Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) slayer006 válasza Pttypang (#35000) üzenetére


slayer006
addikt

:D :DDD

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#35002) Healbacsi válasza Dantenero72 (#34997) üzenetére


Healbacsi
őstag

Igazabol nem akarok flame-t inditani, de mielott elkezdenek barmifele pvp okossagot mondani, lenne egy kerdesem. Pvp gear van-e?. 2.5k+ resi van-e legalabb?

[ Szerkesztve ]

(#35003) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Rég nem írtam ide, de olvasgattam azért a topikot. Egy olyan kérdésem lenne, hogy van olyan új terület, mint régen Sholazar Basin? Herbalism szempontjából az egy paradicsom volt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35004) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Van aki disc papal arénázik ?

El. Psy. Congroo.

(#35005) Gyick válasza Dantenero72 (#34997) üzenetére


Gyick
őstag

Nekem lockom van,de nagyon nagy baromság amit mondtál,5sec alatt nem vesz le még 30k hpt se nem hogy 100-at,pont az a szar bent hogy hosszú ideig tart a sebzés a bane of agony-nál pl 24sec amig eléri a maximumot ami alatt 2x leburstolnek.És hogy a lock lenne kiemelkedően OP a többi közül?Ha ennyire szar a sámán akkor rerollolj lockra aztán majd meglátod.

(#35006) Dantenero72 válasza Healbacsi (#35002) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Persze én legyek PVP gearben ahoz hogy tuléljem azt az OP dmget amit ram tól a lock PVE girben?!?!?!?! Még így se tudom meg sebezni mert mire odaérek hozza a dotok megeszik a 110k hpmat ennyit erről,nem hogy még rajta is PVP gir legyen ,hagyjad már a hülyeségedet..

(#35007) Dantenero72 válasza Gyick (#35005) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Kezdjuk ott hogy ott az a szarod amivel le lockolsz egy helyre ,feldotolsz belém lösz egy valamit ami általaban 30k dmg ezutan 5sec és a dotok leeszik a maradék 70+k hpmat.... Hiaba rakok le groundingot a petjevel kiszedi mert van esze,akkor hivom a farkasokat lestunolnak kemény 2secre ezzel kiegyenlitem a te lockolos szarodat de mivel agyon vagyok dotolva mire megütlek meghaltam ennyi... Vagy akkor beszéljunk 10secről azis kurva gyors...
ui.. felguardrol nemis beszélve aminek white damage 10k+ whirlje meg 15K/sec -.-"
ui2.: csak a cement shaman a szar az fix,de azt ne mondja nekem senki hogy a lock nincs agyon buffolva...(jah és és akkor arrol neis beszeljunk amikor még nem kaptátok meg a -10% spell dmg nerfet ami bőven lehetett volna 30% is vagy kapcsoljak ki a dot critet mert az faszság)

[ Szerkesztve ]

(#35008) Cathfaern válasza Dantenero72 (#35007) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Megkérlek, hogy ebből a stílusból vegyél vissza, semmi szükség rá. Azzal semmi gond nincs, hogy ez a véleményed a pvp-ről, de ezt finomabban is elő lehet adni.

(#35009) Gyick válasza Dantenero72 (#35007) üzenetére


Gyick
őstag

Ez lol affli locknal olyan spell ami egy helyben tart nincs is,ami 30k-t sebez szintén nincs(talán a destronak a chaos bolt vagy soulfire esetleg),felguard a demonology ágon van.Destrok meg nemigen szoktak dotolni mert nem erősiti semmi talent a dotokat azon az ágon csak az immolate-t használják ami dotnak mondható.Kieg előtt gondolom simán verted a lockot most meg hogy már nem agyon van buffolva úgye?

[ Szerkesztve ]

(#35010) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Sziasztok,

WoW TCG játékos lévén bontottam pár lootkártyát, ami számotokra lehet érdekes:

2 darab Landro's Lil' XT (ez egy véglegesen megmaradó petet ad: [link])

1 darab Paint Bomb (50 darab festékbombát ad, amivel játékostársaitokat bosszanthatjátok:): [link])

Ha felkeltettem az érdeklődésedet írj egy privát üzenetet.

Boldog Karácsonyt kívánok minden online kollégának:)

(#35011) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Egy biztos, amióta van az a hulladék resilience, a PVP nem olyan jó, mint akkor, amikor még nem volt, Pre TBC volt az igazán élvezetes a PVP, azóta a fíling a nyomába sem ér, természetesen az outdoor PVP-re gondolok. És ez tény ;)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#35012) ígyvanferi válasza Dantenero72 (#35007) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Valamelyik nap outdoor agyonvert egy druid. Akkor még nem is bosszantott, de most olvasva az írásod rájöttem, hogy az a rohadt OP druid, le kéne nerfelni a fenébe, mit gondolnak a Blizzardnál, talán a druid a kedvencük?? A shadowpap meg borzalmas, játszhatatlan, igazán buffolhatnák a spell dmg-et legalább 50%-kal.

(#35013) CactuS válasza Gyick (#35009) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Glyphelt fear? :D

Egyébként még mindig nem derült ki, hogy duelről, arenáról vagy RBgről van szó. Legalábbis számomra. Az viszont tény, hogy nagyon felpörgött a bejglitől valaki :U

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35014) gabranek válasza ígyvanferi (#35012) üzenetére


gabranek
aktív tag

ajaj, ne is mondd. az előbb kempelte szét a 81-es dk-mat egy 85ös boomkin...nem is értem :)

田中れいな

(#35015) ígyvanferi válasza gabranek (#35014) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Tessék, ez már kettő, tehát kijelenthetjük, hogy az új blizz-kedvenc a dudu lett!

( :N )

(#35016) Lirion válasza ígyvanferi (#35015) üzenetére


Lirion
addikt

Szerintem meg a mage. Karácsony előtt kempelte a 60as warrioromat egy 84-es mage és esélyem sem volt menekülni sem, nemhogy megsebezni...

:DDD

(#35017) Lirion válasza Scholes9 (#35011) üzenetére


Lirion
addikt

Az outdoor pvp-t a bg-k megjelenése ölte meg, a resilience ezen nem igazán tudott sehogy se változtatni. Az meg egyébként is vicces volt, hogy a casterek sebzését semmi nem csökkentette, viszont a fizikai sebzést az armor nagy mértékben gyengítette.

(#35018) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

[ GONOSZ MODE ON ]

Én csak annak örülök, hogy végre a rugóknak sír a szája, hogy le lettek nerfelve... ;]

[ / GONOSZ MODE OFF ]

Nekem amúgy a druida a kedvencem, de akármilyen pvp-ben bárki ronggyá ver, mert antitálentum vagyok hozzá. Azt mindenesetre mindenhol hallom, hogy a druida feralként és boomkinként is igencsak op lett. Ilyen ez a popszakma. A következő nagyobb patch-el majd megint variálnak valamit, és akkor majd a pvp-druidok nyiválolhatnak. Vagy a lockok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35019) Amarth


Amarth
aktív tag

Üdv!

A legújabb patch-hez keresnék level infó addont(olyat ami a nagy térképen mutatja,hogy melyik terület hanyas szintű),tudna vki segíteni ebben?

Köszi!

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#35020) Viktor77 válasza Amarth (#35019) üzenetére


Viktor77
titán

Persze.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#35021) Amarth válasza Viktor77 (#35020) üzenetére


Amarth
aktív tag

Ez ok,meg szép,meg minden,de addon formában esetleg? :)

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#35022) Viktor77 válasza Amarth (#35021) üzenetére


Viktor77
titán

Egy ilyet találtam hirtelen (mindkét képet nézd meg).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#35023) Vigneau válasza Amarth (#35019) üzenetére


Vigneau
félisten

Pl. Carbonite - bár ez egyben questhelper is. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#35024) Amarth


Amarth
aktív tag

Nah ez az,ilyesmiker gondoltam,amit mindketten linkeltetek.

Köszönöm!

Más:melyik szerveren vannak legtöbben magyarok?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#35025) Viktor77 válasza Amarth (#35024) üzenetére


Viktor77
titán

E kérdésben még mindig irányadó az első hsz. Aktuális még most is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#35026) Amarth válasza Viktor77 (#35025) üzenetére


Amarth
aktív tag

Köszi,télleg az kimaradt.
Nah akkor ha egyszer lesz egy free character migration vmeikre,akkor átpártolok oda.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#35027) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

A druida is OP de az mindig is az volt,érdekes van egy feral haverom és már sir hogy faxé ilyen erős a feral semmi skill nem kell pvpben.. Tök mind1 min van a lock vagy agyon dotol,vagy a petjevel szed ketté mindenhogy OP... Nem egy nemis száz ember sir forumokon hogy a warlockot nerfeljek mar,az hogy te benan hasznalod azt az OPs kasztot az a te bajod...

(#35028) Viktor77 válasza Dantenero72 (#35027) üzenetére


Viktor77
titán

Jól mondod, sír.

Szerintem pont semennyivel nem erősebb mint egy mage vagy egy warrior.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#35029) Dantenero72 válasza ígyvanferi (#35012) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Hmm tényleg azt írtam hogy EGYSZER megölt azzal hogy feldotol és elfutott,mindig ezt csinaljak és érdekes ő nekik annyit critel a dot hogy 10sec alatt siman megeszik 100k hp-t.... Jah és mondjatok 3 olyan TOP guildet amiben van enha shaman vagy olyan arena teamet ami benne van a TOP5ben és van benne enha szal ennyit erről mivel én arról írok hogy enhanak semmi esélye most egy jópár kasztal szemben,az lehet hogy te nem sirsz mert te feralkent néha-néha levered a lockot meg ő is téged szal kvittek vagytok...
ui.: Akkor ne nerfeljenek titeket hanem buffoljak az enhat de az meg azért nem fog tetszeni mert kb 2gombot kellene spammelnem...

(#35030) Gyick válasza Dantenero72 (#35029) üzenetére


Gyick
őstag

Ha jól emlékszem bcben a cement sámi volt az op pvpben,ha meg ennyire szar akkor menj elementalként.

(#35031) Cathfaern válasza Amarth (#35026) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Arra ne nagyon várj. Mindegyik szerver high population-ös, szóval ha lesz is free transzfer, akkor az el onnan.

(#35032) Theodolit válasza ígyvanferi (#35012) üzenetére


Theodolit
tag

lol, ember
Mit értesz az alatt hogy a shadow priestnek buff kéne? Tesóm itt nyomja mellettem minden nap és nemhogy lemaradna dps-ben hanem inkább a topban van benne...

Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a viz a hülye...

[ Szerkesztve ]

Az élet 10%-al a ponthatár alatt kezdődik!

(#35033) Arnold2 válasza Theodolit (#35032) üzenetére


Arnold2
őstag

Látom nem vetted az iróniáját...

Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a viz a hülye... :Y

Most azért egy kicsit hízik a májam, hogy így dicsérik itt az én kis lockom. Bár destro-ként bedarálnak, mint fűnyíró a meztelen csigát, de azért jól esik olvasni :)

(#35034) Lirion válasza Dantenero72 (#35029) üzenetére


Lirion
addikt

AZ ilyen hozzászólásokra szokták azt írni, hogy L2P.

(#35035) -conrad- válasza Dantenero72 (#35029) üzenetére


-conrad-
addikt

Az, hogy nem tudsz játszani a kasztoddal az nem jelenti azt, hogy valamelyik másik kaszt indokolatlanul nagy buffot kapott, vagy OP lenne. Valószínűleg béna vagy pvp-ben, nem neked való, fogadd el és lépj tovább.

A fórumhoz pedig egy tanács: ez nem a huncsati, itt nem fog bejönni senkinek ez a stílus, ha nem veszel vissza esetleg törlik a hozzászólásaidat, vagy kapsz egy pár órás bann-t a modiktól ha nagyon értetlen vagy.
Ez nem egy siratófal ahol a folyamatos qq megy, itt beszélgetnek, tanácsokat kérnek az emberek.

(#35036) CactuS válasza Dantenero72 (#35029) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

PvE pl: Paragon: [link]

PvP:

1. [link]
2. [link]
3. [link]
4. [link]
5. [link]

Mondjuk ahogy nézem ezek mind balf*szok, mert képesek felvenni PvPre valami béna gearrt, ami ad valami resilience-t. De lehet, hogy csak csalnak, ugye.

Ps: komolyabbra fordítva a szót, szerintem olvasd el 2x amit leírsz ide, vagy számolj el 10ig, vagy valami hasonló, de eléggé elütnek a hozzászólásaid a többi post-tól. ( Kicsit erősebben fogalmazva: nem baj az, ha hülye vagy, csak ne legyél ennyire szorgalmas... )

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35037) Dantenero72 válasza CactuS (#35036) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Most ez mi?! Mondtam olyan arena teames enhat mondjatok aki benne van a top10ben!! Ezek közül egysem,sőt agi helyett strenght-es cuccai van 1-2nek szal ne nevettess már plz -.-" És elöbb porbaljatok meg enha sámival jatszani mielött beszoltok hogy biztos én vagyok a béna,minden más kasztból van altom olyan 40es szintig van ami 80as van ami 70es stb... És ezekkel a kasztokkal almáspite a PVP , anno 40esen enhan izzadtam 1v1ben most meg egy warlockal 1v3-ban is győzök simán szal ennyit erről...

(#35038) Lirion válasza Dantenero72 (#35037) üzenetére


Lirion
addikt

A lista 3. tagja 5v5-ben a 4. csapat tagja. Szal ez TOP5, nem TOP10.

De csak a te kedvedért 5v5-ös cement sámánok:
Rank 8. team tagja: [link]
Rank 2. team tagja: [link]
Rank 7. team tagja: [link]
Rank 7. team tagja: [link]

Elégedett vagy és beismered végre, hogy te vagy béna vagy sírni akarsz még?

(#35039) ígyvanferi válasza Dantenero72 (#35037) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A harmadik, Akkou 5v5-ben 4. helyen áll. Paragonnal sem lehet igazán kifogásod. Remélem most már megnyugodtál, minden kívánságodat teljesítettük, le is zárhatjuk itt a kérdést.

Lirion megelőzött.

[ Szerkesztve ]

(#35040) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Sziasztok! Én nem vagyok WoW-os, de a bátyám az és karácsonyra megvásároltam neki a két utolsó kiegészítőt. A lényeg, hogy hardveres, ill szoftveres problémája lehet. A lényeg, hogy a víz effectet ha felnyomja maxra akkor nagyon csúnya grafikai hiba következik be a vizes területeken. Ha valaki tud rá megoldást kérem segítsen. A gépe amúgy: Core 2 Duo E6750, 4Gb ram, HD4870, Win Xp prof. SP3 Előre is kössz...

[ Szerkesztve ]

(#35041) Wolverine válasza Amarth (#35024) üzenetére


Wolverine
félisten

Neked a Cromulent kell, esetleg a TravelAgent.

Dantenero, ha nem értesz a PvP-hez, akkor ne PvP-zz. A duel ráadásul nem PvP. A 2v2 sem az. A 3v3, az 5v5 és a rated BG számít érdemben... Nem mellesleg a warlock a BC óta nem OP, de ez ne zavarjon egyáltalán.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35042) Arnold2 válasza Wolverine (#35041) üzenetére


Arnold2
őstag

PVE-ben most azért szép sebzést tolunk ki per pill :)

(#35043) Lirion válasza Wolverine (#35041) üzenetére


Lirion
addikt

Azért BC-ben elég imba volt a lock jó felszereslésben. Emlékszem olyanra, hogy 30k-t vertem le lockról és még fél hp-ja volt, mikor az én rugom megfeküdt. Mondjuk a bc végén lehet más volt a helyzet, én a wotlk béta idejében léptem ki.

(#35044) Nagynozi válasza Nagynozi (#35040) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

Megoldódott a probléma....

(#35045) Healbacsi válasza Dantenero72 (#35037) üzenetére


Healbacsi
őstag

Kepzeld el, en holy palakent 1v1-ben nem tudok leolni egy caster dps-t sem. Egyszeruen elfogy a manam. Most sirjak buffert, mert a holy pala szar pvpben?

(#35046) Dantenero72 válasza Healbacsi (#35045) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Szar ugy de meelet meg letudsz verni én meg semmit sem nagyon sajnállak pff -.-"

(#35047) Dantenero72 válasza Lirion (#35038) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Csak kár hogy ezeknek mind van masodik talentjuk ami vagy resto vagy elemental és lkehet hogy ők azon pvpznek,bocsánat hogy engem nem lehet hülyének nézni thx :)

(#35048) Healbacsi válasza Dantenero72 (#35047) üzenetére


Healbacsi
őstag

"engem nem lehet hülyének nézni thx"

Szerintem innentol meddo a beszelgetes. Szerintunk vmi csinalhatnal maskent, szerinted megteszel amit lehet. Ez a megallithatatlan agyugolyo es az attorhetetlen fal talalkozasanak esete, kar tovabb ragozni.

(#35049) Viktor77 válasza Dantenero72 (#35047) üzenetére


Viktor77
titán

Viszont az enha talentjüket is használják vagy pve-re, vagy (és ekkor tévedsz, ami igen erősen lehetséges) pvp-re. Így minimum az egyik állításod megdőlt (de inkább mind a kettő), hogy top5-top10-ben nincs enha.

Hülyének meg nem nézünk. Csak a szokásos "rinyagép" vagy (itt nagyon-nagy bocsánatot kérek, de erre nincs jobb szó), aki mindig nerfelné azt a kasztot ami leveri pvp-ben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#35050) Dantenero72 válasza Viktor77 (#35049) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Érdekes egyik őtök se játszott még enhával mig én mar egy csomó kasztot kiprobaltam igy tudom hogy mi OP és mi nem,csak tudjatok ha sir a szátok hogy elvernek titeket PVPben(pl lock vagy feral vagy) akkor az azért van mert még arra sem vagy képes hogy egy Op kasztal játsz... Amugy meg ha lenne itt enha jatekos ki adna tippeket azokat megfogadnam de ahoz itt senkinek nincs skillje ugylám(és még sok más helyen)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.