Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68001) Peetey91 válasza mntn (#68000) üzenetére


Peetey91
senior tag

WeakAuras-t be tudod allitani, szerintem az eleg. Vannak kesz templatek is neten, amit csak importalnod kell a jatekba.

(#68002) benceman00


benceman00
tag

Itt egy másik jó farm spot: [link]

Disgusting Oozeling esik 6k gold, Azure Whelpling 14k gold és értékes transmogok.
Egyik battlepet sem esett csak a transmogok + 45db fel cloth aminek darabja 8g + 150 gold a trash.
Annak az övnek ami kiesett nagyon el van szállva az ára az én realmomon azt leszámítva
10k gold egy óra alatt de hátha el tudom adni annyiért azt az övet. :U

Ez a hely egy barlang Winterspringen a neve Mazthoril. Server Hop addon kell hozzá, anélkül nem lehet farmolni.

[ Szerkesztve ]

Üdv, ASZPi

(#68003) Peetey91


Peetey91
senior tag

Azt lehet tudni, hogy egy friss DH "ismeri-e" a régi, pl. Kalimdor flight pointokat, vagy fel kell fedeznie őket?

(#68004) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Sziasztok!
Már jó ideje nem játszottam szerintem közelítek az 1 év felé. Legionkor viszont vissza fogok jönni. Most vannak ezek a wow filmért járó rewardok. Beléptem lvl 20 alatti karakterrel és megadta az achit és gondolom a postán el is küldte a cuccot, de ugye azt starterként nem tudom megnézni. Szerintetek annál elindult a 30 napos visszaszámlálás vagy ott szépen meg fog várni? :)

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#68005) efge válasza Pocak89 (#68004) üzenetére


efge
aktív tag

ha jol tudom amikor eloszor belepsz majd akkor indul a 30 nap

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#68006) k.kristof válasza Pocak89 (#68004) üzenetére


k.kristof
őstag

Mivel az itemek az achiért járnak, ami meg a belogolásért, ezért ha törli is a posta a levelet, a Legion prepatch megjelenésekor attól még tudni fogja a játék, hogy neked azok megvannak, és benne lesznek a Wardrobe-ban.

(#68007) Pocak89 válasza k.kristof (#68006) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Remélem így lesz. Egyébként szerintem majd a patch után már feltöltöm majd, hogy mégis visszaszokjak és ha ez júliusban meglenne akkor azért biztosan meglennének az itemek.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#68008) k.kristof válasza Pocak89 (#68007) üzenetére


k.kristof
őstag

Biztosan így lesz.

(#68009) Brenor


Brenor
aktív tag

Az affliction warlocknál milyen helyzetekben jön jól a seed of corruptiont és a soulburn?

(#68010) thomeef válasza Brenor (#68009) üzenetére


thomeef
őstag

A soulburn-t hauntra használd, ha a haunt buff fennt van 30+ seccel akkor mehet SoC-ra Corruptiont fennt tartani, a SoC meg 10+ enemy-nél spamolható. Mondjuk ez max pve-n. Pvp kb soha nem kell SoC.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#68011) Brenor válasza thomeef (#68010) üzenetére


Brenor
aktív tag

A haunt után kéne elnyomni a soulburnt? Van mikor felvillan, hogy nyomjam el. de utána melyik skillt érdemes használni? Mert csak a soul swap, demon és a seed skillt növeli. Azért nem szoktam nagyon használni, mert soulba kerül és eddig nem vettem nagy hasznát.

(#68012) thomeef válasza Brenor (#68011) üzenetére


thomeef
őstag

A soulburn+haunt feltesz egy fél perces dot sebzés növelő buffot rád.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#68013) Brenor válasza thomeef (#68012) üzenetére


Brenor
aktív tag

Kezdem érteni kifogom próbálni így, köszi. Afli mellé demot vagy destrot érdemes használni másodlagos talentnek ebben a metaban? Pve és pvp is érdekel.
Idáig nagyon tetszik nekem ez a kiegészítő végig élveztem a questelés, nem untatott, mint a pandaria, ahol már a questelések negyedét untam. Bár úgy hallottam elég sokan panaszkodtak, hogy nem jó az end game tartalom.

(#68014) Brenor válasza thomeef (#68012) üzenetére


Brenor
aktív tag

Közbe meglettem 100 és már így értem a lényegét. :)

(#68015) thomeef válasza Brenor (#68014) üzenetére


thomeef
őstag

Affli toronymagasan a legjobb pvp-re. Pve-hez nem értek. Ha szeretsz 1 hitelgetni bg-n akkor oda esetleg destro is jó. De érdemben affli messze jobb.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#68016) benceman00 válasza Brenor (#68013) üzenetére


benceman00
tag

Bg-re jo a destro. Arenara csak affli.

Üdv, ASZPi

(#68017) Brenor válasza benceman00 (#68016) üzenetére


Brenor
aktív tag

Akkor úgy látszik, hogy a demo nem épp a legjobb most, annakidején szerettem azt a talent ágat.

(#68018) DrGonzo22 válasza Brenor (#68017) üzenetére


DrGonzo22
őstag

PvE-re demo kifejezetten jó. Egyrészt nagyon jó alacsony gear-rel, aztán jön egy szünet, majd BiS gear-ben újra nagyon jó: [link] Ugyanakkor semmi értelme megtanulni, mert 5 héten belül eltűnik a játékból a jelenlegi formájában, míg az affli/destro elég hasonló marad (legalábbis nagy vonalakban).

(#68019) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Sziasztok!
1 éve nem WoW-oztam és most szeretnék visszatérni, hogy a nyáron ne unatkozzak :DD
Az lenne a kérdésem, hogy a legtöbb magyar még mindig Ragnaros-Hordán játszik? Nem kihalt a szerver? (Mert látom, hogy csak medium pop és régen high pop realmon játszottam (Outland)).Tudtok esetleg olyan guildot, ahol van több száz aktív magyar?

[ Szerkesztve ]

(#68020) nauro


nauro
aktív tag

Nemrég volt szó könyvekről, itt egy jó kis összeállítás
[link]

(#68021) nonsen5e válasza Ron Swanson (#68019) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ott játszanak a legtöbben, nem halt ki, wowprogress-en nézzél klánokat.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#68022) thomeef válasza Ron Swanson (#68019) üzenetére


thomeef
őstag

Az egyetlen high pop szeró most Outland ha megnézed. Medium se sok van, az összes low.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#68023) Viktor77 válasza thomeef (#68022) üzenetére


Viktor77
titán

Csak kiegészítésképpen, csináltam egy hordás karit Ragnán. Mobokra várni kell, főváros, elötte lévő terület tele, a trade chat annyira pörög, hogy nem is mindig lehet elolvasni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#68024) Cathfaern válasza thomeef (#68022) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tegyük hozzá, hogy ennek az (is) az oka, hogy a low / medium / high kiírás relatív a szerver befogadóképességéhez képest, amit kb. fél - 1 éve megnöveltek.

(#68025) Brenor válasza Ron Swanson (#68019) üzenetére


Brenor
aktív tag

Egyáltalán nem halt ki még alli oldalon is tolják rendesen. :)

(#68026) thomeef válasza Cathfaern (#68024) üzenetére


thomeef
őstag

Persze, ettől függetlenül nagyon sokan vannak egy medium szerón is jah. :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#68027) benceman00 válasza Brenor (#68025) üzenetére


benceman00
tag

Hát én nem tudom ti mit láttatok de én mielőtt elkezdem újra játszani felnéztem ezekre a szeverekre. Ragna alli oldalon 4db ember volt sw-ben hétköznap 11órakor.
Bloodscalp alli oldal szintén. Egyedül a ragna horda oldal volt említésre méltó a "magyar" realmok közül.
Én outland alli oldal mellett döntöttem.

Üdv, ASZPi

(#68028) Viktor77 válasza benceman00 (#68027) üzenetére


Viktor77
titán

Mi a jó istent keresne bárki SW-ben?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#68029) malacka87 válasza benceman00 (#68027) üzenetére


malacka87
senior tag

Sw már nem nagyon számít. Máshol vannak az emberek.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#68030) thomeef válasza benceman00 (#68027) üzenetére


thomeef
őstag

Outland allival jól jártál, egyik legjobb ha pvp-s vagy :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#68031) benceman00 válasza thomeef (#68030) üzenetére


benceman00
tag

Pvp-s vagyok de már content végén nem erőltetem a gearelést.

Miért ne számítana sw? Outlanden dugig van sw és stormshield is. De egyébként ez csak az én hülyeségem, hogy szeretem a tömeget :DDD
Realm választás szerintem csak guild és gold érték miatt fontos minden más cross.

Üdv, ASZPi

(#68032) #57919488 válasza benceman00 (#68031) üzenetére


#57919488
törölt tag

Azert az megvan, hogy Ragna alli oldal legalabb annyira ures mint Outland horda oldal? Vagy lehet Outland annyira halott mivel ott OG-ban nincs senki bezzeg Ragnan tomegnyomor van OG-ban ;]

[ Szerkesztve ]

(#68033) benceman00 válasza #57919488 (#68032) üzenetére


benceman00
tag

Jaja outlanden alig van horda :D

Üdv, ASZPi

(#68034) laceszgamer válasza #57919488 (#68032) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem mintha amúgy Ragna hordában is akkora élet lenne manapság. :D

Szerintem már mindenki úgy van vele, hogy Legion pre patch-ig már sok mindent ugyse érdemes csinalni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#68035) Viktor77


Viktor77
titán

Felmerült bennem egy érdekes kérdés.

Volt anno a dungeon set, paladinnak a Lightforge set. Ezt annó egy hosszú küldetéssorozat, gyüjtögetés alatt feluppoltam Soulforge setté. Most ugye már egyik sem elérhető, replica változatban léteznek.

Ha bejön a Legion transmog, ezekre emlékezni fog a rendszer?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#68036) ldave válasza Viktor77 (#68035) üzenetére


ldave
félisten

Mintha lett volna szó arról, hogy a quest jutalmakat tudni fogja a rendszer, visszamenőleg.

A Slime draws near! Command?

(#68037) Viktor77 válasza ldave (#68036) üzenetére


Viktor77
titán

Én is így tudom, de ez akkor is él, ha már kivették ezeket a játékból?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#68038) domos válasza Viktor77 (#68037) üzenetére


domos
senior tag

A régi küldetések ID-jei még bent vannak a játékban, szóval szerintem igen.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#68039) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Prepatch PTR-ra kerül. Ez a 2% secondary stat, mint human racial most komoly? Eddig is a legnépszerűbb faj volt (ha jól emlékszem, elég sokkal, bár nincsenek a statisztikák előttem), de mi lesz ezután? Még jó, hogy van 100-as humanem wlock is, mage is, így nem lesz gáz váltani, bár sajnálom a szakállas gnómjaimat feladni:((( egy human sosem fog olyan tutin kinézni, ráadásul abból én kizárólag női karaktert vagyok hajlandó játszani, azoknak meg szerintem nagyon elrontották az emote-jait, na mindegy.

(#68040) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Ha jól olvastam az összefoglalóban található instrukciókat a kezdéshez:
"Mennyibe kerül?
A World of Warcraft – Battlechest (ami tartalmazza az alapjátékot, a The Burning Crusade, a Wrath of the Lich King, a Cataclysm és a Mists of Pandaria kiegészítők teljes tartalmát) 4000 forintba kerül. Az alapjátékhoz tartozik még 1 hónap ingyen játékidő.
A jelenlegi legújabb kiegészítő, a Warlords of Draenor ~10.000 forintba kerül (ahhoz, hogy korlátok nélkül tudj játszani az alapjátékkal és az összes eddig kiadott kiegészítővel rendelkezned kell)."

Akkor ezt a kettőt kéne megvennem ?
WOW Battle Chest + WOW Warlords of Draenor

(kezdő vagyok ebbe a témába, a válaszokat előre is köszi :R

(#68041) Viktor77 válasza asuspc96 (#68040) üzenetére


Viktor77
titán

Nem. Már csak a Battlechestet, abban WoD-ig bezárólag minden benne van. Majd augusztus 30-án kell a Legion.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#68042) benceman00 válasza asuspc96 (#68040) üzenetére


benceman00
tag

Még nem frissült a leírás. A battlechest tartalmazza az összes kieget a legiont kivéve + 30nap game time.

Üdv, ASZPi

(#68043) ldave válasza asuspc96 (#68040) üzenetére


ldave
félisten

Már elég csak a Battlechest, az tartalmazza a jelenlegi teljes játékot (alap + összes kiegészítő), nem kell külön megvenni a Warlords of Draenor-t.

A Slime draws near! Command?

(#68044) asuspc96


asuspc96
senior tag

köszi srácok :D

Akkor azt a pénzt majd erre költöm, így összeadódik az a 30+60 nap ?

(#68045) Viktor77 válasza asuspc96 (#68044) üzenetére


Viktor77
titán

Igen. De akkor is ketyeg ha nem játszol. Szóval, csak akkor töltsd rá, ha tudod, hogy a 90 nap nagy részét le tudod játszani.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#68046) asuspc96 válasza Viktor77 (#68045) üzenetére


asuspc96
senior tag

:R

Még annyit, hogy tudok az összes kieg. pályáin menni ?
Vagy mindig csak a legutolsó aktív kieg. tartalmával tudok játszatni ?

[ Szerkesztve ]

(#68047) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

És még annyit, hogy érdemes elmenni lvl20-ig előtte a trial verzióval, majd a trial accountot aktiválni. Sőt, ha később veszed meg, a Legionnel együtt, amihez jár az instant 100 is, akkor már lesz egy próba mód, ami komoly előnnyel jár kezdők számára. Megkreálhatod a karaktered 100-ason, játszhatsz vele, megkapod a legendary fegyvert is kipróbálásra, stb. majd végül eldöntheted, hogy tetszik-e vagy sem, ha nem, akkor eldobod a karaktert, ha igen, megtartod, ezzel ki tudod próbálni az összes class összes speccét.

Más: a Legion Prepatch PTR, amit linkeltem, most épp nem elérhető, levették a hivatalos weblapról is; már 2x tették fel, és vették le... szóval nem biztos, hogy holnap indul a 7.0 PTR, de jövő héten tuti. Tehát, aki kimaradt a bétából, így tudja megnézni a dolgokat (classok, stb.)

(#68048) Viktor77 válasza asuspc96 (#68046) üzenetére


Viktor77
titán

Nem pályák vannak, de igen, tudsz. :) Ha megveszed a játékot, ott játszol ahol akarsz (persze ahol a szinted engedi).

Természetesen a többség a legújabb területeken játszik, de azért van játékos korábbi részeken is.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#68049) Lirion válasza DrGonzo22 (#68039) üzenetére


Lirion
addikt

Változott 1%-ra, de ez még mindig azt jelenti, hogy pvp-ben gyakorlatilag +10 ilvl-t kap a human az extra trinket mellé. Mintha nem akarnák, hogy embereken kívül legyen bármi más faj pvp-ben...

(#68050) Arnold2


Arnold2
őstag

Javítottam az összefoglalót.
Sorry, de teljesen kiment a fejemből átírni.
De ugyanakkor öröm olvasni, hogy valaki olvassa az összefoglalót :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.