Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) Scholes9 válasza !player! (#22949) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én nem bírnám ki, de ezt az idióta achievmenteket hanyagolhatnák mostantól, mert kb hányingerem van tőlük...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22952) Junkie válasza Cathfaern (#22950) üzenetére


Junkie
aktív tag

Egy biztos nekem még sokminden az újdonság erejével hat lévén, hogy kb fél éve játszok munka mellett napi max 3-4 órát így azért nem mondanám magam hc játékosnak egy db 80-as karival amit még mindíg próbálgatok tapasztalgatok. De tény hogy én is azt hallom régi játékosoktól hogy az a raid content ami jelenleg van nagyon piskóta a régiekhez képest(lehet ezért megy nekem is:D) De majd kiderül mi lesz Ulduárban:)

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22953) kovsol


kovsol
titán

altos naxx 25 volt ma :) pw kifogott rajtunk mert csak 21 en voltunk és 5 healer azok is ilyen 70 -es cuccokba vagy dps talentelt át healre :) de többi elég szépen ment majd holnap megy újra próbálkozás
szerintem nálunk szivesebben jönnek már ilyen raidekre mint mainnes darálásra

May the Force be with you!

(#22954) anulu válasza kovsol (#22953) üzenetére


anulu
félisten

hat, warrioromnak (main) csak KT-bol kell T7,5 fejes meg Betrayar (x2 :P), tobbire leginkabb hunterrel mennek. 10-esben voltam vele, egesz korrekt dps-t tol annak ellenere, h kihereltek a BM agat.
elozo resetben voltam eloszor. Gluthnal leizzadtam az agyam a kite-tal, de 2-ra ment, most penteken petet raengedtem bossra, es siman, lazan, konnyeden kiteoltam :) annyit vettem eszre egyszercsak, h a zombik eltuntek es a boss lefekudt :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22955) Wolverine válasza Scholes9 (#22951) üzenetére


Wolverine
félisten

A terv továbbra is az lesz, hogy az igazán kemény kihívást az achievementek jelentik majd; a 3.1-től loot is jár értük. (amúgy Naxx = Karazhan, Malygos/Sartharion = Gruul/Magtheridon - csak ugye anno BC-ben rögtön ott volt további contentnek The Eye és SSC, itt meg Ulduar még nincs bent...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22956) Azazello-


Azazello-
senior tag

mitol van az, hogy nem tudok irni lfg-ra (/4) es nem is latom amit irnak?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22957) Scholes9 válasza Wolverine (#22955) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sajnos igen ez lesz a vonal amit tovább visznek :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22958) .volkovy.


.volkovy.
tag

Hi. Életemben nem játszottam a World of Warcraft-tal, ma feltelepítettem egy 10 napos próbaverziót, és tetszik.
Játszani ezzel rendesen úgy lehet, hogy pl. a cdgalaxis-tól megrendelem a dobozos játékot és egy 60 napos gamecard-ot, valahogy aktiválom, és ennyi? Tehát nem vagyunk semmilyen szempontból kirekesztett ország, vagy ilyesmi? Számlaszám vagy dombornyomott bankkártya kell?

(#22959) Ptech válasza .volkovy. (#22958) üzenetére


Ptech
őstag

Első körben csak az alapjátékot kell megvenned, abban van egy hónap ingyen játék. Belépsz a wow-europe.com on az Account Managementbe-be, beírod a kapott kódot és folytathatod is tovább a karaktered. A két kiegészítőt ráérsz akkor megvenni he elérted a 60 ill 70-es szintet.
Gamecardot meg nem muszáj venned, maximum ha azzal akarsz majd fizetni.
Bankkártyával viszont olcsóbb, dombornyomott bankkártya elég hozzá, sőt van pár nem dombornyomott ami szintén működik.
Kirekesztve csak pár dologból vagyunk pl Recruit a Friend, állítólag a szerencsejáték törvény miatt, de a kártyás fizetés simán megy.

(#22960) anulu válasza Wolverine (#22955) üzenetére


anulu
félisten

reszemrol azt mondom, hogy inkabb egy ideig legyen ez, mint ami anno SSC/TK-val volt. idiota block bossok (Al'ar, kb olhetetlen Vashj), undorito trash (SSC, nem volt bosshoz kotve, 45 perces full respawn). nem kihivas volt, hanem idegproba... eredeti formajaban flask es potigyilkos Gruul es Magtheridonrol nem is beszelve.
ha ugy nezzuk, valoban volt tovabbi content a jatekban, de 2.1-ig igazandibol nem beszelhetunk rola erdemben.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22961) Ptech válasza anulu (#22960) üzenetére


Ptech
őstag

SSC/TK azért kihívás volt rendesen, mondjuk a kezdeti időkben Vashj/Kael szándékosan ölhetetlen nehéz volt hogy megfelelő clockblock legyen. A trash valóban halál volt mindkettőben, bár HY/BT sem volt álom, BTben egyszer majdnem el is aludtam trashen xD
Most meg kb az egyetlen valamennyi kihívást jelentő fight Sarth3D vagy Maly6min.

(#22962) Rizzo válasza Ptech (#22959) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Tekintve a jelenlegi csodás forint árfolyamot, a GameCard most jobban megéri, mint a netes fizetés!

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#22963) nierthen válasza Rizzo (#22962) üzenetére


nierthen
tag

ma reggel vont le velizy-villac wor 3713 forintot. a GC mennyi?

Nierthen#2767

(#22964) kovsol válasza anulu (#22960) üzenetére


kovsol
titán

nekem meg az tetszett, hogy lehetett a tresen is wipolni és amugy bosshoz voltak kötve a tresek ssc ben is csak nem logikus sorrendben :D ha megölted lurkert meg hidrost akkor már szépen be lehetett menni
és szerintem magteridon meg gruul akkor nagyobb kihívás volt mint mostani két sárkány
és mivan a world bossokkal ? azok már 60 on is voltak szép számmal meg BC ben is volt kettő

na mind1 azért ha már ssc ben nem jöttek be a tresek akkor lehet nem voltál sunwellben :D
nekem sokkal jobban bejönnek az olyan insták ahol nem csak ész nélkül pull azt tankolják meg löjjétek amit értek

ha láttad volna nerfeletlen eredeti solariant akkor még alart megse említetted volna :D alar csak legelején bugos volt azt nem lehetett megölni de utánna mikor kicsit javítottak rajt nekem egyik kedvenc harcom lett, vashj meg mai napig szeritnem az egyik legötletesebb harcok egyike!! én annó mageval egy egész lépcső oldalt fogtam és dobáltam fel a tainted core okat és na ott már kihívás volt... első boss ahol számított a hit rating is mert ott elementalokba egy resist azt már cumi van
aki megölte vasit meg kaelt eredeti álapotában(nem az ölhetetlen fajta hanem ami utánna volt) szeritnem azok sose fogják elefejteni
hyjal egy vicc volt free loot BT meg Ros ig volt kb egy vicc de az se volt gázos még sharaz csak shadow res miatt volt nehéz mert idő kellett IC kedvencem kb ott mage tank voltam :D illidan meg megint kb egy vicc két raid alatt lement míg kael meg vashy meg ilyen 3 hetek voltak
sunwellben is voltam természetesen minden bosst öltem agyonnerf elött

sry ha összeviszaság van bent most ébredtem :D azt sietek CATIA órára :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22965) kovsol válasza Ptech (#22961) üzenetére


kovsol
titán

mali 6m már közelébe nincs a kihívásnak... 5perces nehezebb volt (tapasztalat)

May the Force be with you!

(#22966) slayer006 válasza .volkovy. (#22958) üzenetére


slayer006
addikt

Szerintem, ha a WoW + BC -t egyben veszed meg, akkor jobban jársz. [link]
Az összes faj + szakma elérhető lesz kezdéskor. A második kieg. -el viszont ráérsz.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22967) slayer006 válasza nierthen (#22963) üzenetére


slayer006
addikt

[link]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22968) MCGaiwer válasza nierthen (#22963) üzenetére


MCGaiwer
addikt

6990

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#22969) !player! válasza kovsol (#22965) üzenetére


!player!
aktív tag

Igen csak az 5percesnél nem buzerálták a sparkokat.
Szoval nem tudom melyik a könyebb.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22970) kovsol válasza !player! (#22969) üzenetére


kovsol
titán

hallod most szerintem 3-4 sparkot összehúzni nagyobb nehéség volt mint most a kemény két darabot
első jön elfordul a bossal a tank és a raid odamegy ahol megölik másodikat odarántják hopp már megy is a hero azt nuke hát igen ez nehéz boss
5percesnél p2 be már 1% on repkedett a boss most meg ha ilyen 25% körül felmegy se para
és régen rootolgatni is kellett most azt se szoktunk már

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22971) !player! válasza kovsol (#22970) üzenetére


!player!
aktív tag

Akkor vedd ugy hogy nem mondtam semmit :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22972) L4mie


L4mie
veterán

Srácok a WOWJUTSU mi alapján ranksorolja a klánokat?
Mert: héten mindent (10/25) farmolunk, csináljuk az öcsiket (már amikor immortalon KT-n nem hal meg valaki :O ), de csak csúszunk vissza hétről hétre :O
Ezekre tudok gondolni:
-nem frissít mindenkit a klánban
-nem csináljuk elég gyorsan az öcsiket
-sok a disenchant mert folyton ugyanazok a szarok esnke, és így nem gearelődnek bizonyos emberek :( , mellette a másik fele a klánnak már full geares 5x :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#22973) Wolverine válasza L4mie (#22972) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha nem frissültök az Armoryban, akkor vissza fogtok esni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22974) capafog23


capafog23
őstag

Hogy jutok el hordásként darnassus északi részébe?
Eldert ott van elméletileg, eljutottam már odáig hogy hajóval kéne menni, de nem tudom melyikkel.

(#22975) Wolverine válasza capafog23 (#22974) üzenetére


Wolverine
félisten

Auberdine-ből megy hajó Darnassusba (Darkshore-ból), miután leszálltál, a portálon átmész és meghalsz kb. az őrök miatt ;) Ha mégsem, a portáltól északra van Cenarion Enclave, ahol az elder áll. (egyébként van egy másik is ott, Darnától keletre a faluban)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22976) Ribi válasza L4mie (#22972) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ha jól tudom nektek kell nyomkodni a frissítést mindig. Nem csinál magától semmit.
Minden usert 1enkent kell beadni de ez tényeg enm biztos.

(#22977) Junkie


Junkie
aktív tag

a www.wow-heroes.com mennyire reveláns a rangsorolásban? Csak az equippelt itemek szintjét nézi vagy valami mást is?

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22978) zotyesz66 válasza capafog23 (#22974) üzenetére


zotyesz66
őstag

Auberdine-ből a móló jobb oldali leágazásától megy a hajó Teldrassilra.

(#22979) capafog23 válasza Wolverine (#22975) üzenetére


capafog23
őstag

Sikerült, 90% hp, le se szedtek mountról.

(#22980) Scholes9 válasza L4mie (#22972) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Legjobb oldal a guildek rangsorolására: www.wowprogress.com

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22981) Scholes9 válasza Junkie (#22977) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez az oldal igencsak felejsős, fentebb linkeltem egy sokkal pontosabbat, wowjutsu is egy vicc.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22982) Scholes9 válasza !player! (#22969) üzenetére


Scholes9
nagyúr

5 perces jóval nehezebb volt, mert ha nem jött 1 spark akkor kb bukó volt.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22983) L4mie válasza Scholes9 (#22982) üzenetére


L4mie
veterán

De azt legalább lehet újra tryolni ;) nem ugy mint az immortalt.

Nekünk eddig a 10 fős Sartharion 3D tűnt a legnehezebbnek.

Maly-t még nem tryoltuk 5 percesre.

Abba még beledob egy csomó random faktort is DC, lagg etc. :(

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#22984) Scholes9 válasza L4mie (#22983) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na ja Immortalban az a nehéz, h heti 1-szer próbálkozhatsz, meg mák is kell hozzá. Amúgy arra mondtam, h a régi 5 perces nehezebb volt, mint a mostani 6 perces

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22985) L4mie válasza Scholes9 (#22984) üzenetére


L4mie
veterán

Mondjuk mi ott rontottuk el a 10fős twilight-ot, hogy 3 healerrel álltunk neki (melee felállás).
Multkor utsó 3 tryra megnéztük milyen, ha elem shaman van még bent 3. healerként, és tenebront puffogtatja....hát így már EZ mode lesz :D (már ha szerencse lesz a mozgásokkal)

Immortal... :( még mindig szomorú vagyok, hogy múlt szerdán azért úszott el, mert KT-n icetomb ban lévő egy healt sem kapott, úgy, hogy 3 healer volt range-ben, és abból 2 éppen csak állt.
Valljuk be butaságon csúszott el :O :W, NA DE MAJD HOLNAP ;)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#22986) deathcrow42 válasza L4mie (#22985) üzenetére


deathcrow42
tag

Immortalt mindig valami olyan bagatell hülyeségen bukja el az ember hogy legszívesebben :W :W
.... :D

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#22987) Azazello- válasza Azazello- (#22956) üzenetére


Azazello-
senior tag

up :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#22988) Wolverine válasza Azazello- (#22987) üzenetére


Wolverine
félisten

Alapesetben nem vagy belépve az LFG csatornára, csak ha a) csapatot keresel questhez/instához; b) a partyd keres még plusz embert; c) használsz valamilyen addont, ami automatikusan beléptet oda is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22989) Junkie válasza Scholes9 (#22981) üzenetére


Junkie
aktív tag

Nem a klánrangsorolására gondoltam, hanem a realmokon belüli player rangsorolására, meg hogy arról szól e ha viszek egy lootot 13-al nagyobb itemszintel akkor ugrik e egyet és erről szól e az egész vagy néz mást is:)

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22990) .volkovy. válasza Ptech (#22959) üzenetére


.volkovy.
tag

Köszi szépen!
Valami ilyesmi útbaigazítást szerettem volna kérni. :)
A legegyszerűbb fizetési mód érdekelne, sima számláról átutalva nem működik? Akkor marad a gamecard, az kb olyasmi lehet, mint a domino kártya, ugye?

(#22991) mistyc0


mistyc0
csendes tag

Sikerült visszavásárolnom a tálenteket igy már a Furyra tettem mindet.Viszont hogy és mikor lehet uj szakmát tanulni?

(#22992) Junkie válasza mistyc0 (#22991) üzenetére


Junkie
aktív tag

karakterlapon a skills fülön a szakma szintje alatt van egy kis kör ha arra rákattintasz megkérdezi hogy biztos törölni akarod e, arra igent nyomsz és utána tudsz újat felvenni trainertől akik a fővárosokban vannak

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22993) Ptech válasza .volkovy. (#22990) üzenetére


Ptech
őstag

Igen, egy feltöltőkártya, megveszed akármelyik játékboltban, beírod a kódot és kapsz 60 nap játékidőt.

(#22994) Rizzo válasza nierthen (#22963) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Pénteken még 6290Ft-ért rendeltem meg a netes 10%-os kevezménnyel, de ahogy látom, már a GC-t is elérte az árfolyamesés, így most 6920Ft.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#22995) Wolverine válasza Rizzo (#22994) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak visszatették rá a 10%-ot :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22996) Wolverine


Wolverine
félisten

Ja! Holnap patchelés lesz, én mindenesetre reggel a WoW Insideren és az amcsi fórumon kezdek, hogy minden zökkenőmentes-e náluk :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22997) anulu válasza kovsol (#22964) üzenetére


anulu
félisten

hmm. az eredeti SSC-ben _nem volt_ a trash bossokhoz kotve... az is hatalmas nerf volt, hogy 2 ora lett a respawnja.

valoban, sunwellben nerf elott csak Kalec lett meg (2008. elejen hagytam fel RL dolgok miatt a HC PvE-vel), utana M`uruig vegigrohantunk.

hmm, melyik "eredeti" Solarianra gondolsz?
- debuffal kirohanunk a tomegbol es varjuk, hogy leketyegjen
- 2db 600+ arcane res-es tank
?
az "eredetit", amikor 1 guild sem olte meg, azt valoban nem, a hotfix napjan volt 1st killunk anno. :)

"alar csak legelején bugos volt azt nem lehetett megölni"
de. meg lehetett. world 14-kent sikerult is.

szoval ize. lehet, nem levegobe beszeltem #22960-ban :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22998) whitezo88 válasza anulu (#22997) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha már történelem:

mi is volt első Vashjal? nem emlékszem, csak arra hogy egy guild megölte FKra, és miután bebugolt (talán instant repop) írtak GMnek és azt kérdezt történt-e hasonló korábban? :DDD

és akkori Kael hogy volt? vagy őt nem is látta senki Solarian miatt? és vele mi volt? :)
nem raideltem akkor, és nem is nagyon találok infokat, de érdekelne.

(#22999) kovsol válasza anulu (#22997) üzenetére


kovsol
titán

arra a solarianra igen, amit csináltak belőle késöbb az egy röhely volt bár volt akinek nehéz volt simán kifutni a tömegből is
alart én csak magyar harmadik ként öltem anyira nem voltam pro guildben

May the Force be with you!

(#23000) anulu válasza whitezo88 (#22998) üzenetére


anulu
félisten

world 1st Nihilumnal volt az instant repop, a GM-es az 2nd kill volt (nemtom melyik csapat), es az volt a para, h jottek az addok es nem lehetett se kelni se semmit. :)

solarian-en volt egy hotfix, utana olheto volt, al`ar volt a bughalmaz meg 1hit barkit mail alatt random charge utan. miutan megvolt a 1st kill raneztunk Kaelre. meg nagyon nem volt kesz allapotban. random mennyisegu embert MC-zett, meg ilyenek :) szoval hagytuk 2.1-ig, amikorra befejeztek.

az az Al`ar kill is olyan volt, hogy rendesen fel kellett keszulni, lvl18-as lockokkal, Onyxia fejjel, Hakkar szivvel, es vegelathatatlan mennyisegu selfbuffal :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.