Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) Rizzo válasza echterion (#32998) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Frost-ként dual wield-ben 2.4 sebesség körüli egykezest szoktak használni, tehát lassabbakat, míg az igazi tankolós egykezesek pont gyorsak, így nyugodtan needelhetsz DD-ként a lassú egykezes fegyverekre, mivel frost DD-ként is ugyanazt használnád. Azt meg itt már többen kitárgyaltuk, hogy jelenleg DK-nál tankolásra mind a 3 ág tökéletes, főleg kezdő szinten, ICC HC-ban már lehet, hogy nem mindegy, de az szerintem még messze van. Próbáld ki mind a 3-at, és amelyik tetszik azt használd. ;)

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#33002) s.s.j.goku


s.s.j.goku
tag

A herbalista jól jövedelmező szakma?????
Tailoring mellé választanám,elég ezzel foglalkozni,nem akarok még egy gyártó szakmát.
Csak nem tudom mennyi pénzt lehet herbalistaként keresni.

(#33003) kovsol válasza s.s.j.goku (#33002) üzenetére


kovsol
titán

ha esetleg van egy alkemista vagy inscriptionös ismerősöd aki gyárt neked ingyen akkor, ha szorgalmasan csinálod jól lehet keresni vele, de vannak olyan virágok amik magukban is sokat érnek

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#33004) szilchi


szilchi
őstag

Nekem eddig semmi gondom nincsen a kétkezes frost-tankolással.A dps-em olyan 2K körüli és threat gond csak trash-en szokott lenni vs. 5K-6K+ dps-ek ellen.Bosson az ilyenek se tudnak leaggrózni.Olvasgatva a netet (Ensidia,Wowwiki,..),nekem valahogy az jött le,hogy: Frost a kezdő tank ág,amikor az embernek még nincs túl jó gearje.A blood és unholy csak akkor választható,ha már van olyan 5K GS-e az embernek.Főleg az unholy,mert aki azzal akar tankolni annak sok-sok avoidance kell hogy ne essen le túl korán a boneshield.Én valahogy ezeket szűrtem le.Én Epidemic nélkül is jól megvagyok,mivel:Ha dps huszárokkal vagyok,akkor olyan gyorsan hullik el a trash,hogy sokszor el sem tudom lőni a pestilence-et.Ha meg gyenge a dps,akkor meg threat szempontjából mindegy mert nem tudják őket leszedni rólam.Glyph-ből is olyant használok,ami 20%-al erősíti a frost fever sebzését.Valamint,hogy a howling blast is feltegye a mobokra a frost fevert.Így nálam recountban a sorrend Howling Blast-D&D-Melee sebzés szempontjából.Szóval (szerintem) egész jó a kétkezes frost tankolás.A dual-wield sem volt rossz,de ott a melee csak 4-5 helyen volt a sok miss miatt.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33005) s.s.j.goku válasza kovsol (#33003) üzenetére


s.s.j.goku
tag

Hát alkimista ismerős nincs,amit gyűjtök eladom.Annyira nem akarok ezzel foglalkozni,fő a tailoring.Csak kiváncsi voltam jobb e mintha mining lenne,mert azt tudom abbol jövöget a pénz,+ életerő is növekszik.

(#33006) sviba válasza echterion (#33000) üzenetére


sviba
tag

A blood boil spamok miatt aoe threat, a blood strike 1 blood rúnába kerül, ami 2 targetet is üthet ha van, de marha jó single threat, akkor vampiric blood, mark of blood, rune tap mint cooldown... a frostban meg van 1db unbreakable armor (amit te ki sem talentoltál). Én most ezt hasznalom tankolásra, igaz nincs spell deflection, meg rune tap, de csak hc dungeonoket tankolok vele.

(persze az mind igaz amit szilchi mond, de ha nem tudsz szerezni két jó egykezest, akkor a 2hand tank mindenképp blood kell hogy legyen)

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#33007) szilchi válasza sviba (#33006) üzenetére


szilchi
őstag

Meg ugye ahogy már párszor le lett írva,Cata után már csak a blood lesz az egyetlen tank spec.Szal majd lehet én is áttérek bloodra kitapasztalni,hogy milyen.Bár nem tom blood-on az AoE threat milyen,mivel egy crit Howling blast azért jó volt pl. kezdésnek.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33008) sviba válasza szilchi (#33007) üzenetére


sviba
tag

Na igen, elég jó mikor dnd, glyphelt hblast, + egy blood boil kombó bemegy Utgarde keeps második trashgroupjába (ami kettő, de mindenki egyszerre tankolja be őket) és az életbe nem jön le rólad az aggro. Amúgy próbálkoztam egy olyannal hogy howling blast talentolva van, + Death rune mastery és akkor a kezdő a fent említett kombó, aztán 2obliterate, vagy ds, és végül blood boil spam (pestilencel), de nem volt értelme, mert mire kijött volna az ereje, addigra kivétel nélkül meghalt a trash. Valami ilyesmi volt.

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#33009) echterion


echterion
nagyúr

Hm, most már végképp nem tudom, melyik legyen. A frost nekem szimpatikusabb volt, a sok aoe miatt, hogy minél könyebben menjen a trash-ek tankolása. Viszont ezek szerint a blood is tljesen jó lenne erre.

**********

(#33010) Peti78 válasza Viktor77 (#32993) üzenetére


Peti78
őstag

Szia!
Az utóbbi, és ki is probálom amit ajánlottál.
Köszi
bye

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#33011) sviba válasza echterion (#33009) üzenetére


sviba
tag

Azt szvsz megcsinálhatod hogy dpsként "elninjazol" 2 rimefang's clawot. Aztán xard le hogy utána sírnak. Annak a legmagasabb a droprate-je tyrannusból.

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#33012) echterion válasza sviba (#33011) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, ez is egy lehetőség... :K De lehet, hogy inkább kipróbálom ezt a blood tankos dolgot elsőnek, aztán meglátom, mennyire leszek vele ügyes. Ha nem megy, még mindig "ninjázhatok" tankos cumókat.

**********

(#33013) Wolverine válasza echterion (#32998) üzenetére


Wolverine
félisten

Jelenleg a Frost ágon nincs olyan talent, ami a kétkezes tankolást vagy akár dps-elést segítené; a Frost dedikáltan dual wieldre van kihegyezve.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33014) Cathfaern válasza Wolverine (#33013) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ettől függetlenül a 2handed frost tank tökéletesen életképes. Valamivel kevesebb threatet generál, mint a dw, de a mai világban ez nem túl nagy probléma. És a dw hiánya miatt felszabaduló 6 talentpontot meg el lehet rakni máshova (pl. Two-handed weapon specializationre).

(#33015) echterion válasza Cathfaern (#33014) üzenetére


echterion
nagyúr

Háhá, te vagy az én emberem. :DD
Én is hasonlóképpen gondolkodom. Pedig már majdnem elsütöttem a talenteket a blood-ra. Így inkább kipróbálom a frost-ot, aztán meglátjuk...
Köszi a megerősítést.

**********

(#33016) Tibord


Tibord
senior tag

Sziasztok

Egy kérdésem lenne.

Miért van az hogy a WOW átlag 30-50 FPS-el megy (addon nélkül is) de közben alig használja a gépet.

Van erre valami ötlet.

Lehet vajon erre találni valami megoldást?

Előre is köszi a segítségeteket.

ui.: A gép paraméterei az adatlapomon megtalálhatók.

[ Szerkesztve ]

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#33017) MrPG8 válasza Tibord (#33016) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Wow motorja sosem volt híres az optimalizáltságról. Nem a géped híbája, hanem a Blizzardos fiúknak nem sikerült minden 100%-osra...

(#33018) sviba válasza echterion (#33015) üzenetére


sviba
tag

Kis segítség akkor. A korábbi guildembe tankolt. Nem igazán volt probléma vele. Bár a főnök meg volt győződve arról hogy bloodspecbe jobb lenne, de... végül is rácáfolt. Bár a deathchillt nem értem, sem azt hogy miért nincs frost strike.

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#33019) Cathfaern válasza sviba (#33018) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Megmondom őszintén, ezt a talentet látva, igazából nem is értem, hogy tudott tankolni. Frost Strike, Annihilation, Rime... ezek mind a frost tankolás alap talentjei.

(#33020) Healbacsi válasza Cathfaern (#33019) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem kell aggodnod:) A karakter 1 eves, es nem futott be nagy pve karriert.. toc10 amit egyedul kitakaritott, a tobbi raiden csak bossokat olt itt-ott. Szerintem egy mezei altrol van szo.

(#33021) echterion


echterion
nagyúr

Nah, Ezt fogom használni, aztán majd meglátjuk, mire megyek vele. Köszi mindenkinek a segítséget. :R

**********

(#33022) Ribi válasza Tibord (#33016) üzenetére


Ribi
nagyúr

Gond az, hogy CPU-t nagyon igényel, de VGA-t nem.
Cata-ban viszont VGA-t teljesen ki fogja használni.
Legalábbis guildben mondták, hogy míg most 4850-et 30-40%ban használja, betában 99%-on megy mindig.

ui.: Nálunk az összes DK tank bloodon van.
Persze lehet csak ez jön be nekik, de lehet más oka van :)

[ Szerkesztve ]

(#33023) bubi92


bubi92
őstag

srácok 30-as hunterrel, hova menjek, hogy fejlődjek?

(#33024) DopeBob válasza bubi92 (#33023) üzenetére


DopeBob
addikt

Dustwallow Marsh szerintem :K

MZ/X

(#33025) MrPG8 válasza echterion (#33021) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én amikor elkezdtem DK tankolást, akkor TŐLE loptam a speccet és a glypheket. Nekem nagyon bevált...

(#33026) s.s.j.goku


s.s.j.goku
tag

Mage vagyok 35-ös szinten,van rá lehetőség esetleg hogy egykezes kardot használjak???
Növelné a stamina-mat.
Nagyobb gáz haver hordás Tauren Warrior karaktere se tud használni 30-as szinten van.
Ez hogy lehet,pedig talent alapján arra akar specelni.

(#33027) echterion válasza MrPG8 (#33025) üzenetére


echterion
nagyúr

Gondolom, a blood-os a tankos talentfája.

**********

(#33028) LucifeI2 válasza s.s.j.goku (#33026) üzenetére


LucifeI2
őstag

Meg kell tanulni a használatát. [link]

(#33029) parandroid válasza Cathfaern (#32907) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Altoholic kb mindent tud, amit szerettem volna. Leölt bossokat is számon tartja, és a naptárban a raid resetek is ott vannak karakterenként. Köszi a tippet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33030) efge válasza DopeBob (#33024) üzenetére


efge
aktív tag

és mit csináljon ott a 35ös mobokkal?

thousand needles vagy másik oldalon Arathi Highlands

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#33031) DopeBob válasza efge (#33030) üzenetére


DopeBob
addikt

Igen tényleg, bocsánat, Arathi előbb és utána :( sry, rég volt már

MZ/X

(#33032) Wolverine válasza efge (#33030) üzenetére


Wolverine
félisten

Desolace, STV...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33033) s.s.j.goku válasza LucifeI2 (#33028) üzenetére


s.s.j.goku
tag

THX,csak még egy kérdés.Minden fegyver használatát meg lehet tanulni a trainereknél??
Vagy korlátozva van hány db-ot tudsz??

(#33034) Viktor77 válasza s.s.j.goku (#33033) üzenetére


Viktor77
titán

Mindegyiket, amelyiket a kasztodnak lehet. Palának például nem lehet a staffot (bot) és a daggert (tőr).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33035) s.s.j.goku válasza Viktor77 (#33034) üzenetére


s.s.j.goku
tag

Értem,akkor harcosnak biztos a kard tréning,nekem már necces.
36-os szintű mágus vagyok,154-es tailoringgel nem tudja valaki 10 slotos bag készitését hol tudom megtanulni?Mert ruhákat kaptam csak,pedig elvileg már tudok késziteni 10 slotos bag-et csak a trénerét kellene megtalálni.

(#33036) Wolverine válasza s.s.j.goku (#33035) üzenetére


Wolverine
félisten

A mage tud kardot használni. A táskát bármelyik trainer megtanítja egy fővárosban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33037) sviba válasza Cathfaern (#33019) üzenetére


sviba
tag

Jobban megnézve, én sem.

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#33038) echterion


echterion
nagyúr

Abuff-ok lejárati idejét mutató bar-okat hogy lehet elmozgatni középről? Elég zavaró játék közben középen 2-3 csík.

**********

(#33039) Viktor77 válasza echterion (#33038) üzenetére


Viktor77
titán

Attól függ melyik addonnal rakatod ki őket. Abban biztos van beállítási lehetőség.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33040) echterion válasza Viktor77 (#33039) üzenetére


echterion
nagyúr

Bartender4. De ott semmilyen opciót nem találtam hozzá. Attól tartok, mindent újból be kell emiatt állítanom nulláról.

**********

(#33041) Viktor77 válasza echterion (#33040) üzenetére


Viktor77
titán

A Bartender egy action bar addon, semmi köze a buffok kijelzéséhez. Csinálhatnál egy képet az addonjaidról, abból egyből kiderülne, hol kéne keresgélned. Vagy egy képet a játékból, ahol látszanak.

Én ezeket ismerem, amik buffokat mutatnak:
oRA2
oRA3
SatrinaBuffFrames
DeadlyBossMods (és akkor szerintem a BigWigs is tud ilyet)
Elkano's BuffBars

Persze ezeken kivül is van, ezek az ismertebbek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33042) s.s.j.goku


s.s.j.goku
tag

Meg van a 10 slotos bag,már tudom késziteni,csak egy gond van,
Heavy Leather kell hozzá,de sehol se találok,csak AH-ban de ott nagyon drágán adják.
Nem tudja esetleg valaki melyk moob dobja,vagy csak skinning szakmával juthatok hozzá???

(#33043) arpi6k válasza s.s.j.goku (#33042) üzenetére


arpi6k
addikt

skinning kell hozzá.

Intel & ATI

(#33044) Tibord


Tibord
senior tag

Sziasztok

Egy kis segítség kellene.

Olyan addont keresek (persze ha van) ami megjegyzi milyen ruhákat viselek és egy másik karira (ugyanazon a accounton) belépve meg tudom nézni hogy a másik karin mi van. (hogy szétencsázzam-e a cuccot vagy elküldjem postán :D)

Előre is köszönöm a segítségeteket

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#33045) Cathfaern válasza Tibord (#33044) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Bármiféle másik karival (alttal) kapcsolatos dologra a varázsszó: altoholic

(#33046) sviba


sviba
tag

keresek egy addont, ami helyettem jatszik, pvpzik, raidel, fizeti az accom... :U

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#33047) gabranek válasza s.s.j.goku (#33042) üzenetére


gabranek
aktív tag

most van a darkmoon fairy event, és az ottani vendornál néha szokott lenni leather is (heavy, knothide, stb), szal mielőtt megveszed ah-ban előtte nézd goldshireban, hátha mákod lesz (ha épp nincs semmi a vendornál, akkor kicsit kell várni, míg respawnolódik a készlete).

[ Szerkesztve ]

田中れいな

(#33048) OgreImre válasza echterion (#33040) üzenetére


OgreImre
senior tag

Szerintem a Quartz lesz az.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#33049) m4rc!


m4rc!
őstag

Hello! Hogy lehet arenateamet feloszlatni (disband)?

We are analog players in a digital world

(#33050) Viktor77 válasza m4rc! (#33049) üzenetére


Viktor77
titán

/teamdisband 2v2 (vagy ahányast akarsz).

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.