Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) MaddeNNNN válasza Arnold2 (#26000) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Nem. 2 fajta spell van, aminek van utazási ideje(értsd akkor sebez amikor "odaér" a spell), illetve aminek nincs. incinerate és immolate például. Incinerate-et látod hogy kúszik a földön, és amikor beér akkor sebez, immolate meg rögtön. Ezért találták ki a nálunk okosabbak ezt az úgynevezett weavinget. Így néz ki a valóságban:

Elkezded castolni az incinerate 1-et
incinerate 1 castolás befejeződik
incinerate 2 castolás elkezdődik
incinerate 1 beért, decimate proccol
befejezed incinerate 2 castolását
soulfire 1-et elkezded castolni
soulfire 1 cast befejeződik, és ezzel egy időben decimate buff eltünik rólad
incinerate 2 beér, decimate ismét proccol
incinerate 3-at kezded castolni
soulfire 2-t kezded castolni

szóval 2x incinerate 1x soulfire 1x incinerate 1x soulfire

ezért kell a távolság, hogy legyen a spellnek ideje beérni

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#26002) Xaero88 válasza Kharg (#25999) üzenetére


Xaero88
tag

Program kell vagy szerver?

(#26003) Arnold2 válasza MaddeNNNN (#26001) üzenetére


Arnold2
őstag

Minden nap tanul valamit az ember. Köszönöm szépen. :R

Illetve ezzel egy időben meg szeretném kérdezni, hogy melyik az az addon, ami kiírja, hogy milyen messze van a mob? Mert régen azt hiszem volt ilyenem (vagy lehet hogy WoW beépített), de minden esetre most sokat segítene.

(#26004) superfinest


superfinest
tag

Hi!
Egy emberke leírná nekem a warlockos küldiket? :U
De linket is elfogadok, HA magyar.
Thx

(#26005) m4rc!


m4rc!
őstag

Ha már régóta nem jelentkeztem be wowba, akkor mi a teendő? Hol tom újraaktiválni az accom?

We are analog players in a digital world

(#26006) Xaero88


Xaero88
tag

Hol tudok bemenni IceCrownba?:D

(#26007) Viktor77 válasza m4rc! (#26005) üzenetére


Viktor77
titán

Account Management.

Xaero88: Gyalog sehogy.

Superfinest:: [link] Magyar leírásról nincs tudomásom.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#26008) Xaero88 válasza Viktor77 (#26007) üzenetére


Xaero88
tag

Ettől félem. Köszi :)

(#26009) m4rc! válasza Viktor77 (#26007) üzenetére


m4rc!
őstag

Ott hol? Mert pl., ahol az emailt kell megváltouztatni, azt írja, h nincs ilyen acc...

We are analog players in a digital world

(#26010) Wolverine válasza Viktor77 (#26007) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez nem teljesen igaz: Crystalsong Forestből besétálhatsz az első Icecrownban levő Argent Crusade bázisra, és miután befejezted a questelést, a másodikhoz, Crusader's pinnacle-hez is mehetsz gyalog... onnan viszont tényleg jobb repülni :DDD

szerk: #26009: ugye a wow-europe.com Account Managementben próbálkozol, és nem a worldofwarcraft.com-on? :D

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26011) m4rc! válasza Wolverine (#26010) üzenetére


m4rc!
őstag

Az volt a hiba.. :B

Köszi a helpet Neked meg a modi úrnak is! :R

We are analog players in a digital world

(#26012) Cathfaern válasza Wolverine (#26010) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Annyit még tegyünk hozzá, hogy a Storm Peakses 77-től megkapott ingyenes flying mount használható Icecrownban is.

(#26013) Wolverine válasza Cathfaern (#26012) üzenetére


Wolverine
félisten

Az is használhatatlan a northrendi flying skill nélkül, ha jól emlékszem :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26014) Cathfaern válasza Wolverine (#26013) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Wowheades komment szerint nincs, de "sajnos" mire odaértem, már nekem is volt flying mountom. De eléggé logikátlan lenne szerintem, ha valakinek van annyi pénze, hogy megvegye a cold weather flight-ot, akkor már miért pont mountra ne lenne? :)

(#26015) szilchi


szilchi
őstag

Vengeance vagy command jobb a retardinnak?Mármint seal of..?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#26016) Xaero88


Xaero88
tag

Próbáltam átsétálni Crystalsongból Icecrownba, mert láttam is a térképen hogy ott van egy ösvény de sehogysem bukkantam rá. Ami Crystalsongbol arra megy út az visszavisz Dragonblightba vagy a Frostmourne Cavernbe.

Nem tudja véletlen a bejárat koordinátáit megmondani valaki? Vagy hogy hol keressem?

(#26017) Wolverine válasza Xaero88 (#26016) üzenetére


Wolverine
félisten

Balra fordulj, ne jobbra. :) Út nincs kimondottan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26018) D4v3 válasza szilchi (#26015) üzenetére


D4v3
őstag

Ha retriről van szó akkor csakis martyr, a többit felejtsd el.

(#26019) szilchi válasza D4v3 (#26018) üzenetére


szilchi
őstag

Az csak a következő szinten lesz,de akkor ok.De az valahogy gáz,hogy én is sebződök nem?Ezt valahogy nem vágom,miért jó.Főleg instába eléggé megnehezíti a healer dolgát.Vagy én értem félre?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#26020) D4v3 válasza szilchi (#26019) üzenetére


D4v3
őstag

Nem vészes a sebzés, meg healeled is magad, egyrészt mivel a Divine Storm-od is visszahealeli 25%-át a damagének, másrészt crit után kapsz instant flash of light-ot, amit el tudsz nyomni magadra (ha meg crittel, akkor 60%-a még HoT-ként is heal tovább).

[ Szerkesztve ]

(#26021) Kharg


Kharg
tag

Egész jó napom volt, kiesett a fehér maci Brunnhildar Villageben, meglett a 3375acsi és egyre jobb a gear.

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#26022) laci666


laci666
senior tag

Hi!
Twisting Nether szerveren nem tudtok egy jó magyar guildott ahol tagfelvétel van és netalán lehetne csatlakozni.
Egy 80-as DK-m (Vérfarkas) van és neki keresek guildott.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#26023) Wolverine válasza laci666 (#26022) üzenetére


Wolverine
félisten

A horda oldalon több guild is van TN-en, a magyar #1-től a félHC-ig.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26024) laci666 válasza Wolverine (#26023) üzenetére


laci666
senior tag

ja lemaradt hogy hordás vagyok :U

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#26025) bozont


bozont
veterán

Hol tudom megtanulni a jewelcrafting profession-t?

(#26026) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na ez is meglett még ma, már csak 50 kell EKban. [link]

(#26027) Vigneau válasza D4v3 (#26018) üzenetére


Vigneau
félisten

És mi a helyzet tank oldalon? Oda mi a jó?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#26028) szilchi válasza bozont (#26025) üzenetére


szilchi
őstag

Exodar-ban,a dranei fővárosban.És sajnos csak ott lvl 60-ig.

u.i:Allisként persze,hordásként Silvermoonban :))

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#26029) robyroby


robyroby
tag

nagyon sokat számít a pvp talent? mert tank és dps vagyok nem szeretnék mindig futkosni talentelni minden aréna előtt :N

:R

(#26030) FefeeX válasza robyroby (#26029) üzenetére


FefeeX
veterán

sokat. én pl inkább a pvp talentet használom dps-re (most az uccsó dolgok szerint szerencsére az unholy DK-nál ez épp azonos, bár még lehetne turbózni a túlélést, de az túl nagy dps-visszaesés --> a healer nem tud életben tartani ha nem nyomsz le egy ellent)

(#26031) whitezo88 válasza robyroby (#26029) üzenetére


whitezo88
nagyúr

erre találták ki a dual talentet.

(#26032) FefeeX válasza whitezo88 (#26031) üzenetére


FefeeX
veterán

írta hogy tank/dps és egyelőre nincs trialtalent :) Azért mondtam, hogy én speciel a dps-t áldoztam be rá... :) (érdekes, a frost DK talent terjed dps-re most nagyon, lehet ki kéne próbálnom nekem is... )

(#26033) F-ECT$ válasza FefeeX (#26032) üzenetére


F-ECT$
titán

Pedig jó lenne a trial talent is (vagy akár a quad) :) Nem is csak a retalent költsége miatt, hanem a glyphek miatt is. No meg a folyamatos spell pakolgatás a spellbookból...

Én még csak most nevelgetem a DK-mat (68), és egyelőre mindhárom fa kb ugyanakkora dps-t tud, de azért frostnál is el kell dönteni, hogy a dps növelő vagy a sebzés csökkentő talenteket rakod ki, mert ha mindkettőt szeretnéd, akkor 60 pont sem elég a fára...

Dive ever, work never.

(#26034) bozont válasza szilchi (#26028) üzenetére


bozont
veterán

Ja igen alli oldalon, az kimaradt. Horda oldalon már találkoztam vele én is, de most nem találom a trainert se SW-ben, se IF-ban, mondom hol a pi*** lehet. Akkor lesz egy jó hosszú utam SW-től. :O

(#26035) Cathfaern válasza bozont (#26034) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hosszú út? Felülsz a hajóra SW-ben, Auberdine-ben átszállsz és már ott is vagy ;)

(#26036) D4v3 válasza Vigneau (#26027) üzenetére


D4v3
őstag

Tanknak a legjobb szerintem a vengeance a hozzá tartozó expertiset adó glyphel.

(#26037) FefeeX válasza F-ECT$ (#26033) üzenetére


FefeeX
veterán

tanknak a sebzés csökkentés, dps-nek a dps növelés, ez egyértelmű... :)
Csak azon néztem mikor múltkor egy (valószínű lelkes ph olvasó, tovább nem részletezném...) "ember" ratyi gearben frost talenten magasabb dps-t tolt ki emalonon, mint én a gearemben, unholyn... (mondjuk a csillagok alapján a talenteknél lehet tényleg jobb a frost már alapból) - nem vettem ugyan észre, de végig frost presenceben toltam :U - így is kb dupláját hozta a gear alapján elvártnak...
Ha megfelelő sorrendben nyomkodod a gombokat, akkor egyébként valóban hasonló dps hozható ki a DK talentfák közt... (haver unholy-n és bloodon is hasonlót ért el, rengeteg makrószerkesztés után :) ) -- de lehet érdemes lenne a frostot megpróbálni dps-ként a bábun (csak annyira hozzámnőtt a ghoul meg az unholy ág)

Érdekesmód egyébként frankón lehet nova alatt is DPS-elni emalont anti-magic shieldben, mert úgy a sebzése kb 1-2ezer... (egyszer próbáltam, szerintem emiatt senki nem járt rosszabbul, max annyival jobban amennyi időt megspóroltam a futkosással) --> tény hogy ezelőtt emalont mindig csak tankoltam, kicsit más hozzáállás szükséges a dolgokhoz... :)

trial talent meg jöhet :) tank/dps/pvp (druidnak meg palának meg akár több is: tank, catdps, lézerbagoly dps, raidheal, pvp heal, pvp dps.../shockadin, retardin, tankadin meg a pvp-s megfelelők)

Cathfaern: Mióta van egyébként hajó SWben? Csak mert preBC voltam még alli, de annakidején nem emlékszem, hogy lett volna...

[ Szerkesztve ]

(#26038) Wolverine válasza FefeeX (#26037) üzenetére


Wolverine
félisten

3.0 óta.

bozont, Honor Holdban is van trainer az innben, nemcsak Exodarban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26039) bozont válasza Cathfaern (#26035) üzenetére


bozont
veterán

Uh tényleg :W , kb azóta nem nagyon játszottam mióta oda is került egy kikötő. Még szokni kell. :D

Wolverine
Igen azzal nemrég találkoztam, de most a lvl9 Warlock-omnak kellene, de akkor el is hajózok gyorsan Exodar-ba.

[ Szerkesztve ]

(#26040) F-ECT$ válasza Wolverine (#26038) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor én is kérdezek egy utazásosat: hordásként honnan van léghajó BTundra-ba?

Dive ever, work never.

(#26041) animatrix11 válasza Wolverine (#25997) üzenetére


animatrix11
őstag

erre (is) találták ki a dual talantet ugye, pveben nincs baj, egyenlőre pvp ami gázos, bár nekem fekvő pvps talantet még nem találtem, valaki el tudná mondani, hogy a fearnél ill a sedductionnál hogy vannak a hogy a 2., 3. mennyi ideig hat?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#26042) Wolverine válasza F-ECT$ (#26040) üzenetére


Wolverine
félisten

Orgrimmar, az új toronyból :DDD (vazze, évek óta nem játszottam hordás karival, mégis jobban tudom? :P)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26043) animatrix11 válasza F-ECT$ (#25996) üzenetére


animatrix11
őstag

fimeket hol találok lockról, youtubon keresgéletem konkrétan pvp lock filmeket, de seei értelmes nem jött elő...

volt amikor bepróbálkoztam dkval, de az ellen tuti esélytelen vagyok, másrészről igaz pl engem valaki könyen lever, viszont a guildban szinte bárkit levertem aki ellen voltam, pl egy mage kihivott kb 10 mp-ig marad állva esélye nem volt, pedig semmit nem csináltam, csak dotok, fear két lövés, közben meg apritotta a pankrátor, csak ugye a mi kis klánunk totál nem pvp beállítottságú, egy két őrült akad, mint én aki tolja a bgket, arána sem nagyon megy, de majd rákérdezek hogy gyakoroljunk vagy valamit...

demo talant mellé ha kirakom metáig, mit rakjak mellé, affli vagy destro?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#26044) FefeeX válasza animatrix11 (#26043) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát ezaz, dkval énis verek minden pve beállítottságú embert, de a pvpsekkel nekem is bajom akad... :) Azért aki már évek óta pvp-zik, valószínűleg lever. Akkor is, ha szénné nerfelt karija van neked meg szénné buffolt. Mert ő ismeri, tudja mit kell csinálni, ujjból jön neki, neked meg gondolkozni/keresni kell. (Olyan ez mint az autóvezetés, satufékeznek előtted és mazsola vagy, hiába van ferrárid, rommá töröd, míg egy profi egy légfékes teherautóval is nagyobb valószínűséggel kerüli el a balesetet -- ez a beidegződött skill)

(#26045) Wolverine válasza animatrix11 (#26043) üzenetére


Wolverine
félisten

Esetleg kérdezz a wow.hu warlock PvP topikjában, ott van pár komoly PvP-s arc.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26046) robyroby válasza FefeeX (#26030) üzenetére


robyroby
tag

ettől féltem :O most mehetek mobok ellen pvp talenten!

-remélem nekem is mákom lesz mint Neked dk unholynak-

más: FefeeX Te is a wow-os macrofelületet használod? tehát ott a sok kép és behúzod? ty

(#26047) F-ECT$ válasza animatrix11 (#26041) üzenetére


F-ECT$
titán

PvP-ben 8-4-2 secig, utána immune. A pvp és a seduce ugyanazon a "számlálón" van, így ha fear-re már immune, akkor seducera is az lesz.

Én mondjuk felhunterrel nyomulok, mert bár 1v1-re jobb lenne a succi, de csoportos pvp-ben azonnal ölik :(

Dive ever, work never.

(#26048) FefeeX válasza robyroby (#26046) üzenetére


FefeeX
veterán

Makrót máshogy nem tudsz írni szerintem a wowban. Kiválasztasz egy ikont, nevet adsz neki, aztán megírod mit csináljon, és ráhúzod az eksönbárra. Utána meg akár csinálhatsz akár non-makró meg makró felületet, az összes bar áll rendelkezésedre, shift+1-6ig állnak rendelkezésedre, és minden esetben működnek a gyorsbillentyűkkel.

(#26049) F-ECT$ válasza animatrix11 (#26043) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát pl itt. A category-nál látszik, hogy milyen típusú a film, leginkább a PvP, Arena PvP, Battlegrounds ami most téged érdekel.

A Meta-val több baj is van pvp-ben. Pl hiába van 2 stunod (1 a meta-nak 1 az fg-nek), mindkettőnek kell minimum 8 yd, tehát ha egyszer elkezdtek aprítani, akkor egyiket sem tudod ellőni. Emelett jó nagy aggró forrás, főleg paladinoknak. Instantod is csak az sburn van, a dotok + fg pedig kevesebb sebzést adnak, mint amennyit te bekapsz. De ha mindenképp ki szeretnéd próbálni, akkor szerintem destrót rakj mellé.

Dive ever, work never.

(#26050) Ribi válasza FefeeX (#26037) üzenetére


Ribi
nagyúr

Emalon dps trükkös.
Múlt héten egy durván felszerelt DK-val versenyeztem dps-ben. Sajnos alul maradtam. Viszont recountból kiderült, hogy ő az addokba kb 2x annyi sebzést tolt mint én.
Ő odafut és nehány skillel az aoe miatt biza jóval több sebzést tudott elérni ha nem cask focus dps-t tolt. Ami szépen néz ki papíron, viszont rohadtul haszontalan. Volt egyszer hogy egy warri is ott verte a nyálát, hogy mennyit sebez, de neki is nagyon nagy részét az addok adták. Míg a többi dps class rendszerint csak és kizárólag azt az 1 addot üti.

Régi bosson viszont már behoztam, igaz ott is épphogy. Ott az a gáz, hogy ugrál a boss és nekem is mászkálni kell, mint a melenek, hogy meglegyen a 30y távolság vagy nem jön ki az előzőekben említett 1 inci 1 soul rota.

Szóval mindig meg kell nézni miből lett akkora dps.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.