Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59001) Zedz válasza Wolverine (#58999) üzenetére


Zedz
addikt

Van Hellfire zene is pl. Gorgrondban. Ezeknek én is megörültem, teljesen illenek még ide is, illetve kellemes kis meglepetés volt a Blizztől. :DD MoP-os zenék némelyikével viszont ki lehetett kergetni a világból. :P

(#59002) ígyvanferi válasza Zedz (#59001) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Vajh' haldoklik-e a WoW, ha már új zenét sem tudnak készíteni?

(#59003) Zedz válasza ígyvanferi (#59002) üzenetére


Zedz
addikt

A WoW már a megjelenésétől kezdve haldoklik. :( Mai napig nem értem miért fizetnek érte az emberek.

(#59004) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Sziasztok!

Skyreach Silver (esetleg gold) run-ra továbbra is várok bárkit, akinek van tapasztalata, vagy hajlandó időt áldozni a beletanulásra. CM progressem Elsősorban egy jó DK tankot, illetve CM-ben is magas dps-t produkáló ranged dps-eket keresek (healerek is írhatnak, de az a spot lehet, hogy foglalt lesz). Invisibility potion-t csak közvetlenül az utolsó boss előtt fogunk használni, szóval elég 1-2 darab is.

(#59005) nonsen5e


nonsen5e
addikt

SOON™ kiveszik a lvl55-ös meglévő karakter szükségességét a Death Knight készítéshez. Jövő héten valamikor.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59006) lakisoft válasza nonsen5e (#59005) üzenetére


lakisoft
veterán

ohh... ez egy nagyon jó hír :). :R

(#59007) Telda


Telda
addikt

Valaki tudna adni egy battlegroup listát, hogy melyik szerver melyik battlegroupban van benne?

(#59008) painkillerx válasza Telda (#59007) üzenetére


painkillerx
tag

Battlegroup mar nincs, egesz EU egy egész battlegroup, de vannak connected realmek:
Connected Realms List

(#59009) Telda válasza painkillerx (#59008) üzenetére


Telda
addikt

Ashranba akkor mi alapján rakja össze a szervereket?

(#59010) Teki1986


Teki1986
tag

Hali!

Kaptam egy levelet: Try Warlords of Draenor FREE for 10 Days!
A küldő és a link benne valósnak tűnik. email.blizzard.com/Key...
Esetleg kapott valaki más is?

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#59011) Reno7 válasza Teki1986 (#59010) üzenetére


Reno7
senior tag

Igen. De az account menüdben is megnézheted, ha ott is megjelenik akkor nem átverés.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#59012) LógaGéza válasza Teki1986 (#59010) üzenetére


LógaGéza
addikt

Üdv!
Igen, ez teljesen legál - ha e-mailtől független belogolsz az akkodba a Battle.net weboldalán, és kiválasztod egy WoW akkountod (lehet Frozen is), akkor jobb oldalt, ahol hirdeti, hogy Upgrade elérhető, ott lesz egy Free 10-day Trial gomb is :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#59013) M3oH válasza Teki1986 (#59010) üzenetére


M3oH
addikt

Működik a dolog frozen acc.cal is, át tudsz menni és Q.zni dreanorba, de 90felé nem tudsz menni szintben.

(#59014) Telda


Telda
addikt

Aktív az előfizetésem és én is kaptam 10napot.

(#59015) lakisoft válasza Telda (#59014) üzenetére


lakisoft
veterán

Na én meg 5 napot kaptam.

(#59016) pckownz


pckownz
senior tag

Mennyire gaz ha Draenorban nem csinalom vegig a quest chaineket? Majdnem 99-es vagyok, de csak az elso mapon vittem vegig a questeket, meg par garrisonos questet. Ha nem gaz, folytatom a DF-et, de ha gaz, akkor megyek questelni ezerrel :D

(#59017) lakisoft válasza pckownz (#59016) üzenetére


lakisoft
veterán

Ha nm akarsz garrisonozni akkor nem gáz. De ahhoz viszont végig kell questelni mindenütt.

(#59018) nonsen5e válasza pckownz (#59016) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem problem, Nagrandban érdemes(ebb) csinálni többet, mert az ottani qrewardok ha upgradelődnek egész jók tudnak lenni.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59019) k.kristof válasza lakisoft (#59015) üzenetére


k.kristof
őstag

Ez a 10 nap annak van, akinek még nincs meg a WoD, és ki szeretné próbálni (sima trial, nem mehet 91-re, a lejárta után pedig Draenorra). Az 5 napot mindenki megkapta, akinek november 13-án aktív volt az előfizetése, a tökéletes megjelenés miatti jutalomként.

[ Szerkesztve ]

(#59020) lakisoft válasza k.kristof (#59019) üzenetére


lakisoft
veterán

okés. Így már értem :).

Más: A garrison herba farmohoz milyen küldetésnek kell meglennie?

(#59021) k.kristof válasza lakisoft (#59020) üzenetére


k.kristof
őstag

Lvl 96-on adja az egyik, ott álló NPC. Ölj meg 8 mosómedvét (legalábbis alli oldalon).

(#59022) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hi!
Működik még az évfordulós Molten Core raid ? A mounton kívül van valami más értelme végigtolni ? PUG-al a LFR segítségével végignyomható vagy guild szintű csapat kell ?

(#59023) lakisoft válasza k.kristof (#59021) üzenetére


lakisoft
veterán

Aha. Akkor ezért vagyok a herbával lemaradva annyira. 96-on adja jaja.

(#59024) BoneDragon válasza Darth_Revan (#59022) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mivel lfr-re találták ki így le lehet tolni, csak sok a gyökér, aki simán bewipeoltat akár trashen is 2-3x egymás után. 1x éri meg lemenni. Fejest és mountot dob fixen, meg lehet egy pet is de az random. Január 5-ig tart az event.

(#59025) warcat válasza Darth_Revan (#59022) üzenetére


warcat
veterán

Január elejéig marad,eshet pet kis eséllyel,illetve ugye garantált drop a 640-es sisak a végén.
Pug is be tudja tolni,de nagyon könnyű foskaki bandát kifogni amivel szenvedés az egész(így is az,másfél-két óra unalom)

EA: It's in the crate!

(#59026) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Köszönöm a válaszokat.

Más: g2a-n vásárolt 60-napos GC mennyire megbízható? Biztosítással (ha nem jó a kód, akkor visszaadják a pénzt) és PP költséggel együtt 6400 Ft. Blizzard bannolt már ilyen olcsó GC miatt?

[ Szerkesztve ]

(#59027) Telda válasza Darth_Revan (#59026) üzenetére


Telda
addikt

Inkább a g2a ebayes oldala a megbízhatóbb, meg ott nincs ez a biztosítás, így olcsóbb.
[link]
Ilyenért szerintem nincs ban, viszont a goldosért igen.

[ Szerkesztve ]

(#59028) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Ma voltam a Konzolvilágban WoD-ot venni, de sajnos elfogyott... :(((
Azt mondták, hogy várhatóan január közepéig nem is lesz, mert idézem "nincs mire nyomni a lemezeket, a forgalmazó/beszállító nem tudja teljesíteni a megrendeléseket".
Nos, valakinek valami ötlete a beszerzésre úgy 10K magasságában?

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#59029) nonsen5e válasza bypass|HUN (#59028) üzenetére


nonsen5e
addikt

Megnéztem én is az általam gyakrabban látogatott üzletek oldalait, mindenhol elfogyott..
Ami biztosan megérkezik rögtön arra egyedül csak a méregdrága digitális battle.net shopot tudom ajánlani ahol jelenlegi árfolyam szerint 13860Forint lenne.
Még, hogy haldoklik a wow... ;] ;]

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59030) Darth_Revan válasza bypass|HUN (#59028) üzenetére


Darth_Revan
veterán

KonzolokSzervize-ben pár napja még volt 1 db Collectors Edition amikor vettem, kérdezd meg, hátha van a simából is 1-2.
Továbbá igaz, hogy 1 hónapja néztem, de a III. ker Auchan-ban volt 3-4 db sima WoD 9990 Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#59031) Cathfaern válasza lakisoft (#59017) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Garrisonhoz se kell, csak drágább lesz, illetve followereket lassabban lehet majd szerezni (ugye szinte csak Inn, ha nem questel az ember). Lvl100-on megvehető minden blueprint, outpostok pedig nem igazán befolyásolják a fő garrisont.

(#59032) nonsen5e válasza Darth_Revan (#59030) üzenetére


nonsen5e
addikt

Konzolokszervize oldalán 10 perce azt láttam, hogy elfogyott, de bennük most megrendült a bizalmam, de a történet további részébe ne menjünk bele, hogy igaz-e vagy sem.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59033) pckownz válasza bypass|HUN (#59028) üzenetére


pckownz
senior tag

Ha nem kell a doboz, akkor G2A-n közel ennyiért megkapod.

(#59034) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Köszi mindenki :R
Az eddigiek is dobozosak (az alap még 5 CD-s változat), szóval ezt is szeretném csomagban látni a polcon :B
Legrosszabb esetben majd januárban megveszem, addig meg ott a 10nap free...

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#59035) frostitualt válasza lakisoft (#59017) üzenetére


frostitualt
tag

Minek?

(#59036) tPedro_ válasza Telda (#59014) üzenetére


tPedro_
őstag

Nekem is aktív, kaptam is 10 napot, viszont ha belépek az acc. mgmt-oldalra, akkor ott látok egy 7 napos és egy 5 napos extra feltöltést.

(#59037) laceszgamer válasza tPedro_ (#59036) üzenetére


laceszgamer
addikt

5 napot azok kaptak akik aktivak voltak az első napokban mikor totál szét voltak esve a szerverek.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59038) Zedz válasza laceszgamer (#59037) üzenetére


Zedz
addikt

Nekem aktiválódott is, thx Blizz! :C

(#59039) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Paragon 7/7! :C

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59040) laceszgamer válasza Zedz (#59038) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem picit szívás is lett a vége:
http://gamepod.hu/tema/wow_avagy_world_of_warcraft_mmorpg_2/hsz_58891-58891.html

Mondjuk szerencsére pozitívan oldódott meg a dolog. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59041) lakisoft válasza nonsen5e (#59039) üzenetére


lakisoft
veterán

Az szép.

(#59042) tPedro_ válasza laceszgamer (#59037) üzenetére


tPedro_
őstag

Az addig oké. És a 7 nap?

(#59043) Xantor


Xantor
tag

Szerintetek mit éri meg a legjobban solo farmolni mostanság gold reményében? Minden alapanyag ára a földet veri... :(((

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#59044) laceszgamer válasza tPedro_ (#59042) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az meg valami ingyenes bonusz lesz, elég sokat osztogatott Blizz a WoD előtt csábításként a nem játszóknak.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59045) Khelben válasza Xantor (#59043) üzenetére


Khelben
nagyúr

Szakmázni szerintem jobban megéri, enchant-alchemy egész jól hozza a goldot. És még gyűjtögetni sem kell hozzá semmit, salvage yard + herb garden és kész.

(#59046) hemaka válasza tPedro_ (#59036) üzenetére


hemaka
nagyúr

Frozenesek(mint en) is kaptak 10 napot, plusz a wodot is letoltotte vele egyutt.

Ha mar ingyen volt kiprobaltam, meg biztos jatszok vele, de sok eselyet nem latom, hogy folytassam a 10 nap utan.
Samimat kezdtem el jatszani, lattam lett egy csomo uj effekt, sziklak repkednek meg ilyesmik, bar a spam spell mar csak allva castolhato, eleg tre igy. Viszont a farkast is ujra rajzoltak, piros pont blizznek.
Ha a wodban lenne 30 nap playtime csabitobb lenne az ajanlat vagy instant 90 helyett, mert az nekem felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#59047) Chal


Chal
addikt

Nem tudja véletlenül valaki, hogy lehet e még lőni Debrecenben valahol dobozos wod-ot?

(#59048) Blizz


Blizz
őstag

A + játékidőt hogy lehet hozzáadni? Jelenleg 4 nap múlva jár le az előfizum(bnet alkalmazáson belül), bneten pedig azt írja,hogy 23án jár le.

No mistakes, just happy little accidents

(#59049) Healbacsi válasza Blizz (#59048) üzenetére


Healbacsi
őstag

4 + 5 az 9, 14.-e + 9 az valoban 23.-a. Game time / Subscriptions nevu nagy zold gomb.

(#59050) Zedz


Zedz
addikt

Raidben mit jelent az, ha azt írják, stack on [karakter]? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.