Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) capafog23


capafog23
őstag

The Eye-hoz hány 80-as kéne? mi lenne a legjobb összeállítás?

(#21202) Guargumi válasza capafog23 (#21201) üzenetére


Guargumi
tag

Tempest Keep?
15 azért menjetek, Alarhoz 4 tank kell ugy készüljetek.
Lock, Hunter legyen, többi, ami jön.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#21203) kovsol válasza cl.aci (#21174) üzenetére


kovsol
titán

olyan 1024 medium körül elviszi, de 25 ös raiden több mint valószinű, hogy csak low lesz belőle

nekem most 3470 256Mb van a notiban ezzel 1280*800 majdnem maxon megy 5-10 fös de 25 ösben azért visza szoktam venni grafot

May the Force be with you!

(#21204) capafog23 válasza Guargumi (#21202) üzenetére


capafog23
őstag

Az elég sok. (Odaadnám e lelkemet és mindenemet egy főnix mountért, de ez a 1.5% droprate elég gyér)

Olyan pletykák keringenek, hogy 5db 80-as lenyomta illidant, ki mit tud erről?
(szerintem fake az egész)

(#21205) cl.aci válasza kovsol (#21203) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Köszi a választ neked is, és Szilchinek is.Valószínűleg egy Acer Aspire 5530G lesz a noti csak azt nem tudom melyik vidkarival sikerül szereznem3470 vagy 3650-el . Talán azzal már menni fog :D

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#21206) !player! válasza capafog23 (#21204) üzenetére


!player!
aktív tag

Szerintem kevesebb is mint 1,5% a dropp rate és ha még azt számolod hogy heti egyszer tudjátok ölni kell hozzá 15 ember, így még roszabb az arány.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21207) Viktor77


Viktor77
titán

Olvastam a másik topicot, és eszembe jutott valami.

A fővárosok bossai ellen raidekről van szó. Hogy nagyobb legyen a motiváció (valljuk be, a maci mount nem az), úgy tudnám elképzelni, hogy normális mederben folyna a dolog, viszont ezeknek a bossoknak lenne lootjuk. A szétosztás meg úgy zajlana, hogy mindenki aki a raidben van, a boss halálakor kapna egy 2-3 percig tartó sérthetetlenséget okozó buffot, ami alatt ki lehetne osztani a cuccot, lehetne portált nyitni haza.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21208) !player! válasza Viktor77 (#21207) üzenetére


!player!
aktív tag

Ez a buff dolog hülyeség simán el lehetne ugy intézni, hogy autómatikusan kapsz egy itemet bagbe, amit mondjuk a fővárosba bevállthatsz.
Viszont azt hogy oldanád meg, hogy a város védése is érdekébe álljon?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21209) H.O.D. válasza Viktor77 (#21207) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Hehhe, engem az motivált, hogy életemben először jártam azokban a városokban. Maci mount meg poén, kár, hogy minden 3. ember azzal rohangál.

Where do you want to go today?

(#21210) Viktor77 válasza !player! (#21208) üzenetére


Viktor77
titán

Egyik megoldás, hogy a városodban megölt hordások valamennyivel több honort érnek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21211) !player! válasza Viktor77 (#21210) üzenetére


!player!
aktív tag

Szerintem akkor sokkal többet kéne adnia, hogy a fix BG honorokat dobja v.ki.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21212) Cathfaern válasza Viktor77 (#21210) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Lehetne olyat is, hogy ahol leölik a királyt, abban a városban AH és bank nem működik pár napig, akkor szerintem elég szép védősereg alakulna ki ;]

(#21213) SimS


SimS
senior tag

üdv

Keresek olyan oldalt, ahol a WoW classic, ill TBC talentek vannak fenn, külön a wotlk-estől. Csak szeretnék összehasonlítani párat az alapoktól az első kiegen keresztül ,,máig" :) van-e ilyenre vajon lehetőség eme hatalmas interneten, ill ti tudtok-e ilyesmiről? :)

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#21214) Viktor77 válasza Cathfaern (#21212) üzenetére


Viktor77
titán

Az túl nagy érvágás. De mondjuk a fodrász. :D

Amúgy nem hülyeség.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21215) whitezo88 válasza Viktor77 (#21210) üzenetére


whitezo88
nagyúr

vagy Wintergrasp-féle tenacity buffot kapnának a városvédők, attól függően hányan vannak a boss termében.

(#21216) szilchi


szilchi
őstag

Jelenleg melyik öv lenne a legjobb nekem?

Öv 1

Öv 2

A gemek azért ezek,mert ennyi pénz volt.Esetleg más gem típusokra is jöhet ötlet.Viszont ha a 2. övet teszem be,akkor a sapkában lévő meta gem +42 AP-ja szürke lesz,mivel nincs két sárga gembetéve.Az 1. övbe van két sárga,azzal ok.

u.i:Meg miért csinálták 75-80 ig majdnem minden kék leather sakának a modeljét ugyan arra?Mindegyik egy sapka két szarval.Legalábbis nekem csak ilyen kinézetű sapka jutott.Az LW-s sapka ilyen volt meg ami ma esett VH HC-ban is ilyen.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21217) SimS válasza szilchi (#21216) üzenetére


SimS
senior tag

Őszintén? Neked nagyon az elsőre lenne szükséged ilyen gemek mellett.

Gemeket meg használhatsz vegyeseket is, ha máshogy nem tudod a metád életre bírni (azok mind2 színnek számítanak). Ezesetben ha újragemeled akár a 2. is bőven szóbajöhet. De a hitcap-re legyen gondod mindenképp előbb :)

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#21218) !player! válasza SimS (#21217) üzenetére


!player!
aktív tag

Áttalenteltem ma boomkinre, hogy kiporbáljam majdnem full healing gearbe (vállas és staff DD), milyen damaget lehet osztani. 1600 DPS lett 5man HC-ba.
Casterok mennyi hit ratingel mennek?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21219) SimS válasza !player! (#21218) üzenetére


SimS
senior tag

Hmm, megfogtál (na nem úgy :P ) - hirtelen rákeresve valahol 263-341 között elvileg, de a haste is nagyon fontos, tekintve a jelenlegi dps kasztok dmg-ét, egy-egy starfire-re sok idő elmegy, kell a haste pont. (persze minden caster ugyanebben a cipőben jár) Mellőzve a hurricane-t és typhoon-t a horribilis manaigény miatt...

Szerintem elég korrekt az amit írtál ahhoz képest h ,,off-spec" gear (nem mintha nem uaz lenne kb a gear (jó persze hit..)).

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#21220) szilchi válasza SimS (#21217) üzenetére


szilchi
őstag

Akkor lehet marad az első.Aztán ha lesz még gem-es cucc, amibe sárga megy,akkor jöhet a 2..Amúgy mi lehet az oka,hogy ennyire eröltetik az expertise ratinget?Kinek kell ez?Meg mire?Szvsz feral druidnak és rugónak is sokkal jobb lenne hit r. vagy crit r. :F

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21221) Wolverine válasza szilchi (#21220) üzenetére


Wolverine
félisten

Az expertise tankstat :) mackónak való. (persze a dps-nek sem árt - nemcsak a miss okoz dps-kiesést, hanem a parry/block is)
Egyébként a narancs/zöld gemek is sárgának számítanak ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21222) D4v3 válasza szilchi (#21220) üzenetére


D4v3
őstag

Bármilyen socketbe tudsz rakni sárga gemet, a socket színe csak azt befolyásolja, hogy megkapod-e a socket bonust. Sok esetben megéri olyan gemet belerakni a cuccba, ami jobban kell neked, mint megkapni a +3 haste meg hasonló bonusokat.
A blizz elmondása szerint azért van csomó gearen most haste meg expertise, hogy a leendő T8 insták dobhassanak igazán jó lootokat +critel meg +str/+ap-val, amik igazán növelik a dpst-t. Vagyis ne az legyen, hogy a mostani cuccok is már ilyenek és a következő contentbeliek meg adnak mindegyik stathoz +5-öt.

(#21223) LucifeI2 válasza Wolverine (#21221) üzenetére


LucifeI2
őstag

Egyáltalán nem tank stat. Az Expertise a rugónak majdnem olyan jó mint az Agility, amíg nincs meg az expertise cap. Legalábbis mutilate rugóknak.

Boss dodge chance is thought to be between 6.25% and 6.5%.

For 6.5% boss dodge chance (26/26 expertise):

26 expertise (214 expertise rating) to cap.
16 expertise (132 expertise rating) to cap for rogues with 2/2 Weapon Expertise.
13 expertise (107 expertise rating) to cap for combat human rogues wielding a sword/mace.

[ Szerkesztve ]

(#21224) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

steveetm, meg tudnád mondani hogyan adod el az infinite dustot? ugy értem hogy pakolod be az ahba. nem az árra vagyok kiváncsi hanem hogy 1esével, 2esével 5 vagy 10esével, esetleg full stackként. menyivel rakod a másik alá, mikor rakod be, menyit raksz be egyszerre stb.

meg ugyan ezek a kérdésim a GCE-vel kapcsolatban is

Köszi;Gaiwer

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21225) !player! válasza SimS (#21219) üzenetére


!player!
aktív tag

Bonus Damage:1995
Bonus Healing: 1859
Hit Rating: 88
Crit Chance: 16.20%
Haste Rating: 304
Mana Regen: 811

Ezek a boomkin statok(unbuffed csirkébe), ugy hogy az a pár item nincs enchantolva. Ami van az meg restora van gemelve és enchantolva.
V.ki megtudná mondani, hogy egy bosson milyen spellrotationt a legjobb használni?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21226) !player!


!player!
aktív tag

Ilyenem is lett :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21227) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Hi! Szerintetek mágusnak milyen talentolás jó fejlődésre? Ill. magas szinten az arcane mágus az mennyire jó?

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#21228) !player! válasza Pocak89 (#21227) üzenetére


!player!
aktív tag

Jol tudom nálunk guildbe mindenki Fire-n van.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21229) SimS válasza Pocak89 (#21227) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Szerintem fejlődni azzal fejlődsz amivel szimpatikus. Frost-al talán könnyebb, megha véletlen megtámad a csúnya hordás tudsz vele mit kezdeni ;] vagy allis, kinek mi szimpatikus Egyébként PvE-re 80-on nálunk nagyon sokan FrostFire spec-en vannak, elég jó dmg-el. Arcane-t inkább pvpben látok sokat mint pve-ben, de ez lehet, csak az én realm-em buta mage-tábora. :)

mod: expertise: Tankoknak mindenképpen muszáj stat, (26 a cap ahogy fentebb is szerepelt), mivel ők mindig a mob / boss előtt állnak, így van parry (melee mögötte többnyire ott nincs) / dodge / block. Ha parryzik (azt nem tudom biztosra, hogy dodge-nál is-e) a boss az rossz, mivel akkor nem a normal attack speedel hanem azonnal üt vissza :F

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#21230) anxius


anxius
aktív tag

Boldog új évet mindenkinek!

Volna egy kérdésem: Startolt mostanában új szerver,esetleg fog?Unom már az életet és visszajönnék casualkodni egyet,de úgy,hogy elejétől kezdve végigcsinálhatok mindent főleg az instákat :P.
Rájöttem,hogy az a két hónap volt a kedvencem,amíg 70es lettem és jó lenne ismét menni pl: Deadminesba :K

(#21231) Wolverine válasza anxius (#21230) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, volt pár új szerver a WotLK indulásakor és utána, pl. Azuremyst vagy a Chamber of Aspects.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21232) Cathfaern válasza SimS (#21229) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Parry-zás az a swing* időt csökkenti. Tehát ha nagyon az elején az swingnek parryzik, akkor nem azonnal üt vissza, hanem kicsit később, s ha eléri azt a határt, amekkorára lecsökkentené a parry a swing időt, akkortól válik azonnalivá (szóval ha tegyük fel 3 seces a swing, parry mondjuk 1-seccel csökkenti a swinget, akkor 2 secig nem üt azonnal, 2 sec felett viszont igen). Csak parry esetén van ez, másnál nincs.

*van erre valami magyar szakszó?

Kezdtem altként egy priestet, s azon gondolkoztam, hogy eddig ugyebár priestnek spirit > all. Viszont most már crit-el elég jól skálázódik a sebzése a shadow priestnek, így elvileg megéri az int is. A kérdés csak az, hogy vajon fejlődés közben van-e értelme intet spirittel egyenrangúként (vagy akár annál jobbként) kezelni, vagy továbbra sincs?

(#21233) sasa311 válasza SimS (#21229) üzenetére


sasa311
veterán

Hátulról csak dodge van, szemből parry és block is.

A parry speedup meg nem úgy működik, hogy azonnal visszaüt.
2 seces swingtimere (volt BC_ben) a bossoknak, aztán ha a swing timere első negyedébe parryzott bele, akkor 1 seccel, ha a másodikba 0,5-el, stb stb gyorsult a következő ütése.

Ha instant ütne akkor instant 2 parrytól megfeküdne a tank :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21234) Wolverine válasza Cathfaern (#21232) üzenetére


Wolverine
félisten

Hogyne lenne, swing timer :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21235) !player! válasza Cathfaern (#21232) üzenetére


!player!
aktív tag

* suhintás :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21236) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na jól megszívattam magam. kaptam egy fülest hogy lehe megcsinálni a modeleditet hogy működjön, kipróbáltam de nem változtatta meg. viszont mikor betölt a kar. választó képernyőre, feljön egy ablak semmi írással, és OKra kilép. kitöröltem a wowmet a könyvtárból meg nyomtam repairt de semmi. valaki küldene pm-ben egy screent a főkönyvtár fájljairól, hátha berakott progi valamit aminek nem kéne ott lennie? thx.

(#21237) Xirtam


Xirtam
veterán

Boldog Új Évet

Kicsit OFF: nem tudnátok nekem ajánlani vagy adni egy free ventrilo szobát? Guildomnak kellene! Ha tudtok segíteni nagyon köszönöm!

(#21238) whitezo88 válasza whitezo88 (#21236) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mod: megoldva, csak 3.0+ ás mpq kellett.

(#21239) SimS válasza Cathfaern (#21232) üzenetére


SimS
senior tag

Ok, így már abszolút világos, mivel csak Patchwerk-ön figyeltem meg (az kalapál mint egy vaddisznó) ezért tűnt ,,azonnalinak" - innen vettem a dolgot. :B A többin nem foglalkoztat, mert elég jól állok azt hiszem (22/26) expertise-vel, h ne mozgasson annyira :)

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#21240) szilchi


szilchi
őstag

Az expertisem jó(189-23/23),merthogy szinte minden bőr cucc ad exp.-ot :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21241) csana


csana
senior tag

Nemtudjátok véletlenül, hogy egy karakter név alapján utána lehet-e járni valakinek? Lehúzták a barinőmet 5K G-vel, és nem szeretném annyiban hagyni.. Bár nem nagy cucc, de azért hátha lehet valahogy bosszút állni ezen a surmón ;]

(#21242) whitezo88 válasza csana (#21241) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kérdezz utána a guildtársainál.

(#21243) Viktor77 válasza csana (#21241) üzenetére


Viktor77
titán

Nem igazán.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21244) !player! válasza csana (#21241) üzenetére


!player!
aktív tag

Mégis, hogy történt ilyen?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21245) Wolverine


Wolverine
félisten

Vazz, ez a Naxx DK winget szólózó mage ügyes figura :DDD Szinte kár, hogy már hotfixelték.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21246) steveetm válasza MCGaiwer (#21224) üzenetére


steveetm
őstag

GCE-vel kezdem, mert az egyszerűbb. Totál tök:D Ha nem húzol el nagyon az átlagártól, akkor megveszik, akármennyid van. 29g ig le szokott esni nálunk, de a 340g-s stackek el szoktak menni, ott nem igazán pakolok alá.

Ja, és van, hogy nulla lesser essence van bent. Ilyenkor inkább azt pakolom be, 3-4g vel többet kaszálsz rajta mintah greaterként adnád:D

Dust. Régebben egyesével pakoltam, de ez már rohadt unalmas. Egyébként van mindig egy átlagár, ami körül, ha berakod, reggelre elmegy. Nálunk ez most 4.5g körül mozog, 4g alatt instant viszik kb. fölötte meg talán. 10es stack egyébként még egy jó buli, ott 5g /db ért néha egész jól el lehet passzolni, de azt nem nagyon szoktam csinálni, fel van osztva a piac^^. Igazából megvárom az éjfélt-fél egyet, és 1 copperel alápakolok, ha nem valami idióta undercut van már bent alapból(szóval 3,9-max 3,8g /db ig, 20as stackekkel). Mármint a mostani árainkkal számolva, ha konkrétan érdekel, az 1 heti átlag 80%-a alá nem szeretek menni.

Igazából az időt kell csak jól elkapni, a múlthéten éjjel indult be a bolt állandóan, ha kell valakinek, még 88g /stackért is megveszik, de azért ez ritka mostanában:)

Ja, és van most egy enchant amit visznak mint a cukrot, napi 5-6 eddig elment, chest - super stats. kb fillérekbe kerül, és 75-80g:D

Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#21247) csana válasza !player! (#21244) üzenetére


csana
senior tag

ThX a válaszokat!

Annyi volt a dolog, hogy annó említették, hogy vannak elvetemültek akik GC-t adnak G-ért. A csajszi nagy farmer :D és mivel volt nála jóadag G, gondolta megjátsza. Sajna nem voltam a környéken -lebeszéltem volna róla-, és bebukta a dolgot. Végülis csak játék, és nem olyan hűdenagy összeggel húzták le, de akkoris gáz, mert azért foglalkozott vele, meg kicsit nem esett jól neki a dolog..

(#21248) kovsol válasza csana (#21247) üzenetére


kovsol
titán

mi volt a neve annak aki lehúzta és melyik guild ?

May the Force be with you!

(#21249) csana válasza kovsol (#21248) üzenetére


csana
senior tag

"Mannoom" a karija neve, de wowarmory szerint nincs guildben.. Ha látjátok köpjétek le a nevemben is :D.. Na jó nem fontos ;) . Fő a békesség.

(#21250) Viktor77 válasza csana (#21249) üzenetére


Viktor77
titán

Azelött még csak nem is magyar guildben volt. [link]

Most magyarul történt a beszélgetés?

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.