Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) D4v3 válasza Cyno (#7998) üzenetére


D4v3
őstag

Régen nekem CS-vel volt ilyen gondom. Ha nem megy sehogy sem szedd le a ReForce nevű programot. Ezzel be tudod állítani, hogy az egyes felbontásokon milyen frissítessél menjen a monitor.

(#8002) Bencus88


Bencus88
nagyúr

level 61 és megvan 5 bar ráadásúl kitanultam a ridinget is és vettem egy csodaszép szürke tigrist.Amikor megyek mintha én ülnék a mounton csodálatosan szép:DTörtön éreztem már, de itt más:DWáááá nagyon jó:)

Ja és ma HFR-t teljesen kifosztottuk 3-szor is:)Staff is enyém lett új back új finger kezd alakulni a karakterem:)

[ Szerkesztve ]

(#8003) DebilEvil válasza Cyno (#7999) üzenetére


DebilEvil
tag

Az, hogy a party leader resetelte az instakat az teljesen mindegy abbol a szempontbol, hogy a heroic instak naponta resetelodnek, igy oda is mentesed van. Hasonloan a raid instakhoz, Nyugodtan vissza tudtal volna menni es lootolni.

(#8004) Bencus88 válasza Polacheck (#7983) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszönöm már kaptam nagyon kedves vagy :R

(#8005) Kanczy


Kanczy
veterán

Üdv!

Meg tudnátok mondani,hogy melyik addonnal lesz a képen látható stílusú az élet/mana/kép rész?Mert elég idegesítő az alap,viszont ez letisztult,és nagyon bejönne...

előre is kösz,íme a kép :[link]
kanczy

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8006) D4v3 válasza Kanczy (#8005) üzenetére


D4v3
őstag

X-Perl Unit Frames a neve.

[ Szerkesztve ]

(#8007) Kanczy válasza D4v3 (#8006) üzenetére


Kanczy
veterán

nagyon szépen köszönöm :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8008) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Júj mondom kicsit bg-zek erre első 5 AV-t nyertük utánna 3-at buktunk és a 8 alatt szedtem 3K honort:) És ez kb 2 óra volt.Tök szupi :C

(#8009) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Közel 6K honor holnap veszem is meg a gladi kezesemet:)

(#8010) djtoomi


djtoomi
addikt

Üdv!

Lassan egy hete én is Wow-ozok,igaz még alig tudok valamit, de 38-as vagyok már. :B
Ma reggel kimentem kicsit SW főterére, dumáltam ott pár sráccal, jötte gy tigrincses emberke, rám tradelt, és adott 5k goldot.Hát azthittem kibújok a bőrömböl, annyira örlütem neki. :)) :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#8011) -conrad- válasza djtoomi (#8010) üzenetére


-conrad-
addikt

:O

Ki kell állnom egy kiskarival SW elé...

(#8012) nierthen válasza djtoomi (#8010) üzenetére


nierthen
tag

NEMÁR!!!! EZT a MÁKOT!!!! hát ezt aztán jól elintézte neked! :C grat érte!

Nierthen#2767

(#8013) mobal válasza djtoomi (#8010) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

és hol tolod?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#8014) Polacheck válasza Bencus88 (#8009) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Közben felértél 70-re?

less qq more pewpew!

(#8015) Polacheck válasza mobal (#8013) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nekem van egy ötletem a leírás alapján...

less qq more pewpew!

(#8016) anxius


anxius
aktív tag

Srácok!Van olyan addon,ami figyelmeztet hogy a barizott karin lejár a polymorph?Mert eléggé unom azt,h ide-oda kattintgatok hogy megnézzem tart-e még a sheep:S

(#8017) djtoomi válasza mobal (#8013) üzenetére


djtoomi
addikt

Budapest szerveren. ;)
Valaki segítsen már, hogy hol találok 30-40-es szintű mobokat?
Burning steppesben túl erősek, darkshire és környékén túl gyengék, stanglethornban meg megint erősek.:S :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#8018) whitezo88 válasza djtoomi (#8017) üzenetére


whitezo88
nagyúr

privát szerveren nagy dolog...

(#8019) anxius válasza djtoomi (#8017) üzenetére


anxius
aktív tag

Stranglethorn a legjobb hely 30-40ig.Esetleg Arathi és Alterac.

(#8020) Polacheck válasza djtoomi (#8017) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Valaki segítsen már, hogy hol találok 30-40-es szintű mobokat?

Eredeti szerveren. Törttel kapcsolatban nem tudunk segíteni sajnos.

less qq more pewpew!

(#8021) Ptech válasza anxius (#8016) üzenetére


Ptech
őstag

Nature Enemy Cast Bar [link]

Meg érdemes egy fókusz makrót használni, ezzel nem kell újra kijelölnöd a poly targetet ha éppen újra kell polyzni. Ha egyszer rányomtad valamire, akkor azt fogja polyzni amíg a target meg nem hal, vagy nem kattintasz valami másra CTRL+makró gombbal.

/clearfocus [target=focus,dead]
/clearfocus [target=focus,noexists]
/clearfocus [modifier:ctrl, target=focus]
/focus [target=focus,noexists]
/script SetRaidTarget(''focus'', 1)
/cast [target=focus] Polymorph

(#8022) szepi79 válasza DebilEvil (#8003) üzenetére


szepi79
őstag

Az, hogy a party leader resetelte az instakat az teljesen mindegy abbol a szempontbol, hogy a heroic instak naponta resetelodnek, igy oda is mentesed van. Hasonloan a raid instakhoz, Nyugodtan vissza tudtal volna menni es lootolni.

sajnos nem egészen. valóban el vagy ilyenkor mentve a heroicba, de ez csak annyit jelent, hogy azok a bossok, akiket már leöltetek, már csak másnap lesznek elérhetőek, a trashmobok újraélednek, a hullák eltűnnek. szóval a delikvens nem tudott volna visszamenni lootolni.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#8023) Nevar válasza Polacheck (#8020) üzenetére


Nevar
aktív tag

Törttel kapcsolatban nem tudunk segíteni sajnos.

Vagy nem is akarunk? :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#8024) nierthen válasza Nevar (#8023) üzenetére


nierthen
tag

de hát honnan is tudnánk, hogy ez a budapest szerver, hogyan van beállítva. azt tuti tudjuk, hogy hol vannak 30-40-es mobok, mert a térkép mutatja, csak azt nem, hogy a tört milyen erősségűre van állítva ;)

Nierthen#2767

(#8025) Doviziozo


Doviziozo
aktív tag

Valaki tudna ajánlani egy szervert (normal, vagy rp), ahová elköltözhetne 10 raidelni akaró, t4 szinttől picit jobb gearrel rendelkező hordás? :)

A mostani szerveren sajnos nem tudjuk sehogy sem összehozni a 25-ös raidet, pedig hónap elején szépen lenyomtuk Hydrosst, meg Lurkert is. ZA-ba járunk csak, az meg van 3-3.5 óra alatt, kara meg már nem igazán buli (max a badge miatt).

2 healer lenne, 4-5 dps, meg egy tank.

Arathorról nem sok jót hallottunk, de egyelőre az látszik egyedüli reménynek.

Forza Rossoneri!

(#8026) F-ECT$ válasza Doviziozo (#8025) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi rosszat hallottatok Arathorról? Horda oldalon van pár guild, köztük néhány full magyar is, akik t5-t6 szintű instákba járnak. (Pl az Artum Inferniti előtt már csak kb 4-5 boss van BT-ben, a többit letudták.) Persze, hogy vesznek-e föl 10 embert az jó kérdés.

Dive ever, work never.

(#8027) nierthen válasza Doviziozo (#8025) üzenetére


nierthen
tag

engem is érdekelne mi rosszat hallottál az Aratorról. másfél éve tolom ott, és még azt sem mondhatom, hogy a huncsatin menne a rosszaság. az is elviselhető

Nierthen#2767

(#8028) steveetm


steveetm
őstag

[link]

kész, pwnd^^
Üdv.: steveetm

(#8029) Viktor77 válasza steveetm (#8028) üzenetére


Viktor77
titán

#7936

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8030) Wolverine válasza djtoomi (#8017) üzenetére


Wolverine
félisten

Fogalmazzunk úgy, hoigy törtszerveres tapasztalattal kerüld el ezt a topicot messzire, mielőtt valaki nagyon durván elküld melegebb éghajlatra. Nekem pl. már majdnem kattant az anyázós makróm.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8031) whitezo88


whitezo88
nagyúr

melyik addon mutatja így a loot ablakot? (gondolom vmelyik interfész addon) kép

[ Szerkesztve ]

(#8032) dilipok válasza whitezo88 (#8031) üzenetére


dilipok
veterán

Sztem xloot+skinner van fenn. Azt meg hogy mellette több item info van megnyitva, asszem a multitip (nem tuti hogy ez a neve) tudja

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#8033) Polacheck válasza dilipok (#8032) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nincs ott több megnyitva, csak egy képre vannak összevagdosva.

less qq more pewpew!

(#8034) bozont


bozont
veterán

Elértem a max 150-es first aid skillt és nem tudom, hol tanulhatnám tovább. Már néztem Stormwindban, Darnassusban és Ironforgeban is de nem tudok semmit tanulni. :( Most 30as szintű vagyok. Hol tudom megtanulni a következő szintet?

(#8035) -conrad- válasza bozont (#8034) üzenetére


-conrad-
addikt

150-225-ig Arathi Higlhlandsen Stormgarde Keep-ben tudsz venni könyvet, abból tanulod meg. 225-300-ig Theramore Island-on lesz egy trainer, akinél egy questet kell megcsinálni és akkor tudod megtanulni.

(#8036) nierthen válasza -conrad- (#8035) üzenetére


nierthen
tag

mindig van AH-n is a könyv, mert a szintes mobok a vendor felé elég kemények. nálunk ah-ban olyan 10g körül van, ha jól rémlik

Nierthen#2767

(#8037) -conrad- válasza nierthen (#8036) üzenetére


-conrad-
addikt

Hát nem tudom, de szerintem nincsen mob a vendorig... be kell menni, az első elágazásnál jobbra, és ott be a kapun, az már friendly terület. Ott megint jobbra, ét a hídon és ott lesz a vendor. Mobok meg csak egyenesen ill. balra vannak.

(#8038) sasa311 válasza -conrad- (#8037) üzenetére


sasa311
veterán

Régen már a kaputól Elit mobok voltak.

Gondolom mostmár lenerfelték azt is ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8039) sasa311


sasa311
veterán

A chatét :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8040) Ptech válasza sasa311 (#8039) üzenetére


Ptech
őstag

Szoknyás rugó-e vagy? :DDD

(#8041) sasa311 válasza Ptech (#8040) üzenetére


sasa311
veterán

xD

[link]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8042) Ptech válasza sasa311 (#8041) üzenetére


Ptech
őstag

Ilyet még nem láttam, igazi tolvajszoknya XD

(#8043) bobace válasza Ptech (#8042) üzenetére


bobace
őstag

Én mindig is utáltam a nadrágot. Csóri druidomon is olyan gusztustalan a nadrág, sokszor felveszem a feleannyit tudó, de legalább normálisan kinéző szoknyát.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#8044) dilipok válasza Polacheck (#8033) üzenetére


dilipok
veterán

akkor meg pláne :D de a lényeg, hogy meg lehetett volna csinálni így ingame is :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#8045) bozont válasza -conrad- (#8035) üzenetére


bozont
veterán

Oh, köszi szépen. :R
10g azért nem adok ki érte, az egy kicsit sok, inkább elsétalok oda valahogy, vagy megkérem egyik nagyobb szintű havert hozzon nekem egyet.

(#8046) bozont válasza bozont (#8045) üzenetére


bozont
veterán

Amúgy a többi profession-nél is így működik a dolog?

(#8047) Doviziozo válasza F-ECT$ (#8026) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Wowjutsu-t néztem - tudom van sok szép eredménnyel rendelkező guild.

Rossz - annyit hallottam csak, hogy elég sok magyar "vérpistike" nyomul arathoron. :)
De egyébként úgy néz ki megyünk oda, háta. :)

[ Szerkesztve ]

Forza Rossoneri!

(#8048) steveetm válasza Viktor77 (#8029) üzenetére


steveetm
őstag

ok, pwnd^^

Pedig direkt visszanéztem két oldalt, nem sokkal csúsztam le róla:)
Üdv.: steveetm

(#8049) Wolverine válasza bozont (#8046) üzenetére


Wolverine
félisten

A főzőcskés könyvet Ashenvale-ben árulják, a pecáét Booty Bayben (150-225).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8050) whitezo88


whitezo88
nagyúr

akkor kérdeznék egy újabb interfaces kérdést: mi alakítja át az alsó interfacet úgy, h bal lent a chat (abban színnel+szinttel írja h ki írt) mellette jobbra a hotkeyek, majd még jobbra a combatlog? és ezt skinner-szerű háttérrel? ha találok képet belinkelem, nem tudom mennyire voltam érthető :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.