Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22101) nierthen válasza Bencus88 (#22098) üzenetére


nierthen
tag

elolvastam kollégám gépén a linket amit adtál, mert sajnos nekem nem volt semmi problémám, így nem figyeltem nagyon mit hogyan csináltam. a következőket hámoztam ki: valószinűleg amikor felvetted a beszélős kvesztet, elhagytad a területet, majd visszamentél és akkor már a duma részt elmondta úgy, hogy nem voltál ott.

dobd el a kvesztet, vedd fel újra, ha az összes egyéb q.d megvan, csináld meg újra a kveszt első részét, majd újra menj el és beszélj a királlyal. többen azt írják, hogy nem szabad elhagyni a területet. erre nagyon ügyelj.

Nierthen#2767

(#22102) Bencus88 válasza nierthen (#22101) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sajnos nincs duma része csak annyi, hogy nem bízik meg a king bennem eléggé bla bla bla, de majd hazaérek belinkelem mit mond az a böhöm.
Questet már eldobtam felvettem újra, de akkor sem történt semmi.
Megpróbálom minden questetmet kivégezni és utána felvenni újra.De nem is beszél hozzám meg nem mond semmit, csak hogy nem bízik meg bennem eléggé...

(#22103) nak0n válasza Bencus88 (#22102) üzenetére


nak0n
aktív tag

wowhead kommentek alapján:
-If you are having problems with this quest, then be sure not to be shapeshifted or on a mount.
-legyen meg a sons of hodir friendly repud, kell a questhez

[ Szerkesztve ]

(#22104) Ribi válasza Bencus88 (#22102) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hol beszelsz vele ?
Mert az a szivas ezekkel a questekkel, hogy mindenki ossze vissza maszkal.
Asszem a "várostól" eszak keletre vannak a megfagyott csavokak es annak a kozepere kell menni.

[ Szerkesztve ]

(#22105) Bencus88 válasza nak0n (#22103) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ennyire butának ne nézz légyszíves
Ribi:Most a befagyott részen kell beszélni a csávóval nem a városba kell Kingel??

(#22106) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok lehet megtaláltam a megoldást!!!!!!
linkNézzétek csak meg mi van Faction Required alatt: Friendly (3000) tehát nem elég a friendly, de legalább 3000 kell itt volt a baj.És ezért nem bízott még bennem a king.Amint hazaérek is is próbálom!!Köszi nektek a fáradozást :R

(#22107) bobace válasza !player! (#22088) üzenetére


bobace
őstag

Én raidelek vele, de nem komolyan :D Ez a crit or haste téma engem is izgat, a hétvégén rárepülök tréning dummyra és megnézem azonos hit (nekem 230-240 körül van, plusz talent és drénáj)mellett melyik hozz jobban, crit mana szempontból kéne, de sosem volt bajom manával eddig ezért is izgat a haste kérdés. Van hastes és crites cuccom is(550 haste, 18-20% crit és ~150 haste + 28-30% crit kb ) most a kettő közti gearrel nyomom, megpróbálom a legjobb kombót kihozni, ha érdekelnek az adatok, majd leírom ide is.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22108) Ribi válasza Bencus88 (#22106) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én nem tartom valőszínűnek hogy az a 3000 lenne a megoldás.
Inkább még hiányzik valami quest. Meg ott írták, hogy a sapkát is fel kell rakni a sziklára. Azt megtetted ?

(#22109) Bencus88 válasza Ribi (#22108) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Persze meg.Meg utána azt a napit is megcsináltam.Mondtam, hogy egy questem hiányzik az a kukacölős.De hazaérek megcsinálom csak nincs medve a barlangba, mert mindenki ottvan.

(#22110) SzlobiG válasza D4v3 (#22033) üzenetére


SzlobiG
félisten

Itt megtalálsz mindent amit tudni kell.:)

(#22111) Ribi válasza Bencus88 (#22109) üzenetére


Ribi
nagyúr

Medve ? Tele van deglett medvével. Az kell neked. Abban a barlangban nincs élő medve, soha :) Egy nem teljesen csontáfagyott deglett medvét kell találnod.
Akkor itt a gond. Semmi repu nemkell. Azt megcsinálod és kész.

(#22112) samfishR


samfishR
senior tag

Wolverine, Cathfaern: thx, műxik! :K

(#22113) nierthen válasza Ribi (#22111) üzenetére


nierthen
tag

repu kell tényleg, +3000, az a frendly, emlékszem, mert mert hatedről iszonyat nagy, valami 24500 reput adott egy q. egyből meglett a frendly. :) leadtam még egy q-t hodirhoz, az +265, vagy 275 volt, csak utána mentem ezt bevégezni.

és élő medve is van a barlangban, azokkal küzdenek a hidrák. a nagy csarnokban meg a nagy pilledt medve közelében kell a pórázt használni asszem és futi-futi-leadás-ding. :D

Nierthen#2767

(#22114) GoTReX


GoTReX
őstag

Elolvastam a forum szabályzatot,és a linken sem találtam a SkullCrasherről semmit,ha van itt vki onnan írjon privben nyugodtan. ;)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22115) !player! válasza bobace (#22107) üzenetére


!player!
aktív tag

Ez a hit rating téme sem tul tiszta nekem van kb 250 azt írják az okosok hogy druida hit cap.
"his means that with no hit talents, the hit cap is 445.91. Since Balance of Power gives us 4%, our Hit Cap with no Misery is 340.99. Add in Misery’s benefit of 3% more hit and the cap is 262.3. For Night Elves with a draenai in their raid, their hit cap with Misery/Balance of Power/Heroic Prescence is 236.07."
De ezt bosson értik vagy hányas szintu mobon?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22116) m4rc!


m4rc!
őstag

Palával hányas szinttől érdemes áttalentelni protira?

We are analog players in a digital world

(#22117) Ptech válasza m4rc! (#22116) üzenetére


Ptech
őstag

40 körül szerintem, előtte csak szenvedés lesz.

(#22118) Haart válasza m4rc! (#22116) üzenetére


Haart
addikt

Sztem meg akkor ha már nem fejlődni akarsz vagy nem pvp-zni. Protection raidre jó sztem legjobban nem?

(#22119) Bencus88 válasza Ribi (#22111) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Így van sikerült köszönöm!!
Mondom elég furcsán vannak itt a medvék mindig ugyanott mindegyik döglött megprobálom use-olni az itemet erre nem sikerült???:D
Aztán leadtam és voálá fel is tudtam szállni a böhömre.Köszike

(#22120) CactuS válasza Haart (#22118) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Instákba ugyanúgy jó, nálunk meg különösen,mert elég kevés a tank, főleg a normális, és nem csak a HC instákba. Amúgy meg prot paladinnal lehet aoe terelni a mobokat, az is elég jó móka,ha ráunsz fejlődés közben a questelésre.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22121) Haart válasza CactuS (#22120) üzenetére


Haart
addikt

Hát raid alatt instára is gondoltam persze, az majnem ugynaz csak kevesebb payával :D De pve meg questezni a retri jobb sztem.

(#22122) CactuS válasza Haart (#22121) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Úgy értetem, hogy nemcsak 80as instákba kellenek, hanem végig. (Na jó, nyilván azért most az új földrészen van főleg kereslet az instákra) Anno ökörködtem, én is még pre-wotlk amikor a palámat kezdtem. Nem oylan rossz dolog az a prot ág, elég sok helyen lehet terelni 4-8 mobot egyszerre. Kicsit emlékeztet az öreg L2,Daocos terelésekre. Az tény, hogy egy mobot azért retri palával ölsz meg a leggyorsabban.

Pár régi kép a terelgetős részről, amikor még kicsi volt a palám:

[link] [link] [link] [link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22123) m4rc! válasza Ptech (#22117) üzenetére


m4rc!
őstag

Hát 48-on átváltottam picit, de nagyon lassan ment a questetzés..., viszont instákba meg jó lenne.. Most minig talentelgessek jobbra-balra?
Haart:egyenlőre retri a nyerő

We are analog players in a digital world

(#22124) m4rc! válasza CactuS (#22122) üzenetére


m4rc!
őstag

Jók a képek :R
A másik gondom meg, h nagyon hamar elfogy a manám... melyik skilleket lenne érdemes használni? Esetleg egy proti talent-tree-t mutatsz?

We are analog players in a digital world

(#22125) !player! válasza m4rc! (#22124) üzenetére


!player!
aktív tag

80-n talentelj arra amilyen szerepbe instába szeretnél járni.
Addig felesleges, csak jelen esetbe ha v.melyik itemet tankolásra használhatod tedd félre és gyujts egy DD meg egy prot settet non HC insták simán tankolhatók talent nélkül.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22126) CactuS válasza m4rc! (#22124) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

3.0as builddel nem igazán tudok szolgálni, az enyém még 2.4ben volt prot. Általában akkor is az volt a gond, hogy úgy zártam a kör végét, hogy max HP, 0 mana :D Most talán annyival jobb,hogy divine plea kicsit tud segiteni, meg ha a seal of wisdomot magadon tartod, akkor azért csordogál vissza a mana.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22127) bobace válasza !player! (#22115) üzenetére


bobace
őstag

Igen ha semmi buff vagy talent nincs, akkor lvl 83-as target ellen - jelenleg a bossok számítanak ennek- akkor hogy mindig eltaláld kell 446 hit, ami 17%. Mivel van 4%-od talentből, igy kell 13%-nyi, az 340. Illetve ha kirakod az Improwed Faeire Fire-t az még 3%, igy csak 10% kellhet (a shadow priestek is ezt a 3%-ot adhatják a Miseryvel, úgyhogy ha nem akarod ne rakd ki az Imp FF-et), ami 262. És ha még Draenei is van a csapatban, akkor 9% kell csak pluszban. Az lesz a 236.
Ez 25 fős raiden gyakorlatilag így is néz ki, mert ott van ált SP és Draenei is. 10 fős raiden ott viszont a 340-et érdemes megcélozni, mert lehet hogy nem lesz se Drénáj, se Pap... Lehet öltözködni.
HC 5 fősekbe a balance of poweron kívűl még valami 54 hit rating kell, oda aztán lehet crit-haste-akármilyen gear is.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22128) Haart válasza CactuS (#22122) üzenetére


Haart
addikt

Hát igen az tény hogy a retri pala 1 moncára a legjobb, nagyon fast killes :D

(#22129) Ptech válasza m4rc! (#22123) üzenetére


Ptech
őstag

Prottal ne nagyon questelgess, nem éri meg, inkább AOE grind, meg ahogy mondtad instákba is jó.

(#22130) !player! válasza bobace (#22127) üzenetére


!player!
aktív tag

Ki van talentelve IFF, so IFFés Myseri nem adódik össze. Draenei nem nagyon van raidbe én a másik szigeten születtem :)

Violet Hold-t farmolom már 1 hete azért a 70hit raitignes trinketért és mindig ugyanaz a drop, cloth bracer és mail vállas. :(

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22131) decibel válasza !player! (#22125) üzenetére


decibel
aktív tag

"non HC insták simán tankolhatók talent nélkül"

Ühümm, csak nehogy hasonlóképp gondolkodjon a healer is. :)

"you are a monkey poo-poo"

(#22132) !player! válasza decibel (#22131) üzenetére


!player!
aktív tag

Na most az a poén hogy tegnap healeltem végig egy VioletHold HC-t közepesen szar gearbe(2-3epic) lévő tankal, jo mondjuk gearem van hozzá.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22133) bobace válasza !player! (#22130) üzenetére


bobace
őstag

Nekem elsőre kiesett, legközelebb meg a dudu staff :D Azóta is ezek esnek nagyüzemben...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22134) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hmm, bementem wg-re és ugyanaz a kép fogadott mint a patch előtt semmi laggot nem javítottak ezek ki egy nagy kalap szar maradt az egész már nem is csodálkozok.:D Raidek laggolnak még(naxx pl)?

(#22135) !player! válasza SzlobiG (#22134) üzenetére


!player!
aktív tag

Tegnap laggolt Sartharionon a trash, be sem porbáltuk a bosst. (Ilyen eddig nem volt ez nem laggolt sose)
Vasárnap 15:00 Naxx25, ha ez is laggol akkor lehet tartok egy kis szünetet mert a daily questek csinálása annyira nem dob fel.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22136) whitezo88


whitezo88
nagyúr

be tudtuk most fejezni naxxt lag nélkül, de malygos...
vortex, befejezi, leszáll, de minket nem rak le, evade és 95%ra healelte magát... gg

(#22137) nierthen válasza SzlobiG (#22134) üzenetére


nierthen
tag

arathor most laggol nagyon 25-ösben

DING :DD :DD

Nierthen#2767

(#22138) SzlobiG válasza !player! (#22135) üzenetére


SzlobiG
félisten

Most voltam napi hc (uk) még az is laggolt.:D Egyszerűen sztem nem bírják el a szerverek ezt az igényt kiszolgálni és ezt ilyen patchekkel nem fogják tudni kijavítani bár ne legyen igazam...vegyenek új szerver gépeket.:D

(#22139) !player! válasza SzlobiG (#22138) üzenetére


!player!
aktív tag

Emlékszem amikor BWL-t kezdtük anno, voltak elég kemény laggok, de akkor kaptunk ajándékba 1-2 napot, ilyenek hol maradnak. Az egészbe az a gond, hogy nem tudunk ellene mit tenni.
Blizzard nagyon sok embert meg porbál fogni ezzel a free loot témával, de keémyen pofára estek sajnos.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22140) nak0n


nak0n
aktív tag

Nekünk naxx ma csak annyira lagolt, hogy pl evocation elfelejtett manát tölteni loatheben, Noth-nál meg nem tudtuk leszedni a curse-öket.

(#22141) pachito


pachito
őstag

Nekünk is hc UP "kissé" bugos volt, a drake-es boss, ha a fight elkezdődött, random időközönként eltűnt és resetelte a harcot...kissé ideges lettem, mikor 9%on eltűnt, majd megjelent a hátunk mögött full hp-n. Nem azzal volt a gond, hogy újra le kell verni, mert nem nehéz, de később se lett jobb, úgyhogy hagytuk az egészet a francba.

(#22142) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!41-es Hunter vagyok,és MM-et kezdtem el tolni,de mindenhol azt olvastam hogy BM-re kell tolni mert kinszenvedes lesz a fejlődés.Majd elkezdtem azt gyúrni.Kezdő vagyok,mikor erdemes váltani MM-re?Thx

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22143) D4v3


D4v3
őstag

Azt azért tegyük hozzá, hogy szó nem volt, hogy a laggot kijavítják a patchel. Egy későbbivel ígérték, hogy megoldódik.

(#22144) D4v3


D4v3
őstag

*kétszer ment*

[ Szerkesztve ]

(#22145) Ptech válasza GoTReX (#22142) üzenetére


Ptech
őstag

Soha. BM = skill.

(#22146) whitezo88


whitezo88
nagyúr

marha jó. elder nadoxt már nem lehet kihúzni mert enrages, két tank kell rá. a csajt meg nem lehet már kiteolni, de szerencsére van warrior disarmra.
Gotta Got nerfelték, mást meg buffoltak.

[ Szerkesztve ]

(#22147) GoTReX válasza Ptech (#22145) üzenetére


GoTReX
őstag

Értem,csak olyan furcsa hogy őt fejlesztem...:-/
Ennyire el lett szurva az MM?

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22148) Ptech válasza GoTReX (#22147) üzenetére


Ptech
őstag

Egyszerűen nem éri meg. BM sokkal egyszerűbb, gearfüggetlenebb, meg sem kell állni.

(#22149) !player! válasza D4v3 (#22143) üzenetére


!player!
aktív tag

Ezt nem tudtam sorry, csak kezd idegesítő lenni, hogy nem látom azt hogy ezzel foglalkoznának. Tök jó, hogy mindenki tudja farmolni az összes instát, de v.hogy átborult a mérleg nyelve egy picikét, remélem Ulduart nehezítik, mert az elég durva, hogy trade chanellen Undyingra és Immortal Achievementre és Sarth3D-re keresnek embereket. Nem tudom, hogy BC elején volt-e ilyen, de anno vanilla wow-ba nevetséges lett volna mondjuk LF30M to BWL szöveg.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22150) bobace


bobace
őstag

Ez a lag ez szerverfüggő? Mert a mi low pop szerverünkön, a Boulderfisten na ott nincs lag Naxxban. Tegnap se volt semmi vész, simán letoltunk egy rakat bosst. WG mondjuk nálunk is szar. Cserébe nem is keresnek Achik-ra embereket... midnenki nyugdíjas tempót diktál.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.