Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) Wolverine válasza LucifeI2 (#22250) üzenetére


Wolverine
félisten

A recruit a friend már nem működik nálunk.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22252) GoTReX válasza Wolverine (#22249) üzenetére


GoTReX
őstag

Hehe szted meleeben ütöttem?:DSzted a patch után még mindig érdemes a BM-re koncentrálni? Annyira vegyesek a vélemények neten,ahogy olvastam...

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22253) decibel


decibel
aktív tag

Paladin változások szivárogtak: [link] :C :P

Elég sok szabadidejük lehet a gm-nek, ha ilyenekkel szórakoznak, de legalább hangosan felnevettem egy-két kommenten. :DDD

"you are a monkey poo-poo"

(#22254) Wolverine válasza GoTReX (#22252) üzenetére


Wolverine
félisten

Mármint ha threatben vagy messze a tanktól :P Amúgy szintezni BM-en a legegyszerűbb, a 80-as talentekhez meg hunter esetén semennyire sem értek :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22255) SzlobiG válasza Scholes9 (#22220) üzenetére


SzlobiG
félisten

Azt alap, hogy használom csak a beépített van amikor jobban mutatja...

(#22256) Cathfaern válasza SzlobiG (#22255) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jobban = pontosabban? Mert akkor csak placebo, mivel 3.0 óta (azaz amióta van beépített) az omen pontosan ugyanazokat a threat értékeket mutatja, mint a beépített.

(#22257) SzlobiG válasza Cathfaern (#22256) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hmm ezt nem tudtam, akkor lehet csak jobb hogy azt is figyelni tudom, de a lényeg, hogy nincs ott a %-os aggro mérő a targetemen.:(

(#22258) mistyc0


mistyc0
csendes tag

Sikerült gond nélkül felraknom az összes kiegészitöt .Viszont a Blood Elf-et nem adja be kéri hozzá a BC-t is ,de az is felment .Mit csináltam rosszul?

(#22259) Viktor77 válasza mistyc0 (#22258) üzenetére


Viktor77
titán

Upgrade-eld az accountot BC-sre.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22260) mistyc0 válasza Viktor77 (#22259) üzenetére


mistyc0
csendes tag

Köszi és a Lich Kinget is gondolom....

(#22261) !player! válasza mistyc0 (#22260) üzenetére


!player!
aktív tag

igen

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22262) Esmein


Esmein
nagyúr

Játszik valaki intel vga-s laptopon? Nem vagyok jól informált a kérdésben, de annyira nehéz diszkrét vgas notit találni a 160 ezer alatti kategóriában, hogy úgy gondoltam rákérdezek, ezekkel a gma 3100-as meg 4500-as meg 950-es képmékerekkel mennyire veszélyes natív felbontáson raidelni?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#22263) mistyc0


mistyc0
csendes tag

Légyszi dobjatok egy linket hogy merre tudom a Lichet regelni mert nem találom....köszi :R

(#22264) szilchi válasza Esmein (#22262) üzenetére


szilchi
őstag

Nekem X1400-as Ati van,azon is minden low natív felbontáson és akkor Naxx megy normális sebességgel.Az ilyen integráltakon szvsz felejtős,mert azok még az enyémnél is gyengébbek.De ez csak az én véleményem,hamár próbálta valaki,akkor majd mond pontosabb infot.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22265) !player! válasza mistyc0 (#22263) üzenetére


!player!
aktív tag

ott ahol a BC-t account managmentbe

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22266) Cathfaern válasza Esmein (#22262) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

gma3100-asról van tapasztalatom: simán mezőn minden minimumra véve olyan 9 fps, SW-ben 2-3 körül (mindez 1GB ram és C2D-s CPU mellett).

(#22267) GoTReX válasza Cathfaern (#22266) üzenetére


GoTReX
őstag

Uhhh wazzze :DDD

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22268) Bence717


Bence717
tag

Hello! Én nemrég kezdtem el WoW-ozni és a legjobb karakterem lvl 9-es és ha megveszem Lich King-et akkor tudok inditani Death Knight karit??? A DK gyengébb mint a többi kaszt???

(#22269) Cathfaern válasza Bence717 (#22268) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ahhoz, hogy DK-t indíthass kell hogy legyen az accountodon legalább 1 db lvl55-ös karakternek.

(#22270) !player! válasza Bence717 (#22268) üzenetére


!player!
aktív tag

Nem gyengébb éppen ellenkezőleg, de ez hogy gyenge/nem gyenge elég nehéz összehasonlítani helyzet függő.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22271) Scholes9 válasza anulu (#22229) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na ja 1 ember meghalt 2 hete KT-n 38%-on, tankok elaludtak és az egyik add szétkapott egy healert, emiatt buktuk Immortalt :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22272) !player! válasza Scholes9 (#22271) üzenetére


!player!
aktív tag

Elkezdtük raidet 15:00-kor, thaddiuson meghalt 3, bye bye immortal, de legalább nincs lagg.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22273) Scholes9 válasza !player! (#22272) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na majd este 7-től lesz lag :DD :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22274) !player! válasza Scholes9 (#22273) üzenetére


!player!
aktív tag

Akkor már altozok! :)
barens cska nem laggol

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22275) Scholes9 válasza !player! (#22274) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sajnos az a gond, hogy az egész szerver lagol, nekem szokatlanul magas kieg óta a pingem és nem csak az instákban van lag. 50ms volt kieg előtt most jó ha 100...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22276) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!Csak most ismerkedem a Macrokkal.Persze egyszerű dolgok bebindelésével semmi probléma pl:/say hello,/train stb...De harcra szeretnék magamnak Macrot csinálni.Megcsináltam Ikon,név stb...benne: "/cast Serpent Sting,/cast Arcane Shot...Ebből persze csak a Serpent Shot működött mert mikor végigfuttatja az utasításokat,addig az Arcane Shotnak még cooldownja van....Van wmi parancs hogy késleltessem vagy wmi?Mert Bindelést eddig csak Quakenél használtam...Másik kérdés,hogy lehet Macrokban ,más Macrokra utalni?Ja és,hogy meg kell adnom a Spell szintjét,hogy ne az egyeset használja mondjuk:) Kicsit hosszúra sikeredett de fontos lenne!Kösz a segítségeket! ;]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22277) Wolverine válasza GoTReX (#22276) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs késleltetés a makrókban; a cooldownos spellek/abilityk kikerülését inkább valami profibb makróírótól kellene megkérdezni, én nem használom őket :B Makróból nem hívhatsz meg másik makrót. Ha nem adsz meg szintet, akkor a maxot fogja használni mindig (ma már nem is érdemes downrankolni).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22278) GoTReX válasza Wolverine (#22277) üzenetére


GoTReX
őstag

Mert találtam neten Macro Guideot,ahol irja hogy harcban hasznaljunk Fireball macrot stb...De ugy semmi értelme,van annak sajat ikonja...

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22279) Ptech válasza GoTReX (#22276) üzenetére


Ptech
őstag

Serpent Sting/Arcane Shotnál gondolom azt szeretnéd, hogy ha nincs az Arcane Shot cooldown-on, akkor azt lője el, ha meg igen akkor a Serpent Stringet. Ha igen akkor egyszerűen az Arcane Shotot írod előre a makróban.

/cast Arcane Shot
/cast Serpent String

Tudtommal nem lehet más makrókat meghívni makróból.
A spell szintet meg nem kell megadnod, automatikusan a legmagasabb elérhető rankot használja.

(#22280) GoTReX válasza Ptech (#22279) üzenetére


GoTReX
őstag

Nem teljesen ,de jo az alternativad:) Pl olyat akartam: /cast Serpent Sting /wait 2sec,/cast Arcane shot,és ezt szépen vegrehajtaná magátol:)De mivel nincs varakoztató parancs ezért előre teszem az instant castokat,és ha szerencsém van egyszerre vegrehajtja azokat:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22281) GoTReX


GoTReX
őstag

Van egy másik megoldás ami sztem jó lehet Mageknek stb...Minden hasznalt Cooldownos dolgot egy macrora kell bebindelni,és mikor hasznalod a "lehült"spell fog mindig működni ;]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22282) Cathfaern válasza GoTReX (#22280) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Macrot nem lehet késletetni. Macrot macróból meghívni nem lehet... alapból, viszont addon létezik rá, de sajnos nem tudom a nevét.
Több skillt egymás után bemacrozni, hogy azokat egymás után végre is hajtsa csak úgy lehet, ha azt (azokat) rakod előre, amin nincs global cool down (ha nem tudod mi az, lentebb kifejtem), és utána jöhet 1 olyan skill, amin van.
Hogy min nincs gcd, azt nem tudom meg lehet-e nézni valahol, de próbálgatással mindenképp meglátod: ha eltolod a skillt, és utána látod, hogy minden skilled cd-re kerül 1,5 secre, akkor az gcd-s skill volt (általában olyasmi skillek nincsenek gcd-n, amit benyomsz, utána ad valami buffot rövid ideig, de nagy cooldown-al rendelkezik. De ezek közt is van bőven ami gcd-s).
Hunterrel főleg olyan macrokat tudsz/érdemes csinálni, hogy ha lehet nyomjon X skillt, ha az cd-n van, vagy nem lehet, akkor Y-t. Ez alól kivétel Kill Command, illetve 3.0.8 óta Bestial Wrath, mivel ezek nincsenek már gcd-n, így érdemes lehet rámacrozni arra a skillre őket, amit gyakran használsz (steady shot), vagy összerakni a pet küldésével. Illetve Master's Callra és Misdirectionre lehet még macrot írni, hogy kényelmesebb legyen használni őket (alapból mindkettőnek kell hogy legyen targetje, bemacrozva előbbit target nélkül magadra nyomod, utóbbit meg a petedre, például, de lehet másként is persze).

global cool down (gcd): a skillek nagy része után fellép, alapból 1,5 sec, ez alatt az időtartam alatt nem tudsz semmilyen más skillt használni (olyat sem, amin nincs gcd). Caster kasztoknál (warlock, mage, priest, stb) a haste csökkenti a gcd időtartamát is, de nem castereknél (mint a hunter is), nem, szóval mindig 1,5 sec marad.

(#22283) Bence717


Bence717
tag

Ha DK-t akarok indítani akkor a lvl 55-ös karakteremből lesz a Death Knight vagy egy teljesen új karakter lesz?? :F

(#22284) Wolverine válasza Bence717 (#22283) üzenetére


Wolverine
félisten

Teljesen új karakter lesz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22285) capafog23 válasza Cathfaern (#22282) üzenetére


capafog23
őstag

Egy macrom van hunterrel: wing clip>disengage. (disengage-n asszem nincs global cd)

(#22286) szilchi


szilchi
őstag

Ahh...a mai Naxx volt talán az eddigi legroszabb.Egy guild hívott meg beugrónak,majd hirtelen felindulásból fel is vettek.Már négy éve működnek,127 tag,jófejnek tűnnek.A GL mondta,hogy a többség jó régóta tagja,inkább fun guild és nem HC.Mindenki a main karijával volt online.Az első trash után kicsit húztam a szemöldököm,mert én voltam első 4500-al,a második mage meg hozott 3000-et :F .Ááá..gondolom..csak véletlen.Az első boss már megvolt,jött grand widow.Feltűnően hosszú fight volt,utolsó enrage-nél már nem volt worshipper :F :F .Egy hete úgy vertük le,hogy két add maradt.Most meg négy se volt elég.Pár inspeckt után rá is jöttem,miért.Többségük 78-as kék/zöld vagy 80-as craftolt gearrel volt itt.Régi guild és main karikhoz képest elég fura.Én ilyen szerkóban inkább HC-be mentem és naxxra nem is gondoltam.Persze a DPS-t még mindig én vezettem 2300-al,a többiek sem voltak sokkal roszabbak.De aztán megnéztem a bossfight-ot külön... :Y ...nekem 1900 volt a többi meg 800 és 1200 között.Na mondom ez durva menet lesz.És jött Maexxna.Megnéztem a bossadd-ban,utoljára kb. 3 perc kellett.Most le se ment :( .Túl kevés volt a dps,jött az enrage majd a wipe.Kb. 7 try után mondom,ez elég lesz.Meg pár másik is lépett.Hmm...sok munka lesz itt Ulduar-ig.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22287) !player! válasza szilchi (#22286) üzenetére


!player!
aktív tag

Messze van még Ulduar sajnos.
10 napja farmolom VH-t és még nem esett +hit trinket ma sem naxxbol kezdek ideges lenni! :))

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22288) szilchi válasza !player! (#22287) üzenetére


szilchi
őstag

Nekem most fegyver kéne valami jobb,mondjuk a Webbed dead HC Anub'Rekhan-tól.Elvileg az a jelenlegi legjobb dagger mutilathez.De ezekkel az emberekkel nehéz lesz a progress.Maexxna elött kért valaki 5 perc szünetet,aztán lett belőle 56 perc.Aztán meg a sok wipe.Na mindegy.Most a héten délutános leszek,szal alt szintezés lesz mert csak 1 max. 2 órám lesz.Archavon meg naxx 2 nap mulva resetel,de max archavonhoz tudok lenézni.De szvsz PUG-al megyek,guildrun-hoz kevés a jelenlegi dps.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22289) !player! válasza szilchi (#22288) üzenetére


!player!
aktív tag

Azért az 5fős HC-kat lehet farmolni elég könnyedén szerintem, más guild nincs a serveren ahova be tudnál lépni?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22290) Bence717


Bence717
tag

Hogy tudok csatlakozni valami Guildhoz Bloodscalp szerveren??? Az Armor szerint kell összehasonlítani a cuccokat. hogy melyik a jobb???

[ Szerkesztve ]

(#22291) szilchi válasza !player! (#22289) üzenetére


szilchi
őstag

Nem tom,őszintén szólva nem is keresek/kerestem annyira guildet.Mikor beszélgettünk,írta hogy ők naxxot akarják hetente párszor lejárni és majd én is nézzem meg a boss taktikákat ehhez a honlapjukon.Patchwerk meg pl. ugye szimpla dps harc...amihez sok dps kell.De így...jövő hétvégére talán meg is lesz egy wing.Guild nélkül meg nehéz bejutni.Mondta,hogy sokan közülük dolgoznak,ezért sokszor rotáció lesz a felállásban.Na majd meglátom,jövő hétvégére milyen cuccban lesznek.Aztán eldöntöm maradok e vagy sem.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22292) GoTReX válasza capafog23 (#22285) üzenetére


GoTReX
őstag

Elég furának tűnt eleinte,de értem...Tehat Rangetől függően müködik aminek kell:)Ha jol értem:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22293) !player! válasza szilchi (#22291) üzenetére


!player!
aktív tag

Azért 127 embert felgearelni eléggé nehéz nálunk van kb 32-35 aktív játékos és még most is 1-3 ember akar vinni T7.5 tokent.
DKP rendszer alapján mentek le raidre vagy hogy, mert ha mindig online leszel akkor te jol jössz ki abbol hogy sok rota van, na de van 1-2 boss ahol a fight nem lehet végtelen.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22294) szilchi válasza !player! (#22293) üzenetére


szilchi
őstag

Közben megnéztem a guild listát,rengeteg név mögött ott az "alt" megnevezés,szal az alap létszám nem is lehet akkora.És nincs is olyan sok 80-as,talán 14-15 ember.Nincs DKP rendszer,a szokásos "akinek kell az roll-ozon érte" rendszer van.Azokból az időlimites fightokból kettő megvolt(Faerlina,maexxna),ahol az elsőnél szimplán szerencsénk volt,mert utolsó enragenél 3%-on volt,de ugye nem volt már több add.Maexxnánál meg ugye bukta bukta hátán.Nem tudtuk sehogyse leverni enrage-ig.Bele se gondolok Patchwerk-nél meddig jutottunk volna.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22295) whitezo88 válasza szilchi (#22294) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem tudom tudtad-e hogy maexxna mindig enragel 30%on, de ha rendszeresen agyonveri a tankot akkor vagy a heal szar vagy a tank papír :) ilyenkor kell pattintani Blt meg hotolni a tankot.

(#22296) szilchi válasza whitezo88 (#22295) üzenetére


szilchi
őstag

Én meg azt hittem,itt is x idő után enrage-el.De akkor tévedtem,mindenesetre addigra mindig legalább 2 ember kifeküdt,akiből általában az egyik én voltam mindig mert egyszerüen nem ütöttek ki a cocoon-ból.Meg az addokat se verték le soha egyszerre.Meg akkor lehet a heal nem stimmelt.Nem tom.Mindenesetre mindenhol azt láttam,hogy ez a legkönyebb fight a spider wing-ben.Meg egy hete is lement elsőre pár perc alatt.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#22297) Scholes9 válasza szilchi (#22296) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Maexxnanal az a lényeg, h webspray előtt mindig hotoljátok fel a tankot és ami a legfontosabb, h 30% előtt még legyen dps stop amíg nem jön a kövi webspray aztán ha vége websrpaynek mehet bl és nuke.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22298) Jarlaxle válasza szilchi (#22296) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Olyan guildben fölösleges szenvedni akiknek nax ekkora kihívás. Lépj ki mielőbb szvsz, puggal több értelme van menni.

(#22299) !player! válasza Jarlaxle (#22298) üzenetére


!player!
aktív tag

Neki asszem a server is eléggé halott, szóval TNn biztos életerősebb pugok vannak mint ott, de néztem forumot azért 1-2 guild keres rogue-t

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#22300) Junkie


Junkie
aktív tag

Valaki tudna ajánlani olyan oldalt(lehetőleg magyar de végülis angol is lehet) ahol le van írva pontosan milyen parancsok lehetőségek vannak a macroírásra?

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.