Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22901) -Jackson- válasza Wolverine (#22898) üzenetére


-Jackson-
őstag

és esetleg resto-ként életképes lehet? ha már van egy 70-es karakterem nekelljen már újat kezdeni :D

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#22902) LucifeI2 válasza -Jackson- (#22897) üzenetére


LucifeI2
őstag

Annyira halott, hogy én még nem is találkoztam Elemental shamannal arénában. :DDD A resto viszont nem rossz.

(#22903) !player! válasza Bence717 (#22900) üzenetére


!player!
aktív tag

trainerhe elmész és fizetsz 1-50G-t első retalentkor asszem 1

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22904) Cathfaern válasza Bence717 (#22900) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Trainerednél tudsz kérni talent resetet, első alkalom 1g, második 5g, ezután 5-ösével nő egészen 50g-ig (ha elég sokáig nem resetelsz, akkor pedig el kezd csökkeni).

(#22905) nierthen válasza pachito (#22881) üzenetére


nierthen
tag

immáron két éve "nevelek" shadow priestet. úgy képzweld el, hogy egyetlen percre sem voltasm sem holy, sem disc ágra talentelve. pre wotlk időket hagyjuk, hisz akkor köztudott, hogy nem volt a legimbább karakter. én így sem adtam fel, és a wotlk idejére enyhén szólva is fun, játszható karakterré cseperedett. aláírásomban a link. gyakorlatilag 70-től 80-ig majdhogy nem ültem le inni. és nem túlzásból mondom. ráadásul nem tudom milyen papellátott szerveren élsz, de ha én LFG-re jelentkezem, mert a guildemben az adott instákat vagy nem akarják, vagy már megoldotta a többség mindig bármelyik instába 15-30 percen belül bejutok. én úgy veszem észre, hogy kapkodnak a shadow priestért. jó mana support és egyáltalán nem elhanyagolható dps akár raiden akár HC-ben.
na egy szónak is száz a vége, lehet élni healerkedés nelkül is, sőt. meg a másik, hogy, ha bejelentkezel bárhova ott az info ablak, ahova beírom, hogy shadow és nincs az a kellemetlenség, hogy kickelnek. -> megelőzöm a kellemetlenséget.

nomeg a pajzsot én is fel tudom rakni, csak amit összegyűjtök egy barlangból való kifutás közben azt csak azért teszem, hogy lássam a felpattogó kriteket egy olyan 15 másodpercig, mert a pakk ennyi idő alatt elfogy. bubi jobbára le sem esik, csak, ha sok SW:D-t használok fight közben. :)

Nierthen#2767

(#22906) Azazello-


Azazello-
senior tag

azt meg tudna valaki mondani, hogy hogyan kell addonokat tolroni?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22907) Ptech válasza Azazello- (#22906) üzenetére


Ptech
őstag

\Interface\AddOns - letörlöd a mappáját és kész.

(#22908) Wolverine


Wolverine
félisten

"Szállj, szállj, szállj fel magasra..." :DDD [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22909) deathcrow42 válasza -Jackson- (#22901) üzenetére


deathcrow42
tag

Resto az egyetlen életképes sámán típus az arénában, igaz 1000+ resilience kell neki meg egy nagy adag skill :D

[ Szerkesztve ]

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#22910) slayer006


slayer006
addikt

Ha nincs ilyen [link], nyugtassatok meg ne is keressem.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22911) Wolverine válasza slayer006 (#22910) üzenetére


Wolverine
félisten

Én még nem találkoztam ilyennel, de azért csak keresgélj :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22912) Cathfaern válasza slayer006 (#22910) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem elég valószinűtlen, hogy lenne ilyen addon. A saját aukcióidra lehet, csak oda minek, másik aukciója esetén viszont nem véletlenül nem pontos időt ír, s mivel az alap UI semmilyen formában nem ad lehetőséget a mutatására, elég nagy előnyt jelentene egy ilyen addon. Gyanítom a kliensed egyszerűen csak ezeket a "long", "very long" stb-ket kapja meg, szóval már alapból is elég lehetetlen dolognak tűnik. Persze arra lehetne írni addont, hogy folyamatosan scannelje az AH-t és ahogy feltűnik egy új item, akkor arról (a folyamatos scannelés miatt) tudhatná, hogy akkor az mikor fog lejárni, illetve amikor egyik időtartamról átvált a másikra, akkor abból is lehetne saccolni, hogy mennyi van még hátra. De egyrészt ez elég pontatlan, másrészt ehhez folyamatosan scannelni kéne az AH-t, tehát normális játékot feltételezve használhatatlan.

(#22913) L4mie válasza mistyc0 (#22889) üzenetére


L4mie
veterán

Hát nem tudom a prot ág megfelelő-e szintezni, az én nagy warrim lvl 18 as :D, de azt tudom, hogy mindenki azt mondta, hogy ha van mögötted healer (neked a barátnőd) akkor fury, mert folyamatosan lesz rage-d és egész szépeket ütsz.

Barátnőd látom balance :D az jó ha van egy warri aki összeszedi előtte a szörnyeket. lövöldözik és még healelni is tud téged.

Javaslom látogassatok meg néhány low level instát. (azt nem tudom allisoknak milyenek vannak :) )

Sok sikert!

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#22914) Ptech válasza Cathfaern (#22912) üzenetére


Ptech
őstag

Vagy szinkronizálhatná az épp AH-zók adatait, de ahhoz meg sokaknak kellene ezt az addont használniuk.

(#22915) slayer006 válasza Cathfaern (#22912) üzenetére


slayer006
addikt

Köszönöm a kimerítő választ. Nem is arra gondoltam, hogy másodpercre pontosan mutassa nekem, mert tudom, hogy az irreális lenne. Csak valami "közelítő" értékekre. Azért szerettem volna ilyet, mert nem ismerem az AH -ban alkalmazott kifejezéseknek az időtartamait.
De ha nincs, akkor ugye nincs. :)

mistyc0: miért vagytok mind a ketten skinning/leatherworking?

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22916) Arnold2


Arnold2
őstag

Újfent kérném a segítségeteket addonnal kapcsolatban.
A ScreenShot.
A kérdések:
-A Sárgával bekeretezett DoT mutató már feleslegessé vált, melyik addon műveli?
-A 3 pirossal bekeretezett cast kell, csak el szeretném mozgatni, mert rossz helyen vannak. Pl amit én castolok az belefolyik a SUI Pet részébe.
-Aki használ Spartan UI-t: nektek is ugyan úgy nem látszik a két szélső party tag teljes adata?

Valamint egy két kép az utóbbi pár hétből:

A [For the Alliance] achievmentet mentünk megcsinálni:
-Vajon hány egységsugarú WoW-os fér el egy liftben: [link]
-Valamint, be már nem mertem menni, mert a sok effecttől átmentem diavetítésbe (sajnos UD cityben nem tudtam használni ezt a trükköt):[link]

-Úgy néz ki, hogy Ruul-t nem éríntette a világválság, mivel egyszerre 4 sárkányt is fenn tud tartani:[link]

-Ez a cápa nagyon el akart kapni (és persze tolta a támadásokat 1000-rel). Hirtelen Spielberg Cápa című filmje jutott az eszembe: [link]

[ Szerkesztve ]

(#22917) CactuS válasza Arnold2 (#22916) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A piros az quartz lesz szerintem, /quartz, aztán a többi már világos lesz onnan.
A sárga az talán classtimer, bár ebben nem vagyok biztos, majd jön wolfi és jól kijavít :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22918) Wolverine válasza Arnold2 (#22916) üzenetére


Wolverine
félisten

Kezdésnek mutass egy listát, mert kb. egymillió casttimer addon van :P
A Spartannak van default felbontása? Ha igen, akkor egyzserűen te kisebben játszol, mint amire be van lőve (szvsz 1440*900 lehet); vagy játssz egy kicsit a beállításokkal, vagy cserélj monitort :DDD

szerk: slayer006: short: 0-2 óra; medium: 2-12 óra; long: 12-24 óra; very long: 24-48 óra.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22919) Scholes9 válasza Arnold2 (#22916) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Érdekes UI, csak nemtom, hogy lehet rajta kiigazodni :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22920) slayer006 válasza Wolverine (#22918) üzenetére


slayer006
addikt

Köszönöm

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22921) Ribi válasza Wolverine (#22918) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én ugytudom a short 0-30 perc, vagy ez még pre 3,0 ?

[ Szerkesztve ]

(#22922) Wolverine válasza Ribi (#22921) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, az akkor volt igaz, amikor a max. hossz 24 óra volt. (persze lehet, hogy van egy very short 0-30 perc, de erre nem esküszöm meg...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22923) Arnold2 válasza Wolverine (#22918) üzenetére


Arnold2
őstag

Akkor az addonjaim.
A spartannak szinte semmi beállítási lehetősége nincs. Lehet hogy van egy default felbontása,de az nem passzol az LCD natív felbontásával. Volt egy kapcsoló amivel egy kicsit összébb tudtam húzni az gombokat és alkalmaznom is kellett mert mind bal mind jobb oldalról kilógott.Így most látszik az összes gomb, de a party még mindig kilóg.Remélem dolgoznak egy jobb Spartanon.
Monitor csere nem lenne rossz, bár azt tudnám mondani, hogy Nem is egy hülye ötlet, egyek és veszek is egy 21"-os Samut!

(#22919) Scholes9
Alapjában véve nem rossz UI. Azért választottam ezt,mert így több hely marad a kijelzőn és látom is hogy mi történik. Az X-Perl nem rossz,de kb egy 4*4cm-es kockán láttam ki annyira tele volt minden.
Viszont sok benne az apró ám idegesítő dolog.Ami miatt lassan fontolgatom, hogy visszatérek az X-Perl-höz.

(#22924) Wolverine válasza Arnold2 (#22923) üzenetére


Wolverine
félisten

A neked nem kellő timer szvsz a DoTimer lesz, a castbarokat a Quartz tette fel, a /quartz paranccsal jön elő a konfigurációs menüje.

A Spartan komplett UI-pack :) Az X-Perl viszint csak egy unitframe addon, teljesen más kategóriájú dolog. (egyébként a hivatalos fórumon épp bétatesztelik a 2.6-os Spartant)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22925) Arnold2 válasza Wolverine (#22924) üzenetére


Arnold2
őstag

Igen, ahogy CactuS is mondta a Quartz volt az. Szépen be is állítgattam. Köszönöm mindkettőtöknek!

A DoT Timer az ami rögtön a CT Buff mod mellett van nálam. Ami nekem nem kell és be is kereteztem egy másik DoT mutató, csak nem tudom melyik.

Tudom, hogy a Spartan és az X-Perl nem egy kategória, s már azon is gondolkodtam, hogy valahogy összehozom, hogy a kettő egyszerre menjen, a pozitív tulajdonságokat kombinálva,de sajna a Spartan annyira nem konfigurálható per pill, hogy ezt nem tudnám összehozni.
Igen néztem én is a fórumot, hogy már tesztelik a 2.6-ot. Én vagy megvárom a véglegest vagy a 2. (3.) bétát amiben már van egy kis ráncfelvarrás. S utána döntök, mert néha igen idegesítőek a bugok.

Amúgy köszi a segítséget!! :R

[ Szerkesztve ]

(#22926) kovsol


kovsol
titán

nem tudom én vagyok csak ilyen szerencsés vagy másnak is kb igy jönnek a cuccok herbával?
[frost lotus invázió :)]

én amugy healerrel ilyen ui -t használok: [link] más mivel szokta kirakni az embereket ? én sunwellt annó grid el healeltem végig most meg x-perl -t használok

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22927) Wolverine válasza Arnold2 (#22925) üzenetére


Wolverine
félisten

CT_Timer? Vagy 3 éve nem használom a CT_Modot, fogalmam sincs, mire jó :) vagy a Necrosis dotkövető modulja - de az talán nem skinezhető ilyen szépen. Utolsó tippem: a Quartz_Target :) (ha egyik sem, akkor rejtély, mi az :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22928) H.O.D. válasza kovsol (#22926) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Ez csak mák, de én úgy számoltam, hogy az overall drop rate olyan 4-5% körül lehet. Az azért nem olyan rossz.

Where do you want to go today?

(#22929) kovsol válasza H.O.D. (#22928) üzenetére


kovsol
titán

ritkán járok herbázni akkor is ilyen kb 1 órát de 5-6 frost lotus mindig jön
flaskát, kaját, meg minden ami raidre kell azt a guild bankból szerzem be így pénz se nagyon fogy ezért nem is kell farmolgatnom

May the Force be with you!

(#22930) Junkie válasza Junkie (#22788) üzenetére


Junkie
aktív tag

csak elfelejtettem beírni de ha még esetleg érdekel valakit akkor megteszem most:D

/use 13
/use 14
/cast kill command
/castsequence /shift=reset/ serpent sting, null
/cast Kill Shot
/cast steady shot
/cast rabid

Ez ilyen raides steady shot spam macro, 20 secenként egy shift és frissíti a serpent sting-et, és figyelni kell, hogy amikor a lock'n'load proccol akkor explosive shot-ot tolni illetve ha nincs cd-n akkor is. Elvileg olvastam a neten egy érdekes írást ami alapján egy ujjassá lehet majdnem tenni ezt a macrot mégpedig az utolsó elötti sor valahogy ilyenféleképp átírva:

/castrandom explosive shot, explosive shot, aimed shot, steady shot, explosive shot

Ennek a lényege hogy mivel random választ a listából és az explosive shot szerepel benne a legtöbbször ezért amikor nincs cd-n akkor eltolja illetve amikor a lock'n'load aktív akkor kihasználja, aimed shot persze ki kell rakva legyen a talenten. És ha elég sokszor spammeli az ember akkor az explosive shot cd-ja alatt csak betalál a steady shot. Nyilván ez nem közelíti meg a tökéletes rotát mert valószínüségen alapszik. Meg ugye a legnagyobb dps-t akkor éri el az ember ha a lock'n'load alatt az explosive shot dotját(2sec asszem) hagyja lepörögni. (Nem esküszöm meg jól írtam e be a macrot mert mégiscsak fejből történt:)) Remélem segít valamennyit survival hunter társaimnak:)

[ Szerkesztve ]

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22931) Azazello- válasza Junkie (#22930) üzenetére


Azazello-
senior tag

survivalnal pve-nel egy ugy hallottam, hogy es steady steady steady kene hogy legyen a sorrend, es neha a 2 extra es... vagy ez nem altalanos?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22932) bAtt001


bAtt001
addikt

hali!
Egy darab kérdésem lenne. Hogyan működik az accountom szüneteltetése?
Hallottam már frozen account meg ilyesmikről, engem az érdekelne hogy a perpill fizetett x nap lejárta után teszik inaktívvá vagy már attól a naptól mikor elintézem a szüneteltetést?
Még az is érdekelne h ezt a funkciót hogyan tudom elérni.
köszönöm előre is !

(#22933) Junkie válasza Azazello- (#22931) üzenetére


Junkie
aktív tag

maga a rota valóban úgy néz ki hogy kb 3 steady shot és utána es mert kb annyi az es cooldownja. A castrandom-os sornak az a lényege hogy mivel nagyobb valószinüséggel kapja fel belőle az es-t ezért el fogja tolni amikor nincs cd-n. És mivel folyamatos a macro spammelése ezért amikor cd-n van az es akkor azt nem castolja de betalál a steady shot, persze ha tényleg ráfekszel a macro billre:) a két extra es pedig akkor van amikor mint írtam a lock'n'load proccol ugyanis ilyenkor cd és ammo nélkül lehet elküldeni két es-t vagy aimed shot-ot. Persze manuális es-nél ahogy én használom lehet figyelni arra is hogy lepörögjön a 2 sec-es dot is az es-n mert a lock'n'load 7 secig aktív kb.

szerk:ja a lock'n'load-ra 10% esély van ha a serpent sting aktív, vagy 100% ha valamelyik csapda hatása alatt van a target(bossokra asszem nem hat a csapda, bár passz ezt pontosan nem tudom illetve valószínüleg nem fogsz odarohanni csapdát lerakni:)))

[ Szerkesztve ]

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22934) Wolverine válasza bAtt001 (#22932) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha lejár az előfizetésed, és nem tudnak vonni a kártyádról/nem adtál hozzá GC-t, akkor frozen státuszba kerülsz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22935) mistyc0 válasza slayer006 (#22915) üzenetére


mistyc0
csendes tag

A barátnőm ezt pofon egyszerűen megmagyarázta:Miért ne??? ;) :DDD
A másik meg az hogy még mi sem tudtuk hogy mit akarunk és hogy ilyet csak 2-t lehet e felvenni (vagy lehet többet is? és mikor?) ...amúgy még csak tapasztalunk ...és próbálgatjuk szárnyainkat!:)

(#22936) mistyc0 válasza LucifeI2 (#22893) üzenetére


mistyc0
csendes tag

Hmm ha a felszereléseink nem a legjobbak ,esetleg tudsz rá megoldást is?Vásárolni gyártani találni nem lehet jobbakat.Vagy nem tudjuk megvenni mert szintenként adja vagy nem kapjuk meg ha legyözünk valami állatot ,és amugy sem tudjuk hogy lehetne esetleg fejleszteni....

[ Szerkesztve ]

(#22937) mistyc0 válasza L4mie (#22913) üzenetére


mistyc0
csendes tag

................low level instát...................
ez miez?

(#22938) Junkie válasza mistyc0 (#22935) üzenetére


Junkie
aktív tag

csak két profession lehet, illetve secondary professionöket lehet felvenni de azok fix-ek peca, főzés, elsősegély. Ha eggyütt játszotok azért érdemes külön profession-t felvenni mert hiába vagytok nyúzók egy mob-ról több bőrt lenyúzni nem lehet..:) meg pl ha valamelyikőtök mining-ot felveszi akkor amerre jártok ki lehet aknázni a bányákat;) Érdemes még megnézni melyik képzettség milyen extrát ad saját részre mert elég jó dolgok vannak. Főleg a készítős szakmáknál de a gyüjtögetősök is adnak némi boostot.

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22939) bobace válasza kovsol (#22926) üzenetére


bobace
őstag

Én ezzel szoktam healelni is, csak áthúzom a gridet a bal alsó részre. A hagymányos unitframes addonokat soha nem használtam healre (nekem Pitbull)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22940) Wolverine válasza mistyc0 (#22937) üzenetére


Wolverine
félisten

Deadmines, Stockade, Blackfathom Deeps és Wailing Caverns alacsony szinten :) 5 fős csapatoknak tervezett terület, ahonnan jobb felszerelést fogtok szerezni.
Egyébként egy warriornak a skinning/lw helyett jobban állna a mining/blacksmithing :) (vagy jewelcrafting)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22941) Cathfaern válasza Junkie (#22933) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Alapvetően 3.0 óta hunternél nincs értelme kötött rotát használni. Régen azért volt szükség, mert az auto shotnak volt egy rejtett, fél seces cd-je, azaz pontosabban ha steady shot kevesebb mint fél seccel hamarabb ért be, mint az auto shot, akkor az auto shot késleltetődött fél seccel (ezért is volt nagyon fontos, hogy mekkora a ranged fegyver speedje, hogy a megfelelő rotával ez pont kijöjjön). Ez 3.0 óta nincs, így inkább a prioritás alapú skill használat a célszerű, azaz adott egy prioritási sorrend, s ha lehetséges mindig az abban legfelső skillt kell nyomni. Jelenleg ez survivalnál:
1. Kill Shot
2. Explosive Shot
3. Aimed/Multi-Shot (optional)
4. Serpent Sting
5. Steady Shot

"bossokra asszem nem hat a csapda, bár passz ezt pontosan nem tudom illetve valószínüleg nem fogsz odarohanni csapdát lerakni"
Hatnak a bossokra, s jelenleg a survival dps maximalizálása pont a "trap dance"-ről szól, azaz, hogy amikor csak lehet, proccoljon a l'n'l. Szerencsésebb esetekben vannak addok, akiken ezt meg lehet tenni, de ha nincs, akkor is több dps-t jelent, ha odafutkosol a bosshoz és csapdázol. Amúgy l'n'l procc esetén az ideális 3 es eltolása, figyelve arra, hogy a dotok sebezzenek, mielőtt ellövöd a következőt.

[ Szerkesztve ]

(#22942) -Jackson- válasza deathcrow42 (#22909) üzenetére


-Jackson-
őstag

a resivel nemlesz gond, anno híres voltam róla (150+ resi ahogy elértem a 70-et, szerverelső 300+ illetve 485..) márcsak a skill hiányzik mert healelni sosem healeltem :DDD

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#22943) Cathfaern válasza Arnold2 (#22916) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A sárga rész 99% , hogy a quartz debuffokkal foglalkozó része.

Spartan wide screenre van optimalizálva, aminek a 5:4 arány képernyő (azaz a tied) gyakorlatilag pont az ellentéte, szóval emiatt van, hogy nem férnek ki. 2.6-ban elvileg customizálható, sőt kikapcsolható lesz a unit frame rész, szóval akkor akár össze is kombinálhatod X-perlel :)

(#22944) Vitus


Vitus
őstag

Sziasztok!

Én is 4 éve tolom már a játékot és most elértem oda, hogy már unom bármit teszek benne.
Így akit érdekelne egy tuti tiszta wow az jelentkezzen. :) --> [link] Szeretném még a lejárta elött eladni így kis alku is belefér! :) Mehet úgy is, hogy beutalod nekem az összeget én megadom az acc-ot és egyből játszhatsz, postán pedig megy a 3 doboz és a titkos kód. :) Meg persze személyesen a megadott helységekben. Amennyiben ez ebben a témában nem állja meg a helyét (mármint az eladás) akkor bocsánatot kérek és töröljétek! :)

Vitus

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#22945) kovsol válasza Cathfaern (#22943) üzenetére


kovsol
titán

nekem 1280*800 felbontásban a Spartan két oldalsó szélén ahova a chat meg a combat log mehetne olyan kicsi, hogy nem fér el egyszerüen sehogy
ha bekapcsolom azt a cuccost amit nagy monitorhoz ajánl akkor összemegy az egész de még akkor se fér oda

May the Force be with you!

(#22946) Cathfaern válasza kovsol (#22945) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Próbáld meg, hogy a bal oldali kocka alakú action bar részt kikapcsolod, s akkor chat el fog férni. Ha a jobb oldalit is, akkor meg oda elfér a combat log.

(#22947) Junkie válasza Cathfaern (#22941) üzenetére


Junkie
aktív tag

Nagyjából én is ezt írtam csak kevésbé precízen:) a steady shot macro-m amit beírtam csak addíg nyomom amíg cd-n van az explosive shot, azt azonnal sütöm elfele ha aktív. Mondjuk aimed shot/multishot-al én annyira nem vacakoltam de majd próbálom bevenni mert ez tényleg szignifikánsan növelheti a dps-t. Ez a trap dance dolog amiről eddig nem tudtam de majd kipróbálom, csak furának tűnik hogy a futkosással kiesett dps-t tudja pótolni sőt überelni a csapdás 100%-os l'n'l lévén hogy a jobb dps miatt eleve 30 yardra kell állni a targettől(erre is van valami talent a survival ágon fejből meg nem mondom mi:)))

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22948) Scholes9 válasza Vitus (#22944) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sajna valóban kicsit elszabták wotlk-t

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22949) !player! válasza Scholes9 (#22948) üzenetére


!player!
aktív tag

Igen.
Én most ugy vagyok, hogy ha a GC-m lejáratáig nem jön Ulduar akkor pause.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22950) Cathfaern válasza Junkie (#22947) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kis optimalizálással el lehet érni, hogy futkosás közben kelljen pont az instant skilleket nyomni, így a dps kiesés minimalizálható.

Amúgy szerintem nincs gond a wotlk-val, csak a neve rossz: Wrath of the Casuals kéne hogy legyen ;] Ami nem feltétlen baj, csak így a hc-bb játékosok pár lépést hátráltak. Ami egy content patch erejéig nem baj, de ha hosszú távon is kihátrálnak a játék mögül, az problémát jelenthet. De majd meglátjuk Ulduart.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.