Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21851) Wolverine válasza nierthen (#21850) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak épp pénzem nincs... de ez más tészta :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21852) bobace válasza H.O.D. (#21837) üzenetére


bobace
őstag

Jaj Ocolust ne is említsük... Az az egyetlen HC amit még nem toltunk végig, azt a rohadt sárkányt vagy mit nem bírjuk megölni...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21853) kovsol válasza Arnold2 (#21847) üzenetére


kovsol
titán

szerintem jelenleg JC meg enchantinggal lehet szétkeresni magad

sok buta ember megveszi a scrollokat dubla pénzért mint az alapanyag na meg egy naxx után első dolguk menjünk AH ba gemekért :D
ha nincs miner karid akkor is nagyon megéri a JC nálunk 29-31g között van a saronite ore ára és ha szétszeded utánna (nekem) az eseteg többségébe kb az ára duplája viszajött, de volt hogy nagyobb volt az arány, ugye ha kicsi menyiségbe csinálod lehet belőle bukta is, de ha nagyobb összeget fektetsz be akkor szerintem nagyobbat lehet kaszálni tegnap viszonylag kis menyiséget szedtem szét így 290g -t fektettem be és végül jött belőle 1piros gem ami 110g, három narancs az 85g/db áron elment ez már viszahozta az árát és további 6-7db 40-50g -t érő gemet is csináltam
persze tudni kell melyik gemet kell berakni ah- ba
multkor két nap alatt passzoltam el a cuccokat és 3k goldom lett így

barátom enchantokat árul pl a 8all stats chestre elmegy neki 80g/db áron a greater savageri meg 100-120g míg ha kiszámolod az alapanyag áruk ennek töredéke

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#21854) !player! válasza kovsol (#21853) üzenetére


!player!
aktív tag

Minden porfession nélkül is lehet kereseni meg veszed a Greater Cosmic essence-t és lesserként rakod be Greater kb 20g egy lesser meg 10 :)

Most húzom 70es altommal JC/mininget, Prospect ugy működik mint a disenchanting?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21855) pachito válasza kovsol (#21853) üzenetére


pachito
őstag

Azért a skinning so rossz választás...én legalábbis megtaláltam benne a tökéletes pénzforrást :)) Sholazar Basinben, 1 óra alatt simán megkeresek 300g-t, sok jó bőrt hátrahagynak mind allisok, mind hordások, ez természetesen ingyen bőr nekem. Az állatokat seperc alatt lerendezem, akár 4-5-öt egyszerre behúzva is. Ha Arctic fur is esik( aminek minden mobnál van esélye), önmagában 90g. Plusz ott van a csomó hús, ami szintén mindig esik az állatokból, olyan 50-60g körüli áron el lehet passzolni.

(#21856) kovsol válasza !player! (#21854) üzenetére


kovsol
titán

5 ore ból nyer ki gemet
lehet bent zöld vagy kék de mind a kettő is akár, de lehet bent egyszerre több is nekem volt már olyan mákom, hogy 2 kék és egy zöld is volt bent :)

May the Force be with you!

(#21857) !player! válasza kovsol (#21856) üzenetére


!player!
aktív tag

Kössz! A prospecttel lehet szintezni JC-t?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21858) Iginotus válasza !player! (#21857) üzenetére


Iginotus
őstag

Sajna nem.

Plug and Pray... :)

(#21859) nak0n válasza Ribi (#21836) üzenetére


nak0n
aktív tag

Hát, mi azt néztük tegnap, első 25 fős Thaddius trynál, hogy gyakorlatilag 2 healer elég is, nem kell több. De maximum 3. Mellé egy tank, meg egy cica tankolja az egyik addot maciban, és akkor lemegy simán.

(#21860) Viktor77


Viktor77
titán

Animatrixnak:

1. Ezek szerint nem a WoW-val van bajod, hanem az emberekkel akikkel együtt játszol, játszottál.

2.Hát igen, szar lehet most lockkal játszani, már nem számít raidbossnak, nem kell hozzá 2-3 ember hogy lenyomja. Most skill kell. Én is gondolkodás nélkül nekimegyek holy palaként. Régen messziről kerültem őket.
Másszóval addig élvezted vele a pvp-t, amíg szarrá gyaláztál mindenkit 1v1-ben (sőt 1v2-ben).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21861) !player! válasza nak0n (#21859) üzenetére


!player!
aktív tag

Thaddiusra elég 2 healer the pl Sapphiront nem porbálnám be 2 healerrel.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21862) Esmein válasza !player! (#21861) üzenetére


Esmein
nagyúr

6 életben maradt ember, 2 healer, 10 főben az az igazi sapphiron :D végre egy kis izgalom. Másik kemény hely még gluth mage nélkül, amúgy egész naxxot félálomban végigtolja 2 healer :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21863) !player! válasza Esmein (#21862) üzenetére


!player!
aktív tag

Na most picit megkeveredem te 10fősről beszélsz?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21864) animatrix11 válasza Viktor77 (#21860) üzenetére


animatrix11
őstag

1. az emberek (lagábbis a régi klánban) jó fejek voltak (az újjakat nem ismerem) amit irtam az az hogy jelenleg nem tudok bekerülni egy olyan klánban ahol normálisan van esély raidelni

2. Lock sokszor felmerült már, irtam már róla régebben, akkor sem gyaláztam szarra mindenkit de élveztem a pvpt, és ha szarrá is gyaláztam volna akkor mi van csak a paláknak meg rugóknak, huntereknek stb-nek lehet?

felmerült ez a kérdés más fórumon is nem a nerfelés a lényeg, a 41.-estől nem kicsit kiakadtam...

persze ha valaki elmondja nekem hogy lock lvl80on hogyan lehet királyul pvpzni akkor :R
persze ugy kezdjük: legyen min. ilyen cuccod...

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#21865) Esmein válasza !player! (#21863) üzenetére


Esmein
nagyúr

25 fő 2 healerrel egy egész kicsit para lenne

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21866) !player!


!player!
aktív tag

Igen, azért néztem furán, mert elötte 25főröl volt szó, bár szerintem Tahaddius 3 healerrel 25 főben kivitelezhető.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21867) whitezo88 válasza !player! (#21866) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem se kell 3-4nél több, a chain lightning amit healelni kell csak, ha mindenki tudja merre van a bal meg a jobb.

(#21868) sasa311 válasza Viktor77 (#21860) üzenetére


sasa311
veterán

WOTKL előtti állapotokat véve (lévén te is arról beszélsz)

- A lock utoljára BC előtt volt raidboss, amikor 20 seces DR nélküli fear volt. BCben már messze nem volt PVPben az a "hűazannyát" kategória. Több class / talent is erőfeszítés nélkül elverte 1v1be is (bár mint tudjok nem arra van optimalizálva a PVP)
- Azt meg nem tudom szavakba önteni, hogy mekkora baromság az, hogy bármelyik class 1v2-ben "alázzon". Akik 2en egyenlő gear - skill és körülmények között kikaptak egy embertől azoknak még mindig marad a hello kitty online. :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21869) steveetm válasza sasa311 (#21868) üzenetére


steveetm
őstag

Hát, pedig blood dk jelenleg erősen 1v2, 2 classt kivéve talán.
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#21870) sasa311 válasza steveetm (#21869) üzenetére


sasa311
veterán

A legeslegelső sorom lehet elkerülte a figyelmed :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21871) steveetm válasza sasa311 (#21870) üzenetére


steveetm
őstag

Lehet, szerkeszteni is akartam kétszer csak mindig elfelejtettem mit akartam mire betöltött az oldal.
Húbazmeg tényleg reggel, nem tudok olvasni már.
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#21872) Viktor77 válasza sasa311 (#21868) üzenetére


Viktor77
titán

Hehe, biztos lockod van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21873) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Este meglépem gyorsan a 68-at és northrend. :)

(#21874) steveetm


steveetm
őstag

Na, ha már így belejöttem a kommentelésbe, írok megint egy kis beszámolót mageről, druidról, wariról és priestről(77,78,78,80). Kb. szinkronban akartam húzni őket, de kellett a healer naxra, szal priestet felrántottam gyorsan^^.

Priest:
Szóval szintezés úgy néz(ett) ki, hogy priest el volt(van) qrva. Így, konkrétan. Egész egyszerűen olyan manaregenem van shadowon, hogy se instába, se mobozás közben nem fogy el a manám. Soha. Bár erről már írtam egyszer, mikor még 74 körül lehettem, gondoltam majd 80-ra csökken manaregen is, de igazából semmi nem változott.
Healelni szeretek vele, holyt imádom, discet utálom, igazából erről nem tudok mit mesélni, kb. el van találva imho^^

Mage:
Frostot ugye mondtam, hogy rohadt feelinges, ez nem változott azóta sem. Viszont kipróbáltam fire/frost-ot, kicsit nagyobb számokat is akartam látni^^. Kimondottam jó az is, pvp-n is lehet vele vicceskedni, viszont egyszerűen kevés a mana. Semmire nem elég szinte. Priesthez hasonlítva valami gyötrelem a fejlődés. Froston fasza egyedül, ha rátalentolok egy aoe blizzard-ra és akkor egész szépen lehet grindelni, ha talál az ember olyan helyet ahol SOK melee mob van és 0 caster. A mana így is elfogy, viszont lényegesen hatékonyabb. Két hátulütője van a dolognak, egyik az, hogy elég hamar megunom, másik, hogy egyszerűen kevés hozzá a mob(a megfelelő típusból). Feliszom magam 2.-3. kör után, és repopra kell várni-.- .
Szóval, nem csoda, hogy éppen csak sikerült megdingelni 77-et. Epiccel hátha picit jobb lesz^^

Warrior:
Szigorúan furyzom, 75-ig marha jó volt, élveztem minden mobot, utána picit belassultam. 78-on lecraftoltam neki kék cuccokat, kapott pár enchantot, most ismét durva. 2k fölötti fehérek néha, durva, mást nem lehet elmondani. Van már enraged regeneration is, szóval hp, ha néha el is fogy, elég szépen vissza tudom magam healelni, nagy ritkán állok meg kajálni, talán 2-3 szar pull után egymás után. Wari a kedvencem egyébként most.

Druid:
U-N-D-O-R-Í-T-Ó. Így, nagybetükkel. Már kis szinten is durva volt, azóta csak mégdurvább. 3k fölötti mangle critek, 600-700as fehér critek(armor azért ezen sokat leszed néha), ha véletlenül elfogy a hp, 2 heal és full. Mana durván visszajön miközben healel lotp.
Clothosoknak szoktam nekimenni, spap és lock úgy hal meg, hogy 2 caston kívül többet nem tudnak eltolni, néha stunlock alatt. Instant fly miatt durván gyors questelés is, finishingre esély sincs mob ellen, mert meghal mire lenne elég kombó, hogy megérné. 1k fölött tickel(!) a rake. Van, hogy savage roart nem tudom 5 kombón beletolni mert megeszi két dot.

Egyébként minden karimmal neki szoktam menni allynak outdoor, druiddal a legdurvább, warival kell egy pocket healer, mageel csak azért megyek neki, mert azért, hogy nézne már ki, ha nem mennék^^ Priesttel meg csak healelgetem magam és szépen lerágja az ellent az swp. De legjobb, ha van velem vki^^

Ha valakinek nem lenne világos, ez az én véleményen, és biztos, hogy NEM tükrözi a lvl80as bg-k állapotát, arénák állapotát, instákban a manaháztartást, stb.
Szintezek meg instázok, és ezek alapján ezekről a kasztokról ez a véleményem. Egyébként imádom mindet, csak utálom húzni a maget^^.

Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#21875) sasa311 válasza Viktor77 (#21872) üzenetére


sasa311
veterán

Van de csak PVEztem vele.

PVPzni rugóval és restodruiddal PVPztem és egyáltalán nem a lockoktól féltem.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21876) Viktor77


Viktor77
titán

Észrevettétek amúgy, hogy instában a mobok nem jönnek veled ha végigfutsz? Múltkor havernak meg akartam csinálni SM-ben, hogy csak a végén aoe-zok le minden mobot, erre nem visszafutottak?

Viszont Underbog farmoláskor (Sporeggar repu) pont jól jön, mert a 2. boss elötti packokra nem vagyok kiváncsi (nem dobnak Hibiscust) így azokon átrohanok, leesek, kiúszok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21877) animatrix11 válasza sasa311 (#21868) üzenetére


animatrix11
őstag

nah ezért fogom részben abbahagyni az egészet (leglábbis most ugy néz ki, de már most hiányzik) másik részét leírtam, nekem a caster karakterek jönnek be, el is kezdtem egy maget is, de meguntam, bár pvpbe nem tudom hogy szerepel, de magektől nem tudtam összefosni magam ha láttam egyet. igez van egy dkm, de valahogy uncsi számomra, letankoltam mulkor 3 instát s majdnem bealudtam...

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#21878) fordfairlane válasza steveetm (#21874) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nekem van egy 70-es shadow priestem, de a mana mindig kevés. PVP cuccai vannak, a honor pontosak. Mage legalább tud magának végtelen mennyiségű vizet csinálni, míg a priestnek vennie kell. Iszákos. :)
Druida tényleg undorító (nekem nincs), kb. annyira feljött caster ellen, mint anno a rogue. A különbség, hogy plate ellen is jó a druida, legalábbis warri ellen.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#21879) Wolverine válasza fordfairlane (#21878) üzenetére


Wolverine
félisten

A druida volt mindig is a szóló farmolás királya, még broken classként is szinte :D (mondjuk én nem PvP-zem, szóval az a része nem érdekel)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21880) LucifeI2 válasza Wolverine (#21879) üzenetére


LucifeI2
őstag

Most a dk átvette a helyét. Nevetséges vele fejlődni, 5-6 mob egyszerre folyamatosan.

(#21881) m4rc!


m4rc!
őstag

Hali! Nincs vmi olyan addon ami egyszerre mutatja a find minerals-t meg a find herbs-et?

We are analog players in a digital world

(#21882) Arnold2


Arnold2
őstag

Látom szóba került a Warlock. Gondoltam megosztom én is a kis véleményemet erről a cast-ról.

Elöljáróban annyit, hogy csak és kizárólag lockom van. Van még egy 5-ös priest kezdeményem,de az parkoló pályán van. Szóval én lojális vagyok kedvenc lockomhoz :)
Valamint még annyit, hogy per pillanat lvl 70. vagyok mert most volt a vizsgaidőm és még nem vettem meg a WotLK-et. Szóval a tapasztalataim és véleményem a BC érából származik :) Ó, és a lockom.

Szóval:

PVE

60-ig full demonology-n voltam. Tök fasza volt fejlődni. Először kék lufival utána felguard-dal. Míg a lufi/felguard 'tankolt' addig én szép távolról küldtem a DOT-okat meg a shadow boltot. Szóval egy élvezet volt, nem tudom, hogy a többi cast-tal milyen, de a lock szeritnem benne van a TOP3-ban. Instákban hoztam amit kell. Nem voltam a DPS lista tetején (azért is nem többek között mert SL/SL talenttal nehéz :D ), de nem érte panasz a ház elejét. Karába is lejutottam, ott is hoztam amit kell.

PVP

Nos ez már kényes téma. Mivel clothos vagyok így szinte mindenki megtalált. Annyit gankeltek, egy időben, hogy szinte már lassan többet futottam vissza a testemhez mint normálisan játszottam. Ugye rugók kedvenc csemegéje voltam. Egy idő után már, csak hátra dőltem, hogy csináld, annál hamarabb végzünk. Warrior ellen sem voltam túl sikeres. Legjobb esetben is kb 50%-ig tudtam leölni, de utána már nem tudtam távol tartani magamtól. Mage-ket általában domináltam, s bizonyos paladinokat is. Priesteknél, ha nem tudott megfuttatni, akkor általában pusztult. Hunter ellen vagy-vagy, itt inkább a szerencse döntött. Ahogy elértem a 70-et, áttértem SL/SL-re (közismert lock PVP talent). Mivel nem volt már mit tenni (nem találtam olyan guildet akikkel megtaláltam volna a közös hangnemet), így PVP-zgettem. Ekkortájt jött ki ugye hogy meg lehetett venni honorból az S2-t. Na ekkor ment orrba szájba a honor farm. Hű de nem szerettem. Ugye AV már becsukott szemmel ment. Ekkor megtanultam hogy mindig nagyobb csoportba kell mennem. Egyedül vagy csak pl. másodmagammal semmi esélyem. Mert pl. ha egy hunterrel voltam, mindenki a kis clothosra ment elsőnek. Így szépen hátulról DoT-oltam meg feareltem néha egy két shadow bolt. Felpakoltam a 4 DoT-ot majd át egy másik célpontra, ha sokan voltak. Nem nagyon álltam le 1vs1-re. Szóval így szépen elvoltam instákban. Aréna nem érdekel. AV-t is csak a honorért toltam. Inkább PVE párti vagyok.

Most a WotLK alatt bebróbálkozott egy szintbeli rugó. Hát mit ne mondjak, lenyomtam (először persze ő nyert mert épp mob ellen voltam, de res után nem volt esélye). Deth Coil -> Fear -> DoT-ok -> Demon forma és gyepa.
A 72-es (asszem unholy) DK-kat úgy aláztam ahogy nem akartam. Többivel nem találkoztam a 10 napos trial alatt.

Szóval nem rossz a warlock. Én szeretem és amíg el nem megy a kedvem a játéktól addig ezzel is fogok mászkálni. Illetve meg kell hagyni, hogy a S2/T5 a legszebb set az egész játékban. S nem csak azért mert hazabeszélek,de eddig nem láttam ennél faszább szettet :)

(#21883) Wolverine válasza m4rc! (#21881) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs, a Blizzard tiltja, hogy egyszerre kövesd mindkettőt. Max annyit tehetsz, hogy valamilyen gyűjtögetős addonnal követed, amit már leszedtél.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21884) nak0n válasza Arnold2 (#21882) üzenetére


nak0n
aktív tag

Először is: a cast az a varázslás, amit te akartál írni, az vagy a kaszt, vagy a class. :)

Másodszor: 10 napos trial alatt 72es DKt aláztál? Trial alatt nem csak lvl20ig lehet fejlődni?

(#21885) Cathfaern válasza Wolverine (#21879) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mindig hallom, hogy droiddal milyen könnyű solozni, de én mikor elkezdtem Ragnaroson komolyan csak szenvedtem vele. Lvl30-ig jutottam, aztán akkor mentem át Arathorra és kezdtem előről más kaszttal (alapvetően a PVE realm miatt váltottam, de az is benne volt, hogy druiddal nem bírtam). Biztos én voltam a béna, de zöld mobokat tudtam csak ölni normálisan, ami velem egyszintű volt, azoknál 1-2 mobonként healelnem kellett magam (ha meg 3 rámjött, akkor meg épp hogy túléltem). Valamit én csináltam rosszul, de nem tudtam (tudok) rájönni, hogy mit, alapvetően cat formban voltam folyamatosan, több mobnál próbálkoztam, hogy átváltok bear formba, de segített is meg nem is... szóval tudna valaki tanácsokat adni, hogy hogy érdemes druidával menni? (egyelőre elvagyok a hunteremmel, de mindenképp tervezem majd druidát is később)

ratex:
WotLK trialra gondolt szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#21886) Wolverine válasza nak0n (#21884) üzenetére


Wolverine
félisten

Wrath trial volt szerintem - ahhoz meg kell egy 68+ karakter, hogy kihasználja valaki :) (vagy ha DK-kipróbálásról van szó, akkor 55+)

szerk: #21885: lvl20 után a macska még gyenge, talán úgy 30 körül lesz először használható, addigra lesznek meg az alacsony szintű kulcstalentek. Azon az alacsony szinten az előnye a prowl, és a lesből egyesével támadás; több mobnál mackó kell és swipe, ha bírja rage-dzsel. Lvl32 után lehet Ravage-dzsel kezdeni, majd 36 után inkább javasolt a Pounce+Shred, lvl50 után Pounce+Mangle+Shred. A talentezésben két út van: az első gyorsan tesz 11 pontot restora, így meglesz az Omen of Clarity, ami hihetetlen durva buff - viszont csak 61-en lesz Mangle; a másik 41 pontot tesz előbb a feralra, így 50-re lesz Mangle, de nincs se Furor (instant energy/rage shiftnél), se Naturalist (dmg buff), se OoC.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21887) sasa311 válasza Cathfaern (#21885) üzenetére


sasa311
veterán

Szerintem ez csak az alacsony szint miatt van.

Én 75-ig szinteztem a druidomat egyenlőre BOOMkinként, de egyszerűen lehetetlen meghalni vele. Nem tudsz annyi mobot behúzni, hogy egyáltalán esélyük legyen komoly kárt tenni benned. Tundrát és Fjordot csináltam meg 100%-osra teljesen egyedül végig, 3 fős questeket is, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.

Ja és 25 vizet használtam el össz-vissz, a nagyját annak is PVPben, hogy mire visszaér a delikvens a spirit healertől full manán legyek

OFF: Miért nem tudok smiley-t beszúrnI? :/

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21888) kovsol válasza !player! (#21861) üzenetére


kovsol
titán

én tegnap voltam 8 fösben és két healer volt priest és sámánnal én
warior és pala tank amugy mili dps és egy hunter olyan easy volt kt, hogy 20k manával zártam a harcot igaz Sapphiron on már azért azt hiszem végére egyszer kétszer beugrott a low mana felirat
pap nélkül énse probáltam volna be kb amugy azért mili közé be a mending és pattog meg ilyesmi az elég imba

May the Force be with you!

(#21889) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Northrend tetszik. :K

(#21890) Arnold2 válasza nak0n (#21884) üzenetére


Arnold2
őstag

Először is: igazad van, rosszul írtam.

Másodszor is: Dohhh. Én annyira király vagyok, hogy lvl 20-on aláztam a 72-es DK-t. :P :D

(#21891) pachito


pachito
őstag

Húú, tegnap jól átkúrtak. A következő történt: XY nevű warlock, elég jó nevű guildből jelentkezik a hirdetésemre, kellett 110 ap kétkezesre. Azt mondja, ha megvannak a matsek, akkor megcsinálja ingyen. Én hülye belementem, és már kb. 1000-szer megbántam, hogy nem a Mox-os csávót választottam helyette, aki szintén jelentkezett. Mindegy. AH-ból megveszem a hozzávalókat, mintegy 600g-ért, csávó odakint vár. Na itt jöttek a problémák. Odaadom neki, mire azt mondja, a rod-ot bankban hagyta (persze azután jut eszébe miután odaadtam a cuccokat, ekkor még nem gyanítottam semmit....). Mondom ok, akkor szaladj el érte, itt kint megvárlak. Mondja hogy megvan, erre hirtelen elkezd "laggolni" ("nice laggggggggggg, wwwwwwwwwwwwwww", meg ilyenek, persze caps-sel.) Ekkor kezdtem el félni, nem tetszett, hogy laggol, miközben cuccaim vannak nála. Off is ment kb 2 percre, aztán visszajött, gondolom hogy élethű és hihető legyen a szerepe. Megint "nice lagggggg" stb., persze hogy a mailbox mellett!!! Akkor nem vettem észre, de utólag egyértelmű volt. Elküldte valamelyik altjának a kis sz*mét! Na ekkor ment végleg off. Én, jóhiszemű ember lévén vártam 1 teljes órát, hátha a szolgáltatóval van a gond, de nem. Írtam egy gmnek, aki kis akadékoskodás után visszaszolgáltatta a cuccaim ma reggelre. Utólag megnéztem armory-t, kis barátunk időközben vagy migrált, vagy nevet cserélt, ugyanis nincs már fenn...remélem tanulságos kis történet volt, mindig baráttal csináltatok mindent ezek után.

üdv

(#21892) animatrix11 válasza Arnold2 (#21882) üzenetére


animatrix11
őstag

"Felpakoltam a 4 DoT-ot majd át egy másik célpontra, ha sokan voltak."

Annyit fűznék hozzá, ha sokan vannak használd a seed of corruption eszméletlen aoe demagget kitol, én avben nem sok dotot tolok ha sokan vannak, láttam videot lockról aki csak seedelt végig egy volt hogy 1 milla! demaget kitolt a végére, én is szeretném a lockot ha nem lenne ennyire gyengitve, igy nem pálya pvpben is pveben is, ki lehet vele tolni 4500 dpst is naxxban, de ahoz olyan cucc kell ami soha nem lesz, legalább is nekem

jah és a szett én látam egy nagyon fasza lock cuccot, nemtom a nevét asszem sisak lenne t6-os , de néha kijön belőle két szárny és csapkod vele egyet-kettőt :) nah az nagyon durván néz ki :C

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#21893) sasa311 válasza animatrix11 (#21892) üzenetére


sasa311
veterán

Az a T6 volt :) Archimonde dobta a fejest.

Kár, hogy ocsmány volt a színe :DDD

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21894) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Ha vkinek van shockadin-ja elmondaná hogyan müxik az pvp-ben. Arra gondolok milyen seal kell ill. amikor holy shock cd-n van akkor mit kell használni meg ilyesmik.

Egyébként lockot én is szeretem csak gyengének látom a többi kaszthoz képest. (igaz még kicsi szintű)

[ Szerkesztve ]

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#21895) LucifeI2 válasza Arnold2 (#21882) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nem sok közöd lehetett a PvP-hez. Warlockom amikor 70 lett, zöld gearbe gyaláztam sl/sl talenten a warriorokat. Season 3-4-be volt már esélyük lock ellen, akkor is csak ha full s3-4 gearbe volt a warrior.

Az pedig, hogy warlockkal egyedül semmi esélyed az nevetséges, BC-ben elég sokáig a warlock volt az a class ami szinte mindent el tudott verni 1v1-ben.

WotLK-ba viszont jelenleg a warlock eléggé free kill az összes melee classnak.

(#21896) sasa311 válasza LucifeI2 (#21895) üzenetére


sasa311
veterán

Hülye kérdés, de S3-4 alatt mibe legyen szerencsétlen player, ha nem S3-S4 setbe? ;]

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21897) Vigneau válasza pachito (#21891) üzenetére


Vigneau
félisten

Ez az igazi szánalomkupon a hapsi részéről. Még jó, hogy csalóknak áll a világ... :U :(((

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#21898) LucifeI2 válasza sasa311 (#21896) üzenetére


LucifeI2
őstag

s1-s2 gearbe. :P

(#21899) pachito válasza Vigneau (#21897) üzenetére


pachito
őstag

:))

(#21900) szilchi


szilchi
őstag

Valaki próbálkozott már Mac OSX-en WOW-al?Gondolkodtam rajta,mert pl. winfosos vírusok és keyloggerek nem jelentenének több veszélyt.Meg mintha láttam volna Mac-es installt a wow lemezén,szal menne is a játék Mac OSX alatt.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.