Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57001) malacka87 válasza neato3loco (#56999) üzenetére


malacka87
senior tag

Sok a szabim. Decemberben meg már nem vehetem ki leállás miatt. Most meg van rá indokom.:-D Meg nagyon bejön a látottak alapján.:-D

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#57002) ldave


ldave
félisten

New York-ban már pörög a megjelenési kampány :)

A Slime draws near! Command?

(#57003) nofi


nofi
őstag

Van valakinek barátja, ismerőse, rokona, aki kapcsolatban áll a Players.hu-val? Az első 2 hétben még türelmes voltam, de már több mint egy hónapja megy a hitegetés. Az egyik rendelt kulcsot megkaptam, persze azt is úgy, hogy látták, amint problémázok a fórumon - mondanom sem kell az a felhasználó is ki lett azóta tiltva. Közben már visszamondtam a fennmaradó rendelésemet, gondoltam egy átutalás és aztán elfelejtjük egymást. Természetesen a pénz sem jött még vissza, csak a sokadik sablon választ kapom. Az egészben az a legszebb, hogy míg engem szivatnak, többen kapták meg azt a terméket amit én rendeltem. Ebből gondolom, hogy valami kapcsolata csak van itt egyeseknek.

Xbox GT: nozsolt

(#57004) lakisoft válasza nofi (#57003) üzenetére


lakisoft
veterán

jajj.

(#57005) Jinzek


Jinzek
csendes tag

lvl90 boost ha jól tudom felhúzza a szakmát is, de mennyinek kell lennie ahhoz, hogy ez megtörténjen?

(#57006) ldave válasza Jinzek (#57005) üzenetére


ldave
félisten

[Ehune.]

A Slime draws near! Command?

(#57007) Viktor77 válasza Jinzek (#57005) üzenetére


Viktor77
titán

Ha lvl1-ről húzod nem kapsz szakmahúzást, ha lvl60-ról, akkor 600-ra húz 2 kiválasztottat.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#57008) k.kristof válasza Viktor77 (#57007) üzenetére


k.kristof
őstag

Csak a pontosság kedvéért: ha a karakternek vannak szakmái, azokat húzza fel 600-ra (de recepteket nem kap!), ha nincsenek, akkor az armor classnak megfelelően a játék automatikusan ad neki.

(#57009) Jinzek válasza Viktor77 (#57007) üzenetére


Jinzek
csendes tag

Köszönöm a válaszokat :R

(#57010) Viktor77 válasza k.kristof (#57008) üzenetére


Viktor77
titán

Mondjuk ez is megér egy misét.

Guildchat.
Van valakinek legalább 600-as skillje?
Van.
Linkeld pls.

Szép kör összeszedni a recepteket, és akkor az instában, raidben esőkről nem is beszéltem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#57011) k.kristof válasza Viktor77 (#57010) üzenetére


k.kristof
őstag

Mondjuk így WoD kezdetekor én sok értelmét már nem látom a 600 alatti receptek begyűjtésének. Ha valaki maximalista, később is nekiállhat recepteket megszerezni, néha én is nekiállok LK-s/Catás JC recepteket gyűjteni.

(#57012) kenwood válasza nofi (#57003) üzenetére


kenwood
veterán

gondolom,ilyen tizeneves taknyok,aki ugy kepzelik el a bizniszt,hogy meg pAr ezer/tizezer forintot sem fektetnek bele.
a te penzedet porgetik,azert kapjak meg masok.
mondd meg nekik,h honlapra megkapod a penzed (plusz a trankacios dijat,amit utalaskor levont toled a bankod),vagy amit rendeltel,kulonben rendorseg.
menj is el,ha nem kapod meg,5000 forint felett siman elindul az eljaras.
masok erdekeben is erdemes meglepni ezt.
nehogymar piti-piramisjatekot szervezzenek!
nevetseges,egyes emberek mit kepzelnek magukrol.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#57013) parandroid válasza Viktor77 (#57010) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Annyira bánom, hogy a mainemmel éveken keresztül mining/leatherworking-en voltam, az a rengeteg recept, ami mind megtanulható lett volna LW-hez az évek során, én meg eladtam/elosztogattam, vagy raideken konkrétan nem is rollolhattam rá... Na mindegy, 100-on majd szépen megyek vissza, csak ha már egyszer végiggrindeltem Black Temple-t, Hyjalt, meg társaikat, és most csak a receptek miatt megint. Mire mind kiesik, nagyon fogom már utálni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#57014) ldave válasza parandroid (#57013) üzenetére


ldave
félisten

Hyjal-t hogy lehet szólózni? Minap próbáltam, de az orkos tábornál mindig valami gebasz volt, resetlet az egész vagy egyáltalán nem történt semmi, nem jöttek a wave-ek.

A Slime draws near! Command?

(#57015) Fandango válasza ldave (#57014) üzenetére


Fandango
veterán

Az erdekes, nekem ilyet sose csinalt, mindig minden hullam osszes mobjat lecsaptad?

(#57016) Zedz válasza ldave (#57014) üzenetére


Zedz
addikt

Ilyennel már én is találkoztam, mi guilddel mentünk. Vártunk vagy 10-15 percet, ha nem többet. Megzavarodott szerintem a rendszer mert túl gyorsan öltünk le túl sok mindent, nem tudta mi van. :D Leugrottunk valahonnan, death run, aztán a boss ott volt a táborban... nem tudom hogy az idő vagy a death segített-e. :D

(#57017) Janusz001 válasza ldave (#57014) üzenetére


Janusz001
őstag

Nekem ezt akkor csinálta, amikor az első tábornál a 2 boss után beözönlő mobokat, amik a tábort voltak hivatott elpusztítani, is lecsaptam.

(#57018) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Még mindig vacillálok hogy a main-emmel vagy a mining/skining altommal vágjak neki először a szintezésnek. Vajon az első 2-3 napban mennyi goldot lehet kaszálni a gyűjtögetős szakmákkal? Bétázók meg tudjátok mondani, hogy hol lesz az első olyan város, ahol AH is van?

(#57019) Telda válasza Khelben (#56997) üzenetére


Telda
addikt

Mazohista vagy? :)

(#57020) nonsen5e válasza Skyhunter (#57018) üzenetére


nonsen5e
addikt

Szerintem bármikor effektívebb keresni egy random faluban egy postaládát, és egy bankos altról pl. Silvermoonból bepakolni a cuccokat (ott kutya se jár, biztos nem lesz eszméletlen lag).

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#57021) Healbacsi válasza nofi (#57003) üzenetére


Healbacsi
őstag

Igazabol en leirtam ide a forumra, hogy a repulosgizi=players.hu, de egy azaz 1 ember fogta ezt fel, igy igazabol nehezemre esik sajnalkozni ha valaki toluk rendelt. Tudom az elso x vasarlas frankon lezajlott, de mindig is igy mukodott naluk. Ne vedd szemelyeskedesnek, nem orulok, hogy szivatnak, de sajnos tobb evnyi rossz tapasztalat utan, meg mindig nagyon sokan vasarolnak onnan, aztan jon a pofara eses.

(#57022) Reno7 válasza Healbacsi (#57021) üzenetére


Reno7
senior tag

Mióta létezik az a players.hu csak panaszkodnak rá minden fórumon, de mindig meglep hogy ennek ellenére mégis megbíznak bennük az emberek.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#57023) Zedz válasza Reno7 (#57022) üzenetére


Zedz
addikt

Pedig csak rá kell nézni az oldalukra. :U

(#57024) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Aki g2a-ről vette a wod-ot, megkapta a kódot? Elvileg úgy volt, hogy 2 nappal előtte, de 2 cimbimet is átvertek, most írták nekik hogy csak megjelenés napján lesz elérhető a kód.

(#57025) Expendable válasza Skyhunter (#57024) üzenetére


Expendable
aktív tag

Én az instant verziósat vettem tőlük, azzal nem volt gond, azonnal küldték a kulcsot.

(#57026) warcat válasza Skyhunter (#57024) üzenetére


warcat
veterán

Már megrendeléskor oda volt írva,hogy a legvégső határidő a megjelenés napja.Én egyébként ma délután-estére vártam leghamarabb korábbiak alapján(D3 kieg szállítása) szóval még nem késtek el.

EA: It's in the crate!

(#57027) Janusz001


Janusz001
őstag

Szintén onnan van pre ordered, ma délelőtt válaszoltak, hogy legkésőbb release kor küldik a kódot, bár tudom, hogy az volt kiírva, hogy 2 nappal előtte küldik. Nekem eddig nem volt gondom velük. Inkább várok pár plussz órát, akár kiadási dátum után (úgyis bealszok éjfélre, meg a szerverek is milyen állapotban lesznek, nem is beszélve a tömegnyomorról) , minthogy a pofátlan árazású digitálisat vegyem a blizz oldaláról.

(#57028) #57919488 válasza Khelben (#56997) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ismeros at tud hivni PvE realm-re questel-ni, nem?

(#57029) Zedz válasza #57919488 (#57028) üzenetére


Zedz
addikt

Igen, akár raidelni is tudtok együtt! :)

(#57030) nofi válasza Healbacsi (#57021) üzenetére


nofi
őstag

Nem hardverapróról rendeltem, hanem külön jutottam el a honlapjukra. Ahogy múltak a napok rákerestem itt és láttam a tapasztalatokat. Miután először szóvá tettem, 3-4 fórumozó meg is keresett, hogy hasonló cipőben járnak, de idővel mindegyikük megkapta a rendelését. Nekik is megírtam, meg amúgy is olvassák a topicot, miszerint nem azzal van a baj, hogy adott esetben 1 hónapig tart valaminek a beszerzése, hanem a hitegetés. Gondoltam csak valami idiglenes hiány és mivel minden levélváltásnál írták, hogy csak szóljak és visszafizetik, titkon kitartottam a várakozás mellett. Ennek most vége és amikor a biztos mentőmellényről kiderül, hogy az sem tűnik biztosnak, onnantól részemről már nem játék.
A kódvásárlásról lemaradtam, most mehetek a dobozos WoD-ért, de ez legyen a legnagyobb bajom. Nem OFF-olom tovább ezzel a topicot, de legalább nyoma marad.

Xbox GT: nozsolt

(#57031) Retro11 válasza nofi (#57030) üzenetére


Retro11
senior tag

Ebből a viszonylag "olcsó" példából okulj, vetítsd ki a hétköznapjaidra és tartsd szem előtt. Az elvek, erkölcs és emberségesség hanyatlásának korát éled. Támogatom azon véleményt, hogy tégy rendőrségi feljelentést.

(#57032) FrozenThrone


FrozenThrone
aktív tag

Ha most megveszem online a battle.net -en a WoD -ot, akkor megoldható az hogy a main karakterem két szakmáját ami ugye lvl90 -es pikk pakk lecseréljem két másik szakmára? Ugye ha minden igaz lvl60+ -os karakter esetén a boostot ilyen formában is fel lehet használni.

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#57033) Healbacsi válasza Retro11 (#57031) üzenetére


Healbacsi
őstag

Hiaba barmifele rendorsegi feljelentes, ez nem hivatalos uzlet, a szamlajuk is valami Kajman szigeteki cegre mutat.

(#57034) Wolverine válasza FrozenThrone (#57032) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen. De a Warlordsban minden szakma felhúzható lesz a garrisonon keresztül úgy, hogy nem kell kifarmolni a régi recepteket és alapanyagokat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#57035) Reno7 válasza Wolverine (#57034) üzenetére


Reno7
senior tag

Azért ha az ember az 5. karakterét húzza...nagyon kellemes újítás lesz ez. :D Egyébként ez a garrison kis szintű karaktereknek is elérhető lesz, ha az adott szerveren egy százasnak már megvan?

[ Szerkesztve ]

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#57036) k.kristof válasza Reno7 (#57035) üzenetére


k.kristof
őstag

Eleve azzal kezdi _minden_ karakter, miután elmenekült Tanaan Jungle-ből, és megérkezik Fristfire-be/SMV-be, hogy megépíti a garrisont. Központi eleme a WoD-nak.

(#57037) Jinzek


Jinzek
csendes tag

Kinguin.net most küldte meg nekem a wod kulcsot, ha bárki vásárolt ott elővételben.

(#57038) kenwood válasza nonsen5e (#56966) üzenetére


kenwood
veterán

770 tesztelve.
kb. 5-10%al van az 580 alatt.
persze ez csak repules ,meg dungeon.
lehet,h raiden a 3 giga ram miatt utoleri,megveri az 580-at (az 1.5-es)

[link]mondjuk azt a 3dmark scoret nem tudom hova tenni :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#57039) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Amcsiknál most éjféltől indul a dolog vagy nekik is csak holnap?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#57040) k.kristof válasza laceszgamer (#57039) üzenetére


k.kristof
őstag

Az egész világon egyszerre indul.

(#57041) vvega30 válasza Zedz (#57029) üzenetére


vvega30
senior tag

az aktuális raid contentet is lehet együtt tolni? vagy ez mindig is így volt, csak rosszul emlékszem? :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#57042) warcat válasza k.kristof (#57040) üzenetére


warcat
veterán

Ezt honnan vetted? :) Messze nem így van, Euban a mi éjfélünktől,amcsiknál a saját de nem tudom melyik parti szerinti éjféltől, viszont Koreában,Tajvanon,Kínában nov 18 a start.

EA: It's in the crate!

(#57043) Zedz válasza vvega30 (#57041) üzenetére


Zedz
addikt

Minden raidet, dungeont, pvp-t, eventet. Ha jól tudom akkor ha egy teamben vagytok, akkor még a zónákban is látjátok egymást. Pl. inveled a barátod, és tudtok találkozni Elwynn Forestben. :)

(#57044) laceszgamer válasza warcat (#57042) üzenetére


laceszgamer
addikt

Gondoltam elhetne streamet lesni valahol. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#57045) Reno7 válasza k.kristof (#57036) üzenetére


Reno7
senior tag

Értem, nem voltam biztos benne hogy account-wide vagy karakterenként kell-e felhúzni a garrisont.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#57046) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Scenariosdi, hogy lesz a kieggel? Lesz benne egyáltalán, vagy lesz lehetőség lemenni a mostaniakba 100-as szinten? Még hiányzik 30 a 100-as achihoz, ha ezen múlik megcsinálom még holnap éjfélig. :)

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#57047) warcat válasza laceszgamer (#57044) üzenetére


warcat
veterán

Hát,ha nagyon unatkozol,tessék megnézhetsz egy négy és fél órás szintezést: [link]

EA: It's in the crate!

(#57048) Wolverine válasza warcat (#57042) üzenetére


Wolverine
félisten

A lényeg, hogy az EU-ban és az USA-ban nov. 12-ről 13-ra virradóan indul a buli, azaz kivételesen mi leszünk előnyben :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#57049) whitezo88


whitezo88
nagyúr

én arra lennék kíváncsi, hogy PostaPontnál 13-at írnak csak, vajon ez nyitástól jelenti, tehát már odaszállítják mondjuk holnap? (Budapest)

(#57050) laceszgamer válasza Wolverine (#57048) üzenetére


laceszgamer
addikt

6 órával, hogy pontos legyek, persze a NY-i időt lesve. Vagy 9 ha LA-t nézem.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.