Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60001) zola09 válasza Healbacsi (#60000) üzenetére


zola09
aktív tag

Ez kérlek úgy működik, hogy ha megölsz összesen 15 hc bosst egy karakterrel, akkor onnantól mythic ládát fog adni időközönként, nem 15bosskillenként ad 1 missiont.. (és pontosan ez van írva a guide-ba is)

[ Szerkesztve ]

(#60002) Xantor válasza zola09 (#60001) üzenetére


Xantor
tag

Nekem is így jött át, azért kérdeztem meg itt, mert azt hittem hetente adja be egyszer az adott ládát, de úgy tűnik nem.

:R

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#60003) Healbacsi válasza zola09 (#60001) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ki mondott mast?
Ne velem vitatkozz, en megadtam a szukseges hivatkozast, nem en kerdeztem, es nem is allitottam semmit.

[ Szerkesztve ]

(#60004) gabranek


gabranek
aktív tag

sziasztok!

Van egy Socrethar's Demise nevű questem, ami vinné tovább a garrison questeket, viszont ahol lennie kellene, nincs ott az npc, aki indítaná az eventet. Már több napja próbálkozom vele, többször leadtam-felvettem, de semmi. Mit lehetne kezdeni vele?

田中れいな

(#60005) ígyvanferi válasza gabranek (#60004) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Cross-realmolj valakivel!

(#60006) Healbacsi


Healbacsi
őstag

Ragna horda oldalon keresnek egy 90+-os tauren faju karaktert, es egy healert (tamasztas celjabol), az utolso taurenes nemesis questhez.
Alig talalok taureneket, meg ashranban sincsenek.

Az arban meg tudunk egyezni, kb 20-25 percet venne igenybe.

[ Szerkesztve ]

(#60007) pckownz válasza Healbacsi (#60006) üzenetére


pckownz
senior tag

Ha találsz taurent, a healre jövök :)

(#60008) laceszgamer válasza Healbacsi (#60006) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én a night elfekkel vagyok így. :D Mondjuk nekem van taurenem, de level 100.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60009) Healbacsi válasza Healbacsi (#60006) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ment 2db pü.

[ Szerkesztve ]

(#60010) ryori


ryori
senior tag


Mit szólnátok, ha a wow-ban lennének autók? nem ilyen gnóm tákolmány, hanem, mint a fenti ábra is mutatja, ilyen rendesebben kidolgozott modellek. milyen lenne szerintetek? :C

(#60011) laceszgamer válasza ryori (#60010) üzenetére


laceszgamer
addikt

Persze, hogy majd a kerék redői közül piszkáljuk ki a gnomokat? ;] ;] :DD :DD

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60012) Chal válasza ryori (#60010) üzenetére


Chal
addikt

Nekem nagyon bejönne, de csak ha lehetne a taurenemnek egy IFA-ja. Mindig arról álmodtam, hogy cöccögtetem a légféket SW előtt, és közben valami "gyertek ki gecik" emote-ot tolok.

(#60013) #81999360 válasza Chal (#60012) üzenetére


#81999360
törölt tag

:DDD

(#60014) Chal válasza #81999360 (#60013) üzenetére


Chal
addikt

Azért is lenne jó, mert ott egyből meg is lehetne rakni fával, jó jönne a garrisonba :)

(#60015) pckownz válasza Chal (#60012) üzenetére


pckownz
senior tag

Tényleg, ha már itt tartunk. Még mindig szokott lenni attack a másik frakció városaira?

Már 11 vagy 12 napja töltöttem a RAF-es accountot, de még mindig nem kaptam játékidőt :F

[ Szerkesztve ]

(#60016) mqm válasza pckownz (#60015) üzenetére


mqm
senior tag

Ez a RAF iszonyat brutál.. 4 óra alatt kényelmesen meglett a 60. Mondjuk közrejátszott a hierloom és a healer pajti.. :)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#60017) pckownz válasza mqm (#60016) üzenetére


pckownz
senior tag

Tank+Heal kombóval elhiszem. Én asszonypajtival szoktam játszani, azért az is elég gördülékeny, mondjuk messze nem annyira mint nálatok. Lakótárs is be lett RAF-elve, ha hárman megyünk és adják a bonusz levelt akkor iszonyat gyors :D
Mert ugye én a mainemmel elvagyok, az, hogy velük "bohóckodok" az más tészta :D

(#60018) TommyGun


TommyGun
őstag

BARN témában kezdő vagyok és annyira nem is olvastam után, most tolom csak a 2-es szinten a 125 work ordert. Gyorsan befogtam 1 óra alatt 125 vadállatot. De 3-as szinten bármilyen work orderből eshet savage blood? Mert ha jól látom 3 féle work ordert lehet leadni, vagy van amelyikből jobban esik?

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#60019) ldave válasza TommyGun (#60018) üzenetére


ldave
félisten

Nagrandi elite állatokból (clefthoof, wolf, river beast) jöhet savage blood, kb 20% eséllyel.

A Slime draws near! Command?

(#60020) mqm válasza pckownz (#60017) üzenetére


mqm
senior tag

Nálam is ott a 100-as, de lassan lejár a raf és bűn lett volna kihagyni egy rogue-t! :))

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#60021) pckownz


pckownz
senior tag

Valaki ragna, horda oldalon tud guild-et ajánlani?
Heal saman 644, Blood/Frost DK 634+
Jelenlegi guildem nem rossz, csak idegesít, hogy annyira TS-hez kötöttek, hogy köszönni sem tudnak chatben...

(#60022) Fl3x válasza pckownz (#60021) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Mennyire vagy progress orientalt? Heti hany raidet vallalnal?

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#60023) pckownz válasza Fl3x (#60022) üzenetére


pckownz
senior tag

Változó, kettőt biztos tudok vállalni.

(#60024) Fl3x válasza pckownz (#60023) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Este leszek csak 9-10 fele, ingame "zsiroskenyir" vagy "jegveled", dobj majd pm et.

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#60025) tescodr


tescodr
tag

Sziasztok a Ragnaros realmen tudtok mondani hordás klánt ahol szívesen látnak egy újrakezdőt? :)

(#60026) Lokids


Lokids
addikt

Fire ágon Magenél a Heat up mitől esik le random?
Mire kasztolnám a második spellt leesik :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#60027) DrGonzo22 válasza Lokids (#60026) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Azért veszíted el a Heating Up! proccodat, mert a közvetlenül utána érkező spelled nem critel. Ha Heating Up! proccod van, akkor végigcastolod a már amúgy is folyamatban lévő Fireball-t, és a legvégén Inferno Blast-tal "beváltod" a Heating Up!-ot Pyroblast!-ra, ezután tovább castolod a Fireballt-t egészen addig, amíg mind a 2 procc fent lesz, ilyenkor a kritelő Fireball után castolt Fireball legvégén elengeded az instant Pyroblastot, ha a kettő közül bármelyik crit, akkor kapsz egy új Pyroblast! proccot.

Ha Living Bombot is használsz (amit amúgy Tectuson mindenki használ), akkor bizonyos helyzetekben az Inferno Blastot inkább akarod LB spread-re használni, mondjuk jó esetben (40-45% körüli crit) ezzel nem kell külön foglalkozni, mert 1-2 Fireball után jön a HU! és az INferno Blast egyszerre fogja "baváltani" a HU! proccot és teríteni a LB-ot is.

Combustion után mindig Inferno Blast, mert az összes többi mobra át akarod vinni mind a 4 fire effectet (LB/Pyro/Ignite/Combustion). Ilyenkor lesz egy HU! proccod, de az InfernoBlast cooldownon lesz, szóval ilyenkor csak a szerencse dönt. Ezen kívül egyetlen olyan helyzetnek sem szabad előállnia, amikor HU! proccot nem tudsz IB-tal "beváltani".

Amit soha ne csinálj: Van egy Pyroblast! proccod, castolod a Fireballokat, de nem akar jönni a HU! procc, és az Inferno Blast lejön a cooldownjáról. Ebben a helyzetben elvileg elhasználhatod az IB-ot azért, hogy előálljon a HU+Pyro! kettős buff, nade a chaincastolt Fireball miatt (ha az critelt, amit előre nem tudhatsz) felülírod a Pyro! proccodat, amit semmiképpen enm akarsz. Tehát csak castold tovább a Fireballt. Ha a Living Bomb felrobban, és az utolsó Fireballod nem kritelt, akkor miután feltetted újra a Living Bombot, utána eehasználhatod az Inferno Blastodat a kettős HU+Pyro érdekében, mert ilyenkor nem áll fenn a Pyro! buff felülírásának a veszélye.

[ Szerkesztve ]

(#60028) Viktor77 válasza DrGonzo22 (#60027) üzenetére


Viktor77
titán

Ha ki akarsz nyírni egy magyartanárt, ezt a hsz-t mutasd meg neki. :)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#60029) #81999360 válasza Viktor77 (#60028) üzenetére


#81999360
törölt tag

...és ha a magyar tanár WoW-ozik? ;)

[ Szerkesztve ]

(#60030) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

Nem értek a WOW-hoz, soha nem is játszottam.
Ismerősnek kellene pólót szitázni egy wow karakterrel és küldte ezt a rajzot :W
Ezt nekem vektorizálni kellene, kérdeztem tőle hogy mi a karakter neve (pl. hobbit, varázsló) hogy neten keresgélve találok rendes képet, erre elküldte a nicknevét :W
Szóval, van ennek a karakter fajtának neve?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60031) nofi válasza Met (#60030) üzenetére


nofi
őstag

Ezt passzolom, de ha tudod a nicknevét és hogy melyik szerveren játszik rá lehet keresni a Battle.neten ;)

Xbox GT: nozsolt

(#60032) k.kristof válasza Met (#60030) üzenetére


k.kristof
őstag

A karakter tartása alapján ez egy férfi blood elf mage.

(#60033) ldave válasza Met (#60030) üzenetére


ldave
félisten

Ez szerintem egy férfi blood elf karakter, legalábbis a testtartásából ítélve :)

A Slime draws near! Command?

(#60034) TommyGun


TommyGun
őstag

És valszeg Warlock vagy Mage abból is a blind mage/lock, mert hemüveges :D

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#60035) Zedz válasza Met (#60030) üzenetére


Zedz
addikt

Itt a jobb fenti keresőbe írd be a karakter nevét, illetve szükséges lesz még tudnod, hogy melyik szerveren van a karakter.

Ha még sem találod, akkor ilyesmire tippelnék.

(#60036) Met


Met
nagyúr

Megvan, köszi mindenkinek :)
Blood Elf Discipline Priest

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60037) pckownz


pckownz
senior tag

Ha minden igaz, ki is rakattam magam a klánból :)
Múltkor még mythic kargathot healeltem, tegnap mentünk hc-ra. Igaz, kargath megint elsőnek pécézett ki (dps-eltem a sámival) és nagyon rossz helyen álltam, de egyből éledtem is utána. Aztán trashelni mentünk és lehalt a heal, elemként húztam a tankot amíg tudtam. Ezek után esett pár olyan cucc, ami az összes többi elemsáminak már gyenge volt, nekem nagy előrelépés lett volna és mégis egy cementnek ment az összes. Itt azt mondtam, hogy köszönöm és lelépek, mert válaszra se méltattak a loot miatt. Hozzátenném, volt olyan item, ami HC dungeon droppot váltott volna nálam, tehát tényleg nagy előrelépés lett volna. Leírtam nekik szépen, hogy lelépek twin orgonsnál, mert úgy érzem nem illek a csapatba. Elindult TS-en a szájtépés, mint ha ott se lennék, úgyhogy leléptem a francba mielőtt felidegelnek. Ja és belépésnél azt igérték, hogy heti rang osztás van, ahhoz képest 3 hét alatt annyit beszéltem egy officerrel, hogy húzzak ashranba gearelődni.

(#60038) thomeef válasza pckownz (#60037) üzenetére


thomeef
őstag

Szóval így néz ki egy pve guild, még jó hogy én nem élek ilyesmivel :U

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#60039) ldave válasza thomeef (#60038) üzenetére


ldave
félisten

Így néz ki egy rosszul működő PVE klán. Ebből azért nem kéne általánosítani.

A Slime draws near! Command?

(#60040) Xantor


Xantor
tag

Tapasztaltabbaktól kérdezném, hogy Balance Druid-ként mi az a körülbelüli HC-s HM DPS ami után érdemes Mythic-re mennem?

:R

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#60041) nofi válasza pckownz (#60037) üzenetére


nofi
őstag

Rengeteg az életképtelen guild, 2 hónap alatt a negyediket fogyasztom. Arra veszik a fáradtságot, hogy szép hosszú bemutatkozót írjanak, meg a kritériumokat kiemeljék aztán Bnet fórumon, chaten, stb. toborozzanak. Fenntartani, foglalkozni a tagokkal már tényleg időt igényel és itt sokan elvéreznek. Kedvencem mikor találós kérdésre kellett válaszolnom, majd belépve látom, hogy a szigorú szervezés ellenére egyetlen event sincs kihirdetve. Lehet csak a csalódottságom mondatja, de aki nem first killre megy, az lehet jobban jár egy jól szervezett runnal, mint várni, hogy az adott guild officerei csináljanak valamit. Sokan úgy gondolják, hogy ha már vannak páran, akkor egyszerűbb csinálni egy guildet, ahol mindnyájukra szükség lesz, a csürhe meg majd igazodik hozzájuk. Tévedés, az ilyenre ott a raid finder. Aki többet tud adni mint kapni egy mmo-ban, annak való a guild.

Xbox GT: nozsolt

(#60042) Cathfaern válasza nofi (#60041) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Új rendszernek köszönhetően szerintem a guild mythic szintig legfeljebb szocializációra jó.

(#60043) #81999360 válasza pckownz (#60037) üzenetére


#81999360
törölt tag

Magyar klán? :)

(#60044) laceszgamer válasza Xantor (#60040) üzenetére


laceszgamer
addikt

Szerintem bosstól függ, nálunk legalábbis ettől függően van szórás, de 670-ben azért illik 25-30 között lenni legalább.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60045) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nekem tűnik úgy hogy iszonyatosan elszaporodtak a kínai gold sellerek ragnaroson? Legalább 5 különböző hírdet... ami a pláne az egészben, hogy ha report spammelem, hogy eltűnjön, akkor néha DC-vel hálálja emg a játék a dolgot.
Ignore listám emg mindig betelik, nem hiszem el, hogy nem elhet megoldani, hogy a report spam egyszerűen ignoreolja is és egy relog után ne jelenjen meg emgint, meg emellett az ignore listát is nyugodtan elhetne bővíteni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60046) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Nagyon várom már az új GFX opciókat.
Multisampling (vajon, hogyan sikerült megoldaniuk? - lehet csak a részeit használták fel és hasonló elven működik), Supersampling.
Továbbá Depth Effects és Lighting Quality.
Vajon hol fog a WoW (Depth of Field?)-et használni? Ahogy látom ebben lesz valahogy az eddig semmit sem csináló fénytörés (Refraction) effekt is.
Lighting Quality alatt vajon bekerült egy teljesen új fény-árnyék effekt kezelési módszer, vagy csak a jelenleg eléggé gyenge effektet lehet ki-be kapcsolgatni?

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#60047) laceszgamer válasza nonsen5e (#60046) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én a hogyanra olyan értelemben leszek kíváncsi, hogy mit fog majd mutatni live-on. Ha értelmesen optimalizálják akkor teljesen okés a dolog, de annak sok értelme nem lenne, ha például raiden azért nem tudnánk játszani, mert a fél raidnek 15FPS-e van egy bosson.

Apropó azt nem tudja valaki, hogy garrisonnál mitől függ miylen küldiket kapok?
Konkrétan a raidből eső itemes küldikre gondolok.

Eddig nekem volt egy RF és egy Normal szintű item, de volt akinek már 3 mythic is jött garrison küliből...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60048) mqm válasza nonsen5e (#60046) üzenetére


mqm
senior tag

Őszintén nem várom ezeket.. Meg 290-el sem tudok normálisan játszani ashranban.. És akkor még nem jöttek be ezek! :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#60049) nonsen5e válasza laceszgamer (#60047) üzenetére


nonsen5e
addikt

Attól függ, hogy megöltél-e 15 bosst az adott nehézségen. Ha nem öltél semmit akkor kapsz tescos lilát, ha 15 normál bosst akkor hc lootot, 15 hc után meg mythicet.

mqm: Nem a gép miatt.

A mostani új effektek mind opcióként szerepelnek, ma is bárki játszhat új víz, fény, vagy éppen élsimítás és árnyékok nélkül.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#60050) laceszgamer válasza mqm (#60048) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ott más a gond.
Van mikor áll a bál ally-horda közöt középen és teljesen szépen fut, van mikor meg alig 10-20 játékos esik egymásnak és szó szerint 1 képkocka / másodperc, ha odébb mész két lépést akkor minden rendbe jön. Szerintem inkább szerver oldalon nem bírják a dolgot.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.