Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21501) FefeeX válasza Wolverine (#21500) üzenetére


FefeeX
veterán

ez hülyeség, mindig vannak kezdők, akik eleinte szeretnek epikkel kezdeni, és majd úgy megy el raidelni, mert ha zöld/kék puskával akar a hunter odamenni, kiröhögik pl... Mint ahogy arénába kezdésnek is a legjobb választás... :)

(#21502) Esmein


Esmein
nagyúr

hm... leütöttem onyt is, de nem az a nagy pénz, csak a Got my mind on my money miatt mentem, mert sok kp-t dob fél óra alatt, gyúrok már nagyon a 10k-s achievementre, 8.6k-nál járok :D

(ja igen, én 450g/ órát ütök, ha nekiállok farmolni, van ennél jobb?)

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21503) (Kolombusz) válasza whitezo88 (#21497) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Na bakker, ennek a felét sem értettem, én casual játékos vagyok, az ilyen röviditések, meg szakszavak nem az erősségem. :B

(#21504) FefeeX válasza Esmein (#21502) üzenetére


FefeeX
veterán

Én meg nálad nem értem amikről beszélsz, beavathatnál, én ezeket az achievementeket sem teljesen értem :)

És honnan huzol 450g/órát? :)

(#21505) nierthen válasza FefeeX (#21504) üzenetére


nierthen
tag

fél óra alatt takarít egy instát, asszem raid istát, ahol sok kápé potyog. namost az öcsit meg megnézed, hogy mi az a címe alapján, és az összefüggés már meglesz neked is :)

Nierthen#2767

(#21506) Esmein válasza FefeeX (#21504) üzenetére


Esmein
nagyúr

van egy öcsi, aminél csak a mobokból kiszedett tiszta kp-t méri, ebben járok 8600 goldnál :D

amúgy a megoldás holy, vagy prot pala, vagy csirke druida, esetleg prot warrior, lényeg, hogy olyan class, ami meg tud ölni 10 db melee mobot, aminek 12k hp-ja van, mortalt rak és snarel folyamatosan. Kitolod a tailort és elkezded icecrownban ütni a converted hero-kat, kpban 85-100g óránként, 14-16 stack frostweave cloth, mana potik(nálunk darabja 8 gold), zöldet disenchant, szürkét eladod, nekem olyan 450-re jön ki óránként.

Wolverine: ja igen, vagy lehet csítes maciminátorral is menni, thorns, swipe, adjad neki ;)

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21507) whitezo88 válasza (Kolombusz) (#21503) üzenetére


whitezo88
nagyúr

:DDD
BT Bloodthirst BS Bloodsurge WW Whirlwind TG Titans Grip, a többi nem hinném hogy érthetetlen egy warrinak :D

(#21508) Wolverine válasza Esmein (#21506) üzenetére


Wolverine
félisten

Swipe spam ftw! (már csak el kéne lassan jutnom odáig :DDD)

szerk: hirtelen elgondolkodtam, mennyi zsé jönne be, ha semmit nem csinálnék Ydrivel, csak folyamatosan learatnám Sholazarban az Adder's Tongue-ot meg Zul'drakban a Talandra's Rose-t... esetleg unaloműzésként némi peca a jéghegyeken a 425 feletti cooking skillhez szükséges halakért.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21509) bobace válasza !player! (#21494) üzenetére


bobace
őstag

Enchánál (nekme 420) veszed a cuccokat és bontod? Ez a biznic? Sajnos nálunk nem olcsó a zöld sem.
A másik: Inscription az majd 430-on van. Azzal megéri kártyát gyártani, úgy hogy nincs herbás altom kellő szinten? A ritka glippeket gyártom, de abból egy-kettő megy el csak naponta, az meg 80-100g legjobb esetben.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21510) FefeeX válasza Esmein (#21506) üzenetére


FefeeX
veterán

És ha hunterrel nyomom? 8k-s mobot térdre rakok MM-en kb 10mp alatt, mondjuk akkor CD lesz minden kb :) Pettel gondolom nagy baj nem lehet, viperrel a mana se gond, majd megpróbálkozom :) Nem tűnik rossznak egyébként :)

Am azt írja a wowhead hogy snare-re immun..

(#21511) Wolverine válasza FefeeX (#21510) üzenetére


Wolverine
félisten

8k 10 másodperc alatt? :Y Hányas szintű az a hunter? (ti. feral droiddal 10k-s mobot ütök le 8 sec alatt :U)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21512) FefeeX válasza Wolverine (#21511) üzenetére


FefeeX
veterán

ezt kb-ra számoltam most fejben, szóval csak ilyen relatíve tájékoztató adat :) 80as a hunter, MM, 3600 AP, minden shotot kihasználva, nem tudom egyébként levenni ebből hogy ez nálad soknak vagy kevésnek számít.. :)

(#21513) Esmein válasza FefeeX (#21512) üzenetére


Esmein
nagyúr

asszem lehet egyesével is húzni, de ha nem vagy tailor, nem esik csak 4-5 stack cloth az meg - 10*12g óránként :S

ja, snare immun, úgyhogy magek így jártak :S elvileg gorilla pettel még aoezhatók is.

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21514) FefeeX válasza Esmein (#21513) üzenetére


FefeeX
veterán

Ennyivel többet talál a tailor???
Pont mage a tailorom :( Mondjuk ha egy órát AHzom, én keresek akár 1000g-t is :) Abban mondjuk annyi a megkötés, hogy 2 óránál többet AHzol az már nem ad rá pluszt :)

(#21515) Wolverine válasza FefeeX (#21512) üzenetére


Wolverine
félisten

8k hp-s mobot 10 sec alatt 75 körül öltem feralként a szokásosan gyenge gearemben... szóval az a becslésed szerintem vagy alámér, vagy valami komolyabb gubanc van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21516) FefeeX válasza Wolverine (#21515) üzenetére


FefeeX
veterán

ezek közül bármelyik lehet, szóltak már be arra is h MM talenten nyomom :)

(#21517) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hogyan tudom a q helpert full alap beállításokra visszaállítani? Mert teljesen megbolondult semmit nem mutat. Hiába töröltem le a wtf mappából is ugyanúgy ha újra rakom nem jó.:(

(#21518) !player! válasza bobace (#21509) üzenetére


!player!
aktív tag

Részben ez, meg az alacsony szintu reagensek drágák azokkal is megéri ügyeskedni

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21519) nierthen válasza SzlobiG (#21517) üzenetére


nierthen
tag

/qh reset?

Nierthen#2767

(#21520) H.O.D. válasza Esmein (#21513) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Na, akkor este megnézem ezt a mage dolgot. Ha egyesével is megy a pull, akkor nem lesz gond.

Wolverine: attól függ, hogy az időt a targeteléstől, vagy az első hittől számolod :)

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#21521) SzlobiG válasza nierthen (#21519) üzenetére


SzlobiG
félisten

Erre bejönnek a parancsok amiket használni lehet.:(

(#21522) nierthen válasza SzlobiG (#21521) üzenetére


nierthen
tag

gondolom amiket meg ott, akkor dob mindent próbáltál, ami kapcsolódhat a témához.

Nierthen#2767

(#21523) FefeeX válasza H.O.D. (#21520) üzenetére


FefeeX
veterán

Majd este megnézem, hogy legyen pontos infom... :)

(#21524) Wolverine válasza H.O.D. (#21520) üzenetére


Wolverine
félisten

Elég régen cicában is bodypullal targetelek :DDD (de mondjuk targettől lootig 20 sec alatt megvan egy mob, ha egyesével szedem őket össze)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21525) FefeeX válasza Wolverine (#21524) üzenetére


FefeeX
veterán

A hunter ilyen szempontból jobb, mert ranged, nem kell odaérned a mobhoz, így időt takarítasz meg a retargeting/odaéréstől :)

(#21526) Esmein válasza Wolverine (#21524) üzenetére


Esmein
nagyúr

én olyan 2400-2700 dpssel tolom be ezeket a 100-110k hp-s groupokat, mondhatni a lootolással telik az életem :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21527) FefeeX válasza Esmein (#21526) üzenetére


FefeeX
veterán

Milyen classal? Csak mert a holy palának pl nem sok AOE-damage van, ha shockadin az meg csak 1 embert tud lenyomni egyszerre...

(#21528) Esmein válasza FefeeX (#21527) üzenetére


Esmein
nagyúr

holy palával :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21529) nak0n válasza SzlobiG (#21521) üzenetére


nak0n
aktív tag

/qh hardreset, ott van a parancsok között

(#21530) capafog23 válasza whitezo88 (#21484) üzenetére


capafog23
őstag

wowmovies-on volt kinnt video hogy mage lesolozta

(#21531) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hm feloldották accom, pedig direkt írtam tegnap a levelemben h egyelőre ne :U küldött random passt mellé, most még patcht telepít, megnézem majd utána. írta h kontaktoljak majd GMmel a cuccok visszaszerzée miatt. tudja valaki ez mennyi ideig tart majd? nyomoznak még x napot vagy hamar ki tudják keresni a korábbi adatokat?

(#21532) !player! válasza whitezo88 (#21531) üzenetére


!player!
aktív tag

Írta a fórumba egy guild társam, hogy nem tud jönni raidre mert felnyomták neki az acc-t következő estin már ott volt.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21533) whitezo88 válasza !player! (#21532) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tehát ha felnyitja a gm a ticketet, hamar megoldja a cuccok visszaállítását? az jó.

(#21534) SzlobiG válasza nak0n (#21529) üzenetére


SzlobiG
félisten

Köszi ez segített. Úgylátszik nem voltam elég figyelmes. :B

(#21535) whitezo88


whitezo88
nagyúr

97 silver, és még a táskákat is eladta... bankból is...

(#21536) !player! válasza whitezo88 (#21533) üzenetére


!player!
aktív tag

Neki egy délután alatt meg csinálta, nem tudom mennyire egyén függő.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21537) FefeeX válasza whitezo88 (#21535) üzenetére


FefeeX
veterán

hagyott 97 silvert? :) ez kemény :) Azt miért nem vitte el? :) levelet vagy hasonlót nem írt, hogy kösz vagy valami? :)

egyébként ezt nem lehet lekövetni, és visszanyomozni ki volt? Gondolom hogy el is érjen valamit, a goldot át kellett adnia másik karakternek...

(#21538) H.O.D. válasza FefeeX (#21537) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Tehnikailag lehetséges lenne, de nem hiszem, hogy adatbázis-logokban fognak kotorászni :(

Where do you want to go today?

(#21539) whitezo88


whitezo88
nagyúr

biztos meg lehet nézni, a lényeg hogyn adjanak vissza mindent. ticket nyitva, amiben leírtam hogy mikor pakolták ki a karimat és állítsák vissza a korábbi itemjeimet.

(#21540) FefeeX válasza H.O.D. (#21538) üzenetére


FefeeX
veterán

Pedig nem lehet ez olyan sok idő, és ha mindig prompt megcsinálnák ezeket, kevesebb lenne a lopás mert a nyomorékoknak nem lenne ideje eladni a lóvét stb, és nem érné meg a dolog...

Sőt talán még az IP is visszanyomozható lenne, majd valami lopás, személyes adat eltulajdonítás hasonlóval még perelni is lehetne... Mondjuk ezt érzem hogy sántít, de szerintem valahogy meg lehetne oldani :)

[ Szerkesztve ]

(#21541) szilchi válasza FefeeX (#21474) üzenetére


szilchi
őstag

Thx.Jók is lesznek.A 80-as gatyának alacsonyabb a crit-je,ezért kellett valami jó upgrade.Csak elég szép áruk van (a jelenlegi büdzsémhez mérve),mert asszem 140 G-ért adják darabját.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21542) FefeeX válasza szilchi (#21541) üzenetére


FefeeX
veterán

jah, amig kevés JC tud ilyet adig magasak az árak, kár hogy én még nem tok... :) 70es JCvel nehéz ilyesmiket csinálni, illetve hát a gondolat jött későn h 70en is megpróbálhatnám a napikat csinálni... :)

(#21543) nak0n válasza FefeeX (#21540) üzenetére


nak0n
aktív tag

Pénzt hogyan vitte el? Másik karival betesz valami szürke szart AHba, sokezer goldért, a feltört karival meg megveszi. Így elvileg nincs levelezgetés, "kevésbé illegálisnak tűnő", mintha simán átküldi.

(#21544) whitezo88 válasza nak0n (#21543) üzenetére


whitezo88
nagyúr

viszont a cuccokat át kell küldenie valakinek amiket elAHz.

(#21545) FefeeX válasza whitezo88 (#21544) üzenetére


FefeeX
veterán

ált nem elAHzza, hanem eladja vendornál potomáron. Lehet van még neki addonja is rá...

Azt is vissza lehet keresni ha szürkéért AHban valaki kva sokat fizet... Itt minden azon múlik, hogy mit figyelnek... Sőt, még szűrőt is csinálhatna a blizz ilyen esetre, ami az ilyen "furcsa" megmozdulásokat logolja, mert akkor nagyon gyorsan fel lehetne lépni...

[ Szerkesztve ]

(#21546) szilchi válasza capafog23 (#21530) üzenetére


szilchi
őstag

:O :O ..aztán pont a rouge nem tudja.Evvan.Teremust letudnám,de azt eddig soha sem láttam ezen a szerveren,szvsz valaki más már farmolja.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21547) FefeeX válasza szilchi (#21546) üzenetére


FefeeX
veterán

mire jo ami esik belőle???

(#21548) whitezo88 válasza FefeeX (#21545) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jelenleg épp egy GMel társalgok. eddig azt kérdezte szerintem hogy törték fel vagy ki, mennyi pénz veszett el kb, mik a sértett karakterek, meg hogy mondjak el pár cuccot ami eltűnt.

(#21549) Esmein válasza FefeeX (#21547) üzenetére


Esmein
nagyúr

be lehet váltani random kék cuccra, hacsak nem bugos és ad lvl 70+-os kékeket is, nem tudom mire lehet jó :F

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21550) FefeeX


FefeeX
veterán

Hunterrel vajon le tudom kapni Ony-t a lábáról Restokin druid 70es mellett? :) Egyáltalán hány percre számítsak ha igen? :) Minden esetre egy próbát megér. Azt még nem tudom hogy a druida hogy tölt majd manát, de szerencsére a hunter esetében ezt jól megoldották a viper aspecttel a manát... Ő meg majd issza a potit, úgyis alkimista... :) Petet kéne fognom másikat, amire tudok resistancet tűzre építeni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.