (#45033) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs. Május 1-től nem él az akció.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45035) lakisoft válasza Wolverine (#45034) üzenetére


lakisoft
veterán

Értem. Köszi az infót. :R

(#45036) lakisoft válasza lakisoft (#45035) üzenetére


lakisoft
veterán

MoP Trial mikor lesz elérhető?

(#45037) H.O.D. válasza arpi6k (#45016) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Kik voltak az elemzők? Pistike és Tomika? Ekkora állatságot régen olvastam, "kegészítőlemez", illetve "úgynevezett pandaren"

Még öt percet kellett volna "elemezni" és ez a cikk nem született volna meg.

Where do you want to go today?

(#45038) arpi6k válasza H.O.D. (#45037) üzenetére


arpi6k
addikt

Olvastam a az ominózus cikket, és eszembe jutott hogy valaki érdeklődött itt a topikban. Gondoltam belinkelem. Most már szálljatok le rólam, és HWSW megfelelő topikjába lehet kommentálni, és a cinikus kérdéseket ne Nekem hanem ott tegyétek fel.

Köszönöm!

Intel & ATI

(#45039) Viktor77 válasza arpi6k (#45038) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem nyugi, nem látom, hogy bárki téged szapulna. :)

Egyszerűen te linkelted, ők meg a cikkre reagálnak.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45040) arpi6k


arpi6k
addikt

Én is digitálisan vettem meg amúgy. Ráadásul nem gondoltam volna hogy ennyire tetszeni fog ez a kieg. :)

Intel & ATI

(#45041) Arnold2 válasza H.O.D. (#45037) üzenetére


Arnold2
őstag

Ezen amúgy nem kell meglepődni. A WoW mindig is túl nagy és vonzó céltábla volt az önjelölt elemzőknek. A HWSW (és volt már egy hasonló cikk itt is a PH!-n egy angol cikk alapján) abba a hibába futott bele, hogy gyakorlatilag vagy nem ellenőrzi a forrásait és minden olyat átvesz amit legalább egy 1000s látogatottságú blog ír, vagy ott is kell a klikkelés és szándékosan adnak le hangulatkeltő cikkeket amire csak úgy harapnak az emberek.
Ezeket el kell olvasni, röhögni egy jót és tovább menni szintezni a pandáddal / nem pandáddal vagy épp HC-ben geart farmolni.
:R

Viktor77: Nem kaptad meg a privátom az első HSZ újbóli módosításával kapcsolatban? Vagy használjam a hivatalos utat a modkerben?

[ Szerkesztve ]

(#45042) Viktor77 válasza Arnold2 (#45041) üzenetére


Viktor77
titán

De megkaptam, és sorry, csak van gondom elég, el is felejtettem. De megcsináltam, köszönjük. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45043) Blizz


Blizz
őstag

Tabardok már nem adnak reput pandriában? Akkor mire jók?

No mistakes, just happy little accidents

(#45044) Viktor77 válasza Blizz (#45043) üzenetére


Viktor77
titán

Már nem. Egy ad, a Tushui (a fővárosokban a pandáknál veheted meg), amivel a teknős mountokat tudod majd megvenni.
Már csak dísznek jók, és BC-ben sem adtak reput. Cserébe az epicekhez nem kell exa, már honoreden, revereden vannak kivehető cuccok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45045) echterion válasza Viktor77 (#45044) üzenetére


echterion
nagyúr

A frakció tabardok viszont még adják a reput. Legalábbis pár hete, mikor gilneas-t farmoltam, még így volt.

**********

(#45046) Viktor77 válasza echterion (#45045) üzenetére


Viktor77
titán

Pár hete? Pandaria egy hetes sincs. Próbáltad őket? Illetve, gondolom ő is az új frakciókra gondolt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45047) lakisoft


lakisoft
veterán

A digitális alap változat bármikor upgradelhető delux editionra?

(#45048) Wolverine válasza echterion (#45045) üzenetére


Wolverine
félisten

A régi tabardok (Wrath és Cataclysm) adnak reput a megfelelő helyeken, ahol eddig is tették. A Mists frakcióinak viszont nincs ilyen repus tabardjuk, kivéve a Tushui és a Huojin pandareneket, mert hozzájuk nem lehetne másképpen felhúzni a reput questek hiányában.

#45047: elvileg igen.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45049) lakisoft válasza Wolverine (#45048) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszi. :R

(#45050) echterion válasza Wolverine (#45048) üzenetére


echterion
nagyúr

Én a régiekre gondoltam, értelemszerűen az újakat még nem ismerem, mert még nem vettem meg a kieget. :B

**********

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.