Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Nevar válasza degu (#4996) üzenetére


Nevar
aktív tag

Na a patchelés úgy kezdődik, hogy elbattyogsz a boltba, megveszed a wowot, felinstallálod, aztán automatikusan leszedi magának ami kell, hogy tudj játszani.

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#5002) Vistaboy válasza degu (#4996) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az eredeti szervereken eleve nem lehet az aktuálisnál nagyobb verziószámú a game. Csak a törtön fordul elő ilyesmi, ami nem ismeri az új patch-et. Ha viszont ilyenen játszol, akkor olyan, mintha Crack-elt játékkal játszanál, ami a szíved joga ugyan, de itt a fórumon senki nem fog neked ebben segíteni. Ugyanis az Alapelvek-ben tiltva van az ez irányú segítségnyújtás.
További szép napot! :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5003) whitezo88 válasza Vistaboy (#5002) üzenetére


whitezo88
nagyúr

és mi csak segíteni akarunk azzal h nem segítünk ;] , hiszen egyértelműen jobb az original.

(#5004) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de nekem tetszik a 2.3. Healer palaként unbuffed 8-900 körüli dmguppal mászkálok aréna gearbe és a bg-ken simán ownzolom a rugókat és a warrikat 1v1-be full holy talenten. Végre nem vagyok free honor :D

less qq more pewpew!

(#5005) sasa311 válasza -conrad- (#4993) üzenetére


sasa311
veterán

Amúgy viccen kívül, valahogy az, hogy 2 mobbal a hátadba támadnak hátba az annyira de annyira tipikus druida szokás!! ;] Többször kaptam ilyet, mint rugót, ha meg bukásra áll akkor travel + futás aztán visszajön...

Pola:
"Felkészületlen", pl wounding és mind numbing néküli rugó eddig is laza volt holy palával, csak sokáig tartott xD
Retri aura ftw :DDD

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5006) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Srácok, egy kis segítség kellene!
Elhatároztam hogy elölről kezdek mindent, és az első hsz-ben lévő linkről le akartam szedni a tíz napos trial-t, hátha mégis rossz verziót szedtem le korábban. Erre kiírta hogy már létrehoztam a Free Trial által engedélyezett maximális account-ot (Ami igaz is, ha akkor nem csináltam tízet, egyet sem :DDD ).
Most pedig kellene a kliens, amivel le tudnám szedetni. Honnan lehet azt leszedni? Mivel egy kedves fórumtárs felajánlotta hogy hoz létre nekem egy trial acc-ot (De mondjuk ha jó lesz a verzió, lehet hogy egy korábban létrehozott acc-ot el fog fogadni.).

Valaki tudna ebben segíteni? :R

Mod: Haver nem ér rá hétvégén, így az a verzió ugrott... :(

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5007) Ptech válasza Vistaboy (#5006) üzenetére


Ptech
őstag

Csinálj egy új email címet, regisztrálj azzal.

(#5008) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Bár tényleg abszolút nem sokallom a 3K-t a gaméért, addig tényleg nem akarok érte pénzt kiadni amíg nem próbáltam ki. :)

Ptech: És azt hogyan kell? Vagy csak simán írjak be mást? És ha esetleg megveszem később a gamét, akkor hogyan csinálhatom fullra az eredeti E-mail-címet tartalmazó acc-ot? Vagy addigra törlődik a 10 nap után?

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5009) Nevar válasza Polacheck (#5004) üzenetére


Nevar
aktív tag

Nálunk 3v3 arénában is elég jól szerepelnek mostmár a healerek, warrior, discpriest, holypala setuppal játszunk, jó párszor volt már olyan, hogy engem leCC-ztek, a 2 healer meg megölte a targetemet, kb 20-30%-ról. Egyszer volt egy olyan is, hogy druid előjött stealtből, kijött caster formába hogy cyclone-ozzon, intercept+HoJ stun alatt meg is halt akkora nukeot kapott :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#5010) -conrad- válasza Nevar (#5009) üzenetére


-conrad-
addikt

Disc talenten nálatok a healer geares pap a jobb vagy a dps-disc pap?
Mmint mi hatékonyabb arénában?

Azért érdekel mert a shadowdmg-s gear mellé szereztem pár spelldamage-es itemet is, és meg akarom majd próbálni a disc talentet.

[ Szerkesztve ]

(#5011) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Mától megy AV hétvége ugye?:) Most akkor dupla honor pontot kapok?

(#5012) Nevar válasza -conrad- (#5010) üzenetére


Nevar
aktív tag

Healer gearben van.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#5013) Ptech válasza Vistaboy (#5008) üzenetére


Ptech
őstag

Nem, nem törlik egy jó ideig a trial accot sem. Ha megveszed, simán csak beírod a kódot ami a dobozban van és folytathatod ahol abbahagytad.
Csinálsz pl egy freemailes fiókot (2 perc) és azzal kezded a trialt.
Hát nézd, 3k tényleg sok ha úgy nézed, de ha belegondolsz hogy minden más is pénzbe kerül, és azokat is összeadogatod, akkor már nem is olyan vészes. Egy átlag egyetemista ennyit költ szerintem kocsmára. És nem havonta, hanem hetente ;]

(#5014) Vistaboy válasza Ptech (#5013) üzenetére


Vistaboy
veterán

Értelek én, csak azt mondom, hogy akár már ma megvehetném a dobozosat és nem kellene letöltenem, de addig amíg ki nem próbálom és meg nem tetszik, nem akarok érte még 3K-t sem kiadni. Amint megtetszett, én sem fogom érte sokallani a 3K-t havi szinten, persze hogy ha játszok is vele majd. (Mivel most egy olyan melóhely van kinézőben, ahol a mostani fizum dupláját kapom majd, cserébe 12-ezni kell + 1 óra kocsikázás... :( Nem nagyon lesz időm hétvégéken kívül játszani.)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5015) Vistaboy válasza Ptech (#5013) üzenetére


Vistaboy
veterán

Megcsináltam, erre kiírta, hogy ERROR 203. Mi ez? Pedig más adatokat is adtam meg.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5016) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Győzelem!!! :C

Megtaláltam a WoW-DVD-t, ami a Gamestar-ban volt! :DDD

Fel is rakom, és kipróbálom hogy működik-e valamelyik acc-ommal? :F

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5017) Wolverine válasza SzlobiG (#4976) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak hogy csatlakozzak a többiekhez: egyszer juss el Skettisbe és találkozz egy Monstrouos Kalirival :DDD (mondejk engem azok sosem zavartak, varjúforma ftw!)

Amúgy altoztam kicsit, tesztelendő, mennyit gyorsítottak a fejlődésen - hümm. Kicsiny warlockommal tegnap délután/este simán léptem két szintet (34 -> 36), és leszámítva 2-3 theramore-i questet csak zöldeket csináltam meg Suskwoodban és Ashenvale-ben... (a hajók legénysége poén, nem is értem, eddig miért nem voltak fent :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5018) Ptech válasza Wolverine (#5017) üzenetére


Ptech
őstag

Ha felfele és oldalra is repülsz egyszerre, akkor hozzád sem tud érni ;)
Bár lehet hogy ez csak epic mounttal megy :B

(#5019) -conrad- válasza Ptech (#5018) üzenetére


-conrad-
addikt

Sima mounttal rátenyerelsz a space-re és meg sem tud ütni. Egy idő után elmegy. :)

(#5020) Blizz


Blizz
őstag

Nemtudom ti hogy vagytok vele,de nekem a kedvenc helyem searing gorge :) legjobb questek vannak ott

No mistakes, just happy little accidents

(#5021) (Kolombusz) válasza Blizz (#5020) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én utálom.
Nekem a kedvenc helyem Winterspring és Western Plaguelands.

(#5022) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Haladunk... :DDD
Felfedeztem, hogy a most letöltődő patch nevében az "enUS" helyett "enGB" szerepel. Akkor a játék volt US-verzió. Most már csak az a baj, hogy ez még csak az 1.12-es. :O Hosszú menet lesz 2.3-ig... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5023) (Kolombusz) válasza Vistaboy (#5022) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az tuti.
A 2.0.0 is egy szép darab, és az utána következők is.

(#5024) Vistaboy válasza (Kolombusz) (#5023) üzenetére


Vistaboy
veterán

Esküszöm az égre, ha ez sem lesz jó, soha többet nem akarom azt hallani hogy "WoW". :DDD :W

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5025) DebilEvil válasza Vistaboy (#5015) üzenetére


DebilEvil
tag

az error 203, ha egy ip-rol mar csinaltal 3 trial account-ot, egy email-hez max 5 trial account-ot tudsz csinalni

(#5026) Vistaboy válasza DebilEvil (#5025) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, sejtettem hogy valami ilyesmi lehet a háttérben. Most már az egyetlen reményem az, hogy a most felrakott verzió már Európai. Így ha egy pár nap is, de még fog maradni valamelyik trial-omból. És el is fogja fogadni végre a kódot. Mert ha nem, akkor már tényleg nem tudom hogy ezek után érdemes lesz-e egyáltalán megvenni a gémet.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5027) -conrad- válasza Vistaboy (#5026) üzenetére


-conrad-
addikt

Most komolyan ekkora gondot okoz IP-t váltani vagy csinálni egy új mailcímet?

(#5028) D4v3 válasza Polacheck (#5004) üzenetére


D4v3
őstag

Én ennek valahogy nem tudtam örülni.. Meglett végre az 5/5 spell dmg/spell crites merciless, veteran pvp non-set cuccokkal. Erre kiadják a 2.3-at, ahol egy jobb T5/T6 gearben levő emberkének ugyanannyi spelldmge van, mint nekem a dmg gearben :O
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5029) Vistaboy válasza -conrad- (#5027) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem kellett még ilyesmivel foglalkoznom, úgyhogy igen. És nem is akarok egy játék miatt ennyit kínlódni, ugyanis vagy most jó lesz, vagy részemről vége.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5030) Ptech válasza Vistaboy (#5029) üzenetére


Ptech
őstag

Mondtuk hogy valamit elkúrtál, eszerint rossz verziót töltöttél le eredetileg. A hiba az ön készülékében van ;)

(#5031) OgreImre


OgreImre
senior tag

Kedvenc helyem Feralas és Hinterland, no meg Barrens a chatjével együtt:)

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#5032) dr faustus válasza OgreImre (#5031) üzenetére


dr faustus
senior tag

Hangulat, zene, a hely atmoszférája tekintetében Ashenvale, Winterspring és Zangarmarsh tetszett a leginkább.

Mod: Barrens sem rossz.

[ Szerkesztve ]

Warning: Explicit Content

(#5033) Vistaboy válasza Ptech (#5030) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, ezt be is láttam már korábban. De minek ehhez IP-t váltani meg új mail-címet kreálni? Ha a mostani verzió jó (Márpedig az lehet, hiszen az enGB felirat kecsegtetően hangzik), akkor a trial-om is jó lesz most már (még ha pár napig is), és miután tetszik, véglegesíthetem. Ha mégsem lesz jó egyik acc-om sem, akkor már tényleg nem tudom hogy mit csináljak? :F

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5034) Blizz válasza OgreImre (#5031) üzenetére


Blizz
őstag

Feralas tényleg jó hely

No mistakes, just happy little accidents

(#5035) SzlobiG


SzlobiG
félisten

A mineok mennyi idő után jönnek újra?

(#5036) whitezo88


whitezo88
nagyúr

tanaris és silithus is jó, nekem pl nagyon bejön a háttérzene is ami ott megy, emellett alig van player (silithusban) és nyugodtan lehet questelni.

(#5037) Blizz válasza whitezo88 (#5036) üzenetére


Blizz
őstag

nekem dun moroghnak jön be a zenéje,olyan nyugtató

No mistakes, just happy little accidents

(#5038) Apophis válasza Vistaboy (#5033) üzenetére


Apophis
őstag

Innen [link] kikeresed a full 2.3-at (2.x → 2.3.0 Complete Patch (~690-870 Mb) ), választasz egy mirrott, ami működik, és normálsi tempóval lejön egyben az egész.

Nekem Westfall és a human kezdőterület a kedvenceim, az első és utolsó karim is human, rendszeresen visszajárok, levágok pár disznót és megsütöm, meg hasonlók :B.

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#5039) steveetm válasza D4v3 (#5028) üzenetére


steveetm
őstag

Nekem még szar cuccban is több spelldmg-m van mint merciless pvp-ben, ezen mit kell meglepődni? pvp cucc stamináról resiliencről és harmadsorban spelldmgről szól( egyéb kasztoknál bejön még egy kis crit meg pár másik rating).
Üdv.: steveetm

(#5040) degu válasza (Kolombusz) (#4999) üzenetére


degu
senior tag

Az Alapelveket illetoen,meg a Szabalyzattal kapcsolatban igazad van!
Sorry! :R

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#5041) Vistaboy válasza Apophis (#5038) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, már jön lefelé. Most már csak 36 perc... :DDD

A vicces az egészben az, hogy azóta már régen lejött volna torrentről az egész WoW a BC-vel együtt, de én inkább itt kínlódok a triallal. Mert viszont ha megtetszik, akkor meg fogom venni, és könnyebb lesz utána a lelkiismeretem. Ha meg nem jön be, akkor sem vesztek vele semmit (Inkább nyerek is, egy pár ősz hajszálat). :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5042) D4v3 válasza steveetm (#5039) üzenetére


D4v3
őstag

Jó csak eddig egy holy dmg-es pvp palának nem volt semmi más alternatíva csak a merciless (meg a szar grand marshal) szet, erre most gyakorlatilag tök feleslegessé vált a Lameller set. Sokkal jobban megéri összeszedni a healingeset, amivel lehet hogy buksz 100-200 spelldmget, de a healing kárpótól, mivel sokkal szívesebben visznek úgy arénázni. Legalább lehetne pénzért lecserélni az egészet egy másikra :W

(#5043) Viktor77 válasza Vistaboy (#5041) üzenetére


Viktor77
titán

Halkan megsúgom (de már írtam), torrenten valószínűleg ugyanaz van, mint amit a Blizz oldaláról töltesz (+/- 1-2 patch). Az csak egy kliens, nem véletlenül tölthető le ingyen. A hangsúly az accounton és az előfizetésen van. Ezek nélkül egy kliens semmit nem ér. Nyugodtan tölthetted volna onnan, gyakorlatilag senki meg nem mondta volna, hogy honnan szedted le.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5044) LucifeI2 válasza Viktor77 (#5043) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ezt én se értem miért hiszi azt sok ember hogy minden ami torrent az illegális. :F

(#5045) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hűű, gyerekek, de jót instáztam.
Kb. 20 perc alatt összegyűlt és be is ért DM-be a csapat.
Egy jó részét 4-en toltuk, miközben a pappal veszekedtünk mert nem healelt.

Mr. Smite körülre már egész korrekten tolta a pap is.
Viszont utána elnéztem egy kicsit és behúztam még 4 mobot.
A druid és én meghaltam, a pap, egy hunter és egy mage 3-an toltak le 4 elite mobot, én még ennyire instázást nem élveztem.

Aztán a mage lelépett, vancleefet 4en lenyomtuk.
Jah és Mr. Smite dobta ezt. Úgyhogy most örülök.

Jah és blacksmithinget hogy lehet gyorsan fejleszteni? Mert a minig az megyen szépen, mivel a smeltinggel is fejlődik, de a blacksmithing nehezen fejlődik.

[ Szerkesztve ]

(#5046) Ptech válasza (Kolombusz) (#5045) üzenetére


Ptech
őstag

Na ez szép kis buffot kapott. Insták meg mintha könnyebbek is lennének, legalábbis altokkal úgy vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#5047) Vistaboy válasza Viktor77 (#5043) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jah, nem a gyorsaságra gondoltam, hanem hogy azzal egyből tudtam volna feketén játszani, amúgy meg amikor ilyeneket írnak hogy Play 4 free, akkor az nem éppen legális.

Mindegy, megoldottam, elindult a játék. Kemény 3-as szintű Ork Warrior vagyok már.

Amúgy ez a nem semmi: Alighogy megérkeztem, egyből meghívtak egy csoportba. Mondom oké, erre ezt írják be:

Want the best hack for WoW? :DDD

Mondanom sem kell hogy azonnal kiléptem. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5048) sasa311 válasza Vistaboy (#5047) üzenetére


sasa311
veterán

első számú szabály:
- Random trashtől nem fogadunk el sem tradet sem whispert, sem party / raid invite-ot ;]

Amúgy meg csúnya ork warrior? :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5049) Vistaboy válasza sasa311 (#5048) üzenetére


Vistaboy
veterán

Oké.

Miért csúnya? Már barátnőm is van. :DDD És csak két órája vagyok itt. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5050) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nemtudja valaki, hogy a szerdától kiváltható Gladiator szett mennyi honort fog kóstálni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.