Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21251) csana válasza Viktor77 (#21250) üzenetére


csana
senior tag

Ha jól tudom angolul folyt a beszélgetés. Meg elvileg angol a gyerek.

(#21252) kovsol válasza csana (#21249) üzenetére


kovsol
titán

amugy én is goldért veszem a GC -t, de ezt te is tudod privátban dumáltuk a dolgot
de én ha veszem csak olyantól akit ismerek, de már alapból nem nagyon érdemes olyan emberrel üzletelni aki nem rendes guildben van
mielött megtörténik a tranzakció érdemes utánna kérdezni korábbi üzletfeleitől, hogy minden rendeben történt-e
látom hordások vagytok én ugye alis vagyok (Lindom néven futok Revised guild resto sámán)

May the Force be with you!

(#21253) MCGaiwer válasza steveetm (#21246) üzenetére


MCGaiwer
addikt

hm ok, én is hasonloan csinálom. még jó hogy auctioneer berakja helyettem 1esével mert stackban nem igazán veszik. sajnás itt csak 3-3,5 a dust :S

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21254) steveetm válasza MCGaiwer (#21253) üzenetére


steveetm
őstag

Én is auctioneerel csinálom, de 2600dustom volt tegnap este, azt még azzal is k. sor idő bepakolni:D
Üdv.: steveetm

(#21255) bobace válasza !player! (#21225) üzenetére


bobace
őstag

Én is boomkinben nyomom. Elég korrekt kezdésnek. HC-be a hit rating elég, de raidbe még rakj mellé vagy 250-et :D
Én ezzel a gearrel HC-zok, raidbe pár itemet hitesre cserélek. A manaregenem elég gyatrának tűnik így unbuffed, de nincsenek managondjaim. 10-esben Patchen 2750 dps is befigyelt a héten. :DD Sajnos nekem meg resto gearem nincs, pedig dualtalentre kéne gyűjteni.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21256) D4nY válasza csana (#21241) üzenetére


D4nY
csendes tag

írj a gm nek hogy véletlen tradelted vagy öcsi véletlen nyomkodta..

(#21257) !player! válasza bobace (#21255) üzenetére


!player!
aktív tag

Igazábol az a gond, hogy nincs igazán jó gearem mert a healer gearbe is lehet csinálni de ugyebár gylphek gemek enchantok nem igazán erre valók ha ujra lesz olyan 2-3k goldom akkor madj szorakozok vele egy picit.
Boss fight alatt milyen spell rotationt használsz?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21258) bobace válasza !player! (#21257) üzenetére


bobace
őstag

Hát a spell rotation az ami nálam nem létezik :D Az Eclispe proccok miatt, szinte mindig mást használok. Ennek nekem is utána kéne olvasni. Általában kezdek IS+MF+Starfire-el, utána Wrath amíg beproccol Eclipse. Utána csak SF, ha lejárt, akkor kezdem előröl kb. Ja a Moonfire-es glipp miatt, néha beikatok egy SF-et is, mert az növeli az idejét 9 seccel. Valahogy így :D Szóval nekem sem kiforott. Meg amúgy is kevés az olyan fight ahol állok egy helyben, szóval utána borul az egész.
De még csirke vagyok raidelésben. Nálunk Naxx még progress. Mondjuk jól nyomjuk, mert 7 emberrel is lement pár boss és 2 healerrel megyünk legtöbbet. Ultracasualok vagyunk. Még van 4 boss Naxxban hátra.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21259) !player! válasza bobace (#21258) üzenetére


!player!
aktív tag

Tegnapi raiden is esett 1 boomkin item meg utánna másik bosson boomkin pvp chest, szóval alakul a dolog, ahogy nézem 1-2 raid és már vihetek Tier7-t HCból mert nagyrészt mindenkinek meglesz, addig meg badgekből összerakok v.mi épkézláb dolgot. Aztán a végén rerollolok ugyis kell a guildbe. :))

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21260) bobace válasza !player! (#21259) üzenetére


bobace
őstag

Szerencsére én megtanultam nagyot rollolni. Első run: A 7 bossból 3 item :D Éljenek a szőrős-hájas baglyok, éljenek soká ;]
Nekünk Archavonban mindig sámán cucc esik, meg egy másik olyan random class ami nincs a raidben, azt csak badge runnak használjuk egyelőre, legalább az easy fight, van sikerélmény...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21261) CactuS válasza Xirtam (#21237) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

http://www.nickware.com/ Nem ventri, viszont ingyenes, donate alapú, jelszavazhatóak a szobák.

Annyi, hogy alapból nem tudsz létrehozni alszobákat, ahhoz donateelni kell, illetve 45 perc inaktivitás után ledob a server.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21262) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Lement Sartharion 2 sárkánnyal, nem rossz fight, nekem tetszett. Annyira nehéznek sem mondható, ha az emberek nem maradnak benne a tűzfalban meg abba a piros valamiben ami a földön van és nem jut eszembe a neve, akkor nem nehéz. :DDD 3 sárkányosra kiváncsi leszek majd. :K

[ Szerkesztve ]

(#21263) whitezo88


whitezo88
nagyúr

van 1 kis gond. kaptam egy levelet nemrég hogy valaki hozzáfért az accomhoz, és automatikus 24 órás zárlatot kapott. az account oldalon nem tudtam belépni, de kértem titkos kérdés alapján új jelszót, amit le is cseréltem egy újra, és be tudtam lépni. pont tegnap járt le az account, és látom, hogy valaki(?) 1 hónapot befizetett az accra.

a levél:
-------------------------------------------------------------------------

Greetings,

An investigation of the World of Warcraft account "accnév" has produced evidence that the account has been accessed by someone who is not allowed to use it. The account has been issued a 24-hour suspension to provide you with an opportunity to secure and regain access to it.

No form of contact from you is needed as the account should automatically become available once the 24-hour suspension has elapsed.

Please be aware that if the account’s security will be compromised again, this may result in the account being disabled again. Please be sure to review the information below to help prevent future security issues:

Account compromises are usually the result of the registered player of the account sharing his or her login information or playing on a computer that has a virus.

Please remember that it is your responsibility to keep your login information confidential. Any account that is registered to your name may not be shared with anyone except for one minor, of whom you are acting as a parent or guardian. You are also responsible for every use of your login information, whether authorized or not.

A new, randomly-generated password will be emailed to you shortly. After you have successfully logged in to the World of Warcraft with this new password, please go to the Account Management page (https://www.wow-europe.com/account) and create a new, secure password.

It can take up to one hour for our system to generate and send the new password. If you have not received a password within one hour of this message’s delivery, please check your Spam, Junk or Suspect Mail folders.

For your own protection, we encourage you to keep the following security tips in mind when using any computer on which you play World of Warcraft:

- Keep current with the latest operating system and other software updates.
- Make use of firewall protection if possible.
- Regularly scan for viruses, Trojan files, and key loggers.
- Be wary of "spoof" emails and websites and when downloading new software.

For additional security tips and information, please visit the following websites:
- Account and Computer Security: http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=35983697
- Information regarding unauthorized access: http://eu.blizzard.com/support/article.xml?articleId=22455

Only the Account Administration team can address disputes or questions you may have about this action. For further information and contact information, please use the following website:
http://eu.blizzard.com/support/webform.xml

As a precautionary measure we have also removed your recurring subscription details from the account; if you wish to continue your subscription you will need contact our billing department, via our webform: http://www.wow-europe.com/support/webform/billingDefault.html?lan=en or by phone http://www.wow-europe.com/en/support/accountbilling.html

Regards,

Account Administration Team
Blizzard Entertainment Europe
---------------------------------------------------------------

ezek után mi a teendő? ha lejár akkor már be tudok lépni majd az új jelszóval?
nem értem hogy törték fel, mert egyedi volt a jelszavam, máshol (fórumokon stb) nem használtam.

az utolsó Login még az enyém volt a játékban.

amúgy az utolsó mondat a levében azt jelenti, hogy az előfizetést levonták? (mármint az a +1 hónapot?)

(#21264) MCGaiwer válasza whitezo88 (#21263) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az utolsó bekezdés azt jelentho higy törölték az előfizetési adataidat, és ha továbbra is elő akarsz fizetni azt az ürlapot kell kitölteni a megadott címen. (gondolom azért hogy ha vki más megszerezte ne tudja meg a kártyaszámod meg egyébb dolgot.)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21265) -conrad-


-conrad-
addikt

A patch-el jön a titansteel deflector és a titansteel defender, valakinek van arról infója, hogy mi lesz az anyaga?
A titansteel az tuti, de az eternalok biztos mások lesznek mint a destroyer... jó lenne tudni, akkor összekészíteném szerdára a tankomnak. :)

Volt itt DK tank kérdés, egy-két infót talán megosztanék amiket tapasztaltam mind tankkal mind raiden a dps-eket látva.
Ha tank, akkor unholy vagy frost. Unholy nem rossz, viszont én froston vagyok. Aoe szempontjából sem gond, mert okosan használva a képességeket ugyanúgy meg lehet tartani minden mobot, viszont kontrollálhatóbb a talent a több defes képesség miatt. (lichborne, icebound forti, unbreakable armor)
Patch után nerfelik az unholy-t kicsit a frostra meg mondhatjuk, hogy buffolják, mert nem lesz cd a howling blast-on, szóval én maradok frost.

DPS-t pedig úgy vettem észre, hogy a blood igaz, hogy support a meele-nek, de a dps-e mérföldekre elmarad az unholy-tól. Tehát ha supportolni kell egy imba warrit akkor arra nagyon jó, de a saját dps-e nem kiemelkedő. :(

szerk.:
Nem tettem be a lábamat még 5fős instán kívül sehová (mégis, egyszer MT voltam VoA10-ben :) ), mégis lehet jó geart összeszedni (a DK-m), bátran mernék MT lenni naxxban is, 27k hp, 25k armor, crit immun stb. ezek term. unbuffed.

[ Szerkesztve ]

(#21266) whitezo88 válasza MCGaiwer (#21264) üzenetére


whitezo88
nagyúr

és ha GCvel fizettem? akkor gondolom irreleváns.

(#21267) slayer006 válasza -conrad- (#21265) üzenetére


slayer006
addikt

File not found.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#21268) -conrad- válasza slayer006 (#21267) üzenetére


-conrad-
addikt

A fegyókra gondolsz, vagy a linkre?
Tegnap cseréltem le a nevét a dk-nak, lehet még nem frissült. :B talán a régi néven még fenn van

[ Szerkesztve ]

(#21269) szilchi


szilchi
őstag

Wooot..szereztem még pár 80-as cuccot és máris 1600 dps-t hoztam össze daily HC-ba n (Violet hold).Az utolsó bosson meg volt 2100 dps.Bár a tank szerint,aki akkor szerezte 500. emblem of heroism-jét,ez elég lol volt.De bekaphattya.. :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#21270) Wolverine válasza -conrad- (#21268) üzenetére


Wolverine
félisten

Biztos, hogy még nem frissült, mert ez a link működik :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21271) capafog23 válasza steveetm (#21254) üzenetére


capafog23
őstag

Nem lesz gond a bizniszednek a fs hír?
"Röviden összefoglalva: kevesebb infinite dust és cosmic essence, több dream shard."

[ Szerkesztve ]

(#21272) !player!


!player!
aktív tag

Szerintetek Ulduar-ba kell madj Frost vagy v.milyen resistance?
3.08 jövőhéten jön vagy még nicns róla infó?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#21273) Wolverine válasza !player! (#21272) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs hivatalos release dátum a 3.0.8-ra.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21274) steveetm válasza capafog23 (#21271) üzenetére


steveetm
őstag

Áh, igazából már dec. 12 óta van kint a hír asszem egy másik oldalon, egyelőre semmi hatása nem volt. És egyébként is, egy ideje veszem már a shardokat is, annak remélhetőleg felfele fog mozogni az ára:)

Btw, marhára nem érdekel, hogy ezek után betesz-e nekem vagy sem, most vettem meg második epic mountot cold weatherrel, kölcsönadtam 3k g-t, és van 40k-m. Még 3 epic mount kell, hozzá a cwf, az 20k mountokkal együtt, szal maradt 20k-m:D Professionok fel vannak húzva ameddig kellenek, enchant is 431.
Ja, és 1000 cobalt bar van már a ládámban, mert már legyártani sincs kedvem őket^^

De egyébként is vannak már ötleteim patch utánra, majd meglátjuk:)

Üdv.: steveetm

(#21275) SzlobiG válasza !player! (#21272) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valszeg igen mert jelenleg nem sok értelme van.:U

(#21276) steveetm válasza steveetm (#21274) üzenetére


steveetm
őstag

Áh, kicsúsztam szerkesztésből, köcsög net...

Na szal, csak azt akartam, hogy el is számoltam, mert csak két mount kell, szal 26k-m marad azok után, hogy mindennek megvettem mindent amit akartam^^
És akkor tényleg nincs beleszámolva még semmi eladatlan cucc ami bankomban rohad még.

Egyébként csináltam egy oldalt, ami blizzardos toplistek alapján gyárt nekem szép grafikonokat. Egyelőre a created itemset tettem bele, majd ha kész leszek az ah-s eladásokkal is, adok egy linket, szerintem poén:) Összeszedtem nagynehezen eu-s adatokat júliustól kezdve, érdekes képeket lehet látni néha^^

Üdv.: steveetm

(#21277) samfishR


samfishR
senior tag

A D meghajtóra van feltéve a wow és most vistát használok. Le akarom törölni a vistát, és visszatenni az XP-t. Kérdés h menni fog-e vista után xp alatt is a játék? :R

(#21278) slayer006 válasza samfishR (#21277) üzenetére


slayer006
addikt

szvsz menni fog

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#21279) Wolverine válasza samfishR (#21277) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, simán elindítod a Launchert és kész, nem kell telepíteni semmit.

steveetm: tundra mammut mount? :P

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21280) samfishR


samfishR
senior tag

Kösz a segítségeteket!

(#21281) SzlobiG válasza Wolverine (#21279) üzenetére


SzlobiG
félisten

"steveetm: tundra mammut mount?"

Megéri öcsi miatt.:D

(#21282) nierthen válasza SzlobiG (#21281) üzenetére


nierthen
tag

ha már öcsi:
Well Read
Read the books listed below.

ehhez az öcsihez tudtok valahol oldalt, ahol össze van szedve a könyvek helye?

Nierthen#2767

(#21283) whitezo88 válasza nierthen (#21282) üzenetére


whitezo88
nagyúr

(#21284) nierthen válasza whitezo88 (#21283) üzenetére


nierthen
tag

köszönöm

Nierthen#2767

(#21285) -conrad- válasza Wolverine (#21273) üzenetére


-conrad-
addikt

Akkor nem holnap jön? Én teljesen biztos voltam benne, azt hallottam, hogy kitették mmo-champions-ra is az erről szóló bluepost-ot.

(#21286) Wolverine válasza -conrad- (#21285) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem tudok ilyen blue postról, de megnézem :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21287) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na még 1 óra a tempbanból, remélem gond nélkül beenged és aktív lesz az az 1 hónap amit a kedves acctolvaj úr befizetett :DDD

Account Status: Suspended

05/01/09 12.99 EUR One-Month Subscription Active

(#21288) Wolverine válasza -conrad- (#21285) üzenetére


Wolverine
félisten

Idén nem volt ilyen blue post, ahogy átolvasgattam - vagy csak én voltam felületes :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21289) -conrad- válasza whitezo88 (#21287) üzenetére


-conrad-
addikt

Csak meglegyenek a cuccaid, az többet ér mint 1 hónap befizetés...
Wolverine: akkor nem tudom, lehet félreértettem valamit. Nem lenne rossz pedig, kellene a craftos kard. :)

[ Szerkesztve ]

(#21290) whitezo88 válasza -conrad- (#21289) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az utolsó login még az enyém volt vasárnap délután, azt írja az acc mgmt.

Last Login: 4 January 09 16:45 CET

[ Szerkesztve ]

(#21291) Wolverine válasza -conrad- (#21289) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem meg az, hogy megtanulhasam Ydrivel a polearmokat, a Kalu'akos határozottan jól jönne feral gearbe :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21292) -conrad- válasza Wolverine (#21270) üzenetére


-conrad-
addikt

Tegnap ebben a gírben ami rajtam van a karival betankoltam naxx10 3 winget végig ( tök jó ez a frost talent, okosan használva a cd-ket az enrage-elt maexxna sem vágott agyon, pedig a hálózás miatt nem mindig van heal) , időhiány miatt a 4.-ből csak a 4 lovas maradt benn, majd talán ma. Amúgy ez a cucc kb. egy hét alatt lett meg a dingtől számolva, szóval ahogy néztem minden slotra lehet találni vagy boe, vagy instadrop vagy repus cuccokat, tehát egy kezdő karival sem lehet gond raidre menni.

Wolvi: hunterek meg viszik a feral staffokat majd... :) (szerencsére van jópár már eltéve offgearbe ;) )

[ Szerkesztve ]

(#21293) whitezo88


whitezo88
nagyúr

beengedett, minden megvan, már csak azt kéne megoldani, hogy ne crasheljen a wow ha ne modeledit.exével indítok hanem simán... pedig kiszedtem az exét is meg az mpqkat is, és nincs más extra file...

(#21294) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Tegnap este megszenvedtünk Malygos-szal 10 fősben. A 3. fázis egyszerűen nem megy. Első két fázis már mindig megy, a 3. kb. 15 másodperc alatt wipe :S
Esetleg valami jó taktika az öregektől? :R

Where do you want to go today?

(#21295) whitezo88 válasza whitezo88 (#21293) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hmm eltűnt a +1 hónap befizetés, és frozent ír, de bent vok a játékban... gondolom a levélben írt dolog miatt szedték ki a bankkaris befizetést.

(#21296) -conrad- válasza H.O.D. (#21294) üzenetére


-conrad-
addikt

Vigyetek DK-t meg druidot, aki rootolja a spark-ot, ill. berántja, hogy 2 legyen egy helyen, aztán atom nuke, hogy hamar lemenjen a p1-2, sok idő maradjon a p3-ra. P2 végén legyen valakine egy mark, akire ráfut mindenki azonnal, hogy egy helyen legyetek mikor leestek. Utána mindenki maradjon egyben, legyen kijelölve 3-4 healer, akik semmit nem csinálnak, csak 5x hot 1x aoe heal, a többiek pedig 1-1-2 spam. Figyelni kell, hogy ne essen le a dot, tehát ha nincs a 2-re energy ne spammelje az 1-et, hanem várjon amíg termelődik elég a 2-re. Ha tolja az aoe sebzést a boss akkor a csapat egy tömegben arréb oldalaz és ennyi.

(#21297) Szemi82


Szemi82
tag

Üdv mindenkinek.
Nemrég kezdtem el a játékot és úgy látom rajongó leszek.
Egy kérdésem lenne mert elég sokat olvastam visszafelé de nincs meg minden előzmény a linkekben sajna.
A lényeg hogy olyan állatot ami nem házikedvec (macska...) hanem ami fejlődik és támadni tud hol és miként lehet beszerezni.
A választ előre is köszönöm.
Sziasztok

(#21298) fordfairlane válasza Szemi82 (#21297) üzenetére


fordfairlane
veterán

Amelyik támadni is tud, az a pet (hogy ez most magyarul házikedvencet jelent vagy sem, azt ne firtassuk), állatszerű petje pedig csak a Hunternek lehet.

x gon' give it to ya

(#21299) Haart válasza Szemi82 (#21297) üzenetére


Haart
addikt

Olyan csak akkor van ha hunter vagy :D Vagy vannak még summonálós vagy skilles petek ezek DK, warlock tudnak.

(#21300) whitezo88


whitezo88
nagyúr

wow reinstallnál mindent törölni kell kivéve a patcheket a főkönyvtárban? lehet a wow crashra csak az megoldás már.
így nem fog ugye leszedni gigákat?

sztm a wowme-be keylogger volt, pedig mmownedről szedtem ahoonan még százak. avg se mutatott semmit.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.