Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) Kharg válasza Bencus88 (#28000) üzenetére


Kharg
tag

Az első passz,
a második kérdésedre viszont a válasz: Igen, azt is kivették.

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#28002) mobal válasza FefeeX (#27979) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

agrót tartani szerintem (legalábbis warrival) nehetebb mint pullolni!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#28003) Bencus88 válasza Kharg (#28001) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi az elsőre pedig még keresem a választ :B

(#28004) szilchi válasza Bencus88 (#28000) üzenetére


szilchi
őstag

Az a robot kb. óránként jelenik meg rövid,pár perces időre.A karaván,amihez tartozik északról délre vándorol és a robot csak akkor jön elő,ha elérték a déli célpontot és megállnak.Szal időzítés kérdése,hogy megcsípjed.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#28005) Bencus88 válasza szilchi (#28004) üzenetére


Bencus88
nagyúr

húh köszönöm akkor becampelek a domboldalra:)

(#28006) Bencus88 válasza szilchi (#28004) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem hiszem el itt várok már fél órája és még egy bogár se repült el:D
Nincs valami útvonal amit bejár és mapon valahol le van rajzolva?

(#28007) Viktor77 válasza Bencus88 (#28006) üzenetére


Viktor77
titán

Van térkép az útvonalról, csak hanyagold már azt a szar WoWDB-t. Nem kell a helyet campelned, a goblin kiabál a zónában, ha megjelenik. Két különböző karaván van, mindkettőnél más cucc van a vendornál, és van hozzájuk quest, amikoris kisérni kell őket, mert a lenti "démonzónán" mennek át. Ott meg kell őket védeni. Olvasd el a hsz-eket itt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28008) Ribi


Ribi
nagyúr

Nekem mainem dps, alt pedig heal/tank.
DPS-elni tényleg fun, mert ott azon szenvedsz, hogy a többieket lenyomd dps-ben, nehogy elcseszd a rotát, mert akkor a többiek beelőznek stb.
Tankolni szerintem is kicsit unalmas. Persze amikor van 1 jol dpselő agyilag rozzant ember aki nem nézi a threatet, akkor néha néha ki kell kattintani hogy visszahúzd az addot, de más nem nagyon kell csinálni. Legtöbb bossnál is az elején megállsz és kb 3 gombot nyomkodsz. Ennyi. Egeret is el lehet engedni. Szerencsére azért vannak olyan bossok, ahol az OTnek legalább van dolga. Huzgatni kell a mobokat allandóan, ott tényleg van felelőséged. Pl Ignis. Ott ha nem huzod az addokat elég gyorsan akkor elszaporodnak és miatta lesz wipe. MT csak körbe körbe húzza a bosst és nyomja a threatet mint a bolond.
Legdurvább tényleg a heal. Ott nagyon kell figyelni hogy ki mit csinál, addok esetleg kire mozdulnak rá, boss képességeire figyelni, hogy mikor kell pumpálni és közben összhangban lenni a többi healerrel. Mert ha mindenki eszetlenül healel, akkor a mana igen gyorsan elfogy. Valamint ha valaki elront valamit akkor biza mérlegelni kell, hogy most ki lesz az aki nem kap healt és elhull.

(#28009) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok,

Jönnék játszani, de rögtöna vásárlásnál elakadtam...

Eskü visszaolvastam, de nekem ez nem tiszta:

Ha veszek egy Battlechestet, akkor ahhoz kell vennem még egy gamecardot is? Maga a Battlechest konkrétan mennyi időre szóló játékot ad? Illetve Battlechestet érdemesebb-e venni, vagy külön egy alapjátékot és egy Burning Chrusade-et? Utóbbi esetben hogyan alakul az alapból adott játszható idő, illetve szükség van-e gamecardra?

Mindenhol azt olvasom, hogy Az alapjátékhoz jár 30 nap (a kiegészítőhöz is?), az online boltoknál viszont mindenhol figyelmeztetnek, hogy a játékba való regisztrációhoz gamecard, vagy bankkártya szükséges.

Előre is köszi,

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28010) Kharg válasza parandroid (#28009) üzenetére


Kharg
tag

Battlechest ugyebár tartalmazza az alapjátékot, meg a Burning Crusade kiegészítőt.
Alapjátékhoz 30nap játék jár, kieghez 0.
Kezdésképp szükséged lesz egy gamecardra(esetleg bankkártyával 1hónapra), amihez még hozzáadódik a +30nap.
Illetve, ha van egy kis eszed, trial accountot kezdesz, és azt upgradeled, igy lesz 10+30+60nap játékidőd:)

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#28011) Viktor77 válasza parandroid (#28009) üzenetére


Viktor77
titán

Ez valami Moderátor betegség lesz lassan. :D

Figyelmeztetnek persze, már az első alkalommal is kell netes fizetésre alkalmas bankkártya vagy GC, még ha nem is vonnak le róla zsét.
Szép vagy nem szép dolog, én kamu bankkártyaszámmal kezdtem a pályafutásom (nem károsítottam meg senkit vele, ekkor még nem vonnak le semmit), aztán az első ingyenhónap után állítottam át a fizetést GC-re.

MOD: Ja, ha egyből vennél mégis GC-t, akkor a Cdgalaxisnál most igencsak akciós, 6800 asszem (nem emlékszem, mert mailben jött a reklám, és már töröltem). Sőt, asszem a játék is akciós, meg a BattleChest is.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28012) animatrix11


animatrix11
őstag

hy

unholy dknál hogy van a rota? most 66os a kari, kb vagy 8 gombot haszánálok éppen ami proccol, eléggé bonyolult elsőre ez a dk, pedig lockom van ott is oda kell figyelni mikor mi lövök

illetve tankolni hogy a legjobb vele, unholy végig kirakva többi folytatom froston, minden aoe-t belenyomok ami lehet aztán egyesével tankolom a mobokat, ált nem húzzák le, tehát jól tolom, de ha van rá valami bevált mód érdekelne :)

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#28013) Viktor77 válasza animatrix11 (#28012) üzenetére


Viktor77
titán

Hogy van a rota? Egyszerű. Az orrod a G betűre helyezed a billentyűzeteden, és jobbra-balra döntöd a fejed. Másnéven hívják faceroll-nak is. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28014) parandroid válasza Viktor77 (#28011) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, épp néztem, hogy Cathfaern is tolja, rólad meg tudtam is. :)

Köszönöm a választ mindkettőtöknek, akkor valszeg Battle Chest lesz, legalább lesz szép dobozom. Elsőre regelek egy trialt, és arra a megvett játékot, aztán majd ha lejár, veszek egy gamecardot. CD Galaxisnál néztem én is, ott a Battle Chest most 6950 Ft, és a 60 napos gamecard is ugyanennyi, de beugrok majd itt a local Media Marktba, megnézem, hogyé' adják, akkor megúszom a postaköltséget.

Kérdésem az lesz még, ahogy nézem, bőven, egyelőre olvasgatok neten, hogy mi micsoda, de úgy látom, hogy a dolgok menetében lehet a legtöbbet tanulni, így előre olvasva igencsak kínai még minden. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28015) animatrix11 válasza Viktor77 (#28013) üzenetére


animatrix11
őstag

lol :C

hát dknak annyi gomb van még lehet működne is :D

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#28016) FefeeX válasza Viktor77 (#28013) üzenetére


FefeeX
veterán

eltévesztetted, az a palával van :P

PeterkeT: ha gondolod, megyek Zegre jövő pénteken, akkor elvihetem, és nincs pk :)
Amúgy meg, ha PKval számolod, már jobb a 13eurós számláról levonós történet... Főleg hogy ott csak 1 hónapot fizetsz egyszerre... :)

[ Szerkesztve ]

(#28017) Cathfaern válasza parandroid (#28014) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Trialra érdemes rögtön ráaktiválni a megvett játékot, ugyanis a 10 nap akkor is megmarad, viszont a trial korlátozások eltünnek. Én legutóbb szombathelyi MM-ben 4k-ért láttam az alap WoW+BC-t összecsomagolva (tehát nem Battlechest). Igaz Battlechestben van 2 segítő füzetecske, ahogy néztem kezdőknek kifejezetten hasznosak lehetnek (bár annyi gáz van velük, hogy mindkettő a saját kiegjéhez tartozó információkat tartalmazza, amik azóta változhattak). De alapvetően a lényegi dolgokat az ember szájába rágják, szóval ha angol nem gond, akkor olyan nagy gondjaid nem lehetnek szerintem :)

FefeeX:
Igaz még DK nerfek előttről, de DK-ról volt olyan videó, hogy /castrandom-ba berakta az összes spelljét és elkezdett vele arénázni, és nyert is :D
Meg is van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#28018) FefeeX válasza animatrix11 (#28012) üzenetére


FefeeX
veterán

Unholyn scourge strike ki van talentolva? Vagy obliterate van talentolva? :) Az egyik legyen :P
Tankolni/dps-elni/1 target, multi mind más kell.

Tankolni kell a DnD az elején, dps-elni nem. Aztán PS - IT - (pestilence multinál) - UB - BS(BB multinál BS helyett)- BS- SS/Obl - UB - SS/Obl - SS/Obl (ha jól emlékszem, de majd elküldöm Neked a makrómat :) )
Azt csak bemásolod, esetleg ha valamid nincs meg hozzá, akkor cseréled :) Nem olyan gázos ám :)

(#28019) animatrix11 válasza FefeeX (#28018) üzenetére


animatrix11
őstag

most éppen ez van

majd ugy szidd hogy tőled nyultam le :D

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#28020) parandroid válasza Cathfaern (#28017) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, úgy gondoltam én is az aktiválást. Az a 4k-s összecsomagolósdi az jól hangzik, mindneképpen megyek Zegre hétvégén, megnézem, van-e ilyenjük. Angollal meg valahogy csak elboldogulok. :)

FefeeX: Köszönöm, de nem zegi vagyok, úgyhogy nem egyszerű menet lenne, de különösebb jelentősége nincs is, körülnézek majd Zegen, drágább úgysem lesz szerintem, mint a CDG+posta.

A netes 13EUR a 30 napos virtuális gamecard, vagy a játékot lehet ennyiért megvenni neten? Ha utóbbi, akkor melyik verziót?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28021) Cathfaern válasza parandroid (#28020) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Előbbi.

(#28022) FefeeX válasza animatrix11 (#28019) üzenetére


FefeeX
veterán

Nos igen, ez a 3.2 peccs bejövetele napján összedobott talent... Akkor épp nem jól értelmeztem az új unholy blight-ot (ami passzív képesség lett) -- érdemesebb a mostanit megnézned ha unholy-t akarsz... :) Fejlődéshez mondjuk a lovacskát érdemes kirakni más helyett... :)

(#28023) FefeeX válasza animatrix11 (#28019) üzenetére


FefeeX
veterán

66os szinten ezt használnám most, szerintem...
Aztán haladnék szépen unholy-n még 4-5 talentet, és utána alapjában kiváltanám scourge-t obliterate-tel... Scourge ugye shadow damage, obliterate meg fizikális. Szóval fene tudja, mi a jó, scourge-t használsz akkor nem annyira kell az armor penet, ha oblit, akkor meg kell. (alap esetben egyébként azonos szintű obliterate buffok nélkül sokkal több damaget okoz mint a scourge - azonban ugye spell vs. fizikai)

Scourge strike ellen véd a pala fizikai támadást felfogó bubija?

(#28024) robyroby


robyroby
tag

1x is találtam egy COOL GC oldalt íme: www.offgamers.com (5400ért rendeljük 1perc alatt meg is kaptuk:) )

Van tank/dps/healer és csatlakozok a "Dps-elni szórakozás, tankolni felelősség, healelni munka." healelni kemény munka :DDD -lásd TOC hc lvl 200as gearben mindenki- ugye miért mennél oda t9-ben^^ tankolni csak akkor gáz ha no tacs ;] dps meg a legjobbxD max. kihalsz mert magadra rántod a mobot ;)

[ Szerkesztve ]

(#28025) Viktor77 válasza robyroby (#28024) üzenetére


Viktor77
titán

Pl. Champion's Seal-ért? Meg mindig van altos csapat akiknek kell onnan valami. A napi hc-s Triumph-ról nem is beszélve.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28026) FefeeX válasza Viktor77 (#28025) üzenetére


FefeeX
veterán

Szerintem költői kérdés volt, és pugra vonatkozott, ahol erősen a low gearesek vannak többségében, szerencsére mostanság egyre kevesebb pughoz van szerencsém... :)

(#28027) robyroby válasza Viktor77 (#28025) üzenetére


robyroby
tag

én még nem láttam ott sealért t9-es arcot:) ha meg csak segíteni jön az nem éri :P

(#28028) robyroby válasza robyroby (#28027) üzenetére


robyroby
tag

viszont a TOC normal farm pár óra alatt megvolt :Y a pugok hihetetlenül IMBA-k! köszönhetően pl. a süti trinketeknek (tank) :R

(#28029) szilchi


szilchi
őstag

Gondoltam megpróbálom Koralont VoA-ban,volt még fél óra WG-ig.Én voltam MT,levittük 220K-ig a HP-jét,talán 2-3 ember halt meg,erre kezdtek lelépni az emberek :W .Pedig szvsz 1st try-ra nem rossz,meglehetett volna.Mondjuk nem egy nagy wasisdas a Boss.Bahh...

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#28030) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kérdés srácok: jól emlékszem az Altoholic az az addon amelyik megmutatja egy itemről, hogy van-e a whmban, vagy sem?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28031) Cathfaern válasza CactuS (#28030) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen, pontosabban azzal rá tudsz keresni egy itemre, hogy melyik karakterednél van. És WoWban még mindig bank, nem wh ;)

(#28032) animatrix11 válasza FefeeX (#28023) üzenetére


animatrix11
őstag

obliterate -t használok inkább, frostban az tesztett nagyon hogy nem kellett disease-t rárakni ugyis megkatam a nagyobb sebzést, de unholyn meg a pet nagyon imba, akkor át rakom most erre ez 80ig jó lesz nekem? instában tankolok általában

a dead strike-on kivül van még olyan ami gyógyit rajtam sebzésnél?

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#28033) CactuS válasza Cathfaern (#28031) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Upsz, Megint a Daoc :B Köszönöm.

Szerk: Feltettem, igen, ez kiirja tooltipben, hogy kinél van és hol egy bizonyos itemből :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28034) fux0r


fux0r
csendes tag

Üdv!

Valaki tudja esetleg, hogy miért jár "Doctor" title? Azt olvastam, hogy lich king előtt úgy volt még, hogy realm 1st first aid-es kapja, de ennél a srácnál nem látok ilyen achit. Pedig a neve előtt ott virít a Doctor. :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Nazjatar&cn=Sahtras&gn=For+the+Horde

(#28035) kenwood válasza fux0r (#28034) üzenetére


kenwood
veterán

Egy bug miatt a patch ota nehany ember szamara az osszes letezo title elerhetove valt.
Vicces a nyalelf nruid hero of orgrima title-el.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#28036) Guargumi


Guargumi
tag

Na a pvp fightot elbuktuk 25 ben, valami taktika, mert rossz volt nézni:)

Új boss érdekes, a hülye színű padló miatt, de normális orvosokkal lemegy szvsz.

Arána csapaot hogy lehet megszüntetni, egyedül hagytak benne, kilépni nem tudok vagy csak lámer vagyok?

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#28037) FefeeX válasza animatrix11 (#28032) üzenetére


FefeeX
veterán

Hm, nos... Obliterate helyett egyelőre scourge strike, mert még nem éri meg kitalentolni a disease vesztést... 80már igen... Csináltam egy kezdetleges szimulátort, hogy Scourge strike vagy Obli... Eddig, bár még nem tökéletes, de erősen az obli jön ki jobban. Emellett, a scourge-ra 389 hit rating kell, mert spell... (nem is hat rá az armor penet, viszont gondolom a fizikális bubi se)
Szal menj scourge-al csak, aztán majd 72 körül átteszed a talentet oblisra. Addig meg még pofozod unholyt... Szóval raksz hozzá 1-1 magasabb rendű talentet, és 72 körül visszatérünk rá :)

Gyógyítás: Rune tap, Lichborne --> Death Coil self, ghoul áldozás; kb ezek vannak a death strike-on kívül... runetap, lichborne talent, az áldozós meg szintfüggő ha jól emlékszem.

(#28038) FefeeX válasza Guargumi (#28036) üzenetére


FefeeX
veterán

/teamdisband 2v2 asszem

(#28039) Guargumi válasza FefeeX (#28038) üzenetére


Guargumi
tag

kösz, megpróbálom

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#28040) FefeeX


FefeeX
veterán

Ha kiacsiztam (bocs, elég hülye szó lett, ortológus és neológus vita :) ) az összes címet, mint of Orgrimmar, Thunder Bluff stb, miért nem elérhetőek a patch óta? Az öcsikben benne van, hogy elnyertem, mégsem jeleníti meg a választhatók közt (mondjuk így is maradt vagy 10 :) )

(#28041) TiMoN


TiMoN
senior tag

US realmeken már elérhető a Frakció csere! :)
Kiváncsi vagyok mennyi idő még EU realmekre is átteszik.
Valakinek van selytése?

-TiMoN-

(#28042) FefeeX válasza TiMoN (#28041) üzenetére


FefeeX
veterán

Szerintem nem elérhető, semmi erre utaló jelet nem találtam a worldofwarcraft.com-on. Csak recustomisation van, ami elérhető az EU szerveren is, 15 euróért... Annyit nyersz vele, hogy male voltál female leszel, meg 15 gold helyett 15 euróért vágatsz hajat...

(#28043) robyroby


robyroby
tag

tegnap volt frankó wipefest az új VOA-s bosson ;] a csapat rendben volt nagyon! DPS is 3-5,5között... szóval lehet a tacs hiányzik még :N (végén már 7-8healer, a legjobb try 8%volt)

(#28044) FefeeX válasza robyroby (#28043) üzenetére


FefeeX
veterán

Tankok egymáson állnak és így megoszlik a meteor fist damage, emellett, a tűzből ki kell állni, egyből. Gyakorlatilag így ha senki nem hibázik, akkor meg is van. Kár, hogy 2 percnél általában valaki már hibázik... :(

(#28045) robyroby válasza FefeeX (#28044) üzenetére


robyroby
tag

meteornál melee fut? :) jah és azért érdekes h jó heal + jó dps és mégis mindig wipe... szóval nem olyan 1xŰ ez mint hallottam innen-onnan :U

(#28046) TiMoN válasza FefeeX (#28042) üzenetére


TiMoN
senior tag

mennie kell, de gondolom eu realmekre még 1-2 hét :(
Info info2

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#28047) FefeeX válasza robyroby (#28045) üzenetére


FefeeX
veterán

Nesze
Mondjuk szerintem nagyon csúnyán beszél angolul, bár szép hangja van :) Elsőre nem minden érthető, mert gyorsan mondja... :) Ha közel áll a meelee akkor kap egy cindert 4-5 ember --> kinyírja a tankot :) Azt mondja, a cinder 5,5k damage + 4k damage mindenkinek aki 4 yardon belül áll (ergó 7 meelee --> 29k damage :D )
Plusz meteor fists 125%al növeli a fire damaget... Pff. itt kaptam 25ösben 1shotot :) Vagy rajtad áll a másik tank, vagy fist után tauntol egyből.

(#28048) Viktor77 válasza FefeeX (#28040) üzenetére


Viktor77
titán

De, elérhetőek. Scrollozni lehet közvetlen a nevek mellett, jobbra. Kicsit beleolvad a háttérbe a scrollbar.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28049) FefeeX válasza Viktor77 (#28048) üzenetére


FefeeX
veterán

Köszi, este megnézem :)

(#28050) CactuS válasza TiMoN (#28046) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

És ez egyben választható realmet is ad, vagy ugyanazon realm másik oldalára kerülsz? Mert azért egy ilyen vltás 30USD+ 20Eur 1 fizetős realm transfer azért az nem kevés :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.