Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) kenwood válasza frostitualt (#62998) üzenetére


kenwood
veterán

az azutaniban pedig vegig be lesz nyomva a "/"
:DDD

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#63002) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#63003) #57919488 válasza Blizz (#62990) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ezek a pletykak mindig erdekesek de szerintem csak kamu. WoD startra sem keszultek el az adott kiegeszitovel es meg a vege is erdekes lett. Mintha menet kozben talaltak volna ki a dolgokat es nem egy elore megirt forgatokonyvet kovettek volna.
Ha pedig igaz, hogy tobb kieggel dolgoznak elore akkor meg menjenek szepen a francba mert meg azt sem fejeztek be amiert mar a penzt is elkertek.

(#63004) Zedz válasza #57919488 (#63003) üzenetére


Zedz
addikt

Nem WoDozok az első raid óta, és egy spoiler mentes választ kérnék. A WoD sztorit már lezárták?

(#63005) Arnold2 válasza Zedz (#63004) üzenetére


Arnold2
őstag

Hű, hogy tényleg spoilermentesen tudjak válaszolni, akkor kb úgy tudnám megfogalmazni, hogy a mondatot már megírták, de a ponttal a végén még váratnak :)

(#63006) Zedz válasza Arnold2 (#63005) üzenetére


Zedz
addikt

Óóóó... a sztori miatt szívesen vissza mennék kicsit játszani. De se idő meg se kedv sajnos. Lehet marad a YouTube. :(

(#63007) k.kristof válasza #57919488 (#63003) üzenetére


k.kristof
őstag

A lore team az, aki állítólag mindig két kiegészítőre előre dolgozik, amikor a WoD-ot írták, biztos masszívan drogoztak, ittak és züllöttek.

(#63008) Arnold2 válasza Zedz (#63006) üzenetére


Arnold2
őstag

Előfordulhat, hogy jobban jársz. Az egyes zóna end videókat, az raid end boss-ok megölése utáni videókat, a patch felvezető videókat és a legendás gyűrű videóit érdemes megnézni. Ezekből ha nem is 100%-ban, de elég szép képet tudsz festeni magadnak.

(#63009) nonsen5e válasza Arnold2 (#63005) üzenetére


nonsen5e
addikt

Tanaanban amúgy történt valami érdemleges dolog? Annyira gyenge volt magának a kiegészítőnek a története, hogy amint megnyitottam HFC-t, több küldit meg sem csináltam ott.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#63010) Arnold2 válasza nonsen5e (#63009) üzenetére


Arnold2
őstag

Van egy "sárga felkiáltó jeles" történet száll amit napról napra lehet csinálni és szép lassan haladsz előre kb olyan mint a garissonos fő történet száll annó.
Esetleg azt megcsinálhatod, nem egy nagy erőbefektetés, pik pak megvagy (csak ugye nincs meg egy nap alatt) :)

(#63011) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

No, végül csak beszereztem a WoD-ot és visszatértem kicsit, felszabadult egy kis időm, miért nem gép előtt töltsem azt is, ugye... ;]

Garrisson témában tudnátok pár jó tanácsot adni? Mit, mit ne? Van most már 8 meg 10 órás misszió is, de nem adnak túl jó rewardot, illetve nem tudom, jó-e, inkább elküldtem őket egy rövidebbre, ami 75 goldot dob.
Illetve mikor, milyen épületet érdemes építeni, mit egyáltalán nem? Fejlesszem lvl 2-re a garrisont? Most van egy olyan quest, de nincs elég resource-om hozzá.
Nem tűnnek életbevágó kérdésnek, de még összegyűlt biztos elég tapasztalat a témában, inkább nem kísérletezném ki magam.

(#63012) Arnold2 válasza ígyvanferi (#63011) üzenetére


Arnold2
őstag

Huh hát az én személyes véleményem Alliance POV:

Barracks: Ha jól emlékszem ez engedi meg, hogy 20 helyett 25 legyen a max followerjeid száma. Igen hasznos.
Dwarven bunker: naponta egyszer tudsz iron horde scrapsból follower armor v weapon tokent kiváltani és hetente itt kapod meg az egy ingyen bonusz roll reagensed.
Lunarfall Inn: Küldetéseket tudsz itt felvenni amiket HC dungenekben tudsz teljesíteni (follower,toy, resource többek között a jussod, plusz alap gear). Valamint hetente egy ingyen follower a te általad kiválasztott egy tulajdonsággal.
Tradingpost v Lumber mill: szinte mindegy. Garrison resource-t termel szépen mind a kettő, ami kelleni fog neked még az elején, s majd a shipyardhoz főleg. Én az előbbit használom mert "passzívan" termel. De ha még szintezel és járod a világot és tudod hasítani a fákat (kb mint a herbalism) akkor a másik is jó megoldás.
Salvage Yard: Ezt max majd a vége fele. Mert pénzt lehet vele termelni. Nem túl sokat, de sok kicsi sokra megy.
Gladiators Sanctum: na ezt nem próbáltam mert full PvP a cucc.
Stable: ez még jópofa ha mount gyűjtő vagy. Altomnak van, de az innen származó buffot én annyira nem tartom hű de valaminek.

Esetleg a két szakmádnak megfelelő butikok is mehetnek mert magadnak tudsz hasznos geart készíteni. Illetve bár én nem vagyok enchanter de a DE meg a gear-re felrakható enchák miatt van egy encha butikom.

Az első hármat én személy szerint ajánlom mindenképp, de persze a te döntésed.

Fejlesszem lvl 2-re a garrisont?
Naná :) S majd lvl 3-ra is!

Szerk:
Followerek esetében minél hamarabb legyenek max lvl utána max ilvl, mert ahogy fejlődnek úgy jönnek majd a faszább questek is.

Szerk 2:
Master plan addon nem kicsit könnyíti meg majd az életed garrison küldetések esetében. Én nagyon ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#63013) Khelben válasza Arnold2 (#63012) üzenetére


Khelben
nagyúr

Trading postnál még a 20% rep bonus is sokat nyomhat a latban.

Nálam stable van a gyors ló és a "lóról loot" miatt, barracks, de csak achi miatt, lunarfall inn a goldos küldetésekhez, trading post a repuzáshoz, salvage yard meg 2 szakma épület (illetve az egyik helyett most csak bank, kifogytam az encha alapanyagból meg nem is éri meg).

[ Szerkesztve ]

(#63014) tPedro_ válasza Arnold2 (#63012) üzenetére


tPedro_
őstag

Lunarfall Inn: Itt en a kuldetes idejet felezo tulajdonsagot (nem ugrik be a neve hirtelen) ajanlom, ha mar van belole jo sok, akkor johet a gold/resource duplazo.

(#63015) k.kristof válasza tPedro_ (#63014) üzenetére


k.kristof
őstag

Epic Mount.

(#63016) TBT


TBT
addikt

Blizzard GamesCom menetrend:
Thursday, August 6 at 18:00 CEST - Live unveiling of the next expansion for World of Warcraft
Friday, August 7 at 18:00 CEST - Exclusive content updates for Heroes of the Storm and Hearthstone
Saturday, August 8 at 18:00 CEST – Exclusive content updates for Overwatch and Legacy of the Void
Sunday, August 9 at 17:00 CEST - The developers chat about the next World of Warcraft expansion

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#63017) Blizz válasza TBT (#63016) üzenetére


Blizz
őstag

Diablo kiegről hír nem is várható? :(

No mistakes, just happy little accidents

(#63018) TBT válasza Blizz (#63017) üzenetére


TBT
addikt

Nem, Diablot sehol sem említik. Így abból a szempontból marad a várakozás a novemberi BlizzCon-ig.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#63019) Blizz válasza TBT (#63018) üzenetére


Blizz
őstag

Túl gyanús, hogy sehol sem említik. Hátha meglepetés lesz. :)

No mistakes, just happy little accidents

(#63020) Jankó7


Jankó7
csendes tag

Szisztok!

Olyan problémám lenne, hogy pont most szerettem volna belépni a játékba és látom hogy bannolva vagyok...
Átnéztem az e-mail címemet és észrevettem, hogy feltörték az accomat és áthelyezték másik szerverre a karakterem!
Kaptam a blizzard-tól is leveleket, mi szerint nem biztosak ők se benne, hogy én kezdeményeztem a transfert! Esetleg, ha valaki tudna segítséggel lszolgálni nekem, azt nagyon szépen megköszönném!

U.i.: Eddig egy ticketet tudtam csak írni.

(#63021) whitezo88 válasza Jankó7 (#63020) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ha leirtal mindent segiteni fognak, de alapbol kotelezo lenne egy mobil autentikator, nem ertem miert nincs meg midenkinek. Ingyenes es lehetetlenne teszi a feltorest.

(#63022) frostitualt válasza whitezo88 (#63021) üzenetére


frostitualt
tag

mert semmit se érnek ha szerver oldal törött.

(#63023) frostitualt válasza Jankó7 (#63020) üzenetére


frostitualt
tag

"Kaptam a blizzard-tól is leveleket, mi szerint nem biztosak ők se benne, hogy én kezdeményeztem a transfert! "
linkeld már be, ilyet még nem láttam.

(#63024) ldave válasza frostitualt (#63023) üzenetére


ldave
félisten

Mi se láttunk még tőled semmit.

A Slime draws near! Command?

(#63025) tPedro_ válasza frostitualt (#63022) üzenetére


tPedro_
őstag

Na, megint kezdodik. :C

(#63026) dilipok válasza tPedro_ (#63025) üzenetére


dilipok
veterán

jaj, ez megint a gyikemberes sztori lesz? :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#63027) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jó ez a hétvégi event, visszahozza a régi időket, mikor kénye kedve szerint removeolták az embert a dungeon felénél :U sose felejtem el, HC Shadow Labirytnhnál pl endboss pullnál raktak ki, csak mert. most skyreach 3. bossa utáni wipenál tettek ki, mert a tank azt mondta, ő meg ugye értékesebb.

dpsként eleve good luck bekerülni a csapatokba, hiába van meg simán mindhez az ilvl. 1/4 a quest, de úgy látom így aligha éri meg az 1 db random cuccért. (főleg hogy a 685 itemek nem upgradek sehova)

egyébként 690-700 körül mi a legjobb warlock build most pve-re? destro voltam mindigis a kiegben, demon a másik, de időnként átváltok rá, de hulladék.

[ Szerkesztve ]

(#63028) whitezo88 válasza whitezo88 (#63027) üzenetére


whitezo88
nagyúr

statjaim amúgy, 690: [link] igyekszem a stat prióra ügyelni amit icy-veins ír.

(#63030) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Wowhead-en találtam a commentek között egy trükköt Mimiron's head farmolására. Az eredetit beszúrom ide.

"Pick a character that will be your looking for group dummy.
Clear: Flame Leviathan, XT-002 Deconstructor, Hodir, Freya, Thorim, Mimron, General Vezax on 10 man mode. Do not kill Yogg-Saron.
Take the portal from Yogg-Saron back to the entrance and leave.
Convert to 25 man
Open looking for group > click premade group > click custom group > Start a group under any name hit list group. Check auto accept and hit X
Now log out
Log in to your alt and open looking for group > click premade group > click custom group and hit find a group.
You should see your group listed click it and hit join
Once you've joined you will most likely have lead. If you do not have lead wait till your lfg dummy has been logged out long enough. I'm guessing around 5 mins and it will pass you lead. Ensure that your new toon has normal mode 25 man selected under raid difficulty.
If you followed my steps correctly it will say 12/17 bosses killed when your first alt walks inside Ulduar. Go in and kill Yogg.
For all other alts you must hit reset all instances before entering Ulduar or it won't work. The first alt doesn't have to because Yog was never killed."

Van egy kis gondom vele.

Odáig simán megy a dolog, hogy az első alttal belogolok, megkeresem a mainnel indított groupot, belépek, megvárom, míg megkapom a lead-et. Ulduarba belépve 12/17 fogad, Yoggit lecsapom. Most jön a baj. Ha leavelek, oda a party, lehet újra a mainnel logolgatni. Ha nem leavelek, csak kilogolok, és a következő alttal bejövök, (premade groupba be, lead felvesz és resetelek minden instát), akkor Ulduarba belépve 13/17, Yoggi halott. Gondolom azért, mert ekkor már az első alt raidmentését kapom meg. A kérdésem az, hogy lehet-e tökéletesíteni a dolgot úgy, hogy a második alttól kezdődően ne kelljen mindig a mainnel újra be- kilogolni....?

[ Szerkesztve ]

(#63032) tPedro_ válasza Skyhunter (#63030) üzenetére


tPedro_
őstag

Szerintem sehogy, mindenkeppen az eredeti kell.

Nalunk a szerveren tobben is arulnak lockoutokat. Talaltam egy sracot, 400g-ert veszem tole, a LK, DS mentest, igy 4 karakterrel is szerencset probalhatok minden heten.

(#63033) nonsen5e


nonsen5e
addikt

frostitualt - 3 hét kitiltás - Kértünk már hogy ne személyeskedj, és vegyél vissza a stílusból. A következő két hónap lesz.

Juhú. :K

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#63034) lakisoft válasza nonsen5e (#63033) üzenetére


lakisoft
veterán

na ennek tiszta szívemből örülök :).

(#63035) Skyhunter válasza nonsen5e (#63033) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nagyon off, de egy régi sztori jut szembe Frostituált kapcsán, úgy 15 évvel ezelőttről....M3 autópálya építése közben, egy kedves alvállakozónk még kedvesebb "barna" embere folyamatosan baszakodott a biztonsági őrünkkel, trollkodott, beszólt, kötekedett vele......mígnem az jól elagyabugyálta. Utána emberünk olyan nyájas és szelíd lett, mint a bárány, előtte szinte kívánta a verést.

Frostituált is szinte könyörgött a stílusával, hogy büntessék meg hetekre, hónapokra. :C

(#63036) J o e válasza Skyhunter (#63030) üzenetére


J o e
tag

Ezt nem ismertem eddig, ha mountot farmoltam, mindig végigmentem az egész instán.
Köszi, így sokkal egyszerűbb lesz, és gondolom minden más raiddel is működik :)

(#63037) Healbacsi válasza Skyhunter (#63030) üzenetére


Healbacsi
őstag

Tok egyszeru a keplet.

Egy gyenge karakterrel vegigolod ulduar (akar segitseggel), majd beinvelsz egy ismerost (1 csak akad). Logout.
Belepsz a masik karival, az ismeros beinvel, es megolod a bosst. Visszalogolsz az elozo karira, ujra beinveled az elozo ismerost, uj karakter, beinvelnek, leolod. Kar ezt ennyire tulbonyolitani random emberekkel.
Ehhez mindossze 1 battle net friend kell. Ennyi csak akad mindenkinek.
Kovetkezo hete, meg siman extendelni kell a mentest, es kesz. En mar kb 1.5 eve igy farmolom a mountokat.

[ Szerkesztve ]

(#63038) Skyhunter válasza Healbacsi (#63037) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Köszönöm ez is jó megoldás. Bár a ki- be logolásokkal ez sem kevesebb idő. Az extended lockoutra rájöttem én is. :)
Amit fentebb írtam, nem random emberekkel megy, csak a saját karik cselezgetésével.

(#63039) Healbacsi válasza Skyhunter (#63038) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem a ki/belogololasokkal megy el az ido, hanem pl az Lk event n darab karakternel, vagy pl az Ultraxion elotti trash, stb stb

(#63040) Jankó7 válasza whitezo88 (#63021) üzenetére


Jankó7
csendes tag

Tegnap írtam egy ticketet, amire válasz nem jött és mikor visszanéztem a my "tickets"-nél ott sem volt. A hozzátartozó linket visszakerestem és mikor rámentem ez fogadott: "An unknown error has occurred."

Ma is írtam nekik egyet, beleírva azt is, hogy az előzővel mi történt, várom a válaszukat. Ha erre sem kapok választ, holnap live chatelek egyet.
Mégegyszer kösz a segítséget!

(#63041) Jankó7 válasza frostitualt (#63023) üzenetére


Jankó7
csendes tag

"You did not recently request a Paid Character Transfer, and the service was requested by another person. It is possible your account has been compromised, or accessed by an unauthorized party."

Valóban elsőre pontatlan volt a fordításom, mert itt csak megadja a 2 opciót mi történhetett.

(#63042) DrGonzo22 válasza Skyhunter (#63030) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Szerintem a leginkább időt kímélő módszer a következő: a legjobb karaktereddel villámgyorsan elmész a kívánt bossig, majd hs/portal egy városba/garrisonba... Ezután kreálsz egy teamet (questingbe szoktam ilvl limittel, mert oda a kutya se jár, valami olyan zónát kiválasztva, ahova lvlupperek járnak csak. Megvárom, amíg elkészül a team, majd kipipálom az autoinvet, és instant kilogolok (ezért kellett a hs/portal). Ezután belogolok x alttal, belépek a partiba (fontos, hogy a main már eleve kiválassza, hogy 10/25) úgy, hogy az alt előre kiválasztotta, hogy 10/25 legyen. Rögtön bemegyek a raidbe, elfogadom a save-et, és elkezdem ölni a bosst, kb. félúton fogom megkapni a leadert, leveszem az autoinvet, kirúgom a maint (egyik sem szükséges, van, hogy ezeket el is hagyom). Lootolom a bosst, ha mountot dob örülök, ha nem, akkor enyhén bosszankodom. Ezután hs/portal, és DELIST group!!! Utána vissza a mainre, és jöhet is a következő kör. Semmi reset all instances, stb. Végül a mainnel is megölöm a bosst, majd elszomorodom, hogy hát ezen a héten sem jött össze a dolog... Kivétel: LK mert ahhoz 25 hc kell: itt nem megyek eleve oda az altokkal, hanem az utazás alatt várom meg a leadert, 25 normalba megyek be, elfogadom, majd átállítom hc-ra, leveszem az autoinvet, kirúgom a maint, megölöm lk-t DELIST-elem a groupot. Szintén semmi reset nem kell, és a main szintén dalaranban, vagy garrisonban van a gyors átlogolások miatt.

Ugyanezt az elvet követem a 2x mountot dobó helyekkel is, de ott ugye két lépcsőben megy a dolog... (szerencsére firelands már letudva:) de a DS-ből még nem esett semmi...) Minden clear 10 normal-ban megy villámgyorsan, és onnan állítom át a kívánt fokozatra (DS hc az macerás, egyelőre hanyagolom is). A lockout meghosszabbításának szerintem semmi értelme, mert mínusz egy esély hetente... az idő főleg utazásra megy el, az az 1 clear az semmi (8 lvl100-assal legalábbis ez a fő tényező).

(#63043) miklos0308


miklos0308
tag

Sziasztok! Van egy oldal, ahonnan gametime-ot lehet vásárolni érzésem szerint nem teljesen legális úton, bár nem merem kijelenteni (nem is linkelném be mert nem tudom hogy szabad-e, elég annyi, hogy magyar oldal ). A kérdésem, hogy valaki szokott-e ilyen úton játékidőhöz jutni, jelentősen olcsóbban, mintha üzletben venném meg a gamecardot 60 napra 8000-ért. (A fentebb említett oldalon 60 nap 3900 Ft-ba kerül átutalással).

(#63044) k.kristof válasza miklos0308 (#63043) üzenetére


k.kristof
őstag

60 nap 3900-ért? Az gyanúsan olcsó, én kerülném.

(#63045) warcat válasza miklos0308 (#63043) üzenetére


warcat
veterán

Azért a 8000 forint és az utolsó zugbolt között van ám normális áron is.Kb 20 euróért lehet venni.

EA: It's in the crate!

(#63046) miklos0308 válasza warcat (#63045) üzenetére


miklos0308
tag

Én még csak most kezdenék neki, ezért nem igazán tudom hol érdemes gamecardot venni, de a 8ezret sokallom érte, viszont most találtam g2a-n 5600 körüli áron, ám ha rákattintok, 7900-at ír. Esetleg még valami alternatíva?

(#63047) #57919488 válasza miklos0308 (#63046) üzenetére


#57919488
törölt tag

Irja picivel alatta az oldalon, hogy: "-Available from 10 marketplace sellers".
Ott lathato, hogy 5900+ HUF-tol mar aruljak a kulcsokat.

(#63048) Skyhunter válasza DrGonzo22 (#63042) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Köszönöm a részletes leírást, szerdán főpróba. :)

(#63049) adamgreen


adamgreen
senior tag

Nahát mik kerülnek elö a neten :C

(#63050) adamgreen


adamgreen
senior tag

:C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.