Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22351) szilchi válasza kovsol (#22349) üzenetére


szilchi
őstag

Akkor majd lehet nézek mácsik guildet,vagy Pugozok tovább :).Van egy magyar guild is,de annak asszem valami 10-15 tagja van.A GM-el voltam már párszor Archavonnál,igaz beszélni nem beszéltemmég vele.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22352) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Sajna mi is ma buktuk megint Immortalt, szokásos 1 halott. :(

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22353) !player! válasza Scholes9 (#22352) üzenetére


!player!
aktív tag

Az elég szar, főleg annak aki meghalt! :)
Hol buktátok be?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22354) kovsol válasza szilchi (#22351) üzenetére


kovsol
titán

szerintem már egy hozzáértő ember ránézésre látja az a csapat mire lesz képes
ugye az a para ha szar a tank akkor nyeli a healt rendesen és ha emellé a dps is szar akkor vagy kurva jó healerek kellenek vagy idővel szépen kifogynak és azért lesz wipe :( (itt a jó és rossz a geart értem)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22355) ricsiv92 válasza Wolverine (#22347) üzenetére


ricsiv92
tag

Akkor itt félreértés van, nekem már van egy 70-es lockom sima riding skill-el, csak azt nem tudom, hogy milyen q kell, ahhoz, hogy northrendem használjam. :F

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#22356) kovsol válasza ricsiv92 (#22355) üzenetére


kovsol
titán

77-es szinten 1000g ért tanulod addig csak futkosol a földön sima mounttal

May the Force be with you!

(#22357) ricsiv92 válasza kovsol (#22356) üzenetére


ricsiv92
tag

Ohh, akkor nincs gond, annyi simán összejön :C

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#22358) cl.aci


cl.aci
aktív tag

Sziasztok.
Tegnap este mentem át Northrendre, horda oldalon az érkezési pontnál lévő erődből még ki sem mentem de, így is lesett 10-12 fpsre a kép, ez lesz a külső területeken is? Nem hiszem hogy a gépem lenne neki kevés, egy AMD 5000+BE 3 GHz-en, 4 Gb rammal és egy 3870-esnek kicsit jobban kellene vinni ezt a játékot szerintem, ja a pingem végig 100 körül és alatt volt. :W Mit lehet csinálni, hogy normális fps legyen?
Köszi a válaszokat és a javaslatokat.

mod: 20"-od monitoron játszom, 1650-es natív felbontásban, élszűrők nélkül, amúgy minden maxon.

[ Szerkesztve ]

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#22359) kovsol válasza cl.aci (#22358) üzenetére


kovsol
titán

látótávot vedd le maxról esetleg a dinamikus árnyékokat kisebb részleteségre nekem ez nagyon sokat segít
amugy nem tudom minek írdo ide a pingedet az laggot okoz nem akadást ami nem ugyan az :(((

és jobb ha megszokod ennek a fosnak a grafikus motorját nem épp a mostani csúcs vga karikra találták ki hiába puccaosítottak rajt most még egy kiscit, nem fogja azokat rendesen kihasználni

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22360) nierthen válasza capafog23 (#22340) üzenetére


nierthen
tag

"Inveltek is 5 percen belül, megnézem wowheaden hány boss van, mi a drop, ki is szúrtam magamnak egy jó kis bowot" nem tudom használsz-e, vagy szeretsz-e használni addonokat, de van egy olyan, Atlas, és AtlasLoot, ezek raidek, insták, HC insták bossai, franció, meg még ki tudja mik lootjait mutatja. ergo alt tab felejtőssé válik

Nierthen#2767

(#22361) nierthen válasza nierthen (#22360) üzenetére


nierthen
tag

kicsit elharapódzott a trágár beszéd legnagyobb sajnálatomra. pedig ezért IS szeretem ezt a fórumot, mert itt nyugodt folyással, értelmesen és tisztán folyik a kommentelgetés. figyeljünk erre, ha kérhetem

Nierthen#2767

(#22362) cl.aci válasza kovsol (#22359) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Sorry, nem vagyok nagy ász a játékban, ez az első karim, az online játékok közül is a WOW az első amivel játszok, még egyszer elnézést kérek a tudatlanságomért, hogy ilyen felesleges adatot bele mertem írni a hsz-be mint a ping értéke. :U Egyébként köszönöm a válaszodat,ha hazaértem melóból megnézem menyit javít a helyzeten. :R

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#22363) kovsol válasza cl.aci (#22362) üzenetére


kovsol
titán

nálam duplázza az fps -t ez a kis változtatás igaz HD3470 256MB karival ami igen gyengus tiédhez képest
nem kell mellre szívni a másik dolgot :)) még álmos voltam és csak a tisztánlátás miatt írtam

May the Force be with you!

(#22364) Tibord


Tibord
senior tag

Helló

Segítséget szeretnék kérni.

Full amatőr vagyok úgyhogy légyszi szájbarágósan.

Az atlas-t szeretném telepíteni a játékba (lista a item-ekről).

A kérdésem lenne:
Honnan?
Hova?
Mit?
hogyan indítsam el?

Előre is köszi a választ.

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#22365) szilchi válasza kovsol (#22354) üzenetére


szilchi
őstag

Na pont a gear nem stimmel itt.A tank relatív jó gearben volt,meg ismerte a taktikát.A többiekkel volt a gond.Soknak 78-as cucc volt,volt akin 75-ös chest figyelt meg zöld ring/trinket.Azért is mondtam,hogy 1 run alkalmával 4. voltam dps-ben,itt meg végig első.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22366) Tibord válasza Tibord (#22364) üzenetére


Tibord
senior tag

hopp

Közben elég sok kérdésre találtam válasz.

Már csak egy maradt a telepítés. (illetve remélem hogy csak bemásolás mert nekem nincs telepítve a wow)

Most már úgy tűnik csak ehhez kérnék segítséget. (persze ha a többire is válaszoltok nem sértődök meg :D )

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#22367) kovsol válasza Tibord (#22366) üzenetére


kovsol
titán

nekem van egy olyan progim hogy wow matrix és abban van egy lista jó sok addon van benne és az letölti és ha már fent van frissítéseket is szed le ha full amatör vagy érdemes lehet így frissíteni az addonokat
hol tölthető le nem vágom :D google

küldizéshez használsz segítséget? ha nem akkor Carbonit addont javaslom

telepítés kézileg: wow mappa\Interface\Addons könyvtárba kell másolni a kicsomagolt addont (persze ha tömörírve van) amikor belépsz akkor karakter képernyön addons felirat megjelenik és ott tudod ki be kapcsolni

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22368) Tibord válasza kovsol (#22367) üzenetére


Tibord
senior tag

:R

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#22369) Arnold2 válasza Tibord (#22364) üzenetére


Arnold2
őstag

Innen: [link] -> Download -> Manual Install
Ide: X:\World of Warcraft\Interface\AddOns (ide kicsomagolod a zip fájl teljes tartalmát)
Ha mindent jól csináltál, nem kell semmit elindítani, mert magától elindul. A játékon belül a Minimap körül kell legyen egy kis zöld föld golyóbis ikon. Na az lesz az Atlas-od.

Szerk: na banyek, nem frissítettem és már későn válaszoltam... Na nem baj, azért maradjon.

[ Szerkesztve ]

(#22370) Cathfaern válasza cl.aci (#22358) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Sajnos a WoW egyszerűen nem szereti az AMD CPU-kat, ami főleg azért probléma, mert CPU korlátozott ugyebár. Valszeg egy Intel processzorral gond nélkül futna :(

kovsol:
Wow matrixot nem túl szerencsés használni, két okból:
1. nincs saját tárhelyik, hanem közvetlen linkekkel más addonos oldalakról szedik a cuccot, ami nem túl etikus.
2. A fenti okok miatt nem maga az addon írója tölti fel az addonokat, így semmi garancia nincs rá, hogy a legfrisebb van fent, vagy épp ellenkezőleg, hogy nem valami beta/alpha verzió van fent.

[ Szerkesztve ]

(#22371) kovsol válasza Cathfaern (#22370) üzenetére


kovsol
titán

nem tudom nekem egy sima T3200 as procival 2Ghz két mag ugye
wow első mag 75-90%, második mag meg 50-60% -on mozog raiden pl ha IF -ben állok még enyi se
szóval nálam eléggé nem CPU limitált akármilyen felbontásban tolom
ez hogy lehet?

az hogy mi etikus engem nem érdekel egyszerübben töltöm le
és amugy meg írja melyik a legújabb és neked mi van fent ha nem akarsz béta drivert felrakni nem pipálod be azt

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22372) ciao


ciao
senior tag

10 fős Malygos 2 healerrel, ha jó a dps kb. hány wortex után kezdődik a P2? az ellen lehet tenni valamit ha túl messze teszi le a bubikat P2-ben akkor átfutáskor ne haljon meg 1-2 ember? teljesenn oom vagyok P1 végére holy papként ezért érdekelne hogy az én manaregenem szar vagy a dps kevés-e? mondjuk a tank druidától kapok 1 innert P2 elején az helyre tesz, de volt már hogy ezért halt meg valaki P1-ben mert nem volt már manám pedíg riad buffokkal 500/5s a cast közbeni manaregenem

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#22373) capafog23


capafog23
őstag

BS szerveren kérnék kölcsön 800g-t 5 napra. (280-as mount)
Aki megszánna whisp Sharki (horda)

(#22374) D4v3 válasza ciao (#22372) üzenetére


D4v3
őstag

Nincs a raidben se ret pala, se spriest se MM hunter? :F A replenishmentjük eléggé megdobja a manaregent.

(#22375) Junkie válasza ciao (#22372) üzenetére


Junkie
aktív tag

2:45-3:15 között szzokott nekünk maradni a 3 fázisra, az első kb 3-4 vortex után fejeződik be. Sokat segít amikor nem vortexre hanem már a 2-ik fázisra száll föl van kb 10-15 sec amíg még lőhető. Itt elég sokat bele lehet még tolni ha minden ranged atomnuke-ot tol neki:) Nálunk olyan 42%-ig megy le mire kezd a 2-ik fázis. Bubit oda rak ahova akar azt nem tudod befolyásolni de ha van fenn bigwigs pl akkor látod mennyi idő van még a deep breath-ig és el lehet dönteni érdemes e futni vagy inkább sok jó kari kis helyen is elfért játszani:)

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22376) Esmein válasza cl.aci (#22358) üzenetére


Esmein
nagyúr

öcsém is és én is 3.2 ghzre húzott e1200-as c2d celeronnal játszunk, 2-2 gb rammal, ő 3870-el én 1950-el, mindketten 1650-ben és nem nagyon volt ilyen probléma, valószínűleg az lesz, amit Cathfaern mond, és a játék nem csípi az AMD-t :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#22377) Ribi válasza ciao (#22372) üzenetére


Ribi
nagyúr

Legtöbb gond abbol szokott adódni, hogy amint leesik 1 bubi, azonnal átszaladnak az emberek. Ami hulyeség. Meg kell vérni mig a masodik is leesik és a közelebbibe futni.
Sok időt és halált lehet megspórolni.
Ha kevés a mana akkor vigyetek 3 healert. Nálunk sok a pala és ugye instant cast nemsok van. Vagy vigyetek 6 lockot, wortexbol kiportalnak :) Mégtöbb dps :)

(#22378) ciao


ciao
senior tag

köszönöm a válaszokat

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#22379) Cathfaern válasza kovsol (#22371) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

WoW a második magot nem túl jól használja ki, ugyebár annó mikor megírták még nem nagyon voltak több magos CPU-k. CPU limitáltságot inkább úgy tudod megnézni, hogy szinte mindegy mekkora felbontásban futtatod, kb. ugyanannyi lesz az fps.

(#22380) capafog23


capafog23
őstag

HoL Ionar bossra mi a taktik?
Mert 2X kihaltunk rajta. Azt mondta a tank hogyha előjönnek a mászkáló villámok akkor futás, de valahogy mindig meghalunk.

(#22381) whitezo88 válasza capafog23 (#22380) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pedig tolókocsi skill. terem végén tankolni, amikor castolja a szétválást, mindenki azonnal lesprintel a legalájára. majd ha visszamennek akkor vissza.

(#22382) zotyesz66 válasza cl.aci (#22358) üzenetére


zotyesz66
őstag

sztem nincs gondja a játéknak az amd procikkal, nálunk 2 gépen is fut, az egyik amd x2 4400, a másik egy intel core2 t7400 (mobil proci), városokban (főleg dalaranban ) mindkettőn eléggé leesik az fps, de odakint nem szokott gond lenni.
mondjuk én többet vagyok az inteles gépen, de majd kipróbálom alaposabban a másikon is, ott gyengébb a vga, de a felbontás is kisebb...
a gépek leírásai a profilomban

(#22383) Bence717


Bence717
tag

Azt hallottam mivel kijött az új patch ezért mostmár nem kell hogy legyen lvl 55-ös karaktered ahoz hogy DK-t indíthass ez igaz?? :F

(#22384) bujdoso20


bujdoso20
csendes tag

Hellostok, raid készítéshez kérnék tanácsokat.
Már ott megakadtam, hogy nem tudtam hatodik embert invelni kiírta hogy full a party.
Meg pár fontosabb dologrol egy kicsit ha írnátok (raid warning hogy?, raid asistant mi?...)
kösz elörre is.

(#22385) nak0n válasza Bence717 (#22383) üzenetére


nak0n
aktív tag

De kell, legalább egy, valamelyik szerveren.

(#22386) nak0n válasza bujdoso20 (#22384) üzenetére


nak0n
aktív tag

Ha raidet akarsz csinálni, akkor ha már partiban vagy, és te vagy a leader, akkor O gomb, raid fül, és klikk a convert to raid gombra.
Raid warningba a /rw beírása után tudsz írni, ha leader vagy, vagy van assistod. Akinek assistja van, az tud embereket bevenni/kirakni raidből, meg markokat pakolni célpontok fölé.

(#22387) ricsiv92 válasza cl.aci (#22358) üzenetére


ricsiv92
tag

Az én konfigomon árnyékok nélkül tökéletesen fut.
A konfigom a profilomba.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#22388) cl.aci válasza ricsiv92 (#22387) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, estére próbálkozom majd valamivel. Tegnap este kicsit meglepőnek találtam a mutatványt, mert eddig nem ment 30 fps alá soha akárhányan voltak körülöttem, vagy akármit csináltam. A rendszergarázdánk lenyúlta a gépemet eddig azért nem tudtam megköszönni a segítséget. :R

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#22389) bujdoso20 válasza nak0n (#22386) üzenetére


bujdoso20
csendes tag

Kösz a gyors választ

(#22390) Scholes9 válasza !player! (#22353) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sapphironon egy ember nem ért be ice tomb mögé, ezen ment el egész Immortal, de már nem az első ilyen, h 1 halál miatt bukjuk :W

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22391) Scholes9 válasza ciao (#22372) üzenetére


Scholes9
nagyúr

4-5 kb, ha jól emlékszem.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22392) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Kicsit engem is bosszant, h igaz csak Dalaranban, de 20 fps alatt van az fps, szerencsére máshol bőven 30 fölött van még raiden is, felbontás 1440x900, minden max, árnyákok kivéve, 16xAF, 8xAA. Ezek szerint tényleg lehet, h nem szeretni az AMD cpu-kat a WOW :U

UI: tökmind1, h csökkentem-e a részletességet, semmit sem változik az fps, ez kicsit lol

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22393) Scholes9 válasza D4v3 (#22374) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen enélkül nagyon nehéz lesz megcsinálni a fightot. Mi 20 fővel csináltuk és a hunternek aki bennt volt speccelnie kellett MM-re, mert a healerek kifogytak a manából.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22394) Ribi válasza Scholes9 (#22392) üzenetére


Ribi
nagyúr

Dalaranban nekem is 20 alá megy valamikor, 14-15 is volt (és nem voltak eszement sokan) már és nekem bőven nincs max grafon minden, szőrűk meg aztán végképp nincsenek. Szerintem semmi köze nincs az AMD-hez. Ez rémhír...

(#22395) Scholes9 válasza Ribi (#22394) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mind1 megszokom vhogy, úgy sem sokat vagyok Dalaranban :) . Csak az a röhej, h mind1, h leveszem-e a grafot meg szűrőket, akkor is ugyanannyi az fps :U . Az meg végképp lol, h most cseréltem 8600gts-t 4850-re, gondoltam mindenhol lesz stabil 60 fps, erre kevesebb lett az fps, mint 8600gts-el. :F

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22396) steveetm válasza Scholes9 (#22395) üzenetére


steveetm
őstag

Ez már nagyon off kezd lenni. Egész egyszerűen arról van szó, hogy wow-nak cpu az első. Nem szar az amd, nem direkt intelre fejleszt a blizz, egész egyszerűen nincs egy partiban c2d-vel. Mármint az x2-vel. A vidkártya csere meg teljesen logikus, ha egy eleve cpu limites játékot egy másik kártyval hajtasz meg, ami esetlegesen nem optimalizált driverekkel hajtanak, akkor csak a játék elől veszed el a cpu erejét.
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#22397) Esmein válasza steveetm (#22396) üzenetére


Esmein
nagyúr

nem feltétlenül, viszont magasabb élsimítást választhat, esetleg nagyobb felbontást, rengeteg helyen a cpu a limit, de vgaból is profitálhat. Hiába játszom én is "erős" procin, a látótávolságot nem húztam maxra, mert megeszi az fpst, viszont az x1950pro miatt meg nem nagyon kapcsolgatok árnyékot meg élsimítást, mert oda meg az a kevés

szerk.: le fogom cserélni majd egy 3850-re, mert olcsón megúszom a cserét és úgy pár pöttyel feljebb húzhatom a vga zabáló beállításokat, nem hiszem hogy rossz választás lenne, gondolkodtam még 2 gb ramon is, de csak ezért nem teszek 64 bites vistát

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#22398) Bence717


Bence717
tag

Mit kell csinálnom ahoz hogy gyorsan tudjak fejlődni??? :F (quest, party...)

(#22399) ricsiv92 válasza Bence717 (#22398) üzenetére


ricsiv92
tag

Sokat quest-elj és járj instákba :K

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#22400) bobace válasza Bence717 (#22398) üzenetére


bobace
őstag

Én is borzasztóan utálom... fejlődni egy szenvedés, minden classnak 55-ön kéne kezdeni, nem akarok DK-t, de az első 60 szint egy kín így a többivel.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.