Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) SzlobiG válasza slartibart (#5998) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én meg mindég így csináltam és rólam se szedték le soha max ha igen akkor taunt és kész.:) HC-ba már igencsak proti talent kell.

(#6002) slartibart válasza SzlobiG (#6001) üzenetére


slartibart
csendes tag

Nagyjából ugyanez a módszer ahogy elnézem, csak előbb felpakolod rá a sundereket. Én menet közben rakom rá. No time to loose. :)

(#6003) DebilEvil válasza SzlobiG (#5997) üzenetére


DebilEvil
tag

Amig felmegy az 5 sunder, addig egy nagy healt igenylo helyen akar heal agro-ra lefordul rolad, de az biztos, hogy a dps nem fog szeretni az alacsony agro miatt.

(#6004) Polacheck válasza SzlobiG (#5990) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

A múltkor kicsit utánajártam a lootkártya árainak. A spectral tigeres a létező legdrágább, az ilyesmivel foglalkozó üzletekben azt mondták, hogy 60-80000Ft (!!!) szokott lenni az ára és pillanatok alatt elviszik általában.

less qq more pewpew!

(#6005) SzlobiG válasza DebilEvil (#6003) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ha lefordul ott a Taunt.:)

Polacheck: De benne lehet egy ilyen pakliba is a spectral kód, nem?

[ Szerkesztve ]

(#6006) whitezo88 válasza Nevar (#5999) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ő maradjunk a kék-lilánál, mert zöld-kékben hiába jó a tank, de a mobok összecsomagolják (főleg a melee mobok, pl HFC-ben)

(#6007) DebilEvil válasza SzlobiG (#6005) üzenetére


DebilEvil
tag

es amit nem lehet tauntolni? ;)

(#6008) SzlobiG válasza DebilEvil (#6007) üzenetére


SzlobiG
félisten

Azt lassítom és felagrózom ameddig oda érne a dpshez.:)

(#6009) MaddeNNNN válasza Polacheck (#5973) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Kell az is a ráhangoláshoz ;)

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#6010) VIKT0R77


VIKT0R77
csendes tag

mennyibe kerül ez a gém???

Felhasználó regisztrációja

(#6011) VIKT0R77


VIKT0R77
csendes tag

mennyibe kerül ez a gém???

Felhasználó regisztrációja

(#6012) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végre ma kinyírtam egy Ork sámánt!!! :C Mondjuk 18-as volt... :B
De ha egy 25-ös megteheti, akkor én is. ;]
Később már ketten voltunk, egyszer egy Ork warriort és egy Tauren Hunter-t cináltunk ki, majd nem sokkal rá meg minket csinált ki két elite mob. Úgyhogy sűrű volt a mai nap. :DDD

Wolverine meg elmehetne iránytű és térkép keverékének, ilyen kívülről ismerni a terepet. :Y

Köszi utólag is, hétvégétől több időm lesz, most már tényleg nekiállunk quest-elni... :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6013) Vistaboy válasza VIKT0R77 (#6011) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az alapjáték 3500 ft. A BC úgy 5000, a havidíj pedig olyan 3500.- A GC pedig 8000.- (Két hónapra).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6014) szepi79 válasza Vistaboy (#6013) üzenetére


szepi79
őstag

lehet kapni egybe wow+bc csomagot, a "hülyenemvagyok"-ban, asszem 6000ért.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#6015) Bencus88 válasza szepi79 (#6014) üzenetére


Bencus88
nagyúr

kis kiigazítás:[link]

(#6016) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ez azz frissült az armory már csak a klánt kell kivenniük tőlem.:D

(#6017) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nincs kedve vkinek BS-en arénzáni 2v2-be?:)

(#6018) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Anetheron down by Conflict BS Horda. :) jó dps volt vagyon, remélem Kaz'Rogal se lesz nagy kihívás.

(#6019) Wolverine válasza Vistaboy (#6012) üzenetére


Wolverine
félisten

:DDD Ennyit tesz a sok lowlvl kari edzette rutin ;) (amit meg nem tudok, arra ott a jó öreg MobMap és a LightHeaded :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6020) Cyno válasza SzlobiG (#6017) üzenetére


Cyno
tag

Nekem lenne, csak az a baj, hogy a mainem rugó. Nem hiszem,hogy szerencsés párosítás lenne a miénk. :) + még azért cuccolnom kell magam. De skirmisht 1X megnézhetjük.

(#6021) Wolverine válasza SzlobiG (#5992) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, a kártyák is osztályozva vannak; a pakliban 3 epic kártya van. De lootkártya max. egy. (abban nem vagyok biztos, hogy biztosan van-e benne egy...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6022) Luos válasza Cyno (#6020) üzenetére


Luos
tag

Szvsz az a legjobb minél hamarabb kezditek az arénát, mert csorog a pont, akármilyen felállással egy ideig, persze a personal rating miatt ez ma már nem olyan jó :)

(#6023) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Kaz'Rogal is down.

(#6024) Vistaboy válasza szepi79 (#6014) üzenetére


Vistaboy
veterán

Bazzeg, ezt miért nem mondtad, mielőtt megvettem volna a játékot? :O
Ennyiért még egy hülyének is megéri. De nekem már megvan az alap, úgyhogy nem. :(

Ripper03: Ja, Így azért már más. Mondjuk a CD-Galaxisban ilyen csomagot nem láttam.

Wolverine: Az lehet hogy a tizenvalahanyadik kari után már én is kívülről fújom a pályákat, a kérdés csak az, érdekelni fog-e annyira hogy még egyszer végigvigyem. Mert bár az RPG-ket is végig szoktam többféle karakterrel játszani, ez azért egyedül bolyongva nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6025) SzlobiG válasza Cyno (#6020) üzenetére


SzlobiG
félisten

Warri mellé milyen player kéne holy pala? Oksa, meg nézhetjük még úgyse próbáltam milyen.:B

Wolverine: Azt megkéne tudnom, hogy biztosan, van-e egy loot kártya benne néztem ebayen csak a spectral kártyát hát aki 500 dollárokat kiad érte megérdemli.:D

(#6026) Nevar válasza SzlobiG (#6025) üzenetére


Nevar
aktív tag

Resto Druid.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#6027) Bencus88 válasza Vistaboy (#6024) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Téli kiadás ;)

(#6028) Polacheck válasza SzlobiG (#6025) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

nincs fixen lootkártya. kb 5 displayenként vagy esélyes egyre.

less qq more pewpew!

(#6029) -conrad- válasza Nevar (#5999) üzenetére


-conrad-
addikt

Én maci formában tankoltam a trasheket Morogrim felé menet, mert kihalt minden tank vagy plate-es ember egy szerencsétlen helyzetben. :D
Jah, healer vagyok.... :))
11K hp, 13k armor, semmi def, stb.
Ami a röhej, hogy az egyik maci offtank halt kb. elsőnek, és a healerek, dps-ek nyugodtan ülnek.. ventrin semmi pánik.. összes mob barizva, egy targetet felvettem és ütöttem. Erre: "Minden tank halott." "Hülye vagy, ott van X maciban, most veszi fel a második mobot" "őő... az az egyik healer." :DDD

(#6030) -conrad- válasza Polacheck (#6028) üzenetére


-conrad-
addikt

Én magiceztem anno, és foilos duplaföldek(booster 8-900, foilos föld -10.000), meg ilyenek voltak 90%-ában a bontásaimnak, szóval mák. :D
Egyszer elmentem egy versenyre és kaptam egy boostert "Vigaszdíjnak" amiben olyat bontottam, hogy azt hittem megvernek. :)

[ Szerkesztve ]

(#6031) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ma végre lejutottam a DM-be. Az első instance-om. Négyen voltunk, egy 70-es Human Mage vezetett minket. Sajnos nem tartott sokáig, kb. fél óra alatt meghaltam (Rámjött egyszerre vagy 20 bányász, és bár alacsonyabb szintűek voltak, a sok lúd disznót győz elv itt is működött. :) ). A 70-es mondta hogy ne törődjünk semmivel, ő majd előremegy és csak kövessük, de hiába tettük, amit mondott, a semmiből jöttek azok a bányászok. Ezek így spawn-olnak elő a semmiből?
Utána kb. tíz percig tartott, amíg visszataláltam (Nem igazán ismerem még a terepet).

Mod: Egy kérdés: Ha egy tárgyat kell sorsolni, akkor most melyik melyik választás? Mármint mikor is kell dobni és mikor Greed-elni? Én úgy tudom hogy akkor kell dobni ha kell a tárgy, de lehet hogy tévedek. :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6032) Nevar válasza Vistaboy (#6031) üzenetére


Nevar
aktív tag

Legelső karival, legelső instába szerintem csak veled egyszintűekkel menj, sokkal nagyobb élmény, mintha egy 70es megöl mindenkit neked meg csak lootolni kell. Feltéve, hogy fontos neked a játékélmény.

Needelj arra a tárgyra, amit használnál is, és greedelj arra amit nem tudsz/nem akarsz használni, és csak eladnád.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#6033) ciao válasza Vistaboy (#6031) üzenetére


ciao
senior tag

a loot szabályokat jó az elején tisztázni, csúnyán nézés, csapatból kirúgás és ignore lista is lehet a dologból, csak arra needelj amit használni fogsz, alacsony szinten még nem szamít de késöbb ha enchanter is lesz a csapatban, a senkinek sem jó bop-os cuccot szét tudja szedni, a shardot jó pénzen el lehat adni, vagy magadnak enchantoltatni, akkor vagy need vagy pass és csak az enchanter greedel

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#6034) slartibart válasza Vistaboy (#6031) üzenetére


slartibart
csendes tag

Kétfajta tárgy esik a mobokból, az egyik típus a "bind on equip", vagy BOE, ami akkor lesz hozzádkötve, ha felrakod a karakteredre, a másik típus a "bind on pickup", rövidítve BOP, ami azonnal hozzádkötődik. Ami már hozzád van kötve, annál a tárgynál a "soulbound" felirat látható. A soulbound azt jelenti, hogy nem tudod másik karekternek odaadni traddel, nem tudod az aukcós házban eladni, és levélben sem küldheted el másnak. Annyit tehetsz vele, hogy egy vendornak eladod, ami sok esetben nem egy nagy pénz.

A roll szabály nagyjából úgy szól, hogy needelni arra szabad, amit használhatsz, greedelni pedig arra, amit ugyan használni nem tudsz, de el tudod adni, de ezt ugye csak a BOE tárgyakkal lehet megtenni. Ha BOP tárgy esik, és senkinek sem jó, akkor sokszor inkább megéri odaadni egy enchanternek (feltéve ha van ilyen a csapatban, érdemes előre tisztázni), amelyik szétszedi enchant alapanyagokra, amire aztán külön lehet rolloni, és sok esetben sokkal többet ér ez az alapanyag, mint maga a BOP tárgy értéke a vendornál. Ezeket érdemes megfontolni. Szokás még az, hogy ha valaki külön kéri magának az adott tárgyat, és a csapat beleegyezik, akkor az a valaki dob, a többiek pedig skippelnek.

(#6035) SzlobiG válasza Polacheck (#6028) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát az nemtúl sok.:(

(#6036) Vistaboy válasza Nevar (#6032) üzenetére


Vistaboy
veterán

Tudom én és nekem sem volt nagy öröm, de a kíváncsiság miatt mentem le. Még soha nem voltam instában, és csak szerettem volna látni egyet. Legközelebb körültekintőbb leszek. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6037) Vistaboy válasza slartibart (#6034) üzenetére


Vistaboy
veterán

Oké, de én csak két gombot láttam, a kockát és a pénzt, a pass az melyik? :B
Pass-olni hogy lehet. Szimplán írjam be hogy pass? :F

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6038) Vistaboy válasza ciao (#6033) üzenetére


Vistaboy
veterán

Értem, mondjuk én nem ragaszkodnék minden tárgyhoz már csak udvariasságból sem. Csak egyszerre sok infó ez egyszerre, és sorban jöttek az ablakok, sokszor azt sem tudom, hogy mit kell nyomni. :B

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6039) sasa311 válasza Vistaboy (#6037) üzenetére


sasa311
veterán

a pass a kis piros X a felugró ablak sarkán.
Ne szégyelj greedelni. Nézd meg a cuccot, ami esett, és ha nem akarod használni, akkor csak nyomd a greedet és kész.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6040) Wolverine válasza Vistaboy (#6037) üzenetére


Wolverine
félisten

Az X a jobb felső sarokban a passz ;) A kocka a Need (kell a cucc, használnád - és tudod is használni), a pénz a Greed (eladásra/disenchantra lesz).

szerk: amúgy ne kamuzz, előtte velem voltál már instában: a Deeprun Tram is annak számít :P (oké, nem ugyanaz, de most szőrszálhasogató formában vagyok...)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6041) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

Sziasztok!

Ma vásároltam egy Battle Chest editiont, és annyi problémám lenne vele hogy az account regisztrációnál kéri a gamecardom-at. Namármost én azt olvastam hogy 1 hónapot kap az aki megveszi ezt a pakkot (worldofwarcraft.hu). Valaki segítene nekem? A dvd tokokon rajta van a z authentication key, de innentől meg akadtam! Valaki segítsen pls! :R :O

(#6042) szepi79 válasza Donnie_Darko (#6041) üzenetére


szepi79
őstag

megadhatsz neki bankszámlaszámot is. lehetőleg élő bankszámla legyen, de ne aggódj, nem fog pénzt levonni róla.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#6043) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

És akkor jár hozzá 30 napos free trial? Bankszámlaszámom van, otp-s... ez melyikhez tartozik?
Visa
Electron
Electron - Visa
JCB
Mastercard
American Express

Még annyi hogy van benne egy guest pass key 10 nap trial-al, de ez ehhez tartozna? mert itt azt irja hogy :
INVITE A FRIEND INTO THE WOW WITH THIS FREE 10 DAY GUEST PASS.
Ez lenne az? Amúgy American express kártyám van, de az céges, így nem merem megadni, mert ha tényleg von róla akkor felelősségre vonhatnak érte... (only business need :S)
Amúgy ha megadom ezt a számot akkor ját hozzá a 30 napos trial? Bocsi a hülye kérdésekért :S

(#6044) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

Most olvasom hogy ki lehet választani hogy hány napra lehet fizetni a wow-ért... Amexnél. Szóval akkor most hogy tovább????

(#6045) arpi6k


arpi6k
addikt

Hol tundám fejleszteni a Lockpicking-képességem? Jelenleg 155-ön van, és nagyon hiányzik hogy magasabb szintre kerüljön... :O

Intel & ATI

(#6046) szepi79 válasza Donnie_Darko (#6044) üzenetére


szepi79
őstag

http://www.worldofwarcraft.hu/forum/viewtopic.php?t=882

arpi: rugó trainertól kérdezd mindig, ő megmondja. 155nél asszem wetlandson van pár láda. de az a legjobb, ha a humanoid mobokat állandóan pickpocketeled, azok egy rakat dobozkát dobnak. még1 mód van: kiállsz a főváros főterére, és
[trade] rogue opening boxes up to heavy iron lockboxes for free!

természetesen a heavy iront cseréld ki az általad maximum kinyitható dobozkára.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#6047) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

Köszi Szepi! :) :C :R

(#6048) LucifeI2 válasza arpi6k (#6045) üzenetére


LucifeI2
őstag

Desolace - Skill 150 to 225 - Sar'Theris Strand (off northwestern coast)

Itt találsz még pár helyet. [link]

[ Szerkesztve ]

(#6049) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

Feltettem a 2.3-as patchet, de most szedni akar még valamit, (). A fura az hogy hiába akarja szedni nem tudja. Azt irja ki hogy the tracker is not respondig... Ez mitől lehet? Nincs routerem szóval a portok nyitva kell legyenek :S

(#6050) Trane15


Trane15
csendes tag

Szerintetek egy Battle Elixirt érdemes berakni az AH-ba ??

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.