Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Lenry


Lenry
félisten

van bármi módja annak, hogy kiderítsem, hogy mikor hoztam létre a karaktert?
(nem nem az érdekel mennyit játszottam, és a /played parancsot is ismerem :B )

WarcraftRealms.com-nak van egy ilyen opciója, de az lvl38-on látta először a karakterem, de már akkor is legalább egy éves volt már...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17002) LucifeI2 válasza Lenry (#17001) üzenetére


LucifeI2
őstag

Azt meg tudod nézni, Account Management-be, hogy mikor készítetted az accountodat. Ha ez a main karaktered, akkor valószínű, hogy azt is akkor kezdted.

(#17003) vpeeter


vpeeter
csendes tag

Üdv Mindekinek!

Lenne egy problémám amiben segítséget kérnék: van egy 16-os szintű druidám akivel Moongladbe mentem egy küldetés miatt.Amikor felvettem volna a küldit akkor kifagyott a játék (csak reset segített) és azóta is ugyanezt teszi ha ezzel a karakterrel belépnék játszani.Van valakinek ötlete? :F

(#17004) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kérdés pitbullal kapcsolatban: eddig a files.wowace.comról töltöttemn a pitbullt, gondoltam mivel mondtátok, hogy ez hamarosan átalakul/megszűnik áttérek a wowinterfacere. Az ottani pitbull (3.0) viszont 04-21-2008 volt utoljára updatelve. Ez ugyanaz a változat, csak régebbi verzió és valamiért a wowinterface nem updateli a pitbullt?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17005) Cathfaern válasza vpeeter (#17003) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Próbáld meg először, hogy kikapcsolod az összes addont. Ha nem segít, akkor Cache/WTB mappa törlése, ha ez sem, akkor WTF mappa törlése (csak erről csinálj mentést először, hogy ha nem segít, csak vissza tudd másolni, ne kelljen mindent újra beállítani). Ha ez se segít, akkor repair.exe használata, ha ez sem segít, akkor WoW újratelepítés. Ha még ezután se jó... nos akkor passz.

CactuS:
Már 2-3 hónapja is az volt hogy nemsokára átalakúl, szóval amíg nem alakul át ténylegesen, használd azt nyugodtan, addig mindenképp az lesz a legfrissebb.

(#17006) CactuS válasza vpeeter (#17003) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gyanítom egy olyan questet vettél fel, ami időre megy. Kapcsold ki a questhelpert.

Cathfaern: Aham, akkor marad onnan. Bár még mindig furcsa, mert több helyen találtam pitbull 2.0 és 3.0ra utalást, de végülis mind1, a mostani tökéletes, csak a world pvp informationt nem birom még mindig elvenni fent/középről :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17007) Lenry válasza LucifeI2 (#17002) üzenetére


Lenry
félisten

nem, nem Vadász a main
viszont az acc már elég öreg, egyike az első magyar accountoknak

(ha jól tudom 11-én jelent meg a WoW :B )

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17008) vpeeter válasza CactuS (#17006) üzenetére


vpeeter
csendes tag

Köszi mindkettőtöknek. Amúgy időre megy a quest úgyhogy megpróbálom a questhelper kikapcsolását hátha sikerül.

A questhelper volt a hibás, amint kikapcsoltam azonnal működött normálisan. :R

[ Szerkesztve ]

(#17009) Wolverine válasza CactuS (#17006) üzenetére


Wolverine
félisten

A Pitbull írója, ckknight hosszabb ideje a CurseForge-on fejleszt. A Pitbullon valóban nem módosított elég régen, de tudtommal még mindig a WoWAce-es a legfrissebb.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17010) DebilEvil válasza CactuS (#17006) üzenetére


DebilEvil
tag

Capping-el oda rakod ahova akarod.

(#17011) CactuS válasza DebilEvil (#17010) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

<3

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17012) Azazello-


Azazello-
senior tag

hogyan tudok general csatornan beszelni? illetve trade stb..
probaltam a /join-t de nem akar osszejonni
:)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#17013) anxius válasza Azazello- (#17012) üzenetére


anxius
aktív tag

Chat framebe /1 /2.../100

Tehát ahányas a csati neve,annyit ütsz be előtte:)

(#17014) OgreImre


OgreImre
senior tag

Érdekes kaszt a rugó.
A rugóm most 38-as, és STV-ben mászkál éppen. Az ember késztetést érez, hogy megtámadja az allit. A többi karakteremmel akik szintén végigmentek STV-ben soha nem éreztem késztetést, hogy letámadjak bárkit. De a sunnyogás, a tudat, hogy nem lát a másik az teljesen más ízt ad. De szigorúan csak 2 kill-ig mentem mindig el, már csak azért is mert utána általában odaérnek a 70-es barátok. Szóval találtam új kihívást a wow-ban 3,5 év után is :) .

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#17015) whitezo88 válasza OgreImre (#17014) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én ugyanezt szoktam érezni a druidommal. leginkább akkor mikor ül :DDD
pl arathin a mage leül inni, én meg 700as shred, aztán 3 ütés és kb 2,5 sec alatt behalt, imádom, hogy végre én is ilyen kaszttal lehetek! ;]
másik előnye, hogy ha látja az ember, hogy magasabb szintű jön, vagy 2-3an vannak, akkor csak stealthel az ember és megvárja míg elmegy.

(#17016) CactuS válasza whitezo88 (#17015) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én azht nem szeretem bennük, hogy nagyon elment a Hemo+ leforditom a kamerát, és körbe-körbe rohangalok, alapütéssel megöllek irányba :s Jobban szeretem az olyan skilleket, amiket poziciókból lehet használni (Ambush, backstab). Csak néha már hülyének néznek, hogy nem sword/mace-t hasznalok :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17017) OgreImre


OgreImre
senior tag

A Blade Flurry talent (+1 közeli ellenfelet is üt) kiüti a csapdázott/sheepelt mobot?
mod: wowwiki szerint kiüti :(

[ Szerkesztve ]

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#17018) Ptech válasza OgreImre (#17017) üzenetére


Ptech
őstag

Igen. Azért ennyire nem lett ezmode, hogy a BF sem üti ki a CC-t.

(#17019) OgreImre


OgreImre
senior tag

Most levelingre a combat sword talentezést használom. Ezt ajánlották általában. De szívesen kipróbálnám a hemo buildet daggerrel a main handben. Tapasztalatok/vélemények ezzel kapcsolatban?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#17020) Ptech válasza OgreImre (#17019) üzenetére


Ptech
őstag

Hemo + dagger = rossz ötlet.

A Hemo sebzés = weapon damage *1.25. Ergó main handba minél lassabb fegyvert raksz, annál jobban jársz. Nem ennyire súlyozottan, de igaz ez minden speciális képességre. Az Ambush fun volt pre TBC, amikor 2 shotolni lehetett a clothosokat, de ez változott, és egy nem ellensúlyozza a rengeteg sebzést, amit elvesz a Hemo-tól.

[ Szerkesztve ]

(#17021) Ribi válasza OgreImre (#17019) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hat en bicskával nyomulok, mert AH-ban 40-58-ig szinte nincs egyáltalán kard.
Dagger legalabb neha neha volt. De igy is combattal tolom.

(#17022) CactuS válasza Ptech (#17020) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ettől függetlenül is elég szerencsétlen megoldásnak látom, hogy több caster használ daggert, mint rouge.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17023) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Van életképes shadowsteppes dagger build? Vagy csak mutilate-es maradt mára?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17024) Ptech válasza CactuS (#17023) üzenetére


Ptech
őstag

Dagger már csak mutival életképes, bár a rugók 90%-a kardot használ afaik.

(#17025) CactuS válasza Ptech (#17024) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nézegettem a rugókat, van 1-2 igen magas ratinges mutis is. Ez a build, hogy működik? Mondjuk Sap, Cheapshot, poison, muti, aztán táncol előle? Ha jól értelmezem, akkor csak akkor ad igazán nagy dmg-t, ha már poison hatása alatt van a célpont.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17026) szilchi


szilchi
őstag

Üdv.Volna egy kérdésem.Ha most kezdem a játékot és csak az alapjátékot teszem fel,a BC-t nem,akkor tudok így is játszani 60-ig?Gondolom,ha igen,a két új faj nem lesz benne.Bár a kieg is olyan olcsó,mint az alapjáték,de egyenlőre csak az alappal kezdem.Gondolom a kb. 1 éve trialverzióval elkezdett karim már törölve lett.Asszem az Aerie Peak-en volt egy UD mage.Már jó régen volt.Írták,hogy ha megveszem a játékot,akkor folytathatom.De gondolom ennyi idő után törölték.Mondjuk csak egy 13-as szintü volt,ennyire futotta 10 nap alatt és sok BG-zés mellett.Szal nem nagy veszteség.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#17027) Viktor77 válasza szilchi (#17026) üzenetére


Viktor77
titán

Minden úgy van ahogy írtad. A mage-edet viszont nézd meg, egyáltalán nem biztos, hogy törölve lett.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17028) Cathfaern válasza szilchi (#17026) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen, 60-ig játszhatsz, csak outlandre (60+-os terület), s a blood elf, draenei kezdőhelyekre nem mehetsz el, illetve nem is indíthatsz ilyen fajt.
A trialos karaktered nem esélytelen, hogy meglegyen, nézd meg mindenképp.

MOD: hányszor megfogadtam már, hogy frissítem az oldalt mielőtt nekiállok új hsz-t írni :U :D

[ Szerkesztve ]

(#17029) szilchi válasza Cathfaern (#17028) üzenetére


szilchi
őstag

Köszönöm a válaszokat,akkor majd elnézek az Aerie Peak-re.Holnap reggel meg munka után megtámadom a Tescot v. a MM-et játék ügyben.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#17030) Cathfaern válasza szilchi (#17029) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Látom vas megyei vagy, ha jól sejtem szhelyi tescoról és mm-ről van szó...MM-ben volt bőven még mikor én vettem 3 napja, tescoban már csak 1-1db, ráadásul tescoban 6k volt az alap WoW, míg MM-ben csak 3k. Mondjuk én MM-ben először azt hittem, hogy én hozom el az utolsó darabot, aztán rájöttem, hogy a "legsikeresebb" játékok között van :D (vagy nem tom pontosan mi a neve annak, egy külön falon vannak a top eladások, ott volt bőven).

[ Szerkesztve ]

(#17031) LucifeI2 válasza CactuS (#17025) üzenetére


LucifeI2
őstag

Igazán nagy sebzést Kidneyshot alatt lehet tolni.

(#17032) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Egy season végén autiomatikusan elvesznek az addig megszerzett arena pontok, vagy van valamekora átfutási idő? Vagy nem is nullázódnak?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17033) LucifeI2 válasza CactuS (#17032) üzenetére


LucifeI2
őstag

Season végén nem vesztek el eddig, de most elfognak, mert nem csak új season lesz, hanem új kiegészítő is.

(#17034) CactuS válasza LucifeI2 (#17033) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Értem, köszi. Napi addon-kérdés: Paranoia -t be lehet úgy configolni, hogy ne csak felugorjon a közeli ellen neve és kasztja, hanem valahogy ki is lehessen jelölni? Vagy túl sokat akarok?:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17035) CactuS válasza CactuS (#17034) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Eh, megtaláltam a hiányolt ablakot, csak pont ott volt defaultban, ahol a skillbarom, és eltakarta :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17036) bobace válasza CactuS (#17032) üzenetére


bobace
őstag

Illetve pontosabban addig megmarad amíg lvl70 vagy, csak 71-en nullázódik. szóval ha egy hét kell egy imba cucchoz pontügyileg kieg megjelenéskor, akkor lehet már questelni Northenden, csak 71 elött meg kell álnni, kiváltani a cuccot, és utána go tovább, vagy csinálhatsz lvl70 twinket is, és akkor mindig megmarad :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#17037) CactuS válasza bobace (#17036) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Eh, elég furcsán hangzik a lvl 70 twink :D

Sajna még mindig nem sikerült döntenem a rouge/pala között. Pala 70es (shockadin), szép lassan alakul az s2 settje, és bár dmgben középmezőnyben van, healben általában a top3ban szerepel AVn. Jó dolog a bubija, warriort, huntert, a legtöbb mageet darabokra szedem, WL, jobb geares rouge viszont lazán elkalapál. Rouge viszont a settenkedős, varrógép-imitátor, ami, ahogy mások is irták egy egész más világ, ami nekem szintén nagyon bejövős :s

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17038) whitezo88


whitezo88
nagyúr

érdekesnek tűnik az új naxx beta. pl 10 fősben ölögettek mobokat, de úgy tudtam 25 fős után lehet elérni, vagy itt még nincs ilyen? és miért nevezték át a wingeket?
azt írták kara nehézségű. hát én még emlékszek olyan időkre, mikor erősen volt kara progress a guilddel, mikor 2 este alatt tudtuk csak takarítani, és NSt nem is öltük, sőt arra is mikor FK volt nightbanen vagy illhoofon (utóbbin voltam ott, 1hitre ment le :DDD )

(#17039) szilchi válasza Cathfaern (#17030) üzenetére


szilchi
őstag

Igen,pontosan ezekről van szó:).Végül a Tescoba mentem,mert az már nyitva volt,a nyomik még mindig drágábban adták.Az alapjáték 3500,a BC 5800 Ft.Na mindegy,500 Ft már nem számított.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#17040) Wolverine válasza whitezo88 (#17038) üzenetére


Wolverine
félisten

A béta nem úgy működik, mint a live fog ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17041) Wolverine válasza Wolverine (#17040) üzenetére


Wolverine
félisten

10 fős Naxx tier szettek és lootok :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17042) SzlobiG válasza Wolverine (#17041) üzenetére


SzlobiG
félisten

Íjj, milyen cuccok. :Y

Áhh én nem is várom egyáltalán a Wotlk-ot megtanulni az új skilleket, meg megint a 0-ról indúlni.:U

(#17043) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Árulja már el valaki,hogy hogy a fenébe lehet egy druidat megönlni BGn, leszámítva, hogy végelgyengülésben pusztul el/elfogy a manája. Kicsit irritáló, hogy 4en ütik, és vígan healelgeti magát, meg ugrál egyik alakból a másikba.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17044) bobace válasza CactuS (#17043) üzenetére


bobace
őstag

Mondjuk rugóként minden CD-vel megerőltetés nélkül. Nekem is ők a mumusok, lehet egy teherautónyi resim meg életem akkor is leszed egy-két stunlock alatt...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#17045) Viktor77 válasza Wolverine (#17041) üzenetére


Viktor77
titán

37 perce? MMO-n már rég kint vannak. Sőt, FS!-on is felkeléskor olvastam, ami 11 körül volt.

Csak azért írom, mert unalmas, hogy mindig azt a szar oldalt linkelgeted. Megtehetném, hogy MMO-t nézek 20 percenként, és idelinkelek mindet egyből.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17046) Wolverine válasza Viktor77 (#17045) üzenetére


Wolverine
félisten

Valóban, de nem mindenki olvassa az MMO-Championt, ráadásul a cikk többi része épp fordítás alatt van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17047) whitezo88


whitezo88
nagyúr

remélem hamar felkerülnek a naxxos setek képei, ha már azt mondták t3 kinézetűek lesznek.

(#17048) Viktor77 válasza whitezo88 (#17047) üzenetére


Viktor77
titán

Egy kép egy nem set itemről. Ez a warri T3 kinézetre. Szerintem a set item is így fog kinézni. Ahogy van ez most pl. BT-ben.

MOD: Báááár, a többi képet megnézve, egyáltalán nem biztos, hogy jó az okfejtésem. :)
MOD2: Bár a pala healer pajzs az egyértelműen Naxx. Szerintem egyenként döntik el mi maradhat és mit cserélnek újra.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17049) whitezo88 válasza Viktor77 (#17048) üzenetére


whitezo88
nagyúr

valóban, t5 és t6 nál is van hogy a kiegészítő itemek a set itemekhez hasonulnak.

(#17050) Viktor77


Viktor77
titán

Ezt a mace-t meg ezt a pajzsot el tudnám együtt viselni. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.